STS – kod promocyjny 2021, bonus na start, zasady

Zaktualizowano 15 kwietnia 2021

STS Zakłady Bukmacherskie mają ponad 20-letni staż na rodzimym rynku legalnych bukmacherów. To najbardziej rozpoznawalna polska firma, która posiada największy, bo prawie 50% udział w branży gier wzajemnych w Polsce. Obecnie funkcjonuje na podstawie pozwolenia wydanego przez Ministerstwo Finansów. Można je znaleźć pod numerem SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12 (znajduje się na liście legalnych bukmacherów). Swoją pozycję STS zawdzięcza nie tylko solidnej ofercie zakładów online, ale także świetnie skrojonym benefitom – zarówno dla nowych, jak i stałych użytkowników serwisu.

 

Star Typ Sport umożliwia zawieranie zakładów za pośrednictwem trzech kanałów: poprzez stronę www, aplikację mobilną (STS mobile) oraz w punktach stacjonarnych. STS Zakłady Bukmacherskie online to nowoczesne platformy, w obrębie których gracz ma dostęp do oferty przedmeczowej (wydarzeń sportowych i nie tylko) oraz może typować zdarzenia z działu “Zakłady na żywo” . Na tablicach spółki znajdują się również gry karciane (BETGAMES) oraz sporty wirtualne. STS posiada także sieć jednostek naziemnych, która obejmuje ponad 440 punktów. Typy zakładów (prematch, zakłady na żywo, sporty wirtualne), które klient może zawierać na terenie każdego obiektu, są wyszczególnione na stronie STS. Ponadto użytkownicy posiadający status konta stałego mają dostęp do STS TV. Wystarczy logowanie oraz zakład w ramach aktualnie transmitowanego wydarzenia, aby uzyskać dostęp do relacji na żywo.

Ocena oferty: 5/5 – Kwiecień 2021

sts rejestracja

Z poziomu witryny internetowej STS, aplikacji oraz w punktach stacjonarnych gracz może otrzymać profesjonalną pomoc pracownika spółki. W trybie online klient ma możliwość skorzystania z chatu, infolinii lub formularza kontaktowego. Prócz tego w punktach dostępowych STS do zakładów można założyć konto gracza (w tym konto tymczasowe) oraz wykonywać wpłaty i wypłaty środków. Przy czym wypłaty są możliwe wyłącznie na indywidualny rachunek bankowy podany w formularzu rejestracyjnym STS. Rejestracja samego profilu nie zajmie więcej niż kilkanaście minut.

STS Zakłady Bukmacherskie dysponują również bardzo bogatą ofertą profitów, w ramach której dostępny jest m.in. bonus od depozytu, darmowy zakład, zakład bez ryzyka oraz inne promocje. Ponadto w pakiecie znajduje się kod promocyjny STS, uaktywniający dodatkowe gratisy – to ścisły TOP na rynku. Rewelacyjne propozycje promocyjne STS bronią się same, nie jest im nawet potrzebne wsparcie legendarnego goalkeepera i ambasadora marki – Petera Schmeichela. Poznajmy zatem szczegóły wyjątkowej oferty promocyjnej niebiesko-pomarańczowego bukmachera!

Kod promocyjny STS – opinie

Nazwa

STS

Adres www

sts.pl

Bonus bez depozytu

25 PLN freebet za rejestrację

STS - kod promocyjny

BETOMANIA - 235 PLN zwrot stawki

Czołowe Zakłady Bukmacherskie zadbały o to, aby profity związane z rejestracją profilu były bardzo wymierne. Jeszcze lepiej, kiedy do utworzenia konta posłuży specjalny kod promocyjny. STS we współpracy z portalem BETOMANIA przygotował wyjątkowe kody promocyjne. Dzięki niemu bonusy na start będą znacznie atrakcyjniejsze. Wpisując w formularzu rejestracyjnym gracza specjalny ciąg znaków (składający się na kod) otrzymany od BETOMANIA, STS przywita nowego użytkownika serwisu ekskluzywnym pakietem, w składzie którego znajduje się:

 • 100% bonus od depozytu do kwoty 1499 złotych – wystarczy dokonać pierwszej wpłaty, a odpowiednie środki pojawią się na koncie bonusowym gracza,
 • darmowy zakład o wartości 29 złotych – ekstra środki, które nie wymagają wkładu własnego,
 • zakład bez ryzyka na 30 złotych (cashback) – gracz nie musi się martwić o to, czy zakład będzie udany – środki wrócą na konto w STS (bonusowe).

W tym przypadku nie sprawdza się powiedzenie, że „lepsze jest wrogiem dobrego”. Korzystniejsze bonusy powitalne (np. bonus bez depozytu – freebet czy ekstra 30 pln), jakie gwarantuje użycie kodu promocyjnego STS, stwarzają większe możliwości zbudowania solidnego bankrollu. Zatem pierwszy zakład, jaki postawi gracz, będzie nie tylko bezpieczny, ale i darmowy.

Promocje STS – bonus powitalny i nie tylko

sts kod promocyjny

STS Zakłady Bukmacherskie przygotowały bardzo bogaty pakiet bonusów na start dla nowych klientów. Nie oznacza to jednak, że spółka zapomniała o stałych i lojalnych graczach. Bukmacher stara się, aby wszyscy mieli możliwość wypróbowania różnych elementów urozmaiconej oferty STS, m.in. esportu, gier wirtualnych czy Betgames. Na każdy rodzaj rynku można wykorzystać w STS freebet albo zakład bez ryzyka, co pozwala zupełnie za darmo wygrywać prawdziwe pieniądze. Większość ciekawych promocji jest kierowana do użytkowników serwisu internetowego STS – bonus powitalny, darmowy zakład czy zakład bez ryzyka. Ponadto bukmacher przewidział szereg atrakcji dla bywalców lokali stacjonarnych, w tym zwroty części stawek za przegrane kupony czy dodatki do sportów wirtualnych.

Warto regularnie śledzić zakładkę „Promocje” na stronie bukmachera, ponieważ oprócz stałych akcji bardzo często pojawiają się ograniczone czasowo dodatki przy okazji np. prestiżowych wydarzeń sportowych. Należy też wspomnieć, że udział w promocjach jest możliwy jedynie dla graczy ze statusem konta stałego. Konto tymczasowe nie pozwala na wypłatę środków.

W STS bonus powitalny to aż do 1265 zł!

Wspomniany wcześniej kod promocyjny upoważnia do odbioru kilku ciekawych dodatków, które znacząco powiększają wyjściowy bankroll. Ale co znajdzie gracz w standardowym pakiecie powitalnym od STS? Rejestracja profilu to okazja do uzyskania następujących profitów:

 • bonus od depozytu – do 1499 pln jako bonus od wpłaty,
 • 20 zł na BETGAMES w STS – 20 złotych w formie zakładu bez ryzyka za przegrane kupony w obrębie symulowanych gier karcianych,
 • 25 pln jako darmowy zakład – po użyciu kodu promocyjnego PEWNE25,
 • 20 złotych na sporty wirtualne – zwrot za nietrafione kupony do 20 pln w ramach sportów wirtualnych.

Bonus powitalny STS jest wysoki, ale nie najwyższy na rynku. Jednak z całą pewnością jest najlepszy, czego dowiodła analiza Instytutu Badań Systemowych PAN oraz Wyższej Szkoły Bankowej z Wrocławia. Atrakcyjność bonusu jest tutaj mierzona oceną warunków, jakie należy spełnić, aby ostatecznie przekwalifikować go na realne środki depozytowe, które można później np. swobodnie wypłacić.

Bonus startowy w STS – do 1499 zł od pierwszego depozytu

Z uwagi na wyjątkowy bonus od depozytu żaden pasjonat sportu, który chciałby spróbować swoich sił w typowaniu i obstawianiu meczów, nie powinien ominąć oferty STS. Kod promocyjny do skorzystania z podwojenia pierwszego depozytu czy na freebet nie jest wymagany. Wystarczy bowiem wybrać w trakcie rejestracji opcję „Chcę otrzymać swój bonus startowy”.

W STS bonus startowy wynosi 100%, a więc równowartość pierwszej wpłaty (do maksymalnej wysokości 1499 złotych). Po dokonaniu depozytu zasila on saldo środków depozytowych, natomiast taka sama kwota trafia do salda bonusowego. Żeby środki bonusowe mogły zwiększyć pulę pieniędzy depozytowych, które da się wypłacić bądź przeznaczyć na dalszą grę w STS, muszą zostać obrócone. Warunki obrotu są następujące:

 • należy zawrzeć zakłady na kwotę równą co najmniej trzykrotności otrzymanego bonusu (3x bonus od wpłaty),
 • do regulaminowego obrotu wliczane są tylko stawki z poprawnie wytypowanych kuponów,
 • min. kurs kuponu dopuszczonego do obrotu musi być nie mniejszy niż 1.91.

Do obrotu dopuszczane są tylko kupony, które nie są cashbackami, nie są zwrotami, nie wchodzą w skład promocji „Hit Dnia”, nie są typu Maxikombi oraz nie zostały zakończone przy pomocy opcji Cash Out.

Powyższe warunki określają jedynie uwolnienie bonusu na saldo główne STS. Środki te mogą być wykorzystane na dalszą grę. Aby wypłacić kwotę, należy jeszcze:

 • obrócić jednokrotnie na kuponach o kursie minimalnym nie mniejszy niż 1.85.

Użytkownik sam podejmuje decyzję, kiedy obstawia za pieniądze depozytowe, a kiedy woli opłacić kupon za otrzymane środki bonusowe.

STS bonus na start – 20 zł na BETGAMES

W ramach pakietu powitalnego STS Sp. z o.o. przygotowała także dodatek dla osób lubiących gry karciane. Wojna, poker i bakarat to obecnie jedyne dostępne opcje, w których gracz może spróbować swoich sił. Po zaakceptowaniu dodatku (zakładu bez ryzyka), a następnie ułożeniu kuponu SOLO z tego pakietu na stronie STS (klienci mają na to jedną dobę), można uzyskać zwrot do 20 pln za nietrafione typy. Do akcji są dopuszczane wyłącznie kupony z kursem minimalnym na poziomie 1.90. Zwrot zostanie dodany do konta gracza nie później niż trzy dni po spełnieniu opisanych wymagań. Zatem pierwszy zakład, nawet chybiony, nie będzie stracony.

Freebet STS – bonus bez depozytu w wysokości 25 zł

Na dobry początek – freebet bez depozytu. Przygodę z niebiesko-pomarańczowym bukmacherem można rozpocząć bez zainwestowania nawet jednej złotówki. Umożliwia to darmowy zakład w wysokości 25 złotych. Żeby otrzymać freebet, wystarczy w odpowiednim polu formularza rejestracyjnego wpisać specjalny kod promocyjny STS. Później pozostaje pozytywna weryfikacja konta i maksymalnie po trzech dniach darmowy zakład pojawi się na koncie gracza. Może się okazać, że przy odrobinie szczęścia (jeśli kupon opłacony za freebet 25 pln okaże się wygrany) wcale nie trzeba będzie zasilać konta dodatkowymi funduszami.

Aby freebet bez depozytu mógł być przelany na saldo główne, gracz musi jeszcze:

 • dokonać trzykrotnego obrotu (łącznie na 75 pln) na kuponach o kursie min. 1.91.

Po spełnieniu powyższych warunków otrzymane środki mogą być przeznaczone na dalszą grę w STS lub wypłacone. Należy jeszcze wspomnieć, że do obrotu nie będą wliczane kupony, które są typu Maxikombi, są cashbackiem lub zostały wypłacone przy pomocy opcji Cash out.

Zakład bez ryzyka – 20 zł na sporty wirtualne

Ostatnim elementem pakietu powitalnego dla nowych klientów jest możliwość uzyskania zakładu bez ryzyka. Wystarczy założyć konto gracza w STS, by otrzymać 20 zł na sporty wirtualne. Aby uwolnić dodatek, należy zawrzeć zakłady w obrębie virtuals. Do promocji dopuszczone są tylko kupony SOLO lub AKO o kursie min. nie mniejszym niż 1.90. Aby przelać dodatek na saldo główne, gracz musi jeszcze spełnić warunki obrotu:

 • opłacić zakłady za co najmniej 60 złotych, przy czym dopuszczane są tylko poprawnie wytypowane kupony, o kursie min.1.91.

Bukmacher STS – promocja nie tylko dla nowych graczy

STS Sp. z o.o. docenia lojalność, dlatego często lubi mile zaskakiwać stałych bywalców swojego serwisu promocjami bukmacherskimi. Szczególnie sporo promocji pojawia się podczas imprez sportowych dużej rangi, jak np. piłkarska Liga Mistrzów albo Liga Europy UEFA. Stali użytkownicy często mogą brać udział w różnych rankingach, w których STS przeznacza do podziału grube tysiące złotych. Bukmacher oferuje naprawdę mnóstwo promocji, można wręcz stwierdzić, że w bonus goni bonus. Liczne dodatki usatysfakcjonują każdego, w tym zwolenników klasycznych sportów (np. Superoferta, Hit Dnia), amatorów rozgrywek esportowych, fanów sportów wirtualnych, a nawet… pokera texas holdem – w ramach Betgames.

Ważne wydarzenia sportowe to również okazja do tego, aby uzyskać pokaźne profity od STS. Kod promocyjny to najlepszy sposób, żeby uhonorować takie imprezy. Gracz może zdobyć wtedy m.in. dodatki w postaci darmowych zakładów albo zakładów bez ryzyka. Włączone powiadomienia w STS mobile (aplikacji) czy częste odwiedzanie działu „Promocje” na stronie internetowej to najlepsze rozwiązanie dla graczy, którzy nie chcą stracić okazji na powiększenie indywidualnego salda.

Zaproś kumpla – zgarnij nawet 340 zł bonusu STS!

W grupie siła! Nie inaczej jest też w zakładach bukmacherskich, gdzie grupa zgranych kumpli może wymieniać się istotnymi informacjami na temat meczów czy wspólnie analizować kolejne spotkania, ale przede wszystkim dobrze się bawić. Jeśli dodatkowo przy tej okazji da się zarobić całkiem sporo gotówki i to zupełnie za darmo, może być ciężko w to uwierzyć. A jednak! Każdy, kto wpłaci co najmniej 25 pln i obróci po minimalnym kursie 1.85, zyskuje prawo do zaproszenia znajomego w poczet użytkowników STS. Kod promocyjny do wzięcia udziału w tej akcji nie jest potrzebny, gdyż zaraz po spełnieniu tego warunku automatycznie uaktywnia się specjalny link. W momencie, kiedy zaproszony za jego pośrednictwem znajomy wpłaci depozyt w wysokości minimum 50 złotych i zagra łącznie na kuponach o kursie min. 1.85 lub wyższym za 500 złotych, polecający otrzyma gratis 50 złotych. Co więcej, saldo środków kumpla również zwiększy się o 50 złotych.

Na opisanych powyżej warunkach można zaprosić aż sześciu znajomych do wspólnej gry w STS. Wszyscy, którym uda się skompletować pełną drużynę, za kumpli nr 5 i 6 dostaną dodatkowo po 20 złotych. Oznacza to, że razem można zgarnąć nawet 340 złotych zupełnie za darmo.

Ekstra 25 zł na sporty wirtualne

Ekstra 25 złotych na sporty wirtualne to kolejna świetna akcja w STS. Promocja jest cykliczna i polega na dodaniu do konta bonusowego premii w kwocie 25 złotych dla wszystkich, którzy w ciągu ostatniego tygodnia obstawili zakłady ze sportów wirtualnych za min. 300 złotych, z kursem na kuponach 2.00 bądź wyższym. Warto wspomnieć, że oferta dotyczy osób lubiących obstawiać w obrębie punktów stacjonarnych. Po spełnieniu wymagań gracz otrzyma doładowanie Karty STS na kwotę 25 złotych. Uzyskane środki mogą być przeznaczone wyłącznie na dalsze zakłady organizowane przez bukmachera STS. Dotyczy to całej oferty spółki.

Bezpieczne 25 zł od STS na Betgames

Jeśli po weekendzie na koncie bonusowym gracza pojawi się kolejne 25 złotych, może to oznaczać nagrodę za obstawianie zakładów w pokera, bakarata albo wojnę. Wystarczy bowiem postawić w Betgames kilka zakładów z łącznym kursem minimalnym 2.00, a 10% sumy stawek z wygranych kuponów (limit do 25 złotych) wyląduje co tydzień na koncie ze środkami bonusowymi. Aby zgłosić zamiar wzięcia udziału w tej promocji STS, należy kliknąć button „Weź udział”, znajdujący się na podstronie akcji.

Bezpieczne 25 zł na Esport

Miłośnicy LoL, CS oraz CoD, którym nie uda się poprawnie wytypować wyników esportowych, mogą „na osłodę” zgarnąć mały prezent od STS. Bonus 10% do maks. wysokości 25 złotych, liczony od sumy stawek z przegranych kuponów SOLO, na których znajduje się zdarzenie z esportu z kursem nie mniejszym niż 1.85.

STS cashback do 50 pln

Kolejna tygodniowa akcja specjalna dla każdego gracza, który typuje u bukmachera STS. Maksymalna kwota, jaką można uzyskać, to 50 pln. Promocja jest podzielona na dwa etapy: od poniedziałku do czwartku oraz od piątku do niedzieli. Wystarczy spróbować swoich sił w opcjach przedmeczowych lub typu LIVE. W przypadku niepowodzenia graczowi zostanie zwrócone 20% wkładu do maksymalnie 30 pln po pierwszym etapie oraz 20 pln po drugim. Co ważne, nie ma znaczenia, czy gracz zawiera zakłady AKO, czy SOLO. Nie liczy się nawet wielkość kursu na kuponach. Odzyskane środki wpłyną na saldo główne najpóźniej po trzech dniach od zakończenia cyklu.

Promocje czasowe w STS

Z chwilą, kiedy zbliża się wydarzenie o dużej randze ze świata sportu, bardzo prawdopodobne, że przy tej okazji STS przygotuje ekstra promocję. Z racji tego, iż koronawirus zawiesił cały kalendarz sportowych imprez na kilka miesięcy i dopiero od niedawna przywrócono większość rozgrywek, to ważne turnieje, inauguracje, finały czy mistrzostwa obserwujemy obecnie bardzo często. Dobrze zatem pamiętać o tym, aby szukać informacji na stronie bukmachera oraz regularnie przeglądać skrzynkę mailową. Dzięki temu nie przeoczy się kolejnych czasowych promocji od spółki STS – freebet, cashback i wiele innych.

Voucher STS – kod promocyjny VIP, czyli dodatkowe bonusy

Przed rejestracją w serwisie największego w Polsce bukmachera warto zajrzeć na strony partnerskie współpracujące z STS. Kod promocyjny VIP (znany także pod potoczną nazwą voucher STS), jaki można znaleźć na branżowych portalach, to nierzadko prawdziwa kopalnia dodatkowych profitów bukmacherskich. Wyższy bonus, kolejny darmowy zakład albo zakład bez ryzyka typu cashback – to tylko niektóre spośród ekstra atrakcji czekających na osoby, które przy rejestracji wprowadzą unikalny kod. STS, z racji swojej renomy, współpracuje wyłącznie z najlepszymi stronami partnerskimi i to właśnie za ich pośrednictwem udostępnił wyjątkowy voucher. Znajdziesz go m.in. w serwisie BETOMANIA. Z naszym kodem promocyjnym VIP BETOMANIA zgarniesz bonus o wysokości do 1259 złotych – do 1499 złotych bonusu od depozytu, bonus bez depozytu na kwotę 29 złotych oraz zakład bez ryzyka o wartości 30 złotych.

Kody promocyjne STS – FAQ

Kody promocyjne STS

Kod promocyjny STS jest wyjątkowo pożądany, ponieważ gwarantuje ponadstandardowe benefity nowym użytkownikom internetowego serwisu bukmacherskiego. Poniżej można znaleźć szereg cennych informacji na ten temat. Z pewnością przydadzą się wszystkim szczęśliwcom, którzy nie posiadają jeszcze konta w STS i mogą posłużyć się kodem promocyjnym przy aktywacji profilu. Należy wspomnieć, że tylko po pełnej aktywacji gracz uzyska dostęp do wszystkich aktualnych ofert promocyjnych, pełnej oferty zakładowej, STS TV oraz systemu wpłat i wypłat.

Jaki jest kod promocyjny STS?

Unikalny kod promocyjny STS, dzięki któremu można otrzymać fantastyczny pakiet powitalnych bonusów o wartości do 1259 zł, to BETOMANIA. W ramach akcji gracz otrzyma podwojenie pierwszej wpłaty, darmowy zakład o wartości 29 pln oraz zakład bez ryzyka do kwoty 30 pln. Kod promocyjny jest przeznaczony dla osób, które nie posiadają jeszcze konta gracza w STS. Bonus musi zostać wprowadzony w odpowiednie pole przy rejestracji – w przeciwnym wypadku traci się możliwość otrzymania ekstra profitów.

Gdzie wpisać kod promocyjny STS?

Aby zarejestrować się z voucherem/kodem promocyjnym, należy najpierw kliknąć w przycisk „Załóż konto” na stronie internetowej bukmachera STS. Kod promocyjny wpisuje się na pierwszej stronie formularza rejestracyjnego, w czwartym polu, zaraz po podaniu adresu email, hasła oraz numeru telefonu.

Jakie bonusy czekają na nowych graczy?

STS kod promocyjny pozwala na zdobycie kilku ekstra dodatków, ale to nie wszystko w ofercie bukmachera dla nowych klientów. W pakiecie początkowym znajduje się 1499 pln w ramach podwojenia pierwszego depozytu, darmowy zakład na całą ofertę, a także dwa zakłady bez ryzyka na sporty wirtualne oraz symulacje gier karcianych (BETGAMES).

Jakie bonusy STS oferuje stałym klientom?

Stali bywalcy zakładów bukmacherskich STS liczyć mogą na profity związane z zapraszaniem znajomych do wspólnej gry (maksymalnie 340 pln), dodatkowe środki pieniężne na zakłady w obrębie sportów wirtualnych oraz profity za typowanie BETGAMES.

Jak wypłacić bonus w STS?

W STS kod promocyjny BETOMANIA umożliwia zgromadzenie pokaźnej puli środków bonusowych. Nie da się ich jednak od razu wypłacić, ale można z nich korzystać przy obstawianiu/opłacaniu kuponów. Trzeba dokonać obrotu środkami bonusowymi, czyli wypełnia się podstawowy warunek tzw. „uwalniania bonusu”. Po wykonaniu wymaganego obrotu całe saldo środków bonusowych przechodzi do tzw. konta depozytowego, z którego można dokonać wypłaty albo kontynuować grę. W myśl regulaminów, które każdy gracz musi zaakceptować w formularzu rejestracyjnym STS, wypłata środków realizowana jest wyłącznie na indywidualne konto bankowe gracza podane podczas tworzenia profilu.

Przelew środków na rachunek klienta jest dokonywany za pośrednictwem klasycznych przelewów, szybkich przelewów (o ile bukmacher zapewnia taką możliwość) lub w ramach portfeli online. Zlecenie wypłaty może nastąpić również w dowolnym punkcie stacjonarnym bukmachera – wystarczy zlecić procedurę pracownikowi spółki.

Ile razy trzeba obrócić bonus STS?

Aby móc swobodnie dysponować środkami, jakie oferuje dany bonus, należy dokonać pewnego obrotu przedstawionego w regulaminie danej promocji. Przykładowo, pakiet powitalny (bonus do 1499 pln) musi najpierw być obrócony trzykrotnie (tylko wygrane kupony o kursie min 1.91), żeby zostać „uwolnionym” na saldo główne gracza. Po tym etapie kwota bonusu STS może być przeznaczona na dalszą grę. W przypadku chęci wypłacenia środków na konto bankowe gracz musi jeszcze jednokrotnie obrócić kwotą bonusową. Przy czym w tej sytuacji dopuszczane są kupony z kursem nie mniejszym niż 1.85.

Przykładowo, jeżeli pierwsza wpłata wynosiła 500 zł i taka też kwota pojawiła się na saldzie środków bonusowych, trzeba nimi opłacić zakłady łącznie za 1500 zł. W zakładce „Moje konto” w STS można sukcesywnie sprawdzać, jaka kwota pozostała do wykonania wymaganego obrotu. Prócz tego należy pamiętać, że do prawidłowego obrotu zaliczane są wyłącznie stawki z wygranych kuponów u bukmachera STS.

4.5 2 votes
Ocena artykułu
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wybrałem tego buka, ponieważ był reklamowany jako bukmacher nr.1 w Polsce. Chyba tak jest, bo dobre ma kody promocyjne, bonusy powitalne itd. Dla mnie mega ważne jest aby support szybko mi odpowiadał i dobrze tłumaczył, bo zawsze mam sporo pytań. Przynajmniej bym polecał go dla początkujących graczy.

No tutaj powiem, ze STS nie jest idealnym bukmacherem, ale! W porównaniu do innych to na pewno wchodzi w TOP-2. Nigdy nie miałem z nimi żadnych problemów, więc narzekać na nich nie mam prawa. A no i kod z oferty promocyjnej jest złotym środkiem na tle istniejących ofert.

Bukmacher ma kasę aby nam zaproponować dobre i korzystne bonusy na samy początek. łatwy do wykorzystania. Bez kosmicznych sum, bez skomplikowanego regulaminu – to co lubią początkujące graczy.

To prawda. Brak mądrych procedur aktywacji kodu promocyjnego i jakichkolwiek niespodzianek – to czego oczekują nowe graczy. Polecam kod promocyjny betomania – działa! Życzę wysokich kursów i dużych zarobków.