forBET bonus powitalny – odbierz 200 zł bez ryzyka na start

Bonus 100% do 2000 PLN
Kod promocyjny BETOMANIA
Waźny do: maj 01, 2022

Atrakcyjna oferta legalnych bukmacherów musi składać się z przyjaznego w obsłudze serwisu internetowego, wysokich kursów, obszernych rynków zdarzeń na zakłady sportowe i oczywiście atrakcyjnego bonusu powitalnego. To podstawowe elementy, które mają nakłonić nowych graczy do skorzystania z oferty bukmachera. W tym artykule zprawdzamy jak dokładnie wygląda u bukmachera forBET bonus powitalny.

Typ Bonusu forBET Bonus
forBET Kod Bonusowy: BETOMANIA
Zakład bez ryzyka (cashback): 200 PLN
Bonus od wpłaty: 100% do 2000 PLN
MaxiZysk do 200 PLN
Freebet VIP: 100 PLN extra bonus
Gra bez podatku: +14% do wygranych przez 14 dni od rejestracji
Min. wpłata: 1 PLN

Mimo iż forBET to stosunkowo młody bukmacher na polskim rynku, to doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że to właśnie bonus powitalny jest jedną z najskuteczniejszych zachęt w tej branży. Jaki bonus forBET przygotował na start? Czy można go powiększyć kodem promocyjnym? Dziś rozłożymy na czynniki pierwsze wszystkie elementy promocji i podpowiemy, jak ją najefektywniej wykorzystać. Zapraszamy!

Aktualne bonusy powitalne forBET

14 dni gry bez podatku Dodatkowe 14% do stawki kuponu w forBET (bonus bez depozytu)
2000 PLN Do 2000 PLN darmowych środków na zakłady bukmacherskie od pierwszego depozytu
MaxiZysk do 200 PLN Czyli podwojenie wygranej

Tak pokrótce prezentuje się w forBET oferta dla nowych użytkowników. Co dokładnie kryje się za tymi promocjami, jakie warunki trzeba spełnić, aby wypłacić z forBET bonusy i co daje kod promocyjny ForBET? Wszystkie te kwestie rozwiniemy w dalszej części tekstu.

Co to jest bonus powitalny?

forbet bonus powitalny

Wraz z rosnącą konkurencją, legalni bukmacherzy muszą na bieżąco prowadzić wyjątkowo aktywne działania promocyjne, które mają zachęcić fanów zakładów wzajemnych do rejestracji konta w danym serwisie. Tutaj najatrakcyjniejszą przynętą zawsze jest wysoki bonus powitalny. Czym on dokładnie jest?

Bonus na start to promocja przygotowana z myślą o nowych graczach. Oznacza to, że działa tylko raz i to tuż po zakończeniu procesu rejestracji. Trzeba też pamiętać o tym, że bonusy powitalne dzielimy na kilka różnych rodzajów. Najczęściej spotykane to:

 • Bonus od pierwszego depozytu,
 • Bonus powitalny bez depozytu,
 • Darmowy zakład,
 • Cashback.

Oczywiście największym zainteresowaniem cieszą się te promocje, które umożliwiają skorzystanie z zakładów bukmacherskich bez konieczności deponowania własnych środków. Dzięki temu gracze mogą obstawić zakłady bez ryzyka utraty własnych pieniędzy. Co więcej, kwotę z wygranego kuponu da się wypłacić na własne konto – jednak w wielu przypadkach konieczne będzie wcześniejsze spełnienie określonych w regulaminie warunków obrotowych. Najczęściej dotyczą one wymaganych kursów minimalnych dla pojedynczego zdarzenia lub całego kuponu AKO.

Najwięcej pieniędzy oferuje natomiast bonus powitalny naliczany w wartości procentowej od depozytu. O jakich kwotach mówimy? Bonusy bukmacherskie dla nowych graczy najczęściej zawierają się w przedziale od 50% do 200% wpłacanej kwoty. Oznacza to, że w przypadku bonusu 100% po wpłacie 1000 PLN do konta bonusowego zostanie dopisane dokładnie drugie tyle.

Ciekawą propozycją jest też cashback, czyli zakład bez ryzyka. Tutaj najczęściej legalni bukmacherzy oferują niewielkie kwoty, które idealnie sprawdzą się podczas testowania konkretnej oferty. Taki ubezpieczony zakład oznacza, że w przypadku przegranej podczas obstawiania pierwszego kuponu, bukmacher wykona zwrot stawki.

Bonusy powitalne z kodem promocyjnym

Kolejną kwestią to fakt, iż warunki promocji powitalnych najczęściej można dodatkowo uatrakcyjnić. Jak to zrobić? W tym celu należy sprawdzić na stronie bukmachera lub w serwisach branżowych (w tym BETOMANIA) czy dostępny jest specjalny kod bonusowy.

Jak działała kod promocyjny?

W zdecydowanej większości wypadków (także w forBET) kod promocyjny trzeba aktywować już podczas rejestrowania nowego konta. Aby to ułatwić, legalni bukmacherzy umieszczają w formularzach rejestracyjnych specjalne pole właśnie na kod bonusowy. To dlatego warto za kodem promocyjnym rozejrzeć się znacznie wcześniej. Gdy nie skorzystamy z niego na etapie zakładania konta, dodatkowe benefity po prostu przepadną.

Co daje kod promocyjny?

Tutaj wszystko zależy od konkretnego bukmachera. Najczęściej dopasowane są one do aktualnych promocji i odpowiednio zwiększają ich wartość. W przypadku bonusu od pierwszej lub drugiej wpłaty będzie to zazwyczaj o kilkadziesiąt, lub kilkaset złotych zwiększona maksymalna ilość możliwych do otrzymania środków. Dużą popularnością cieszą się też kody rozszerzające zakres promocji – na przykład dodające do pakietu powitalnego darmowy zakład.

Pakiet gracza forBET – bonus powitalny dla nowych użytkowników

Na co mogą liczyć fani zakładów wzajemnych zakładający konto w forBET? Bonus powitalny u tego legalnego bukmachera składa się z pakietu promocji, które podzielono na trzy etapy. Łącznie forBET oferuje nie tylko standardowy bonus od pierwszego depozytu, ale też od drugiej wpłaty oraz grę bez podatku. Ile można zgarnąć w forBET na start? Maksymalna wartość środków bonusowych w ramach promocji od depozytu wynosi aż 2200 złotych! Co więcej, gra bez podatku pozwala przez dwa tygodnie wygrywać aż o 14% więcej w porównaniu do standardowych kursów.

1 ETAP – Graj 14 dni bez podatku (+14%)

Bonusy bukmacherskie najczęściej wymagają dokonania wpłaty środków na saldo depozytowe, aby promocja w ogóle zaczęła obowiązywać. W forBET jest inaczej, gdyż już po ukończeniu rejestracji nowego konta, gracze mogą cieszyć się pierwszym bonusem powitalnym.

Od momentu zarejestrowania konta na stronie iforbet.pl zaczyna obowiązywać okres 14 dni gry bez podatku. Co to oznacza? Aby zrozumieć mechanikę takiej promocji, należy najpierw zdać sobie sprawę z tego, że od każdej stawki postawionej na kuponie, bukmacher zobowiązany jest odprowadzić 12% podatku. Dzieje się to automatycznie, a gracz nie musi z tym nic absolutnie robić. Promocje polegające na grze bez podatku oznaczają, że bukmacher „bierze na siebie” ten obowiązek, a co za tym idzie, postawione 100 złotych faktycznie trafi na nasz kupon, a nie tylko 88% tej kwoty.

Warto jednak zauważyć, że forBET idzie o krok dalej. Nie tylko pokrywa podatek, ale dorzuca jeszcze dodatkowe 2% do naszej stawki. Oznacza to, że łącznie na każdej postawionej stawce jesteśmy o 14% do przodu!

Warunki promocji +14%

Oczywiście każda promocja posiada swój regulamin i nie jest inaczej w przypadku pierwszego etapu Pakietu Gracza. Wspomniane +14% do każdej stawki dotyczy tylko określonych zakładów bukmacherskich. Jaki warunki postawił bukmacher? W promocji biorą udział kupony, na których znajdą się przynajmniej trzy zdarzenia, a kurs każdego z nich nie będzie mniejszy niż 1.30.

