Bonusy bukmacherskie – aktualne oferty 2021 roku

Liczne bonusy bukmacherskie można znaleźć w ofercie firm legalnie działających na polskim rynku. Gracze mogą liczyć na darmowe zakłady (freebet), bonus od depozytu czy zakład bez ryzyka. Sprawdź najlepsze z nich!

Bonusy bukmacherskie – rodzaje

Bonusy bukmacherskie dla graczy są oferowane w różnych formach i na rynku mamy dostępnych kilka rodzajów (w tym całkowicie darmowe zakłady). Oto na czym polegają obecnie dostępne i najpopularniejsze bonusy bukmacherskie na polskim rynku:

Darmowy zakład (freebet lub bonusy bukmacherskie bez depozytu)

Ten bonus bukmacherski jest wyjątkowy dla gracza, gdyż nie wymaga od niego wkładu własnego i jest całkowicie darmowy. Bukmacher w zamian za rejestrację konta daje do dyspozycji środki, które możemy wykorzystać na grę. Wysokość otrzymanej kwoty różni się w zależności od bukmachera i aktualnie obowiązującej u niego promocji. Darmowe zakłady są szczególnie warte uwagi!

Bonus od depozytu

Bonusy bukmacherskie są również swego rodzaju nagrodami za wpłatę środków na konto gracza. Taką sytuację mamy właśnie w przypadku bonusu od depozytu, który polega na tym, że po przelaniu pieniędzy dostajemy dodatkowe środki na grę. Często jest to określony procent od wpłaconej kwoty – zasady różnią się w zależności od firmy oferującej dany bonus bukmacherski. Różne są też warunki umożliwiające wypłatę otrzymanych środków.

Zakład bez ryzyka (cashback)

Cashback, czyli zakład bez ryzyka to nic innego jak bonus bukmacherski polegający na zwrocie kwoty (całości lub jej części) wniesionej na postawiony zakład, który okazał się przegrany. Stawiamy więc pieniądze bez obaw, że stracimy je w przypadku przegranej.

Bonusy bukmacherskie na start

Bonusy bukmacherskie dla nowych graczy są najpopularniejszą formą promocji bukmacherskich. W ten sposób firmy konkurują o nowych klientów, zachęcając graczy do wyboru konkretnego bukmachera. Wśród nich znajdziemy zarówno te darmowe jak i te, które uaktywniają się po dokonaniu pierwszego depozytu.

Najlepsze bonusy bukmacherskie na start:

 • Darmowy zakład
 • Bonus od depozytu
 • Zakład bez ryzyka

Bonusy bukmacherskie dla stałych graczy

Konkurencja na polskim rynku robi się coraz większa, a więc celem bukmacherów jest nie tylko przyciągnięcie nowych graczy, ale także zadbanie o tych, którzy już mają u nich konto, aby nie zaczęli obstawiać gdzieś indziej. W związku z tym i stali klienci mogą liczyć na różne premie, które pojawiają się często przy okazji startu jakichś konkretnych rozgrywek lub dużej imprezy. Takie bonusy bukmacherskie mogą mieć różny kształt i być wypłacane zarówno w postaci pieniędzy na grę jak i punktów lojalnościowych. Mogą to być też darmowe zakłady.

Aktualne bonusy bukmacherskie – oferta na polskim rynku

Generalnie bonusy bukmacherskie opierają się na podobnych zasadach, ale ich szczegóły potrafią znacząco się różnić. Oto promocje bukmacherskie dostępne dla polskich graczy:

Bonusy STS

 • PEWNE 1200 NA START! – to oferta dla nowych graczy największego legalnie działającego na polskim rynku bukmachera, czyli STS. Ten darmowy bonus bukmacherski polega na tym, że otrzymujemy darmową kwotę równą pierwszej wpłacie, a środki możemy przeznaczyć na grę. Maksymalnie można otrzymać 1200 złotych.
 • PEWNE 25 FREEBET – to bonus bez depozytu – przy rejestracji konta należy wpisać kod PEWNE25 i otrzymujemy darmowy dodatek na grę, czyli freebet w wysokości 25 złotych.
 • 35 000 CO TYDZIEŃ – to zupełnie darmowy sposób na zgarnięcie dodatkowych pieniędzy. Jeśli postawisz kupon z konta depozytowego za co najmniej 15 złotych, na którym będą dokładnie cztery zdarzenia, a każde o kursie minimalnym 1.50 i wygrasz, to weźmiesz udział w cotygodniowym podziale 35 tysięcy złotych.
 • EKSTRA 25 NA SPORTY WIRTUALNE – tutaj na dodatkowe pieniądze mogą liczyć klienci regularnie obstawiający sporty wirtualne. Należy dokonać obrotu na minimum 300 złotych w skali tygodnia (liczone są kupony na sporty wirtualne o kursie minimalnym 2.00) – aby na start nowego tygodnia na naszym koncie bonusowym zostało dodane 25 złotych.
 • BEZPIECZNE 25 NA BETGAMES – grając zakłady Betgames w ramach danego tygodnia możesz odebrać 10% od wszystkich stawek wygranych kuponów (minimalny kurs kuponu zaliczanego do akcji to 2.00) – maksymalnie 25 złotych.
 • BEZPIECZNE 25 NA ESPORT – jeśli twój kupon SOLO na wydarzenie esportowe (kurs minimalny to 1.85) okaże się przegrany, to do konta bonusowego dodane zostanie 10% wartości wkładu. Każdy kolejny zawarty kupon będzie sumowany, a maksymalna kwota jaką można w ten sposób otrzymać – to 25 złotych tygodniowo.
 • NAWET 150 PLN CO MIESIĄC – STS to lider na polskim rynku zakładów internetowych, ale z jego oferty można skorzystać również w licznych punktach stacjonarnych na terenie całego kraju. STS przygotował więc bonusy bukmacherskie dla klientów, którzy regularnie je odwiedzają. Po 10., 20., i 25. wizycie w lokalu w danym miesiącu, w której postawi się kupon za co najmniej 30 złotych, można otrzymać bonusy wysokości 10% stawek przegranych kuponów – do zgarnięcia jest więc nawet 150 złotych w miesiącu.
  Jeśli lubisz grać za mniejsze stawki, to nic straconego! Dla ciebie STS też ma darmowy dodatek – za 10 wizyt w lokalu w danym miesiącu, podczas których każdorazowo zagrasz za minimum 5 złotych – otrzymasz 10 PLN bonusu, a za 20 wizyt – 20 PLN.

Fortuna

 • BONUS NA START – ten bukmacher w bonusie dla nowych graczy oferuje pierwszy zakład bez ryzyka. Jeśli przegrasz zostanie ci zwrócona stawka kuponu pomniejszona o podatek, a maksymalna suma zwrotu to 200 złotych. Za rejestrację nowi klienci otrzymują też inny darmowy suplement (freebet) – punkty lojalnościowe o równowartości 20 złotych, które można przeznaczyć na grę. To nie wszystko. Po zaakceptowaniu bonusu bukmacherskiego należy w ciągu trzech dni dokonać swojego pierwszego depozytu, a następnie w ciągu czterech dni od wpłaty wnieść zakład. Jeśli następnie w ciągu 30 dni postawi się kupony za czterokrotność pierwszej wpłaty (liczone są tylko te z co najmniej 3 zdarzeniami i minimalnym kursem całkowitym 1.60) – to dostaniemy bonus w wysokości pierwszej wpłaty – do 2000 PLN.
 • HAPPY HOURS – to bonus bukmacherski podwyższający stawkę kuponu o 14%, który można dodać do zakładów LIVE lub PREMATCH z minimum trzema zdarzeniami na kuponie za dowolną stawkę, gdzie kurs jednego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.3.
  Promocja na zakłady PREMATCH trwa całą dobę, natomiast na zakłady LIVE w godzinach 10:00 – 22:00.

Promocje bukmacherskie Totolotek

 • BONUS POWITALNY – dokonując pierwszej wpłaty u tego bukmachera otrzymamy bonus jej wysokości – maksymalnie jest to 500 złotych.
 • BONUS APLIKACJA – pobierając aplikację Totolotka i dokonując pierwszego depozytu otrzymamy bonus jego wysokości, maksymalnie do 49 złotych
 • BONUS KING SIZE – ten bonus bukmacherski promuje stawiających dużo zdarzeń na jednym kuponie i jest darmowy – czym więcej, tym większy bonus. Maksymalnie można otrzymać 66% za 30 zdarzeń na kuponie kombinacyjnym. Minimalny kurs jednego zdarzenia, które będzie liczone do promocji to 1.21.

LVBET

MISTRZOWSKI PAKIET POWITALNY – to bonusy bukmacherskie na jakie możemy liczyć zakładając konto w LVBET. Po dokonaniu minimum 50 złotych depozytu, otrzymamy 1% jego wartości. Następnie trzeba przygotować kupon kombinacyjny na co najmniej trzy zdarzenia o kursie całkowitym minimum 2.50 i minimum 1.25 na każde zdarzenie i można aktywować promocyjny mnożnik x100 – maksymalnie można w ten sposób otrzymać do 1000 złotych. Na podobny darmowy dodatek, ale już tylko do 500 złotych można liczyć również w przypadku drugiego depozytu.

forBET

PAKIET POWITALNY – rejestrując się u tego bukmachera możemy otrzymać bonus 100% od pierwszej wpłaty do 2000 złotych, ale należy pamiętać, że środki trzeba przed wypłatą obrócić w wymagany prze firmę sposób. Dodatkowo przez pierwsze dwa tygodnie możemy grać bez podatku – co najmniej trzy zdarzenia na kuponie, a każde po minimalnym kursie 1.30. Dokonując drugiego depozytu możemy wziąć udział w promocji MaxiZysk, która przy określonych warunkach podnosi wartość wygranego kuponu.

TOTALBET

 • BONUS POWITALNY – Totalbet podwoi twoją pierwszą wpłatę aż do 5000 złotych, a następnie oferuje różne warianty obrotu, które pozwalają wypłacić środki.
 • GRA BEZ PODATKU – w trakcie trwania tej oferty możemy zwiększyć swoją wygraną o 14%. W promocji biorą udział kupony z trzema zdarzeniami i minimalnym kursem 1.20 każdego z nich.

eWinner

 • ZWROT ZA PIERWSZY ZAKŁAD – jeśli pierwszy postawiony kupon u tego bukmachera okaże się przegrany, to otrzymamy zwrot stawki pomniejszony o 12% podatku. Minimalna stawka kuponu to 20 złotych, a maksymalny możliwy zwrot to 150 złotych.
 • BONUS OD DRUGIEJ WPŁATY – można otrzymać 50% drugiego depozytu (maksymalnie 500 złotych), kiedy zagrasz za równowartość wpłaty po kursie minimalnym 1.50.

PZBUK

CASHBACK 200 ZŁOTYCH – w PZBUK otrzymasz zwrot stawki pierwszego nietrafionego zakładu do 200 PLN w formie darmowego zakładu z wygranymi zwolnionymi z wymogów obrotu.

Betclic

CASHBACK DO 500 ZŁOTYCH – jeśli nie uda ci się trafić pierwszego zakładu otrzymasz zwrot stawki do 500 PLN – przed wypłatą musisz go obrócić sześciokrotnie po kursie minimalnym 2.00.

Betfan

SIANO WRACA NA KONTO GŁÓWNE – ten bonus bukmacherski to cashback, w którym stawiając kupon o minimalnym kursie 1.14 możemy liczyć na zwrot stawki pomniejszony o 12% podatku. Maksymalny zwrot to 100 złotych, a pieniądze wracają na saldo główne, więc można je od razu wypłacić.

Bonusy bukmacherskie Noblebet

RÓWNOWARTOŚĆ 1650PLN EKSTRA – u tego bukmachera możemy liczyć na trzyczęściowy bonus od depozytu dla nowych graczy, który składa się ze 100% bonusu od pierwszej wpłaty do 800 złotych, 50% bonusu od drugiej wpłaty do 800 złotych oraz bonusu bez ryzyka do 50 złotych na sporty wirtualne od trzeciego depozytu.

BetX

 • BONUS POWITALNY DO 5000PLN – BetX przygotował na start bonus od depozytu do 5000 złotych, ale aby go otrzymać trzeba najpierw wpłacić pieniądze i obrócić nimi w określony przez bukmachera sposób.
 • SUPER START – to bonusy bukmacherskie dla nowych graczy, w ramach których możemy otrzymać nawet 600 złotych, gdyż bukmacher oferuje nam 100% od pierwszej wpłaty do 300 złotych, 100% od drugiej wpłaty do 200 złotych i 100% od trzeciej wpłaty do 100 złotych. Oczywiście – tak jak w większości przypadków – pieniędzmi trzeba obrócić w określony sposób, aby można je było wypłacić.