STS – kod promocyjny 2021, bonus na start, zasady

Zaktualizowano 14 stycznia 2021

Ponad 20-letni staż na rynku podmiotów oferujących zakłady bukmacherskie sprawił, że STS to dziś (u)znana marka dla wszystkich miłośników obstawiania wyników meczów sportowych. Legalny bukmacher STS posiada największy, bo prawie 50-proc. udział w branży bukmacherskiej w Polsce. Swoją pozycję firma zawdzięcza nie tylko solidnej ofercie zakładów online, ale także świetnie skrojonym benefitom – zarówno dla nowych, jak i stałych użytkowników serwisu.

Bogata oferta, w ramach której dostępny jest fantastyczny powitalny bonus STS, darmowy freebet, liczne promocje i mega kod promocyjny STS, uaktywniający dodatkowe gratisy – to ścisły TOP na rynku. Rewelacyjne propozycje promocyjne STS bronią się same, nie jest im nawet potrzebne wsparcie legendarnego goalkeepera i ambasadora marki – Petera Schmeichela. Poznajmy zatem szczegóły wyjątkowej oferty promocyjnej niebiesko-pomarańczowego bukmachera!

Kod promocyjny STS

Rejestracja u bukmachera to z pewnością ekscytujący moment, bowiem nowy użytkownik często może liczyć na jakiś ciekawy bonus, a jeszcze lepiej, kiedy do utworzenia konta posłuży specjalny kod promocyjny. STS we współpracy z portalem BETOMANIA, przygotował wyjątkowy kod promocyjny, dzięki któremu bonusy na start będą znacznie atrakcyjniejsze. Wpisując podczas zakładania konta gracza kod promocyjny BETOMANIA, STS przywita nowego użytkownika serwisu ekskluzywnym pakietem, w składzie którego znajduje się:

  • 100% bonus od depozytu do kwoty 1 200 złotych,
  • freebet o wartości 29 zł,
  • zakład bez ryzyka na 30 zł (cashback).

W tym przypadku nie sprawdza się powiedzenie, że „lepsze jest wrogiem dobrego”, ponieważ korzystniejsze bonusy powitalne (np. freebet), jakie gwarantuje kod promocyjny STS – stwarzają większe możliwości zbudowania solidnego bankrolla.

STS – bonus powitalny i nie tylko

W STS bonus na dobry start – to z pewnością nie lada gratka dla nowych użytkowników, ale nie jedyna atrakcja, ponieważ bukmacher mocno premiuje także stałych i lojalnych graczy. Bukmacher stara się, aby wszyscy, bez żadnego ryzyka, mieli możliwość wypróbowania różnych elementów bogatej oferty STS, m.in. esportu, gier wirtualnych czy Betgames. Na każdy rodzaj zakładów można wykorzystać w STS freebet albo cashack, co pozwala zupełnie za darmo wygrać prawdziwe pieniądze. Większość ciekawych promocji kierowana jest do użytkowników serwisu internetowego STS – bonus powitalny, freebet czy zakład bez ryzyka, ale bukmacher przewidział również szereg atrakcji dla bywalców lokali stacjonarnych. Warto regularnie śledzić zakładkę „Bonusy”, ponieważ oprócz stałych promocji, bardzo często pojawiają się też ograniczone czasowo akcje przy okazji prestiżowych wydarzeń sportowych.

W STS bonus powitalny to aż do 1225 zł!

Freebet oraz 100% premia od pierwszego depozytu – składają się na podstawowy pakiet powitalny w STS o łącznej wartości 1 225 złotych. Bonus powitalny STS jest wysoki, ale nie najwyższy na rynku, jednak z całą pewnością jest najlepszy – czego dowiodła analiza Instytutu Badań Systemowych PAN oraz Wyższej Szkoły Bankowej z Wrocławia. Atrakcyjność bonusu mierzona jest bowiem oceną warunków, jakie należy spełnić, aby ostatecznie przekwalifikować go na realne środki depozytowe, które można później np. swobodnie wypłacić.

Freebet STS – bonus bez depozytu w wysokości 25 zł

Na dobry początek – freebet STS bez depozytu. Przygodę z niebiesko-pomarańczowym bukmacherem można rozpocząć bez inwestowania nawet jednej złotówki, a umożliwia to freebet w wysokości 25 zł. Żeby otrzymać freebet, wystarczy w odpowiednim polu formularza rejestracyjnego wpisać specjalny kod promocyjny STS, a po kilku chwilach freebet pojawi się automatycznie na koncie gracza. Może się okazać, że przy odrobinie szczęścia – jeśli kupon opłacony za freebet 25 zł okaże się wygrany – wcale nie trzeba będzie zasilać konta dodatkową kasą!