Bonus 14 dni gry bez podatku – warunki:

 • Minimum 3 zdarzenia (kupon AKO),
 • Dla pojedynczego zdarzenia kurs minimalny to 1.30,
 • W akcji biorą udział zdarzenia z oferty przedmeczowej, zakłady live oraz wirtualne,
 • Uwaga: +14% nie obowiązuje kuponów zawieranych ze środków bonusowych i kuponów systemowych, zakładów długoterminowych, zakładów specjalnych, Combo Expert oraz zakładów z narzędzia BetArchitekt, a także Gier Karcianych.

2 ETAP – 100% od pierwszego depozytu

Drugi etap promocji, jaki oferuje bukmacher forBET to klasyczny bonus powitalny naliczany od pierwszej wpłaty depozytu. Tutaj zasady są proste – promocja 100% oznacza, że wpłacana kwota określa wartość otrzymywanego bonusu. Przykładowo, jeśli nowy gracz wpłaci po zarejestrowaniu konta 100 złotych, to dokładnie drugie tyle trafi na jego konto bonusowe. Maksymalna kwota do zgarnięcia na tym etapie promocji to 2000 PLN, co oznacza, że właśnie tyle gracz musi wpłacić, aby otrzymać maksymalną wartość bonusu. Minimalna kwota biorąca udział w promocji to 20 złotych.

Tutaj należy pamiętać o tym, że środków bonusowych nie można od razu wypłacić na konto główne, ani na rachunek bankowy. Wcześniej konieczne będzie wywiązanie się z warunków obrotowych w ciągu 14 dni od momentu otrzymania bonusu.

Warunki bonusu od depozytu:

 • Minimalna kwota depozytu biorąca udział w akcji to 20 PLN,
 • Maksymalna wartość bonusu 100% to 2000 PLN,
 • 14 dni na obrót otrzymanymi środkami.

3 ETAP – Mnożnik MaxiZysk 200 PLN do drugiego depozytu

W przeciwieństwie do wielu innych legalnych bukmacherów w forBET benefity dla nowych użytkowników nie kończą się na pierwszej wpłacie. Mnożnik MaxiZysk pozwala pomnożyć dwukrotnie zysk ze zwycięskiego kuponu postawionego po dokonaniu drugiej wpłaty depozytu na konto w forBET. Jak otrzymać podwojenie wygranej?

Pierwszym krokiem będzie dokonanie wpłaty o wartości od 20 do 200 PLN. Następnie trzeba przejść do obstawiania kuponu AKO zawierającego przynajmniej trzy zdarzenia z oferty prematch lub live. Co ważne, podczas wyboru salda, z którego pobrane zostaną środki, należy zaznaczyć to z dopiskiem MaxiZysk, dzięki czemu zysk z kuponu zostanie pomnożony dwukrotnie.

Uwaga: Gramy za całą kwotę tego depozytu, a promocja MaxiZysk od drugiego depozytu aktywna jest przez 48 godzin od wpłaty środków. Oznacza to, że gracze mają dokładnie dwie doby na postawienie promocyjnego zakładu.

Warunki promocji od drugiego depozytu:

 • Wpłata depozytu o wartości od 20 PLN do 200 PLN,
 • Postawienie kuponu AKO – minimum 3 zdarzenia, a każde z kursem nie mniejszym niż 1.40,
 • Udział w promocji biorą zakładu przedmeczowe i na żywo,
 • Do promocji nie zaliczają się Gry Karciane, zakłady wirtualne, zakłady specjalne, zakłady długoterminowe ​​oraz Combo Expert,
 • Czas na zawarcie promocyjnego zakładu to 48 godzin.
 • Maksymalna wygrana na kuponie z opcją MaxiZysk to 2279 złotych.

Co daje kod promocyjny w ForBET?

forbet na start

Warto pamiętać o tym, że forBET pozwala na dodatkowe zwiększenia bonusu na start w stosunku do regulaminowych wartości. Na co zatem mogą liczyć nowi gracze, którzy wpiszą podczas rejestracji kod promocyjny forBET?

Ponieważ legalny bukmacher ForBET swój pakiet korzyści dla nowych graczy opiera w głównej mierze na bonusie od pierwszego depozytu, to właśnie w tym zakresie kod promocyjny zadziała najskuteczniej. Dzięki niemu bukmacher regularnie zwiększa wartość maksymalnego bonusu – zarówno w kwestii procentowej, jak i samej możliwej do zgarnięcia kwoty.

Jaki wpisać w forBET kod promocyjny?

