Profesjonalne typy bukmacherskie pewniaki

Szukasz profesjonalne typy bukmacherskie? Pewniaki, które na pewno wejdą na kuponie? Obstawianie wydarzeń sportowych jeszcze nigdy nie było takie proste. Z nami na pewno Ci się uda! W obecnych czasach praktycznie wszyscy legalni bukmacherzy stawiają na innowacyjne rozwiązania, oferując swoim graczom możliwość obstawiania typów przy pomocy Internetu. Oczywiście nie jest to działanie bezpodstawne. W dzisiejszych czasach mało kto pamięta lata, kiedy dostęp do sieci był ograniczony. Internet, który jest potężnym narzędziem pozwalającym wyszukiwać informacje, także wpłynął na legalnych polskich bukmacherów. Typerzy mają możliwość dołączenia do społeczności online, w których dzielą się swoimi spostrzeżeniami, czy też typami. Dzięki umiejętnemu korzystaniu z rad w połączeniu z własnymi zdolnościami i przeczuciem to klucz do tego, aby osiągać sukcesy podczas typowania zakładów. Uwzględniając fakt, że profesjonalne typy wymagają zainwestowania własnych środków, staramy się poszukiwać rozwiązań mających na celu zmniejszyć ryzyko utraty naszych pieniędzy. W Internecie dostępnych jest mnóstwo stron internetowych, forów i grup społecznościowych, które proponują darmowe typy bukmacherskie, niemające nic wspólnego z profesjonalnymi.

bukmacher STS

Czym są profesjonalny typy bukmacherskie? Gdzie ich szukać? Dlaczego sięgamy po pewniaki? O tym wszystkim dowiesz się z poniższego artykułu. Zapraszamy!

Na czym polegają profesjonalne typy bukmacherskie?

Na czym polegają typy?

W Internecie można znaleźć szeroką ofertę pewnych typów bukmacherskich, które dostępne są na stronach internetowych, forach czy grupach na portalach społecznościowych. Wiele znajdujących się tam analiz jest określanych mianem profesjonalnych, choć w rzeczywistości niekoniecznie mają cokolwiek z tym wspólnego. Profesjonalne typy bukmacherskie opierają się na długich analizach meczowych, wiedzy i sprawdzaniu ofert zakładów bukmacherskich. Są to podstawowe trzy składowe, dzięki którym postawienie pewnego i profesjonalnego typu jest realne. Oczywiście, nie można tego określać mianem gwarancji na wygraną, ale zdecydowanie zwiększa to szanse na wytypowanie prawidłowego kuponu.

Typowanie to przede wszystkim rozrywka, ale również jest to analityczna praca. Wiele osób wie, że im więcej czasu poświęci się na przeanalizowanie oferty kursowej oraz meczu, tym lepsze zdarzenie można znaleźć. Najlepsze typy bukmacherskie to właśnie poszukiwanie value bet, a więc zakładu bukmacherskiego z dodatnią wartością. Można tego dokonać posiadając jedynie głęboką wiedzę o danej dyscyplinie sportowej, wnikliwej analizie spotkania i wertowaniu oferty bukmachera w celu znalezienie najlepszego zakładu.

Gracz, który chce obstawiać pewne typy bukmacherskie powinien być ekspertem w danej dziedzinie. Jeśli interesuje go piłka nożna, to powinien być ekspertem od piłki nożnej. Nie wystarczy niedzielne obstawianie na typy dnia. Tutaj wymagane jest śledzenie na bieżąco danej dyscypliny sportowej. Warto tutaj dodać, że istotne są także wywiady, oglądanie transmisji oraz śledzenie najnowszych informacji. W celu profesjonalnego wytypowania wyniku meczu niezbędne jest poznanie specyfiki gry, taktyki i przebiegu meczu. To wszystko z czasem można osiągnąć. W oparciu o zebraną wiedzę można wtedy w pełni profesjonalnie podejść do tematu typowania zakładów bukmacherskich. Pewne typy bukmacherskie nigdy nie są grane na tak zwane chybił-trafił, a są wypadkową szczegółowej analizy przedmeczowej oraz szacowania kursów bukmacherskich.

