GO+bet – bukmacher, zakłady bukmacherskie, opinie oraz recenzja
2.5

GO+bet – bukmacher, zakłady bukmacherskie, opinie oraz recenzja

Bonus 1000 PLN Cashback

GO+bet, często zapisywany też jako GO plus bet, nie do końca może być zadowolony ze swojego startu, bo zanim bukmacher zdążył zaprezentować wszystkie swoje atuty, wokół niego zrobiło się sporo zamieszania. Były zarzuty, że skopiowano kontent i rozwiązania od konkurencji, że ten bukmacher de facto nic nowego nie wniósł w swojej ofercie i niedociągnięć nie brakuje. GO+bet z czasem jednak pokazał, że nie jest z nim aż tak źle, jak piszą, ale to też nie jest chyba bukmacher, który bardzo może namieszać w Polsce. Solidny ligowiec – tak stosują nomenklaturę piłkarską, powinien być nazywany.

Zalety
  • Oferta zakładów na e-sport
  • Atrakcyjne kursy kursy
  • Liczne bonusy oraz promocje
Wady
  • Mało rozbudowana oferta
  • Słaba rozbudowana oferta zakładów na żywo

GO+bet – opinie i recenzja

Z pewnością historia i pojawienie się tego bukmachera już budziło pewne pytania. Po pierwsze GO+bet najpierw otrzymał licencję na działalność stacjonarną, a dopiero po długim czasie na działalność w internecie, która obecnie jest podstawą firmy. Co ciekawsze, już w 2016 roku licencję ministerstwa finansów otrzymała spółka o nazwie GO BET Sp. Z o.o. Nowy bukmacher, już o zmienionej nazwie na GO+bet dopiero w kwietniu 2022 rozpoczął legalną działalność w polskim internecie.

Adres wwwgoplusbet.pl
Rok powstania2022
SiedzibaPolska
KuponyGoBoost, CashBack, Gra bez podatku
Minimalna wysokość wpłaty1 PLN
Dostępne metody wpłatyPrzelewy24, Blik
Udogodnienia
Maksymalna wysokość wypłaty50 000 PLN
E-sportTak: CS:GO, League of Legends, Dota
Aplikacja mobilnaTak, iOS oraz Android
Zakłady bukmacherskie Go+Bet

Start nie był udany, bo szybko na branżowych portalach pojawiły się artykuły, wytykające wiele niedociągnięć, brak aplikacji, słabą ofertę live lub nawet jej czasowy brak, długi czas rozliczania zakładów. Były też poważniejsze zarzuty, bowiem portal interplay.pl dowodził, że sporą część kontentu skopiowano od innego legalnego bukmachera – Betcris. Również grafiki i rozwiązania były bliźniaczo podobne od konkurencji. To wszystko wpłynęło na nienajlepszą opinię, z którą z pewnością obecnie władze firmy muszą walczyć i zmieniać. Sam produkt, jak się okazuje po czasie, nie jest tak zły, ale jest nad czym pracować.  Gdyby GO+bet chodził do szkoły, to otrzymałby ocenę trzy na szynach…

GO+bet – legalny polski bukmacher

GO+bet – nowy bukmacher online w Polsce

Dwudziesta licencja na legalną działalność w Polsce oznacza, że jest się na kim wzorować, ale też i z kim konkurować. Oczekiwania wobec nowych bukmacherów w Polsce są olbrzymie, bo gracze nie dość, że oczekują wysokiej jakości produktu, to jeszcze lepszej oferty od innych firm, no i przede wszystkim ekstra bonusów. Połączyć to wszystko w jedno, gdy nie ma się olbrzymiego zaplecza jest zadaniem niezwykle trudnym, by nie powiedzieć, że niemożliwym. Niedociągnięcia na początku zawsze są, ale ich liczba u GO+bet jest spora i jest nad czym pracować. Od początku ten bukmacher musi po prostu gonić innych. Do minusów należy niezbyt duża liczba rozgrywek w ofercie do typowania, co nie świadczy dobrze o bukmacherze. Gdy do tego dodamy kulejącą ofertę zakładów na żywo, to pojawia nam się spory obszar do poprawy. Wielu użytkowników, jako minus wymienia też brak kreatora zakładów czy długi czas rozliczania zakładów. Nie zachęca to nowych graczy.

Ale też nie można powiedzieć, że wszystko jest bardzo złe. W GO+bet dobrze działa opcja cashoutu, a bardzo przydatny jest edytor zakładów. Szybka rejestracja, szybkie płatności i płynna pomoc za pomocą chatu to z kolei spore atuty. W GO+bet pojawiają się powiększone kursy i wygrane AKO+, ale oferta powitalna mogłaby być lepsza. O szczegółach jednak w kolejnych częściach artykułu.

Na koniec trochę o marketingu bukmachera. Nie jest tak, że GO+bet jest kompletnie niewidoczny. Wzorem innych, firma postanowiła „wejść” do polskiego sportu. Jako, że większość kawałków tego tortu jest już zajętych, GO+bet zdecydował się zostać sponsorem Wisły Kraków, utytułowanego klubu, który jednak spadł z Ekstraklasy do I ligi i przeżywa trudny okres. Wisłą to jednak marka, a trzeba pamiętać, że GO+bet ma swoją siedzibę… w Krakowie. Bukmacher ten został też sponsorem drużyny rajdowej Rally Team, który występuje w Historycznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski.

Rejestracja w GO+Bet
Rejestracja w GO+Bet

Rejestracja w GO+bet

Rejestracja w GO+bet jest przykładem, jak powinna ona wyglądać: prosto, szybko i przejrzyście. Cały proces trwa chwilę, dzięki możliwości tzw. szybkiej rejestracji. Jest to tymczasowa rejestracja, która jednak stanowi dla graczy możliwość sprawdzenia usługodawcy. Po szybkiej rejestracji gracz ma dostęp do pełnej oferty zakładów, ale nie można korzystać z bonusów na start oraz nie można dokonać wypłaty środków. Konto tymczasowe jest także aktywne jedynie przez 90 dni i na nie jest nałożony limit zakładów, który wynosi 5200 zł. Weryfikacja konta sprawi jednak, że wszystkie zakazy znikają i następuje pełne odblokowanie użytkowania. Do tego potrzebny jest skan lub zdjęcie dowodu osobistego. Cały proces też jest bardzo sprawny.  

Bonusy w Go+Bet
Bonusy w Go+Bet

Ocena graczy: 4/5 – grudzień 2022

Bonus powitalny na start

Na nowych graczy czeka w GO+bet prosty bonus powitalny, który raczej nie zwraca na siebie uwagi na tle konkurencji. Ale do rzeczy. Promocję powitalną u tego bukmachera stanowi cashback do 1000 zł, czyli klasyczny zakład bez ryzyka. Dodatkowo gracz może grać bez podatku, czyli wygrywać więcej. Co ciekawe, na samym początku działalności bukmachera nowo zarejestrowani gracze otrzymywali po prostu freebet w wysokości 100 zł.

Aby otrzymać ów cashback trzeba przede wszystkim przejść pełną rejestrację, postawić pierwszy kupon za minimum 20 zł (maksimum wynosi 1000 zł). Maksymalny kurs z kolei nie może być wyższy niż 10.00. Aby móc wypłacić bonus powitalny trzeba spełnić następujące warunki: obrócić bonusem trzykrotnie przy kursie minimalnym 1.30. Na kuponie muszą się znaleźć min. Trzy zdarzenia, a czas na obrót bonusem wynosi 7 dni. Właśnie ten krótki czas uznawany jest przez graczy za minus. Poza tym z bonusu powitalnego wyłączone są sporty wirtualne i gry karciane. To wszystko sprawia, że w kwestii  bonusu na start GO+bet mógł się trochę bardziej postarać, bo na tle konkurencji nie wypada dobrze.  

Promocje bukmacherskie dla stałych graczy

Wiemy już co czeka na nowych użytkowników i graczy, pora teraz zerknąć na ofertę bonusową dla stałych graczy. GO+bet nie szuka „kwadratowych jaja”, tylko stawia na sprawdzone rozwiązania. Dlatego też w ich ofercie promocyjnej znajdziemy: 

  • Podwyższone kursy
  • Cashout
  • Dodatkowe freebety
  • Bonusy za polecenie znajomych

Ciekawym pomysłem jest GO+AKO, czyli powiększanie się potencjalnej wygranej wraz ze wzrostem liczby zdarzeń na kuponie. Dwa typy to 5% większa wygrana, trzy zdarzenia to 14% a 24 zdarzenia to aż 100% więcej potencjalnej wygranej! Warunkami wymaganymi jest kurs minimalny 1.20 a maksymalna wygrana wynosi 25 tys. zł. 

Możliwość edytowania zakładu, to również coś, za co należy się pochwała temu bukmacherowi. Po zatwierdzeniu kuponu istnieje jeszcze możliwość jest edycji, czyli dodania, usunięcia czy też całkowitej zmiany wybranych zdarzeń z nierozliczonego kuponu AKO. Edycja jest możliwa, kiedy cashout dla wszystkich niezliczonych zakładów jest możliwy. 

Oprócz tego w ramach promocji GO+bet znajdziemy również m.in. bonus za polecenie nowego gracza (50 zł freebetu), freebet urodzinowy, czy też cashout (częściowy, atematyczny i częściowy automatyczny.  

Oferta w Go+Bet
Oferta w Go+Bet

Oferta GO+bet

Oferta jest… jaka jest. Mogło być lepiej, mogło być gorzej. Ogólnie w GO plus bet można obstawiać ok. 20 dyscyplin sportowych. Najbogatsza oferta zdarzeń jest na piłkę nożną, koszykówkę hokej na lodzie, tenis ziemny, amerykańskie sporty, czy piłkę ręczną. U konkurencji jednak można znaleźć bogatszą ofertę zarówno jeśli chodzi o dyscypliny, jak i o konkretne mecze. Oferta pre-match jeszcze ujdzie, ale zdecydowanie gorzej wygląda sytuacja z zakładami na żywo. Oferta live jest poniżej poziomu przyzwoitości. Widać, że bukmacher dopiero rozwija tę gałąź, co jednak mocno się rzuca w oczy i nie przynosi pochlebnych opinii użytkowników. Jest biednie, ale przynajmniej może być chyba tylko lepiej. 

W GO+bet też występują sporty wirtualne, takie jak: piłka nożna, wyścigi konne, psów, czy kolarstwo torowe. Gracz znajdzie też zakłady na gry karciane (indyjski poker, poker i blackjack).

Kursy bukmacherskie

Kursy nie odbiegają od tzw. średniej krajowej, jednak oferta AKO+ o której wspominaliśmy daje graczom możliwość większej ewentualnej wygranej. Dlatego ten bukmacher zachęca do stawiania takich kuponów, choć zdarzają się też podwyższenia poszczególnych kursów na najważniejsze wydarzenia sportowe.

GO+bet wśród legalnych bukmacherów w Polsce – podsumowanie

Nie jest więc tak źle z tym bukmacherem, jak wskazywałaby to panująca na rynku opinia. Faktycznie, start nie był wymarzony, błędów trochę było i jest, ale trudno nie odnieść wrażenia, że bukmacher sukcesywnie poprawia swój produkt. Mankamentów trochę jest, więc musi to zająć sporo czasu i nie można wdrożyć wszystkich poprawek w jednym momencie. GO+bet to na razie średniak ligowy, pytanie, czy słaby początek nie będzie miał wpływu na jego przyszłość i ile czasu potrzeba do dogonienia konkurencji?

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Sekcja FAQ tradycyjnie dostarczy pozostałych informacji w temacie nurtujących graczy zagadnień.

1️⃣ Czy GO+bet jest legalnym bukmacherem?

GO+bet posiada licencję ministerstwa finansów na organizowanie zakładów wzajemnych przez internet, jak i w punktach stacjonarnych, działa więc w naszym kraju jak najbardziej legalnie. Stosowny wpis potwierdzający ten fakt, można znaleźć na stronie ministerstwa.

2️⃣ Jaki jest najpopularniejszy bonus w GO+bet?

Zakład bez ryzyka 1000 zł – który jest bonusem powitalnym. Wyróżnić też należy GO+AKO, czyli powiększanie potencjalnej wygranej na kuponach AKO wraz z większą liczbą zawartych zakładów.

3️⃣ Kto jest właścicielem GO+bet?

Prezesem firmy jest Artur Paweł Szewczyk, a wspólnikami są Halina Zofia Olchawska oraz ROYAL p.o. Sp. z o.o.. Natomiast w skład rady nadzorczej spółki wchodzą: Michał Andrzej Gilarski, Jakub Michał Madey oraz wcześniej wspomniana Halina Zofia Olchawska.

Ocena

GO+bet – bukmacher, zakłady bukmacherskie, opinie oraz recenzja Details

Metody wpłat
Metody wypłat
Bonus 1000 PLN Cashback
2.0
Zaufanie i uczciwość
2.0
Oprogramowanie
3.0
Bonusy i promocje
3.0
Obsługa klienta
2.5 Ogólna ocena

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GO+bet – bukmacher, zakłady bukmacherskie, opinie oraz recenzja
2.5/5