TOTALbet kod promocyjny, bonuskod bez depozytu, promocje

Zaktualizowano 2 września 2021

Kod promocyjny TOTALbet aktywuje specjalne bonusy. Legalny bukmacher TOTALbet robi wszystko, aby nawiązać walkę z największymi firmami na polskim rynku zakładów sportowych. Warto pamiętać o tym, że TOTALbet działa dopiero od niedawna, przez co bukmacher nie wypracował jeszcze swojej renomy, takiej jak u największych w branży legalnych bukmacherów. Dlatego TOTALbet musi korzystać z innych sposobów na przyciągnięcie uwagi graczy.

Pod tym względem oczywiście najskuteczniejszą zachętą są różnego typu akcje promocyjne i bonusy (w tym bonusy na start). To właśnie ich atrakcyjność sprawia, że ostatnimi czasy firma TOTALbet skupia na sobie coraz większą uwagę osób, które interesują zakłady bukmacherskie! Szczególnie na uwagę zasługuje kod promocyjny TOTALbet zakłady bukmacherskie, a także zakład bez ryzyka, bonus na start, czy bonus od depozytu. Istotne jest to, że tak jak inni legalni bukmacherzy TOTAL bez zakłady bukmacherskie również dostał zgodę na oferowanie zakładów bukmacherskich na terenie Polski!

totalbet kod promocyjny

Kod promocyjny w TOTALbet – jak go zdobyć?

Jeżeli ktoś rozważa założenie konta u tego bukmachera, na pewno interesuje go kod promocyjny TOTALBet. W końcu to właśnie kody bonusowe stały się swoistą wizytówką branży bukmacherskiej. Dzięki nim gracze mogą otrzymać dodatkowe korzyści przy zakładaniu nowego konta. To z kolei sprawia, że wszelkie kody tego typu cieszą się dużym zainteresowaniem. Jeżeli chodzi o TOTALbet, kod promocyjny można go znaleźć na stronach internetowych, które prowadzą aktywną współpracę z bukmacherem. Następnie wystarczy wpisać kod w formularzu rejestracyjnym, aby dodatkowe bonus, takie jak bonus od wpłaty czy freebet bez depozytu zostaną przypisane do konta. Jest to naprawdę łatwe i każdy gracz poradzi sobie z taką procedurą!

Odbierz bonus!
Polecamy sprawdzić ofertę bukmachera STS i otrzymać pewne 1500 PLN!

Załóż konto i odbierz w TOTALbet bonus na start

Proces rejestracji w TOTALbet jest wyjątkowo prosty i szybki. Całość ogranicza się do wypełnienia kilku rubryk w formularzu rejestracyjnym i nie zajmuje więcej niż kilka minut. Aby założyć nowe konto, wystarczy podać swoje dane osobowe, takie jak imię, nazwisko, numer PESEL czy data urodzenia. Rejestracja w TOTALbet z kodem promocyjnym różni się jedynie tym, że w odpowiednim polu należy wpisać kod bonusowy zwiększający wysokość nagrody dla nowych graczy.

Ocena oferty: 4.2/5 – Wrzesień 2021

Po zakończeniu wypełniania pól w formularzu rejestracyjnym, na wskazany adres zostanie wysłana wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Później zostaje już tylko zalogować się do konta w TOTALbet.

Legalny bukmacher TOTALbet udostępnia szybką rejestrację, której ukończenie pozwala użytkownikowi obstawiać zakłady bukmacherskie, korzystać z promocji, a nawet odebrać bonus na start – w tym wypadku określony procentowo – bonus 100 od pierwszej wpłaty depozytu w TOTALbet. Natomiast, aby uzyskać darmowy zakład w wysokości 20 PLN, TOTALbet wymaga ukończenia pełnej rejestracji w TOTALbet, a w tym podania numeru konta bankowego i potwierdzenia tożsamości przez załadowanie zdjęć obu stron dowodu tożsamości.

TOTALbet – bonuskod powitalny i promocje dla stałych graczy

Nazwa

TOTALbet

Adres www

totalbet.pl

Kod promocyjny oraz bonus na start

Bonus na start do 5050zł

Totalbet kod promocyjny

Kod promocyjny - bonus 5000 zł + freebet 50 zł

We współczesnych realiach bukmacherskich oferty startowe są czymś zupełnie normalnym. Mało tego, niektórzy gracze nie wyobrażają sobie braku dodatkowych bonusów przy rejestracji konta. Dlatego poszczególni legalni bukmacherzy próbują tworzyć coraz szersze i bardziej opłacalne oferty. Jednakże firma TOTALbet nie zapomina przy tym o osobach, które już dokonały rejestracji konta. Toteż w ofercie bukmachera TOTALbet można znaleźć zarówno promocje dla nowych, jak i stałych graczy. Jakie dokładnie promocje (w tym bonus powitalny) TOTALbet oferuje?

Aktualne promocje TOTALbet bez kodu promocyjnego:

 • Bonus 100 procent od depozytu do 5000 PLN dla nowo zarejestrowanych graczy,
 • Powitalny darmowy zakład na start,
 • TOTAL bonus – gra bez podatku i do 113% większa wygrana,
 • Urodzinowy Freebet – darmowy zakład za 10 złotych w prezencie urodzinowym,
 • Total Boost – podwyższone kursy na wybrane zdarzenia,
 • Safe Bet – bezpieczny zakład w przypadku jednego przegranego zdarzenia,
 • Gra bez podatku – o 14% wyższa wygrana niwelująca podatek,
 • Najwyższe kursy na esport – TOTALbet podniesie kurs, gdy znajdziesz u konkurencji lepszą ofertę na dostępne w TOTALbet zakłady wzajemne online ze świata esportu,
 • Wirtuale bez podatku – zwiększenie wygranej nawet o 40% na kupony AKO,
 • Loteria Kasomania 4.0 – z główną nagrodą Porsche 718 Cayman oraz pulą 500 000 PLN bonusów w gotówce,
 • TOTALbet VIP – program lojalnościowy gwarantujący darmowe zakłady oraz zwrot stawki.

Bonus powitalny TOTALbet!

Bonus powitalny TOTALbet

Wszystkie promocje, jakie legalni bukmacherzy kierują do nowych graczy, stanowią z reguły część większego bonusu powitalnego. Taka oferta obejmuje wówczas więcej niż tylko pojedynczą promocję. Jest to cały pakiet bonusów, które nowi gracze mogą otrzymać od razu po założeniu konta. Z podobnego założenia wyszedł także bukmacher TOTALbet. Bonus na start w tym wypadku uwzględnia bowiem kilka promocji.

TOTALbet Freebet 20+20 (darmowy zakład)

Bonus bez depozytu od dawna cieszy się mianem ulubionej promocji graczy. Trudno się jednak temu dziwić. TOTALbet Freebet to w końcu jedyny darmowy bonus powitalny, który można otrzymać bez wcześniejszego wpłacania gotówki. Wystarczy tylko założyć i zweryfikować konto, aby odebrać 20 złotych bonusu bez depozytu. Jednak niektórzy na pewno zauważyli, że nazwa tej promocji to freebet 20+20. Z czego to wynika? Otóż przygotowany dla nowych graczy bonus TOTALbet na darmowy zakład dzieli na dwie części:

 • Pierwszy freebet o wartości 20 złotych jest przyznawany za samo założenie konta;

 • natomiast drugi freebet stanowi połączenie czterech różnych bonusów o wartości 5 złotych każdy.

Łącznie do zgarnięcia jest więc pełne 20 złotych. Gracz może je otrzymać w zamian za:

 • wyrażenie zgody na otrzymywanie treści marketingowych od TOTALbet;
 • wpłacenie pierwszego depozytu na swoje konto;
 • obstawienie pierwszego typu z nowego konta;
 • zawarcie przynajmniej jednego zakładu dotyczącego sportów wirtualnych.

