Betclic kod promocyjny, bonuskod powitalny oraz cashback

Zaktualizowano 2 września 2021

Aktywuj w Betclic kod promocyjny oraz bonus powitalny, który będzie jeszcze lepszy z kodem promocyjnym Betclic. BEM Operations Limited, czyli Betclic sp. z o.o., to jeden z kilkunastu legalnych i rzeczywiście relewantnych bukmacherów na polskim rynku. Betclic według wielu osób, to sprawdzone zakłady bukmacherskie. Jest od połowy 2019 roku legalny i działa w wersji online. Co ciekawe, zakłady bukmacherskie zawierane w Betclic przez długi czas nie były zgodne z prawem. Bukmacher wykorzystywał bowiem liczne luki w prawie polskim i zarabiał dodatkowo nie odprowadzając w Polsce podatków. Z tego względu był on też częściej wybierany. Dlaczego? Oferta była dla graczy korzystniejsza i bogata, jeśli chodzi o charakterystyczny Betclic bonus od stawek, za które nie był odciągany podatek równy 12%.

kod promocyjny betclic

Obecnie jednak bukmacher Betclic działa zgodnie z prawem i posiada licencję z ramienia Ministerstwa Finansów. Odprowadza także podatki, jednak jedyne co nie zmieniło się w Betclic to bonus, który jest równie atrakcyjny, jak za dawnych czasów. Bukmacher Betclic oferuje fanom zakładów wzajemnych między innymi kody promocyjne, bonus bez depozytu i zakład bez ryzyka, czy też cash out Wśród legalnych bukmacherów mają oni jedne z najlepszych promocji, dzięki temu mogą cieszyć się ogromnym zaufaniem swoich graczy. Wpłaty i wypłaty dokonuje się w bezpieczny sposób, a rejestracja przebiega błyskawicznie. Co może zaoferować legalny bukmacher Betclic? Gdzie zdobyć kod bonusowy Betclic? Czym jest konto bonusowe?

Kod promocyjny Betclic – jak wygląda?

Kod promocyjny Betclic

Obecnie w Zakładach Bukmacherskich Betclic kod promocyjny to “B550”. Jak działa kod promocyjny Betclic? Gwarantuje on grę bez ryzyka i cashback do 550 pln. Pierwszy zakład bez ryzyka po rejestracji można zagrać bez obawy o przegraną w kwocie nawet do 550 zł! Podczas rejestracji należy wpisać Betclic kod promocyjny. Betclic od razu po aktywacji przez e-mail przydziela bonus do konta. Wystarczy wpłacić depozyt, obstawić swój pierwszy kupon, a jeśli okaże się przegrany, to gracz otrzymuje zwrot, czyli tak zwany Betclic cashback. Taką promocję mają wszyscy legalni bukmacherzy. Zakładem bez ryzyka można spróbować swoich sił w typowaniu wyników. Dzięki temu nowi gracze mogą sprawdzić, czy jest to coś dla nich, czy też nie. W naszym kraju legalnych bukmacherów jest kilkunastu, jednak jednym z najlepszych jest właśnie Betclic. Poza kodem promocyjnym ciekawa wydaje się standardowa oferta Betclic zakłady bukmacherskie. Należy jednak pamiętać, że każdy obstawiony kupon nie jest gwarancją wygranej w przypadku stałych graczy. Tylko nowo zarejestrowani z kodem promocyjnym mają możliwość zagrania z gwarancją, że gdy kupon okaże się przegrany, to odzyskają swoje pieniądze.

