eTOTO kod bonusowy, 777 PLN na start oraz inne promocje

Na czym polega u bukmachera eTOTO kod bonusowy? Firma eTOTO przeżywa obecnie złoty okres swojego rozwoju. Bukmacher stale rozszerza posiadaną ofertę, a jego wizerunek jest kreowany przez znanych i lubianych dziennikarzy sportowych, którzy pełnią funkcję ambasadorów marki. Jednak w czasach rosnącej konkurencji, nawet to może nie wystarczyć do przyciągnięcia nowych klientów. Dlatego bukmacher wprowadził do swojej oferty atrakcyjne bonusy oraz promocje dostępne zarówno dla nowych graczy, jak i tych aktywnych użytkowników. To właśnie wspomniane bonusy są obecnie jednym z kluczowych atutów firmy eTOTO. Warto więc zapoznać się z ich warunkami oraz tym, jak odebrać kod bonusowy eTOTO.

kod bonusowy etoto

Legalny bukmacher eTOTO – bonusy dla nowych i stałych graczy

Oferta eTOTO zarówno dla nowych graczy, jak i stałych użytkowników, nie należy do najobszerniejszych na rynku, ale to zdecydowanie solidna propozycja. Zwłaszcza gdy weźmiemy pod uwagę, że stale ewoluuje. Oferowany jeszcze nie tak dawno temu w eTOTO bonus powitalny co prawda wynosił aż 200%, ale jego maksymalna wartość ograniczona była do 200 złotych wypłacanych na konto bonusowe gracza. Co prawda w 2021 roku bonus eTOTO zmalał do standardowych 100%, ale za to znacznie wzrosła możliwa do otrzymania kwota maksymalna – teraz można otrzymać bonus o wartości do 777 złotych! Co poza bonusem na start?

Ocena oferty: 4/5 – lipiec 2024

Aktualnie w eTOTO dostępne są cztery stałe promocje:

  • Bonus powitalny w eTOTO 100% od pierwszego depozytu – nowi gracze mogą liczyć na ofertę powitalną, która pozwala otrzymać maksymalny bonus 777 PLN darmowych środków od pierwszej wpłaty.
  • Zaproś znajomych – program poleceń zakładów bukmacherskich eTOTO, w którym bonus 50 PLN otrzymuje zarówno osoba polecająca, jak i nowy użytkownik w serwisie. Z poleceń łącznie gracz może otrzymać eTOTO bonus o wartości 500 PLN do wykorzystania na stronie bukmachera.
  • eTOTOMANIA – klub lojalnościowy, gdzie na graczy czekają regularnie przyznawane bonusy za aktywne obstawianie zakładów znajdujących się w ofercie bukmachera eTOTO.
  • Liga VIP – program bonusowy dostępny przez stronę eTOTO. Przygotowany z myślą o najlepszych graczach, którym program lojalnościowy dostarcza wyjątkowych korzyści.

Kod bonusowy eTOTO

Nazwa

Etoto

Adres www

etoto.pl

Bonus od 1. depozytu

200% do 200 PLN

Etoto - kod bonusowy

Kod promocyjny "BETOMANIAVIP" - Freebety na zakłady

Rozmaite kody promocyjne są niezwykle cenne z punktu widzenia graczy poszukujących platformy do obstawiania zakładów bukmacherskich online. Dzięki nim można otrzymać znacznie korzystniejsze bonusy od razu po założeniu konta. Niestety, taka zależność ma również swoją wadę. Jeżeli ktoś ma już konto u opisywanego bukmachera, powitalny kod bonusowy eTOTO po prostu mu się nie przyda.

Sam kod bonusowy eTOTO należy wykorzystać w standardowy sposób. Podczas zakładania nowego konta za pośrednictwem formularza rejestracyjnego trzeba odnaleźć rubrykę przeznaczoną na kod, a następnie wystarczy go do niej wpisać. Rejestracja konta przez graczy posiadających aktualny kod promocyjny eTOTO zapewnia dodatkowe bonusy na start, a co więcej, po spełnieniu odpowiednich warunków można wypłacić bonus na prywatne konto bankowe.

eTOTO bonus – 777 PLN na start

eTOTO - bonus na start

Oferta powitalna w formie bonusu od depozytu nie jest niczym zaskakującym. Wszakże taki bonus powitalny oferują praktycznie wszyscy legalni bukmacherzy w Polsce. Jednak firma eTOTO wyszła z bardzo ciekawą inicjatywą dla wszystkich fanów zakładów wzajemnych. W ofercie eTOTO na nowych graczy czeka bonus w standardowej wysokości 100% od pierwszego wpłaconego depozytu. Łatwo można więc obliczyć, że przy tej promocji depozyt gracza zostaje przez eTOTO podwojony. To zaskakuje w nowej ofercie bukmachera, to zmieniona maksymalna wartość premii w 2021 roku.

Taki eTOTO bonus powitalny będzie szczególnie korzystny dla początkujących graczy, którzy stawiają dopiero pierwsze kroki w świecie zakładów bukmacherskich. Dlaczego? Ponieważ maksymalna korzyść dla gracza w tym wypadku to bonus o wartości do 777 PLN. Oznacza to, że większy depozyt niż wspomniane 1500 złotych nie zapewni korzystniejszego bonusu powitalnego. Tym samym eTOTO bonus powitalny to świetna promocja dla osób dysponujących nieco mniejszym kapitałem. Oczywiście nie trzeba wpłacać pełnej kwoty – już 100 złotych pierwszego depozytu, daje graczom darmowe 100 PLN do wykorzystania w zakładach bukmacherskich eTOTO. Co więcej, aby odebrać bonus powitalny, nie trzeba rejestrować się w eTOTO z kodem promocyjnym!

Warunki obrotu bonusem

Opisany eTOTO bonus powitalny, podobnie jak wszystkie promocje bukmacherskie, jest objęty pewnymi warunkami. Aby wypłacić takie środki na swoje konto bankowe, gracz musi najpierw obrócić bonus eTOTO w określony w regulaminie promocji sposób. Jeżeli chodzi o eTOTO bonus powitalny „100% do 1500”, jego warunki są następujące:

  1. Gracz musi wykonać sześciokrotny obrót bonusem. Dopiero po rozliczeniu wszystkich kuponów przyznany bonus będzie dostępny do wypłaty.
  2. Zakład zaliczany do obrotu musi zawierać zdarzenia z oferty przedmeczowej lub „na żywo”.
  3. Do obrotu wliczane są tylko te kupony, których łączny kurs wynosi min 2.20, zarówno w przypadku kuponów SOLO, jak i wielokrotnych. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie AKO to 1.30.
  4. Gracz ma 30 dni na spełnienie warunków obrotu bonusem, a przekroczenie tego terminu będzie skutkować utratą przyznanych środków.

Uwaga: Bukmacher zastrzega, że dokonanie pierwszego depozytu za pośrednictwem usług Neteller oraz Skrill skutkować nie przyznaniem bonusu powitalnego, dlatego sugerujemy dokonywanie w eTOTO płatności innymi metodami.

Jak założyć konto, aby odebrać bonus na start?

jak odebrać bonus w etoto

Bukmacher eTOTO przygotował na swojej stronie internetowej proces rejestracji, który przebiega bardzo sprawnie i nie sprawia kłopotów nawet osobom dopiero rozpoczynającym zabawę w zakłady bukmacherskie. Całość nie powinna zająć więcej czasu niż kilka minut.

Aby rozpocząć przygodę z obstawianiem zakładów wzajemnych, wystarczy wejść na stronę bukmachera eTOTO i kliknąć przycisk „Załóż konto”, który znajduje się w prawym górnym rogu ekranu. Gdy korzystamy z linku polecającego, ten przekieruje nas już bezpośrednio do formularza eTOTO. Rejestracja zajmuje kilka chwil i ogranicza się do podania podstawowych informacji. Wystarczy wpisać imię, nazwisko, datę urodzenia, numer PESEL, numer telefonu, dane kontaktowe oraz informacje z dowodu tożsamości.

Formularz rejestracyjny na ostatniej karcie umożliwia także wpisanie aktualnego w eTOTO kodu promocyjnego. Po założeniu konta, na wskazany adres e-mail zostanie wysłany link aktywacyjny. Wystarczy kliknąć w celu potwierdzenia rejestracji, zalogować się na swoje konto i wpłacić pierwszy depozyt w eTOTO. Zakłady bukmacherskie dostępne są także z poziomu konta tymczasowego – bez potwierdzania tożsamości. Jednak trzeba liczyć się z ograniczeniami co do wysokości wpłat, a także wypłat środków na konto bankowe. Bez pełnej weryfikacji tożsamości, gracze mogą wpłacać środki, ale tylko do 4000 PLN. Dodatkowo, po wygranej z kuponu na kwotę minimum 2280 złotych konto tymczasowe zostaje zablokowane, do czasu przekształcenia w konto stałe, czyli przesłania skanów dokumentu tożsamości i zaakceptowania ich przez pracowników firmy eTOTO Zakłady Bukmacherskie sp. z o.o.