Profesjonalne typy bukmacherskie – pewniaki

Każdy typer ma marenie, aby znaleźć źródło, które zagwarantuje mu korzystanie z typów sprawdzających się z wysoką częstotliwością. Nie istnieją jednak typy bukmacherskie, których wystąpienie będzie wynosiło 100 procent prawdopodobieństwa. Przede wszystkim każdy sport, czy to piłka nożna i premier league, czy też inna dyscyplina, charakteryzuje się czynnikiem losowości. Ponadto, gdyby wszyscy typerzy wygrywali, na czym mogłyby zarabiać zakłady bukmacherskie? Z czego właściciele legalnych bukmacherów mieliby się utrzymywać? Pojęcie pewniaka zostało wykreowane przez profesjonalnych typerów, którzy od lat specjalizują się w zawieraniu zakładów wzajemnych. Wszystko to ma na celu działać na wyobraźnię graczy i stworzyć możliwość sprzedawania swoich typów, które rzekomo są profesjonalne.

Udało nam się ustalić, że pewniaki to podobna sytuacja, jak ze Świętym Mikołajem. Chcemy w niego wierzyć, ale rozsądek podpowiada, że on nie istnieje. Dobra informacja jest jednak taka, że dobry research jest w stanie pomóc w znalezieniu profesjonalnych typów bukmacherskich – pewniaków. Czym się one charakteryzują? W uproszczeniu możemy nimi nazywać typ, który jest poparty istotnymi faktami. Mowa tutaj nie tylko o dokładnych statystykach, ale także analizie danych z meczów wyjazdowych, absencjach i kontuzjach, czy też informacjach, które są z reguły trudno dostępne i informują o tym, że w zakładach bukmacherskich kurs powinien być znacznie wyższy. Dobry typ, który oferuje polski bukmacher bierze pod uwagę między innymi:

  • formę,
  • bilans spotkań,
  • miejsce rozgrywania meczu,
  • etap rozgrywek,
  • morale zespołu,
  • absencje, kartki i kontuzje.

Nie są to informacje, do których nie można dotrzeć samodzielnie. Mało tego, są one nawet dostępne w zakładach bukmacherskich lub w Internecie. Pewne bukmacherskie typy, a przynajmniej takie, które mają duże szanse na urzeczywistnienie, mogą być naszego autorstwa. Jeśli dopiero rozpoczynamy swoją przygodę obstawiania zakładów sportowych, możemy skorzystać z czegoś takiego jak darmowe typy bukmacherskie. W sieci aż roi się od stron internetowych, które oferują najlepsze typy bukmacherskie, które zostały szczegółowo opracowane. Niestety są też i tacy, którzy chcą zarobić na naiwności niedoświadczonych graczy. Często w sieci można znaleźć płatne typy na jutro, które dodatkowo zawierają kod promocyjny. Ważne jest to, że tak naprawdę dobre typy bukmacherskie można opracować samodzielnie. Wystarczy do tego znajomość dyscyplin sportowych, statystyk, jakie mają obie drużyny i zawrzeć zakłady.

Dlaczego coraz częściej sięgamy po płatne typy bukmacherskie?

Płatne typy u legalnych bukmacherów to swego rodzaju ułatwienie dla graczy, którzy zaczynają swoją przygodę związaną z obstawianiem ligi mistrzów, czy też innych wydarzeń, które mają zakłady wzajemne. Co istotne, a nie zostało nadmienione – zakłady wzajemne i zakłady na żywo mogą być obstawiane tylko i wyłączni u legalnego bukmachera, który działa na mocy licencji z Ministerstwa Finansów. Dla przykładu Milenium to legalny bukmacher, który działa na licencji z dnia 16 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599, a TOTOLOTEK na licencji nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485 z Ministerstwa Finansów. Należy pamiętać, że nawet pewne typy bukmacherskie nie będą gwarancją wysokiej wygranej, jeśli będziemy je obstawiać i nielegalnych firm. Ponadto udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem kary, która może być bardzo dotkliwa. Jeśli nie wiemy, czy dana firma to legalny bukmacher, to możemy skorzystać z informacji zawartych na stronach rządowych.

Profesjonalne typy bukmacherskie – status początkującego typera

Żadną tajemnicą nie jest to, że profity, jakie czerpią profesjonalni typerzy ze sprzedaży swoich typów są w dużej mierze oparte na początkujących graczach. Nawet jeśli na starcie idzie nam dobrze, to prędzej czy później przyjdzie moment, w którym zdamy sobie sprawę z tego, że osiąganie wysokich zysków w krótkim czasie będzie zadaniem niezwykle trudnym do osiągnięcia. Idea płatnych typów staje się niejako pułapką, która jest idealnie dopasowana do początkujących graczy, którzy zaznali już smaku wygranej, ale słabsza passa w dłuższej perspektywie pcha ich w kierunku kupowania płatnych typów.

Kiepska seria i chęć odrobienia strat

Każdy typer, nawet taki, który regularnie osiąga wysokie wygrane musi zaznać gorszych chwil w przygodzie z bukmacherką. Kilka nietrafionych kuponów może sprawić, że zaczniemy popadać we frustrację i zrezygnowanie, albo chęć odegrania się w jak najkrótszym czasie. Jedni nazywają to ambicją i konsekwencją, natomiast inni początkiem uzależnienia. Warto wtedy sprawdzić swoje typy bukmacherskie i zauważymy, że może przyda nam się przerwa od zawierania zakładów wzajemnych. Hazard związany jest z ryzykiem uzależnienia, ponieważ potrafi bardzo szybko usidlić gracza, który często notuje porażki.

Brak wiary we własne umiejętności

Seria kilku przegranych kuponów może doprowadzić do sytuacji, kiedy przestaniemy wierzyć we własne możliwości i umiejętności. W naszych głowach zacznie dominować przeświadczenie, że inni znają się lepiej na typowaniu wyników wydarzeń sportowych niż my, dzięki czemu z pewnością zarabiają ogromne pieniądze. W naszej głowie pojawi się wtedy także pytanie, czy nie lepiej byłoby skorzystać z wiedzy doświadczonych typerów, którzy odnoszą liczne sukcesy w bukmacherce? W kolejnym kroku przechodzimy do poszukiwania płatnych typów na piłkę nożną, gdzie gra West Ham, czy też innych wydarzeń z marca 2021. Liczymy, że płatne typy bukmacherskie pomogą nam się odbić i odrobić wszystkie straty. W rzeczywistości jednak nie jest tak kolorowo, jakby mogło się wydawać. Płacimy pieniądze za dobre typy dnia, ale niekoniecznie muszą one wchodzić. Pojawia się więc poczucie kolejnej porażki i straty pieniędzy, które nie dość, że zostały zainwestowane w typy bukmacherskie z piłki nożnej, to jeszcze zostały postawione na pewniaki na kuponie. Efekt? Podwójna strata.

Oszczędność czasu

W obecnych czasach tempo naszego życia jest wręcz zawrotne. Nie mamy, nawet kiedy dobrze zjeść obiadu w domu, a gdzie jeszcze poświęcić czas na dokładne analizy typów. Jemy w biegu, obstawiamy w biegu, doznajemy kolejnych porażek. W efekcie decydujemy się zaufać rzekomym profesjonalistom i ich typom, które można kupić za niemałe pieniądze z rzekomą gwarancją zysku. Kupowanie typów na piłkę nożną i West Ham, czy też inne wydarzenie z 8 marca 2021 z Premier League może być objawem zwykłego lenistwa i wygody. Dla typera, który zakłady bukmacherskie obstawia już od dłuższego czasu analiza jest czymś bardzo ważnym i istotnym. Wiele osób bawiących się w typowanie wydarzeń sportowych analizuje spotkania nawet na tydzień do przodu, aby móc wykonać swoją pracę sumiennie. W efekcie ich szanse na wygrany kupon znacznie wzrastają, a satysfakcja z wygranej jest jeszcze większa, mając świadomość, że dany typ został rzetelnie opracowany i poświęcono na niego sporo czasu.

Możliwość zrzucenia winy za niepowodzenie na kogoś innego

Zrzucanie winy na kogoś innego za nasze niepowodzenia, to raczej coś, co robimy podświadomie. Kupujemy pewne typy bukmacherskie, aby zapewnić sobie wyższy komfort psychiczny, ponieważ w razie wpadki, wina będziemy mogli obarczyć inną osobę, a nie siebie. Co ciekawe, ewentualne powodzenie nie będzie nam przeszkadzało w tym, aby sukces przypisać sobie. Cóż, taka nasza natura ludzka.

Wizja szybkiego zysku

W momencie, gdy spotkamy się z dużym banerem krzyczącym, że pewne typy bukmacherskie są gwarancją wysokich wygranych, od razu zapala nam się lampka, że warto zainwestować coś grosza w jeden kupon. Fenomenem jest to, że nawet te osoby, które regularnie czerpią zyski z obstawiania meczów, mają umiejętności i wiedzę, aby samodzielnie wyłowić najlepsze typy dnia, potrafią się skusić na te płatne. Jest to rzecz jasna związane z chęcią nagłego przypływu pieniędzy z wygranej. Regularne wygrywanie po 20 złotych nie każdego jest w stanie usatysfakcjonować. Kumulacją tej sytuacji może okazać się kupowanie pojedynczych płatnych typów i obstawianie ich na kuponie akumulowanym, co oczywiście jest bardzo dużym ryzykiem i moze zaważyć na powodzeniu całego kuponu. Chyba każdy, kto gra u bukmachera spotkał się z sytuacją, kiedy jeden mecz mu nie wszedł.

Brak znajomości pojęcia value bet

Wiesz, co odróżnia profesjonalnego typera od osoby, która chce zakupić pewne typy bukmacherskie? Ma lepszą intuicję? Lepsze źródło informacji? Okazuje się, że różnice wywodzą się z nieznajomości podstawowych definicji pojęć. Kluczowa jest umiejętność odnajdywania wartościowych zakładów, które określane są mianem Value Bet. Czynność ta polega na wyszukiwaniu takich selekcji, które charakteryzują się wysokim kursem, w relacji do prawdopodobieństwa wygranej. Profesjonalni typerzy przy pomocy umiejętnego stawkowania potrafią wyciągać zyski większe niż straty, osiągając tym samym yield, czyli procentowy zysk.

Dlaczego nie warto kupować płatnych typów bukmacherskich?

płatne typy bukmacherskie

Kupowanie płatnych typów niekoniecznie musi być opłacalne. Warto zastanowić się choć przez chwilę dlaczego. Skupiając się na tym zagadnieniu już w pierwszej myśli pojawia się brak opłacalności i taki sam poziom ryzyka nieudanego zakładu bukmacherskiego, jakbyśmy samodzielnie obstawiali. Poza tym analizując samodzielnie wydarzenia sportowe możemy nauczyć się wybierać najlepsze typy dnia. W pewnym momencie dojdziemy do takiego poziomu, kiedy nasze wygrane staną się częstsze i wyższe, a dodając do tego kod promocyjny niejednego bukmachera będziemy mogli zarobić jeszcze więcej. Dlaczego jeszcze nie warto wybierać płatne typy bukmacherskie?

Sport jest nieprzewidywalny

Obecny poziom sportowy na wielu arenach zaczął się wyrównywać, co sprawiło, że znacznie trudniej jest typować wyniki meczów Premier League, czy też innych spotkań z innych lig. Przekłada się to na to, że sport staje się nieprzewidywalny. Przykładów tego jest mnóstwo. Wiele razy zdarzały się sytuacje, w których murowany faworyt, określany mianem pewniaka, zostawał pokonany przez drużynę, która była niżej notowana. Tak! Faworyci nie zawsze wygrywają i w tym tkwi właśnie piękno sportu. Lista zakładów, które do dzisiaj pod nosem przeklinamy zapewne jest bardzo długa, jeśli gramy regularnie. Nasuwa się w tym momencie pytanie, skoro pewniaki na typy bukmacherskie nie istnieją, to po co je w ogóle kupować? To tylko strata pieniędzy. Nikt nie jest w stanie zagwarantować nam 100-procentowej skuteczności danego typu.

Informacje o ustawionym meczu są więcej warte niż profesjonalne typy bukmacherskie

Jeśli zastanowimy się mocniej nad płatnymi typami bukmacherskimi, to szybko dojdziemy do wniosku, że osoba, która podobno posiada wiedzę na temat ustawionych spotkań, na pewno nie dzieliłaby się takimi informacjami publicznie, a tym bardziej nie sprzedawałaby jej za tak niskie kwoty. Potencjalnie, takie pewniaki dają duże możliwości i sposobność do uzyskiwania wysokich przychodów. Gdyby autorzy tych typów sami je obstawiali, to pewnie graliby za kwoty idące w tysiące, a wygrywali setki tysięcy, a sprzedawaliby takie typy za znacznie większe sumy pieniędzy.

Na płatnych typach bukmacherskich zarabia tylko sprzedający

Jeśli wydaje się nam, że na płatnych typach dorobimy się bogactwa, to jesteśmy oczywiście w błędzie. Dorobić może się jedyne rzekomy ekspert, który będzie oferować profesjonalne typy. Kupno pewniaków nie daje nam żadnej gwarancji sukcesu. Należy także zaznaczyć, że w sieci funkcjonują dwie grupy sprzedających profesjonalne typy bukmacherskie – tacy, którym zależy na tym, aby ich klienci uzyskali dobre typy i tacy, którzy powinni mieć łatkę oszustów, a nie ekspertów. Zdecydowana większość z grona typerów, którzy penetrują najgłębsze zakamarki Instagrama, czy Facebooka skutecznie manipuluje swoimi statystykami i niekiedy nawet fałszują screeny z wygranymi, aby tylko znaleźć chętnych na zainwestowanie w ich ofertę. Nie ma co się oszukwiać – takie manipulowanie w obecnych czasach jest bardzo proste.

Większa satysfakcja w przypadku wygranej po własnej analizie

Internet przez lata mocno się rozwinął. Pojawiły się nawet specjalne programy ułatwiające analizę spotkań w Premier League i innych ligach świata. Dostępna jest nie tylko piłka nożna, ale także inne dyscypliny sportowe. Dodatkowe informacje jak kontuzje, statystyka spotkań u siebie i na wyjeździe, wyniki bezpośrednich starć i wiele innych – takie dane pozwalają skutecznie obstawiać wydarzenia sportowe. Owszem, należy poświęcić trochę czasu na to, ale satysfakcja z własnej pracy, która przyniosła zyski w postaci wygranej będzie jeszcze większa.

Ryzyko stracenia podwójnie

Notowanie złej passy jest wpisane w ryzyko i nie ma co do tego wątpliwości. Wtedy pojawia się myśl, aby skorzystać z płatnych rad profesjonalistów, którzy oferują dodatkowo darmowe typy w postaci gratisu. Oferta kusząca, wizja wygranej jeszcze bardziej, ale to tylko może jeszcze bardziej pogłębić kryzys. Nie ma gwarancji na to, że zakłady zawierane przy pomocy kupionych typowań będą wygrane. W ten sposób stracimy podwójnie – pierwszy raz kupując typy, a drugi obstawiając kupon.

Płatne pewne typy bukmacherskie hamują rozwój typera

Zapewne mało kto postrzega typowanie wydarzeń sportowych, jako szansę nie tylko na wysokie wygrane, ale także rozwój na wielu płaszczyznach. Przede wszystkim człowiek, typując wyniki poznaje obie drużyny, wie, jak grają w rozgrywkach Ligi Mistrzów, czy też Premier League lub innych ligach. Ponadto uczy się na swoich błędach, analizując dokładniej każde kolejne zakłady i szanse na powodzenie. W ten sposób się rozwijamy i z czasem wiemy więcej, umiemy wyszukiwać lepsze zakłady i postawić lepszy typ. Decydując się na płacenie za typy bukmacherskie od profesjonalistów tak naprawdę nie mamy szansy na żaden rozwój, bo dostajemy wszystko podane na talerzu.

Nie ma gwarancji skuteczności

Jeśli trafiamy na kogoś, kto z pełnym przekonaniem mówi, że ma bardzo dobry typ, który jest na 100 procent wygrany, to w rzeczywistości tak nie jest. Nikt nie jest w stanie nam niczego zagwarantować, tym bardziej, jeśli chodzi o zakłady sportowe.

Na co zwrócić uwagę wybierając pewne zakłady bukmacherskie?

Stworzenie dużej strony na Facebooku z licznymi reakcjami pod postami nie jest trudne, a tym bardziej w takiej chwytliwej branży, która oferuje szybki zarobek. Na popularnych serwisach aukcyjnych można spotkać setki ofert, w których do wylicytowania są lajki i komentarze. Dzięki temu można podbić zasięgi fanpage i zyska on na wiarygodności. Należy więc uważać na takie fake konta, które dodatkowo rozsyłają prywatne wiadomości do członków grupy. Inną rzeczą, która daje do myślenia są tak zwane łamaki. Są to mecze, w których jedna drużyna prowadzi do przerwy, aby na koniec spotkania przegrać. Czasami udaje się wytypować takie zdarzenia i wtedy trafiają one do siebie. Zyskują na popularności, bo zazwyczaj kursy na nich sięgają nawet 30 złotych. Edycja postów oraz możliwość ich usuwania, dają duże pole do popisu dla osób, które manipulują swoimi ofertami.

Bukmacherskie pewniaki, które nie są umieszczane na grupach VIP, ale znajdują się na serwisach zewnętrznych, w rzeczywistości są tym samym. Lepsza oprawa graficzna na stronie internetowej może i przyciąga uwagę, ale nie gwarantuje wyższej skuteczności zakładów. Warto również zwrócić uwagę na to, czy typer oferuje zwrot środków, jeśli kupon okaże się nietrafiony. W przypadku pewnych profesjonalistów można spodziewać się, że jako klient otrzymamy ewentualny zwrot. W innym przypadku sam sprzedający nie jest pewien, co do swojego werdyktu na dane zakłady. Dobre opinie na forach nie powinny być wyznacznikiem profesjonalizmu. Te także można kupić czy poprosić znajomych o ich wystawienie. Musimy również pamiętać, że w związku z obecną ustawą hazardową zabronione jest nakłanianie kogokolwiek do obstawiania wyników wydarzeń sportowych oraz reklamowania danego bukmachera z użyciem jego nazwy. Powinniśmy także pamiętać o tym, aby znać umiar. Można kupić jeden typ, aby sprawdzić, czy oferta faktycznie jest godna uwagi, ale nieustanna chęć odgrywania się i inwestowanie całego budżetu w zakup typów na poszczególne zakłady nie jest dobrym rozwiązaniem.

Pewny typ to iluzja

Czy każdy płatny typ na pewno będzie wygrany? Oczywiście, że nie! Jak już zostało wspomniane powyżej, każde wydarzenie sportowe opatrzone jest pewnym czynnikiem niepowodzenia. W przypadku jednego spotkania może on być wyższe, a w przypadku drugiego niższy. Nie oznacza to jednak, że pewniaki zawsze będą wchodzić. Pomyśl, ile razy zdarzyło się, że Twój typ, który był murowanym faworytem, przegrywał z zespołem z czwartej lub piątej ligi? Takie sytuacje się zdarzają i trzeba się z tym liczyć. Poza tym należy pamiętać, że możemy samodzielnie zrobić pełną analizę obu drużyn i na jej podstawie wytypować wynik spotkania. Ślepa wiara w umiejętności obcych bywa zgubna, o czym z pewnością przekonały się już te osoby, które skorzystały z profesjonalnych typów do kupienia w Internecie. Jeśli mamy wątpliwości lub się wahamy, zawsze możemy sprawdzić wypowiedzi profesjonalistów na temat wydarzenia sportowego, które nas interesuje.

4/5 - (1 vote)

Dziennikarz sportowy i redaktor, były piłkarz z 10-letnim doświadczeniem na różnych szczeblach rozgrywkowych. Trenował także Futsal i Beach Soccer. Nie obce są mu rozgrywki koszykówki, piłki ręcznej, a także turnieje snookera. Fan obstawiania zakładów bukmacherskich. Biegacz amator z życiówką 40:11 min na 10 km. W przeszłości także prowadził audycje radiowe związane z kobiecą piłką nożną.

4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Szczerze mówiąc nie ufam tym pewniakom. Raz próbowałem no i miałem pecha. Wiadomo, że chęć do ponownego skorzystania z usług od razu mi odpadła. Nie wiem czy na tym naprawdę można zarabiać czy to są bajki. Ma ktoś dobre przykłady życiowe, kiedy naprawdę udało się zarobić na tym?

Powiem ze swego doświadczenia, że na pewniakach można zarobić, ale tutaj trzeba uważać. Czasami jest niemożliwe zważyć wszystkie czynniki, wiec bez fartu tu nie zagrasz. Bym polecał ci jeszcze raz, dla pewności, spróbować zarobić na pewniakach. I jeśli znowu nie pójdzie, no to rzuć tę sprawę..

Trudno znaleźć dobrego pewniaka. Sporo oszustów, ktorzy pobierają kasę podając błędne typy. Grajcie sami i nie wierzcie w podobne bajki. Wypróbujcie różne systemy bukmacherskie – może coś się spodoba i będziecie zarabiać na tym.

Rzadko miałem do czynienia z dobrymi typami bukmacherskimi – i ja mówię o płatnych. Co do darmowych, to tam nie wiem jak wygląda sytuacja. Ale jak ktoś ma dobrego pewniaka, to bym z chęcią skorzystałem z tego..