BetFan bonus – otrzymaj do 1600 zł na start

1600 PLN na start
Kod promocyjny BETOMANIA
Waźny do: maj 01, 2022

Aby otrzymać Betfan bonus powitalny, należy podczas rejestracji wpisać Betfan kod promocyjny. W poniższym artykule przedstawiamy jak zdobyć bonusy w przypadku bukmachera Betfan oraz wszystkie niezbędne informacje z nimi związane, jak zasady obrotu bonusem.

Betfan to obecnie jeden z największych bukmacherów w Polsce. Oferuje on korzystny bonus powitalny dla nowych graczy, ale posiada również ofertę dla stałych klientów. W ofercie Betfan znajdują się w sumie dwa bonusy, których łączna wartość wynosi 1600 złotych. Startowy pakiet składa się z zakładu bez ryzyka o wartości 600 złotych, natomiast drugi jest bonus 100 procent od depozytu w wysokości 1000 złotych od drugiej wpłaty.

Legalny polski bukmacher Betfan

Betfan należy do grona najlepszych legalnych bukmacherów w Polsce. Jego atutem jest bardzo ciekawa oferta bonusu powitalnego, a na dodatek bardzo szybko wdraża nowe technologie, co znajduje swoje odbicie w opiniach typerów oraz wyborze nowych graczy. Od debiutu na polskim rynku, czyli od 2019 roku firma nieustannie pnie się w górę, dzięki czemu może rywalizować z największymi markami na rynku o miano najlepszego bukmachera.

Betfan zalicza się do grona legalnych bukmacherów, którzy posiadają licencję Ministerstwa Finansów na organizowanie zakładów wzajemnych. Od razu należy zaznaczyć, że udział w grach w firmach, które nie posiadają licencji Ministerstwa Finansów jest niezgodne z obowiązującym prawem i zapisami w Ustawie Hazardowej. Betfan swoją licencję zdobył już w 2018 roku, więc jeszcze przed oficjalnym debiutem na polskim rynku.

Bukmacher działa w oparciu o koncesje na zakłady online o numerze: PS4.6831.3.2018. Twarzą marki jest Mariusz Pudzianowski – były strongman i obecnie zawodnika MMA. Betfan dołączył do grona legalnych bukmacherów i bardzo szybko pokazał, że liczy na wysoką pozycję i chce zaoferować swoim graczom znacznie więcej niż inni legalni bukmacherzy. Firma skupia się głównie na działalności w Internecie. Betfan nie posiada licencji na zakłady w punktach stacjonarnych, a to sprawia, że próżno szukać lokali Betfan w Polsce. Obstawianie zakładów Betfan możliwe jest tylko w formie online.

Betfan bonus powitalny z kodem promocyjnym

BetFan bonus Kwota bonusu Rodzaj bonusu BetFan
Cashback 100% do 600 zł bonus na start z kodem promocyjnym BETOMANIA
Bonus depozytowy do 1000 zł od drugiego depozytu
Simply The Bet pula 10 000 zł ranking
Simply The Game pula 2 000 zł ranking
Bet Friends 100 zł polecenie przyjaciela

Betfan bonus powitalny to oferta skierowana do nowych typerów. Na dodatek, cyklicznie w sieci pojawia się nowy kod promocyjny Betfan, który umożliwia otrzymanie licznych bonusów powitalnych. Aby skorzystać z dostępnych promocji, należy wpisać podczas rejestracji kod w odpowiednim miejscu. Co istotne, bonus na start, zarówno od drugiej wpłaty, jak i na zakład bez ryzyka, nie wykluczają się wzajemnie.

Bonus powitalny Betfan

betfan bonus powitalny

Mimo że firma jest na rynku stosunkowo krótko, to liczne bonusy na zakłady bukmacherskie w Betfan sprawiły, że oferta zaczęła przyciągać nowych graczy. W jej skład wchodzi przede wszystkim pakiet dla nowych typerów, którzy dopiero się zarejestrowali. Aktualnie oferowany przez bukmachera bonus powitalny zawiera:

 • Betfan bonus bez ryzyka do 600 zł
 • Betfan bonus od depozytu do 1000 zł

Oczywiście to nie wszystkie oferty dla graczy, ponieważ Betfan nie zapomina o swoich stałych klientach, dla których również organizuje liczne promocje. Najistotniejsze jest jednak, aby już podczas rejestracji wpisać odpowiedni kod, dzięki któremu bukmacher Betfan uaktywni bonus powitalny.