Co ważne, w eTOTO kod promocyjny nie jest wymagany do odbioru bonusu powitalnego. Promocja na start naliczana jest od wpłaty pierwszego depozytu w eTOTO. Kolejne bonusy aktywują się poprzez eTOTO kod bonusowy 2024. Program bonusowy eTOTO jest bardzo rozbudowany i dotyczy wielu rodzajów kuponów, a przeznaczony jest na zakłady przedmeczowe, zakład bez ryzyka, czy też zakłady na żywo. Ważne, aby wpłacić depozyt, ponieważ jego uwzględniają w pierwszej kolejności legalni bukmacherzy i warunki bonusu.

Pozostałe promocje eTOTO

Pozostałe promocje eTOTO

Zazwyczaj warunki bonusów powitalnych są zdecydowanie najkorzystniejsze spośród całej oferty danego bukmachera. Nic więc dziwnego, że gracze tak chętnie z nich korzystają. Na szczęście bukmacher eTOTO oferuje swoim klientom znacznie więcej niż tylko jeden bonus startowy. W tym przypadku nawet gracze mający już swoje konto mogą skorzystać z różnych akcji promocyjnych. Na jaki inny bonus warto zwrócić szczególną uwagę?

eTOTOMANIA

etotomania

Programy lojalnościowe to często wykorzystywana forma promocji doceniana przez aktywnych graczy. Ich głównym założeniem jest to, aby wynagradzać klientów za regularne obstawiających zakłady bukmacherskie. Program eTOTOMANIA doskonale wpisuje się w taką zasadę. Dzięki niemu najbardziej aktywni gracze mogą odbierać różne bonusy. Co istotne, eTOTO każdego dnia przyznaje inne bonusy!

Wszyscy gracze obstawiający spotkania na stronie eTOTO mogą wziąć udział w programie eTOTOMANIA. Wówczas będą otrzymywać specjalne punkty za każdy zagrany kupon. Większa liczba postawionych kuponów przełoży się na więcej punktów eTOTOMANII, a co za tym idzie – zapewni atrakcyjniejsze bonusy. Dla ułatwienia obliczeń, na stronie bukmachera znajduje się specjalny kalkulator, który przelicza kurs kuponu i jego stawkę na możliwe do otrzymania punkty lojalnościowe w eTOTOMANII.

Podstawową nagrodą w eTOTOMANII jest eTOTO freebet, czyli darmowy zakład wzajemny online. Jednak czasami bukmacher oferuje także bonusy do depozytów i inne nagrody. Warto więc regularnie przeglądać harmonogram tej promocji, żeby nie przegapić nowych bonusów!

Wysokość nagród zależy od poziomu gracza, który określany jest na podstawie ilości zgromadzonych w programie punktów. Aktualnie może to być status brązowy (od 1 do 349 punktów), srebrny (od 350 do 1699) oraz złoty (od 1700 wzwyż). Na jakie bonusy bukmacherskie aktualnie użytkownicy mogą liczyć? Na konto gracza trafiają między innymi darmowe zakłady o wartości od 10 PLN do 20 PLN, a także bonusy 50% od wpłaty depozytu.

Czy bonusy otrzymane w ramach eTOTOMANII podlegają warunkom obrotowym? Tak. Bukmacher w tym wypadku przewiduje konieczność sześciokrotnego obrotu na kuponach przedmeczowych oraz LIVE z kursem min 2.20 w ciągu 30 dni.

Liga VIP – klub najlepszych graczy w eTOTO

Programy lojalnościowe, takie jak eTOTOMANIA, to praktycznie standard wśród firm udostępniających zakłady bukmacherskie. eTOTO jednak idzie o krok naprzód. Dla najlepszych i najaktywniejszych graczy przygotowany został program Liga VIP. Udział w nim biorą tylko gracze zaproszeni przez eTOTO. Bukmacher dla najlepszych typerów przygotował pakiet vipowskich usług, a w tym: priorytetowe wypłaty, dedykowany osobisty asystent, dodatkowy bonus powitany w usłudze VIP, bonusy na urodziny i specjalne oferty tylko dla członków klubu.

Zaproś znajomych

Legalny bukmacher eTOTO oferuje również dodatkową gratyfikację dla graczy, którzy zachęcą swoich znajomych do rejestracji konta w serwisie. Za każdą poleconą osobę, która zarejestruje się w eTOTO i obstawi zakłady bukmacherskie z obrotem na minimum 300 złotych, gracz otrzyma 50 złotych. Łącznie bukmacher może przyznać taki eTOTO bonus aż 10 razy. Oznacza to, że dzięki współpracy z bukmacherem eTOTO każdy ma szansę na zgarnięcie aż 500 złotych bonusu! Uwaga: taki sam bonus o wartości 50 PLN otrzymuje także osoba, która rejestruje nowe konto za pośrednictwem linku polecającego.

Kod promocyjny eTOTO VIP

Kod promocyjny eTOTO VIP

Co jakiś czas bukmacherzy tworzą specjalne kody promocyjne. Są to tak zwane akcje z kodem promocyjnym VIP. Najczęściej trafiają one bezpośrednio do partnerów danego bukmachera, którzy mogą zaoferować je swoim czytelnikom lub użytkownikom. Jak sama nazwa wskazuje, eTOTO kod bonusowy VIP zapewnia znacznie lepsze warunki niż standardowy kod promocyjny i pozwala zyskać większe ilości darmowych środków na zakłady eTOTO. Jeżeli zatem pojawi się taka możliwość, warto wybrać właśnie kod VIP-ów.

eTOTO – opinie

eTOTO oferta nie jest aż tak rozbudowana, jak w przypadku największych bukmacherów w Polsce. Co prawda jet dostępny zakład bez ryzyka, darmowy zakład, czyli to, co mają inni legalni bukmacherzy. Istotny jest zawsze pierwszy depozyt, który pozwala spełnić warunki bonusów w eTOTO. Aplikacja mobilna także działa bardzo dobrze i gracze nie powinni mieć problemu z jej obsługą.

Na dodatek złoty status sprawia, że oferta na zakład bez ryzyka, sporty wirtualne, czy zakłady na żywo staje się jeszcze bardziej atrakcyjna, ponieważ można przy jego pomocy skutecznie podbijać kursy. W eTOTO rejestracja również jest prosta i nie wymaga zbyt wiele od nowego gracza. Ponadto co jakiś czas na eTOTO kod bonusowy pojawia się odświeżony, a więc daje nowe możliwości. eTOTO kod bonusowy aktywuje się samodzielnie podczas rejestracji. Biorąc pod uwagę jak prężnie rozwija się rynek bukmacherski w Polsce, można śmiało powiedzieć, że eTOTO ma szansę na to, aby stać się w przyszłości jednym z liderów. Czy tak się stanie? O tym przekonamy się na przestrzeni kilku najbliższych lat.

FAQ – najczęściej zadawane pytania

eTOTO - pytania i odpowiedzi

Doświadczeni gracze na pewno doskonale wiedzą, jak wykorzystać kod bonusowy, a także znają reguły promocji bukmacherskich. Jednak adepci obstawiania mogą zastanawiać się nad tym, jak skorzystać z takich ofert. Dlatego przed założeniem konta warto poznać odpowiedzi na kilka najczęściej zadawanych pytań.

Jaki bonus powitalny oferuje nowym graczom eTOTO?

Aktualny bonus powitalny w eTOTO to „100% do 777” złotych. Jest to klasyczna promocja podwajająca wpłacany depozyt, a w jej ramach gracze mogą otrzymać maksymalnie 1500 PLN.

Czy eTOTO oferuje freebet?

Tak, eTOTO freebet jest dostępny. Warto jednak zauważyć, że aktualnie (styczeń 2024) nie stanowi on elementu oferty powitalnej. To może zaskoczyć wielu graczy, ponieważ z reguły taki bonus jest kierowany właśnie do nowych klientów, którzy dopiero chcą przetestować ofertę bukmachera. Niemniej firma eTOTO stosuje inne zasady. Z tego względu eTOTO freebet mogą uzyskać tylko gracze, którzy wezmą udział w programie eTOTOMANIA.

Jak zagrać freebet w eTOTO?

Freebety to darmowe zakłady bukmacherskie, umożliwiające postawienie kuponu całkowicie bezpłatnie. Aby z niego skorzystać, wystarczy przejść do zakładki „Twój profil” z poziomu konta gracza w eTOTO, wybrać interesujące zdarzenia, a później dodać je do kuponu. Wygrana w przypadku darmowych zakładów bukmacherskich eTOTO wysokość wygranej obliczana jest na tych samych zasadach jak przy kuponach stawianych za gotówkę.

Gdzie zdobyć działający w eTOTO kod bonusowy?

Szukanie promocji z kodem bonusowym na stałe wpisało się w specyfikę obstawiania zakładów bukmacherskich w internecie. Gdzie zatem można znaleźć działający w eTOTO kod bonusowy? Warto zacząć od sprawdzenia informacji na stronach partnerskich, które współpracują z bukmacherem. Dobrą praktyką jest także śledzenie mediów społecznościowych bukmachera, gdzie często można upolować kod promocyjny, a także wziąć udział w konkursach z nagrodami.

Jak wykorzystać bonus eTOTO?

Gracz może wykorzystać bonus eTOTO dopiero wtedy, gdy ten zostanie przypisany do jego konta. Jak można to sprawdzić? Otóż w profilu gracza znajdują się dwa rodzaje sald – główne i bonusowe. Jeżeli do salda bonusowego trafią jakieś środki, gracz może od razu z nich skorzystać. Co więcej, regulamin bukmachera eTOTO pozwala na dowolne używanie środków bonusowych, jakie obejmuje oferta zakładów bukmacherskich – na przykład zakłady przedmeczowe na piłkę nożną lub sporty wirtualne, a także zakłady na żywo. Jednak ich wypłata będzie możliwa dopiero po wykonaniu wymaganego obrotu.

Gdzie należy wpisać kod bonusowy eTOTO?

Podstawowym sposobem na użycie kodu bonusowego jest wpisanie go do stosownej rubryki „kod promocyjny” w formularzu rejestracyjnym na stronie eTOTO. Praktycznie wszyscy legalni bukmacherzy korzystają z takiego rozwiązania. Jednak opisywany tu bukmacher zapewnia graczom również inną możliwość. Kod bonusowy eTOTO mogą wpisywać także gracze posiadający już konto u bukmachera, którzy regularnie obstawiają zakłady bukmacherskie. W eTOTO kod bonusowy można również wpisać do specjalnej rubryki widniejącej w panelu przeznaczonym do wpłacania i wypłacania gotówki.

Gdzie można znaleźć informacje o przyznanych bonusach i warunkach obrotowych?

Aby sprawdzić informacje dotyczące przyznanych bonusów oraz pozostałej kwocie do obrotu, wystarczy zalogować się na swoje konto w eTOTO, a następnie przejść do podstrony „Moje konto”. Tam w zakładce „Twoje bonusy” przedstawione są wszystkie aktualności dotyczące przypisanych do konta bonusów. eTOTO kod bonusowy uprawnia graczy do odbierania licznych gratyfikacji, które przyczyniają się do większych wygranych.

Czy w eTOTO dostępna jest aplikacja mobilna?

Tak, eTOTO przygotował dla swoich użytkowników nowoczesną aplikację mobilną, dostępną na urządzenia z systemami Android oraz iOS. Aplikacja eTOTO mobile daje dostęp do pełnej oferty bukmachera (w tym zakłady na żywo), obsługuje szybkie metody płatności, a także oferuje specjalne promocje i bonusy niedostępne w klasycznej wersji serwisu.

Warto na bieżąco śledzić ofertę eTOTO. Można niekiedy trafić świetne okazje z kodem bonusowym, które następnie wpadają na konto główne. Ważne jest także to, aby spełniać warunki bonusu. Można również uzyskać złoty status gracza eTOTO. Co zrobić? Zbieraj punkty za każdy postawiony kupon. Status złoty uprawnia Cię do odebrania wielu profitów. Kiedy aktywuje się eTOTO kod bonusowy? Rejestracja jest bardzo prosta i pierwszy bonus wpada na konto depozytowe już na samym starcie.

Ocena

Dziennikarz sportowy i redaktor, były piłkarz z 10-letnim doświadczeniem na różnych szczeblach rozgrywkowych. Trenował także Futsal i Beach Soccer. Nie obce są mu rozgrywki koszykówki, piłki ręcznej, a także turnieje snookera. Fan obstawiania zakładów bukmacherskich. Biegacz amator z życiówką 40:11 min na 10 km. W przeszłości także prowadził audycje radiowe związane z kobiecą piłką nożną.

Subscribe
Powiadom o
17 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Halo, no bez przesady 4-krotny obrót z min. Kursem 2.2 od nieznanego buka??? To by było rozsądnie gdybyście oferowali bonusy powitalne powyżej 4 tys. złotych, a nie cztery stówy maks. Dzięki za artykuł, pomógł mi przekonać się w tym, że lepiej korzystać z ofert znanych buków (STS, Fortuna, forbet itd.)

Przeczytaj artykuł jeszcze raz. Wysokość bonusu do 1500 pln. Uważam żę 4 razy zagrać z kursem 2.2 to nie jest czymś nierealnym. Co do bukmachera, to masz racje – nie wszyscy mu ufają.

Myślałem że to żart z tym kodem bonusowym od waszej stronki (BETOMANIAVIP). Specjalnie założyłem konto u tego buka aby sprawdzić. No i się okazało, że Ten kod działa! Jeśli szukacie freebetów na zakłady to śmiało można zakładać konto na etoto.

Kod promocyjny nadal działa. Więc jeśli chcecie założyć konto na etoto, to warto spróbować. On daje freebety na zakłady. A tak odnośnie warunków obrotu kodu u tego buka – no to są średnie :/

Hejka, dołączam się do tego tematu.
Warunki nie są najlepsze :/ jeśli dopiero zaczynacie swój los, to lepiej z jakimś innym bukiem. Z obrotem bonusu powitalnego sts poradzi sobie nawet dziecko.

Widać że się rozwijają. Promocje na start teraz są dużo leprze niż w wcześniej, ale nadal nie są dobre. Idą w prawidłowym kierunku, ale na razie tego nie starczy aby zainteresować graczy od innych bukmacherów. Muszą robić jeszcze lepiej.

Standardowa opcja. Niczym się nie wyróżnia spośród innych bukmacherów. Jak dla średniego bukmachera, to dość sporo wymagają dla obrotu swego bonusu. Minimalny kurs 2.2 też nie jest najniższym. Są lepsze promocje.

Тф początku wyglądało to w miarę adekwatnie. Bonus jest równy wysokości depozytu (do 1.5 tys.) – to jest ok. Ale! Jak za takie “prezenty” to za dużo chcą. Kurs powinien być min. 2.2, kiedy sts oferuje to samo tylko z kursem 1.9, a fortuna wgl chyba 1.35…

Zgadzam się. Dość wymagające warunki. 6 razy obrócić bonus i to jeszcze trzeba zrobić z takim kursem…
Gdyby nawet 5 tys. oferowali, mnie by taka “promocja” nie zaciekawiła.

Ogólnie nie lubię totolotek, ale z ciekawości założyłam tam konto. Tym bardziej że można wprowadzić dodatkowy kod promocyjny. Buk jest średni, równo jak i sama promocja powitalna.

Bukmacher nie jest mega znanym, ale promocja jest dobra. Niewysoki kurs i mała liczba potrzebnego obrotu są czynnikami, które wobec mnie mają być na pierwszym miejscu. Czyli promocja powitalna jest na 5

Zawsze 6-krotny obrót bonusem będzie odstraszał graczy. Nawet gdy buk będzie oferował bonus 10 tys.
Etoto chyba wgl nie wie jak wyglądają oferty innych bukmacherów… Niech by mieli coś zbliżonego do sts, czy fortuny.

Podoba mi się oferta lojalnościowa. Chyba mają najlepszą ofertę dla VIP użytkowników. Ale. ALE! Warunki obrotu dla nowych użytkowników są trochę przesadzone

W sumie wysokość bonusu nie jest mega super. Warunki są mniej więcej takie same jak u reszty. Różnica tylko w tym, że inni mają większy bonus powitalny.

Dla początkujących jest akurat OK!
Ale ja bym podniosł wysokość nagrody, bo to już za mało. W porównaniu z sts, fortuną, betclic itd

Też mi się wydaje że bonus jest jakiś mały. Wiem że warunki są łagodne, ale moim zdaniem w ten sposób się nie zachęca nowych użytkowników.

Najlepszy buk obecnie bonus bez obrotu, freebet i mega kurs gdzie dostajesz właściwie za darmo 200 zł za wygraną faworyta. Trochę mało znani ale chyba się rozkręcają dopiero.