Bonus startowy w STS – do 1200 zł od pierwszego depozytu

Każdy pasjonat sportu, który chciały spróbować swoich sił w typowaniu i obstawianiu meczów, z uwagi na wyjątkowy bonus startowy – na pewno nie powinien ominąć oferty STS. Kod promocyjny do skorzystania z podwojenia pierwszego depozytu i na freebet – nie jest wymagany, wystarczy bowiem zaznaczenie w trakcie rejestracji opcji „Chcę otrzymać swój bonus startowy”.

W STS bonus startowy wynosi 100%, a więc równowartość pierwszej wpłaty – do maksymalnej wysokości 1 200 zł. Po dokonaniu depozytu, zasila on saldo środków depozytowych, natomiast taka sama kwota trafia do salda bonusowego. Żeby środki bonusowe mogły zwiększyć pulę pieniędzy depozytowych, które można wypłacić bądź przeznaczyć na dalszą grę, muszą zostać obrócone. Użytkownik sam decyduje kiedy obstawia za pieniądze depozytowe, a kiedy chce opłacić kupon za środki bonusowe.

STS – promocja bukmacherska nie tylko dla nowych graczy

STS ceni lojalność, dlatego też często lubi mile zaskakiwać promocjami bukmacherskimi stałych bywalców swojego serwisu. Szczególnie sporo promocji pojawia się podczas imprez sportowych dużej rangi, jak np. piłkarska Liga Mistrzów albo Liga Europy UEFA. Stali użytkownicy często mogą brać udział w różnych rankingach, w których STS przeznacza do podziału grube tysiące złotych. Bukmacher oferuje naprawdę mnóstwo promocji, można wręcz stwierdzić, że w STS bonus goni bonus. Liczne bonusy usatysfakcjonują każdego, w tym zwolenników klasycznych sportów (np. Superoferta, Hit Dnia), amatorów rozgrywek esportowych, fanów sportów wirtualnych, a nawet… pokera texas holdem – w ramach Betgames.

Zaproś kumpli – zgarnij nawet 340 zł bonusu STS!

W grupie siła! Nie inaczej jest też w bukmacherce, gdzie grupa zgranych kumpli może wymieniać się istotnymi informacjami na temat meczów czy wspólnie analizować kolejne spotkania, ale przede wszystkim dobrze się bawić. Jeśli jeszcze przy tej okazji można zarobić całkiem sporo gotówki i to zupełnie za darmo, to ciężko w to uwierzyć. A jednak! Każdy kto wpłaci co najmniej 25 zł i obróci po minimalnym kursie 1.85, zyskuje prawo do zaproszenia znajomego w poczet użytkowników STS. Kod promocyjny do wzięcia udziału w tej akcji nie jest potrzebny, gdyż zaraz po spełnieniu tego warunku – automatycznie uaktywnia się specjalny link.

W momencie, kiedy zaproszony za jego pośrednictwem kumpel wpłaci depozyt minimum 50 zł i zagra łącznie na kuponach z kursem 1.85 lub wyższym za 500 złotych, to polecający otrzyma gratis 50 zł. Mało tego! Saldo środków znajomego również zwiększy się o 50 złotych! Na tych warunkach można zaprosić aż sześciu znajomych, wszyscy, którym uda się skompletować pełną drużynę, za kumpli nr 5 i 6 – dostaną dodatkowo po 20 zł. Razem można więc zgarnąć nawet 340 złotych za free!

Ekstra 25 zł na sporty wirtualne

Ekstra 25 zł na virtuale to kolejna świetna akcja w STS. Promocja jest cykliczna i polega na dodaniu do konta bonusowego premii w kwocie 25 zł – dla wszystkich, którzy w ciągu ostatniego tygodnia obstawili zakłady ze sportów wirtualnych za min. 300 zł, z kursem na kuponach 2.00 bądź wyższym.

Bezpieczne 25 zł na Betgames

Jeśli po weekendzie na koncie bonusowym gracza pojawi się kolejne 25 zł, może to oznaczać nagrodę za obstawianie zakładów w pokera, bakarta albo wojnę. Wystarczy bowiem postawić w Betgames kilka zakładów z łącznym kursem minimalnym 2.00, a 10% sumy stawek z wygranych kuponów (limit do 25 zł) – wyląduje co tydzień na koncie ze środkami bonusowymi! Aby zgłosić swój zamiar wzięcia udziału w tej promocji, należy kliknąć button „Weź udział” – znajdujący się na podstronie akcji.

Bezpieczne 25 zł na Esport

Miłośnicy LoL, CS oraz CoD, którym nie uda się poprawnie wytypować wyników esportowych, mogą „na osłodę” liczyć na mały prezent od STS. Bonus 10% do maks. wysokości 25 zł – liczony od sumy stawek z przegranych kuponów SOLO, na których znajduje się zdarzenie z esportu z kursem nie mniejszym, niż 1.85.

Promocje czasowe w STS

Z chwilą, kiedy zbliża się wydarzenie o dużej randze ze świata sportu, bardzo prawdopodobne, że STS przygotuje ekstra promocję przy tej okazji. Z racji tego, iż koronawirus zawiesił cały kalendarz sportowych imprez na kilka miesięcy i dopiero od niedawna przywrócono większość rozgrywek, to ważne turnieje, inauguracje, finały czy mistrzostwa – obserwujemy obecnie bardzo często. Warto więc zaglądać do sekcji z bonusami oraz regularnie przeglądać maila, żeby nie przeoczyć kolejnych czasowych promocji bukmacherskich od STS.

Voucher STS – kod promocyjny VIP, czyli dodatkowe bonusy

Przed rejestracją w serwisie największego w Polsce bukmachera, warto zajrzeć na strony partnerskie współpracujące z STS. Kod promocyjny VIP, zwany także potocznie voucher STS, jaki można znaleźć na branżowych portalach, to nierzadko prawdziwa kopalnia dodatkowych profitów bukmacherskich. Wyższy bonus, kolejny freebet albo bezpieczny zakład typu cashback – to tylko niektóre spośród ekstra atrakcji, czekających na osoby, które przy rejestracji wprowadzą unikalny kod. STS – z racji swojej renomy – współpracuje tylko z najlepszymi stronami partnerskimi i to właśnie za ich pośrednictwem udostępnił wyjątkowy voucher. Znajdziesz go m.in. w serwisie BETOMANIA. Z naszym kodem promocyjnym VIP BETOMANIA zgarniesz bonus o wysokości do 1259 zł – do 1200 zł bonusu od depozytu, freebet 29 zł oraz cashback 30 zł.

Kod promocyjny STS – FAQ

Kod promocyjny STS jest wyjątkowo pożądany, ponieważ gwarantuje ponadstandardowe benefity nowym użytkownikom internetowego serwisu bukmacherskiego. Poniżej można znaleźć garść cennych informacji, które z pewnością przydadzą się wszystkim szczęśliwcom, którzy nie posiadają jeszcze konta w STS i mogą skorzystać z kodu promocyjnego przy aktywacji konta.

Jaki jest kod promocyjny STS?

Unikalny kod promocyjny STS, dzięki któremu można otrzymać fantastyczny pakiet powitalnych bonusów o wartości 1 259 zł, w tym podwojenie pierwszej wpłaty, freebet i cashback – to BETOMANIA. Kod dedykowany jest dla osób, które nie posiadają jeszcze konta gracza w STS. Bonus musi zostać wprowadzony w odpowiednie pole przy rejestracji, w przeciwnym wypadku traci się możliwość otrzymania ekstra profitów.

Gdzie wpisać kod promocyjny STS?

Aby zarejestrować się z voucherem/kodem promocyjnym, należy najpierw kliknąć w przycisk „Załóż konto” na stronie internetowej bukmachera STS. Kod promocyjny wpisuje się na pierwszej stronie formularza rejestracyjnego – w czwartym polu, zaraz po podaniu adresu email, hasła i numeru telefonu.

Jak wypłacić bonus w STS?

W STS kod promocyjny BETOMANIA umożliwia zgromadzenie pokaźnej puli środków bonusowych. Nie można ich jednak od razu wypłacić, ale można z nich korzystać przy obstawianiu/opłacaniu kuponów. Trzeba dokonać obrotu środkami bonusowymi, czyli wypełnia się podstawowy warunek tzw. „uwalniania bonusu”. Po wykonaniu wymaganego obrotu, całe saldo środków bonusowych przechodzi do tzw. konta depozytowego, z którego możliwa jest wypłata bądź dalsza gra.

Ile razy trzeba obrócić bonus STS?

By móc swobodnie dysponować środkami, cały bonus STS trzeba obrócić 3 razy po kursie minimalnym 1.91 na kuponach SOLO lub AKO. Przykładowo, jeżeli pierwsza wpłata wynosiła 500 zł i taka też kwota pojawiła się na saldzie środków bonusowych, należy nimi opłacić zakłady łącznie za 1 500 zł. W zakładce „Moje konto” można sukcesywnie sprawdzać, jaka kwota pozostała do wykonania wymaganego obrotu. Należy pamiętać, że do prawidłowego obrotu zaliczane są wyłącznie stawki z wygranych kuponów.