STS – zakłady bukmacherskie. Bonus 760 PLN
5.0

STS – zakłady bukmacherskie. Bonus 760 PLN

Bonus 760 PLN z kodem BETOMANIA

Prawie połowa legalnych zakładów wzajemnych w Polsce, zawieranych jest za pośrednictwem bukmachera STS. Zakłady bukmacherskie w naszym kraju nie bez przyczyny każdemu kojarzą się z tymi trzema niebiesko-pomarańczowymi literami, które są znakiem rozpoznawczym firmy. Tytuł lidera w branży bukmacherskiej zobowiązuje, dlatego od lat STS sukcesywnie podnosi jakość obsługi swoich klientów oraz poszerza zakres możliwych do obstawiania zdarzeń. Oprócz najpopularniejszych dyscyplin sportowych i topowych lig, w przeciwieństwie do konkurencji, w STS zawsze można też znaleźć niszowe i egzotyczne rozgrywki – a to właśnie tam często czają się mega typy i wysokie kursy. Bukmacher STS dba również o regularny dopływ do oferty atrakcyjnych promocji i bonusów – zarówno dla stałych, aktywnych graczy, jak i nowych użytkowników, którzy dopiero chcą założyć konto.

Zalety
 • Oferta zakładów na żywo oraz e-sportów
 • Bardzo rozbudowane statystyki
 • Wysokie kursy
 • Liczne bonusy oraz promocje
Wady
 • Program lojalnościowy tylko dla VIP
 • Czasami są braki w promocjach na ważne wydarzenia
Wszystko to sprawia, że w społeczności pasjonatów zakładów sportowych – legalny bukmacher STS cieszy się bardzo dobrą opinią i zbiera niezwykle pochlebne recenzje od zadowolonych użytkowników. Nigdy jednak nie jest tak dobrze, żeby nie mogło być lepiej! W tym artykule przyjrzyjmy się każdemu elementowi oferty i funkcjonalności bukmachera STS i sprawdźmy, co godne jest pochwały, a gdzie można coś jeszcze udoskonalić w ofercie bukmachera. Zapraszamy!

Legalny bukmacher STS – opinie. Największy legalny bukmacher w Polsce

Adres www

sts.pl

Rok powstania

1997

Miejsce siedziby

Polska

Kupony

MAXIKOMBI, SINGIEL, AKO

Minimalna wysokość wpłaty

1 PLN

Dostępne metody wpłaty

Netteller, Paysafecard, gotówka w punkcie stacjonarnym, PayPal, Dotpay, PayU, Tpay, BLIK, karta kredytowa, Skrill

Udogodnienia

Programy Lojalnościowe
STS TV
Magazyn STS
BetGames - specjalna oferta
Wirtualne sporty - specjalna oferta
Cash-out
Bezpieczny Kupon

Maksymalna wysokość wypłaty

1 kupon - 500 000 PLN

E-sport

Tak - Counter Strike: Global Offensive, League of Legends, Dota 2, King of Glory, Overwatch, Rainbow Six, StarCraft 2, StarCraft Broodwar, Smite

Aplikacja mobilna

Tak, iOS oraz Android

Na polskim rynku funkcjonuje aktualnie 21 legalnych firm, oferujących zakłady wzajemne na podstawie licencji wydawanej przez Ministerstwo Finansów. Spośród wszystkich bukmacherów, największy udział w rynku ma STS (Star Typ Sport), sięgający prawie 50 proc. Pozycja rynkowa STS sprawia, że w długim terminie może on zaoferować swoim użytkownikom zdecydowanie najlepsze warunki zawierania zakładów bukmacherskich. Bukmacher świadczy swoje usługi zarówno online, jak i również poprzez sieć kilkuset naziemnych punktów na terenie całej Polski.

Ocena graczy: 5/5 – maj 2024

Działalność STS wykracza także poza obszar zakładów wzajemnych. Bukmacher aktywnie sponsoruje różne kluby sportowe w naszym kraju, wspiera organizacje i instytucje oraz jest oficjalnym partnerem piłkarskiej reprezentacji Polski. Co więcej, z inicjatywy bukmachera STS założona została Fundacja Sport Twoją Szansą, która zapewnia pomoc materialną i merytoryczną talentom sportowym w Polsce.