Ocena oferty: 4.5/5 – Wrzesień 2021

W Betclic na zakłady sportowe online dostępna jest specjalna oferta, a bukmacher zapewnia sporo ciekawych możliwości na dodatkowe profity z trafnego obstawiania! W Betclic każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od tego, jakiej dyscypliny sportu jest fanem. Bogata oferta w Betclic i bonus na start pozwala przeżywać sportowe emocje jeszcze mocniej. Jednak w porównaniu do innych bukmacherów obecnych na rynku polskim, Betclic nie prezentuje się dobrze. Przykładowo w kontekście bonusu na start, to jest on nieporównywalnie uboższy w stosunku do promocji powitalnej np. bukmachera STS. Cashback do 550 zł jest bardzo atrakcyjny, jednak STS daje z tej perspektywy o wiele więcej i jest to niestety widoczne. Tak samo w STS warunki obrotów są o wiele przystępniejsze i znacznie łatwiej jest wypłacić kolejne kwoty z salda bonusowego niż w przypadku Betclic. Należy pamiętać o tym, że promocyjny Betclic kod co jakiś czas się zmienia, a więc niezbędne jest śledzenie strony bukmachera. Wiele osób, które grają już jaki czas, mogą skorzystać z innego kodu promocyjnego, zgarnąć kasę za polecenie, a w Betclic TV obejrzeć nawet Fame MMA. W Betclic rejestracja jest bardzo prosta i nie różni się niczym od innych legalnych bukmacherów. Pamiętaj! Graj odpowiedzialnie i chroń swoje dane osobowe! Betclic zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to bardzo popularna marka wśród graczy, dla których zawieranie zakładów bukmacherskich to czysta przyjemność, a nie sposób na życie. Jeśli interesujesz się zakładami bukmacherskimi, możesz spróbować swoich sił!

Betclic bonus – czy jest oferowany przez bukmachera?

Nazwa

Betclic

Adres www

betclic.pl

Cashback

do 550 PLN

Betclic - kod promocyjny

Kod promocyjny "BETOMANIAVIP"

Legalne zakłady bukmacherskie Betclic zdecydował się przede wszystkim na bonus na start, czyli Cashback – zakład bez ryzyka. Maksymalny zwrot, który można otrzymać to 550 pln, a kwota ta może być jeszcze wyższa, jeśli zastosuje się w czasie rejestracji kod promocyjny! Betclic oferuje najwyższą w Polsce ofertę Cashback. Aby uzyskać zwrot, wystarczy obstawić swój pierwszy zakład – w razie przegranej bukmacher zwróci do 550 pln zwrotu, przy czym by otrzymać maksymalny Cashback, kwota obstawionego zakładu musi wynieść 625 pln. To bardzo ważne, ponieważ nie każdy początkujący będzie wiedział, jak uzyskać taką kwotę. Poza tym wiąże się to także z wyższym wkładem własnym i jeśli ktoś nie rozumie idei bonus Cashback to na pewno zwątpi zainwestowanie większych pieniędzy.

Oprócz tego bukmacher zapewnia cykliczne bonusy Multi +50% do kuponów AKO, Ligę Betclic z bonusami do 50 pln, Boost, czyli podwyższone kursy na kuponach, a także promocje strefy VIP, czyli liczne  promocje i nagrody z oferty premium. Poza tym gracze mogą korzystać z aplikacji mobilnej, która umożliwia typowanie zdarzeń w każdym miejscu i o każdej porze. Oczywiście, zdarzenia obstawiane w ten sposób także wliczają się do specjalnej rozgrywki, jaką jest liga Betclic. To, co jednak najbardziej interesuje nowych graczy to darmowy zakład, który pozwala im bez ryzyka wytypować wyniki zdarzeń, a jeśli okażą się nietrafione, mogą skorzystać z cash out. Wystarczy tylko skorzystać z kodu promocyjnego Betclic, który jest dostępny po rejestracji konta. Jeśli pojawią się jakiekolwiek problemy z przydzieleniem tak zwanego bonus boost, wystarczy skontaktować się z działem obsługi klienta Betclic. Zakład bez ryzyka jest bardzo popularną formą promocji, ponieważ cechuje się niskim ryzykiem w zakładach bukmacherskich nie tylko dla graczy, ale także operatorów.

Betclic – bonus powitalny, czyli zakład bez ryzyka 550 zł

bonus powitalny w betclic

Cashback w Betclic na start, czyli zakład bez ryzyka dla nowych użytkowników dostępny jest w ramach bonusu powitalnego bukmachera. Promocja oparta na zakładzie bez ryzyka do 550 zł jest obecnie najlepszą tego typu ofertą na rynku polskim. Poza freebetem bez depozytu w Betclic nie ma lepszej opcji gry bez ryzyka niż cashback.

Co ciekawe zastąpił on poprzednią promocję na start w Betclic, czyli bonus 1000 pln za pierwszy depozyt. Jakie warunki należy spełnić, aby otrzymać cashback 550 pln? Wystarczy zastosować w czasie rejestracji kod promocyjny. Betclic od razu weryfikuje go i przypisuje do konta, które zostało aktywowane poprzez link wysyłany na skrzynkę elektroniczną. Obecny kod to “BETOMANIA”. Dzięki temu można skorzystać z bonus cashback w serwisie Betclic, który gwarantuje zwrot zainwestowanych środków w obstawienie zdarzeń na kuponie.

Jest to zdecydowanie jedna z mocniejszych stron bukmachera Betclic Polska. Żaden inny z zakładów bukmacherskich nie oferuje bowiem tak wysokiego i pewnego cashbacku na pierwszy zakład. Co ciekawe inne firmy oferują bonus powitalny nawet do 500 pln, ale wymogiem jest spełnienie szeregu warunków, które niekoniecznie są łatwe do zrealizowania. Betclic kod promocyjny w postaci Cashback to szczególnie interesująca oferta dla wszystkich graczy, którzy dopiero zaczynają obstawiać lub przechodzą do Betclic z konkurencji. Co istotne, zakład bez ryzyka dostępny jest również na zakłady live, czego na przykład nie ma Superbet zakłady bukmacherskie sp. z o.o. Natomiast, jeśli postawiony kupon z użyciem kodu promocyjnego wejdzie, to wygrana powędruje do Twojego konta online. Gdy będzie to przegrany kupon, postawiona stawka wróci na konto depozytowe. Należy pamiętać, że aby wyciągnąć maksymalny bonus, należy przejść przez kilka etapów. Najpierw rejestracja Betclic, następnie konto tymczasowe musi zostać zweryfikowane, aby konto gracza miało szansę na pełny bonus startowy.

W Betclic bonus dotyczy nie tylko nowych graczy!

promocje dla graczy

Bukmacher posiada również liczne promocje dla stałych graczy. Warto zaznaczyć, że Betclic dba o swoich użytkowników i często dedykuje dla nich liczne akcje związane z wydarzeniami sportowymi. Bonusy pozwalają na zdobycie dodatkowych środków. Jednym ze stałych bonusów w Betclic jest wspomniana wyżej promocja Multi+. Ponadto na ten moment freebet w Betclic jest bardzo ograniczony. Można go zdobyć od czasu do czasu w jednej z wielu promocji dla stałych graczy, które bukmacher organizuje co najmniej raz w tygodniu. Ponadto można skorzystać także z promocji na Ligę Betclic z bonusami do 50 pln, Boost i podwyższone kursy na kuponach, a także promocje ze strefy VIP.

Standardowa oferta Betclic tylko z pozoru wydaje się mało atrakcyjna, jednak biorąc pod uwagę widmo cotygodniowych promocji można samemu dojść do wniosku, ze stali gracze mają szansę na szybkie i wysokie zyski. Każdy nowy kod promocyjny, czy to na wydarzenia piłkarskie, czy fame mma, znacznie uatrakcyjnia rozgrywkę, a doliczając do tego ligę typerów z ciekawymi nagrodami, sprawiają, że użytkownicy chętniej zostają na dłużej z Betclic. Standardowa oferta uwzględnia również cykliczne nagradzanie swoich użytkowników za lojalność.

Bonus Multi+ w Betclic

Bonus Multi+

Polega on na tym, że za dużą liczbę zdarzeń bukmacher zwiększa potencjalną wygraną. Wystarczy wytypować minimum pięć pozycji oznaczonych logiem Multi+, a Betclic podwyższa sumę o 7% w przypadku wygranej. Profity sumują się do maksymalnie 50%. Bonus przyznawany jest w formie środków przypisywanych bezpośrednio do profilu gracza i nie podlega dodatkowym warunkom obrotu. Promocja przyznawana jest jako część wygranych wyliczanych procentowo w zakładzie wielokrotnym w stosunku do liczby wyborów w konkretnym zakładzie. Multi+ dostępne jest przy typowaniu zdarzeń, przy których oznaczona jest opcja Multi+.

BOOST, czyli wyższe kursy na najciekawsze wydarzenia

Jest to specyficzna akcja marketingowa, która w odróżnieniu od Cashback bądź Multi+ pozwala na postawienie typu bukmacherskiego przy szczególnych warunkach kursowych. Każde obstawienie w ramach Boost posiada wyższy współczynnik kursu. Betclic bonusy sięgają nawet do ponad 40% w przypadku pojedynczej akcji promocyjnej. Jest to jeden z ciekawszych bonusów oferowanych przez tego bukmachera. Z pewnością stanowi bardzo dobre urozmaicenie dla stałych graczy.

