Betclic – bonus na start, aplikacja, opinie, kontakt, logowanie oraz cashback

Zaktualizowano 2 września 2021

Dnia 26 września 2018 r. Betclic Sp. z o.o. otrzymał licencję Ministerstwa Finansów o numerze PS4.6831.11.2017. W ten sposób dołączył do grona legalnych bukmacherów w Polsce. Od momentu uruchomienia w połowie 2019 roku nowej strony internetowej spółka działa w pełni legalnie. Co za tym idzie, płaci podatki w RP.

Zalety

Wady

Ciekawa promocja powitalna

Brak freebetu

Bardzo niska minimalna wpłata

Obsługa klienta nie jest dostępna 24 godziny na dobę

Szybka weryfikacja konta

Aplikacja mobilna (brak wspeirania Windows Phone)

Liczna oferta zakładów

-

Wraz z nowelizacją w 2017 roku ustawy hazardowej urzędnicy otrzymali nowe uprawnienia i narzędzia, które skutkowały blokowaniem nielegalnie działających bukmacherów w Polsce. Właśnie tak było w przypadku Betclic. Bukmacher nie zrezygnował z działalności na naszym rynku i zaczął ubiegać się o uzyskanie zezwolenia od Ministerstwa Finansów. Dzięki temu oferta zakładów jest w pełni bezpieczna i legalna, a osobom typującym w BEM Operations Limited w Polsce zapełnianie kuponów nie grozi konsekwencjami prawnymi.

Polecamy sprawdzić ofertę legalnego bukmachera STS. Oprócz tego – kliknij tutaj żeby otrzymać 1500 PLN od razu po rejestracji!

Betclic Polska udostępnia swoim klientom możliwość zawierania zakładów sportowych i społeczno-politycznych w obrębie prematch oraz zakładów na żywo. Oferta spółki obejmuje także pokaźny pakiet dodatków dla nowych i stałych graczy. Osoby rozpoczynające współzawodnictwo z bukmacherem mogą liczyć na bonus powitalny oraz kod promocyjny. Na klientów, którzy od jakiegoś czasu korzystają z usług Betclic Polska, czekają natomiast podwyższone kursy, zakład bez ryzyka, program lojalnościowy oraz wiele innych.

Spółka czynnie wspiera polski sport – jest oficjalnym sponsorem Piasta Gliwice, Reprezentacji Polski w siatkówce oraz federacji sztuk walki Fame MMA.

W niniejszym tekście zostanie przedstawiona pełna oferta bukmachera Betclic.

Betclic znowu legalny w Polsce

Wcześniejsze działania Betclic w Polsce wykorzystywały lukę w przepisach, która umożliwiała omijanie płacenia 12% podatku. Wraz z nowelizacją ustawy hazardowej w 2017 roku, urzędnicy otrzymali nowe uprawnienia i narzędzia, które skutkowały blokowaniem nielegalnie działających bukmacherów w Polsce. Właśnie tak było w przypadku Betclic. Na szczęście bukmacher nie zrezygnował z działalności na naszym rynku i zaczął ubiegać się o uzyskanie zezwolenia od Ministerstwa Finansów. Dzięki temu teraz oferta bukmachera jest w pełni bezpieczna i legalna, a osobom korzystającym z oferty bukmachera nie grozi już odpowiedzialność karna.

Betclic Zakłady bukmacherskie – strona internetowa betclic.pl

Adres www

betclic.pl

Rok powstania

2005

Miejsce siedziby

Polska

Kupony

SYSTEMOWY, AKO, SINGIEL

Minimalna wysokość wpłaty

1 PLN

Dostępne metody wpłaty

Przelew bankowy, karta płatnicza, Przelewy24

Udogodnienia

Multi +
Liga Betclica
Cash-back
Cash-out
Betclic TV

Maksymalna wysokość wypłaty

100 000 PLN

E-sport

Tak - Counter Strike: Global Offensive, League of Legends,Overwatch, StarCraft 2

Aplikacja mobilna

Tak, Android, iOS

Strona Betclic została zaprojektowana minimalistyczne, dzięki czemu typer może z łatwością wyszukać na niej potrzebne informacje.

Opcję „Zakłady” podzielono na trzy sekcje, co trzeba przyznać, stanowi bardzo wygodne rozwiązanie. Po lewej stronie umieszczono listę dostępnych dyscyplin sportowych. Każdy sport Betclic dzieli dodatkowo na najpopularniejsze ligi, a w dalszej części na poszczególne kraje. Centrum ekranu zajmuje najważniejsza część, czyli najnowsza oferta i najpopularniejsze danego dnia zakłady. Patrząc na prawą kolumnę, można zobaczyć kupon; prócz tego wydzielono na niej miejsce na wyświetlanie transmisji wybranego spotkania.

Podobną konstrukcją charakteryzuje się sekcja zakładów na żywo. Po kliknięciu w zakładkę gracz ujrzy aktualnie oferowane spotkania typu LIVE podzielone na dyscypliny sportowe. Zostały tam zamieszczone wraz z całym pakietem dostępnych zdarzeń. Typowanie w czasie rzeczywistym jest płynne, nie odnotowuje się większych opóźnień. Dużym udogodnieniem dla graczy jest także Betclic TV. Wystarczy mieć odpowiednie środki na koncie, zawrzeć zakład, a bukmacher umożliwi typerowi równoczesne oglądanie wybranego wydarzenia sportowego. Ta opcja daje użytkownikom szansę obejrzenia wydarzeń z topowych rozgrywek sportowych, w tym Ligi Mistrzów, Serie A, NBA czy turnieju Wielkiego Szlema.

Na stronie internetowej Betclic znalazło się też zaplecze promocyjne. Dzięki niemu gracz dowie się, jakie akcje obowiązują dziś oraz w najbliższym czasie. Ponadto będzie miał dostęp do odpowiednich regulaminów dodatków.

Witryna www to także miejsce, gdzie typerzy mogą założyć konto gracza – zarówno stałe, jak i konto tymczasowe – jak również wpłacać oraz wypłacać środki na i z salda głównego. Nad całością czuwa wykwalifikowana kadra pracowników, która pomoże w każdym problemie z zakresu obsługi zakładów wzajemnych organizowanych przez bukmachera Betclic. Obsługa klienta jest dostępna za pośrednictwem maila, czatu i formularza. Dodatkowo na stronie początkujący gracz może zapoznać z ogólnymi zasadami gry. Są dostępne w formie przejrzyście opracowanego FAQ.

Aplikacja mobilna Gaming in Poland Sp. z o.o.

Zakłady bukmacherskie coraz częściej można obsługiwać z poziomu smartfona oraz iphona. Nowoczesna technologia pozwala typerom na obstawianie i sprawdzanie wyników interesujących spotkań na bieżąco. Bukmacher zdaje sobie z tego sprawę, dlatego kwestia aplikacji mobilnej została potraktowana przez niego bardzo poważnie. Betclic mobile to przemyślana apka. Oferuje graczowi dokładnie to, czego oczekuje się od tego typu firmy, bez żadnych zbędnych dodatków. Aplikacja daje użytkownikowi dostęp do najważniejszych spotkań czy zakładów na żywo, a także do aktualnych promocji. Za jej pomocą można bezproblemowo postawić kupon i śledzić wyniki, a nawet oglądać transmisje z wybranych spotkań – Betclic TV. Z poziomu apki klient może również założyć konto gracza oraz obracać środkami na saldzie.

Ocena graczy: 4.5/5 – Wrzesień 2021

Aplikacja Betclic jest dostępna na urządzenia z systemem operacyjnym iOS, Android oraz Huawei. Oczywiście jest oferowana bezpłatnie, a odpowiednie oprogramowanie można pobrać ze strony internetowej spółki.

