Betfan kod promocyjny oraz bonus powitalny

Zaktualizowano 9 kwietnia 2021

Zakłady Bukmacherskie Betfan Sp. z o.o. to prężnie działająca firma, która kładzie duży nacisk na ofertę zakładową oraz bonusową. Betfan należy do grona legalnych bukmacherów na podstawie licencji Ministerstwa Finansów, którą można znaleźć pod numerem PS4.6831.3.2018. Znajdź kod promocyjny dla Betfan w tym artykule!

Spółka pośredniczy w udostępnianiu zakładów wzajemnych na wydarzenia sportowe, wydarzenia społeczno/polityczne oraz symulacje (gry karciane i sporty wirtualne). Gracze korzystający z usług Betfan mogą zapełniać swoje kupony w obrębie witryny internetowej, jak również z poziomu mobilnego (aplikacja mobilna). Na tablicach bukmachera mieści się dość pokaźny pakiet opcji zakładowych – od prematch po typowanie w czasie rzeczywistym. Dominują sporty zespołowe (piłka nożna, koszykówka oraz siatkówka), nie brak jednak bardziej niszowych dyscyplin, takich jak np. biathlon, bandy czy darts. Betfan Zakłady Bukmacherskie zadbały także o to, aby fani League of Legends, Counter Strike, StarCraft i wielu innych nie byli zawiedzeni. Dział „E sport” stoi na bardzo wysokim poziomie. Ponadto w sekcjach „Sporty Wirtualne” oraz „Gry karciane” znajdują się szczegółowo dopracowane symulacje rozgrywek oraz wyścigów.

betfan kod promocyjny

Bukmacher Betfan dołożył starań, aby z poziomu online typerzy mieli dostęp do całego zaplecza okołozakładowego. Na nowych graczy czeka prosta procedura tworzenia konta (w tym konto tymczasowe), a pomocą służy im profesjonalna kadra pracowników (7 dni w tygodniu w godz. 7-23)). Już nie tylko dla osób, które zaczynają współzawodnictwo ze spółką, ale dla wszystkich firma przygotowała okazały pakiet dodatków od Betfan. Kod promocyjny, bonus powitalny, bonus bez depozytu, zakład bez ryzyka i wiele innych czeka na amatorów typowania.

Ocena oferty: 4/5 – Kwiecień 2021

Poniżej zostały szczegółowo przedstawione propozycje, które Zakłady Bukmacherskie oferują swoim graczom w zakresie dodatków.

Betfan – kod promocyjny

Betfan kod promocyjny, który można znaleźć w serwisach partnerskich bukmachera, umożliwia skorzystanie z atrakcyjnej oferty na start. Dzięki niej nowi użytkownicy, którzy nie mieli jeszcze styczności z obstawianiem zakładów bukmacherskich lub z daną platformą, mogą wypróbować większą liczbę funkcjonalności, dysponując przy tym o wiele mniejszym wkładem własnym. Bonus na początek w Betfan to jedna z bardziej atrakcyjnych i przystępnych ofert wśród polskich bukmacherów. Kod promocyjny wystarczy wpisać w czasie rejestracji profilu. Po uzupełnieniu danych osobowych w drugim kroku rejestracji gracz napotyka pole, które należy uzupełnić o specjalny ciąg znaków składający się na kod promocyjny Betfan. Ten krok jest oczywiście opcjonalny, jednak profity, które ze sobą niesie, nie powinny być odrzucane. Możliwości jest wiele: powiększony bonus od depozytu, zakład bez ryzyka lub inny mega pakiet, który na pewno znacznie powiększy saldo główne nowych graczy oraz stałych klientów.

Jak widać opcji jest wiele. Dlatego warto regularnie odwiedzać strony internetowe podmiotów współpracujących ze spółką lub zaglądać na witrynę bukmachera Betfan. Kod promocyjny (2021) to darmowe środki na grę!