Czasowe promocje w Betclic

promocje czasowe

Jedną z okresowych promocji bukmachera są oferty w tzw. pewnym zakładzie. Dotyczą one z reguły spotkań Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy. Promocja polega na tym, że osoba obstawiająca dany kupon dostanie pełen zwrot do 40 pln, jeśli wyłącznie jedno spotkanie na konkretnym kuponie okaże się przegrane. Pewny zakład posiada więc w sobie pewne cechy Cashback w Betclic (zakładu bez ryzyka), jednak na nieco innych warunkach. Jest to jeden z lepszych bonusów oferowanych przez tego bukmachera. Stali gracze korzystają z niego regularnie, gdyż zapewnia bardzo dobre kwoty z wygranych mimo dość trudnych warunków na wypłatę sumy z salda bonusowego.

Pewny zakład musi składać z co najmniej pięciu wytypowanych meczów, a jego kurs powinien wynieść minimum 5,00 pln. Kupon musi zostać zagrany minimalnie za 20 pln. Ponadto każde spotkanie wytypowane na kuponie musi dotyczyć rozgrywek, które znajdują się w zakresie objętym promocją. Jeśli tylko wyłącznie jeden mecz okaże się źle wytypowany, to gracz otrzyma Cashback na saldo bonusowe. Jednakże w celu wypłaty niezbędne będzie wykonanie obrotu zwróconą sumą. Warunki są niestety trudne do osiągnięcia. Betclic wymaga sześciokrotnego obrotu pewnym zakładem w ciągu siedmiu dni przy minimalnym kursie 2,0 pln.

Piłkarski Jackpot

Piłkarski Jackpot to promocja aktywowana z okazji różnych wydarzeń związanych z piłką nożną. Co prawda, nie jest to żaden kod, ale wystarczy się zgłosić do promocji, wytypować określoną liczbę spotkań z ligi, której aktualnie dotyczy promocja. Istotne jest to, że muszą to być zakłady na zwycięzcę lub remis, a minimalna stawka na kuponie musi wynosić 10 złotych. Graczy, którzy trafnie wytypują wskazaną liczbę spotkań podzielą się pulą, która wynosi kilkadziesiąt tysięcy złotych. Można więc wygrać nawet więcej niż 500 pln!

Betclic kod promocyjny 2021 – VIP kod

kod vip

Obecnie znaleźć można niejeden kod promocyjny Betclic VIP na stronach internetowych współpracujących z bukmacherem. Wystarczy wpisać go podczas rejestracji, by otrzymać na starcie Cashback wyższy od standardowego. Oprócz tego bukmacher przygotował też kilka bonusów na podwyższenie wygranych.

W celu wypłaty środków bonusowych podobnie jak w podstawowym Cashback należy dokonać obrotu sumą bonusu sześciokrotnie przy kursie co najmniej 2,0 pln. Do obrotu wliczają się jednakże również zakłady pojedyncze i z kuponów AKO. Obrót ograniczony jest okresem do maksymalnie 30 dni.

W tym aspekcie w porównaniu do oferty innych bukmacherów Betclic prezentuje się dość ubogo. Nie posiada tak rozbudowanych możliwości bonusowych, jak STS, a także utrudnia znacznie wypłatę środków z konta bonusowego. Bardzo ciężko w praktyce jest osiągnąć wskazany bonus w takich ramach czasowych. Warto jednak aktywować kod, szczególnie gdy jest się zapalonym graczem.

Kody promocyjne bukmacherzy najczęściej mają przeróżne, ale zazwyczaj dotyczą tego samego. Mają umożliwić graczom wyższe wygrane. Nie inaczej postępuje licencjonowany bukmacher Betclic. Podpisał on umowę z Ministerstwem Finansów i na tej podstawie może nie tylko oferować zakłady bukmacherskie, ale także kod promocyjny.

Betclic kod promocyjny 2021 – zasady obrotu

Powitalny Betclic bonus to normalna praktyka, także w przypadku wielu innych bukmacherów. Specjalny kod promocyjny pozwala nowym graczom obstawić zakład bez ryzyka, dzięki czemu nie muszą się obawiać, nawet gdy zagrają za 500 pln. Kluczowym elementem bonus Betclic jest zasada obrotu depozytem, czy też tylko bonusem. Jeśli chodzi o freebety, trudno jest doszukiwać się, jakichś stałych tendencji na naszym rynku. Część firm proponuje darmowy zakład z kodem promocyjnym, który jednak nie wymaga obrotu. W takim przypadku reguły gry się zmieniają i stają się banalnie proste. Wygrana jest zyskiem, a przegrana oznacza brak bonusu. Betclic kod promocyjny daje również możliwość skorzystania z innych bonusów.

Jeśli freebetem należy obracać, to najczęściej jest to obrót na niskich kwotach i warunkach łatwych do spełnienia. Zakładając, że zakład bez ryzyka w Betclic wynosi 30 złotych i podlega dwukrotnemu obrotowi, oznacza to wtedy, że łączna suma stawek wysłanych kuponów za środki z bonusu musi wynieść 60 złotych. Warto zwracać uwagę na to, czy liczą się stawki wszystkich kuponów, czy tylko tych wygranych. Istotnym elementem tej promocji jest możliwość rozbijania kwoty bonusu. Są do tego dwie opcje, które z pewnością starsi gracze znają. Pierwszą możliwością wykorzystania Betclic kod promocyjny jest konieczność obstawienia za cały freebet od razu, czyli przeznaczenia go dokładnie na jeden spełniający warunek zakład. Druga możliwość to podzielenie uzyskanej kwoty na mniejsze stawki, czyli zakład darmowy za 30 złotych można podzielić na trzy kupony po 10 złotych. Freebet podobnie do Cashbacku może być dostępny pod jednym warunkiem – musi być dostępny kod promocyjny. Obecnie bonus Betclic nie oferuje darmowego zakładu w ofercie Betclic bonus powitalny, ale nie jest wykluczone, że niebawem się pojawi. Zresztą jest to tylko kwestią czasu, gdy tylko zwróci się uwagę na to, co oferują inne zakłady bukmacherskie. Warto więc na bieżąco śledzić ofertę Betclic.

Betclic kod promocyjny i standardowa oferta w zakładach na żywo

Betclic to w pełni legalnie prosperujący bukmacher na polskim rynku. Został on oficjalnie wpisany do rejestrów Ministerstwa Finansów, co sprawia, że bez przeszkód może oferować swoje usługi graczom w Polsce. Jedną z największych zalet Betclic jest możliwość obstawiania zakładów live. Można typować wyniki tenisa, piłki nożnej, koszykówki, czy bijące coraz większe wskaźniki popularności e-sporty. Również i w ich przypadku wlicza się kod promocyjny Betclic, a możliwość typowania na żywo, kiedy wynik zmienia się z minuty na minutę, to dodatkowa dawka adrenaliny. Szczęście oraz umiejętne wyczucie wyniku może sprawić, że wygrane będą bardzo duże, chociażby ze względu na kursy, które potrafią w ciągu spotkania wahać się od 1.01 do nawet 5.50.

Zakłady specjalne w Betclic

Zakłady specjalne

Betclic umożliwia także graczom obstawianie wydarzeń specjalnych. Jest grupa osób, która niekoniecznie jest zainteresowana sportem, a na przykład wyborami prezydenckimi. Dzięki temu mogą oni także typować zwycięzców takich wydarzeń. Zakłady specjalne dotyczą nie tylko Polski, ale także całego świata.

E-sporty w Betclic

Sporty wirtualne to najszybszy sposób na obstawianie wydarzeń sportowych, które są symulowane komputerowo. Zyskują one coraz większą popularność, szczególnie wtedy, gdy ciekawe ligi mają swoje przerwy między sezonami. Mimo że zdecydowana większość bukmacherów na w swojej ofercie sporty wirtualne, to Betclic nie zdecydował się jeszcze na ich wprowadzenie. Patrząc na konkurencję, jaką ma ten legalny bukmacher oraz tempo rozwijania się popularność tego typu rozgrywek, można śmiało powiedzieć, że kwestią czasu jest, to kiedy takie dyscypliny sportu się pojawią.

Dlaczego wybrać zakłady bukmacherskie Betclic?