Dostępne metody płatności w BEM Operations Limited

Betclic Polska akceptuje dwie metody płatności natychmiastowych. Wpłatę, która znajdzie się na koncie już w ciągu kilku minut, można przesłać poprzez Przelewy 24. Druga opcja to płatność bezpośrednio z karty kredytowej. Prócz tego wpłaty depozytu można dokonać za pośrednictwem przelewu tradycyjnego, jednak tu księgowanie środków może trwać do 5 dni roboczych.

Aby wypłacić środki z konta, należy skorzystać z usług serwisu Przelewy 24 lub zlecić przelew bankowy. Jest wysyłany w terminie do 7 dni od akceptacji wypłaty przez Dział Finansowy. W myśl nowelizacji ustawy z 2017 roku oraz przepisów Ministerstwa Finansów wypłaty dokonywane są wyłącznie na indywidualne konto bankowe podane w trakcie tworzenia profilu (lub uaktualnione w późniejszym czasie).

Co ważne, legalny bukmacher Betclic nie pobiera prowizji od dokonywanych wpłat i wypłat.

Obsługa klienta i kontakt z Betclic

Korzystanie z usług bukmacherskich zazwyczaj nie wymaga kontaktowania się z pracownikami firmy. Natomiast w przypadku jakiegokolwiek problemu z kontem lub pytaniami o depozyt może być wymagany indywidualny kontakt. Betclic udostępnia w sekcji kontaktowej adresy e-mail. Dostępne adresy do Betclic:

Z poziomu zalogowanego użytkownika dostępny jest również czat. Betclic postanowił jednak niejako „ukryć” tę formę kontaktu w zakładce z sekcją FAQ. Aby się do niego dostać, trzeba przejść z poziomu ustawień swojego konta. Czat to zdecydowanie najwygodniejsza forma kontaktu, co oznacza, że powinien być lepiej wyeksponowany. Za to należy się minus.

Rejestracja i logowanie

rejestracja w betclic

Po wejściu na stronę betclic.pl (lub w obrębie aplikacji na urządzenia mobilne) i kliknięciu przycisku „Zarejestruj się” gracz zostanie przeniesiony do formularza, gdzie musi wypełnić pola w trzech następujących etapach:

  • w pierwszym należy podać podstawowe informacje: imię, nazwisko, datę urodzenia oraz adres e-mail. Poniżej znajduje się regulamin do zaakceptowania i zgoda na otrzymywanie treści marketingowych,
  • w kolejnym etapie typer uzupełnia dodatkowe informacje, takie jak PESEL, numer telefonu i adres,
  • na koniec pozostaje mu utworzyć konto użytkownika oraz wprowadzić kod promocyjny.

Całość zajmuje kilka minut. Aby ukończyć rejestrację i obstawiać zakłady bukmacherskie w Betclic Polska, należy zweryfikować swoje konto. W tym celu wymagane jest przesłanie zdjęcia lub skanu dowodu osobistego bądź paszportu. Trzeba również wprowadzić dane swojego rachunku bankowego. Zakończenie weryfikacji zostanie potwierdzone drogą mailową.

W trakcie tworzenia profilu gracz będzie zobowiązany do ustalenia limitów na czas gry oraz sumę stawek. Limity te odnoszą się do okresu doby, a także miesiąca. Ten element procedury wymusza nowelizacja ustawy hazardowej, która ma za zadanie zapobiegać uzależnieniu się typera od hazardu. Docelowe limity ustala sam Betclic, a gracz może je w każdej chwili zmodyfikować.

Kod promocyjny, o ile gracz takowym dysponuje, może być wpisany w trakcie rejestracji profilu. Narzędzie to pozwala uzyskać dodatkowe profity, które niesie ze sobą bonus powitalny.

Na stronie Betclic logowanie następuje przez podanie podczas rejestracji adresu e-mail lub loginu oraz hasła.