Betfan bonus na zakład bez ryzyka

Czym dokładnie jest bonus na start na zakład bez ryzyka do 600 złotych, czyli popularny cashback? W tłumaczeniu na polski język wspomnianego zwrotu mowa tutaj o zwrocie pieniędzy. Oczywiście nie jest to przypadek. Bukmacher faktycznie zwraca pieniądze graczom w wysokości równowartości stawki postawionej na wybrany zakład. Bonus na zakład bez ryzyka oferowany jest tylko przy pierwszym zakładzie postawionym w pierwszej wpłacie maksymalnie do 600 złotych.

U bukmachera Betfan bonusy różnią się od siebie pod względem przyjętych przez firmę norm i reguł. W tym przypadku podstawowym warunkiem jest wpłata środków na własne konto depozytowe. Niekiedy, szczególnie początkującym graczom, zdarza się mylić cashback z równie popularnym freebetem, czyli darmowym zakładem, do którego zawarcia nie ma potrzeby zasilania konta, gdyż daje je graczom bukmacher. W Betfan freebet nie jest dostępny, ale uwzględniając dynamicznym rozwój firmy można się spodziewać tego, że lada moment się pojawi.

Po wpłacie pieniędzy bonus Betfan się aktywuje samoczynnie, o ile wcześniej wpisało się kod promocyjny Betfan. Następnie można już spokojnie przeanalizować sobie ofertę zakładów bukmacherskich i wybrać najlepsze zdarzenia, które znajdą się na pierwszym kuponie. Jeśli okaże się, że nie jest on wygrany, to gracz nic nie traci. Zwrot postawionej stawki czeka na typerów niezależnie od liczby błędnych typów na kuponie. Czy nie wejdzie jeden, czy kilka zdarzeń, bonus na zakład bez ryzyka i tak wejdzie w życie, a gracz odzyska postawione pieniądze.

Warto także przyjrzeć się poszczególnym etapom tej ciekawej promocji. Istotne jest to, aby wpisać Betfan kod promocyjny, który upoważnia do skorzystania z promocji. Aby więc aktywować cashback, należy zagrać za 600 złotych. Jeśli zakład okaże się wygrany – pieniądze są typera. Jeśli nie – Betfan zwraca postawioną stawkę. Co istotne, zanim środki trafią do dyspozycji gracza, musi on nimi obrócić. Betfan warunki obrotu bonusem ma proste – jeden obrót bonusem, na kuponie minimum trzy zdarzenia, których łączny kurs minimalny wynosi 3.80. Minimalna stawka pierwszego kuponu, dzięki któremu bonus zostanie odblokowany to 50 złotych.

Betfan bonus od depozytu

Betfan oferuje podwojenie drugiego depozytu. Oznacza to, że gracz musi wpłacić drugi depozyt, jeśli wyraża chęć otrzymania bonusu. Maksymalna kwota podwojenia wpłaty to 1000 złotych. Należy jednak przy tym pamiętać, że podczas rejestracji wymagane jest wpisanie odpowiedniego kodu promocyjnego.

Betfan bonus bez depozytu

Niestety, ale w Betfan nie jest dostępny bonus bez depozytu. Bukmacher Betfan oferuje jedynie bonus na start od depozytu. Ten bonus wart 1000 zł powoduje, że gracz otrzyma dodatkowe środki nie za pierwsze zasilenie konta, ale za drugie. Co istotne, minimalna wpłata wynosi w tym przypadku 100 złotych. Betfan bonus powitalny od depozytu dostępny jest dla wszystkich nowych graczy. Jak ta promocja wygląda w praktyce?