Darmowe zakłady gracze mogą wykorzystać podczas obstawiania zakładów SOLO lub AKO z łącznym kursem nie mniejszym niż 2.00. Należy pamiętać o zaznaczeniu pola z nazwą Totalbet bonus freebet na elektronicznym kuponie. Co ważne, wygrane z darmowych zakładów gracze mogą przeznaczyć na dalszą grę lub po prostu wypłacić.

Bonus powitalny od pierwszej wpłaty aż do 5000 złotych!

Bonus powitalny 5000 pln

Ostatnimi czasy bonusy od pierwszego depozytu są areną rywalizacji pomiędzy bukmacherami. Poszczególne firmy wręcz licytują się w oferowaniu graczom wyższego bonusu. Niemniej na ten moment bukmacher TOTALbet zdeklasował swoją konkurencję. Dlaczego? Ponieważ w TOTALbet bonus od depozytu wynosi aż 5000 złotych! Inni legalni bukmacherzy działający na licencji Ministerstwa Finansów nie oferują nowym graczom aż tak wysokiej kwoty na start. Jak w tym wypadku działa mechanizm promocyjny na bonus od wpłaty?

 • TOTALbet bonus powitalny zakłada podwojenie depozytu wpłacanego przez gracza – bonus 100 procent!
 • Maksymalna kwota depozytu wynosi oczywiście 5000 pln.

Po zaksięgowaniu wpłaty gracz może przystąpić do obrotu bonusem. Tutaj bukmacher daje mu dwie możliwości:

 • obrót w systemie 4×4, czyli 4-krotny obrót poprzez stawianie kuponów z co najmniej 4 typami;
 • obrót według schematu 5×3 (5-krotny z minimum 3 zdarzeniami na każdym kuponie).

TOTALbet bonus powitalny pozwala uwolnić zatem 25% lub 20% bonusu już przy jednokrotnym obrocie. Uwolnione kwoty trafiają na główne konto gracza, a wtedy można je wypłacić lub przeznaczyć na dalsze zawieranie zakładów.

TOTALbet – promocje dla stałych graczy

promocje dla stałych graczy

Warunki bonusu powitalnego są więc naprawdę znakomite. Jednak stali gracze również mogą liczyć na dostęp do atrakcyjnych promocji. Co istotne, praktycznie każdy bonus dla stałych klientów ma nieco inne warunki, ale co ważne niewymagany jest tutaj żaden kod promocyjny. To zaś umożliwia graczom korzystanie tylko z tych ofert, które najbardziej odpowiadają ich preferencjom!

TOTAL Bonus

Pierwszą promocją dla stałych graczy jest TOTAL Bonus, czyli oferta zapewniająca aż dwie różne korzyści – grę bez podatku oraz dodatkowy bonus. Już same warunki tej promocji brzmią naprawdę dobrze! Rzeczywiście akcja TOTAL Bonus to znakomite rozwiązanie dla graczy, którzy lubią obstawiać kuponu akumulowane. Bukmacher TOTALbet postawił bowiem na następujące warunki promocji:

 • Aby skorzystać z akcji TOTAL Bonus, gracz musi zawrzeć kupon z przynajmniej 3 zdarzeniami. Ponadto kurs każdego typu musi być wyższy niż 1,19. Dzięki temu końcowa wygrana zostanie zwiększona w taki sposób, aby zrównoważyć płacony podatek.
 • Jeżeli jednak na kuponie znajdą się 4 zdarzenia, gracz otrzyma dodatkowy 1% do wygranej. Oczywiście ten współczynnik rośnie wraz z liczbą obstawionych zdarzeń. Przykładowo, kupon promocyjny zawierający 8 typów oznacza dodatkowe 10% do wygranej.

Freebet TOTALbet na urodziny!

Freebet na urodziny

Świętowanie urodzin wydaje się dość oczywistym zwyczajem. Nic więc dziwnego, że pasjonaci obstawiania czasami zawierają specjalny urodzinowy kupon, który ma przynieść im kolejny prezent – tym razem w postaci gotówki. W końcu dodatkowe pieniądze byłyby naprawdę dobrym prezentem!

Właśnie dlatego w TOTALbet zakłady bukmacherskie w dniu urodzin mogą być jeszcze atrakcyjniejsze, gdyż klienci w tym dniu mogą dodatkowo liczyć na urodzinowy prezent od bukmachera. Co więcej, nie muszą dysponować nawet specjalnym kodem promocyjnym TOTALbet. Wszystko za sprawą specjalnej promocji, która zakłada przyznanie graczowi w dniu jego urodzin freebetu o wartości 10 złotych na dowolny zakład! Choć wysokość tego bonusu jest dość niewielka, sama idea stanowi bardzo ciekawy i zarazem miły gest. W ten sposób firma TOTALbet przyłącza się do świętowania urodzin każdego gracza.

Uwaga: promocja dotyczy tylko graczy posiadających zweryfikowane konto, którzy wpłacili przynajmniej pierwszy depozyt o wartości nie mniejszej niż 10 złotych.

Program lojalnościowy TOTALbet VIP

Kiedyś programy lojalnościowe były stosowane jedynie w kilku wybranych branżach. Jednak od pewnego czasu robią one prawdziwą furorę wśród bukmacherów. Najlepszym tego dowodem jest fakt, że coraz więcej firm wprowadza takie programy do swojej oferty. W tym gronie znajduje się także bukmacher TOTALbet, który uruchomił własny program promocyjny o nazwie TOTALbet VIP. Jego założenia są następujące:

 • Program TOTALbet VIP opiera się na specjalnym rankingu wszystkich graczy, którzy wezmą udział w tej promocji.
 • Każdy gracz otrzymuje wówczas punkty bonusowe za obstawianie spotkań na platformie TOTALbet.pl. Dokładna wartość przyznawanych punktów zależy od stawki zakładu oraz liczby typów na kuponie – od 0,5 do 1,2 pkt. Najwyżej premiowane są zakłady AKO z minimum czterema zdarzeniami.
 • Jeżeli gracz uzbiera przynajmniej 3500 punktów w programie Total VIP podczas jednego tygodnia, automatycznie trafia do rankingu. Ponadto jego konto zostanie wówczas zasili promocyjny freebet o wartości 10 złotych.
 • Pod koniec miesiąca bukmacher dodatkowo wynagradza osoby z pierwszej setki rankingu. Wysoka pozycja zapewnia graczom prawo do uzyskania głównego bonusu.

W programie TOTALbet VIP nagrodą główną jest promocyjny zakład bez ryzyka (cashback), którego wysokość zależy od obrotu dokonanego przez gracza. Im więcej pieniędzy postawi dana osoba, tym wyższy bonus trafi na jej konto. Co istotne, przy wyliczaniu bonusu na zwrot stawki, bukmacher bierze pod uwagę jedynie dokonany obrót. Bilans strat i zysków nie ma tutaj żadnego znaczenia.

Ogromną zaletą programu lojalnościowego TOTALbet są więc jasne warunki i naprawdę atrakcyjne nagrody. Dlatego praktycznie wszyscy aktywni gracze w TOTALbet korzystają z tej akcji.

Pozostałe promocje w TOTALbet

Legalny bukmacher TOTALbet ma w swojej ofercie również inne akcje promocyjne. Każda z nich jest kierowana do stałych graczy, czyli osób, które mają już konto na platformie TOTALbet.

Gra bez podatku 24/7

Płacenie podatków nigdy nie jest przyjemną sprawą i wygląda na to, że świetnie rozumieją to także osoby tworzące ofertę TOTALbet. Promocja na grę bez podatku pozwala zwiększyć naszą wygraną o dokładnie tyle, ile wynosi podatek, czyli 14%. Dzięki temu stawiając przykładowo 100 PLN na zdarzenie z kursem 2.00 wygrywasz równe 200 złotych.

Aby skorzystać z promocji, wystarczy obstawać na jednym kuponie maminym trzy dostępne w TOTALbet zakłady bukmacherskie z kursami nie mniejszymi niż 1.20. W nowej odsłonie promocji „Gra bez podatku na wszystko 24/7” biorą także zakłady live! Uwaga: Gra bez podatku łączy się z promocją Total Bonus, co dodatkowo pozwala zwiększyć nasze wygrane.

Virtuale bez podatku

Sporty wirtualne to elektroniczne symulacje rozgrywek sportowych, które w ostatnim czasie stały się prawdziwym hitem w świecie zakładów bukmacherskich. Ich popularność wciąż rośnie – nie tylko ze względu na emocjonującą rozrywkę przez całą dobę, ale także liczne promocje. Nie inaczej jest w TOTALbet. Bonus na zdarzenia z oferty Virtuals pozwala grać bez konieczności płacenia podatku! Aby wziąć udział w promocji, wystarczy postawić kupon z minimum trzema zdarzeniami na sporty wirtualne. Minimalna stawka kuponu to tylko 1 złoty. Co więcej, z każdym kolejnym zdarzeniem na kuponie, wartość bonusu rośnie. Największą wartość osiągniemy przy obstawieniu 10 zdarzeń, gdzie nasza wygrana za zakład na sporty wirtualne zostanie podwyższona aż o 40%.

W ramach promocji na sporty wirtualne bukmacher TOTALbet przygotował także osobny ranking. Pula nagród do podziału wśród najlepszych typerów z oferty Golden Race wynosi aż 5000 PLN – w tym pierwsze miejsce 1500 PLN, drugie 1000 PLN, a trzecie 700 PLN. Jak zdobywać punkty rankingowe? To proste: za każdą złotówkę obrotu na sportach wirtualnych dostajemy jeden punkt.

Safe Bet (Bezpieczny Zakład)

Miłośnicy kuponów akumulowanych dobrze znają sytuację, w której tylko jeden błędny typ przesądza o przegranej. Wystarczy jedno drobne potknięcie i cały kupon AKO zostaje spisany na straty. Na szczęście bukmacher TOTALbet przygotował idealne rozwiązanie dla wiecznych pechowców. Safe Bet, czyli Bezpieczny Zakład, to promocja działająca bez kodu promocyjnego, sprawiająca, że gracz może otrzymać bonus w postaci zwrotu postawionej stawki w sytuacji, gdy tylko jeden typ na kuponie będzie przegrany. Co prawda nie jest to w 100% zakład bez ryzyka, ale i tak nasze szanse na wygraną są znacznie większe.

Wymagania? Ten bonus TOTALbet przyznaje automatycznie na dowolny zakład AKO, który zawiera przynajmniej 10 zdarzeń. Minimalna stawka to 10 PLN z kursem minimalnym pojedynczego zdarzenia 1.20. Gdy jedno ze zdarzeń zostanie wytypowane niepoprawnie, to wygrana z kuponu będzie równa jego stawce. Z kodem promocyjnym TOTALbet masz więc szansę na darmowy zakład. Załóż konto, aktywuj bonus na start TOTALbet i obstaw zakład bez ryzyka.

Total Boost w TOTALbet – zakłady bukmacherskie z najwyższymi kursami

W tej promocji oferta bukmachera TOTALbet zyskuje na atrakcyjności dzięki zastosowaniu unikalnego dopalacza. W ten sposób wybrane wydarzenia z oferty na zakłady bukmacherskie TOTALbet zyskują jeszcze lepsze kursy, niespotykane u konkurencji. Każdego dnia w promocji Total Boost bierze udział kilkanaście wydarzeń, które dostępne są dla wszystkich zalogowanych graczy w TOTALbet. Kod promocyjny nie jest potrzebny, a dostępne w promocji zdarzenia znajdują się w zakładce zakładów specjalnych. Użycie kodu promocyjnego TOTALbet nie jest więc konieczne, aby aktywowany był bonus na start. TOTALbet stawia więc minimum formalności.

Loteria Kasomania

Loteria Kasomania

Omówiliśmy już wszystkie promocje, a także program lojalnościowych dla aktywnych graczy. Jednak to nie wszystko, co TOTALbet przygotował dla swoich użytkowników. Poza szansą na zakład bez ryzyka, zwiększenie kursów, czy otrzymania darmowych środków, gracze mają także możliwość wygrania samochodu! Główną nagrodą w Loterii Kasomania 4.0 jest Porsche 718 Cayman, a co więcej bukmacher bierze na siebie odpowiedzialność zapłaty podatku dochodowego! Do tego cała pula nagród w gotówce wynosi pół miliona złotych!

Jak wziąć udział w loterii? Każdy kupon na zakłady bukmacherskie o wartości 10 złotych to jeden los, który bierze udział w losowaniach – dziennym, tygodniowym, miesięcznym oraz finałowym. W każdym losowaniu gracz może mieć dowolną ilość losów.

Co z nagrodami pieniężnymi? Nie podlegają one warunkom obrotowym, a to znaczy, że gracze mają pełną dowolność, na co je przeznaczą. Środki można wypłacić na swoje konto bankowe lub przeznaczyć na dalszą grę. Wyjątkiem są tu tylko nagrody dzienne, czyli darmowe zakłady o wartości 20 złotych. W tym wypadku wymagany jest jednokrotny obrót z kursem minimalnym 2.00.

Uwaga: aktualna edycja loterii Kasomania 4.0 została zakończona. Jednak wnioskując po informacjach udostępnionych na stronie to pewne, że bukmacher przygotował kolejną rundę! Czy Kasowania 5.0 zaskoczy nas jeszcze bardziej atrakcyjnymi nagrodami, których nie znajdziemy u innych polskich bukmacherów? Z pewnością tak!

FAQ – bonusy i kody promocyjne TOTALbet

Na podstawie opisanych informacji dobrze widać, że legalny bukmacher TOTALbet oferuje klientom mnóstwo różnych bonusów. Dlatego warto jeszcze raz przyjrzeć się najważniejszym promocjom w asortymencie tego bukmachera.

Jaki bonus powitalny oferuje TOTALbet?

Aktualnie to właśnie TOTALbet zakłady bukmacherskie sp. z o.o. zapewnia nowym graczom najwyższy bonus powitalny spośród wszystkich legalnych bukmacherów. Start bonus oferuje aż dwie różne promocje:

 • podwójny freebet w systemie 20+20 PLN (bonus bez depozytu);
 • bonus od depozytu do 5000 złotych.

Łącznie każdy nowy gracz w TOTALbet może więc zgarnąć aż 5040 złotych bonusu na start!

Kto może otrzymać w TOTALbet bonus powitalny?

Aby otrzymać powitalny bonus na zawieranie zakładów wzajemnych, konieczne jest zarejestrowanie nowego konta przez użytkownika, który wcześniej nie posiadał na platformie TOTALbet konta. Rejestracja nowego konta w TOTALbet jest dwuetapowa, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby najpierw założyć konto tymczasowe bez weryfikacji dokumentów tożsamości. Konto tymczasowe pozwala graczom na dokonywanie wpłat depozytów, zawieranie zakładów, a także uprawnia do odbioru bonusu 100% od wpłaty. Należy jednak pamiętać, że wypłaty z konta depozytowego możliwe są dopiero po zakończeniu weryfikacji i przekształceniu w konto stałe. Warunku bonusu nie są skomplikowane. Z kodem bonusowym na pierwszy zakład lub od pierwszego depozytu może wygrać większe pieniądz, jeśli jesteś nowym graczem. Obstaw zakłady bukmacherskie, wykorzystaj kod bonusowy TOTALbet i zgarnij dużą kasę na start. TOTALbet dba także o lojalnych graczy.

Czy i gdzie znajdę aktualny w TOTALbet kod promocyjny?

Obydwa wymienione bonusy startowe można uzyskać nawet bez użycia kodu promocyjnego. Jednakże rejestracja nowego konta w TOTALbet z kodem promocyjnym pozwala dodatkowo zwiększyć wartość bonusu. Gdzie zatem można znaleźć aktualny w TOTALbet kod promocyjny 2021? Otóż aktualne w TOTALbet kody bonusowe są zazwyczaj zamieszczane w serwisach partnerskich, których administracja współpracuje z bukmacherem. Kod bonusowy najłatwiej znaleźć w zakładkach z recenzjami oraz rankingami serwisów bukmacherskich.

Gdzie należy wpisać aktualny kod promocyjny TOTALbet?

Aktywny w TOTALbet kod promocyjny należy wpisać podczas zakładania nowego konta. W formularzu zakładania nowego konta, gdzie należy wpisać dane osobowe nowego gracza w TOTALbet, kod bonusowy można wpisać poniżej w specjalnym oknie. Załóż konto, a dodatkowe środki zostaną automatycznie doliczone do salda bonusowego. TOTALbet rejestracja jest bardzo szybka i nie wymaga podawania żadnych skomplikowanych danych. Wystarczy założyć konto, podać kod TOTALbet i obstawić pierwszy zakład. W zakładach bukmacherskich TOTALbet dostępne są także gry karciane, które również uwzględniane są przez promocyjny TOTALbet kod. TOTALbet oferta jest znacznie bardziej rozbudowana, więc każdy znajdzie coś dla siebie, a z kodem TOTALbet będzie mógł wygrać jeszcze więcej. W przypadku TOTALbet aplikacja również umożliwia opcję rejestracja z kodem promocyjnym.

Czy bonusowe środki można wypłacić na konto bankowe?

Dopóki środki znajdują się na saldzie bonusowym, to oznacza, że gracz nie spełnił jeszcze wymaganych warunków obrotowych. Po dokonaniu wymaganego obrotu pieniądze zostaną automatycznie przeniesione na konto główne, a z salda głównego środki mogą zostać przekierowane bezpośrednio na konto bankowe gracza. Obstaw więc pierwszy zakład w zakładach bukmacherskich z bonusem od pierwszej wpłaty przy pomocy telefonu i ciesz się dodatkowymi środkami na koncie głównym. Pamiętaj, aby spełnić warunki obrotu.

Czy TOTALbet oferuje szybkie wypłaty wygranych?

Zdecydowanie tak. Jeśli po wygranej gracz zechce ekspresowo wypłacić zgromadzone środki, może to zrobić w ramach usługi Pay Express, w ramach której TOTALbet gwarantuje praktycznie natychmiastowe przelewy. Dzięki działającej 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę usłudze, pieniądze trafiają na konta bankowe graczy ze średnim czasem wypłaty wynoszącym jedynie 8 minut. Metody płatności TOTALbet wpierają zaufane i dobrze znane platformy PayU, dotpay oraz Przelewy24. Co ważne, wszystkie wypłaty środków od bukmachera TOTALbet wolne są od jakichkolwiek prowizji.

Jakie są warunki obrotu bonusem od pierwszej wpłaty?

Specyfika bonusu powitalnego w TOTALbet polega nie tylko na jego wysokości. Istotną zmianą jest również to, że gracz może samodzielnie wybrać sposób obrotu bonusem. Bukmacher TOTALbet zapewnia swoim klientom dostęp do dwóch planów:

 1. W pierwszej wersji gracz musi 4-krotnie obrócić bonusem poprzez obstawianie kuponów zawierających minimum 4 zdarzenia.
 2. Drugi wariant jest nieco mniej wymagający, gdyż minimalna liczba zdarzeń na kuponie została zmniejszona do 3 typów. Jednak tutaj wymagany obrót wynosi już 5-krotność przyznanych środków.

Dzięki tym możliwościom, gracze TOTALbet mogą uwolnić znaczną część przyznanego bonusu już po dokonaniu jednokrotnego obrotu. Przykładowo jednorazowy obrót maksymalnej kwoty bonusu, czyli 5 000 PLN uwolni już 1250 złotych, które pojawią się na głównym koncie gracza, gotowe na postawienie dowolnego zakładu lub wypłatę na wskazane konto bankowe.

Jak można sprawdzić, czy zostały spełnione warunki obrotowe?

W tym celu należy wejść na stronie bukmachera TOTALbet w sekcję z bonusami w zakładce „Moje konto”. Znajduje się tam wskaźnik ilustrujący, ile obrotu bonusem jeszcze brakuje do wypłaty środków.

Pamiętaj, że obstawianie zakładów bukmacherskich na stronach internetowych spółek, które nie posiadają licencji Ministerstwa Finansów jest zabronione. Ponadto zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są z ryzykiem nałogu, jakim jest hazard, dlatego należy grać odpowiedzialnie. W przypadku bukmachera TOTALbet dostępna jest również specjalna strona, gdzie gracze mogą zasięgnąć pomocy. TOTALbet uzyskało zgodę na funkcjonowanie na terytorium Polski. Zakłady wzajemne organizowane zakłady bukmacherskie TOTALbet są w pełni legalne.

Krzysztof Brommer

Dziennikarz sportowy w ciągu już prawie 15 lat, jest również pasjonatem piłki nożnej. W naszym zespole obecny od 2020 roku. Oprócz tego od 2019 roku jest częścią zespołu największego legalnego polskiego bukmachera. Krzysztof odpowiada za treści związane z typowaniem i nowościami bukmacherskimi. Bardzo cenimy jego wiedzę i doświadczenie, które pozwala tworzyć obszerne i przydatne artykuły dla naszych czytelników. Konto Twitter znajduje się pod tym linkiem.

4.5 4 votes
Ocena artykułu
11 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Dość wysokie bonusy powitalne ukrywają za sobą dość wymagane warunki. Czterokrotny obrót poprzez cztery typy kuponów??? Bez przesady ale ludzie nawet na zarejestrują się u tego buka. Dla nowych graczy co ciekawiej będzie łatwość wykorzystania tego kodu promocyjnego niż jego wysokość.

Ale nikt ciebie chyba nie zmusza do skorzystania z tej oferty? Nie pasuje bonus powitalny – zapraszamy do innych. Mi się wydaje że akurat nowe gracze będą zainteresowani tę ofertą, bo nie wszyscy czytają regulamin, a tylko patrzą na wysokość bonusu

No właśnie.
Wszystko czego od ciebie potrzebują to dobrze przeczytać regulamin i zdecydować czy jesteś w stanie skorzystać się z tej oferty czy nie. Tym bardziej że betomania oferuje kod na swoich warunkach w STS – trochę lepszych niż standardowa promocja.
A tak ogólnie Totolotek nie jest moim ulubionym bukmacherem.

Witam! Warunki obrotowe na pewno nie dla nowych graczy.
Nie lubię totalbet, dlatego nie polecam. Lepiej grać na fortunie czy sts..

Na tle reszty nie jest aż takim słabym bukmacherem. Warunki obrotu nie są ekstra mega super, ale grać można. Zwłaszcza wtedy, gdy masz doświadczenie w zakładach bukmacherskich.

Wow, Loteria Kasomania to mega ciekawe. Nie słyszałem o podobnych promocjach od innych bukmacherów. Według mnie jest to najlepsza propozycja z obecnych. Mam nadzieje że ta druga runda wkrótce się pojawi.

O, Jezuuuus do 5000 pln bonus. Nawet strasznie czytać warunki obrotu. Pewnie będzie coś typu 4 albo 6 krotnego obrotu z kursem 2.3 i więcej. Wobec mnie, to dużo lepiej by było gdyby oni skupili się na warunkach obrotu tego kodu, a nie na jego wysokości.

O matko, jaka ciekawa promocja!
Dlaczego każdy bukmacher tak nie robi? Przecież mają kasę na samochodzik osobowy :p
Na pewno założę konto i sprawdzę swój los..

Coś dużo wymagają. Jak dla mnie, to niech by zrobili mniejszą kwotę i bardziej łagodne warunki obrotu kodu powitalnego. Rozumiem że to tylko moja opinia, ale coś mi podpowiada to, że dużo ludzi ze mną zgodzi.

Od razu powiem, że ten bukmacher mi się nie podoba. Ale. Co do tej oferty powitalnej to muszę przyznać, że opcja z wyborem sposobu obrotu kuponu jest fajna. Chociaż warunki u obu są średnie. Niech by wszyscy tak mieli

Kasomania bardzo ciekawy projekt. Ale tu chyba dyskusja się kręci wokół bonusu. Bardzo wymagające warunki. Nie mogę polecać tego, bo skorzystać z oferty prawie się nie uda.