Superbet bonus bez depozytu – tydzień bez ryzyka oraz bonus mobilny

Bonus od depozytu 200 PLN
Kod promocyjny BETOMANIA
Waźny do: maj 01, 2022

Bonusy na start to jednorazowe nagrody dla nowych użytkowników, którzy założą konto u bukmachera internetowego. Co w znalazło się w ofercie powitalnej Superbet? Aktualnie legalny bukmacher proponuje pakiet bonusów o maksymalnej wartości sięgającej nawet 1520 złotych. W jego skład wchodzi między innymi bonus 100% od pierwszej wpłaty depozytu oraz tydzień gry bez ryzyka, co oznacza, że w razie przegranej Superbet zwróci nawet do 1300 złotych. Dziś dokładnie przeanalizujemy bonus powitalny Superbet i sprawdzimy, jakie obowiązują warunki obrotowe. Zapraszamy!

Bonus Superbet dla nowych graczy

Bonus od depozytu 200 PLN
Bonus bez ryzyka 1300 PLN
Aplikacja mobilna 20 PLN
Darmowy zakład 34 PLN

Konkurencja na rynku zakładów bukmacherskich wciąż rośnie, a to znaczy, że nowe marki, takie jak Superbet, muszą wyjątkowo postarać się o to, aby zainteresować użytkowników swoją ofertą. Tutaj zdecydowanie najlepszym sposobem są bonusy bukmacherskie dla nowych graczy, które pozwalają zgarnąć nagrody za samo założenie konta oraz pierwszą wpłatę depozytu.

Co prawda Superbet posiada licencję Ministerstwa Finansów dopiero od 2020 roku, to już zdążył sobie wypracować solidną pozycję wśród polskich fanów zakładów wzajemnych. Z pewnością duża zasługa leży po stronie bonusów powitalnych znajdujących się w ofercie Superbet. Aktualnie na dobry początek Superbet oferuje:

 • 100% bonusu od pierwszej wpłaty – do 200 PLN,
 • Bonus cashback o wartości do 1300 PLN,
 • Dodatkowe 20 PLN na zakłady sportowe za pobranie aplikacji mobilnej.

Warto też dodać, że co jakiś czas w ofercie bukmachera pojawia się także freebet. Darmowy zakład jednak nie znajduje się w standardowej zakładce promocyjnej, a dostępny jest wyłącznie dla graczy rejestrujących się poprzez linki afiliacyjne lub posiadających kod promocyjny Superbet.

Bonus od depozytu w Superbet – do 200 PLN

Zdecydowanie najpopularniejszą formą nagrody dla graczy, którzy założą nowe konto u bukmachera, jest bonus od pierwszej wpłaty na konto depozytowe. Oczywiście nagrody za pierwszy depozyt nie zabrakło także w ofercie bukmachera Superbet. W tym wypadku określenie bonus 100% oznacza, że bukmacher podwaja pierwszą wpłatę – przy wpłacie 200 złotych drugie tyle trafi na konto bonusowe gracza.

O czym należy pamiętać? Przede wszystkim warunkiem udziału w promocji jest złożenie pierwszego depozytu w ciągu 14 dni od akceptacji oferty powitalnej Superbet. Minimalna wpłata kwalifikująca się do otrzymania bonusu to 20 PLN, a jego wartość nagrody nie może przekroczyć 200 złotych.

Warunki otrzymania i obrotu bonusem od depozytu

 • Wpłata depozytu minimum 20 PLN do 14 dni od ukończenia rejestracji,
 • Bonus może zostać wykorzystany na zakłady przedmeczowe i zakłady live,
 • Gracz ma 10 dni na dwukrotne obrócenie bonusem,
 • Do obrotu zaliczane są rozliczone kupony z kursem minimalnym 1.80,
 • Obrót bonusem nie dotyczy zdarzeń z oferty Super Kursy.

Zakład bez ryzyka do 1300 PLN

superbet bonus bez depozytu

Bezpieczne kupony to jedna z najciekawszych promocji bukmacherskich dla początkujących użytkowników. To dzięki nim mogą bez ryzykowania swoich środków zapoznać się z ofertą bukmachera i postawić pierwsze kupony. W Superbet promocja „Tydzień bez ryzyka” po części może być traktowana jako klasyczny bonus cash back, ale trzeba zwrócić uwagę, że w ramach zwrotu gracze nie otrzymają pełnej stawki. Wartość bonusu bowiem wyliczana jest na podstawie poniższego wzoru:

Kwota bonus „Tydzień bez ryzyka” = suma stawek – suma wygranych – suma podatków od gier – przyznane i wykorzystane bonusy

Łącznie do odzyskania jest aż 1300 PLN, a do wyliczenia wartości bonusu brane są pod uwagę postawione i rozliczone kupony w takcie 7 dni od momentu wpłacenia pierwszego depozytu na kwotę minimum 20 złotych.

Jak obrócić bonusem cashback?

 • Otrzymane środki bonusowe ważne są przez 10 dni,
 • Aby je wypłacić, konieczne jest dokonanie dwukrotnego obrotu,
 • Do obrotu zaliczane są kupony SOLO, MULTI i SYSTEM z kursami minimalnymi 1.80,
 • Ważne, aby wszystkie zdarzenia zostały rozliczone przed upływem 10 dni, gdyż w przeciwnym razie bonus przepada.

Superbet bonus mobile na start

Bukmacher Superbet stara się nadążyć za rynkowymi liderami i trzeba przyznać, że robi to bardzo dobrze. Dowodem na to jest dopracowana aplikacja mobilna, a także czekający w niej specjalny bonus. Warunki są tutaj bardzo przystępne, a jedyne co należy zrobić, to zainstalować aplikację mobilną w ciągu 7 dni od złożenia pierwszego depozytu na koncie gracza. W nagrodę bukmacher dolicza do konta bonusowego dodatkowe 20 PLN na zakłady bukmacherskie.

Warto też pochwalić wyjątkowo przystępne warunki obrotu bonusem mobilnym. W tym wypadku jest to tylko jednorazowy obrót w Superbet. Zakład SOLO lub MULTI może zawierać zdarzenia z oferty przedmeczowej, jak i tej na żywo – ważne, aby kurs kuponu nie był mniejszy niż 1.80.

Darmowe zakłady w Superbet

Jedną z najatrakcyjniejszych form bonusu powitalnego są wszelkie promocje bez depozytu, czyli takie, które nie wymagają dokonania wpłaty nawet złotówki na konto gracza. Niestety w aktualnej ofercie bukmachera nie znajdziemy żadnego freebetu, to warto bacznie śledzić strony partnerskie – takie jak Betomania. To właśnie na nich co jakiś czas pojawia się specjalny kod bonusowy Superbet zwiększający pakiet powitalny o darmowy zakład.

Jak założyć konto i odebrać bonus Superbet?

superbet bonus powitalny

Rejestracja konta u bukmachera Superbet należy do jednej z najszybszych spośród wszystkich legalnych operatorów w Polsce. Aby skorzystać z oferty na zakłady bukmacherskie, wystarczy wypełnić jednostronicowy formularz wymagający podania absolutnie podstawowych informacji:

 • imię,
 • nazwisko,
 • adres e-mail,
 • narodowość,
 • numer PESEL.

Co ważne, szybka rejestracja nie wymaga przesyłania skanów dokumentu potwierdzającego tożsamość, a od aktywacji konta dzieli gracza już tylko kliknięcie linku wysłanego na podany wcześniej adres e-mail.

Przypominamy o tym, że najwyższe wartości bonusów powitalnych dostępne są dla użytkowników, którzy przejdą na stronę Superbet za pośrednictwem linków afiliacyjnych lub posiadających kod promocyjny.

Konto tymczasowe w Superbet

Co prawda konto tymczasowe pozwala aktywnie obstawiać zakłady bukmacherskie Superbet, to trzeba pamiętać o tym, że jest w pewien sposób ograniczone. Do czasu potwierdzenia tożsamości obowiązuje limit depozytu w wysokości 5000 PLN, górna granica pojedynczej wygranej (2279,99 PLN), a także brak możliwości wypłat środków.

Aby aktywować pełne konto, wystarczy załączyć skany lub zdjęcia dokumentu i przesłać je do obsługi klienta. Cały proces weryfikacyjny najczęściej trwa nie więcej niż 15 minut.

Gdzie wpisać kod promocyjny Superbet?

Jak wspomnieliśmy wyżej, formularz zakładania konta gracza został maksymalnie uproszczony. Na szczęście nie zabrało w nim miejsca na działający w Superbet kod promocyjny. Specjalna rubryka znajduje się na środkowym ekranie, ale domyślnie jest ukryta. Aby żeby ją odsłonić, należy zaznaczyć pole „kod promocyjny”.

Superbet bonus powitalny – podsumowanie i opinie

superbet bonus na start

Legalni bukmacherzy przyzwyczaili nas do tego, że bonusy powitalne potrafią przełożyć się na korzyści przekraczające kwotę 1000 złotych. Uczciwie trzeba przyznać, że Superbet przygotował atrakcyjną propozycję, obok której z pewnością nie można przejść obojętnie. Na pochwałę zasługują przystępne warunki obrotowe i specjalny bonus mobilny. Należy jednak pamiętać o tym, że największą część bonusu na start stanowi casback, a w jego przypadku zasada wyliczania kwoty zwrotu jest dużo bardziej skomplikowana niż u konkurencji.

Nie bez znaczenia zostaje także oferta promocyjna dla zarejestrowanych graczy Superbet, w której znajdują się loterie z atrakcyjnymi nagrodami oraz bonusy zwiększające szanse na wygrane.

FAQ – Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania o bonus na start Superbet

Czy Superbet umożliwia szybką rejestrację?

Tak, formularz rejestracyjny Superbet pozwala założyć konto w kilka minut i na początku bukmacher nie wymaga przesyłania skanów dokumentu potwierdzającego tożsamość. Aktywowane w ten sposób konto tymczasowe daje dostęp do pełnej oferty bukmachera, a także umożliwia odbiór pełnego pakietu bonusów powitalnych.

Czy bukmacher Superbet akceptuje kody promocyjne?

Tak, w formularzu rejestracyjnym na stronie bukmachera znajduje się specjalne miejsce na kod bonusowy. Warto też dodać, że zamiast podawać na stronie Superbet kod promocyjny, wystarczy skorzystać z linków umieszczonych w tym artykule.

Jaki jest bonus na start w Superbet?

Aktualnie powitalna oferta Superbet składa się aż z trzech różnych promocji, a ich łączna wartość może wynieść 1520 złotych. Nowo zarejestrowani gracze Superbet mogą liczyć na: Bonus za pierwszy depozyt – do 200 złotych, Tydzień gry bez ryzyka – zwrot do 1300 złotych, Bonus mobilny – 20 złotych.

Jak obrócić bonus powitalny Superbet?

Zarówno bonus od wpłaty, jak i cahsback wymagają dokonania dwukrotnego obrotu na kuponach SOLO lub AKO z kursami minimalnymi 1.80. Wyjątkiem jest bonus mobilny, w przypadku którego wystarczy jednorazowe zainwestowanie w zakłady bukmacherskie otrzymanej kwoty. Co ważne, do obrotu nie są zaliczane zdarzenia z promocyjnej oferty podwyższonych kursów.

4/5 - (1 vote)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments