O nas

Zaktualizowano 27 lipca 2021

Witamy na blogu Betomania.pl, Twoim najlepszym źródle informacji o wszystkich sprawach związanych z zakładami sportowymi. Naszym celem jest dostarczanie najlepszych i przydatnych informacji, z naciskiem na aktualność i użyteczność dla naszych czytelników. Betomania przeszła długą drogę od swoich początków w Warszawie. Kiedy zaczynaliśmy, nasza pasja do zakładów sportowych skłoniła nas do założenia własnego bloga. Mamy nadzieję, że nasze artykuły oraz porady przypadną Ci do gustu tak samo.

Betomania.pl zapewnia wszystko, czego fani potrzebują, aby postawić na swoje ulubione sporty z pewnością. Nasze porady dotyczące zakładów sprawiają, że oni są bardziej dostępne dla zwykłych fanów i bardziej opłacalne dla najbardziej doświadczonych graczy.

Jeśli masz pytania lub sugestie dotyczące dodawania lub usunięcia podstron, jeśli zauważysz błąd lub po prostu czegoś nie rozumiesz, napisz do nas na adres [email protected] lub skontaktuj się z nami za pośrednictwem np. Twitter – https://twitter.com/Bukmacher_PL, Instagram – https://www.instagram.com/betomania.pl/ albo Facebook – https://www.facebook.com/betomaniapl/. Dołożymy wszelkich starań, aby wysłać odpowiedź w tym samym dniu.

Nasz zespół

Za treści publikowane na betomania.pl odpowiedzialny jest nasz zespół autorów. Warto również zauważyć że oprócz autorów oraz redaktorów nad projektem pracuje także dział grafików i programistów.

1. Krzysztof Brommer

Krzysztof BrommerDziennikarz sportowy specjalizujący się w piłce nożnej.

Krzysztof zdobywał doświadczenie w dzienniku “Fakt” przez sześć i pół roku, kontynuował rozwój zawodowy w Przeglądzie Sportowym w ciągu prawie 6 lat oraz był dziennikarzem w “Sport” przez 5 lat.

W ciągu prawie 15 lat zdobył ogromną wiedzę i przede wszystkim zrozumienie szczegółów związanych ze światem piłki nożnej.

W tej chwili Krzysztof Brommer jest częścią zespołu bukmachera #1 w Polsce – STS.

Link do konta Twitter – @KrisBrommer.

 

 

 

2. Mateusz Kaczmarek

Mateusz Kaczmarek

Redaktor/ Copywriter, a w przeszłości piłkarz.

Obecnie zapalony biegacz, a dla rozrywki obstawia zakłady sportowe.

Połączył swoje zamiłowanie do sportu i pisania, dzięki czemu może przygotowywać merytoryczne teksty związane z wieloma dyscyplinami sportu.

Pracuje także jako Content Manager w Agencji Marketingowej.

Link do LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/mateusz-kaczmarek-0627031b5/

 

 

Adres: ul. ks. Teofila Boguckiego 4, 01-510, Warszawa

E-mail: [email protected]