STS kod promocyjny 2021, bonus na start, zasady

Zaktualizowano 16 września 2021

Aktualny STS kod promocyjny – BETOMANIA. STS Zakłady Bukmacherskie mają ponad 20-letni staż na rodzimym rynku legalnych bukmacherów. To najbardziej rozpoznawalna polska firma, która posiada największy, bo prawie 50% udział w branży gier wzajemnych w Polsce. Obecnie zgodnie z prawem funkcjonuje na podstawie pozwolenia wydanego przez Ministerstwo Finansów. Można je znaleźć pod numerem SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12 (znajduje się na liście legalnych bukmacherów). Swoją pozycję STS zawdzięcza nie tylko solidnej ofercie zakładów online, ale także świetnie skrojonym benefitom – zarówno dla nowych, jak i stałych użytkowników serwisu www.

STS kod promocyjny

Star Typ Sport umożliwia zawieranie zakładów za pośrednictwem trzech kanałów: poprzez stronę www, aplikację mobilną (STS mobile) oraz w punktach stacjonarnych. Legalny bukmacher STS Zakłady Bukmacherskie online to nowoczesne platformy, w których obrębie gracz ma dostęp do oferty przedmeczowej (wydarzeń sportowych i nie tylko) oraz może typować zdarzenia z działu “Zakłady na żywo”. Na tablicach spółki znajdują się również gry karciane (BETGAMES) oraz sporty wirtualne. STS posiada także sieć jednostek naziemnych, która obejmuje ponad 440 punktów. Typy zakładów (prematch, zakłady na żywo, sporty wirtualne), które klient może zawierać na terenie każdego obiektu, są wyszczególnione na stronie STS. Ponadto użytkownicy posiadający status konta stałego mają dostęp do STS TV. Wystarczy logowanie oraz zakład w ramach aktualnie transmitowanego wydarzenia, aby uzyskać dostęp do relacji na żywo. Nie wszyscy legalni bukmacherzy po rejestracji konta dają takie możliwości.

Ocena oferty: 5/5 – Wrzesień 2021

Z poziomu witryny internetowej STS, aplikacji oraz w punktach stacjonarnych gracz może otrzymać profesjonalną pomoc pracownika spółki. W trybie online klient ma możliwość skorzystania z chatu, infolinii lub formularza kontaktowego. Prócz tego w punktach dostępowych STS do zakładów można założyć konto gracza (w tym konto tymczasowe) oraz wykonywać wpłaty i wypłaty środków z i do wielu banków, m.in. Alior Bank, WBK, Santander i wielu innych. Przy czym wypłaty są możliwe wyłącznie na indywidualny rachunek bankowy podany w formularzu rejestracyjnym STS. Rejestracja samego profilu nie zajmie więcej niż kilkanaście minut. Podczas rejestracji konta u legalnego bukmachera należy podać wszystkie niezbędne dane. Podonie, jak np. w Superbet Zakłady Bukmacherskie sp. z o.o.

Nazwa bonusu Bonus STS
STS kod promocyjny Betomania
Cashout Warto zamknąć zakład przed rozstrzygnięciem kuponu
Strefa VIP Klub dla graczy (ekskluzywny)
Zaproś kumpla 50 pln
Bonus na sporty wirtualne Zawsze 20 pln
BetGames – bonus Zawsze 20 pln
Bonus od wpłaty Do 1200 pln – 100%
Zakład bez ryzyka Zwrot stawki – aż 235 pln
Bonus bez depozytu Freebet za rejestrację na poziomie 29 pln

STS Zakłady Bukmacherskie online dysponują również bardzo bogatą ofertą profitów, w ramach której dostępny jest m.in. bonus od depozytu, darmowy zakład, zakład bez ryzyka oraz inne promocje. Ponadto w pakiecie znajduje się kod promocyjny STS, uaktywniający dodatkowe gratisy – to ścisły TOP na rynku. Rewelacyjne propozycje promocyjne STS bronią się same, nie jest im nawet potrzebne wsparcie legendarnego goalkeepera i ambasadora marki – Petera Schmeichela. Poznajmy zatem szczegóły wyjątkowej oferty promocyjnej niebiesko-pomarańczowego bukmachera! A naprawdę warto, bo otrzymany bonus STS może wpłynąć bardzo mocno na wysokość wygranej.