STS online – strona internetowa www.sts.pl

Jak na rynkowego lidera przystało, legalny bukmacher posiada profesjonalną i funkcjonalną stronę internetową, znajdującą się pod adresem www.sts.pl, która pełni jednocześnie rolę platformy, gdzie gracze mogą zawierać w STS zakłady na odległość. Strona jest przejrzysta, a intuicyjna nawigacja pozwala na błyskawiczne znalezienie interesującego zakładu czy pożądanej przez użytkownika treści – jednych i drugich tutaj nie brakuje. Na pochwałę zdecydowanie zasługuje ilość informacji dostarczana przez bukmachera. Początkujący gracze bez problemu znajdą tutaj rozbudowany dział z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania; o rejestrację konta, wpłaty, wypłaty czy bonusy, a także poradniki opisujące rodzaje kuponów i ABC zakładów. W naszym odczuciu jest to bodajże najlepiej zaprojektowana strona internetowa wśród wszystkich legalnych bukmacherów do obstawiania zakładów bukmacherskich. Na uwagę zasługują optymalnie wyważone proporcje dla ekspozycji poszczególnych elementów, takich jak: menu zakładów bukmacherskich, pole tworzonego kuponu, czat czy reklama wydarzeń. Niebiesko-pomarańczowa tonacja strony www STS jest przyjazna dla oka, a ciemniejsza barwa tła – pozwala na czytelną prezentację treści redagowanych białym kolorem czcionki. Strona internetowa wyświetla się bardzo szybko i płynnie, nie odnotowano również opinii o problemach związanych z awariami uniemożliwiającymi korzystanie z pełnej jej funkcjonalności w trybie 24/7. STS przyjmuje zakłady codziennie przez całą dobę. Legalny bukmacher online ma także przygotowaną ofertę w punktach stacjonarnych STS, która jest mocno rozbudowana.

Naziemne punkty STS

punkty naziemne STS Punkty stacjonarne STS rozsiane są na terenie całego kraju, co gwarantuje komfortowy dostęp do oferty bukmacherskiej wszystkim zwolennikom tradycyjnej formy obstawiania wyników sportowych. W chwili obecnej na sieć stacjonarnych lokali STS – składa się ponad 400 punktów! W punktach naziemnych STS – oprócz postawienia kuponu, można także doładować konto STS w serwisie online. Aby ułatwić klientom znalezienie konkretnej lokalizacji lokalu w danej miejscowości, na stronie bukmachera STS udostępniona została specjalna wyszukiwarka. Można tam również znaleźć informacje na temat zakresu usług oferowanych przez każdy punkt bądź jego wyposażenia/standardu, np. dostępności:
 • wirtualnych sportów w ofercie,
 • STS TV, czyli telewizyjnych transmisji sportowych,
 • terminalu kuponowego do dyspozycji typujących,
 • klimatyzacji,
 • terminali samoobsługowych,
 • lokalu ze statusem premium.
Po wyszukaniu interesującej lokalizacji można wyświetlić także informację na temat godzin otwarcia danej placówki. W punktach stacjonarnych oraz na stronie internetowej STS można założyć konto tymczasowe, jeśli gracz nie jest pewny, czy oferta STS zakłady bukmacherskie będzie mu odpowiadała. Na portalu STS można znaleźć również inne informacje dotyczące punktów naziemnych.

Legalny polski bukmacher – aplikacja mobilna STS mobile

W celu poszerzenia dostępności oferty zakładów bukmacherskich STS udostępnia ponadto mobilną aplikację. Dzięki funkcjonalnej apce każdy w dowolnym czasie i dowolnym miejscu (z dostępem do internetu) może korzystać z serwisu za pośrednictwem smartfona czy tabletu. Pozwala to zawierać zakłady i śledzić swoje postępy nie tylko z domu, ale także jadąc autobusem, czy czekając w kolejce do lekarza. Aplikację mobilną STS na urządzenia z systemem Android można pobrać bezpośrednio ze strony bukmachera STS, a następnie zainstalować ją na smartfonie. Wersja dla urządzeń z systemem iOS (dla iPhone) znajduje się w polskim App Store. W obu przypadkach aplikacja jest oczywiście bezpłatna. Sama mobilna aplikacja umożliwia korzystanie z wszystkich funkcji serwisu – począwszy od złożenia depozytu, poprzez przeglądanie statystyk, możliwość oglądania transmisji w STS TV i obstawianie zakładów – aż po opcję cashout. Dla zwiększenia komfortu i bezpieczeństwa, logowanie do aplikacji może odbywać się przy pomocy odcisku palca albo skanu twarzy. W aplikacji dostępna jest także oferta STS TV, co posiada niewielu legalnych bukmacherów. W zakładach bukmacherskich STS, na stronie STS oraz w aplikacji STS znaleźć można interesujące gracza mecze, a następnie włączyć je w internetowej telewizji. Dzięki temu zawieranie zakładów jest o wiele korzystniejsze, ponieważ można typować wyniki na żywo. Jest to ciekawe rozwiązanie, którego nie mają wszyscy legalni bukmacherzy na polskim rynku.