Betclic to przede wszystkim legalny bukmacher, który oferuje swoim graczom wiele promocji, dzięki którym mogą oni znacząco podwyższać swoje wygrane lub obstawiać zakłady bez jakiegokolwiek ryzyka. Ponadto łatwa w obsłudze aplikacja mobilna umożliwia granie z każdego miejsca nie tylko w naszym kraju, ale także i poza jego granicami. Jasne metody płatności, które stale są dostępne wraz z regulaminem na stronie internetowej bonusy nawet do 550 pln to ogromne zalety Betclic. Co istotne zakłady bukmacherskie są wpisane w rejestr Ministerstwa Finansów i sponsoruje polski rynek sportu.

Ponadto jak sami się określają, dają dostęp do najlepszej aplikacji mobilnej, która faktycznie sprawdza się bardzo dobrze. Jednak to, co najbardziej interesuje graczy zakładów wzajemnych, to fakt, że otrzymują oni bonus nie tylko do pierwszego zakładu, ale także kod bonusowy do aktywacji w późniejszym czasie. Betclic bukmacher to zdecydowanie jedna z najlepszych firm tego typu na polskim rynku. Zakłady bez ryzyka do 550 pln, liga Betclic dla typerów, czy też darmowy zakład. Gracze do dyspozycji mają wiele opcji. Pamiętaj! Graj odpowiedzialnie, chroń swoje dane osobowe, a przelew bankowy wykonuj tylko z linków, które podaje sam bukmacher Betclic. Ponadto u bukmachera Betclic można skorzystać ze specjalnego narzędzia, jakim jest Betclic TV, które pozwala nie tylko śledzić mecze, ale także Fame MMA, czy też inne sporty.

Wielu też zastanawia się, czy do oferty Betclic wejdzie kasyno online. Oczywiście nie ma takiej opcji. Wszyscy legalni bukmacherzy skupiają się tylko i wyłącznie na organizowaniu wydarzeń sportowych i zakładów na ich podstawie. Ponadto Betclic to bardzo uznana marka już i dla niej taki ruch mógłby być strzałem w kolano. W serwisie Betclic dostępnych jest wiele różnych dyscyplin sportu, a także e-sport i wiele innych. Dodając do tego kod promocyjny oraz betclic tv gracz otrzymuje wszystko, czego potrzebuje. Na dodatek po rejestracji otrzymuje kod bonusowy, który dodaje środki na konto bonusowe. Użycie kodu promocyjnego betclic jest możliwe nie tylko na desktopie. Mając aplikację mobilną także można wiele zyskać.

FAQ

Czy Betclic oferuje kod promocyjny?

Jak najbardziej. Każdy nowy gracz rejestrujący swoje konto w Betclic z kodem promocyjnym otrzymuje na start cashback o wysokości 550 pln. Aktualny kod promocyjny Betclic to B550. Bonus powitalny Betclic daje możliwość obstawienia zakładu bez ryzyka, czyli po przegranej, zainwestowana kwota w kupon zostaje zwrócona graczowi. Tak zwany bonus bez depozytu, to bardzo atrakcyjna oferta kodu promocyjnego, dzięki któremu można sprawdzić swoje siły w typowaniu wyników zdarzeń.

Cashback w Betclic – jak obrócić bonus?

Niestety, wypłaty bonusów w Betclic nie należą do najprostszych. Szczególnie pod kątem liczby niezbędnych obrotów, a także ograniczenia czasowego. Jak więc obrócić bonus Cashback? Należy dokonać co najmniej sześciokrotnego obrotu po kursie minimum 2,00 pln. Gracz ma jedynie 30 dni na wykonanie całej akcji. Oznacza to, że kody promocyjne aktywują się dopiero po spełnieniu tych warunków, w innym przypadku przepadają, a gracz nie ma możliwości skorzystania z opcji Cashback.

Betclic – jaki bonus powitalny można uzyskać?

Jedynym bonusem powitalnym w Betclic jest Cashback w wysokości 550 pln. By go otrzymać, wystarczy wpisać kod promocyjny Betclic sp. z o.o. dostępny na stronie bukmachera w czasie rejestracji. Pozwala to uzyskać zakład bez ryzyka. Pierwszy postawiony zakład w razie przegranej zostanie zwrócony.

Aplikacja mobilna bukmachera Betclic – jak działa?

