Betfan kod promocyjny oraz bonus powitalny

Na czym polega kod promocyjny Betfan? Zakłady Bukmacherskie Betfan Sp. z o.o. to prężnie działająca firma, która kładzie duży nacisk na ofertę zakładową oraz bonusową. Betfan należy do grona legalnych bukmacherów na podstawie licencji Ministerstwa Finansów, którą można znaleźć pod numerem PS4.6831.3.2018. Znajdź kod bonusowy dla Betfan w tym artykule i odbierz bonus powitalny! Spółka pośredniczy w udostępnianiu zakładów wzajemnych na wydarzenia sportowe, wydarzenia społeczno/polityczne oraz symulacje (gry karciane i sporty wirtualne). Gracze korzystający z usług Betfan mogą zapełniać swoje kupony w obrębie witryny internetowej, ale taką możliwość daje także przygotowana przez Betfan aplikacja mobilna . Co ważne, udostępniona na stronie Betfan aplikacja działa na smartfonach z systemami iOS, Android oraz Huawei i jest całkowicie bezpłatna. betfan bonus Na tablicach bukmachera mieści się dość pokaźny pakiet opcji zakładowych – od prematch po typowanie w czasie rzeczywistym. Dominują sporty zespołowe (piłka nożna, koszykówka oraz siatkówka), nie brak jednak bardziej niszowych dyscyplin, takich jak np. biathlon, bandy czy darts. Betfan Zakłady Bukmacherskie zadbały także o to, aby fani League of Legends, Counter Strike, StarCraft i wielu innych nie byli zawiedzeni. Dział „E sport” stoi na bardzo wysokim poziomie. Ponadto w sekcjach „Sporty Wirtualne” oraz „Gry karciane” znajdują się szczegółowo dopracowane symulacje rozgrywek oraz wyścigów. Bukmacher Betfan dołożył starań, aby z poziomu online na koncie gracza typerzy mieli dostęp do całego zaplecza okołozakładowego. Na nowych graczy czeka prosta procedura tworzenia konta (w tym konto tymczasowe), a pomocą służy im profesjonalna kadra pracowników (7 dni w tygodniu w godz. 7-23). Już nie tylko dla osób, które zaczynają współzawodnictwo ze spółką, ale dla wszystkich firma przygotowała okazały pakiet dodatków od Betfan. Kod bonusowy, pakiet promocji powitalnych bonus bez depozytu, zakład bez ryzyka i wiele innych czeka na amatorów typowania. Poniżej zostały szczegółowo przedstawione propozycje, które Zakłady Bukmacherskie oferują swoim graczom w zakresie dodatków – także z kodem promocyjnym Betfan.

Ocena oferty: 4/5 – maj 2024

Poniżej zostały szczegółowo przedstawione propozycje, które Zakłady Bukmacherskie oferują swoim graczom w zakresie dodatków. Pamiętaj jednak, że w celu skorzystania z atrakcyjnego bonusu powitalnego, należy spełnić odpowiednie warunki obrotu bonusem. Bonusy bukmacherskie z serwisu Betfan to między innymi kod promocyjny na maj 2024, który dotyczy całej oferty bukmachera. Ponadto dostępny jest atrakcyjny pakiet powitalny na start Betfan, który wymaga jedynie rejestracji konta przez stronę bukmachera lub aplikację mobilną. Pamiętaj, aby obrócić bonus Betfan odpowiednią ilość razy.

Betfan zakłady bukmacherskie sp. z o.o. – kod promocyjny

betfan zakłady bukmacherskie Betfan kod promocyjny, który można znaleźć w serwisach partnerskich bukmachera, umożliwia skorzystanie z atrakcyjnej oferty na start. Dzięki niej nowi użytkownicy, którzy nie mieli jeszcze styczności z obstawianiem zakładów bukmacherskich lub z daną platformą, mogą wypróbować większą liczbę funkcjonalności, dysponując przy tym o wiele mniejszym wkładem własnym. Bonus na początek w Betfan to jedna z bardziej atrakcyjnych i przystępnych ofert wśród legalnych polskich bukmacherów. Kod promocyjny wystarczy wpisać w czasie rejestracji profilu. Po uzupełnieniu danych osobowych w drugim kroku rejestracji gracz napotyka pole, które należy uzupełnić o specjalny ciąg znaków składający się na kod promocyjny Betfan. Ten krok jest oczywiście opcjonalny, jednak profity, które ze sobą niesie, nie powinny być odrzucane. Możliwości jest wiele: powiększony bonus od depozytu, zakład bez ryzyka lub inny mega pakiet, który na pewno znacznie powiększy saldo główne nowych graczy oraz stałych klientów. Jak widać opcji jest wiele. Dlatego warto regularnie odwiedzać strony internetowe podmiotów współpracujących ze spółką lub zaglądać na witrynę bukmachera Betfan. Kod promocyjny (2024) to darmowe środki na grę!

Betfan kod promocyjny na ten miesiąc – bonus goni bonus

Nazwa

Betfan

Adres www

betfan.pl

Betfan bonus powitalny

do 2931 PLN od depozytu

Betfan kod promocyjny

Kod promocyjny "BETFAN" - freebety na zakłady

Bonus na start oraz oferta dla stałych klientów są cały czas uzupełniane o szereg nowych promocji. Każdy gracz otrzymuje do nich dostęp w trakcie przygody z platformą Betfan. Kod promocyjny nie jest wymagany, aby odebrać bonus i móc korzystać z pakietu podstawowego. Na nowych użytkowników czekają w Betfan bonusy o wartości do 450 złotych, w skład którego wchodzi bonus od depozytu oraz zakład bez ryzyka (freebet). Bonus powitalny Betfan mogą zdobyć wszyscy gracze, którzy wyrażą zgodę na jego otrzymanie oraz utworzą nowy profil. Zakłady Bukmacherskie Betfan nie zapominają również o swoich stałych użytkownikach. Kod promocyjny to stały element nagradzania wiernych klientów. Należy się za nim rozglądać na stronie spółki albo na witrynach współpracujących z bukmacherem podmiotów. Ponadto zarejestrowani użytkownicy mogą liczyć bonus bez depozytu, na zakład bez ryzyka, darmowe zakłady, dodatki związane z zapraszaniem znajomych oraz nagrody rankingowe (Simply the Bet). To zaledwie część zróżnicowanej oferty. Betfan Sp. z o.o. nie ustają w dążeniu do tego, aby na każdym kroku doceniać swoich najlepszych graczy. Żeby skorzystać z pełnej oferty spółki, należy posiadać status konta stałego. Konto tymczasowe powinno być traktowane tylko jako przejściowa forma pozwalająca na dostęp do usług spółki. Między innymi z tego względu, że profil tymczasowy nie pozwala np. na wypłacanie zgromadzonych środków na rachunek bankowy. Warto mieć również włączone powiadomienia, które wysyła aplikacja mobilna Betfan (możliwość kontroli przez 24 godziny na dobę) lub regularnie odwiedzać stronę spółki, by nie stracić okazji na ekstra dodatki, takie jak np. kod promocyjny Betfan lub inny bonus.

Legalny bukmacher Betfan – zakład bez ryzyka na start

Pierwszym etapem promocji dedykowanej graczom, którzy dopiero chcą założyć konto w Betfan jest „bonus 200% od wpłaty do 300zł ”. Jak sama nazwa wskazuje, ta promocja pozwala zdobyć maksymalnie 300 złotych, które bukmacher dolicza po dokonaniu pierwszej wpłaty środków. Procedura jest prosta:
 • użytkownik wpłaca pierwszy depozyt na konto gracza Betfan, zawiera zakład, a w sytuacji błędnego typu spółka zwraca stawkę na jego konto bonusowe. Oczywiście, w przypadku poprawnego doboru zdarzeń wygrana zostaje bezpośrednio przypisana do salda głównego.
Aby spełnić warunki otrzymania zakładu bez ryzyka, przy pierwszym zasileniu należy przelać pewną minimalną kwotę. Bukmacher wymaga pierwszej wpłaty w wysokości 50 złotych. To tyle samo co minimalna stawka pierwszego kuponu, który zostanie zakwalifikowany do promocji. Co ważne, może to być kupon SOLO lub AKO – gracze mają pełną dowolność. Legalny bukmacher Cała powyższa procedura opisuje jedynie warunek uwolnienia dodatku. Aby móc przelać otrzymane środki na własne konto bankowe lub opłacać nimi dalszą grę, gracz musi:
 • dokonać jednokrotnego obrotu z salda bonusowego za stawkę w wysokości otrzymanej nagrody. Przy czym w obrót bonusem zaliczany jest tylko kupon z minimum trzema zdarzeniami oraz łącznym kursem nie mniejszym niż 3.80.
Zakład bez ryzyka to także zwrot stawki w przypadku, gdy kupon okaże się nietrafiony. Praktycznie wszyscy legalni bukmacherzy mają taką opcję w swojej ofercie. Zakłady bukmacherskie na zakład bez ryzyka to bardzo popularna forma przyciągnięcia do siebie nowych klientów.

Betfan – bonus na start od depozytu

Betfan - bonus Kolejnym elementem oferty dla nowych osób od Betfan Zakłady bukmacherskie jest bonus od drugiej wpłaty. „BONUS Pudziana”, bo pod taką nazwą funkcjonuje ów promocja, gwarantuje otrzymanie pokaźnej kwoty po dokonaniu drugiego przelewu na saldo klienta w Betfan. Kod promocyjny nie jest wymagany w tym wypadku. Regulaminowe czynności wyglądają następująco:
 • przechodząc przez proces rejestracji na stronie Betfan gracz wyraża zgodę na promocję zaznaczając “chcę otrzymać bonus powitalny”,
 • warunkiem wzięcia udziału w promocji BONUS PUDZIANA jest także posiadanie aktywnych zgód na otrzymywanie treści marketingowych (SMS oraz e-mail),
 • klient otrzymuje nagrodę po dokonaniu drugiej wpłaty depozytu na BETkonto o wartości minimalnej 100 PLN,
 • po spełnieniu powyższego spółka dopisuje do konta bonusowego klienta równowartość 100% złożonego depozytu – maksymalnie 1000 zł, kwota jednak zostaje czasowo zablokowana,
 • bonus zostanie odblokowany, gdy gracz dokona obrotu depozytem na kuponie lub kuponach z minimalnym kursem łącznym 2.50,
 • czas na obrót depozytem wynosi 14 dni,
 • po spełnieniu tych wymagań przyznane środki bonusowe zostaną aktywowane i użytkownik może przeznaczyć je na dalszą grę.
Oferowany przez Betfan BONUS PUDZIANA pozwala zgarnąć maksymalnie 300 PLN dodatkowych środków na grę. Przyznany bonus od depozytu gracz może przenieść na konto główne. W tym celu przyznane środki na konto depozytowe należy obrócić trzykrotnie na kuponach z przynajmniej trzema zdarzeniami, gdzie kurs minimalny pojedynczego zdarzenia wyniesie 1.30, a kurs ogólny kuponu nie mniej niż 2.50. Na regulaminowy obrót otrzymanymi w formie bonusu środkami gracz ma 14 dni od momentu przyznania środków. Do obrotu nie wchodzą kupony, które są zwrotami, zawierały unieważnione zdarzenia, które zawierają zdarzenia z oferty „Gry karciane” lub Matchday Boost.

Betfan – promocje czasowe i inne bonusy dla stałych graczy

Oferta promocyjna spółki nie ogranicza się tylko i wyłącznie do bonusu na start. Bukmacher dba zarówno o nowych, jak i o stałych graczy typujących w Betfan. Kod promocyjny to jeden z elementów cyklicznych bonusów. Prócz tego do najciekawszych promocji dostępnych dla regularnie obstawiających zalicza się gra bez podatku Betfan. Bonus dotyczy także systematycznie przygotowywanych przez bukmachera promocji czasowych. Ponadto w Betfan często występują promocje związane z najważniejszymi wydarzeniami sportowymi. Liczba lig oraz rozgrywek jest znaczna, więc z reguły oferta bonusów jest równie szeroka. Poniżej szczegółowy opis aktualnych akcji specjalnych, z których mogą skorzystać wszyscy gracze regularnie typujący u bukmachera Betfan. Kody promocyjne dostępne są na stronie bukmachera, jak i zaprzyjaźnionych z nim serwisach. Pamiętaj, aby po rejestracji konta kliknąć link aktywacyjny, aby kody promocyjne mogły być aktywne.

Betfan – Matchday Boost

Kolejnym elementem bogatej oferty promocyjnej zakładów bukmacherskich Betfan jest akcja „Matchday Boost”. Kursy stanowią niezwykle istotny element w codziennej rywalizacji z bukmacherem. Wpływają bezpośrednio na wysokość wygranych, a także decydują, które zdarzenia finalnie wylądują na kuponie gracza. Kursy bukmacherskie są priorytetowe, gdyż to właśnie od nich zależy jakość oferty danego zakładu. Betfan przykłada do tego sporą uwagę, co ma bezpośrednie przełożenie na przygotowywanie przez spółkę specjalnych ofert w przypadku niektórych zdarzeń. Aktualne wydarzenia, w obrębie których funkcjonują bonusy Matchday, znajdują się w zakładce na stronie bukmachera Betfan. Promocja to nic innego jak stały bonus, w ramach którego spółka podnosi kursy bukmacherskie na poszczególne spotkania lub rynki zdarzeń. W efekcie użytkownicy mogą wygrywać więcej. Mają także większe szanse na traf na poszczególnych kuponach AKO lub SOLO. Z pewnością warto z nich skorzystać. Ponadto Betfan oferuje szerokie spektrum wydarzeń związanych z tymbonusem, wystarczy sprawdzić kategorię na konkretny dzień lub wydarzenie na stronie bukmachera. To jedna z promocji bardziej lubianych przez stałych graczy w Betfan.

Zakłady Bukmacherskie Betfan – ranking Simply the Bet

Zakłady Bukmacherskie Betfan – ranking Legalny polski bukmacher Betfan przygotował także cykliczny ranking „Simply the Bet”. Aby wziąć udział w akcji, wystarczy się zapisać. Odpowiedni odnośnik znajduje się np. w zakładce „Promocje”. Co tydzień 50 najlepszych graczy otrzymuje atrakcyjne nagrody, których łączna wartość wynosi 10000 pln. Czołówka jest wyłaniana na podstawie liczby zdobytych punktów, które można zbierać w trakcie trwania cyklu. Warto więc zapisać się już na początku akcji, ponieważ umożliwi to zajęcie wyższego miejsca w klasyfikacji końcowej. Punkty gracz dostaje za zawieranie zakładów – nieważne, czy będą trafione, czy nie. To, co jest istotne, to następujący warunek:
 • do rankingu wliczane są tylko kupony, na których znajdują się minimum trzy zdarzenia, a kurs łączny jest nie mniejszy niż 2.50.
Po zakończonym cyklu na koncie bonusowym klienta zostanie ulokowana wygrana (o ile gracz wejdzie do pierwszej pięćdziesiątki). Aby te środki zostały uwolnione, należy:
 • obrócić trzykrotnie otrzymaną nagrodą. Przy czym do obrotu wliczane są tylko kupony z co najmniej trzema zdarzeniami i kursem całościowym na poziomie 2.50 i więcej.
Pierwszych trzech graczy otrzyma odpowiednio: 150 pln, 80 pln oraz 65 pln.

Betfan – ranking Simply the Game

Kolejny ranking dla graczy Betfan, ale nastawiony tylko na fanów sportów wirtualnych. W tym przypadku otrzymuje nagrody najlepsza trzydziestka. Wystarczy się zapisać i rozpocząć typowanie, za które gracz będzie zdobywał punkty. Łączna suma nagród to równoważność 2000 pln. W promocji biorą udział:
 • kupony SOLO, których kurs jest nie mniejszy niż 1.50 oraz
 • kupony AKO z kursem co najmniej 2.25.
Nagrody z Simply the Game lądują bezpośrednio na saldzie głównym, o ile gracz uzyska odpowiednią lokatę w cyklu. Najlepsi mogą zyskać: za pierwsze miejsce – 700 pln, za drugie – 300 pln oraz za trzecie – 150 pln.

Bet Friends – zaproś znajomego do Betfan

Bet Friends w betfan Akcja to doskonały sposób na uzyskanie pokaźnych profitów za zaproszenia kumpla lub kumpeli do wspólnej gry w Betfan. Kod promocyjny (kod polecający), wygenerowany przez zalogowanego gracza, można wysłać do znajomego/znajomej, który/a musi użyć go podczas rejestracji profilu. Aby otrzymać nagrodę (gracz oraz zaproszony/zaproszona), nowy klient musi jeszcze:
 • wpłacić minimum 100 pln (akcja łączy się ze wszystkimi innymi pakietami powitalnymi)
 • opłacić kupony za minimum 300 pln. Przy czym kurs lażdego takiego zakładu nie może być mniejszy niż 1.80.
Po ukończeniu powyższej procedury zarówno gracz, jak i zaproszona osoba otrzymają po 10 pln na konto bonusowe. Aby uwolnić tę kwotę, należy:
 • dokonać pięciokrotnego obrotu na kuponach AKO. Przy czym każde pojedyncze zdarzenie musi mieć kurs nie mniejszy niż 1.45.
Po spełnieniu opisanych wyżej warunków na konto główne zostaną przeniesione wygrane z konta bonusowego przemnożone przez dziesięć do maksymalnie 5000 pln.

FAQ – Betfan bonus powitalny i kod promocyjny

Poniżej znajdują się odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania związane z ofertą bonusową od bukmachera Betfan.

Co się składa na bonus powitalny w Betfan?

Pakiet powitalny na oferowane przez Betfan zakłady bukmacherskie online to aktualnie łącznie 1600 PLN korzyści dla nowych graczy. Bez wpisywania w formularzu ze strony bukmachera Betfan kodu promocyjnego gracze w pierwszej kolejności mogą liczyć na CASHBACK o wartości do 600 złotych. Aby wziąć udział w promocji, wystarczy wpłacić pierwszy depozyt o wartości 50 PLN i za tyle samo postawić pierwszy kupon. W razie przegranej bukmacher zwraca wartość stawki. Drugim etapem promocji jest nagroda od wpłacanego drugiego depozytu. Maksymalny bonus online w tym wypadku to aż 1000 PLN. Minimalna wpłata w przypadku drugiego depozytu, aktywująca Betfan BONUS PUDZIANA to 100 złotych. Oczywiście, aby wypłacić bonus (cashback i bonus powitalny od depozytu) należy spełnić określone w regulaminach warunki obrotowe bukmachera. Betfan bonus powitalny to między innymi atrakcyjny kod promocyjny, bonus od drugiego depozytu, szansę postawienia zakładu bez ryzyka. Betfan oferuje również zwrot stawki w przypadku, gdy kupon nie wejdzie. Bonusy bukmacherskie w Betfan to jedne z najlepszych, jakie mają legalni bukmacherzy. Wszystko trafia na Twoje konto bonusowe, a Ty cieszysz się tym, co daje Betfan. Kod promocyjny dostępny jest również u partnerów bukmachera.

Kod promocyjny Betfan – jaki jest?

Aktualny Betfan kod promocyjny można znaleźć w serwisach partnerskich bukmachera. Uprawnia on każdego nowego gracza do otrzymania dodatkowego bonusu w ramach trzech kolejnych depozytów, a także umożliwia skorzystanie ze specjalnej oferty Pakiet Pudziana. Klient powinien wpisać kod podczas procedury rejestracji profilu. Obecnie Betfan oferuje w tym aspekcie bardzo szerokie spektrum opcji na start dla każdego gracza. Umożliwia to proste i szybkie zapoznanie się z wszystkimi funkcjonalnościami dostępnymi na jego platformie. Betfan posiada atrakcyjny bonus, którego nie ma żaden inny legalny bukmacher. To sprawia, że na te legalnych bukmacherów jego oferta wygląda niezwykle dobrze. Co trzeba zrobić? Założyć konto, pakiet powitalny sam się aktywuje, dokonać pierwszej wpłaty.

Co zawiera standardowy pakiet dla nowych graczy Betfan?

Bonus powitalnym dla nowych klientów zawiera bonus CASHBACK od pierwszego depozytu do maksymalnie 600 PLN na konto promocyjne. Kolejnym elementem pakietu jest bonus od depozytu o wartości do 450 PLN (bonus BETFAN PUDZIANA), naliczany od drugiej wpłaty na saldo główne. Łączna wartość obu bonusów to 300 złotych. Aktualny kod promocyjny to również okazja do powiększenia bankrollu na start – warto skorzystać z takiej akcji.

Co czeka na stałych klientów Betfan?

Aktywni i zarejestrowani gracze mogą liczyć na akcje rankingowe, w których obrębie da się uzyskać naprawdę wartościowe nagrody pieniężne. Na stałych bywalców zakładów bukmacherskich Betfan regularnie czekają pojawiające się freebety, dodatkowe bonusy na specjalne okazje, czy codziennie powiększane kursy. Osoby, które wykorzystają specjalny Betfan kod promocyjny i wyślą go znajomemu (a ten z kolei posłuży się nim podczas rejestracji konta), mogą liczyć na atrakcyjny dodatek. Zamierzasz zacząć obstawiać zakłady bukmacherskie? Pamiętaj o tym, że tylko legalni bukmacherzy oferują najlepsze warunki. Obstawianie u bukmacherów, którzy nie posiadają licencji Ministerstwa Finansów, aby organizować na terytorium Polski zakłady wzajemne. Gra w takich zakładach bukmacherskich nie jest dozwolona i podlega groźbie kary zgodnie z ustawą.
Ocena

Dziennikarz sportowy i redaktor, były piłkarz z 10-letnim doświadczeniem na różnych szczeblach rozgrywkowych. Trenował także Futsal i Beach Soccer. Nie obce są mu rozgrywki koszykówki, piłki ręcznej, a także turnieje snookera. Fan obstawiania zakładów bukmacherskich. Biegacz amator z życiówką 40:11 min na 10 km. W przeszłości także prowadził audycje radiowe związane z kobiecą piłką nożną.

Subscribe
Powiadom o
15 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

O matko… serio!? I ta oferta jest skierowana na zachęcanie nowych graczy do skorzystania z usług tego buka? Jeszcze byście 10 warunków obrotu bonusu powitalnego dodaliście… Mogę życzyć im tylko powodzenia, bo bez niego ja nie mogę sobie nawet wyobrazić jak, ktoś się zgodzi na to. Przepraszam, że tak piszę, ale nie da się inaczej

Hej, weź się uspokój. Jeśli wczesnej zwracałeś uwagę na oferty innych buków, to nie rozumiem twojego przerażenia. A jak tego nie robiłeś to polecam przeczytać inne artykuły. Dzisiaj nowe bukmacherzy na start oferują mniej-więcej to samo. Co do stałych i znanych bukmacherów – no to tam sytuacja z kodami promocyjnymi wygląda dużo lepiej.

Warto rozróżniać pojęcia nowego “gracza” i “użytkownika”. Do pierwszego należą ludzie, którzy dopiero zaczynają swój los gier hazardowych – dla nich to naprawdę nie najlepsze warunki, a co do nowych użytkowników, to oni mogą być stałymi graczami u innych buków i powyższe zasady obrotu kodu promocyjnego nie są odstraszającymi. Więc nie wykluczamy tego, iż oferta jest skierowana na nowych “użytkowników”.

Chyba się pomyliłeś, kochanie. Albo czytać nie umiesz. Kurs pojedynczego wydarzenia powinien być wyżej niż 1.3, a kurs ogólny wyżej niż 2.5.
Albo ja coś mylę, a może oferta po prostu została zaktualizowana. Nie wiem

Oferta była odnowiona. Ja tutaj raz widziałam bardzo dziwne warunki, więc wszystko może być. Teraz to w miarę ok, ale jeszcze nie grałam

Nie, próbujcie jakiegoś innego bukmachera xD
Jakąś ciężko z obrotem bonusu wygląda sytuacja. Są sporo bukmacherów oferujących lepsze warunki.

Przykro mi, ale masz racje. Co do promocji powitalnej, to wygląda ona słabiutko. Wymagające warunki obrotu. Nie dla początkujących graczy.

Omg… Nie ma o czym dyskutować – jednoznacznie słaba promocja na start jak i sam bukmacher. Macie gdzieś na tej stronie artykuł z rankingiem bukmacherów – polecam z nim się zapoznać i kierować tamtą informacją. Dla mnie betfan to buk na 2.5-3 z 5.

A dlaczego taka reakcja?? 3.8 to wymagany kurs nie z jednego wydarzenia ale z 3 od razu. Więc to nie jest więcej niż 1.6 za wydarzenie… W sumie oferta jest dobra. Mi się podoba. Na pewno to sprawdzę.

Weź, nie zwracaj uwagi. Tutaj połowa nie umie czytać. Tym bardziej liczyć.
Oferta jest w miarę dobra, mają freebety itd.

No wiesz, duża liczba bukmacherów wymaga 1.35. Tak że 1.6 to napewno nie najlepsza oferta. Polecam poszukać czegoś innego, jeśli wam bardziej zależy na warunkach, a nie na wysokości bonusu

No tutaj mamy coś nowego. Jeden obrót z minimalnym kursem 3.8 – w sumie jest to całkiem realne. Chciałbym widzieć więcej podobnych ofert. To dużo ułatwia proces obrotu kuponu.

jestem ciekawa czy ktoś uzyskał 2931 zł od depozytu? Czy to tylko tak specjalnie robią aby zachęcić do wykorzystania bonusu, a w wyniku okazuje się że taką kwotę po prostu niemożliwe otrzymać nawet gdy warunki zostały spełnione w pełnej mierze…

Czasami starczy zerknąć na wysokość bonusu, aby stało jasne jakie warunki na ciebie czekają. No i tutaj widać, że trzeba spodziewać się porażki, bo wymogi napewno są kosmiczne.

Widzę że większość ludzi pisze że wolą mniejszy bonus wraz z lepszymi warunkami obrotowymi. Napewno i betfan to widzi, ale zmieniać ofertę nie zamierza. Tak że nie czekam na lepsze warunki z ich strony. Idę do innych 🙂