Metody płatności w zakładach bukmacherskich STS

Bukmacher obsługuje aż 26 banków w zakresie szybkich i bezpiecznych płatności (PayU oraz dotpay). Niezależnie od tego, wpłaty na swoje konto w serwisie STS można dokonać też za pośrednictwem BLIK-a lub portfela elektronicznego (Skrill, Neteller, PayPal). Natychmiastowe depozyty możliwe są także przy wykorzystaniu z karty płatniczej lub kredytowej VISA/MasterCard. Ciekawym i w pełni anonimowym wariantem wpłaty – jest zasilenie internetowego konta STS w jednym z lokali naziemnych. Wystarczy podanie adresu e-mail, jaki podany został przy rejestracji konta oraz kilka cyfr z numeru PESEL w ramach weryfikacji, aby pracownik punktu odnotował złożenie stosownego depozytu. Minimalna kwota wpłaty różni się w zależności od wybranej metody płatności i wynosi – od braku limitu w punktach stacjonarnych, przez 1 złoty dla metod takich jak BLIK oraz Visa/MasterCard, aż do 30 zł poprzez Neteller i Skrill. W większości przypadków jednak można wpłacić 1 zł, pamiętając, że minimalna stawka do opłacenia kuponu to 2 złote. Wypłaty realizowane są na wskazany podczas rejestracji rachunek bankowy użytkownika. Swoim graczom bukmacher oferuje innowacyjny system wypłat szybkich przelewów STSPay obsługujący aż do 11 banków. Wypłaty realizowane są co 15 minut przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. W ten sposób pieniądze trafiają na konto gracza nawet w kwadrans! W przypadku zlecenia wypłaty na konto spoza systemy STSPay wypłata zostanie zaksięgowana maksymalnie w ciągu dwóch dni roboczych. Banki umożliwiające ekspresową wypłatę STSPay to: mBank, ING, PKO Bank Polski, Millenium, Santander, Alior Bank, Inteligo, Bank Pekao, GET IN, Noble Bank oraz BGŻ BNP PARIBAS. W naszej opinii Start Typ Sport zakłady wzajemne mają jedną z najbardziej rozbudowanych metod płatności i wypłat na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Co istotne, STS zakłady wzajemne wymaga tego, aby gracz posiadał konto stałe, a więc po pełnej aktywacji. Dzięki temu na koncie gracza pojawi się również bonus powitalny STS oraz wiele innych promocji STS.

Kontakt, pomoc i obsługa klienta

Bukmacher oferuje swoim użytkownikom kilka sposobów w zakresie rozwiązania problemu, rozwiania wątpliwości czy udzielenia pożądanej informacji. Pierwszym krokiem powinno być skorzystanie z udostępnionych na stronie bukmachera poradników. W większości przypadków to właśnie tam znajdują się odpowiedzi na pytania, które mogą pojawić się w takcie korzystania z serwisu. Gdy kontakt z pracownikiem firmy będzie jednak konieczny, można zrobić to na dwa sposoby. Najprostszą formą kontaktu z pracownikami działu obsługi klienta jest czat na żywo działający 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Pomimo iż STS zatrudnia wielu operatorów, to w tzw. „godzinach szczytu” trzeba uzbroić się w cierpliwość, aby nawiązać kontakt przez najpopularniejszy LiveChat. Bywa, że użytkownik jest 25 w kolejce oczekujących, a do kontaktu dochodzi po pół godziny. Trzeba jednak przyznać, że ta forma kontaktu zazwyczaj pozwala na załatwienie wszelkich spraw – dzięki wysokiej kompetencji oraz szerokim uprawieniom zespołu ds. obsługi klienta w STS. Wiadomość można również przesłać przy pomocy formularza kontaktowego, który znajduje się w zakładce kontaktowej. Pomoc i niezbędne informacje udzielane są na bieżąco – przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