Jeśli gracz chce skorzystać z oferty bonusu od depozytu musi podczas rejestracji wpisać Betfan kod promocyjny. Na początku kwota przyznana na zakłady bukmacherskie nie będzie aktywna. Aby ją odblokować, należy postawić zakład za wpłaconą wcześniej kwotę. Kurs minimalny takiego kuponu musi wynosić 2.50. Gdy gracz już to zrobi, to zostanie odblokowany jego bonus, który trafi na konto bonusowe. Co ważne, obrót depozytem musi zostać dokonany trzykrotnie, na kuponie muszą być minimum trzy zdarzenia, a całkowity kurs minimalny musi wynosić 2.50, a minimalny kurs pojedynczego zdarzenia 1.30. Jeśli taka sztuka się uda typerowi, to środki z salda bonusowego trafią na konto główne gracza.

Założenie konta i aktywacja bonusów

Jak szybko aktywować zakład bez ryzyka i cashback? Poniżej krok po kroku zostało to opisane.

Krok I Zakładka „Otwórz konto” znajduje się w prawym górnym rogu strony internetowej. Następnie gracz zostaje przeniesiony do nowego okienka, w którym musi uzupełnić swoje dane. W pierwszym etapie wymagane jest podanie aktualnego adresu e-mail oraz wymyślenie hasła do konta. Niezbędny jest również numer telefonu komórkowego, co pozwoli bukmacherowi Betfan na wysyłanie najbardziej aktualnych informacji o dostępnych promocjach. W Betfan bardzo dynamicznie postępują wszelkie zmiany, co owocuje coraz to lepszymi akcjami promocyjnymi. Należy również zaznaczyć zgody, potwierdzenie pełnoletności i chęć skorzystania z bonusu powitalnego.
Krok II

Kolejny krok jest obowiązkowy, ponieważ niezbędne jest wpisanie podstawowych danych osobowych, takich jak imię i nazwisko, czy PESEL. W tym momencie należy również uzupełnić Betfan kod promocyjny. Pozwoli to na skorzystanie z dostępnych promocji, które trafią albo na konto bonusowe, albo konto gracza. Po poprawnym przejściu dwóch wspomnianych etapów czeka gracza jeszcze weryfikacja poprzez link aktywacyjny wysłany na podany wcześniej adres e-mail. Kilka kliknięć i gotowe. Udało się założyć konto u bukmachera Betfan – bonusy i inne promocje stoją przed graczem otworem.
Krok III Procedura aktywacji konta stałego gracza nie różni się niczym od tej, która znana jest z innych firm bukmacherskich. Pełną rejestrację gracz przejdzie dopiero w momencie weryfikacji jego tożsamości. Może on to zrobić przy pomocy skanu lub zdjęcia swojego dowodu osobistego albo paszportu. Warunkiem uzyskania zezwolenia na grę bez ograniczeń jest także posiadanie aktywnego rachunku. Indywidualne konto bankowe niezbędne jest między innymi do tego, aby wypłacić bonus. O pozytywnym ukończeniu procesu pełnej rejestracji bukmacher poinformuje gracza mailowo. Typer będzie mógł spokojnie zawierać zakłady bez limitów i korzystać ze wszystkich udogodnień. Każdy dostępny u bukmachera Betfan bonus stanie się dostępny, jeśli gracz spełni wszystkie wymagane w danej akcji promocyjnej warunki.

Bonusy bukmacherskie Betfan w trakcie gry

promocje na start

Bukmacher Betfan podobnie jak inni legalni bukmacherzy prowadzi akcje promocyjne dla stałych klientów. Mogą z nich również korzystać osoby, które dopiero założyły konto gracza. Warto więc i z nimi się zaznajomić, ponieważ można zgarnąć dodatkowe środki pieniężne na zakłady bukmacherskie. Oczywiście, należy pamiętać o tym, aby podczas rejestracji wpisać kod promocyjny Betfan.

Bonus Match Day

Dla wszystkich graczy bukmacher przygotował jeszcze wyższa ofertę kursów na wybrane wydarzenia sportowe i nie tylko. Z tej opcji może skorzystać każdy użytkownik Betfan, kod promocyjny nie jest wymagany. Na czym dokładnie polega ta akcja promocyjna? To nic innego, jak podwyższenie kursów na zdarzenia, które znajdują się aktualnie w ofercie na stronie bukmachera.

Match Day Boost skierowany jest do osób, które mają założone i w pełni aktywowane konto w Betfan Zakłady Bukmacherskie sp. z o.o. W zakładce “Specjalne” wystarczy wyszukać opcji Match Day Boost i wytypować wybrane zdarzenia. Kursy w tej ofercie są zawsze wyższe niż w standardowej, co oznacza większą wygraną za taką samą stawkę. Bonus nie wymaga żadnego obrotu i jest po prostu częścią wygranej.

Do tej oferty zaliczają się wszystkie wydarzenia sportowe, jak i z dziedziny eSportu. Bukmacher stale aktualizuje ofertę wydarzeń z podwyższonym kursem, dlatego warto regularnie sprawdzać, co się znajduje w tej zakładce.

Bonus Cashout

Cashout to z języka angielskiego wypłata. Przy obstawianiu cashout faktycznie oznacza wypłatę, konkretnie taką przed czasem, a więc zanim zakończą się wszystkie zdarzenia umieszczone na danym kuponie. Dzięki temu gracze mają możliwość odzyskania części włożonych w kupon pieniędzy, zminimalizowanie strat, lub wygrania kasy, jednak mniejszej niż w przypadku pierwotnie znajdującej się na kuponie. Z cashout można skorzystać zarówno podczas standardowej oferty zakładów bukmacherskich, jak i zakładów na żywo.

Istota działania tej promocji jest bardzo prosta do zrozumienia. Polega ona na tym, że gracz obstawia kupon, na którym znajduje się pięć zdarzeń. W momencie, gdy cztery zdarzenia już weszły, a piąte jeszcze się nie zaczęło, typer ma możliwość skorzystania z opcji cashout. W tym przypadku wygrywa on kwotę po podliczeniu z wygranych czterech typów.

W przypadku zakładów live jest nieco inaczej. Część odzyskanych pieniędzy można otrzymać z powrotem, nawet gdy wybrany typ trwa i jest niepewny wejścia. Bonus od Betfan w postaci cashoutu przy meczach na żywo umożliwia też wypłacenie w trakcie meczu większej kwoty niż ta postawiona. Wystarczy, że rezultaty będą układały się dość pomyślnie.

Warto także zaznaczyć, ze Betfan oferuje możliwość połączenia zakładów live i przedmeczowych na jednym kuponie, czego aktualnie w większości legalni bukmacherzy nie mają. W praktyce wygląda to tak, że śledząc rynek zakładów bukmacherskich live można znaleźć bardzo ciekawe spotkanie, które zostanie dodane do tworzonego kuponu z jeszcze nierozpoczętymi wydarzeniami sportowymi. To na pewno taki bonus od Betfan, który daje graczowi dużo większe możliwości przy tworzeniu kuponów.

Betfan zakłady bukmacherskie sp. z o.o. oferuje także wiele innych promocji, które dostępne są przy okazji ważniejszych wydarzeń sportowych. Dostępny jest wtedy również zakład bez ryzyka, kod promocyjny, cashback, czy bonus od wpłat. Warto więc regularnie przeglądać promocje, jakie dostępne są w Betfan. Istotne jest jednak to, aby posiadać zweryfikowane konto i czytać regulaminy promocji, jak odebrać bonus.

Wpłaty i wypłaty w Betfan

Podstawą gry u każdego bukmachera są wpłaty i wypłaty pieniędzy, a w szczególności ta pierwsza opcja. Wprawdzie legalni bukmacherzy mają oferty typu freebet, w ramach którego gracze otrzymują od bukmachera darmowy zakład, bez konieczności wpłaty pierwszego, czy drugiego depozytu. Funkcjonowanie systemu płatności to niezwykle istotny aspekt przy wyborze firmy do typowania.

Zanim będzie można skorzystać z oferowanych przez Betfan bonusy, należy przelać na konto gracza pieniądze. Oznacza to oczywiście, że niezbędne jest przejście procesu rejestracji. Przy depozycie wystarczy tylko konto tymczasowe, natomiast do wypłaty środków należy w pełni je aktywować.

Wpłaty w Betfan Zakłady Bukmacherskie sp. z o.o.

Betfan to firma, która wyróżnia się nieskomplikowanymi sposobami zasilania konta. Ponadto wszystko jest jasne, proste i przejrzyste, i dzieje się błyskawicznie. Tak jak w przypadku rejestracji, z wpłatami na konto poradzi sobie każdy nowy gracz. Wpłacając pieniądze na konto depozytowe nie ma żadnej prowizji. Oznacza to, że tyle ile chce typer przelać, tyle przelewa i to bez dodatkowych opłat. Niezależnie od wybranej formy płatności i banku, w którym ma aktywny rachunek bankowy. Wpłata objęta jest najmniejszym możliwym limitem, czyli 1 zł. Praktyka „złotówkowa” to standard u legalnych polskich bukmacherów, m.in. właśnie Betfana.

System wpłat dostępny jest przez cały tydzień i przez całą dobę, beż żadnych ograniczeń. Obecnie najpopularniejszą metodą doładowania konta są internetowe systemy płatności, jak Przelewy24. Pieniądze typerów są całkowicie bezpieczne, a cały proces przelewania środków odbywa się zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Zaletą takiej metody wpłaty jest przede wszystkim jej szybkość. Co ciekawe, w Betfan Zakłady Bukmacherskie sp. z o.o. możliwe jest nawet doładowanie konta przy pomocy BLIKa, a więc jest to ogromne udogodnienie dla klientów. Jako bonus Betfan oferuje graczom ponad dwadzieścia banków, których klienci ekspresowo wpłacą środki:

 • mBank
 • Inteligo
 • PKO Bank Polski
 • Santander
 • ING Bank Śląski
 • Bank Pekao
 • Alior Bank
 • Bank Miillennium
 • Credit Agricole
 • Eurobank
 • BNP Paribas
 • GetIn Bank
 • Bank Ochrony Środowiska BOŚ
 • SGB Bank
 • Bank Pocztowy
 • GetBank
 • T-Mobile Usługi Bankowe
 • Citibank
 • Nest Bank
 • Volkswagen Bank

Wypłaty na konto bankowe w Betfan Zakłady Bukmacherskie

bonus bez depozytu

W celu wypłacenia środków najlepiej zaraz po założeniu konta w pełni je aktywować i najlepiej z kodem promocyjnym na mega bonus. O ile bez stałego statusu konta gracz otrzyma możliwość zawarcia zakładów i korzystania z bonusów od Betfan, o tyle nie przeleje już na rachunek bankowy ani grosza. W praktyce oznacza to tyle, że ma on wirtualne pieniądze w depozycie, którą może przeznaczyć na gry karciane, czy inne sporty tradycyjne. Taką praktykę stosują wszyscy legalni bukmacherzy. Betfan informuje, że realizuje natychmiastowe wypłaty do ponad 97% kont bankowych w Polsce i nie rzuca słów na wiatr, czego potwierdzeniem są oficjalne dane statystyczne pochodzące z branżowych badań.

Wypłaty są oczywiście w pełni bezpieczne i realizowane ekspresowo. Środki finansowe graczy, które zostały zlecone do wypłaty, najczęściej lądują na ich kontach w ciągu piętnastu minut. Jeśli chodzi o realizację tego typu procesu, należy zdać sobie sprawę, że bukmacher przykłada ogromną wagę do bezpieczeństwa. Dlatego też przelewy podlegają dodatkowej weryfikacji, co może zająć do 48 godzin, ale jak już zostało wspomniane – trwa to zdecydowanie krócej. Podobnie jak w przypadku wpłat, Betfan to firma, która współpracuje z wieloma bankami:

 • mBank
 • Inteligo
 • PKO Bank Polski
 • Santander
 • ING Bank Śląski
 • Bank Pekao
 • Alior Bank
 • Millennium Bank
 • Credit Agricole
 • Bank Ochrony Środowiska BOŚ
 • BNP Paribas
 • GetIn Bank
 • Eurobank
 • Raiffeisen Bank
 • Bank Pocztowy
 • IdeaBank
 • Nest Bank
 • Volkswagen Bank
 • Toyota Bank

Co istotne, nie ma minimalnej kwoty do wypłaty, co oznacza, że typer może wypłacić nawet złotówkę. Bukmacher nie wymaga od graczy minimalnej sumy, natomiast przy maksymalnej bywa różnie, ale tutaj problemy zaczynają się od dziesiątek tysięcy złotych. Wówczas gracze mogą być dokładnie prześwietleni pod kątem danych osobowych i przebiegu gry.

Gry wirtualne w Betfan

Betfan to firma bukmacherska, która stale poszerza swoją ofertę i już wprowadziła na rynek wiele urozmaiceń. Gracze mogą więc typować nie tylko tradycyjne dyscypliny sportowe, ale także sporty wirtualne. Oczywiście w swoich ofertach mają je praktycznie wszyscy legalni bukmacherzy. Wirtualne sporty to swego rodzaju bonus dla graczy, bo pozwala im zwrócić uwagę na inne rozgrywki do obstawiania. Mało tego, rozliczenie kuponów z tego typu wydarzeń jest znacznie szybsze, bo trwają one krócej. Ważne jest także to, że typerzy mogą w przypadku tych sportów również korzystać z bonusu od drugiego depozytu, czy zakładu bez ryzyka.

Piłka nożna

Pierwszym wirtualnym sportem jest oczywiście piłka nożna, która ma najszersze grono zwolenników. Mecze emitowane są co kilka minut z wirtualnej ligi angielskiej. Ciekawym bonusem od Betfan dla graczy jest fakt, że nazwy drużyn są tożsame z tymi prawdziwymi albo w dużym stopniu do nich nawiązują. Dostępne są nawet bardzo dobrej jakości herby graficzne. Na piłkę nożną dostępnych jets kilka rodzajów zakładów:

 • Podstawowy 1X2 (zwycięstwo gospodarza, remis, zwycięstwo gościa)
 • Obie drużyny strzelą gola – TAK lub NIE
 • Dokładny wynik
 • Liczba goli w meczu (od 0 do 6)
 • Podwójna szansa, czyli rozwinięcie pierwszego typu (1X, 12, X2 – zwycięstwo gospodarza lub remis, brak remisu, zwycięstwo gościa lub remis)
 • Under/Over – Poniżej lub Powyżej 2.5 gola

Wirtualne mecze piłki nożna odbywają się co cztery minuty, więc można w krótkim czasie bardzo się wzbogacić, ale także i wiele stracić. Jest możliwość wybiegnięcia wprzód i wytypowania nie tylko najbliższego, ale też kolejnych spotkań.

Tenis ziemny

Wirtualny tenis to jednak pojedynki fikcyjnych tenisistów na korcie. W tym przypadku typerzy otrzymują informacje o bieżącej klasyfikacji, formie podczas ostatnich meczów i miejscu w rankingu. Podobnie jak w przypadku piłki nożnej mecze toczą się co cztery minuty. Rozstrzygnięcia następują więc bardzo szybko.

Wyścigi konne i psów

W wirtualnych wyścigach konnych startuje w sumie ośmiu zawodników. Bukmacher udostępnia najświeższe wyniki oraz klasyfikację w formie gwiazdek. Odstęp czasowy pomiędzy biegami również wynosi cztery minuty. Betfan to zakłady bukmacherskie, które jako jedne z nielicznych oferują wyścigi psów. Rozgrywka jest bardzo podobna jak w wyścigach konnych.

Koszykówka

Tutaj sytuacja jest podobna, jak w przypadku piłki nożnej. Dostępna jest gwiazdkowa klasyfikacja, ostatnie spotkania oraz średnia liczba zdobywanych punktów. Obstawić można następujące zdarzenia:

 • zwycięzca
 • zwycięzca pierwszej połowy – kto będzie prowadzić w przerwie meczu
 • kilka zakładów na łącznie poniżej/powyżej punktów w danym meczu, zwykle to liczby ponad 200
 • zakłady na poszczególne poniżej/powyżej konkretnego zespołu
 • kwarta z największą liczbą punktów
 • handicap: zwykle trzy opcje handicapu w obie strony

Nazwy drużyn częściowo odwzorowują te, które biorą udział w rozgrywkach NBA. To z pewnością jest ciekawy bonus dla sympatyków największej i najlepszej ligi koszykówki na świecie.

Żużel

Żużel dostępny jest w formacie wyścigów konnych. Ściga się oczywiście czterech wirtualnych zawodników, a gracz może wytypować zwycięzcę oraz miejsce żużlowca – pierwsze lub drugie.

Kolarstwo torowe

Kolarstwo torowe co pojawiło się w ofercie tej firmy. W tym przypadku rozgrywka też jest mocno zbliżona do wyścigów zwierząt. Obecnie nie są dostępne żadne akcje bonusowe na sporty wirtualne w Betfan, jednak jest to tylko kwestia czasu.

Aplikacja w Betfan

Aplikacja Betfan charakteryzuje się prostym designem i jest łatwa w obsłudze. Dzięki niej gracze otrzymują dostęp do pełnej oferty bukmachera, mogą sprawdzić saldo bonusowe, saldo depozytowe, postawić pierwszy kupon, czy obrócić bonus z dowolnego miejsca na świecie. Aplikacja jest w pełni darmowa.

Zalety Betfan

Z pewnością wśród zalet Betfan należy wymienić to, że zalicza się od do grona lepszych bukmacherów na polskim rynku. W przypadku bonusu należy on do ścisłej czołówki. Konkretne warunki obrotu nie są zbyt wymagające, ponieważ postawienie zakłady z minimum trzema zdarzeniami, to nic trudnego. Bonus cashback to ważny atut zakładów bukmacherskich Betfan. Kolejna zaleta? Wskazać można na ofertę Betfan dotyczącą meczów piłki nożnej, tenisa ziemnego i NBA. Gracze mają do dyspozycji ogromną liczbę rynków. Zaletą Betfan jest także oferta na podwyższone kursy, zwrot stawki w formie bonusu, czy też prosty proces rejestracji konta. W zaletach Betfan można też wskazać pozostałe sekcje tego bukmachera, czyli e-sport, sporty wirtualne i gry karciane. Dla każdej rozrywki został przygotowany specjalny dział w serwisie Betfan.pl, gdzie można typować zakłady związane z eSportem lub grami karcianymi

Betfan bonusy bukmacherskie – opinie

Betfan to firma, która legalnie prosperuje i ma zezwolenie, aby przeprowadzać na terytorium Polski zakłady wzajemne. Opinie o samej firmie są bardzo pozytywne. Szeroka oferta na różnego rodzaju rynki to ogromny atut Betfan. Zakład bukmacherski można postawić dosłownie w kilka kliknięć. Istotne dla graczy są liczne promocje, dzięki którym mogą oni skorzystać z zakładu bez ryzyka czy cashback. Wystarczy tylko szybkie założenie konta i zaznaczenie opcji “Chcę otrzymać bonus powitalny”. U bukmachera Betfan obrót bonusem od drugiej wpłaty nie jest zbyt wymagający, co pozwala praktycznie każdemu nowemu graczowi z niego skorzystać. W przeciwieństwie choćby do Superbet Zakłady Bukmacherskie sp. z o.o. dostępne są podwyższone kursy, które można łączyć z aktywnymi bonusami.

Betfan bonus powitalny – podsumowanie

Betfan to firma, która z pewnością ma wiele do zaoferowana zarówno stałym, jak i nowym klientom. Dzięki mocno rozbudowanej ofercie nadrabia niektóre braki związane z akcjami promocyjnymi. Istotne jest to, że nowi typerzy już na starcie mogą odebrać bonus na łącznie 1600 złotych. Wystarczy tylko spełnić odpowiednie warunki, które w porównaniu do innych bukmacherów nie są zbyt wygórowane. W praktyce każdy gracz powinien sobie z nimi poradzić bez najmniejszego problemu. Ponadto należy pamiętać, że organizowane są co jakiś czas dodatkowe akcje bonusowe, które umożliwiają podbicie jeszcze bardziej wygranych.

FAQ

Betfan bonus na start – jak wygląda?

Masz możliwość otrzymać nawet 1600 pln. Bonus łączy w sobie cashback do 600 zł oraz 100% do 1000 zł za 2. depozyt.

Jak wygląda kod promocyjny u bukmachera Betfan?

Zarejestruj się z kodem BETOMANIA, aby otrzymać wszystkie bonusy.

Jak można wypłacić bonus?

Aby zlecić wypłatę na konto bankowe obowiązkowo musisz spełnić warunki obrotu.

4.5/5 - (2 votes)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments