eTOTO kod bonusowy, bonus na start oraz inne promocje

Zaktualizowano 9 kwietnia 2021

Firma eTOTO przeżywa obecnie złoty okres swojego rozwoju. Bukmacher stale rozszerza posiadaną ofertę, a jego wizerunek jest kreowany przez znanych i lubianych dziennikarzy sportowych, którzy pełnią funkcję ambasadorów marki. Jednak w czasach rosnącej konkurencji, nawet to może nie wystarczyć do przyciągnięcia nowych klientów. Dlatego bukmacher wprowadził do swojej oferty atrakcyjne bonusy oraz promocje dostępne zarówno dla nowych graczy, jak i tych aktywnych użytkowników. To właśnie wspomniane bonusy są obecnie jednym z kluczowych atutów firmy eTOTO. Warto więc zapoznać się z ich warunkami oraz tym, jak odebrać kod bonusowy eTOTO.

kod bonusowy etoto

eTOTO – bonusy dla nowych i stałych graczy

Oferta eTOTO zarówno dla nowych graczy, jak i stałych użytkowników, nie należy do najobszerniejszych na rynku, ale to zdecydowanie solidna propozycja. Bonusy nie wymagają dużego wkładu finansowego, a bonus powitalny oferuje niespotykane w branży powiększenie pierwszego depozytu – aż o 200%!

Ocena oferty: 4/5 – Kwiecień 2021

Aktualnie w eTOTO dostępne są cztery stałe promocje:

  • Bonus powitalny w eTOTO 200%– nowi gracze mogą liczyć na ofertę powitalną, która pozwala otrzymać do 200 PLN darmowych środków od pierwszej wpłaty.
  • Zaproś znajomych – program poleceń zakładów bukmacherskich eTOTO, w którym bonus 50 PLN otrzymuje zarówno osoba polecająca, jak i nowy użytkownik w serwisie.
  • eTOTOMANIA – klub lojalnościowy, gdzie na graczy czekają regularnie przyznawane bonusy za aktywne korzystanie z oferty bukmachera.
  • Liga VIP – program bonusowy dla najlepszych graczy w eTOTO z pakietem wyjątkowych korzyści.

Kod bonusowy eTOTO

Nazwa

Etoto

Adres www

etoto.pl

Bonus od 1. depozytu

200% do 200 PLN

Etoto - kod bonusowy

Kod promocyjny "BETOMANIAVIP" - Freebety na zakłady

Rozmaite kody promocyjne są niezwykle cenne z punktu widzenia graczy poszukujących platformy do obstawiania zakładów bukmacherskich online. Dzięki nim można otrzymać znacznie korzystniejsze bonusy od razu po założeniu konta. Niestety, taka zależność ma również swoją wadę. Jeżeli ktoś ma już konto u opisywanego bukmachera, powitalny eTOTO kod bonusowy po prostu mu się nie przyda.

Sam kod bonusowy eTOTO należy wykorzystać w standardowy sposób. Podczas rejestracji konta trzeba odnaleźć rubrykę przeznaczoną na kod, a następnie wystarczy go do niej wpisać. Kod promocyjny eTOTO zapewnia nowym graczom dodatkowe bonusy na start.

eTOTO – bonus 200 PLN na start

eTOTO - bonus na start

Oferta powitalna w formie bonusu od depozytu nie jest niczym zaskakującym. Wszakże taki bonus powitalny oferują praktycznie wszyscy legalni bukmacherzy w Polsce. Jednak firma eTOTO wyszła z bardzo ciekawą inicjatywą dla fanów zakładów wzajemnych. Mianowicie bukmacher oferuje taki bonus w wysokości aż 200% – co jest wartością praktycznie niespotykaną u konkurencji! Łatwo można więc obliczyć, że przy tej promocji depozyt gracza zostaje przez eTOTO potrojony.

Taki eTOTO bonus powitalny będzie szczególnie korzystny dla początkujących graczy, którzy stawiają dopiero pierwsze kroki w świecie zakładów bukmacherskich. Dlaczego? Ponieważ maksymalna korzyść dla gracza w tym wypadku to bonus 200 PLN. Oznacza to, że większy depozyt nie zapewni korzystniejszego bonusu powitalnego. Tym samym eTOTO bonus powitalny to świetna promocja dla osób dysponujących nieco mniejszym kapitałem. Aby uzyskać pełny bonus 200 PLN, wystarczy dokonać pierwszej wpłaty depozytu na 100 złotych i nie trzeba rejestrować się w eTOTO z kodem promocyjnym!

Warunki obrotu bonusem

Opisany eTOTO bonus powitalny, podobnie jak wszystkie promocje bukmacherskie, jest objęty pewnymi warunkami. Aby wypłacić takie środki na swoje konto bankowe, gracz musi najpierw wykonać określony w regulaminie obrót bonusem. Jeżeli chodzi o eTOTO bonus powitalny, jego warunki są następujące:

  1. Gracz musi wykonać czterokrotny obrót bonusem, aby uzyskać możliwość wypłaty środków.
  2. Do obrotu wliczane są tylko te kupony, których łączny kurs wynosi min 2.20.
  3. Gracz ma 30 dni na spełnienie warunków obrotu bonusem, a przekroczenie tego terminu będzie skutkować utratą środków.

Jak założyć konto, aby odebrać bonus na start?

W eTOTO rejestracja nowego konta przebiega bardzo sprawnie i nie sprawia kłopotów nawet osobom dopiero rozpoczynającym zabawę w zakłady bukmacherskie. Aby rozpocząć przygodę z obstawianiem zakładów wzajemnych, wystarczy wejść na stronę bukmachera eTOTO i kliknąć przycisk „Załóż konto”, który znajduje się w prawym górnym rogu ekranu. Gdy korzystamy z linku polecającego, ten przekieruje nas już bezpośrednio do formularza eTOTO. Rejestracja zajmuje maksymalnie kilka minut i ogranicza się do podania podstawowych informacji. Wystarczy wpisać imię, nazwisko, datę urodzenia, numer PESEL, dane kontaktowe oraz informacje z dowodu tożsamości.

Formularz rejestracyjny na ostatniej karcie umożliwia także wpisanie aktualnego w eTOTO kodu promocyjnego. Po założeniu konta, na wskazany adres e mail zostanie wysłany link aktywacyjny. Wystarczy kliknąć w celu potwierdzenia rejestracji, zalogować się na swoje konto i wpłacić pierwszy depozyt w eTOTO. Zakłady bukmacherskie dostępne są także z poziomu konta tymczasowego – bez potwierdzania tożsamości. Jednak trzeba liczyć się z ograniczeniami co do wysokości wpłat, a także wypłat środków na konto bankowe.

Co ważne, w eTOTO kod promocyjny nie jest wymagany do odbioru bonusu powitalnego. Promocja na start naliczana jest od wpłaty pierwszego depozytu w eTOTO.

Pozostałe promocje eTOTO

Zazwyczaj warunki bonusów powitalnych są zdecydowanie najkorzystniejsze spośród całej oferty danego bukmachera. Nic więc dziwnego, że gracze tak chętnie z nich korzystają. Na szczęście bukmacher eTOTO oferuje swoim klientom znacznie więcej niż tylko jeden bonus startowy. W tym przypadku nawet gracze mający już swoje konto mogą skorzystać z różnych akcji promocyjnych. Na jakie bonusy warto zwrócić szczególną uwagę?

eTOTOMANIA

Programy lojalnościowe to często wykorzystywana forma promocji doceniana przez aktywnych graczy. Ich głównym założeniem jest to, aby wynagradzać klientów za regularne obstawiających zakłady bukmacherskie. Program eTOTOMANIA doskonale wpisuje się w taką zasadę. Dzięki niemu najbardziej aktywni gracze mogą odbierać różne bonusy. Co istotne, bukmacher eTOTO przyznaje je każdego dnia!

Wszyscy gracze obstawiający spotkania na stronie eTOTO mogą wziąć udział w programie eTOTOMANIA. Wówczas będą otrzymywać specjalne punkty za każdy zagrany kupon. Większa liczba postawionych kuponów przełoży się na więcej punktów eTOTOMANII, a co za tym idzie – zapewni atrakcyjniejsze bonusy.