STS – rejestracja i logowanie

rejestracja i logowanie Rejestracja w STS przebiega sprawnie i szybko można cieszyć się funkcjonalnością nowego konta bukmacherskiego. Proces rozpoczyna się z chwilą kliknięcia w pomarańczowy przycisk „Załóż konto”. Istnieje możliwość w pierwszym etapie założenia tzw. konta tymczasowego. W ramach tej procedury nie ma potrzeby podawania szczegółowych danych ani przesyłania do weryfikacji dokumentu tożsamości. Wystarczy w odpowiednie pola wpisać swój adres e-mail, numer telefonu i podstawowe dane osobowe: imię, nazwisko i numer PESEL. Na tym etapie można również wpisać specjalny kod promocyjny STS, który zwiększy bonus powitalny w STS. Nowi gracze mogą założyć konto nie tylko na stronie internetowej bukmachera, ale także za pośrednictwem dedykowanej aplikacji mobilnej. Mimo iż można zakończyć proces rejestracji konta łatwo i szybko, bez konieczności weryfikacji tożsamości, to utworzenie konta tymczasowego skutkuje jednak pewnymi ograniczeniami w STS. Zakłady w tym wypadku ograniczone są m.in. limitem sumy wniesionych stawek – do 5 000 zł, a w niektórych przypadkach także brakiem możliwości skorzystania ze wszystkich promocji/bonusów. Najważniejszą restrykcją dla kont tymczasowych jest brak możliwości wypłacenia zgromadzonych środków. Status konta tymczasowego można w dogodnym momencie przekwalifikować w konto stałe – zyskując pełen pakiet praw i funkcjonalności serwisu bukmacherskiego STS. Logowanie do swojego konta gracza odbywa się poprzez podanie adresu e-mail – zgłoszonego w trakcie rejestracji konta oraz wpisania hasła. Użytkownicy aplikacji mobilnej mają dodatkowo możliwość logowania przez odcisk palca lub skanowanie twarzy.

STS – bonus powitalny

W ocenie ekspertów (Instytut Badań Systemowych PAN oraz WSB), którzy poddali analizie wszystkie bukmacherskie bonusy powitalne dostępne na rynku – pakiet startowy od STS jest zdecydowanie najlepszą propozycją przygotowaną dla polskich graczy. Ze względu na wyważoną marżę bukmachera oraz realne warunki obrotu w STS – bonus powitalny cieszy się uznaniem i zainteresowaniem fanów zakładów wzajemnych. W ramach standardowego pakietu powitalnego bukmacher oferuje 100% bonusu od pierwszego depozytu oraz freebet (darmowy zakład) bez konieczności dokonywania jakiejkolwiek wpłaty w serwisie internetowym. Kod promocyjny, o jakim w dalszej części niniejszej recenzji – umożliwia sięgnięcie nowo rejestrującym się osobom po jeszcze większe benefity od STS.

Bonus od depozytu – aż do 760 zł na start!

Na wszystkich nowo zarejestrowanych użytkowników platformy internetowej STS, którzy zaznaczyli stosowną zgodę – czeka luksusowy bonus od depozytu – aż do 760 zł na start! Aby uzyskać odpowiedni bonus trzeba wykonać 3 zadania. Przede wszystkim należy zapisać się do promocji podczas rejestracji i dokonać pierwszej wpłaty do 300 zł – w ten sposób uzyskamy 300 zł dodatkowego bonusu. Kolejny bonus możemy uzyskać wykonując kolejną wpłatę. W tym przypadku należy zrobić drugą wpłatę, a otrzyma się nawet 200 zł bonusu. STS zasili Twoje konto bonusowe kwotą 50% wpłacanych pieniędzy. Ostatnim warunkiem uzyskania dodatkowe bonusu od depozytu jest wykonanie trzeciej wpłaty i w tym wypadku STS również zasili konto bonusową kwotą 50% wpłacanych pieniędzy. Bonus za trzecią wpłatę może wynieść maksymalnie 100 zł. Pamiętaj, że na zrobienie wpłat nagradzanych bonusami masz 30 dni od rejestracji. Środki, które zostały zgromadzone na koncie bonusowym podlegają obrotowi, po którego wykonaniu powiększają saldo depozytowe. Od tego momentu można je wypłacić bądź przeznaczyć na kontynuowanie gry w STS. Bonus na start dostępny jest wyłącznie dla pierwszego depozytu, warto więc dobrze przemyśleć wysokość inauguracyjnej wpłaty.

Jak wypłacić bonus powitalny 760 zł na start?

Tutaj także zanim gracz będzie mógł wypłacić bonus na swój rachunek bankowy, konieczne jest dokonanie trzykrotnego obrotu otrzymaną kwotą. Do obrotu zaliczane są stawki z wygranych kuponów z kursem całkowitym minimum 1.91. Przykładowo, bonus 100 złotych wymaga zagrania środkami bonusowymi na kwotę 300 złotych.

Voucher – znajdź kody VIP na stronach partnerskich!

Voucher STS to inaczej kod promocyjny i pod takimi nazwami warto poszukać go na stronach partnerskich współpracujących z topowym polskim bukmacherem STS. Kod promocyjny VIP to niezwykle pożądany i gorący towar, bowiem po jego zastosowaniu można zyskać podrasowany pakiet powitalny od STS. Nie dość, że nie traci się rewelacyjnego bonusu od pierwszej wpłaty (600 zł), to jeszcze zyskuje się wyższy freebet bez potrzeby wnoszenia depozytu, a także fantastyczny cashack, czyli zakład bez ryzyka! Możesz wykorzystać kod promocyjny STS BETOMANIA podczas rejestracji, dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się pakietem powitalnym VIP! Uwaga, każdy, kto przegapił rejestrację przy użyciu vouchera, nie będzie miał już możliwości naprawienia tego błędu w przyszłości i będzie musiał zadowolić się nieco mniej hojnym pakietem powitalnym.

STS – promocje bukmacherskie dla stałych klientów

promocje bukmacherskie dla stałych klientów Bukmacher STS bardzo uczciwie i sprawiedliwie podchodzi do kwestii adresowania promocji bukmacherskich, ponieważ z jednej strony kusi atrakcjami nowych graczy, ale nie zaniedbuje też stałych bywalców serwisu. STS prowadzi szeroko zakrojoną akcję promocyjną, w ramach której ma liczne propozycje dla amatorów tradycyjnych zakładów sportowych, fanów e-sportu, rozgrywek wirtualnych oraz pasjonatów gier karcianych. Zwykle akcje te mają charakter cykliczny, np. cotygodniowy (ekstra kasa na sporty wirtualne, Betgames, e-sport, rankingi i inne promocje). STS nie zawsze informuje o nowych atrakcjach przez newslettera, więc łowcy bonusów koniecznie powinni regularnie zaglądać na zakładki „Bonusy”. Często zdarza się, że bukmacher ogłasza nagłą promocję – np. 50% bonus od kolejnego depozytu, która obowiązuje kilka najbliższych dni. Niezależnie od tego, przy okazji różnych imprez i wydarzeń w świecie sportu, bukmacher bardzo często przygotowuje dodatkowe czasowe promocje oraz rozdaje nowe bonusy dla stałych graczy STS. Zakłady bukmacherskie w STS w połączeniu w ekstra promocjami – pozwalają graczowi wygrać jeszcze więcej! Aktualnie w ofercie promocyjnej na zakłady bukmacherskie STS znajdziemy:

Pewne 20 PLN na sporty wirtualne

W ramach tej promocji gracze mogą otrzymać zwrot równowartości przegranych stawek z kuponów postawionych na zdarzenia z oferty zakładów na sporty wirtualne – w ten sposób mogą obstawić zakład bez ryzyka przegranej swoich pieniędzy. Promocja jest jednorazowa, a maksymalny zwrot środków może wynosić 20 PLN. Aby wziąć udział w akcji, należy obstawić w STS zakłady bukmacherskie na sporty wirtualne z kursem ogólnym kuponu (SOLO lub AKO) nie mniejszym niż 1,90.

Pewne 20 PLN na Betgames

Analogicznie do wyżej opisanej promocji działa wariant akcji dedykowanej zakładom z oferty STS na gry karciane Betgames. Tutaj również użytkownicy mogą zagrać bez ryzyka, gdyż w razie przegranej na ich konto wraca do 20 PLN zwrotu postawionej kwoty. W akcji biorą udział kupony SOLO oraz AKO z kursem minimalnym 1.90. Warunki wypłat bonusu w ramach promocji Pewne 20: trzykrotny obrót otrzymanych środków na kuponach z kursem całkowitym minimum 1.91.

Zaproś kumpli

Dodatkowe środki na grę użytkownicy mogą także otrzymać za polecanie znajomym oferty STS. Jak to działa? Wystarczy wysłać znajomemu indywidualny link polecający, dzięki któremu łatwo i szybko założy nowe konto. Gdy znajomy wpłaci przynajmniej 50 PLN depozytu i dokona obrotu na kwotę 500 PLN, to obaj gracze otrzymają bonus w wysokości 50 złotych.

Pierwszy zakład bez ryzyka

W STS nowi gracze mogą skorzystać z pierwszego zakładu bez ryzyka. Bukmacher chce, by czuli się oni komfortowo i by mogli bez przeszkód sprawdzać swoje przewidywania i wykorzystywać posiadaną wiedzę. W razie niepowodzenia z zakładem bez ryzyka STS zwraca do 100 złotych na konto depozytowe. Kod promocyjny w STS 2024 to BETOMANIA. Należy wpisać go podczas rejestracji w polu „kod promocyjny”, które znajduje się poniżej wymaganych danych (adresu e-mail, hasła i numeru telefonu). Po użyciu kodu, wyrażeniu zgody na udział w promocji i wpłaceniu pierwszej wpłaty, można obstawić pierwszy zakład bez ryzyka.

STS – oferta

Platforma STS naszym zdaniem szczyci się jedną z najlepszych ofert bukmacherskich na rynku i na pewno nie jest to opinia przesadzona. W wielu obszarach konkurencja nie może się równać z STS – oferta bukmachera zaskakuje bowiem różnorodnością zakładów oraz szerokością rynków. W serwisie bukmacherskim STS cała oferta podzielona jest na kilka elementów rodzajowych, tj.:
 • zakłady sportowe typu pre-match,
 • zakłady live,
 • e-sport,
 • sporty wirtualne,
 • Betgames.
W ramach każdej grupy zakładów dostępne są różne dyscypliny – te najbardziej popularne (np. piłka nożna, tenis ziemny, koszykówka, siatkówka, piłka ręczna, hokej na lodzie), jak i niszowe sporty (np. pesapallo, szachy, krykiet czy wyścigi konne). STS oferuje zakłady z rozgrywek rozsianych na całym świecie, włącznie z ekstremalnie egzotycznymi rejonami naszego globu. Trudno również gdziekolwiek indziej znaleźć tak niskie poziomy rozgrywkowe (np. 5-ligowe czy okręgowe), z których wytrawni typerzy potrafią wyłowić prawdziwe perełki do swoich kuponów w STS. Zakłady bukmacherskie na mecze w niszowych albo egzotycznych rozgrywkach – często bywają bardzo opłacalne.

Zakłady bukmacherskie STS na e-sport

Jedną z największych rewolucji na rynku zakładów bukmacherskich jest rosnące zainteresowanie obstawianiem wyników rozgrywek e-sportowych. Ten trend dostrzega także STS. Zakłady bukmacherskie na e-sport obejmują tutaj najpopularniejsze gry, takie jak: Counter Strike, League of Legends, czy Dota 2.

Zakłady bukmacherskie nie tylko sportowe

Zakłady bukmacherskie to jednak nie tylko sport. W ofercie bukmachera znajdują się także zdarzenia zupełnie niepowiązane z rywalizacją na boiskach czy w ramach gier komputerowych, bowiem oferta zakładów STS obejmuje także wydarzenia kulturalne, społeczne, a nawet politykę. Dzięki temu gracze postawią zakłady bukmacherskie dotyczące wygranych na Eurowizji, wytupują zwycięzców Oscarów czy nagród Grammy, a także obstawią czy w obecnej kadencji dojdzie do przedterminowych wyborów parlamentarnych.

Kursy

Kursy oferowane przez tego bukmachera nie należą do najwyższych i na pewno bukmacher mógłby obniżyć nieznacznie swoją marżę, ważne, żeby nie odbyło się to jednak kosztem solidnej oferty promocyjnej. Warto zaznaczyć, że bukmacher oferuje w ramach akcji  „Superoferta” oraz „Hit Dnia” dużą ilość zakładów o podwyższonych kursach, dzięki czemu można skompletować satysfakcjonujące AKO na kuponie w STS. Kursy na większość wydarzeń pojawiają się w ofercie STS z dużym wyprzedzeniem, dzięki czemu z obstawieniem interesującego spotkania nie trzeba czekać do samego końca, kiedy kursy mocno już spadają.

Zakłady bukmacherskie STS

STS zakłady bukmacherskie Zakłady sportowe w STS można obstawiać w ramach jednej z 25 dyscyplin, jakie dostępne są w menu. Najbardziej rozbudowane rynki dostępne są piłce nożnej (70-100), koszykówce (m.in. ok. 50 w NBA) czy hokeju na lodzie (np. ok. 40 w NHL). Liczba rynków w zakładach sportowych w STS rośnie jednak wprost proporcjonalnie do rangi danego wydarzenia/meczu. Oprócz trzydrogowych (1X2) czy dwudrogowych wariantów wyników, w STS można obstawiać wszystkie inne najpopularniejsze opcje, takie jak np.:
 • liczbę goli, rzutów rożnych, strzałów na bramkę, gemów, punktów,
 • wyniki meczu z handicapem albo z podpórką (1X, X2)
 • tzw. łamańce (wynik do przerwy/wynik końcowy),
 • zwycięzcę 1. lub 2. seta w tenisie,
 • dokładne rezultaty meczu,
 • strzelców bramek.
Fajną opcją w STS jest możliwość segregowania zakładów sportowych – nawet bez względu na konkretną dyscyplinę – wg kryterium/filtra czasowego (np. wyświetlić wszystkie zdarzenia, jakie wystartują do 30 minut, do godziny, do 12 godzin bądź w określony dzień tygodnia). Serwis z zakładami sportowymi dostępny jest w trybie 24/7.

Zakłady bukmacherskie STS na żywo

Dzięki temu, że oferta bukmachera STS obejmuje rozgrywki z całego świata, to w zakładach na żywo nie brakuje licznych propozycji przez całą dobę! Oferta zakładów live wyróżnia się na tle konkurencyjnych bukmacherów nie tylko ilością zdarzeń, ale przede wszystkim rozległością rynków (w trakcie zwykłego meczu piłkarskiego litewskiej ligi – liczba rynków sięgała 100). Zakłady na żywo to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy lubią śledzić rywalizację sportową w czasie rzeczywistym.

Betgames

W STS istnieje możliwość obstawiania zdarzeń podczas symulowanych i transmitowanych na żywo rozgrywek karcianych. W zakładce Betgames typuje się rozstrzygnięcia w trakcie widocznej na ekranie gry w wojnę, bakarta albo elektryzującego pokera texas holdem. Użytkownicy mogą stawiać zakłady na wartość następnej karty, jej kolor, a w odmianie texas holdem obstawić pokerzystę, który zgromadzi najlepszy układ kart. Podczas rozgrywki na pokerowym stoliku istnieje również możliwość obstawienia – jaki układ kart okaże się zwycięski (np. para, trójka, strit, full, kareta itd.). Kursy zmieniają się po każdym wyłożeniu karty przez krupiera (flop, turn, river) i odzwierciedlają prawdopodobieństwo wystąpienia danego zdarzenia (układu).

Sporty wirtualne w STS

Sporty wirtualne cieszyły się olbrzymią popularnością w trakcie szczytu trwającej pandemii COVID-19, kiedy zawieszono w większości rywalizację sportową. Virtuale to emocje non-stop – bez względu na porę dnia czy nocy. Fani obstawiania zakładów w ramach sportów wirtualnych, mają w STS do dyspozycji piłkę nożną, koszykówkę, tenis oraz wyścigi psów i koni. Za sprawą płynnej symulacji komputerowej i wysokiej rozdzielczości, wirtualna rywalizacja wygląda jak prawdziwa, rozbudza wyobraźnię i pozwala poczuć się jak na prawdziwym stadionie, korcie, parkiecie czy bieżni.

STS TV – transmisje meczów online

STS TV Transmisje STS TV to bardzo mocna strona oferty bukmachera i niezwykle istotne wsparcie dla wszystkich amatorów obstawiania zakładów na żywo (live). Często zdarza się, że mecze sportowe mają zupełnie inny przebieg od pierwotnie przewidywanego, dlatego dzięki relacji w STS TV – można skontrować postawiony wcześniej zakład, zrealizować cashout albo złapać wyjątkową okazję, której nie dostrzegł jeszcze bukmacher. Bukmacher prowadzi nawet profesjonalny kalendarz wszystkich transmisji meczów online, przez co łatwo można zaplanować swój czas. Relacje TV dostępne są zarówno za pośrednictwem strony internetowej, jak i mobilnej aplikacji. Transmisje STS TV cieszą się olbrzymim zainteresowaniem – nie tylko czynnie obstawiających, ale zwykłych fanów sportu. Aby swobodnie oglądać relacje w STS TV, wystarczy zawrzeć dowolny zakład za minimum 2 zł. Spełnienie tego warunku pozwala korzystać z STS TV przez 24h od momentu postawienia kuponu.

FAQ – Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

W sekcji FAQ nowi użytkownicy mogą znaleźć najważniejsze informacje, dzięki którym bez żadnych problemów rozpoczną swoją przygodę z grą w zakłady bukmacherskie STS.

Czy bukmacher STS działa legalnie?

Tak, to legalny bukmacher. STS posiada licencję uprawniającą do organizowania zakładów wzajemnych wydaną przez Ministerstwo Finansów w lutym 2018 roku.

Jak grać w STS?

Zarówno sama rejestracja, jak i korzystanie z serwisu STS – są proste i intuicyjne. Bezpośrednio po utworzeniu konta gracza, można wpłacić depozyt, skorzystać z przysługującego pakietu powitalnego oraz postawić pierwsze kupony. W oparciu o ofertę zakładów bukmacherskich, na jaką składają się zakłady sportowe, zakłady live, e-sport, sport wirtualny i gry karciane Betgames – można tworzyć kupony SOLO, AKO albo systemowe (Maxikombi, np. „2 z 3”, „5 z 6”, „3 z 5” itd.). Utworzenie klasycznego kuponu AKO ze sportowych zakładów bukmacherskich pre-match (przed rozpoczęciem danego spotkania), nie powinno sprawić nikomu kłopotu. Wystarczy wejść do sekcji „Zakłady bukmacherskie”, wybrać interesującą dyscyplinę, następnie – kraj/ligę/rozgrywki, w jakiej występuje konkretny zespół/zawodnik i kliknąć w przemyślany wcześniej typ. Selekcja przeniesie się automatycznie do pola „Kupon”. Czynność można powtórzyć, dodając kolejne zdarzenia/selekcje albo wybrać stawkę i wcisnąć button „Obstaw i graj o [potencjalna kwota wygranej]”.

Czy bukmacher STS posiada punkty stacjonarne?

Tak, zakłady bukmacherskie STS gracze mogą obstawiać w lokalach znajdujących się we wszystkich większych miastach na terenie całego kraju.

Jak sprawdzić kupon STS z zakładów sportowych?

Aby sprawdzić, czy kupony zawarte w serwisie internetowym STS były wygrane, bądź przegrane, wystarczy wejść z zakładkę „Moje zakłady”. STS oferuje ponadto ciekawą funkcjonalność i inny sposób sprawdzania kuponów – za pomocą aktywnego okienka „Sprawdź kupon”, które znajduje się w połowie strony głównej (po prawej stronie). W specjalnym polu można wkleić lub wpisać numer kuponu, wcisnąć ikonkę lupy i po chwili wyskoczy oczekiwana informacja. Jeżeli kupon został zawarty w lokalu naziemnym STS – nie wpisuje się 4 ostatnich cyfr jego numeru.

Bonus STS – o co chodzi?

Pod hasłem „bonus STS” mogą kryć się dwie kwestie – albo mowa jest o akcji promocyjnej i specjalnej premii, albo też jest to potoczna nazwa środków bonusowych. Saldo środków bonusowych znajduje się w stronie głównej STS – w prawym górnym rogu pod nazwą „Bonus”, tuż obok salda środków podstawowych („Depozyt”). Saldo pieniędzy bonusowych stanowi suma środków wygranych w różnych akcjach promocyjnych organizowanych przez STS. Aby w pełni móc nimi dysponować, np. wypłacić na rachunek bankowy, trzeba dokonać wymaganego obrotu. Po spełnieniu tego warunku, środki bonusowe przelane zostaną do salda „Depozyt”.

STS – zakłady bukmacherskie. Jaki kod promocyjny oraz bonus powitalny?

Aby cieszyć się zwiększonym bonusem powitalnym, należy skorzystać z kodu promocyjnego BETOMANIA podczas rejestracji. W ten sposób gracz nie traci możliwości odbioru 1504 złotych bonusu od depozytu, a przy tym zyskuje wyższy freebet. W ofercie STS znajdują się także inne bonusy dla nowych graczy oraz stałych. Co istotne, nowi gracze nie mogą wypłacić wygranych, jeśli mają tylko konto tymczasowe. O ile zawieranie zakładów wzajemnych jest możliwe, to jednak wypłat można dokonywać po pełnej aktywacji.

Ile razy trzeba obrócić bonus?

Środki bonusowe muszą zostać obrócone trzykrotnie, obstawiając w STS zakłady bukmacherskie na kuponach z łącznym kursem 1.91 bądź wyższym. Dużym udogodnieniem jest to, że STS nie narzuca liczby zdarzeń na kuponie, więc bonus STS można obracać nawet na kuponach SOLO (z pojedynczą selekcją). Przykładowo, po wpłacie pierwszego depozytu w kwocie 200 zł, wartość ta pojawi się także w polu „Bonus”. Aby go „uwolnić”, czyli obrócić, trzeba obstawić kupony za sumę stawek równą 600 zł, z zastrzeżeniem, że do prawidłowego obrotu liczą się tylko wygrane kupony ze wspomnianym kursem minimalnym. Praktyka jest podobna jak u innych legalnych bukmacherów, którzy prosperują w zakładach online. STS nie ma zbyt rygorystycznych wymagań, ale dla niektórych mogą być one trudne do spełnienia.

Jak doładować konto STS Paysafecard?

Dysponując unikalnym kodem Paysafecard, można bez przeszkód doładować konto gracza w STS. Po zalogowaniu należy kliknąć przycisk „Wpłata” i wybrać opcję „Dotpay + PaySafeCard”. Następnie trzeba wpisać kwotę depozytu i kontynuować proces. Użytkownik zostanie przeniesiony na stronę z różnymi operatorami płatności, u której dołu odnajdzie zakładkę „Paysafecard”. Potem wystarczy już tylko wprowadzić 16-cyfrowy kod PSC lub włączyć do płatności inne kody (jeśli na jednym brakuje pełnej kwoty środków bądź ma on niższy nominał).
5/5 - (2 votes)

STS – zakłady bukmacherskie. Bonus 760 PLN Details

Metody wypłat
Bonus 760 PLN z kodem BETOMANIA
5.0
Zaufanie i uczciwość
5.0
Oprogramowanie
5.0
Bonusy i promocje
5.0
Obsługa klienta
5.0 Ogólna ocena

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

STS – zakłady bukmacherskie. Bonus 760 PLN
5.0/5