Kod promocyjny STS – opinie

Nazwa

STS

Adres www

sts.pl

Bonus bez depozytu

29 PLN freebet za rejestrację

STS - kod promocyjny

BETOMANIA - 235 PLN zwrot stawki

Czołowe Zakłady Bukmacherskie zadbały o to, aby profity związane z rejestracją profilu były bardzo wymierne. Jeszcze lepiej, kiedy do utworzenia konta posłuży specjalny kod promocyjny. STS we współpracy z portalem BETOMANIA przygotował wyjątkowe kody promocyjne. Dzięki niemu bonusy na start będą znacznie atrakcyjniejsze. Wpisując w formularzu rejestracyjnym gracza specjalny ciąg znaków (składający się na kod) otrzymany od BETOMANIA, STS przywita nowego użytkownika serwisu ekskluzywnym pakietem, w którego składzie znajduje się:

 • 100% bonus od depozytu do kwoty 1200 złotych – wystarczy dokonać pierwszej wpłaty, a odpowiednie środki pojawią się na koncie bonusowym gracza,
 • darmowy zakład o wartości 29 złotych – ekstra środki, które nie wymagają wkładu własnego,
 • zakład bez ryzyka na 235 złotych (bonus cashback) – gracz nie musi się martwić o to, czy zakład będzie udany – środki wrócą na konto gracza w STS (bonusowe),
 • zakład bez ryzyka na 20 złotych (betgames),
 • 20 zł na sporty wirtualne.

W tym przypadku nie sprawdza się powiedzenie, że „lepsze jest wrogiem dobrego”. Korzystniejsze bonusy powitalne (np. bonus bez depozytu – freebet czy ekstra 29 pln), jakie gwarantuje użycie kodu promocyjnego STS, stwarzają większe możliwości zbudowania solidnego bankrollu. Zatem pierwszy zakład, jaki postawi gracz, będzie nie tylko bezpieczny, ale i darmowy. Darmowy bonus STS z pewnością zachęca nowych użytkowników do tego, aby zakładać konto. Z bonusu powitalnego mogą skorzystać praktycznie wszyscy nowi gracze. Dodatkowo STS oferta zakładów bukmacherskich jest bardzo szeroka, dzięki czemu każdy spełni warunki, są wymagane. Co należy zrobić? To proste! Wpłać depozyt, obstaw kupon, a Twoje konto bonusowe zostanie zasilone dodatkowymi środkami lub będziesz mógł zagrać zakład bez ryzyka.

Promocje STS – bonus powitalny i nie tylko

najlepszy pakiet powitalny

STS Zakłady Bukmacherskie przygotowały bardzo bogaty pakiet bonusów na start dla nowych klientów. Nie oznacza to jednak, że spółka zapomniała o stałych i lojalnych graczach. Bukmacher stara się, aby wszyscy mieli możliwość wypróbowania różnych elementów urozmaiconej oferty STS, m.in. esportu, gier wirtualnych czy Betgames. Na każdy rodzaj rynku można wykorzystać w STS freebet albo zakład bez ryzyka, co pozwala zupełnie za darmo wygrywać prawdziwe pieniądze. Większość ciekawych promocji jest kierowana do użytkowników serwisu internetowego STS – bonus powitalny, darmowy zakład czy zakład bez ryzyka. Ponadto bukmacher przewidział szereg atrakcji dla bywalców lokali stacjonarnych, w tym zwroty części stawek za przegrane kupony czy dodatki do sportów wirtualnych.

Warto regularnie śledzić zakładkę „Promocje” na stronie bukmachera, ponieważ oprócz stałych akcji bardzo często pojawiają się ograniczone czasowo dodatki przy okazji np. prestiżowych wydarzeń sportowych. Należy też wspomnieć, że udział w promocjach jest możliwy jedynie dla graczy ze statusem konta stałego. Konto tymczasowe nie pozwala na wypłatę środków. Kod bonusowy STS jest także często dostępny na stronach partnerskich. Można dzięki temu zyskać wyższy bonus powitalny po wpłacie środków do konta depozytowego. STS kod promocyjny wystarczy wpisać tylko raz, a legalny bukmacher uaktywni profity automatycznie.

W STS bonus powitalny to aż do 1504 zł!

Wspomniany wcześniej STS kod bonusowy upoważnia do odbioru kilku ciekawych dodatków, które znacząco powiększają wyjściowy bankroll. Ale co znajdzie gracz w standardowym pakiecie powitalnym od STS? Rejestracja profilu to okazja do uzyskania następujących profitów:

 • bonus od depozytu – do 1200 pln jako bonus od wpłaty,
 • 20 zł na BETGAMES w STS – 20 złotych w formie zakładu bez ryzyka za przegrane kupony w obrębie symulowanych gier karcianych,
 • 29 pln jako darmowy zakład – po użyciu kodu promocyjnego BETOMANIA,
 • 235 pln na zakład bez ryzyka,
 • 20 złotych na sporty wirtualne – zwrot za nietrafione kupony do 20 pln w ramach sportów wirtualnych.

kod betomania

Bonus STS dla nowych graczy jest wysoki, ale nie najwyższy na rynku. Jednak z całą pewnością jest najlepszy, czego dowiodła analiza Instytutu Badań Systemowych PAN oraz Wyższej Szkoły Bankowej z Wrocławia. Atrakcyjność bonusu jest tutaj mierzona oceną warunków, jakie należy spełnić, aby ostatecznie przekwalifikować go na realne środki depozytowe, które można później np. swobodnie wypłacić.

Bonus startowy w STS – do 1504 zł od pierwszego depozytu

Z uwagi na wyjątkowy bonus od depozytu żaden pasjonat sportu, który chciałby spróbować swoich sił w typowaniu i obstawianiu meczów, nie powinien ominąć oferty STS. Kod promocyjny do skorzystania z podwojenia pierwszego depozytu czy na freebet nie jest wymagany. Wystarczy bowiem wybrać w trakcie rejestracji opcję „Chcę otrzymać swój bonus startowy”.

W STS bonus startowy wynosi 100%, a więc równowartość pierwszej wpłaty (do maksymalnej wysokości 1504 złotych na konto bonusowe). Po dokonaniu depozytu zasila on saldo środków depozytowych, natomiast taka sama kwota trafia do salda konta bonusowego. Żeby środki bonusowe mogły zwiększyć pulę pieniędzy depozytowych, które da się wypłacić bądź przeznaczyć na dalszą grę w STS, muszą zostać obrócone. Warunki obrotu są następujące:

 • należy zawrzeć zakłady na kwotę równą co najmniej trzykrotności otrzymanego bonusu (3x bonus od wpłaty),
 • do regulaminowego obrotu wliczane są tylko stawki z poprawnie wytypowanych kuponów,
 • min. kurs kuponu dopuszczonego do obrotu musi być nie mniejszy niż 1.91.

Do obrotu dopuszczane są tylko kupony, które nie są cashbackami, nie są zwrotami, nie wchodzą w skład promocji „Hit Dnia”, nie są typu Maxikombi oraz nie zostały zakończone przy pomocy opcji Cash Out.

Powyższe warunki określają jedynie uwolnienie bonusu na saldo główne STS. Środki te mogą być wykorzystane na dalszą grę. Aby wypłacić kwotę, należy jeszcze:

 • obrócić jednokrotnie na kuponach o kursie minimalnym nie mniejszy niż 1.85.

Użytkownik sam podejmuje decyzję, kiedy obstawia za pieniądze depozytowe, a kiedy woli opłacić kupon za otrzymane środki bonusowe. Oferta bukmachera STS jest bardzo szeroka, więc kody bonusowe można bardzo łatwo i szybko wykorzystać.

STS bonus na start – 20 zł na BETGAMES

W ramach pakietu powitalnego STS Sp. z o.o. przygotowała także dodatek dla osób lubiących gry karciane. Wojna, poker i bakarat to obecnie jedyne dostępne opcje, w których gracz może spróbować swoich sił. Po zaakceptowaniu dodatku (zakładu bez ryzyka), a następnie ułożeniu kuponu SOLO z tego pakietu na stronie STS (klienci mają na to jedną dobę), można uzyskać zwrot do 20 pln za nietrafione typy. Do akcji są dopuszczane wyłącznie kupony z kursem minimalnym na poziomie 1.90. Zwrot zostanie dodany do konta gracza nie później niż trzy dni po spełnieniu opisanych wymagań. Zatem pierwszy zakład, nawet chybiony, nie będzie stracony.

Wykonaj 17 zadań i weź udział w podziale 1 500 000 zł (promocja wygasła)

Temat jest bardzo prosty – STS proponuje wziąć udział w podziale 1500000 PLN. Musimy wykonać zadania i możemy odbierać gwarantowane bonusy. Promocja została wdrożona na tle EURO 2020. Co należy zrobić? Wpisać kod promocyjny i wytypować zdarzenia w zakładach bukmacherskich.

Freebet STS – bonus bez depozytu w wysokości 25 zł

Na dobry początek – freebet bez depozytu. Przygodę z niebiesko-pomarańczowym bukmacherem można rozpocząć bez zainwestowania nawet jednej złotówki. Umożliwia to darmowy zakład w wysokości 25 złotych. Żeby otrzymać bonus freebet, wystarczy w odpowiednim polu formularza rejestracyjnego wpisać specjalny kod promocyjny STS. Później pozostaje pozytywna weryfikacja konta i maksymalnie po trzech dniach darmowy zakład pojawi się na koncie gracza. Może się okazać, że przy odrobinie szczęścia (jeśli kupon opłacony za freebet 29 pln okaże się wygrany) wcale nie trzeba będzie zasilać konta dodatkowymi funduszami.

Aby freebet bez depozytu mógł być przelany na saldo główne, gracz musi jeszcze:

 • wykonać trzykrotny obrót bonusu (łącznie na 75 pln) na kuponach o kursie min. 1.91.

Po spełnieniu powyższych warunków otrzymane środki mogą być przeznaczone na dalszą grę w STS lub wypłacone. Należy jeszcze wspomnieć, że do obrotu nie będą wliczane kupony, które są typu Maxikombi, są cashbackiem lub zostały wypłacone przy pomocy opcji Cash out. STS cashback łączy się również z promocją na STS kod promocyjny maxbonus. W bonusach STS można naprawdę wiele zyskać, dlatego warto śledzić, czy legalni bukmacherzy nie udostępniają w ramach umowy partnerskiej kody bonusowe.

Zakład bez ryzyka – sts kod promocyjny daje 20 zł na sporty wirtualne

bonusowe 20 zł na sporty wirtualne

Ostatnim elementem pakietu powitalnego dla nowych klientów jest możliwość uzyskania zakładu bez ryzyka. Wystarczy założyć konto gracza w STS, by otrzymać bonus 20 złotych na sporty wirtualne. Aby uwolnić dodatek, należy zawrzeć zakłady bukmacherskie STS w obrębie virtuals. Do promocji dopuszczone są tylko kupony SOLO lub AKO o kursie min. nie mniejszym niż 1.90. Aby przelać dodatek na saldo główne, gracz musi jeszcze spełnić warunki obrotu:

 • opłacić zakłady za co najmniej 60 złotych, przy czym dopuszczane są tylko poprawnie wytypowane kupony, o kursie min.1.91.

Bukmacher STS – promocja nie tylko dla nowych graczy

STS Sp. z o.o. docenia lojalność, dlatego często lubi mile zaskakiwać stałych bywalców swojego serwisu promocjami bukmacherskimi. Szczególnie sporo promocji pojawia się podczas imprez sportowych dużej rangi, jak np. piłkarska Liga Mistrzów albo Liga Europy UEFA. Stali użytkownicy często mogą brać udział w różnych rankingach, w których STS przeznacza do podziału grube tysiące złotych. Bukmacher oferuje naprawdę mnóstwo promocji, można wręcz stwierdzić, że w bonus goni bonus. Liczne dodatki usatysfakcjonują każdego, w tym zwolenników klasycznych sportów (np. Superoferta, Hit Dnia), amatorów rozgrywek esportowych, fanów sportów wirtualnych, a nawet… pokera texas holdem – w ramach Betgames.

Ważne wydarzenia sportowe to również okazja do tego, aby uzyskać pokaźne profity od STS. Kod promocyjny to najlepszy sposób, żeby uhonorować takie imprezy. Gracz może zdobyć wtedy m.in. dodatki w postaci darmowych zakładów albo zakładów bez ryzyka. Włączone powiadomienia w STS mobile (aplikacji) czy częste odwiedzanie działu „Promocje” na stronie internetowej to najlepsze rozwiązanie dla graczy, którzy nie chcą stracić okazji na powiększenie indywidualnego salda.

Zaproś kumpla – zgarnij nawet 340 zł bonusu STS!

W grupie siła! Nie inaczej jest też w zakładach bukmacherskich, gdzie grupa zgranych kumpli może wymieniać się istotnymi informacjami na temat meczów czy wspólnie analizować kolejne spotkania, ale przede wszystkim dobrze się bawić. Jeśli dodatkowo przy tej okazji da się zarobić całkiem sporo gotówki i to zupełnie za darmo, może być ciężko w to uwierzyć. A jednak! Każdy, kto wpłaci co najmniej 25 pln i obróci po minimalnym kursie 1.85, zyskuje prawo do zaproszenia znajomego w poczet użytkowników STS. Kod promocyjny do wzięcia udziału w tej akcji nie jest potrzebny, gdyż zaraz po spełnieniu tego warunku automatycznie uaktywnia się specjalny link. W momencie, kiedy zaproszony za jego pośrednictwem znajomy wpłaci depozyt w wysokości minimum 50 złotych i zagra łącznie na kuponach o kursie min. 1.85 lub wyższym za 500 złotych, polecający otrzyma gratis 50 złotych. Co więcej, saldo środków kumpla również zwiększy się o 50 złotych.

Na opisanych powyżej warunkach można zaprosić aż sześciu znajomych do wspólnej gry w STS. Wszyscy, którym uda się skompletować pełną drużynę, za kumpli nr 5 i 6 dostaną dodatkowo po 20 złotych. Oznacza to, że razem można zgarnąć nawet 340 złotych zupełnie za darmo.

Sts kod promocyjny – nawet 150 PLN co miesiąc (Akcja zakończona)

Bonusy bukmacherskie przede wszystkim kojarzą się nam z promocjami przeznaczonymi dla graczy korzystających z platform internetowych. Bukmacher STS jednak nie zapomina także o tradycjonalistach, którzy wolą stawiać kupony w punktach stacjonarnych. Specjalnie dla nich przygotowana została promocja „Nawet 150 PLN co miesiąc” nagradzająca regularne odwiedziny w lokalach. Dzięki niej gracze mają szansę otrzymania zwrotu w wysokości 10% stawek przegranych kuponów.

Aby skorzystać z promocji, w pierwszej kolejności należy posiadać zweryfikowaną kartę STS, na którą zawierane będą kupony z oferty na zakłady live oraz zakłady przedmeczowe.

Bezpieczny zakład do 70 PLN (tylko w lokalu)

Bezpieczny zakład do 70 PLN

Od 30 maja do 6 czerwca 2021 roku była możliwość obstawiać na kartę STS kupony typu SOLO oraz AKO. W przypadku kiedy nasz kupon (pierwszy), zagrany w dniu meczu, będzie rozliczony jako przegrany, otrzymamy zwrot (bonus) w wysokości 10% stawki tego kuponu. Promocja dotyczy dowolnego reprezentanta Polski na French Open za stawkę minimum 10 zł. Promocja już jest wygasła.

STS razem z Kadrą

Firma STS zakłady bukmacherskie sp. z.o.o. od lat wspiera polski sport – także na najwyższym poziomie. Dowodem na to jest fakt, iż STS został oficjalnym sponsorem Reprezentacji Polski w piłce nożnej! Co za tym idzie, w najbliższych tygodniach podczas rozgrywek w ramach Euro 2020 to właśnie u niego możemy liczyć na dedykowane promocje STS na zakłady dotyczące meczów Biało-Czerwonych w nadchodzącej fazie grupowej.

Strefa VIP – program dla najaktywniejszych graczy

Strefa VIP to specjalny program lojalnościowy przygotowany dla graczy najaktywniej korzystających z oferty bukmachera STS. Na co mogą liczyć użytkownicy ze statusem VIP? Jest to między innymi priorytetowa obsługa przez dedykowany dział obsługi marketingowej VIP, spersonalizowane i niedostępne w ogólnej ofercie promocje bonusowe, a nawet nagrody rzeczowe i zaproszenia na wydarzenia sportowe. Gdy dodamy do tego szybszą autoryzację kuponów i wyższe limity, szybko okaże się, że każdy z graczy chciałby do tego klubu przynależeć. Jak to zrobić?

Przede wszystkim należy zacząć od założenia nowego konta w STS. Uwaga: pamiętamy o z naszym kodem promocyjnym STS – “BETOMANIA”. Później wystarczy regularnie obstawiać kupony oraz jak określa to bukmacher „wyróżniać się aktywnością i zaangażowaniem w grę”. Co ważne, nie oznacza to wcale, że gracz musi cechować się ponadprzeciętną skutecznością czy regularnie grać za wysokie stawki. Dowodem na to jest brak ustanowionych górnych kwot obrotu kwalifikujących do udziału w programie.

Do programu lojalnościowego Strefa VIP nie da się dostać w inny sposób niż poprzez indywidualne zaproszenie od bukmachera.

Promocje czasowe w STS

Z chwilą, kiedy zbliża się wydarzenie o dużej randze ze świata sportu, bardzo prawdopodobne, że przy tej okazji STS przygotuje ekstra promocję. Z racji tego, iż koronawirus zawiesił cały kalendarz sportowych imprez na kilka miesięcy i dopiero od niedawna przywrócono większość rozgrywek, to ważne turnieje, inauguracje, finały czy mistrzostwa obserwujemy obecnie bardzo często. Dobrze zatem pamiętać o tym, aby szukać informacji na stronie bukmachera oraz regularnie przeglądać skrzynkę mailową. Dzięki temu nie przeoczy się kolejnych czasowych promocji od spółki STS – freebet, cashback i wiele innych.

Voucher STS – kod promocyjny VIP, czyli dodatkowe bonusy

STS – kod promocyjny VIP

Przed rejestracją w serwisie największego w Polsce bukmachera warto zajrzeć na strony partnerskie współpracujące z STS. Kod promocyjny VIP (znany także pod potoczną nazwą voucher STS), jaki można znaleźć na branżowych portalach, to nierzadko prawdziwa kopalnia dodatkowych profitów bukmacherskich. Wyższy bonus, kolejny darmowy zakład albo zakład bez ryzyka typu cashback – to tylko niektóre spośród ekstra atrakcji czekających na osoby, które przy rejestracji wprowadzą unikalny kod. STS, z racji swojej renomy, współpracuje wyłącznie z najlepszymi stronami partnerskimi i to właśnie za ich pośrednictwem udostępnił wyjątkowy voucher. Znajdziesz go m.in. w serwisie BETOMANIA. Z naszym kodem promocyjnym BETOMANIA zgarniesz bonus o wysokości do 1504 złotych – 29 zł za rejestracje, zakład bez ryzyka 235 zł + bonus od wpłaty 1200 zł + zakład bez ryzyka 20 zł  na betgames + 20 zł na sporty wirtualne.

Rejestracja konta z kodem bonusowym w STS

Rejestracja u większości bukmacherów jest szybka i nieskomplikowana. Firmy zdają sobie sprawę z tego, że gracze nie chcą tracić czasu na wypełnianie przesadnych długich formularzy rejestracyjnych. Dlatego właśnie bukmacher STS maksymalnie uprościł procedurę zakładania nowego konta i przygotował formularz szybkiej rejestracji.

Niektóre statystyki tego bukmachera

Facebook

165290 obserwujących

Twitter

11600+ followersów

Instagram

10500+ obserwujących

Kapitał zakładowy: 2 496 000 PLN.

*Statystyka dotyczy stanu na 01.06.2021 r.

Jak wykorzystać kod promocyjny STS?

Po kliknięciu przycisku „załóż konto” na stronie bukmachera użytkownik przekierowywany jest do dwuetapowego formularza rejestracji nowego konta. Pierwsza karta wymaga podania jedynie adresu e-mail, numeru telefonu i ustanowienia hasła do konta. To także moment na wpisanie specjalnego kodu promocyjnego, uprawniającego do odebrania powiększonego bonusu na start! Wklejając w tym miejscu nasz kod „BETOMANIA” jednorazowo graczowi przysługuje zwiększony bonus od depozytu, bonus bez depozytu i zakład bez ryzyka.

Po kliknięciu „dalej” wyświetlony zostaje drugi etap, gdzie przyszły gracz podaje imię, nazwisko czy numer PESEL. Po aktywacji konta wszystkie zdarzenia z oferty na zakłady bukmacherskie STS czekają w gotowości na przyjęcie pierwszych kuponów.

Należy jednak pamiętać o tym, że konto tymczasowe wiąże się z pewnymi ograniczeniami. Do momentu aktywacji Konta Stałego obowiązuje limit stawek równy 5000 złotych, a także blokada wypłat środków. Aby przejść na Konto Stałe, należy ukończyć weryfikację tożsamości. W tym celu niezbędne jest przesłanie fotokopii dokumentu tożsamości, podanie miejsce zamieszkania i numeru konta bankowego. Ile trzeba czekać na weryfikację? Najczęściej nie trwa to dłużej niż 15 minut.

W jaki sposób można wypłacić środki bonusowe?

Aby zlecić wypłatę przyznanych środków bonusowych, w pierwszej kolejności muszą zostać spełnione wszystkie warunki obrotowe. W przypadku bonusu od depozytu (1504 złotych) jest to trzykrotny obrót otrzymaną kwotą bonusu. Do obrotu STS zalicza stawki z wygranych kuponów, których kurs całkowity nie był mniejszy niż 1.91. Po spełnieniu wyżej wymienionych warunków środki bonusowe środki są transferowane na konto depozytowe, z którego już gracze mogą dowolnie wypłacać pieniądze.

Wypłatę zlecamy z poziomu swojego konta gracza na stronie internetowej STS. Po zalogowaniu się i przejściu do zakładki „moje konto” należy przejść do wypłat i wpisać kwotę, którą chcemy przelać na swoje konto bankowe. Uwaga: wypłata możliwa jest dopiero po pełnej weryfikacji konta.

Na pochwałę zasługuje minimalna kwota wypłaty, która w STS wynosi jedynie 1 PLN, a także fakt, iż bukmacher nie pobiera żadnych prowizji ani opłat od graczy wypłacających środki na konto bankowe.

Zakłady bukmacherskie i kody promocyjne STS – FAQ

Kody promocyjne STS

Kod promocyjny STS jest wyjątkowo pożądany, ponieważ gwarantuje ponadstandardowe benefity nowym użytkownikom internetowego serwisu bukmacherskiego. Poniżej można znaleźć szereg cennych informacji na ten temat. Z pewnością przydadzą się wszystkim szczęśliwcom, którzy nie posiadają jeszcze konta w STS i mogą posłużyć się kodem promocyjnym przy aktywacji profilu. Należy wspomnieć, że tylko po pełnej aktywacji gracz uzyska dostęp do wszystkich aktualnych ofert promocyjnych, pełnej oferty zakładowej, STS TV oraz systemu wpłat i wypłat.

Jaki jest kod promocyjny STS?

Unikalny kod promocyjny STS, dzięki któremu można otrzymać fantastyczny pakiet powitalnych bonusów o wartości do 1504 zł, to BETOMANIA. W ramach akcji gracz otrzyma podwojenie pierwszej wpłaty, darmowy zakład o wartości 29 pln oraz zakład bez ryzyka do kwoty 235 pln. Kod promocyjny jest przeznaczony dla osób, które nie posiadają jeszcze konta gracza w STS. Bonus musi zostać wprowadzony w odpowiednie pole przy rejestracji – w przeciwnym wypadku traci się możliwość otrzymania ekstra profitów.

Gdzie wpisać kod promocyjny STS?

Masz kod promocyjny do STS? Jego wykorzystanie jest banalnie proste! Aby zarejestrować się z voucherem/kodem promocyjnym, należy najpierw kliknąć w przycisk „Załóż konto” na stronie internetowej bukmachera STS. Kod promocyjny wpisuje się na pierwszej stronie formularza rejestracyjnego, w czwartym polu, zaraz po podaniu adresu email, hasła oraz numeru telefonu.

Jakie bonusy czekają na nowych graczy?

STS kod promocyjny pozwala na zdobycie kilku ekstra dodatków, ale to nie wszystko w ofercie bukmachera dla nowych klientów. W pakiecie początkowym z kodem promocyjnym STS znajduje się 1504 pln w ramach podwojenia pierwszego depozytu, darmowy zakład na całą ofertę, a także dwa zakłady bez ryzyka na sporty wirtualne oraz symulacje gier karcianych (BETGAMES).

Jakie bonusy STS oferuje stałym klientom?

Stali bywalcy zakładów bukmacherskich STS liczyć mogą na profity związane z zapraszaniem znajomych do wspólnej gry (maksymalny bonus online 340 pln), dodatkowe środki pieniężne na zakłady w obrębie sportów wirtualnych oraz profity za typowanie BETGAMES.

Jak wpłacić pierwszy depozyt w STS?

W celu wpłacenia pierwszego depozytu na konto w STS należy zalogować się na stronie www bukmachera i kliknąć przycisk „wpłata”, a po wyświetleniu listy dostępnych metod płatności wybrać jedną z nich. Środki na konto depozytowe w STS gracze mogą wpłacać za pośrednictwem popularnych serwisów płatności PayU, Dotpay oraz Tpay. Dodatkowo gracze do wyboru mają także tradycyjne płatności kartą kredytową i internetowe portfele takie jak Skrill, Neteller oraz Paysafecard.

Minimalna kwota wpłaty różni się w zależności od wybranej metody płatności. Należy jednak pamiętać, że korzystając z konta tymczasowego, obowiązuje limit wpłat w wysokości 5000 złotych.

Jak wypłacić bonus w STS?

W STS kod promocyjny BETOMANIA umożliwia zgromadzenie pokaźnej puli środków bonusowych. Nie da się ich jednak od razu wypłacić, ale można z nich korzystać przy obstawianiu/opłacaniu kuponów. Trzeba dokonać obrotu środkami bonusowymi, czyli wypełnia się podstawowy warunek tzw. „uwalniania bonusu”. Po wykonaniu wymaganego obrotu całe saldo środków bonusowych przechodzi do tzw. konta depozytowego, z którego można dokonać wypłaty albo kontynuować grę. W myśl regulaminów, które każdy gracz musi zaakceptować w formularzu rejestracyjnym STS, wypłata środków realizowana jest wyłącznie na indywidualne konto bankowe gracza podane podczas tworzenia profilu.

Przelew środków na rachunek klienta jest dokonywany za pośrednictwem klasycznych przelewów, szybkich przelewów (o ile bukmacher zapewnia taką możliwość) lub w ramach portfeli online. Zlecenie wypłaty może nastąpić również w dowolnym punkcie stacjonarnym bukmachera – wystarczy zlecić procedurę pracownikowi spółki.

Ile razy trzeba obrócić bonus STS?

Aby móc swobodnie dysponować środkami, jakie oferuje dany bonus, należy dokonać pewnego obrotu przedstawionego w regulaminie danej promocji. Przykładowo, pakiet powitalny (bonus do 1504 pln) musi najpierw być obrócony trzykrotnie (tylko wygrane kupony o kursie min 1.91), żeby zostać „uwolnionym” na saldo główne gracza. Po tym etapie kwota bonusu STS może być przeznaczona na dalszą grę. W przypadku chęci wypłacenia środków na konto bankowe gracz musi jeszcze jednokrotnie obrócić kwotą bonusową. Przy czym w tej sytuacji dopuszczane są kupony z kursem nie mniejszym niż 1.85.

Typ oferty STS Opis oferty
STS bonus Kod – BETOMANIA
Czas na obrót Brak limitu
Sporty wirtualne – bonusy Obrót 3x bonus, minimalny kurs to 1.91
BetGames – bonus Obrót 3x bonus, minimalny kurs to 1.91
Bonus od wpłaty Obrót 3x bonus, minimalny kurs to 1.91
Zakłady bez ryzyka Obrót nie jest wymagany
Freebet bez depozytu Obrót 3x bonus, minimalny kurs to 1.91

Przykładowo, jeżeli pierwsza wpłata wynosiła 500 zł i taka też kwota pojawiła się na saldzie środków bonusowych, trzeba nimi opłacić zakłady łącznie za 1504 zł. W zakładce „Moje konto” w STS można sukcesywnie sprawdzać, jaka kwota pozostała do wykonania wymaganego obrotu. Prócz tego należy pamiętać, że do prawidłowego obrotu zaliczane są wyłącznie stawki z wygranych kuponów u bukmachera STS.

Gdzie można sprawdzić pozostałą kwotę obrotu bonusem?

Taka informacja wyświetlana jest po zalogowaniu do konta STS. Wystarczy przejść do zakładki „moje konto”, gdzie po lewej stronie w oknie „obrót bonusem” wskazana jest pozostała kwota wymagana w ramach obrotu dodanymi do konta bonusowego środkami w STS. Kod promocyjny, bonus powitalny i wiele innych promocji dostępnych w STS można na bieżąco sprawdzać na stronie firmy. Aktualne regulaminy wszystkich promocji mają legalni bukmacherzy zawsze udostępnione na swoich stronach

STS TV – czy transmisje spotkań są darmowe?

Tak, darmowe transmisje meczów na żywo to jeden z najmocniejszych punktów oferty przygotowanej na stronie bukmachera STS. Jak oglądać mecze za darmo przez stronę STS? To proste! Wystarczy założyć konto u bukmachera (najlepiej wykorzystując STS kod rejestracyjny „BETOMANIA”), wpłacić środki na konto depozytowe i obstawić zakład.

Co ważne, darmowe transmisje w ramach STS TV dostępne są nie tylko przez stronę bukmachera, ale także za pośrednictwem bezpłatnej aplikacji mobilnej. Korzystanie z zakładów bukmacherskich oraz STS kody promocyjne to świetne rozwiązanie dla nowych graczy. STS oferta bonusu powitalnego pozwala łączyć ze sobą kilka promocji, co skutecznie podnosi szanse na wyższe wygrane. Należy jednak pamiętać o tym, że legalni bukmacherzy mają swoje zasady związane z obrotem. Nie inaczej jest w przypadku STS kod promocyjny maxbonus, a także w przypadku bonusu powitalnego.

Krzysztof Brommer

Dziennikarz sportowy w ciągu już prawie 15 lat, jest również pasjonatem piłki nożnej. W naszym zespole obecny od 2020 roku. Oprócz tego od 2019 roku jest częścią zespołu największego legalnego polskiego bukmachera. Krzysztof odpowiada za treści związane z typowaniem i nowościami bukmacherskimi. Bardzo cenimy jego wiedzę i doświadczenie, które pozwala tworzyć obszerne i przydatne artykuły dla naszych czytelników. Konto Twitter znajduje się pod tym linkiem.

4.8 6 votes
Ocena artykułu
11 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wybrałem tego buka, ponieważ był reklamowany jako bukmacher nr.1 w Polsce. Chyba tak jest, bo dobre ma kody promocyjne, bonusy powitalne itd. Dla mnie mega ważne jest aby support szybko mi odpowiadał i dobrze tłumaczył, bo zawsze mam sporo pytań. Przynajmniej bym polecał go dla początkujących graczy.

No tutaj powiem, ze STS nie jest idealnym bukmacherem, ale! W porównaniu do innych to na pewno wchodzi w TOP-2. Nigdy nie miałem z nimi żadnych problemów, więc narzekać na nich nie mam prawa. A no i kod z oferty promocyjnej jest złotym środkiem na tle istniejących ofert.

Bukmacher ma kasę aby nam zaproponować dobre i korzystne bonusy na samy początek. łatwy do wykorzystania. Bez kosmicznych sum, bez skomplikowanego regulaminu – to co lubią początkujące graczy.

To prawda. Brak mądrych procedur aktywacji kodu promocyjnego i jakichkolwiek niespodzianek – to czego oczekują nowe graczy. Polecam kod promocyjny betomania – działa! Życzę wysokich kursów i dużych zarobków.

Ja bym nazwała to podstawową ofertą. Niczym się nie wyróżnia – adekwatne kursy, warunki obrotu w miarę ok. Pasuje jak dla nowych tak i dla stałych graczy. Aplikacja mi się podoba.

Dla mnie wszystkie bukmachery mają bardzo podobną ofertę. Może ja czegoś nie ogarniam, ale wszędzie są mniej więcej podobne cyferki. Ale tutaj mi się spodobał bonus “zaproś kumpla”. Nie wiem czy pozostałe też go mają. Tylko że wymagany kurs obrotu nie jest tu najlepszy.

Dobra tabela z podsumowaniem obrotu. Wymagany minimalny kurs 1.91 – jest porządny. Wysokość bonusu powitalnego też mi pasuje. Jestem zadowolony

Uhmmmmm, chciałam napisać że zawsze mają dobre oferty promocyjne i tutaj widzę, że można wygrać 1.5 mln…
No w takim razie muszę dać 5, bo wszyscy lubią podobne rzeczy! Jak ktoś tutaj szukał ogólnej opinii co do promocji, no to musicie wiedzieć że STS zawsze ma coś dla swoich klientów.

Last edited 2 miesięcy temu by Justyna

Oferta jak oferta. Bonus powitalny nie jest zbyt wysoki, ale w zamian mamy dobre warunki jego obrotu. Takie podejście mi się podoba więcej niż oferowane 5 tys. zł na start, ale za to trzeba dokonać 15-krotnego obrotu z kursem 100+.
Lepiej żeby było mniej ale łatwiej..

Parę dni temu założyłem swoje pierwsze konto. Wybrałem sts bo mi się wydało że mają lepsze warunki obrotu. Co do wysokości tego bonusu, to wiadomo że są wyższe kwoty u innych bukmacherów.

Nie powiem że wysokość bonusu powitalnego jest super mega, ale kluczowe znaczenie mają warunki obrotu tego bonusu. Dużo bukmacherów ustalają nawet ograniczony termin na obrót, czego nie ma w STS. Moim zdaniem obecnie oferty promocyjne mają być mniej-więcej takie jak wyżej.