Aplikacja mobilna Betclic zakłady bukmacherskie działa na takiej samej zasadzie jak każde inne aplikacje. Aby móc z niej korzystać, niezbędna jest jej instalacja, a następnie zalogowanie się do swojego profilu, który został wcześniej założony. Jeśli go nie ma, Betclic rejestracja jest także możliwa przy pomocy aplikacji mobilnej.

Krzysztof Brommer

Dziennikarz sportowy w ciągu już prawie 15 lat, jest również pasjonatem piłki nożnej. W naszym zespole obecny od 2020 roku. Oprócz tego od 2019 roku jest częścią zespołu największego legalnego polskiego bukmachera. Krzysztof odpowiada za treści związane z typowaniem i nowościami bukmacherskimi. Bardzo cenimy jego wiedzę i doświadczenie, które pozwala tworzyć obszerne i przydatne artykuły dla naszych czytelników. Konto Twitter znajduje się pod tym linkiem.

5 2 votes
Ocena artykułu
11 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wiadomo, że każdy, kto dopiero zaczyna swój los w zakładach stara się znaleźć jakieś bonusy itd. Betclic akurat oferuje kod promocyjny o wysokości aż 550pln i niby najwyższy cashback. Brzmi to ładnie, ale pasuje to tylko dla tych ludzi, którzy są gotowi go sześciokrotnego obrotu, czyli na pewno nie dla początkujących. Tutaj bym polecał sprawdzić ofertę od STS czy jeszcze kogoś…

Co do STS, to nie wiem. Też mają sporo rzeczy do poprawy, ale tu chodzi o betclic. Wracając do tematu z tym obrotem kodu to racja. Bez przesady, ale sześciokrotne obrócenie?! “Dziękuję bardzo pójdę do innego buka” – jestem pewien że tak reaguje większość ludzi, którzy trafiają na stronę tego bukmachera.

haha, właśnie opisałeś moją reakcję na regulamin obrotu kodu. Małym spółkom trzeba zarabiać, dlatego oferują podobne rzeczy. A sts już ma swój rynek – chyba 80% graczy. Dlatego stać im na naprawdę korzystne oferty. Zobaczymy jak będzie sobie pozycjonować betclic za 5 lat.

Typowa klasyczna sytuacja z młodym bukmacherem. Dla mnie to jest dziwne że na starcie otrzymujesz bonus z którym nowe graczy na pewno nie poradzą. Ja bym nie polecał tego bukmachera, ale to może być nie obiektywnie bo mam konto na STS i tak naprawdę całkiem zadowolony jestem.

No ostatnio mi się wydaje dobrym bukiem ten betclic. Nie powiem że warunki obrotu kodu promocyjnego są dobre, ale stali użytkownicy w stanie to ogarnąć na raz-dwa. Tym bardziej że mają jeszcze jakiś kod bonusowy zawsze. Warto to sprawdzić, czym ja właśnie teraz się i zajmę.

Cashback dobry, reszta nie. Uważnie przeczytajcie regulamin obrotu bonusu, bo później się okaże że nie wypełniliście warunki, które są konieczne do realizacji kodu.

Słaby bukmacher z dobrą ofertą promocyjną. Nowe gracze na pewno wypróbują swoje siły, ale osoby mniej-więcej ogarnięte w tej dziedzinie nie będą grali tam. Mówię ze swego doświadczenia.

Klasyczny schemat dla zachęcania nowych graczy. Oferta jest średnia. Nie powiem że mi się podoba, ale jest lepsza niż u połowy istniejących bukmacherów. Czasami gram, jak odnawiają ofertę dla stałych klientów.

Jest to jeden z moich ulubionych bukmacherów, ale tutaj rozczarowali mnie… Za taki niski tyle wymagają. Jest bardzo mocno – minimalny kurs 2 i szeszciokrotny obrót…
W takim przypadku bym polecał STS albo Fortunę

no warunki nie można nazwać dobrymi… coś bardzo dużo wymagają
na tle sts, forbetu czy fortuny promocja powitalna wygląda mega słabo
Polecam pozmieniać przynajmniej liczby wymaganych obrotów

Last edited 1 miesiąc temu by Ada

Dzięki za dodatkowy kod promocyjny. Jak coś to on działa.
Ale ja bym bardziej polecał STS. Tam oferta powitalna jest w zasadzie lepsza.