Spółka udostępniła możliwość odłożenia weryfikacji profilu i korzystania zamiast tego z tzw. konta tymczasowego. Aby je założyć, wystarczy tylko przejść przez etap formularza rejestracyjnego. Posiadacz takiego konta otrzymuje od bukmachera szansę na to, aby nie więcej niż 90 dni móc zawierać zakłady. Ponadto suma stawek opłaconych kuponów nie może przekroczyć w tym okresie 5000 zł. Gracz z kontem tymczasowym nie ma również dostępu do pakietu powitalnego i nie może wypłacać ewentualnych wygranych. Po dokończeniu rejestracji (po weryfikacji ze strony pracownika Betclic) wszystkie dodatkowe funkcję będą dla niego dostępne.

Betclic – oferta zakładów prematch

Należy przyznać, że oferowane przez Betclic zakłady bukmacherskie cechują się bardzo szeroką gamą możliwości dla graczy. Bukmacher oferuje obstawianie prawie 40 dyscyplin sportowych, w tym sporo niszowych. Najpopularniejsze dziedziny podzielone są na kraje oraz ligi, a oferta na zakłady tenisowe obejmuje także niewielkie turnieje. Ponadto na tablicach spółki znajdują się zakłady na wydarzenia pozasportowe. Często można znaleźć na nich m.in. typy na następnego prezydenta (ostatnio w USA), ciągle funkcjonujący zakład na kolejnego następcę św. Piotra itp.

Oczywiście najobszerniej prezentuje się oferta w obrębie piłki nożnej, koszykówki, tenisa ziemnego oraz siatkówki. Jednak należy docenić możliwość obstawiania kolarstwa, snookera czy nawet futsalu. Ciekawostką zdobywającą coraz większa popularność wśród wydarzeń sportowych jest e sport. Również tutaj Betclic przygotował kompletną ofertę zakładową. Bukmacher udostępnia zakłady w turniejach i ligach CS:GO, Dota2 oraz League Of Legends.

Zakłady przedmeczowe cechują się ogromną ilością zdarzeń głównych i pobocznych. To już nie tylko „kto wygra”, ale także ogrom możliwości związanych z handicapami, zakładami o liczbę wystawionych żółtych kartek czy choćby typy na dokładną minutę, w której padnie goli. Prócz tego dużym plusem jest dział statystyk, który towarzyszy praktycznie każdemu wydarzeniu. Graczy, którzy podchodzą analitycznie do zakładów wzajemnych w Betclic, na pewno ucieszy ta opcja.

Warto dodatkowo wspomnieć o zaawansowanej funkcji Cash out, która wpływa na atrakcyjność oferty bukmachera. Cash out umożliwia zakończenie kuponu przed rozpoczęciem meczu lub w jego trakcie. Jest dostępny dla kuponów pojedynczych oraz akumulowanych. Należy jednak pamiętać, że kupon nie może zawierać przegranego zakładu.

Zakłady bukmacherskie w Betclic – oferta live

Zakłady na żywo w Betclic są traktowane bardzo poważnie. Osobna sekcja w czytelny sposób prezentuje aktualnie rozgrywane spotkania przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Aktywne mecze można filtrować według dostępnych dyscyplin: piłka nożna, koszykówka, tenis, siatkówka i piłka ręczna. Pozostałe spotkania znajdują się w sekcji „inne”.

Warto podkreślić, że bukmacher oferuje transmisje live niektórych spotkań. To propozycja dostępna dla zarejestrowanych i aktywnych użytkowników. Gdy dane spotkanie jest streamingowane, obok informacji o meczu znajduje się ikona Betclic TV. Wielu legalnych bukmacherów w naszym kraju udostępnia taką opcje, jednak transmisje oferowane przez Gaming in Poland Sp. z o.o. cechują się większym wachlarzem wydarzeń oraz jakością transmisji.

Podobnie jak w przypadku zakładów przedmeczowych, każdemu wydarzeniu dostępnemu na żywo towarzyszy mnóstwo zdarzeń głównych i pobocznych. Płynność działania witryny oraz aplikacji sprawia, że typowanie w czasie rzeczywistym działa bez opóźnień. Wystarczy więc założyć konto i swój pierwszy kupon zapełnić typami z działu LIVE, aby zasilić bankroll potencjalnymi wygranymi.

