Betclic – bonus, kod promocyjny, promocje

Zaktualizowano 14 stycznia 2021

Jest to jeden z kilkunastu legalnych i rzeczywiście relewantnych bukmacherów na polskim rynku. Betclic według wielu osób, to sprawdzone zakłady bukmacherskie. Jest od połowy 2019 roku legalny i działa w wersji online. Co ciekawe, zakłady bukmacherskie zawierane w Betclic przez długi czas nie były zgodne z prawem. Bukmacher wykorzystywał bowiem liczne luki w prawie polskim i zarabiał dodatkowo nie odprowadzając w Polsce podatków. Z tego względu był on też częściej wybierany. Dlaczego? Oferta była dla graczy korzystniejsza, i bogata jeśli chodzi o charakterystyczny Betclic bonus od stawek, za które nie był odciągany podatek równy 12%. Obecnie jednak bukmacher działa zgodnie z prawem i posiada licencję z ramienia Ministerstwa Finansów. Odprowadza także podatki, jednak jedyne co nie zmieniło się w Betclic to bonus, który jest równie atrakcyjny jak za dawnych czasów.

Kod promocyjny Betclic

Obecnie w Betclic kod promocyjny to “B550”. Gwarantuje on grę bez ryzyka i cashback do 550 zł. Pierwszy zakład po rejestracji można zagrać bez obawy o przegraną w kwocie nawet do 550 zł! Wystarczy, że w czasie rejestracji nowy użytkownik wpisze kod promocyjny. Betclic od razu po aktywacji przez email przydziela bonus do konta. Wystarczy wpłacić depozyt, obstawić swój pierwszy kupon, a jeśli okaże się przegrany, to gracz otrzymuje zwrot w postaci cashbacku.

W Betclic na zakłady sportowe online dostępna jest specjalna oferta, a bukmacher zapewnia sporo ciekawych możliwości na dodatkowe profity z trafnego obstawiania! W Betclic każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od tego jakiej dyscypliny jest fanem. Bogata oferta w Betclic i bonus na start pozwala przeżywać sportowe emocje jeszcze mocniej. Jednak w porównaniu do innych bukmacherów obecnych na rynku polskim, Betclic nie prezentuje się dobrze. Przykładowo w kontekście bonusu na start, to jest on nieporównywalnie uboższy w stosunku do promocji powitalnej np. bukmachera STS. Cashback do 550 zł jest bardzo atrakcyjny, jednak STS daje z tej perspektywy o wiele więcej i jest to niestety widoczne. Tak samo w STS warunki obrotów są o wiele przystępniejsze i znacznie łatwiej jest wypłacić kolejne kwoty z salda bonusowego niż w przypadku Betclic.

Betclic – bonusy oferowane przez bukmachera

Bukmacher zdecydował się przede wszystkim na wspomniany cashback, czyli zakład bez ryzyka. Maksymalny zwrot, który można otrzymać to 550 zł, a kwota ta może być jeszcze wyższa jeśli zastosuje się w czasie rejestracji kod promocyjny! Betclic oferuje najwyższą w Polsce ofertę cashback. Aby uzyskać zwrot wystarczy obstawić swój pierwszy zakład – w razie przegranej gracz otrzyma do 550 zł zwrotu, przy czym by otrzymać maksymalny cashback, kwota obstawionego zakładu musi wynieść 625 zł.

Oprócz tego bukmacher zapewnia cykliczne bonusy Multi +50% do kuponów AKO, Ligę Betclic z bonusami do 50 zł, Boost czyli podwyższone kursy na kuponach, a także promocje strefy VIP czyli liczne   promocje i nagrody z oferty premium.

Betclic – bonus powitalny, czyli zakład bez ryzyka 550 zł

Cashback w Betclic na start dla nowych użytkowników dostępny jest w ramach bonusu powitalnego bukmachera. Promocja oparta na zakładzie bez ryzyka do 550 zł jest obecnie najlepszą tego typu ofertą na rynku polskim. Poza freebetem bez depozytu nie ma lepszej opcji gry bez ryzyka niż cashback.

Co ciekawe zastąpił on poprzednią promocję na start w Betclic, czyli bonus 1000 zł za pierwszy depozyt. Jakie warunki należy spełnić aby otrzymać cashback 550 zł? Wystarczy zastosować w czasie rejestracji kod promocyjny. Betclic od razu weryfikuje go i przypisuje do konta, które zostało aktywowane poprzez link wysyłany na skrzynkę elektroniczną. Obecny kod to “B550”.

Jest to zdecydowanie jedna z mocniejszych stron bukmachera Betclic. Żaden inny zakład nie oferuje bowiem tak wysokiego i pewnego cashbacku.

W Betclic bonus dotyczy nie tylko nowych graczy!

Bukmacher posiada również liczne promocje dla stałych graczy. Warto zaznaczyć, że Betclic dba o swoich użytkowników i często dedykuje dla nich liczne akcje związane z wydarzeniami sportowymi. Bonusy pozwalają na zdobycie dodatkowych środków. Jednym ze stałych bonusów w Betclic jest wspomniana wyżej promocja Multi+. Ponadto na ten moment freebet w Betclicu jest bardzo ograniczony. Można go zdobyć od czasu do czasu w jednej z wielu promocji dla stałych graczy, które bukmacher organizuje co najmniej raz w tygodniu. Ponadto można skorzystać także z promocji na Ligę Betclic z bonusami do 50 zł, Boost i podwyższone kursy na kuponach, a także promocje ze strefy VIP.