Betfan – bonus goni bonus

Nazwa

Betfan

Adres www

betfan.pl

Betfan bonus powitalny

do 2931 PLN od depozytu

Betfan kod promocyjny

Kod promocyjny "BETFAN" - freebety na zakłady

Bonus na start oraz oferta dla stałych klientów są cały czas uzupełniane o szereg nowych promocji. Każdy gracz otrzymuje do nich dostęp w trakcie przygody z platformą Betfan. Kod promocyjny nie jest wymagany, aby móc korzystać z pakietu podstawowego.

Na nowych użytkowników czeka zestaw startow w Betfan, w skład którego wchodzi bonus od depozytu (a właściwie od trzech pierwszych zasileń konta), doładowanie w formie zakładu bez ryzyka oraz pakiet złożony z 3 razy 5 darmowych zakładów (po każdym z pierwszych trzech wpłat na saldo). Dodatek promocyjny mogą zdobyć wszyscy gracze, którzy wyrażą na niego zgodę oraz utworzą profil.

Zakłady Bukmacherskie Betfan nie zapominają również o swoich stałych użytkownikach. Kod promocyjny to stały element nagradzania wiernych klientów. Należy się za nim rozglądać na stronie spółki albo na witrynach współpracujących z bukmacherem podmiotów. Ponadto zarejestrowani użytkownicy mogą liczyć bonus bez depozytu, na zakład bez ryzyka, bezpodatkowe godziny, darmowe zakłady, dodatki związane z zapraszaniem znajomych oraz nagrody rankingowe (Simply the Bet). To zaledwie część zróżnicowanej oferty. Betfan Sp. z o.o. nie ustają w dążeniu do tego, aby na każdym kroku doceniać swoich najlepszych graczy.

Żeby skorzystać z pełnej oferty spółki, należy posiadać status konta stałego. Konto tymczasowe powinno być traktowane tylko jako przejściowa forma pozwalająca na dostęp do usług spółki. Między innymi z tego względu, że profil tymczasowy nie pozwala np. na wypłacanie zgromadzonych środków. Warto mieć również włączone powiadomienia w aplikacji (możliwość kontroli przez 24 godziny na dobę) lub regularnie odwiedzać stronę spółki, by nie stracić okazji na ekstra dodatki, takie jak np. kod promocyjny Betfan lub inny bonus.

Bonus na start w Betfan

Betfan - bonus

Trzonem oferty dla nowych osób od Betfan Zakłady bukmacherskie są bonusy od depozytu dla trzech pierwszych wpłat. „Mnożnik Pudziana”, bo pod taką nazwą funkcjonuje ów pakiet, gwarantuje otrzymanie pokaźnej kwoty po każdym z trzech kolejnych przelewów na saldo klienta w Betfan. Kod promocyjny nie jest wymagany na żadnym etapie tej procedury. W każdym kroku (dla trzech pierwszych zasileń) warunki są takie same, więc bez straty ogólności zostaną zaprezentowane tylko raz. Regulaminowe czynności wyglądają następująco:

 • w trakcie procesu rejestracji gracz wyraża zgodę na promocję – odpowiednie okienko podczas wypełniania formularza,
 • klient zleca przelew (pierwsza wpłata min. 20 zł, druga min. 40 zł i trzecia min. 100 zł). Po zaksięgowaniu na rachunku gracza u bukmachera Betfan należy jednokrotnie obrócić depozytem na kuponach z kursem minimum 2.00 – warunek uwolnienia dodatku,
 • po spełnieniu powyższego spółka dopisuje do konta bonusowego klienta równowartość 10% złożonego depozytu – maksymalnie 77.7 zł,
 • otrzymana kwota podlega trzykrotnemu obrotowi na kuponach z minimum trzema zdarzeniami i kursem łącznym 2.00,
 • po ukończeniu procedury wszystkie wygrane z poprzedniego kroku zostają przemnożone przez dziesięć i dopisane do konta głównego. Od tej pory środki można przeznaczać na dalszą grę lub wypłacić z konta Betfan.

Ten bonus można wykorzystać przy 3 pierwszych depozytach. Maksymalna kwota dodatku za każdym razem to 777 zł, które może wylądować na koncie gracza w Betfan. Na regulaminowy obrót po każdym przelewie gracz ma 14 dni od momentu przyznania środków. Do obrotu nie wchodzą kupony, które są zwrotami, zawierały unieważnione zdarzenia, które zawierają zdarzenia z oferty „Gry karciane” lub Matchday Boost.

Kolejnym elementem pakietu startowego jest zestaw zakładów bez ryzyka.

Legalny bukmacher Betfan – zakład bez ryzyka na start

Ta promocja pozwala zdobyć maksymalnie 600 pln po trzech kolejnych wpłatach na konto gracza. Procedura jest prosta: gracz wpłaca na rachunek bukmachera Betfan, zawiera zakład, a w sytuacji błędnego typu spółka zwraca stawkę na jego konto bonusowe. Oczywiście, w przypadku poprawnego doboru zdarzeń wygrana zostaje bezpośrednio przypisana do salda głównego.

Aby spełnić warunki otrzymania zakładu bez ryzyka, po każdym zasileniu należy jeszcze przelać pewną minimalną kwotę. Bukmacher wymaga pierwszej wpłaty w wysokości 20 pln, drugiej 40 pln, natomiast trzeciej 100 pln.

Cała powyższa procedura opisuje jedynie warunek uwolnienia dodatku. Aby móc przelać otrzymane środki na własne konto bankowe lub opłacać nimi dalszą grę, gracz musi:

 • dokonać trzykrotnego obrotu. Przy czym do obrotu dopuszczane są tylko kupony z minimum trzema zdarzeniami oraz łącznym kursem nie mniejszym niż 2.00.

Bukmacher pozwala maksymalnie uzyskać aż trzy zakłady bez ryzyka do 600 pln – po trzech wpłatach i dopełnieniu warunków obrotu. Kwota ta zostaje rozdzielona na czyści (po każdym zasileniu). Za pierwszy przelew można otrzymać maksymalnie 100 pln, po drugim 200 pln, a po trzecim 300 pln. Każdorazowo klient Betfan ma 14 dni na dokonanie pełnej procedury (po każdej wpłacie), by w pełni wykorzystać te zakłady bez ryzyka.

Bonus Betfan – 3 razy 5 darmowych zakładów na start

Trzecia i ostania składowa bonusu powitalnego od Betfan to 15 darmowych zakładów o wartości 2 zł każdy. Po każdej wpłacie na konto gracza przysługuje pakiet pięciu freebetów. I tak:

po pierwszej wpłacie
 • należy wpłacić minimum 20 zł i zgodzić się na ofertę,
 • gracz zawiera zakład i opłaca go kwotą minimum 20 zł – warunek uwolnienia dodatku,
 • gracz otrzymuje pięć razy darmowy zakład o wartości 2 zł każdy,
 • freebety mogą być wykorzystane tylko na zdarzenia z pakietu sportów wirtualnych. Z kolei kupon, który bierze udział w promocji, musi mieć kurs nie mniejszy niż 2.50,
po drugiej wpłacie
 • należy zawrzeć zakład i opłacić go za minimum 40 zł – dodatek zostaje uwolniony,
 • gracz otrzymuje pięć freebetów, każdy o wartości 2 zł,
 • darmowe zakłady można spożytkować tylko w obrębie działu e sport. Ponadto kupony, które są dopuszczone do obrotu, muszą być z kursem łącznym co najmniej 3.50,
po trzeciej wpłacie
 • minimalna kwota biorąca udział w promocji to 100 zł,
 • po opłaceniu kuponu klient otrzymuje pięć freebetów (każdy darmowy zakład wart 2 zł), które można wykorzystać tylko na zdarzenia z pakietu rozgrywek sportowych,
 • darmowe zakłady można spożytkować jedynie na kupony, które zawierają co najmniej trzy zdarzenia (kurs każdego nie mniejszy niż 1.35) i łączny kurs wynosi co najmniej 5.00.

Czas na wykorzystanie 15 darmowych zakładów to zawsze 7 dni od ich przyznania. Co ważne, zysk z postawionych darmowych kuponów wpływa od razu na konto główne i może być wykorzystany w obrębie np. zakładów na sporty wirtualne.

Betfan – promocje czasowe i inne bonusy dla stałych graczy

Oferta promocyjna spółki nie ogranicza się tylko i wyłącznie do bonusu na start. Bukmacher dba zarówno o nowych, jak i o stałych graczy typujących w Betfan. Kod promocyjny to jeden z elementów cyklicznych bonusów. Prócz tego do najciekawszych promocji dostępnych dla regularnie obstawiających zalicza się gra bez podatku Betfan. Bonus dotyczy także systematycznie przygotowywanych przez bukmachera promocji czasowych. Ponadto w Betfan często występują promocje związane z najważniejszymi wydarzeniami sportowymi. Liczba lig oraz rozgrywek jest znaczna, więc z reguły oferta bonusów jest równie szeroka.

Poniżej szczegółowy opis aktualnych akcji specjalnych, z których mogą skorzystać wszyscy gracze regularnie typujący u bukmachera Betfan.

Bezpodatkowe godziny w Betfan – Happy Hours

W ramach specjalnego bonusu Zakłady Bukmacherskie pozwalają na to, aby stali gracze mieli okazję przez pewien okres w ciągu dnia skorzystać z opcji takiej jak gra bez podatku w Betfan. Codziennie przez dwie wyznaczone godziny bukmacher zwiększa wygrane z każdego zawartego kuponu aż o 14%. Aby skorzystać z takiej oferty, wystarczy jedynie postawić zakład w odpowiednim przedziale czasowym. Ponadto do promocji dopuszczane są wyłącznie kupony, na których znajdują się minimum dwa zdarzenia z kursem na poziomie co najmniej 1.25 każde. Taki kurs oznacza same „pewniaki”, więc przy odrobinie szczęścia (oraz wiedzy) każdy może wynieść znaczną, a do tego nieobciążoną podatkiem wygraną z zakładów wzajemnych.

Najciekawszym elementem Happy Hours jest fakt, że każdy gracz może w tym czasie zapełnić nielimitowaną liczbę kuponów. Wszystko zależy od indywidualnych preferencji oraz możliwości inwestycyjnych obstawiającego. Potencjalny zysk na poziomie 14% więcej to okazja, aby znacząco powiększyć swój bankroll.

Betfan – Matchday Boost

Kolejnym elementem bogatej oferty promocyjnej zakładów bukmacherskich Betfan jest akcja „Matchday Boost”.

Kursy stanowią niezwykle istotny element w codziennej rywalizacji z bukmacherem. Wpływają bezpośrednio na wysokość wygranych, a także decydują, które zdarzenia finalnie wylądują na kuponie gracza. Kursy bukmacherskie są priorytetowe, gdyż to właśnie od nich zależy jakość oferty danego zakładu. Betfan przykłada do tego sporą uwagę, co ma bezpośrednie przełożenie na przygotowywanie przez spółkę specjalnych ofert w przypadku niektórych zdarzeń. Aktualne wydarzenia, w obrębie których funkcjonują bonusy Matchday, znajdują się w zakładce na stronie bukmachera Betfan.

Promocja to nic innego jak stały bonus, w ramach którego spółka podnosi kursy bukmacherskie na poszczególne spotkania lub rynki zdarzeń. W efekcie użytkownicy mogą wygrywać więcej. Mają także większe szanse na traf na poszczególnych kuponach AKO lub SOLO. Z pewnością warto z nich skorzystać. Ponadto Betfan oferuje szerokie spektrum wydarzeń związanych z tymbonusem, wystarczy sprawdzić kategorię na konkretny dzień lub wydarzenie na stronie bukmachera. To jedna z promocji bardziej lubianych przez stałych graczy w Betfan.

Zakłady Bukmacherskie Betfan – ranking Simply the Bet

Zakłady Bukmacherskie Betfan – ranking

Legalny polski bukmacher Betfan przygotował także cykliczny ranking „Simply the Bet”. Aby wziąć udział w akcji, wystarczy się zapisać. Odpowiedni odnośnik znajduje się np. w zakładce „Promocje”. Co tydzień 50 najlepszych graczy otrzymuje atrakcyjne nagrody, których łączna wartość wynosi 10000 pln. Czołówka jest wyłaniana na podstawie liczby zdobytych punktów, które można zbierać w trakcie trwania cyklu. Warto więc zapisać się już na początku akcji, ponieważ umożliwi to zajęcie wyższego miejsca w klasyfikacji końcowej.

Punkty gracz dostaje za zawieranie zakładów – nieważne, czy będą trafione, czy nie. To, co jest istotne, to następujący warunek:

 • do rankingu wliczane są tylko kupony, na których znajdują się minimum trzy zdarzenia, a kurs łączny jest nie mniejszy niż 2.50.

Po zakończonym cyklu na koncie bonusowym klienta zostanie ulokowana wygrana (o ile gracz wejdzie do pierwszej pięćdziesiątki). Aby te środki zostały uwolnione, należy:

 • obrócić trzykrotnie otrzymaną nagrodą. Przy czym do obrotu wliczane są tylko kupony z co najmniej trzema zdarzeniami i kursem całościowym na poziomie 2.50 i więcej.

Pierwszych trzech graczy otrzyma odpowiednio: 150 pln, 80 pln oraz 65 pln.

Betfan – ranking Simply the Game

Kolejny ranking dla graczy Betfan, ale nastawiony tylko na fanów sportów wirtualnych. W tym przypadku otrzymuje nagrody najlepsza trzydziestka. Wystarczy się zapisać i rozpocząć typowanie, za które gracz będzie zdobywał punkty. Łączna suma nagród to równoważność 2000 pln. W promocji biorą udział:

 • kupony SOLO, których kurs jest nie mniejszy niż 1.50 oraz
 • kupony AKO z kursem co najmniej 2.25.

Nagrody z Simply the Game lądują bezpośrednio na saldzie głównym, o ile gracz uzyska odpowiednią lokatę w cyklu. Najlepsi mogą zyskać: za pierwsze miejsce – 700 pln, za drugie – 300 pln oraz za trzecie – 150 pln.

Bet Friends – zaproś znajomego do Betfan

Akcja to doskonały sposób na uzyskanie pokaźnych profitów za zaproszenia kumpla lub kumpeli do wspólnej gry w Betfan. Kod promocyjny (kod polecający), wygenerowany przez zalogowanego gracza, można wysłać do znajomego/znajomej, który/a musi użyć go podczas rejestracji profilu. Aby otrzymać nagrodę (gracz oraz zaproszony/zaproszona), nowy klient musi jeszcze:

 • wpłacić minimum 100 pln (akcja łączy się ze wszystkimi innymi pakietami powitalnymi) oraz
 • opłacić kupony za minimum 300 pln. Przy czym kurs lażdego takiego zakładu nie może być mniejszy niż 1.80.

Po ukończeniu powyższej procedury zarówno gracz, jak i zaproszona osoba otrzymają po 10 pln na konto bonusowe. Aby uwolnić tę kwotę, należy:

 • dokonać pięciokrotnego obrotu na kuponach AKO. Przy czym każde pojedyncze zdarzenie musi mieć kurs nie mniejszy niż 1.45.

Po spełnieniu opisanych wyżej warunków na konto główne zostaną przeniesione wygrane z konta bonusowego przemnożone przez dziesięć do maksymalnie 5000 pln.

FAQ

Poniżej znajdują się odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania związane z ofertą bonusową od bukmachera Betfan.

Co się składa na bonus powitalny w Betfan?

Bonus powitalny z kodem promocyjnym Betfan oferuje 3000 PLN na start w Pakiecie Pudziana. W ramach tego bonusu każdy nowy użytkownik, który założy konto w Betfan, może otrzymać 3000 zł. A nawet więcej, gdyż kwota przelewana z salda bonusowego na główne jest pomnażana dziesięciokrotnie. Wystarczy spełnić warunki obrotu bonusu w ramach trzech kolejnych depozytów. Od każdej wpłaty Betfan dodaje bonus 10%, do 100 zł maksymalnie. Niezbędny jest pięciokrotny obrót bonusu w celu jego wypłaty. Ponadto na każdym kuponie muszą znajdować się co najmniej dwa zdarzenia z kursem na poziomie co najmniej 1.45 każde. Spełnienie tych warunków oraz skuteczny obrót depozytem powoduje, że kwota przelewana z salda bonusowego na saldo główne zostanie powiększona dziesięciokrotnie. Gracz w ramach bonusu na start może w ten sposób otrzymać więcej niż 3000 zł.

Jaki jest kod promocyjny Betfan?

Aktualny Betfan kod promocyjny można znaleźć w serwisach partnerskich bukmachera. Uprawnia on każdego nowego gracza do otrzymania dodatkowego bonusu w ramach trzech kolejnych depozytów, a także umożliwia skorzystanie ze specjalnej oferty Pakiet Pudziana. Klient powinien wpisać kod podczas procedury rejestracji profilu. Obecnie Betfan oferuje w tym aspekcie bardzo szerokie spektrum opcji na start dla każdego gracza. Umożliwia to proste i szybkie zapoznanie się z wszystkimi funkcjonalnościami dostępnymi na jego platformie.

Co zawiera standardowy pakiet dla nowych graczy Betfan?

Bonus powitalnym dla nowych klientów zawiera bonus od depozytu (od pierwszych trzech przelewów) do maksymalnie 2331 pln na konto promocyjne. Kolejnym elementem pakietu jest zakład bez ryzyka, każdorazowo po każdej z trzech pierwszych wpłat. Łącznej wartości tych trzech dodatków to 600 pln. Ostatni moduł stanowią zakłady bez wkładu własnego, czyli freebety. Jest ich piętnaście i uwalniane są w ilości pięciu, po każdym przelewie. Aktualny kod promocyjny to również okazja do powiększenia bankrollu na start – warto skorzystać z takiej akcji.

Co czeka na stałych klientów Betfan?

Aktywni i zarejestrowani gracze mogą liczyć na akcje rankingowe, w obrębie których da się uzyskać naprawdę wartościowe nagrody pieniężne. Na stałych bywalców zakładów bukmacherskich Betfan czekają również bezpodatkowe godziny (wygrane powiększone o 14%) oraz powiększane kursy. Osoby, które wykorzystają specjalny Betfan kod promocyjny i wyślą go znajomemu (a ten z kolei posłuży się nim podczas rejestracji konta), mogą liczyć na atrakcyjny dodatek.

4 1 vote
Ocena artykułu
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

O matko… serio!? I ta oferta jest skierowana na zachęcanie nowych graczy do skorzystania z usług tego buka? Jeszcze byście 10 warunków obrotu bonusu powitalnego dodaliście… Mogę życzyć im tylko powodzenia, bo bez niego ja nie mogę sobie nawet wyobrazić jak, ktoś się zgodzi na to. Przepraszam, że tak piszę, ale nie da się inaczej

Hej, weź się uspokój. Jeśli wczesnej zwracałeś uwagę na oferty innych buków, to nie rozumiem twojego przerażenia. A jak tego nie robiłeś to polecam przeczytać inne artykuły. Dzisiaj nowe bukmacherzy na start oferują mniej-więcej to samo. Co do stałych i znanych bukmacherów – no to tam sytuacja z kodami promocyjnymi wygląda dużo lepiej.

Warto rozróżniać pojęcia nowego “gracza” i “użytkownika”. Do pierwszego należą ludzie, którzy dopiero zaczynają swój los gier hazardowych – dla nich to naprawdę nie najlepsze warunki, a co do nowych użytkowników, to oni mogą być stałymi graczami u innych buków i powyższe zasady obrotu kodu promocyjnego nie są odstraszającymi. Więc nie wykluczamy tego, iż oferta jest skierowana na nowych “użytkowników”.

Nie, próbujcie jakiegoś innego bukmachera xD
Jakąś ciężko z obrotem bonusu wygląda sytuacja. Są sporo bukmacherów oferujących lepsze warunki.