Bonusy bukmacherskie bez depozytu – aktualne oferty 2024 roku

Liczne bonusy bukmacherskie można znaleźć w ofercie firm legalnie działających na polskim rynku. Gracze mogą liczyć na darmowe zakłady (freebet), bonus od depozytu czy zakład bez ryzyka. Sprawdź najlepsze z nich. Przeczytaj najnowsze zestawienie!
❤️ Najlepsza lista bonusów do wyboru STS
😊 Najwyższy zakład bez ryzyka forBet
😊 Mistrzowski bonus w aplikacji mobilnej Totalbet
😊 Najlepszy pakiet bonusów Noblebet
😊 Idealny pakiet bonusów z łatwym obrotem Betfan
❤️ TOP cashback bez obrotu STS
😊 Najlepsze freebety Fortuna
😊 Najlepszy cashback bez wymogów PZBuk

Czym są bonusy bukmacherskie?

Bonusy bukmacherskie są dodatkowymi korzyściami dla typerów od legalnych bukmacherów. Najczęściej są one w formie środków pieniężnych, które przekazywane są na konto depozytowe lub normalne. Co ważne, nie mogą być one od razu wypłacone na rachunek bankowy gracza. W pierwszej kolejności muszą one zostać przeznaczone na obstawianie zakładów bukmacherskich. W zależności od danego bukmachera o bonusu dodatkowe środki pieniężne mogą być przyznawane na dowolne kupony bukmacherskie lub na konkretne dyscypliny sportowe czy rozgrywki. Różne mogą być nie tylko kwoty bonusów, ale także warunki ich obrotów. Jest to zestaw reguł, jakie należy spełnić, aby darmowe bonusy bukmacherskie można było wypłacić na swoje konto bankowe.

Bonusy bukmacherskie – rodzaje

bonusy bukmacherskie Bonusy bukmacherskie dla graczy są oferowane w różnych formach i na rynku mamy dostępnych kilka rodzajów (w tym całkowicie darmowe zakłady). Firmy bukmacherskie sp z o.o. bardzo często przygotowują dla swoich graczy bonusy oraz promocje. Jest to standardowy krok marketingowy, który jest także bardzo miły dla stałych i nowych graczy. Bonusy od depozytu, bonus bez depozytu czy zakłady bez ryzyka to wręcz obowiązkowe promocje bukmacherskie każdej firmy. To oczywiście przyciąga potencjalnych graczy, którzy upatrują w tym szansę nie tylko na podbicie bonusu, ale także depozytu. Poniżej znajduje się spis legalnych bukmacherów, którzy posiadają licencji Ministerstwa Finansów i mogą oferować kody promocyjne, bonusy od depozytu czy też bonusy na start. Każdy zakład bez ryzyka to gwarancja, że gracz nie straci na tym swoich pieniędzy. Bonus powitalny daje dodatkowe środki na obstawianie zdarzeń, a kod promocyjny może mieć wiele odmian od powitalnych 20 pln lub nawet 100 pln. Mimo że nie ma jednoznacznej terminologii to przyjęło się, że bonus to coś jednorazowego, ale promocja może być już długotrwała. Każda tego typu inicjatywa w zakładach bukmacherskich musi być obwarowana zasadami, na które należy zwrócić uwagę. Opisy bonusów na start, darmowe środki, czy też inne rodzaje bonusów mają swoje zapisy w regulaminach, które nowym graczom raczej nie przychodzą na myśl. Szczególną formą bonusów są bonusy powitalne, które są określane jako start dla nowych użytkowników. Przywileje, które wynikają z tego bonusu można najczęściej otrzymać po założeniu konta na stronie internetowej zakładów wzajemnych. Jednak bonusy na start to nie jedyne promocje, jakie czekają na nowych użytkowników. Warto zwrócić również uwagę na inne akcje promocyjne, jakie organizują legalni bukmacherzy. Co proponują zakłady bukmacherskie sp z o.o. w styczniu 2023? Jakie darmowe bonusy bukmacherskie można zdobyć? Oto, na czym polegają obecnie dostępne i najpopularniejsze bonusy bukmacherskie na rynku w Polsce.

Darmowy zakład (freebet lub bonusy bukmacherskie bez depozytu)

Ten bonus bukmacherski jest wyjątkowy dla gracza, gdyż nie wymaga od niego wkładu własnego i jest całkowicie darmowy. Bukmacher w zamian za rejestrację konta daje do dyspozycji środki, które możemy wykorzystać na grę. Wysokość otrzymanej kwoty różni się w zależności od bukmachera i aktualnie obowiązującej u niego promocji. Darmowe zakłady są szczególnie warte uwagi! Freebet jest to więc bonus bez depozytu, czyli rodzaj bezzwrotnego prezentu, jaki oferują legalne zakłady bukmacherskie sp z o.o. Można go porównać do bonusu podarunkowego do danego sklepu. Gracz najczęściej dostaje jakąś kwotę od 20 pln do 100 pln, choć zdarzają się legalni bukmacherzy mający ofertę nawet większą, którą mogą dowolnie zagospodarować, na wytypowanie pojedynczego zdarzenia lub kilku. Najczęściej najwyższe bonusy bez depozytu oferowane są nowym graczom, natomiast stali użytkownicy mogą liczyć na mniejsze bonusy, ale regularniejsze. W przypadku prawidłowego wytypowania zdarzeń na kuponie pieniądze trafiają praktycznie do kieszeni gracza, ponieważ do obsługi bonusu bez depozytu nie jest wymagane spełnienie dodatkowych warunków. Warto jednak zwrócić uwagę na regulamin i ewentualnie się upewnić. Popularny bez depozytu bonus oscyluje w kwocie około 20 pln, choć zdarzają się i tacy, którzy dają więcej, aby przyciągnąć klienta do siebie. Należy pamiętać, że zakład bez depozytu to taki, za który nie trzeba płacić.

Bonus od depozytu

Bonusy bukmacherskie są również swego rodzaju nagrodami za wpłatę środków na konto gracza. Taką sytuację mamy właśnie w przypadku bonusu od depozytu, który polega na tym, że po przelaniu pieniędzy dostajemy dodatkowe środki na grę. Często jest to określony procent od wpłaconej kwoty – zasady różnią się w zależności od firmy oferującej dany bonus bukmacherski. Różne są też warunki umożliwiające wypłatę otrzymanych środków. Bonus od wpłaty określa, jaką dodatkową pulę pieniędzy oferują zakłady bukmacherskie. Na przykład może to być kwota równa wartości wpłaconych środków na konto gracza lub dodatkowy bonus 100 pln powyżej danej sumy pieniędzy. Jest to najczęściej spotykana forma i kwota bonusu nie tylko na lipiec 2024, ale także na kolejne miesiące. Bonus od depozytu ma w swojej ofercie między innymi STS, który może podwoić kwotę bonusu od wpłaty nawet do 1500 pln. Nieco mnie daje Fortun, a Betfan daje bonus od wpłaty sięgający nawet 3000 pln. W tym ostatnim przypadku pojawia się jednak wymóg trzech wpłat. Bonus na start od depozytu jest najbardziej obwarowany różnego rodzaju wymogami, które trzeba spełnić. Od samego obrotu bonusem po ilość zrealizowanych wpłat na konto gracza. Mało tego warunki obrotu uwzględniają także czas, w jakim musi to nastąpić.

Zakład bez ryzyka (cashback)

Cashback, czyli zakład bez ryzyka to nic innego jak bonus bukmacherski polegający na zwrocie kwoty (całości lub jej części) wniesionej na postawiony zakład, który okazał się przegrany. Stawiamy więc pieniądze bez obaw, że stracimy je w przypadku przegranej. Gracz ma więc pewność, że nie straci swoich pieniędzy, nawet jeśli przegra. Z zakładu bez ryzyka można skorzystać tylko raz. Ponadto ma on zawsze wyznaczony górny limit kwoty, za jaką można obstawić swój kupon. Często występują w postaci bonusu powitalnego i mogą wynosić całkiem sporo, bo nawet więcej niż 100 pln. Zdarza się, że aby wypłacić wygraną, należy dokonać kilkukrotnego obrotu bonusem, ale te indywidualne ustalenia można wyczytać z regulaminu, który mają wszystkie zakłady bukmacherskie sp z o.o. Zazwyczaj zakład bez ryzyka może być obwarowany także minimalną ilością zdarzeń na kuponie lub kursem zdarzeń. Obecnie świetną ofertę mają zakłady bukmacherskie sp z o.o. BetClic. Na nowych klientów czeka aż 510 pln – zakład bez ryzyka bardzo atrakcyjny. Warto śledzić kody promocyjne, ponieważ można go jeszcze podbić.

Bonusy bukmacherskie bez depozytu

Bonusy bukmacherskie dla nowych graczy są najpopularniejszą formą promocji bukmacherskich. W ten sposób firmy konkurują o nowych klientów, zachęcając graczy do wyboru konkretnego bukmachera. Wśród nich znajdziemy zarówno te darmowe, jak i te, które uaktywniają się po dokonaniu pierwszego depozytu. Rodzajów promocji jest naprawdę dużo. Wśród nich można znaleźć proste bonusy na start jak podniesioną kwotę kursu w ramach superoferty oraz te, które są dedykowane na przykład konkretnemu wydarzeniu. Wszystko zależy od legalnych bukmacherów, którzy mogą prosperować na rynku dzięki licencji z Ministerstwa Finansów. Można jednak wyróżnić kilka takich promocji, które w różnych konfiguracjach praktycznie cały czas przewijają się w ofertach zakładów wzajemnych.

Najlepsze bonusy bukmacherskie na start:

 • Darmowy zakład
 • Bonus od depozytu
 • Zakład bez ryzyka
Oprócz bonusu od depozytu, bez ryzyka i darmowego zakładu, legalni bukmacherzy oferują również obstawianie zdarzeń bez dwunastoprocentowego podatku. Oczywiście nie jest to tak, że skarbówka robi ukłon w stronę grających, ale to właśnie zakłady bukmacherskie pokrywają te koszty. Zazwyczaj nie są one wysokie i sięgają maksymalnie kilkunastu złotych. Tego typu promocja dotyczy najczęściej kuponów ze stawką kilkudziesięciu złotych. Taką propozycję ma na przykład Totolotek, który na określonych warunkach zapisanych w regulaminie, umożliwia grę bez podatku przy kuponie powyżej 100 pln. Świetne warunki na grę bez podatku ma także Betfan, gdzie kod promocyjny aktywuje także bonus na start bez podatku.

Darmowe bonusy bukmacherskie – inne rodzaje ofert zakładów wzajemnych

Bonusów bukmacherskich jest cała masa i tak naprawdę wiele zależy od tego, jak zakłady bukmacherskie podchodzą do promocji własnego biznesu. Kod promocyjny, który ma określone warunki obrotu, bonus bez depozytu, zakład bez ryzyka, czy też bonus od depozytu to rzecz jasna najczęściej stosowane techniki, ale warto także wspomnieć o innych, które dla jednych mogą być znane, a dla innych nie. Wśród ciekawych bonusów od zakładów bukmacherskich należy wymienić podwyższanie kursu ogólnego na kuponie. Jest on mnożony przez konkretny współczynnik. Najczęściej jest tak, że im więcej zdarzeń znajduje się na kuponie lub im wyższy jest na nim kurs, tym większy mnożnik stosują zakłady bukmacherskie. Innym specyficznym rodzajem promocji jest bonus ograniczający ryzyko straty finansowej typującego zdarzenia lub powodujące wypłatę w przypadku częściowych wygranych. Dla przykładu tak zwany kupon bezpieczny, który ma odpowiednio wysoki kurs ogólny może okazać się wygrany, mimo że znajdzie się na nim błąd. Rzadziej zdarzają się sytuacje, gdzie wygrana wypłacana jest nawet przy większej ilości popełnionych błędów. Taki bonus w swojej ofercie ma między innymi Fortuna, gdzie maksymalna stawka zakładu wynosi 200 pln, a minimalny kurs całkowity musi oscylować na poziomie 200 pln. Bonus z podobną propozycją ma LV Bet i STS. Można również łatwo zaobserwować, że zakłady bukmacherskie swoje akcje promocyjne zdecydowanie nasilają podczas dużych wydarzeń sportowych, jak na przykład Mistrzostwa Świata, Olimpiada, czy Mistrzostwa Europy. Warto to mieć na uwadze, ponieważ nieraz może trafić się ciekawy darmowy bonus powiązany z kodem promocyjnym. Dla przykładu LV Bet regularnie organizował akcje promocyjne, które dotyczyły konkretnych etapów rozgrywek Ligi Mistrzów i Pucharu UEFA.

Bonusy bukmacherskie dla stałych graczy

Konkurencja na rynku robi się coraz większa, a więc celem bukmacherów jest nie tylko przyciągnięcie nowych graczy, ale także zadbanie o tych, którzy już mają u nich konto, aby nie zaczęli obstawiać gdzieś indziej. W związku z tym i stali klienci mogą liczyć na różne premie, które pojawiają się często przy okazji startu jakichś konkretnych rozgrywek lub dużej imprezy. Takie bonusy mogą mieć różny kształt i być wypłacane zarówno w postaci pieniędzy na grę, jak i punktów lojalnościowych. Mogą to być też darmowe zakłady. Większość zakładów bukmacherskich operuje nie tylko kodem promocyjnym podczas różnego rodzaju wydarzeń i dla nowych graczy, ale ma także specjalnie przygotowane oferty dla stałych klientów. Najczęściej są to premie punktowe, które można wymienić na kod promocyjny lub za ich pomocą obstawić kupon, bez wkładu własnych pieniędzy. Ponadto punkty mogą być wymieniane na nagrody rzeczowe lub dodatkowy bonus – 100 złotych lub więcej. Wiele zależy od tego, jakimi promocjami dysponują konkretne zakłady bukmacherskie. Bardzo często na podstawie zdobytych premii punktowych tworzy się rankingi typerów, które wyłaniają najlepszego grającego. Do zdobycia są cenne gadżety klubowe, sprzęty RTV i AGD. Nagrody rzeczowe wygrać można między innymi w Totolotku, natomiast bonus 100 lub inny w Fortuna Klub Plus. Istnieją także osobne kursy, gdzie można także wygrać inne cenne nagrody rzeczowe, jak na przykład luksusowe samochody marki Porsche. Zdarza się również, że za dobre wyniki otrzymuje się bilety na mecze albo wydarzenia kulturalne, co najczęściej jest związane z działaniami sponsoringowymi danego bukmachera. Premiowani mogą być czasami kibice konkretnej drużyny, w szczególności, jeśli jest on sponsorowany przez zakłady bukmacherskie. Legalne firmy, które są wpisane do spisu Ministerstwa Finansów nagradzają swoich stałych klientów, którzy skutecznie polecają ich usługi. Najczęstszym warunkiem premii jest założenie konta i wpłacenie określonego depozytu. Taką promocję prowadzi STS w promocji Zaproś kumpla, która łączy się z bonusem na start, w którego skład wchodzi zakład bez ryzyka i kod promocyjny. Często klienci otrzymują jeszcze jednorazowe gifty od bukmachera w dniu swoich urodzin. Może to być freebet lub specjalny kod promocyjny.

Aktualne bonusy bukmacherskie – oferta na polskim rynku

Generalnie bonusy bukmacherskie opierają się na podobnych zasadach, ale ich szczegóły potrafią znacząco się różnić. Oto promocje bukmacherskie dostępne dla polskich graczy. sts bonusy bukmacherskie

STS bonus

PEWNE 600 NA START To oferta dla nowych graczy największego legalnie działającego na rynku polskim bukmachera, czyli STS. Ten darmowy bonus bukmacherski polega na tym, że otrzymujemy darmową kwotę równą pierwszej wpłacie, a środki możemy przeznaczyć na grę. Maksymalnie można otrzymać 760 złotych
EKSTRA 20 NA SPORTY WIRTUALNE Tutaj na dodatkowe pieniądze mogą liczyć klienci regularnie obstawiający sporty wirtualne. Należy dokonać obrotu na minimum 300 złotych w skali tygodnia (liczone są kupony na sporty wirtualne o kursie minimalnym 2.00) – aby na start nowego tygodnia na naszym koncie bonusowym zostało dodane 20 złotych.
BEZPIECZNE 20 NA BETGAMES Grając zakłady Betgames w ramach danego tygodnia możesz odebrać 10% od wszystkich stawek wygranych kuponów (minimalny kurs kuponu zaliczanego do akcji to 2.00) – maksymalnie 20 złotych.
BEZPIECZNE 25 NA ESPORT Jeśli twój kupon SOLO na wydarzenie esportowe (kurs minimalny to 1.85) okaże się przegrany, to do konta bonusu dodane zostanie 10% wartości wkładu. Każdy kolejny zawarty kupon będzie sumowany, a maksymalna kwota jaką można w ten sposób otrzymać – to 25 złotych tygodniowo.

Fortuna – bonusy

Fortuna bonusy
 • BONUS NA START – ten bukmacher w bonusie dla nowych graczy oferuje pierwszy zakład bez ryzyka. Jeśli przegrasz zostanie ci zwrócona stawka kuponu pomniejszona o podatek, a maksymalna suma zwrotu to 200 pln. Zakład bez ryzyka to gwarancja, że użytkownik nie straci pieniędzy. Za rejestrację nowi klienci otrzymują też inny darmowy suplement (freebet) – punkty lojalnościowe o równowartości 20 złotych, które można przeznaczyć na grę. To nie wszystko. Po zaakceptowaniu bonusu bukmacherskiego należy w ciągu trzech dni dokonać swojego pierwszego depozytu, a następnie w ciągu czterech dni od wpłaty wnieść zakład. Jeśli następnie w ciągu 30 dni postawi się kupony za czterokrotność pierwszej wpłaty (liczone są tylko te z co najmniej 3 zdarzeniami i minimalnym kursem całkowitym 1.60) – to dostaniemy bonus w wysokości pierwszej wpłaty – do 2000 PLN.
 • HAPPY HOURS – to bonus bukmacherski podwyższający stawkę kuponu o 14%, który można dodać do zakładów LIVE lub PREMATCH z minimum trzema zdarzeniami na kuponie za dowolną stawkę, gdzie kurs jednego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.3.
 • Promocja na zakłady PREMATCH trwa całą dobę, natomiast na zakłady LIVE w godzinach 10:00 – 22:00.

Totolotek – promocje bukmacherskie

Totolotek
 • BONUS POWITALNY – dokonując pierwszej wpłaty u tego bukmachera otrzymamy bonus jej wysokości – maksymalnie jest to kwota bonusu na poziomie 500 pln.
 • BONUS APLIKACJA – pobierając aplikację Totolotka i dokonując pierwszego depozytu otrzymamy bonus jego wysokości, maksymalnie do 49 złotych
 • BONUS KING SIZE – ten bonus bukmacherski promuje stawiających dużo zdarzeń na jednym kuponie i jest darmowy – im więcej, tym większy bonus. Maksymalnie można otrzymać 66% za 30 zdarzeń na kuponie kombinacyjnym. Kurs minimalny jednego zdarzenia, które będzie liczone do promocji to 1.21.

Bonusy bukmacherskie w LVBET

lvbet bonus MISTRZOWSKI PAKIET POWITALNY – to bonusy bukmacherskie, na jakie możemy liczyć zakładając konto w LV BET. Po dokonaniu minimum 50 pln depozytu otrzymamy 1% jego wartości. Następnie trzeba przygotować kupon kombinacyjny na co najmniej trzy zdarzenia o kursie całkowitym minimum 2.50 pln i minimum 1.25 pln na każde zdarzenie i można aktywować promocyjny mnożnik x100 – maksymalnie można w ten sposób otrzymać do 1000 złotych. Na podobny darmowy dodatek, ale już tylko do 500 złotych można liczyć również w przypadku drugiego depozytu.

forBET – jakie są bonusy

forBET bonusy bukmacherskie PAKIET POWITALNY – rejestrując się u tego bukmachera możemy otrzymać bonus 100% od pierwszej wpłaty do 2000 pln, ale należy pamiętać, że środki trzeba przed wypłatą obrócić w wymagany przez firmę sposób. Dodatkowo przez pierwsze dwa tygodnie możemy grać bez podatku – co najmniej trzy zdarzenia na kuponie, a każde po minimalnym kursie 1.30. Dokonując drugiego depozytu możemy wziąć udział w promocji MaxiZysk, która przy określonych warunkach podnosi wartość wygranego kuponu.

TOTALBET bonusy buknacherskie

TOTALBET bonus
 • BONUS POWITALNY – Totalbet podwoi twoją pierwszą wpłatę aż do 5000 złotych, a następnie oferuje różne warianty obrotu, które pozwalają wypłacić środki.
 • GRA BEZ PODATKU – w trakcie trwania tej oferty możemy zwiększyć swoją wygraną o 14%. W promocji biorą udział kupony z trzema zdarzeniami i minimalnym kursem 1.20 każdego z nich.

Bonusy w eWinner

eWinner bonusy dla graczy
ZWROT ZA PIERWSZY ZAKŁAD Jeśli pierwszy postawiony kupon u tego bukmachera okaże się przegrany, to otrzymamy zwrot stawki pomniejszony o 12% podatku. Minimalna stawka kuponu to 20 złotych, a maksymalny możliwy zwrot to 150 pln
BONUS OD DRUGIEJ WPŁATY można otrzymać 50% bonusu od drugiego depozytu (maksymalnie 500 pln), kiedy zagrasz za równowartość wpłaty po kursie minimalnym 1.50 pln.

PZBUK

PZBUK CASHBACK 200 ZŁOTYCH – w PZBUK otrzymasz zwrot stawki pierwszego nietrafionego zakładu do 200 PLN w formie darmowego zakładu z wygranymi zwolnionymi z wymogów obrotu.

Betclic

Betclic bonusy bukmacherskie CASHBACK DO 500 ZŁOTYCH – jeśli nie uda ci się trafić pierwszego zakładu otrzymasz zwrot stawki do 500 PLN – przed wypłatą musisz go obrócić sześciokrotnie po kursie minimalnym 2.00 pln.

Betfan

bonusy Betfan SIANO WRACA NA KONTO GŁÓWNE – ten bonus bukmacherski to cashback, w którym stawiając kupon o minimalnym kursie 1.14 pln możemy liczyć na zwrot stawki pomniejszony o 12% podatku. Maksymalny zwrot to 100 złotych, a pieniądze wracają na saldo główne, więc można je od razu wypłacić.

Bonusy bukmacherskie Noblebet

Noblebet oferta bonusowa RÓWNOWARTOŚĆ 1650 PLN EKSTRA – u tego bukmachera możemy liczyć na trzyczęściowy bonus od depozytu dla nowych graczy, który składa się ze 100% bonusu od pierwszej wpłaty do 800 złotych, 50% bonusu od drugiej wpłaty do 800 pln oraz bonusu bez ryzyka do 50 złotych na sporty wirtualne od trzeciego depozytu.

BetX – jakie promocje oferuje?

BetX bonusy
 • BONUS POWITALNY DO 5000 PLN – BetX przygotował na start bonus od depozytu do 5000 złotych, ale aby go otrzymać, trzeba najpierw wpłacić pieniądze i obrócić nimi w określony przez bukmachera sposób.
 • SUPER START – to bonusy bukmacherskie dla nowych klientów, w ramach których możemy otrzymać nawet 600 pln, gdyż bukmacher oferuje nam 100% od pierwszej wpłaty do 300 pln, 100% od drugiej wpłaty do 200 pln i 100% od trzeciej wpłaty do 100 złotych. Oczywiście – tak jak w większości przypadków – pieniędzmi trzeba obrócić w określony sposób, aby można je było wypłacić.

Superbet

bonusy bukmacherskie w Superbet Legalny bukmacher Superbet oferuje swoim nowych klientom aż potrójny bonus powitalny! W ramach akcji promocyjnej Super Start można otrzymać do 550 złotych! Co trzeba zrobić, aby otrzymać najlepszy bonus powitalny? W pierwszej kolejności należy zarejestrować konto i wpisać kod promocyjny. Następnie doładować depozyt za minimum 20 złotych, a promocja na pierwszą wpłatę wynosi dodatkowe 100%. Dodatkowo wpłacając minimum 50 złotych można otrzymać freebet za 35 złotych. Po dokonaniu pierwszej wpłaty zostanie przyznany zakład bez ryzyka do 500 złotych. Typuj przez 7 dni i odbierz cashback przegranych stawek z całego tygodnia do 500 zł. Należy pamiętać o tym, że środki bonusowe można wypłacić, gdy spełni się warunki obrotu. Aby wypłacić bonus, musisz dokonać aktywacji konta, a następnie obrócić bonusem jeden raz na kuponach z min. 2 zdarzeniami, po kursie całkowitym min. 1.80. Z kolei freebet za 35 zł należy obrócić raz po kursie 1.60. W przypadku cashbacku nowy gracz musi obrócić nim cztery razy po kursie całkowitym minimum 1.80. Na dodatek na kuponie muszą znaleźć się przynajmniej dwa zdarzenia. Jeśli klient otrzymał cashback w wysokości 300 zł, to musi nim łącznie obrócić za 1200 zł.

eTOTO

W marcu bieżącego roku eTOTO dokonało zmiany powitalnego bonusu bukmacherskiego. Dzięki temu bonus na start może wynieść nawet 1500 złotych. Jest to standardowa oferta, jak inne promocje bukmacherskie, ponieważ wynosi 100 procent. Aby otrzymać bonus, należy wpłacić pierwszy depozyt na zawieranie zakładów bukmacherskich o wartości minimum jednego złotego. Aby uzyskać maksymalny bonus na konto gracza, należy dokonać wpłaty 1500 złotych. Jeśli gracz zdecyduje się na wpłatę wyższą niż 1500 zł to przyznany bonus wyniesie 1500 zł. bonus w Etoto Co zrobić, aby otrzymać dodatkowe środki z tytułu bonusu? Bonus od depozytu należy obrócić aż sześć razy po minimalnym kursie 2.20, aby można było wypłacić środki. Minimalny kurs pojedynczego wydarzenia na kuponie AKO to 1,30. Na kuponach wliczanych do obrotu mogą znaleźć się wydarzenia przedmeczowe i live. Obrót należy wykonać w ciągu 30 dni od momentu przyznania bonusu.

Fuksiarz

fuksiarz bonus bukmacherski Jaką ofertę ma ten bukmacher? Bonus na start to tylko i wyłącznie cashback w wysokości 50 procent do 500 złotych. Nie jest to jakaś szczególnie wyróżniająca się oferta, jak to mają niektórzy bukmacherzy. Co istotne do konta gracza nie są przypisywane żadne inne bonusy powitalnego, bo ich nie ma. Jest tylko cashback. Dostępny on jest zaraz po rejestracji. Należy wpłacić minimum 20 zł depozytu. Bonus Fuksiarz aktywuje się w przypadku postawienia kuponu z przynajmniej dwoma zdarzeniami po minimalnym kursie 1.20. Aby otrzymać najwyższy możliwy zwrot, warto postawić swój pierwszy zakład za równo 1137 zł. Można także obstawić w zakładach bukmacherskich za mniejszą kwotę, wtedy uzyska się 50 procent bonusu. Co istotne, zakład bez ryzyka nie musi być obracany. Dzięki temu pieniądze można od razu wypłacić.

Darmowe bonusy na kursy bukmacherskie i bonusy na mobile

bonusy bukmacherów na mobile Legalni bukmacherzy online stale starają się oferować coraz to ciekawsze promocje bukmacherskie, aby przyciągnąć nowych klientów. Dedykowane bonusy, zakład bez ryzyka, bonus od depozytu. To tylko część z całej palety promocji, jakie posiadają bukmacherzy. Jednym z nowych rozwiązań na bonusy powitalne są bonusy na podwyższone kursy bukmacherskie. Osoby, które regularnie śledzą rynek wiedzą, że obrót bonusu na darmowy zakład jest często trudny do zrealizowania. Ponadto różnice kursowe pomiędzy bukmacherami bardzo często są niewielkie i oscylują w granicach kilku groszy. Dlatego też kod promocyjny na podwyższone kursy to coś, co szczególnie interesuje nowych graczy. Należy mieć jednak na uwadze to, że nic nie dzieje się bez przyczyny i wyższe kursy bukmacherskie nie wynikają z hojności firm bukmacherskich, ale głównie z kalkulacji i znajomości rynku. Warto jednak sprawdzać specjalne zakładki bukmacherów, bo można znaleźć ciekawe oferty dnia. Osoby, które preferują granie poprzez aplikację mobilną mogą być jednak zawiedzione. Darmowy zakład bez ryzyka, bonusy powitalne, bonus bez depozytu, bonus od depozytu, czy kod promocyjny to często promocje dedykowane na komputery. Dany bukmacher może wprowadzić promocje z kodem bonusowym do aplikacji, ale większość stałych graczy, którzy łapią się na programy lojalnościowe i tak wybiera obstawianie na desktopie. Brakuje więc promocji, które dedykowany by były tylko i wyłącznie na aplikacje mobilne. Obecnie ma taką w swojej ofercie tylko Noblebet, ale z pewnością grono firm bukmacherskich się powiększy.

Legalni bukmacherzy online – który bukmacher oferuje najlepszy bonus?

najlepszy bonus bukmacherski Bukmacherów na polskim rynku jest kilkunastu i trudno tak naprawdę wskazać jednego, który dominuje nad innymi. Promocje bukmacherskie są zróżnicowane pod względem wysokości kwot, jakie mogą zgarnąć gracze. Z pewnością na uwagę zasługuje bukmacher Fortuna, a także STS bonus powitalny, który również zachęca nowych typerów do korzystania z okazji. Co istotne, przy wyborze firmy do obstawiania zakładów bukmacherskich należy skupić się na tym, aby miała ona licencję Ministerstwa Finansów, ponieważ w przeciwnym wypadku nawet najlepszy bonus na start nic nie da. Warto także wyróżnić bukmacherów, którzy mają programy lojalnościowe i freebet za rejestrację konta. Mowa tutaj między innymi o LV BET, TOTALbet, czy Totolotku. Tak jak to było wspomniane już wcześniej, przed założeniem konta na stronie bukmachera trzeba odpowiedzieć sobie na pytanie, jaką kwotę jesteśmy w stanie przeznaczyć na pierwsze zakłady bukmacherskie i to właśnie pod tym katem wybrać odpowiedniego operatora. Z pewnością warto również wykorzystać fakt rywalizacji o nowych graczy między bukmacherami i założyć konto na każdej stronie zakładów. Ostateczny wybór i tak należy do typera.

Czy warto obstawiać zakłady bukmacherskie?

Zakłady bukmacherskie to świetne rozwiązanie i alternatywa dla innej rozrywki. Z pewnością osoby, które znają się na sporcie i mają zmysł do analitycznego myślenia mają spore szanse na to, aby dorobić sobie do domowego budżetu. Mimo to, że obstawianie meczów kojarzy się z hazardem i pewnym stopniem ryzyka, bonus bukmacherski może nam to wynagrodzić. W szczególności, gdy podbije ewentualną wygraną o kilkadziesiąt procent. Czy kody promocyjne i bonusy na przykład na zakład bez ryzyka to wystarczający powód do tego, aby obstawiać mecze? Niekoniecznie. Owszem bonus od depozytu, czy też bonus bez depozytu to dobra zachęta dla nowych graczy, ale nie można zapominać także o tych, którzy typują już od dłuższego czasu. Bukmacherzy zawsze mają coś przygotowane dla stałych graczy. Ci z kolei wiedzą, kiedy warto, a kiedy nie warto typować jakieś wydarzenia sportowe. Początkujący gracze powinni skupić się przede wszystkim na własnym rozwoju. Umiejętność analitycznego myślenia, rozeznanie na poziomie eksperta w jednej dziedzinie sportu i lidze to ogromny plus. Minusem z kolei mogą być na początku niskie zarobki, ale z czasem można zacząć grać za wyższe stawki. Warto tutaj dodać, że profesjonalni typerzy w ciągu miesiąca obstawiają raptem kilka kuponów, na których znajduje się kilka spotkań – maksymalnie cztery.

Jak określić budżet zakładu?

Zakłady bukmacherskie to dla jednych sposób na życie i zarabianie, a dla drugich tylko rozrywka. Zawsze jest to jednak pewna forma hazardu. Bez względu na to, czy są obstawiane sporty wirtualne, czy tradycyjne dyscypliny sportowe. Wydaje się, że typowanie zdarzeń jest banalnie proste, jednak w wielu przypadkach wyniki spotkań często zaskakują. Z tego powodu nie powinno się wydawać całego swojego budżetu na jeden tylko zakład, który wydaje się prawdziwym pewniakiem. Jest to działanie bardzo nierozsądne i ryzykowne jednocześnie. Mało tego, w obstawianiu meczów nie ma czegoś takiego jak pewniaki. Zawsze jest pewien procent ryzyka, że dane spotkanie nie wejdzie na kuponie, bo zakończy się innym wynikiem. Dlatego też warto już od samego początku ustalić sobie limity, w jakich się gra. Kupony można podbijać na różne sposoby. Można skorzystać z opcji bonus od depozytu lub wybrać bezpieczniejszą opcję, czyli bonus bez depozytu lub zakład bez ryzyka. To opcje polecane szczególnie początkującym. Ustalając limity na grę należy pamiętać o tym, że stawka nie powinna być wyższa niż 3 procent całego budżetu, a w skrajnych przypadkach wyższa niż 5 procent.

Czy można zarabiać na bukmacherce?

Na świecie są miliony typerów, którzy codziennie obstawiają ulubione dyscypliny sportowe. Jednak tylko część z nich jest profesjonalistami, którzy się z tego utrzymują. Na bukmacherce można zarobić naprawdę duże pieniądze, ale trzeba przy tym pamiętać, że nie jest to takie proste. Można przy typowaniu wykorzystać kod promocyjny, czy inne bonusy bukmacherskie, ale prawdziwie wysokie wygrane rzędu kilkuset tysięcy wymagają postawienia wysokich stawek, na ryzykowne mecze. Profesjonalni typerzy, którzy utrzymują się z typowania zakładów nie grają prostych kuponów AKO. Oni najczęściej wybierają różne wariacje zdarzeń, stosują odpowiednie systemy i grają kilka kuponów w miesiącu. Poza tym spędzają wiele godzin i dni nad analizą spotkań, dzięki czemu szanse na wysokie wygrane są jeszcze wyższe. Reasumując – na bukmacherce można zarabiać.

Margines błędu

Obstawiając wydarzenia sportowe nie można również zapominać o tym, że istnieje coś takiego jak margines błędu. O ile jest to zakład bez ryzyka to nie ma problemu, jeśli kupon nie wejdzie. Tak samo, jak wykorzystuje się na grę bonus bez depozytu. Grając jednak już za stawkę ze swojego konta, należy pamiętać o tym, że w wielu dyscyplinach sportowych błąd jednego zawodnika może rzutować na wynik całego spotkania. Dlatego nie można nawet spotkań faworyta z kandydatek do spadku typować jak pewniaka. Sport już wielokrotnie pokazywał, że jest nieprzewidywalny. Zarówno tradycyjne dyscypliny sportowe, jak i sporty wirtualne są obarczone pewnym ryzykiem i marginesem błędu.

Podsumowanie

Bonusów powitalnych jest cała masa, ale należy pamiętać o tym, aby korzystać z usług firm, które mają zezwolenie na urządzanie zakładów bukmacherskich. Wszystkie wymienione firmy mają także aprobatę Ministerstwa Finansów i są określane jako legalni bukmacherzy. Dzięki temu gracze mają pewność, że wybierając bonus od wpłaty, czy korzystając z bonusu powitalnego lub innych bonusów bukmacherskich, nie zostaną oszukani. Bonusy bez depozytu, możliwość skorzystania z zakładu bez ryzyka, czy też darmowy bonus punktowy i kod promocyjny to okazje kierowane głównie do nowych klientów, którzy chcą spróbować swoich sił obstawiając wydarzenia sportowe. Oczywiście trzeba przy tym pamiętać, że ważne są zapiski w regulaminie, które w niektórych przypadkach określają specjalne warunki obrotu depozytem. Jeśli na rynku pojawia się nowa oferta nowego bukmachera, warto sprawdzić, czy znajduje się w spisie Ministerstwa Finansów. Dzięki temu gracz będzie miał pewność, że jest to w pełni legalnie działający bukmacher, który oferuje ciekawe promocje. Niemniej większość z bonusów opiera się na tych, które zostały wymienione. Różnicą są warunki obrotu depozytem lub inne składowe, o których można przeczytać w regulaminie. Co więcej, zdecydowana większość użytkowników nie czyta dokładnie zasad promocji, przez co w dalszej perspektywie czasu mogą pojawić się niejasności, jak na przykład brak przyznanego bonusu.

Darmowe bonusy bukmacherskie – FAQ

Premie na zakłady bukmacherskie u wszystkich legalnych bukmacherów w naszym rankingu zmieniają się praktycznie co miesiąc. Wiele zależy od tego, jakie wydarzenia sportowe lub specjalne się odbywają. Niemniej można wyliczyć, że na konto bonusowe graczy u kilku bukmacherów może łącznie wpaść nawet do 10 tysięcy złotych. Takie dodatkowe środki zakłady bukmacherskie online z pewnością robią wrażenie. Niektórzy typerzy często zadają pytania na tematy, jak odebrać bonus lub jaki jest najlepszy bonus powitalny, czy też, który jest najlepszy bukmacher. Bonus i jego wszelkie odmiany pozwalają na skuteczne podbijanie ewentualnej kwoty wygranej.

Czy bonusy na zakłady bukmacherskie online są takie same na komputer i w aplikacji mobilnej?

Aktualne promocje bukmacherskie u poszczególnych bukmacherów są takie same w wersji komputerowej strony internetowej, jak i mobile, czyli w aplikacji mobilnej. Zdarza się jednak czasami, że legalni bukmacherzy oferują bonusy znacznie lepsze w kanale mobilnym niż desktopowym. Mogą wtedy pojawić się promocje w ramach bonusu powitalnego bądź innego znacznie korzystniejsze na telefon albo i takie, które nie będą w ogóle dostępne na komputerze. Niekiedy bonusowe środki są na przykład podnoszone z 20 złotych na 40 złotych w aplikacji mobilnej.

Czy promocje bukmacherskie działają tak samo u różnych bukmacherów?

Dosyć często zdarza się, że u danego bukmachera zauważymy takiej samej wartości bonusy startowe, jak u innych. Warto w takim przypadku przeczytać regulamin bonusu u danego bukmachera, ponieważ mimo takiej samej kwoty, obrót bonusu i jego wymagania mogą być inne. Do często zmiennych parametrów można zaliczyć między innymi obrót bonusem do wypłaty, minimalne kursy bukmacherskie na kuponie, czy też ilość zdarzeń na kuponie u legalnego bukmachera.

Ile bonusów aktywuje podczas rejestracji kod promocyjny?

To zależy od tego, jaka jest oferta na stronie bukmachera. W większości przypadków jest tak, że jeden kod promocyjny aktywuje jeden bonus. Dodatkowo dostępne są inne promocje na darmowe bonusy, jak na przykład freebet, czy zakład bez ryzyka. Warto więc przeglądać oferty na najlepsze bonusy bukmacherskie bezpośrednio na stronach firm i przede wszystkim czytać ich regulaminy, ponieważ może dojść do sytuacji, gdy nie spełnimy warunków i konto depozytowe nie będzie doładowane u legalnego bukmachera.

Czy bonusy bukmacherskie zawsze wymagają wpłaty?

Niektórzy bukmacherzy mają bardzo szeroką ofertę promocji. Jest to darmowy zakład bez ryzyka, kod promocyjny, bonus od depozytu, bonus bez depozytu, a także kilka innych. To właśnie ten ostatni jest ciekawym rozwiązaniem, ponieważ można przy jego pomocy przetestować ofertę bukmachera bez konieczności wpłacania depozytu. Bonus bez depozytu umożliwia poznanie dokładnie oferty buka i sprawdzenie jak działa cały serwis. W większości przypadków jednak bukmacherzy oferują bonus powitalny w postaci zwielokrotnienia pierwszej wpłaty. Niektóre firmy mają w swojej ofercie także cashbacki, czyli zakład bez ryzyka.

Czy tylko nowi gracze mogą liczyć na bonusy bukmacherskie?