Bonus Multi+ w Betclic

Polega on na tym, że za dużą liczbę zdarzeń bukmacher zwiększa potencjalną wygraną. Wystarczy wytypować minimum pięć pozycji oznaczonych logiem Multi+, a Betclic podwyższa sumę o 7% w przypadku wygranej. Profity sumują się do maksymalnie 50%. Bonus przyznawany jest w formie środków przypisywanych bezpośrednio do profilu gracza i nie podlega dodatkowym warunkom obrotu. Promocja przyznawana jest jako część wygranych wyliczanych procentowo w zakładzie wielokrotnym w stosunku do liczby wyborów w konkretnym zakładzie. Multi+ dostępne jest przy typowaniu zdarzeń, przy których oznaczona jest opcja Multi+.

BOOST, czyli wyższe kursy na najciekawsze wydarzenia

Jest to specyficzna akcja marketingowa, która w odróżnieniu od cashback bądź Multi+ pozwala na postawienie typu bukmacherskiego przy szczególnych warunkach kursowych. Każde obstawienie w ramach Boost posiada wyższy współczynnik kursu. Betclic bonusy sięgają nawet do ponad 40% w przypadku pojedynczej akcji promocyjnej. Jest to jeden z ciekawszych bonusów oferowanych przez tego bukmachera. Z pewnością stanowi bardzo dobre urozmaicenie dla stałych graczy.

Czasowe promocje w Betclic

Jedną z okresowych promocji bukmachera są oferty w tzw. pewnym zakładzie. Dotyczą one z reguły spotkań Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy. Promocja polega na tym, że osoba obstawiająca dany kupon dostanie pełen zwrot do 40 zł, jeśli wyłącznie jedno spotkanie na konkretnym kuponie okaże się przegrane. Pewny zakład posiada więc w sobie pewne cechy cashback w Betclic (zakładu bez ryzyka), jednak na nieco innych warunkach. Jest to jeden z lepszych bonusów oferowanych przez tego bukmachera. Stali gracze korzystają z niego regularnie, gdyż zapewnia bardzo dobre kwoty z wygranych mimo dość trudnych warunków na wypłatę sumy z salda bonusowego.

Pewny zakład musi składać z co najmniej pięciu wytypowanych meczów, a jego kurs powinien wynieść minimum 5,00. Kupon musi zostać zagrany minimalnie za 20 zł. Ponadto każde spotkanie wytypowane na kuponie musi dotyczyć rozgrywek, które znajdują się w zakresie objętym promocją. Jeśli tylko wyłącznie jeden mecz okaże się źle wytypowany, to gracz otrzyma cashback na saldo bonusowe. Jednakże w celu wypłaty niezbędne będzie wykonanie obrotu zwróconą sumą. Warunki są niestety trudne do osiągnięcia. Betclic wymaga sześciokrotnego obrotu pewnym zakładem w ciągu siedmiu dni przy minimalnym kursie 2,0.

Kod promocyjny Betclic VIP

Obecnie znaleźć można niejeden kod promocyjny Betclic VIP na stronach internetowych współpracujących z bukmacherem. Wystarczy wpisać go podczas rejestracji, by otrzymać na starcie cashback wyższy od standardowego. Oprócz tego bukmacher przygotował też kilka bonusów na podwyższenie wygranych.

W celu wypłaty środków bonusowych, podobnie jak w podstawowym cashback, należy dokonać obrotu sumą bonusu sześciokrotnie przy kursie co najmniej 2,0. Do obrotu wliczają się jednakże również zakłady pojedyncze i z kuponów AKO. Obrót ograniczony jest okresem do maksymalnie 30 dni.

W tym aspekcie w porównaniu do oferty innych bukmacherów Betclic prezentuje się dość ubogo. Nie posiada tak rozbudowanych możliwości bonusowych jak STS, a także utrudnia znacznie wypłatę środków z konta bonusowego. Bardzo ciężko w praktyce jest osiągnąć wskazany bonus w takich ramach czasowych.

FAQ

Czy Betclic oferuje kod promocyjny?

Jak najbardziej. Każdy nowy gracz rejestrujący swoje konto w Betclic z kodem promocyjnym otrzymuje na start cashback o wysokości 550 zł. Aktualny kod promocyjny Betclic to B550.

Cashback w Betclic – jak obrócić bonus?

Niestety, wypłaty bonusów w Betclic nie należą do najprostszych. Szczególnie pod kątem liczby niezbędnych obrotów, a także ograniczenia czasowego. Jak więc obrócić bonus cashback? Należy dokonać co najmniej sześciokrotnego obrotu po kursie minimum 2,00. Gracz ma jedynie 30 dni na wykonanie całej akcji.

Betclic – jaki bonus powitalny można uzyskać?

Jedynym bonusem powitalnym w Betclic jest cashback w wysokości 550 zł. By go otrzymać, wystarczy wpisać kod promocyjny Betclic dostępny na stronie bukmachera w czasie rejestracji. Pozwala to uzyskać zakład bez ryzyka. Pierwszy postawiony zakład w razie przegranej zostanie zwrócony.