Podstawową nagrodą w eTOTOMANII jest eTOTO freebet, czyli darmowy zakład. Jednak czasami bukmacher oferuje także bonusy do depozytów i inne nagrody. Warto więc regularnie przeglądać harmonogram tej promocji, żeby nie przegapić nowych bonusów!

Czy bonusy otrzymane w ramach eTOTOMANII podlegają warunkom obrotowym? Tak. Bukmacher w tym wypadku przewiduje konieczność czterokrotnego obrotu z kursem min 2.20 w ciągu 30 dni.

Liga VIP – klub najlepszych graczy w eTOTO

Programy lojalnościowe, takie jak eTOTOMANIA, to praktycznie standard wśród firm udostępniających zakłady bukmacherskie. eTOTO jednak idzie o krok naprzód. Dla najlepszych i najaktywniejszych graczy przygotowany został program Liga VIP. Udział w nim biorą tylko gracze zaproszeni przez eTOTO. Bukmacher dla najlepszych typerów przygotował pakiet vipowskich usług, a w tym: priorytetowe wypłaty, dedykowany osobisty asystent, dodatkowy bonus powitany w usłudze VIP, bonusy na urodziny i specjalne oferty tylko dla członków klubu.

Zaproś znajomych

Legalny bukmacher eTOTO oferuje również dodatkową gratyfikację dla graczy, którzy zachęcą swoich znajomych do rejestracji konta w serwisie. Za każdą poleconą osobę, która zarejestruje się w eTOTO i obstawi zakłady bukmacherskie z obrotem na minimum 300 złotych, gracz otrzyma 50 złotych. Łącznie bukmacher może przyznać taki eTOTO bonus aż 10 razy. Oznacza to, że dzięki tej promocji każdy ma szansę na zgarnięcie aż 500 złotych bonusu! Uwaga: taki sam bonus o wartości 50 PLN otrzymuje także osoba, która rejestruje nowe konto za pośrednictwem linku polecającego.

Kod promocyjny eTOTO VIP

Co jakiś czas bukmacherzy tworzą specjalne kody promocyjne. Są to tak zwane akcje z kodem promocyjnym VIP. Najczęściej trafiają one bezpośrednio do partnerów danego bukmachera, którzy mogą zaoferować je swoim czytelnikom lub użytkownikom. Jak sama nazwa wskazuje, eTOTO kod bonusowy VIP zapewnia znacznie lepsze warunki niż standardowy kod promocyjny. Jeżeli zatem pojawi się taka możliwość, warto wybrać właśnie kod VIP-ów.

FAQ – najczęściej zadawane pytania

eTOTO - pytania i odpowiedzi

Doświadczeni gracze na pewno doskonale wiedzą, jak wykorzystać kod bonusowy, a także znają reguły promocji bukmacherskich. Jednak adepci obstawiania mogą zastanawiać się nad tym, jak skorzystać z takich ofert. Dlatego przed założeniem konta warto poznać odpowiedzi na kilka najczęściej zadawanych pytań.

Czy eTOTO oferuje freebet?

Tak, eTOTO freebet jest dostępny. Warto jednak zauważyć, że aktualnie (styczeń 2021) nie stanowi on elementu oferty powitalnej. To może zaskoczyć wielu graczy, ponieważ z reguły taki bonus jest kierowany właśnie do nowych klientów, którzy dopiero chcą przetestować ofertę bukmachera. Niemniej firma eTOTO stosuje inne zasady. Z tego względu eTOTO freebet mogą uzyskać tylko gracze, którzy wezmą udział w programie eTOTOMANIA.

Jak zagrać freebet w eTOTO?

Freebety to darmowe zakłady bukmacherskie, umożliwiające postawienie kuponu całkowicie bezpłatnie. Aby z niego skorzystać, wystarczy przejść do zakładki „Twój profil” z poziomu konta gracza w eTOTO, wybrać interesujące zdarzenia, a później dodać je do kuponu. Wygrana w przypadku darmowych zakładów bukmacherskich eTOTO wysokość wygranej obliczana jest na tych samych zasadach jak przy kuponach stawianych za gotówkę.

Gdzie zdobyć działający w eTOTO kod bonusowy?

Szukanie promocji z kodem bonusowym na stałe wpisało się w specyfikę obstawiania zakładów bukmacherskich w internecie. Gdzie zatem można znaleźć działający w eTOTO kod bonusowy? Warto zacząć od sprawdzenia informacji na stronach partnerskich, które współpracują z bukmacherem. Dobrą praktyką jest także śledzenie mediów społecznościowych bukmachera, gdzie często można upolować kod promocyjny, a także wziąć udział w konkursach z nagrodami.

Jak wykorzystać bonus eTOTO?

Gracz może wykorzystać bonus eTOTO dopiero wtedy, gdy ten zostanie przypisany do jego konta. Jak można to sprawdzić? Otóż w profilu gracza znajdują się dwa rodzaje sald – główne i bonusowe. Jeżeli do salda bonusowego trafią jakieś środki, gracz może od razu z nich skorzystać. Co więcej, regulamin bukmachera eTOTO pozwala na dowolne używanie środków bonusowych, jakie obejmuje oferta zakładów bukmacherskich – na przykład zakłady przedmeczowe na piłkę nożną lub sporty wirtualne, a także zakłady na żywo. Jednak ich wypłata będzie możliwa dopiero po wykonaniu wymaganego obrotu.

Gdzie należy wpisać kod bonusowy eTOTO?

Podstawowym sposobem na użycie kodu bonusowego jest wpisanie go do stosownej rubryki „kod promocyjny” w formularzu rejestracyjnym na stronie eTOTO. Praktycznie wszyscy legalni bukmacherzy korzystają z takiego rozwiązania. Jednak opisywany tu bukmacher zapewnia graczom również inną możliwość. Kod bonusowy eTOTO mogą wpisywać także gracze posiadający już konto u bukmachera, którzy regularnie obstawiają zakłady bukmacherskie. W eTOTO kod bonusowy można również wpisać do specjalnej rubryki widniejącej w panelu przeznaczonym do wpłacania i wypłacania gotówki.

Gdzie można znaleźć informacje o przyznanych bonusach i warunkach obrotowych?

Aby sprawdzić informacje dotyczące przyznanych bonusów oraz pozostałej kwocie do obrotu, wystarczy zalogować się na swoje konto w eTOTO, a następnie przejść do podstrony „Moje konto”. Tam w zakładce „Twoje bonusy” przedstawione są wszystkie aktualności dotyczące przypisanych do konta bonusów.

Czy w eTOTO dostępna jest aplikacja mobilna?

Tak, eTOTO przygotował dla swoich użytkowników nowoczesną aplikację mobilną, dostępną na urządzenia z systemami Android oraz iOS. Aplikacja mobilna daje dostęp do pełnej oferty bukmachera (w tym zakłady na żywo), obsługuje szybkie metody płatności, a także oferuje specjalne promocje i bonusy niedostępne w klasycznej wersji serwisu.

5 1 vote
Ocena artykułu
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Halo, no bez przesady 4-krotny obrót z min. Kursem 2.2 od nieznanego buka??? To by było rozsądnie gdybyście oferowali bonusy powitalne powyżej 4 tys. złotych, a nie cztery stówy maks. Dzięki za artykuł, pomógł mi przekonać się w tym, że lepiej korzystać z ofert znanych buków (STS, Fortuna, forbet itd.)

Myślałem że to żart z tym kodem bonusowym od waszej stronki (BETOMANIAVIP). Specjalnie założyłem konto u tego buka aby sprawdzić. No i się okazało, że Ten kod działa! Jeśli szukacie freebetów na zakłady to śmiało można zakładać konto na etoto.

Kod promocyjny nadal działa. Więc jeśli chcecie założyć konto na etoto, to warto spróbować. On daje freebety na zakłady. A tak odnośnie warunków obrotu kodu u tego buka – no to są średnie :/

Hejka, dołączam się do tego tematu.
Warunki nie są najlepsze :/ jeśli dopiero zaczynacie swój los, to lepiej z jakimś innym bukiem. Z obrotem bonusu powitalnego sts poradzi sobie nawet dziecko.