Jak już wspomnieliśmy wcześniej, kody udostępniane są nie tylko bezpośrednio na stronach bukmacherów, ale też na łamach branżowych serwisów. Właśnie tę opcję wybrał forBET – kody promocyjne nie pojawiają się bezpośrednio na stronie bukmachera, a z powodzeniem można ich szukać w rankingach i na blogach o tematyce zakładów wzajemnych. Przykładem na to jest nasz kod promocyjny „BETOMANIA”, który pozwala każdemu nowemu graczowi powiększyć pakiet korzyści oferowanych przez ForBet

Aktualny w roku 2022 kod promocyjny forBet – „BETOMANIA”

Jakie są warunki obrotowe bonusu na start w forBET?

Praktycznie każda promocja powitalna u legalnego bukmachera wiąże się z tym, że trzeba obrócić bonusem określoną ilość razy. Co to znaczy w przypadku bonusu na start ForBET?

Jak już wspomnieliśmy wcześniej, bonus powitalny ForBET składa się z trzech etapów, ale warunki obrotowe dotyczą tylko jednego z nich – oczywiście jest to promocja na darmowe środki naliczane od wpłaty depozytu. Możliwa do uzyskania kwota robi wrażenie, gdyż 2000 PLN na grę u bukmachera forBET to szansa na zgarnięcie naprawdę dużych wygranych! Jednak zanim gracz będzie mógł te pieniądze wypłacić na swoje saldo lub na rachunek bankowy, musi zagrać tą kwotą określoną ilość razy.

Odblokowanie środków bonusowych

Pierwsza kwestia, o której należy pamiętać, to fakt, iż przyznany bonus od pierwszej wpłaty trzeba odblokować. Oznacza to, że po dokonaniu wpłaty o wartości 2000 PLN, bukmacher przyznaje 2000 PLN bonusu. Jednak zostaje on automatycznie zablokowany do momentu wykonania wymaganego obrotu depozytem. Aby to zrobić, forBET wymaga zagrania całej wpłaconej w pierwszym depozycie kwoty na dowolnej liczbie kuponów – ważne, aby całkowity kurs każdego z nich nie był mniejszy niż 2.00.

Uwaga: Do obrotu depozytem nie wliczają się zdarzenia z oferty Gier Karcianych, kupony systemowe, ani te wykorzystujące mnożnik MaxiZysk. Po dokonaniu obrotu pełna kwota zostaje odblokowana, a gracz może zacząć obstawiać darmowe zakłady bukmacherskie.

Warunki obrotowe dla promocji 100% od pierwszej wpłaty

Trzeba przy tym pamiętać, że początkowo otrzymane środki bonusowe są dostępne dla gracza bez opcji ich wypłaty – aż do spełnienia kolejnego warunku obrotowego. Dopiero wtedy bonus jest uwalniany i trafia na saldo główne, z którego można nim dowolnie zarządzać, a także wypłacić na prywatny rachunek bankowy.

Warunki obrotowe w forBET nie są wygórowane, a to zapewne zasługa konieczności wcześniejszego obrotu samym depozytem. Co prawda, na pierwszy rzut oka wydaje się to być bardziej skomplikowanym rozwiązanie, to w praktyce okazuje się, bardzo ciekawą alternatywą. U konkurencji spotykamy się z faktycznie dużymi wartościami bonusów, jednak obarczone są one często warunkiem trzykrotnego lub czterokrotnego obrotu

Na obrót środkami bonusowymi gracze mają 14 dni i to w tym czasie wszystkie kupony zaliczane do obrotu muszą zostać postawione, zakończone i rozliczone. Łącznie do wypłaty bonusu konieczne jest dokonanie dwukrotnego obrotu otrzymanymi środkami na kuponach z kursem nie mniejszym niż 2.50 i zawierających przynajmniej 3 zdarzenia. Co ważne, do obrotu nie są zaliczane zakłady systemowe i wirtualne, a także te z oferty na Gry Karciane.

forBET: rejestracja nowego konta

Legalni bukmacherzy przyzwyczaili graczy do tego, że nowe konto w platformie mogą założyć dosłownie w kilka minut i to bez konieczności weryfikacji danych osobowych. Co prawda, proces zakładania konta w forBET przebiega dość sprawnie, to na razie bukmacher wciąż wymaga podania danych z dowodu osobowego lub paszportu już na samym początku. Z jednej strony odrobinę to wydłuża i komplikuje rejestrację, ale z drugiej wszystkie formalności mamy za sobą i po aktywacji konta możemy cieszyć się w pełni funkcjonalnym kontem bez żadnych ograniczeń.

Jak założyć konto w forBET? Bukmacher przygotował dla nowych użytkowników składający się z trzech etapów formularz rejestracyjny, a poniżej dokładnie przeanalizujemy każdy z kroków:

1 krok rejestracji: dane logoania

Aby przejść do formularza rejestracyjnego, wystarczy kliknąć znajdujący się w tym artykule link promocyjny. Odnośnik prowadzi bezpośrednio do pierwszego etapu rejestracji nowego konta, a tam standardowo należy podać podstawowe informacje potrzebne do późniejszego logowania.

Na tym etapie podajemy:

 • adres e-mail,
 • nazwę użytkownika,
 • hasło.

Szczególną uwagę warto zachować podczas podawania adresu e-mail, gdyż to właśnie on potrzebny będzie do weryfikacji konta, logowania, czy odzyskiwania zapomnianego hasła. Warto pochwalić forBET za to, że podczas ustanawiania hasła, bukmacher sprawdza jego siłę, a w przypadku zbyt łatwej propozycji nie przepuści nas do kolejnego etapu.

Uwaga: Pierwsza karta zawiera standardowe pola dotyczące deklaracji użytkownika odnośnie do zapoznania się z regulaminem i polityką prywatności, a także zgodami na przetwarzanie danych. Co ważne na samym dole okna znajduje się pole, w którym nowy gracz wyraża chęć skorzystania z bonusu powitalnego.

2 krok rejestracji: dane użytkownika

Kolejny krok w formularzu rejestracji to zakładka z polami dotyczącymi danych osobowych gracza. Tutaj nie ma żadnych zaskoczeń, a bukmacher wymaga podania wyłącznie najistotniejszych informacji, takich jak: obywatelstwo, imię i nazwisko, telefon, miejsce zamieszkania, czy walutę.

3 krok rejestracji: dane konta

Ostatni etap rejestracji konta to czas na podanie wrażliwych danych osobowych. Nie ma tutaj się czego obawiać, gdyż forBET to legalny bukmacher, a wymienione w formularzu dane są niezbędne do świadczenia usług w zakresie zawierania zakładów wzajemnych. Przykładowo konieczność podania numeru PESEL wymuszają na bukmacherze przepisy obowiązującej w Polsce ustawy hazardowej.

W tej karcie wymagane jest podanie informacji takich jak:

 • Data urodzenia,
 • Rodzaj i numer dokumentu potwierdzającego tożsamość,
 • Numer PESEL,
 • Numer konta bankowego.

Co więcej, to właśnie na tym etapie należy przesłać skany lub zdjęcia paszportu albo dowodu tożsamości. Osoby, które dbają o swoje bezpieczeństwo w sieci, powinny przy tym pamiętać, że część danych może zostać zakryta. Weryfikacja obejmuje tylko imię, nazwisko, datę urodzenia, numer PESEL oraz numer i datę ważności dokumentu. Pozostałe informacje, a w tym zdjęcie, mogą zostać zakryte lub zamazane.

Gdzie wpisać kod promocyjny podczas rejestracji?

Jak już ustaliliśmy, przed rejestracją nowego konta u bukmachera zawsze warto się rozglądnąć za kodem promocyjnym. Gdzie go wpisać, gdy już uda się nam go zdobyć? Specjalne pole na kod promocyjny forBET bukmacher umieścił w ostatniej karcie formularza rejestracyjnego – tuż pod polem na wpisanie numeru rachunku bankowego.

Aktywacja konta w forBET

Cały proces nie powinien zająć więcej niż kilka minut, a na samą weryfikację gracze najczęściej czekają do pół godziny. Czas ten może jednak się wydłużyć, jeśli zarejestrujemy konto poza godzinami pracy działu obsługi klienta. Pracownicy pozostają do dyspozycji użytkowników od 8 rano aż do północy.

Należy pamiętać też o tym, że zanim dane zostaną przesłane do weryfikacji, konieczne będzie potwierdzenie podanego adresu e-mail. W tym celu bukmacher wysyła wiadomość sprawdzającą, gdzie umieszcza link aktywacyjny. Wystarczy kliknąć odnośnik, a później już tylko czekać na sprawdzenie poprawności przesłanych danych. W przeciwieństwie do innych bukmacherów, w tym czasie nowy gracz nie może jeszcze wpłacać depozytu i stawiać kuponów.

Pozostałe promocje forBET

forbet logo

ForBET to jeden z tych legalnych bukmacherów, którzy dbają o to, aby oferta promocyjna cieszyła również stałych bywalców platformy lub użytkowników aplikacji mobilnej. Warto pochwalić przede wszystkim bonusy tymczasowe i konkursy dające szanse zgarnięcia wyjątkowych nagród – w tym wyjazdów na mecze i wartościowych przedmiotów. Przykłady? W okresie świątecznym 2021 roku do wygrania była między innymi wycieczka do Meksyku, a także nagrody z puli 3.000.000 PLN w ramach kalendarza adwentowego.

Z jakich promocji aktualnie mogą skorzystać gracze w forBET? 

Bonus urodzinowy forBET

Jak wspomnieliśmy wcześniej, forBET dba nie tylko o nowych graczy, ale też o aktywnych użytkowników. Jednym z najlepszych dowodów na to będzie specjalny bonus urodzinowy, który wciąż jest rzadkością u innych bukmacherów. Co więcej, w ofercie forBET ma swoje miejsce już od 2018 roku! W tym wyjątkowym dniu gracz może liczyć na bonus urodzinowy o wartości 20 złotych na darmową grę u bukmachera.

Trzeba jednak podkreślić, że z tej promocji nie skorzysta każdy użytkownik. Aby otrzymać bonus, należy być aktywnym graczem, co według forBET oznacza wpłatę przynajmniej 100 złotych depozytu w okresie poprzedzających 3 miesięcy. Przypominamy, że tutaj także obowiązują warunki obrotowe. Aby wypłacić bonus, konieczne jest wykonanie dwukrotnego obrotu środkami po kursie minimalnym 2.00 (kurs minimalny pojedynczego zdarzenia to 1.20). Czas na dokonanie obrotu to 14 dni.

Na plus zaliczamy fakt, iż bonus urodzinowy dotyczy też nowych graczy, którzy założą konto w okresie siedmiu dni przed lub po swoich urodzinach. Niestety bonus nie zostanie naliczony automatycznie. Natomiast aby go otrzymać, wystarczy wysłać wiadomość z prośbą o jego przyznanie na adres e-mail promocje@iforbet.pl.

Live i pre na jednym kuponie

Promocje bukmacherskie nie zawsze muszą oznaczać doładowanie salda darmowymi środkami. Ciekawą opcją są też wszystkie akcje ułatwiające obstawianie zakładów i właśnie z taką propozycją wychodzi forBET. Jako jeden z nielicznych bukmacherów w Polsce pozwala na łączenie w ramach jednego kuponu zdarzeń przedmeczowych oraz tych na żywo.

Taką opcję docenią przede wszystkim profesjonalni typerzy, którym nieraz zdarzyło się spóźnić z obstawieniem kuponu AKO. W forBET gracze mają wolną rękę i mogą obstawiać taśmy składające się z już rozpoczętych wydarzeń, jak i tych dopiero zaplanowanych.

Piątek na bogato w forBet

Kolejną z promocji realnie wpływających na zwiększenie wygranych z zakładów bukmacherskich, jest akcja „Piątek na bogato”. To właśnie dzięki niej bukmacher w każdy piątek powiększa wygrane na wszystkich kwalifikujących się do udziału w promocji kuponach aż o 14%!

Co zrobić, aby skorzystać z tego bonusu? Przede wszystkim należy pamiętać o tym, że to akcja kierowana do klientów punktów stacjonarnych. Kolejna kwestia to wymagania co do samego kuponu:

 • Minimalna stawka 20 PLN,
 • Przynajmniej 3 zdarzenia,
 • Kursy pojedyncze zdarzeń minimum 1.30,
 • Kupon musi zostać złożony w piątek – od północy do 23:59,
 • W promocji biorą udział zdarzenia przedmeczowe, na żywo i wirtualne,
 • Z promocji wyłączono zakłady systemowe, długoterminowe i te z oferty Combo Expert.

Klub biegacza forBET Runners

Zakłady bukmacherskie bezpośrednio powiązane są ze sportem, ale w forBET to nawiązanie wchodzi na nowy, wyższy poziom. W ramach klubu biegacza fotBET Runners bukmacher zachęca swoich użytkowników do ruchu, który nagradzany jest kodami zniżkowymi, pakietami startowymi na imprezy biegowe i oczywiście bonusami bukmacherskimi.

Aby wstąpić do klubu, należy wpłacić 20 PLN, postawić dowolny pierwszy zakład z kursem nie mniejszym niż 1.50, a następnie napisać wiadomość z prośbą o dołączenie na adres runners@iforbet.pl.

FAQ – odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania o bonusy i kod promocyjny forBET

Jaki oferuje forBET bonus powitalny?

W forBET bonus powitalny składa się aktualnie z trzech etapów promocji:
Gra bez podatku przez 14 dni, czyli +14% do stawki kuponu,
Do 2000 złotych w formie bonusu od pierwszej wpłaty depozytu,
MaxiZysk, czyli nawet 200 PLN przy wpłacie drugiego depozytu.

Czy oferowane przez forBET bonusy powitalne to atrakcyjna propozycja?

Zdecydowanie tak. Już na starcie gracze otrzymują bezpłatny bonus w formie dwóch tygodni gry bez podatku, a dodatkowe środki za pierwszy i drugi depozyt stanowią jedną z ciekawszych propozycji na rynku. Warto też podkreślić przystępne warunki obrotu bonusem oraz możliwość zwiększenia wartości bonusu poprzez udostępniony przez forBET kod promocyjny.

Jak odebrać bonus na start od bukmachera forBET?

Aby odebrać od bukmachera forBET pakiet bonusów powitalnych, wystarczy kliknąć odpowiedni link na naszej stronie i wypełnić formularz rejestracyjny. Co ważne, na dole pierwszego etapu znajduje się pole do zaznaczenia, w którym należy wyrazić chęć otrzymania bonusu na zakłady bukmacherskie forBET.

Czy w forBET bonus powitalny można powiększyć wpisując kod promocyjny?

Zdecydowanie tak! W forBET kod promocyjny daje szansę zwiększenia maksymalnej wartości bonusu, ale też często dodaje nowe opcje do pakietu bonusów na start.

Kod promocyjny forBET – gdzie go szukać?

W forBET kod promocyjny nie jest udostępniany na stronie lub w aplikacji mobilnej bukmachera, ale w serwisach partnerskich i branżowych. Właśnie dlatego zwiększający wartość bonusu powitalnego w forBET kod promocyjny dostępny jest także u nas.

Jaki jest aktualny kod promocyjny forBET na start?

Wystarczy podczas rejestrowania konta na stronie forBET wpisać w odpowiednim polu „BETOMANIA”, a gracz automatycznie otrzyma szansę zgarnięcia wyższego bonusu.

Jak obrócić w forBET bonus na start?

Warunki obrotu dotyczą tylko drugiego etapu promocji dla nowych graczy, czyli środków naliczanych od wpłaty depozytu. Obrót bonusem został tutaj podzielony na dwie części:
Warunki obrotu uwalniające bonus – jednokrotny obrót depozytem poprzez zakłady bukmacherskie z kursem minimalnym 2.00,
Warunki obrotu do wypłaty bonusu na konto – tutaj należy obrócić bonus forBET dwukrotnie stawiając zakłady bukmacherskie z kursem nie mniejszym niż 2.50 z przynajmniej trzema zdarzeniami (kupon AKO).

Czy bukmacher forBET udostępnia graczom aplikację mobilną?

Oczywiście, jak na przystało na nowoczesnego bukmachera, aplikacja forBET pozwala użytkownikom na korzystanie z pełnej oferty zakładów przedmeczowych i na żywo. Całość jest przyjemna dla oka i prosta w obsłudze, a sama aplikacja forBET nic nie kosztuje.

Czy forBET posiada promocję na cashback?

Niestety, aktualnie w ofercie bukmachera forBET cashback nie jest dostępny. Warto jednak na bieżąco śledzić informacje na jego stronie, gdyż nowe akcje z bonusami pojawiają się tam dość często. Nie wykluczone też, że w najbliższym czasie pojawi się przygotowany przez forBET kod promocyjny na pierwszy zakład bez ryzyka.

Ocena
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments