O nas

Zaktualizowano 19 kwietnia 2021

Witamy na blogu Betomania.pl, Twoim najlepszym źródle informacji o wszystkich sprawach związanych z zakładami sportowymi. Naszym celem jest dostarczanie najlepszych i przydatnych informacji, z naciskiem na aktualność i użyteczność dla naszych czytelników. Betomania przeszła długą drogę od swoich początków w Warszawie. Kiedy zaczynaliśmy, nasza pasja do zakładów sportowych skłoniła nas do założenia własnego bloga. Mamy nadzieję, że nasze artykuły oraz porady przypadną Ci do gustu tak samo.

Betomania.pl zapewnia wszystko, czego fani potrzebują, aby postawić na swoje ulubione sporty z pewnością. Nasze porady dotyczące zakładów sprawiają, że oni są bardziej dostępne dla zwykłych fanów i bardziej opłacalne dla najbardziej doświadczonych graczy.

Jeśli masz pytania lub sugestie dotyczące dodawania lub usunięcia podstron, jeśli zauważysz błąd lub po prostu czegoś nie rozumiesz, napisz do nas na adres [email protected] lub skontaktuj się z nami za pośrednictwem np. Twitter – https://twitter.com/Bukmacher_PL. Dołożymy wszelkich starań, aby wysłać odpowiedź w tym samym dniu.

Z poważaniem, zespół Betomania.pl.

Adres: ul. ks. Teofila Boguckiego 4, 01-510, Warszawa

E-mail: [email protected]