Legalni bukmacherzy doceniają swoich stałych klientów. Dlatego też mogą oni liczyć na ciekawe promocje. Najwyższy bonus dla nich może sięgać kilkuset złotych. Jakie to promocje lojalnościowe? Przede wszystkim wyższe kursy, czy też dostęp do limitowanej oferty. Niektórzy mogą otrzymać także gadżety bukmachera i kody promocyjne. Praktycznie każdy bukmacher ma przygotowane coś dla stałych graczy. Podstawa to założyć konto i je w pełni aktywować.
5/5 - (2 votes)

Dziennikarz sportowy i redaktor, były piłkarz z 10-letnim doświadczeniem na różnych szczeblach rozgrywkowych. Trenował także Futsal i Beach Soccer. Nie obce są mu rozgrywki koszykówki, piłki ręcznej, a także turnieje snookera. Fan obstawiania zakładów bukmacherskich. Biegacz amator z życiówką 40:11 min na 10 km. W przeszłości także prowadził audycje radiowe związane z kobiecą piłką nożną.

Subscribe
Powiadom o
18 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Dla początkujących bym polecał STS, bo nie ma tam minimalnej liczby obowiązkowych. Wszyscy lubią gratisy i chyba tylko ten bukmacher domyślił się że warto skupić się na łatwości wykorzystania otrzymanych bonusów a nie na ich wysokościach. Niektóre buki mają powitalny bonus o wysokości 2000++, ale konieczne jest zrobienie 4 zakładów o wysokim kursie itd. Więc zwracajcie uwagę na warunki wykorzystania tych «bonusów» bukmacherskich.

Nie jestem fanem STS, ale dobrze zauważyłeś, że oni chociażby zwrócili uwagę na wygodności i łatwości wykorzystania bonusów. Niestety miałem sytuacje z bukmacherem, który ładnie opisywał swój „elegancki” bonus, ale w rzeczywistości, aby go obrócić, trzeba było zrobić tyle mądrych operacji ze swoim depozytem, że ja nie wytrzymałem i usunąłem konto. Szkoda nerwów.

Każdy buk oferuje to, co uważa za przydatne.
Ktoś się skupił na wysokości bonusu powitalnego, ktoś – na łatwości ich wykorzystania. Ja bym podzielił bukmacherów na tych, co oferują bonusy dla nowych użytkowników i tych, co kierują swoją ofertę dla stałych graczy.

Dobra uwaga. Zgadzam się z powyższą wypowiedzią. Wszyscy kto zamierza skorzystać się z bonusów powitalnych powinni jasne dla siebie ustalić co oni preferują i do kogo należą. Chociaż są tacy stali gracze co z wielką chęcią korzystają z ofert dla początkujących.

Betclic za każdym razem staje się lepiej i lepiej. Na to wskazuje nawet wasz ranking. Chociaż warunki obrotu są nadal średnie. Polecam u każdego z tych buków sprawdzać kody promocyjne / bonusowe – nie pamiętam, gdzie oraz jak dokładnie, ale oni działają.

wszyscy mają mniej-więcej podobne oferty. nikt się nie wyróżnia.
tamci co mają wysokość bonusu 2000+, mają słabe warunki obrotu: albo wysoki kurs, albo trzeba 15 razy go obrócić

No a co ty chciałeś? Aby bonus wynosił 2 tys. a za to trzeba tylko dwa razy obrócić z kursem 1.1?
Jestem przerażona. Im dają – oni narzekają… Co się dzieje???

Chyba tak i chciał. To mnie też dziwi. Bukmacherzy oferują możliwe gratisy, a im się nie podoba. Masakra ????

Wszyscy lubią bonusy. Ale one muszą być adekwatne i w miarę zrozumiałe. Czasami regulamin obrotu kodu bonusowego jest bardzo skomplikowany.

Zgadzam się. Nie podoba mi się kiedy bukmacher oferuje po 5k do depozytu, ale wymaga 10-krotnego obrotu z kursem 3.1+++. To jest bardziej oferta dla stałych niż dla początkujących graczy. Preferuje 500 zł bonusowych, ale z rozsądnymi warunkami obrotu.

Podoba mi się tendencja z bonusami powitalnymi. Pamiętam czasy kiedy za rejestrację nic nie dostawałeś i grałeś sobie spokojnie wykorzystując wyłącznie swoj depo. Teraz dużo lepiej. Od razu widać że jest konkurencja.

W chwili obecnej najbardziej mi się podoba oferta STS. Zawsze mają jakieś promocji nie tylko dla nowych graczy. Sporo wydarzeń. Nic nie brakuje. Czyli oferta wygląda tak, jak powinna wyglądać

Na pewno tamci co oferują wysokie bonusy mają straszne warunki. Jakiś niewyobrażalny kurs i coś jeszcze. Polecam zwracać uwagę na jakieś “ziemne” oferty, ze średnimi kwotami 700-1300 zł. Będziecie mieli dobre, niewymagające warunki.

Masz racje. Też nie raz zwracałam uwagi na to, że im większa oferowana kwota bonusowa, tym więcej trudności czekają. Polecam korzystać się ze “złotego środka”, tak jak Pan Tadeusz właśnie napisał.

Lubię bonusy, ale one muszą być dobre, aby można by było zainteresować użytkowników. Teraz mam tak – wysoki bonus jeszcze nie oznacza chęć do skorzystania. Większe znaczenie mają warunki obrotu tego bonusu

Widzę to, czego można się spodziewać: im bardziej znany buk, tym lepsza oferta. Mam nadzieje że z czasem mniejsze bukmacherzy też będą oferowali coś ciekawego.

Różne bukmacherzy – różne podejścia do klienta. Zupełnie rozróżniające się oferty mają. Jeden skupia się na wysokości bonusu, drugi – na warunkach obrotu. Na razie złotym środkiem są tylko sts i foruna.

Dobra uwaga. Też o tym pomyślałem. Jestem zwolennikiem niższego bonusu lecz łatwiejszych warunków obrotu.
Chociaż parę razy udawało mi się spełnić dość wymagające warunki.