Betclic – wysokość kursów

Wiadomo, że kursy na te same spotkania potrafią mieć różne stawki w zależności od legalnej spółki. Jakie kursy gracze znajdą na tablicach bukmachera Betclic? Oferowane przez spółkę zakłady cechują się bardzo atrakcyjnymi mnożnikami. Porównanie stawek na najpopularniejsze dyscypliny i rozgrywki stawia Betclic w ścisłej czołówce legalnych bukmacherów w Polsce.

Warto tutaj również poruszyć temat kursów Boost. To zakłady na najciekawsze zdarzenia, które oferują podwyższony kurs. Można go rozpoznać po charakterystycznym żółtym symbolu. Oznaczenie nim sprawia, że oferta staje się jeszcze korzystniejsza. Za to Betclic zasługuje na solidnego plusa.

Jakie bonusy oferuje bukmacher Betclic?

W Betclic warto założyć profil gracza i warto obstawiać, ponieważ katalog dostępnych premii jest naprawdę duży. Na nowych klientów czeka atrakcyjny bonus powitalny w postaci zakładu ubezpieczonego, natomiast stali bywalcy mogą liczyć na mnóstwo promocji z wartościowymi nagrodami.

Bukmacher Betclic – bonus na start, powitalny cashback

Bonusy na start to znana i często spotykana praktyka u legalnych bukmacherów. Nie inaczej jest w Betclic. Bonus od pierwszego depozytu oznacza zakład bez ryzyka do 550 złotych. Aby uzyskać ten dodatek, wystarczy zarejestrować konto oraz dokonać wpłaty jednym z dostępnych sposobów: karta kredytowa/debetowa, Przelewy 24 lub zwykły przelew. Minimalna kwota depozytu, która kwalifikuje się do promocji, wynosi 1 zł.

Wpisując podczas rejestracji w Betclic kod promocyjny ze strony partnerskiej, można uzyskać dodatkowy bonus, dzięki któremu kwota cashbacku ma szansę być jeszcze większa.

W przypadku gdy pierwszy zakład okaże się przegrany, spółka zwraca stawkę. Gwarantowany przez bukmachera Betclic zakład bez ryzyka jest wypłacany w wysokości stawki netto zakładu. Przy czym maksymalna kwota bez kodu promocyjnego to 550 złotych. Aby wyliczyć, jaki bonus Betclic zwróci w przypadku przegranej, wystarczy pomnożyć stawkę zakładu razy 0,88. Uzyskanie maksymalnego cashbacku będzie możliwe przy zakładzie na kwotę 625 złotych.

Tu trzeba podkreślić, że kwota cashbacku nie jest dostępna do wypłaty od razu. Zgodnie z regulaminem kwota bonusu musi zostać:

  • sześciokrotnie obrócona. Do obrotu wliczane są tylko kupony, których kurs łączny jest nie mniejszy niż 2.00.

Dodatkowo obrót bonusową kwotą musi mieć miejsce w ciągu 30 dni od jej otrzymania.

Zakłady Bukmacherskie Betclic – kod promocyjny, jak uzyskać?

Betclic – kod

Najpewniejszym miejscem, w którym gracz uzyska informacje o aktualnym kodzie bonusowym, jest witryna (ewentualnie aplikacja) Betclic. W zakładce „Promocje” znajdują się wszystkie obowiązujące akcje specjalne. Kolejne portale, które mogą oferować ów dodatek, to witryny internetowe podmiotów współpracujących z bukmacherem. Warto również regularnie odwiedzać fora o tematyce zakładów wzajemnych, ponieważ zamieszczane na nich informacje są często bardzo pomocne.

Pod specjalnym ciągiem znaków, które gracz wpisuje w przeznaczone do tego celu miejsce na stronie bukmachera, mogą kryć się atrakcyjne nagrody. Nowi klienci otrzymują szansę na znaczące powiększenie pakietu powitalnego. Z kolei stali gracze mogą liczyć np. na darmowe zakłady, zakłady bez ryzyka lub inne ciekawe promocje.

Pozostałe promocje w ofercie bukmachera Betclic

Legalny bukmacher Betclic nie stawia głównie na promocję dla nowych graczy – ważnym elementem jego akcji bonusowych są również dodatki dla stałych klientów. Firma regularnie wychodzi do nich z licznymi propozycjami, które dają możliwość na uzyskanie wartościowych nagród.

Między innymi, dla stałych klientów został przygotowany Piłkarski Jackpot, w ramach którego można wygrać 20 000 złotych. Aby wziąć udział w promocji, należy wytypować 8 meczów z danej kolejki Ekstraklasy. Co ważne, muszą to być typy na zwycięzcę albo remis, bez podwójnej szansy. Minimalna stawka na kuponie to 10 złotych. Pula 20 000 złotych zostanie podzielona między graczy, którzy poprawnie obstawili mecze. Jeśli wygra jedna osoba, to jej zostanie przyznana cała nagroda. Jeśli nie wygra nikt, pula przechodzi do kolejnej tury promocji, odpowiednio zwiększając możliwą wygraną.

Ciekawą opcją jest również promocja Multi+. Umożliwia zwiększenie wygranej do 50%, a dotyczy zakładów AKO. W skrócie: im więcej wydarzeń na kuponie, tym wyższa możliwa dodatkowa wygrana. Aby skorzystać z promocji, należy obstawić minimum 5 wydarzeń – wtedy wygrana powiększana jest o 7%. Bonusy rosną wraz z większą ilością typów, a dodatkowe 50% wygranej możliwe będzie przy minimum 13 zdarzeniach na kuponie.

W opcji bonusowej dla stałych klientów gracze znajdą również wiele akcji cyklicznych, które obejmują np. zakłady bez ryzyka na daną część oferty zakładowej spółki. Można spotkać promocję w obrębie ważnych wydarzeń sportowych, takich jak Liga Mistrzów, Liga Europy oraz wielu innych.

To jeszcze nie koniec dodatków dla aktywnych. W zakładce „Super Kursy” znajdują się najciekawsze wydarzenia z danego dnia, dla których kursy zostały podniesione. To bardzo dobra okazja do tego, aby zwiększyć swoje potencjalne wygrane. Gra bez podatku nie jest możliwa w Betclic, więc takie akcje są jak najbardziej mile widziane.

Najlepszym oraz najaktywniejszym typerom bukmacher proponuje coś wyjątkowego.

Betclic – klient VIP

Specjalna oferta została przygotowana dla klientów VIP. Graczom z takim statusem bukmacher oferuje dodatkowe zniżki, upominki oraz indywidualną obsługę. Niezwykle atrakcyjnie prezentuje się możliwość otrzymania biletów na spotkania piłkarskie reprezentacji lub Ligi Mistrzów.

Aby zostać klientem VIP, należy wykazać się wyjątkowym zaangażowaniem w codzienną grę, być aktywnym oraz lubić ryzykowne zakłady. Po spełnieniu tych wymogów bukmacher wyśle typerowi specjalnie zaproszenie.

Opinie na temat spółki Betclic

To, co sprawia, że typerzy chętnie wybierają bukmachera Betclic, to bardzo bogaty wachlarz zakładów oraz atrakcyjne dodatki dla graczy. Ponadto na pochwałę zasługują kursy, które znajdziemy na tablicach spółki. Profesjonalnie zbudowana strona www oraz jedna z najlepszych na rynku aplikacji na urządzenia mobilne również przykładają się do tego, że z dnia na dzień Betclic odnotowuje przyrost klientów.

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Czas na podsumowanie wszystkich najważniejszych informacji dotyczących bukmachera Betclic.

Czy Betclic to legalny bukmacher?

Tak, Betclic Sp. z o.o. jest legalnym bukmacherem w Polsce od 26 września 2018 roku, kiedy to otrzymał zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych za pośrednictwem witryny internetowej. Pozwolenie przyznane zostało przez Ministerstwo Finansów na okres sześciu lat. Numer licencji to PS4.6831.11.2017. Na tej podstawie spółka dołączyła do grona legalnych bukmacherów. Co prawda żadnego gracza nie ominie obowiązek założenia indywidualnego profilu oraz opłacania podatku w wysokości 12% stawki zakładu, jednak nie będzie narażony na konsekwencje gry u bukmachera bez licencji.

Spółka Betclic – gdzie można utworzyć konta gracza i zawierać zakłady?

Indywidualny profil gracza można utworzyć za pośrednictwem witryny internetowej lub z poziomu aplikacji na urządzenia mobilne.

Rejestracja w Bem Operations Limited w Polsce została maksymalnie uproszczona. Po kliknięciu „Zarejestruj się” wyświetlony zostaje formularz rejestracyjny złożony z trzech etapów. Całość zajmuje kilka minut. Procedura została ograniczona do wpisania swoich danych, zaakceptowania regulaminu oraz założenia nowego konta. Oczywiście rejestracja jest dostępna wyłącznie dla pełnoletnich graczy, dysponujących dokumentem tożsamości. Skany dowodu osobistego lub paszportu, jak również ich weryfikacja są wymagane, aby korzystać z pełnej oferty bukmachera. Niecierpliwi typerzy mogą skorzystać z opcji “konto tymczasowe” i zacząć zacząć zapełniać kupony jeszcze przed weryfikacją profilu.

Oba punkty dostępowe (strona internetowa oraz aplikacja mobilna) to obecnie jedyne miejsca, w których można zawierać zakłady w Betclic. Nie jest wykluczone, że w przyszłości bukmacher otworzy jednostki naziemne.

Jakie promocje oferuje Betclic Polska dla nowych graczy?

Oferta promocyjna dla nowych klientów spółki Betclic obejmuje zakład ubezpieczony do kwoty 550 złotych. Stawka za pierwszy kupon zostanie zwrócona, o ile okaże się nietrafiony. W przypadku poprawnego typu gracz zgarnia wygraną. Jeżeli klient podczas tworzenia indywidualnego profilu zastosuje kod bonusowy, dodatek powitalny może zostać powiększony.

Betclic – jakie dodatki czekają na stałych klientów?

Na stałych i aktywnych graczy BEM Operations Limited czeka multum atrakcji związanych z codziennym typowaniem w spółce Betclic. „Piłkarski Jackpot” z łączną sumą nagród równą 20000 zł czeka na każdego fana rozgrywek Ekstraklasy. Opcja „Multi+” jest przeznaczona dla osób lubiących ryzyko – im więcej zdarzeń na kuponie, tym większa potencjalna wygrana. Zwiększone kursy oraz liczne cykliczne akcje (w obrębie wydarzeń z np. Ligi Mistrzów czy Ligi Europy) to kolejne stałe już elementy urozmaicające codzienną grę. Na zawodowców czeka coś wyjątkowego – klub VIP. Bukmacher sam wybiera najlepszych i zaprasza ich do elitarnego grona.

Oferta promocyjna jest uaktualniana i poszerzana na bieżąco. Warto regularnie odwiedzać witrynę spółki, aby nie stracić okazji na wartościowe nagrody.

Bukmacher Betclic – co obejmuje oferta zakładów?

W ofercie zakładów znajduje się kilkadziesiąt możliwości podzielonych na popularne (najlepsze ligi i turnieje) oraz dyscypliny sportowe i pozasportowe. Na tablicach spółki gracz znajdzie topowe rozgrywki w obrębie piłki nożnej, koszykówki czy tenisa. Są na niej także te nieco mniej znane w Polsce, jak np. unihokej, nascar oraz krykiet. Bukmacher udostępnia typowanie w ich obrębie w opcjach przedmeczowej i na żywo. Na tablicach spółki próżno szukać sportów wirtualnych oraz innego typu symulacji. Niewykluczone jednak, że w niedalekiej przyszłości i ten rodzaj zakładów zawita do oferty bukmachera Betclic.

Betclic – jakie są sposoby dokonywania wpłat/wypłat?

Aby wypłacić pieniądze z Betclic, konto musi zostać w pełni zweryfikowane. Po kliknięciu przycisku „wypłać” należy wybrać jedną z dwóch dostępnych opcji:

  • Przelewy 24 – środki wypłacane są natychmiast po akceptacji przez Dział Finansowy,
  • Przelew bankowy – wypłata do 7 dni roboczych od akceptacji.

Betclic nie pobiera dodatkowych opłat i prowizji od wypłacanych środków. Przelewy wykonywane są tylko na indywidualny (zweryfikowany) rachunek bankowy gracza – wymóg wypływający z nowelizacji ustawy hazardowej z 2017 roku.

Wpłat na saldo u bukmachera można dokonywać za pomocą całego wachlarza opcji. Dostępne są szybkie przelewy, klasyczne przelewy oraz użycie karty (Mastercard lub Visa). Obecnie nie ma opcji portmonetek elektronicznych ani innych form zasilania salda.

Betclic – bonus na start, aplikacja, opinie, kontakt, logowanie oraz cashback szczegóły

Wypłaty:

0 0 votes
Ocena artykułu
11 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Słaby bukmacher, który jest znany tym, że wstrzymuje wypłaty. Jak masz wygraną dużą sumę to przygotuj się na walkę z suportem, ponieważ jeśli ich ograsz, to będą wymagali z twojej strony wyciągów z banku, milion zdjęć dowodu itd. Robią to po to, żeby zdążyłeś przegrać jakąkolwiek część wygranego depozytu. Jak mają ci zapłacić więcej niż 2 tys. to spodziewaj się od nich wymówek typu „problemy techniczne”

a czy nie jest to logicznie, że sprawdzają twój rachunek bankowy jak masz do wypłaty ponad 5 tys?? Osobiście ja nie używałem betclica, ale nie widzę nic złego w tym, że chcą się upewnić że jesteś uczciwym graczem. To będzie inna bajka, jak ci wgl nie wypłacą – oto wtedy można dyskutować

Coś jakąś nie zostawił ten bukmacher dobrego wrażenia. Dość długo wypłacają środki – to mi się bardzo nie podoba. Co do poprzedniego komentarza, to ma rację – betclic czasami używa “dziecięcych” wymówek, gdy sprawa dochodzi do weryfikacji konta przez dział finansowy. Ale jestem przyzwyczajony już..

Dobry, znany bukmacher.
Dobre bonusy powitalne. Na pewno jest to buk top-3. Można śmiało polecać

Z czasem staje się lepiej. Z każdym razem jak wracam do betclica, dziwię się temu, jak się zmienia oferta promocyjna i warunki obrotu. Napewno wybrali prawidłowy kierunek rozwoju. Życzę im powodzenia.

Widać że bukmacher się rozwija. Mi się wydaje iż za parę lat będzie przypominał STS. Ciekawe promocje. Ale nie bez wad. Słaba apka.

Dość hajpowy buk. Chyba tylko on będzie miał opcje zakładów fame mma 10. Nie wiem czy to jest dobrze, czy nie, ale zwłaszcza ja betclic nie lubię. Chociaż mogę się mylić i ten bukmacher jest naprawdę super-mega-top.

Ja nie dziwię się jak bukmacher wspiera Windows phone, ale iOS to już zupełnie coś innego… Bardzo mnie to dziwi. Bez przesady, ale jak tak można robić aplikacje w 2021 roku? Gdyby tutaj była możliwość oceny bukmachera a nie artykułu, to bym wystawiła 1…

Podoba mi się ten buk. Dobra oferta, w miarę porządne warunki obrotu bonusu powitalnego. Niska minimalna wpłata. Wady: bardzo bardzo bardzo słaba obsługa.

Znana platforma dla zakładów. Często słyszę o niej, ale nigdy nie używałam. Widzę że są sporo różnych opinii. Muszę się zostanowić

Też słyszałam. Szybko się rozwija, ale nadal jej nie ufam. Baaaardzo różne opinie. Nie ma takiego jak z STS i Fortuną, gdzie 90% pozytywne, a 10% – negatywne.