STS – zakłady bukmacherskie. Kod promocyjny oraz bonus

Zaktualizowano 5 marca 2021

Prawie połowa legalnych zakładów wzajemnych w Polsce, zawieranych jest za pośrednictwem STS. Zakłady bukmacherskie w naszym kraju chyba każdemu kojarzą się z tymi trzema niebiesko-pomarańczowymi literami. Tytuł lidera w branży bukmacherskiej zobowiązuje, dlatego od lat STS sukcesywnie podnosi jakość obsługi swoich klientów oraz poszerza zakres możliwych do obstawiania zdarzeń. Oprócz najpopularniejszych dyscyplin i topowych lig, w przeciwieństwie do konkurencji – w STS zawsze można też znaleźć niszowe i egzotyczne rozgrywki – a to właśnie tam często czają się mega typy i wysokie kursy. STS dba również o regularny dopływ do oferty atrakcyjnych promocji i bonusów – zarówno dla stałych graczy, jak i nowych użytkowników internetowego serwisu.

sts rejestracja

Wszystko to sprawia, że w społeczności pasjonatów zakładów sportowych – bukmacher STS cieszy się bardzo dobrą opinią i zbiera niezwykle pochlebne recenzje. Nigdy jednak nie jest tak dobrze, żeby nie mogło być lepiej! Przyjrzyjmy się każdemu elementowi oferty i funkcjonalności STS i sprawdźmy co godne jest pochwały, a gdzie można coś jeszcze udoskonalić.

STS – opinie. Największy legalny bukmacher w Polsce

Adres www

sts.pl

Rok powstania

1997

Miejsce siedziby

Polska

Kupony

MAXIKOMBI, SINGIEL, AKO

Minimalna wysokość wpłaty

1 PLN

Dostępne metody wpłaty

Netteller, Paysafecard, gotówka w punkcie stacjonarnym, PayPal, Dotpay, PayU, Tpay, BLIK, karta kredytowa, Skrill

Udogodnienia

Programy Lojalnościowe
STS TV
Magazyn STS
BetGames - specjalna oferta
Wirtualne sporty - specjalna oferta
Cash-out
Bezpieczny Kupon

Maksymalna wysokość wypłaty

1 kupon - 500 000 PLN

E-sport

Tak - Counter Strike: Global Offensive, League of Legends, Dota 2, King of Glory, Overwatch, Rainbow Six, StarCraft 2, StarCraft Broodwar, Smite

Aplikacja mobilna

Tak, iOS oraz Android

W Polsce funkcjonuje aktualnie 19 legalnych firm, oferujących zakłady wzajemne na podstawie licencji wydanej przez Ministerstwo Finansów. Spośród wszystkich bukmacherów, największy udział w rynku ma STS, sięgający prawie 50 proc. Pozycja rynkowa STS sprawia, że w długim terminie może on zaoferować swoim użytkownikom zdecydowanie najlepsze warunki zawierania zakładów bukmacherskich. STS świadczy swoje usługi zarówno online, jak też poprzez sieć kilkuset naziemnych punktów na terenie całej Polski.

Ocena graczy: 5/5 – Marzec 2021

Działalność STS wykracza także poza obszar zakładów wzajemnych, ponieważ bukmacher aktywnie sponsoruje różne kluby sportowe w naszym kraju, wspiera organizacje i instytucje oraz jest oficjalnym partnerem piłkarskiej reprezentacji Polski. Warto więc pamiętać, że każdy grający w STS – pośrednio przyczynia się do rozwoju polskiego sportu.

STS online – strona internetowa www.sts.pl

Bukmacher STS posiada profesjonalną i funkcjonalną stronę internetową pod adresem www.sts.pl, która pełni jednocześnie rolę platformy do zawierania zakładów wzajemnych online. Strona STS jest przejrzysta, a intuicyjna nawigacja pozwala na błyskawiczne znalezienie interesującego zakładu czy pożądanej przez usera informacji. Na uwagę zasługują optymalnie wyważone proporcje dla ekspozycji poszczególnych elementów, takich jak: menu zakładów bukmacherskich, pole tworzonego kuponu, czat czy reklama wydarzeń. Niebiesko-pomarańczowa tonacja strony www STS jest przyjazna dla oka, a ciemniejsza barwa tła – pozwala na czytelną prezentację treści redagowanych białym kolorem czcionki. Strona internetowa STS wyświetla się bardzo szybko i płynnie, nie odnotowano również opinii o problemach związanych z awariami uniemożliwiającymi korzystanie z pełnej jej funkcjonalności w trybie 24/7.

Naziemne punkty STS

Naziemne punkty STS rozsiane są po całym kraju, co gwarantuje komfortowy dostęp do oferty bukmacherskiej wszystkim zwolennikom tradycyjnej formy obstawiania wyników sportowych. W chwili obecnej na sieć stacjonarnych lokali STS  – składa się ok. 410 punktów! W punktach naziemnych – oprócz postawienia kuponu, można także doładować konto STS w serwisie online. Aby ułatwić klientom znalezienie konkretnej lokalizacji lokalu w danej miejscowości, na stronie internetowej STS udostępniona została specjalna wyszukiwarka. Można tam również znaleźć informacje na temat zakresu usług oferowanych przez każdy punkt bądź jego wyposażenia/standardu, np. dostępności:

 • wirtualnych sportów w ofercie,
 • STS TV, czyli telewizyjnych transmisji sportowych,
 • terminalu kuponowego do dyspozycji typujących,
 • klimatyzacji,
 • lokalu ze statusem premium.

Po wyszukaniu interesującej lokalizacji, można wyświetlić także informację na temat godzin otwarcia danej placówki.

STS – aplikacja mobilna

W celu poszerzenia dostępności do oferty zakładów bukmacherskich, STS udostępnia ponadto mobilną aplikację. Dzięki funkcjonalnej apce każdy w dowolnym czasie i dowolnym miejscu (z dostępem do internetu) może korzystać z serwisu za pośrednictwem smartfona czy tableta. Apkę można pobrać bezpośrednio ze strony STS. Aplikacja dostępna jest dla systemu Android, natomiast w przypadku telefonów z systemem iOS (dla iPhone) – w polskim App Store.

Mobilna aplikacja umożliwia korzystanie z wszystkich funkcji serwisu – począwszy od złożenia depozytu, poprzez przeglądanie statystyk, oglądanie transmisji w STS TV i obstawianie zakładów – po opcję cashout. Dla zwiększenia komfortu i bezpieczeństwa, logowanie do apki może odbywać się przy pomocy odcisku palca albo skanu twarzy.

Metody płatności

STS obsługuje aż 26 banków w zakresie szybkich i bezpiecznych płatności (PayU, dotpay, tpay). Niezależnie od tego, wpłaty na swoje konto w serwisie STS można dokonać też za pośrednictwem BLIK-a lub portfela elektronicznego (Skrill, Neteller, PayPal). Natychmiastowe depozyty możliwe są także przy wykorzystaniu z karty płatniczej/kredytowej. Ciekawym i w pełni anonimowym wariantem wpłaty – jest zasilenie internetowego konta STS w jednym z lokali naziemnych. Wystarczy podanie adresu email, jaki podany została przy rejestracji oraz kilka cyfr z nr PESEL w ramach weryfikacji, aby pracownik punktu odnotował złożenie stosownego depozytu.

Minimalna kwota wpłaty różni się w zależności od wybranej metody i wynosi – od 1 grosza (tpay, w lokalu) do 20 zł poprzez Neteller. W większości przypadków jednak można wpłacić 1 zł, pamiętając, że minimalna stawka do opłacenia kuponu to 2 złote.

Wypłaty realizowane są na wskazany podczas rejestracji rachunek bankowy użytkownika. STS posiada innowacyjny system wypłat szybkich przelewów STSPay, dzięki czemu za pośrednictwem aż 12 najpopularniejszych banków – można otrzymać pieniądze nawet do 15 minut w cyklu 24/7

STS – kontakt, pomoc i obsługa klienta

Bukmacher oferuje swoim użytkownikom kilka sposobów w zakresie rozwiązania problemu, rozwiania wątpliwości czy udzielenia pożądanej informacji. Pomimo, iż STS zatrudnia wielu operatorów, to w tzw. „godzinach szczytu” trzeba uzbroić się w cierpliwość, aby nawiązać kontakt przez najpopularniejszy LiveChat. Bywa, że użytkownik jest 25 w kolejce oczekujących, a do kontaktu dochodzi po pół godzinie. Trzeba jednak przyznać, że ta forma kontaktu zazwyczaj pozwala na załatwienie wszelkich spraw – dzięki wysokiej kompetencji oraz szerokim uprawieniom zespołu ds. obsługi klienta w STS.

Wiadomość można również przesłać przy pomocy formularza kontaktowego. Pomoc i niezbędne informacje udzielane są na bieżąco – przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

STS – rejestracja i logowanie

rejestracja i logowanie

Rejestracja w STS przebiega sprawnie i szybko można cieszyć się funkcjonalnością nowego konta bukmacherskiego. Proces rozpoczyna się z chwilą kliknięcia w pomarańczowy buton „Załóż konto”. Istnieje możliwość w pierwszym etapie założenia tzw. konta tymczasowego. W ramach tej procedury nie ma potrzeby podawania szczegółowych danych ani przesyłania do weryfikacji dokumentu tożsamości. Utworzenie konta tymczasowego w STS skutkuje jednak pewnymi ograniczeniami, m.in. limitem sumy wniesionych stawek – do 5 000 zł, a w niektórych przypadkach także brakiem możliwości skorzystania ze wszystkich promocji/bonusów. Najważniejszą restrykcją dla kont tymczasowych jest brak możliwości wypłacenia zgromadzonych środków.

Status konta tymczasowego można w dogodnym momencie przekwalifikować w konto stałe – zyskując pełen pakiet praw i funkcjonalności serwisu bukmacherskiego STS.

Logowanie do konta gracza odbywa się poprzez podanie adresu email – zgłoszonego w trakcie rejestracji oraz wpisania hasła. Użytkownicy aplikacji mobilnej mają dodatkowo możliwość logowania przez odcisk palca lub skanowanie twarzy.

STS – bonus powitalny, sprawdź kupon

W ocenie ekspertów (Instytut Badań Systemowych PAN oraz WSB), którzy poddali analizie wszystkie bukmacherskie bonusy powitalne dostępne na rynku – pakiet startowy od STS jest zdecydowanie najlepszy. Ze względu na wyważoną marżę bukmachera oraz realne warunki obrotu w STS – bonus powitalny największego bukmachera w Polsce cieszy się niesłabnącym uznaniem i zainteresowaniem nowych graczy. W ramach standardowego pakietu powitalnego, bukmacher oferuje 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1 200 zł oraz freebet (25 zł) bez konieczności dokonywania jakiejkolwiek wpłaty w serwisie STS. Kod promocyjny, o jakim w dalszej części niniejszej recenzji – umożliwia sięgnięcie nowo rejestrującym się osobom po jeszcze większe benefity od STS. Bonus powitalny to dla gracza okazja do łatwego zbudowania dużego bankrolla na dalszą grę.

Freebet STS – 25 zł bonusu bez depozytu

Każdy nowy użytkownik STS na „dzień dobry” może zostać uhonorowany freebetem o wartości 25 zł. – bez depozytu. Warunkiem, żeby otrzymać freebet jest wpisanie na formularzu rejestracyjnym w polu „kod promocyjny” – sekwencji: PEWNE25. Należy jednak pamiętać, że wówczas nie będzie już możliwości wpisania specjalnego kodu promocyjnego, jaki można znaleźć na stronach partnerskich. Freebet służy do opłacenia kuponu, a w razie wygranej – wszystkie środki trafiają na konto bonusowe i podlegają obrotowi.

Bonus od depozytu – aż do 1200 zł na start!

Na wszystkich nowo zarejestrowanych użytkowników platformy internetowej STS, którzy zaznaczyli stosowną zgodę – czeka luksusowy bonus od depozytu – aż do 1 200 zł na start! Ekstra premia za pierwszą wpłatę wynosi 100%, dlatego, aby uzyskać maksymalną korzyść, gracz powinien złożyć depozyt w wysokości 1 200 złotych. Wówczas 1 200 zł zasila saldo konta depozytowego, natomiast równowartość, czyli kolejne 1 200 zł – trafia na konto bonusowe.

Konto bonusowe to taki swoisty „czyściec” dla zgromadzonych tam środków, ponieważ podlegają one obrotowi, po wykonaniu którego – lądują w „niebie”, czyli powiększają saldo depozytowe. Od tego momentu można je wypłacić bądź przeznaczyć na kontynuowanie gry w STS. Bonus na start dostępny jest wyłącznie dla pierwszego depozytu, warto więc dobrze przemyśleć wysokość inauguracyjnej wpłaty.

Voucher STS – znajdź kody VIP na stronach partnerskich!

Voucher STS to inaczej kod promocyjny i pod takimi nazwami warto poszukać go na stronach partnerskich współpracujących z topowym polskim bukmacherem STS. Kod promocyjny VIP to niezwykle pożądany i gorący towar, bowiem po jego zastosowaniu można zyskać podrasowany pakiet powitalny od STS. Nie dość, że nie traci się rewelacyjnego bonusu od pierwszej wpłaty (1 200 zł), to jeszcze zyskuje się wyższy freebet bez potrzeby wnoszenia depozytu, a także fantastyczny cashback, czyli zakład bez ryzyka! Wykorzystaj kod promocyjny STS BETOMANIA podczas rejestracji i ciesz się pakietem powitalnym VIP!

Uwaga, każdy kto przegapił rejestrację przy użyciu voucher STS, nie będzie miał już możliwości naprawienia tego błędu w przyszłości i będzie musiał zadowolić się nieco mniej hojnym pakietem powitalnym.

STS – promocje bukmacherskie dla stałych graczy

Bukmacher STS bardzo uczciwie i sprawiedliwie podchodzi do kwestii adresowania promocji bukmacherskich, bowiem z jednej strony kusi atrakcjami nowych graczy, ale nie zaniedbuje też stałych bywalców serwisu. STS prowadzi szeroko zakrojoną akcję promocyjną, w ramach której ma liczne propozycje dla amatorów tradycyjnych zakładów sportowych, fanów esportu, rozgrywek wirtualnych oraz pasjonatów gier karcianych. Zwykle akcje te mają charakter cykliczny, np. cotygodniowy (ekstra kasa na sporty wirtualne, Betgames, esport, rankingi i inne promocje). STS nie zawsze informuje o nowych atrakcjach przez newlettera, więc łowcy bonusów koniecznie powinni regularnie zaglądać na zakładki „Bonusy”.

Często zdarza się, że bukmacher STS ogłasza nagłą promocję – np. 50% bonus od kolejnego depozytu, która obowiązuje kilka najbliższych dni. Niezależnie od tego, przy okazji różnych imprez i wydarzeń w świecie sportu, bukmacher zawsze przygotowuje dodatkowe czasowe promocje oraz rozdaje nowe bonusy dla stałych graczy STS. Zakłady bukmacherskie w STS w połączeniu w ekstra promocjami – pozwalają graczowi wygrać jeszcze więcej!

STS – oferta

Platforma STS szczyci się jedną z najlepszych ofert bukmacherskich na rynku i na pewno nie jest to opinia przesadzona. W wielu obszarach konkurencja nie może się równać z STS – oferta bukmachera  zaskakuje bowiem różnorodnością zakładów oraz szerokością rynków. W serwisie bukmacherskim STS cała oferta podzielona jest na kilka elementów rodzajowych, tj.:

 • zakłady sportowe STS typu pre-match,
 • zakłady na żywo (live),
 • esport,
 • sporty wirtualne,
 • Betgames.

W ramach każdej grupy zakładów dostępne są różne dyscypliny – te najbardziej popularne (np. piłka nożna, tenis ziemny, koszykówka, siatkówka, piłka ręczna), jak i niszowe sporty (np. pesapallo, szachy, krykiet czy wyścigi konne).

STS oferuje zakłady z rozgrywek rozsianych na całym świecie, włącznie z ekstremalnie egzotycznymi rejonami naszego globu. Trudno również gdziekolwiek indziej znaleźć tak niskie poziomy rozgrywkowe (np. 5-ligowe czy okręgowe), z których wytrawni typerzy potrafią wyłowić prawdziwe perełki do swoich kuponów w STS. Zakłady bukmacherskie na mecze w niszowych albo egzotycznych rozgrywkach – często bywają najbardziej opłacalne.

STS – kursy

Kursy oferowane przez STS nie należą do najwyższych i na pewno bukmacher mógłby obniżyć nieznacznie swoją marżę, ważne, żeby nie odbyło się to jednak kosztem solidnej oferty promocyjnej. Warto zaznaczyć, że bukmacher oferuje w ramach akcji    „Superoferta” oraz „Hit Dnia” dużą ilość zakładów o podwyższonych kursach, dzięki czemu można skompletować satysfakcjonujące AKO na kuponie w STS. Kursy na większość wydarzeń pojawiają się w ofercie STS z dużym wyprzedzeniem, dzięki czemu z obstawieniem interesującego spotkania nie trzeba czekać do samego końca, kiedy kursy mocno już spadają.

Zakłady sportowe w STS

Zakłady sportowe w STS można obstawiać w ramach jednej z 25 dyscyplin, jakie dostępne są w menu. Najbardziej rozbudowane rynki dostępne są piłce nożnej (70-100), koszykówce (m.in. ok. 50 w NBA) czy hokeju na lodzie (np. ok. 40 w NHL). Liczba rynków w zakładach sportowych w STS rośnie jednak wprost proporcjonalnie do rangi danego wydarzenia/meczu.

Oprócz trzydrogowych (1X2) czy dwudrogowych wariantów wyników, w STS można obstawiać wszystkie inne najpopularniejsze opcje, takie jak np.:

 • liczbę goli, rzutów rożnych, strzałów na bramkę, gemów, punktów,
 • wyniki meczu z handicapem albo z podpórką (1X, X2)
 • tzw. łamańce (wynik do przerwy/wynik końcowy),
 • zwycięzcę 1. lub 2. seta w tenisie,
 • dokładne rezultaty meczu,
 • strzelców bramek.

Fajną opcją w STS jest możliwość segregowania zakładów sportowych – nawet bez względu na konkretną dyscyplinę – wg kryterium/filtra czasowego (np. wyświetlić wszystkie zdarzenia, jakie wystartują do 30 minut, do godziny, do 12 godzin bądź w określony dzień tygodnia). Serwis z zakładami sportowymi dostępny jest w trybie 24/7.

STS – zakłady bukmacherskie na żywo

Dzięki temu, że oferta bukmachera STS obejmuje rozgrywki z całego świata, to w zakładach na żywo nie brakuje licznych propozycji przez całą dobę! Oferta zakładów live wyróżnia się na tle konkurencyjnych bukmacherów nie tylko ilością zdarzeń, ale przede wszystkim rozległością rynków (w trakcie zwykłego meczu piłkarskiego litewskiej ligi – liczba rynków sięgała 100). Zakłady na żywo to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy lubią śledzić rywalizację sportową w czasie rzeczywistym.

Betgames w STS

Absolutną nowością w STS jest możliwość obstawiania zdarzeń podczas symulowanych i transmitowanych na żywo rozgrywek karcianych. W zakładce Betgames typuje się rozstrzygnięcia w trakcie widocznej na ekranie gry w wojnę, bakarta albo elektryzującego pokera texas holdem. Użytkownicy STS mogą stawiać zakłady na wartość następnej karty, jej kolor, a w odmianie texas holdem obstawić pokerzystę, który zgromadzi najlepszy układ kart. Podczas rozgrywki na pokerowym stoliku istnieje również możliwość obstawienia – jaki układ kart okaże się zwycięski (np. para, trójka, strit, full, kareta itd.). Kursy zmieniają się po każdym wyłożeniu karty przez krupiera (flop, turn, river) i odzwierciedlają prawdopodobieństwo wystąpienia danego zdarzenia (układu).

Sporty wirtualne w STS

Sporty wirtualne cieszyły się olbrzymią popularnością w trakcie szczytu trwającej pandemii COVID-19, kiedy zawieszono w większości rywalizację sportową. Virtuale to emocje non-stop – bez względu na porę dnia czy nocy. Fani obstawiania zakładów w ramach sportów wirtualnych, mają w STS do dyspozycji piłkę nożną, koszykówkę, tenis oraz wyścigi psów i koni. Za sprawą płynnej symulacji komputerowej i wysokiej rozdzielczości, wirtualna rywalizacja wygląda jak prawdziwa, rozbudza wyobraźnię i pozwala poczuć się jak na prawdziwym stadionie, korcie, parkiecie czy bieżni.

STS TV – transmisje meczów online

Transmisje STS TV to bardzo mocna strona oferty bukmachera i niezwykle istotne wsparcie dla wszystkich amatorów obstawiania zakładów na żywo (live). Często zdarza się, że mecze sportowe mają zupełnie inny przebieg od pierwotnie przewidywanego, dlatego dzięki relacji w STS TV – można skontrować postawiony wcześniej zakład, zrealizować cashout albo złapać wyjątkową okazję, której nie dostrzegł jeszcze bukmacher. STS prowadzi nawet profesjonalny kalendarz wszystkich transmisji meczów online, przez co łatwo można zaplanować swój czas.

Relacje TV dostępne są zarówno za pośrednictwem strony internetowej, jak i mobilnej aplikacji. Transmisje STS TV cieszą się olbrzymim zainteresowaniem – nie tylko czynnie obstawiających, ale zwykłych fanów sportu. Aby swobodnie oglądać relacje w STS TV, wystarczy zawrzeć dowolny zakład za minimum 2 zł. Spełnienie tego warunku pozwala korzystać z STS TV przez 24h od momentu postawienia kuponu.

FAQ

W sekcji FAQ nowi użytkownicy mogą znaleźć najważniejsze informacje, dzięki którym bez żadnych problemów rozpoczną swoją przygodę z obstawianiem zakładów w serwisie bukmacherskim STS.

Jak grać w STS?

Zarówno sama rejestracja, jak i korzystanie z serwisu STS – są proste i intuicyjne. Bezpośrednio po utworzeniu konta gracza, można wpłacić depozyt, skorzystać z przysługującego pakietu powitalnego oraz postawić pierwsze kupony. W oparciu o ofertę zakładów bukmacherskich, na jaką składają się zakłady sportowe, zakłady live, esport, sport wirtualny i gry karciane Betgames – można tworzyć kupony SOLO, AKO albo systemowe (Maxikombi, np. „2 z 3”, „5 z 6”, „3 z 5” itd.).

Utworzenie klasycznego kuponu AKO ze sportowych zakładów bukmacherskich pre-match (przed rozpoczęciem danego spotkania), nie powinno sprawić nikomu kłopotu. Wystarczy wejść do sekcji „Zakłady bukmacherskie”, wybrać interesującą dyscyplinę, następnie – kraj/ligę/rozgrywki, w jakiej występuje konkretny zespół/zawodnik i kliknąć w przemyślany wcześniej typ. Selekcja przeniesie się automatycznie do pola „Kupon”. Czynność można powtórzyć dodając kolejne zdarzenia/selekcje albo wybrać stawkę i wcisnąć button „Obstaw i graj o [potencjalna kwota wygranej]”.

Jak sprawdzić kupon STS?

Aby sprawdzić czy kupony zawarte w serwisie internetowym STS były wygrany bądź przegrane, wystarczy wejść z zakładkę „Moje zakłady”. STS oferuje ponadto ciekawą funkcjonalność i inny sposób sprawdzania kuponów – za pomocą aktywnego okienka „Sprawdź kupon”, które znajduje się w połowie strony głównej (po prawej stronie). W specjalnym polu można wkleić lub wpisać numer kuponu, wcisnąć ikonkę lupy i po chwili wyskoczy oczekiwana informacja. Jeżeli kupon został zawarty w lokalu naziemnym STS – nie wpisuje się 4 ostatnich cyfr jego numeru.

Bonus STS – o co chodzi?

Pod hasłem „bonus STS” mogą kryć się dwie kwestie – albo mowa jest o akcji promocyjnej i specjalnej premii, albo też jest to potoczna nazwa środków bonusowych. Saldo środków bonusowych znajduje się w stronie głównej STS – w prawym górnym rogu pod nazwą „Bonus”, tuż obok salda środków podstawowych („Depozyt”). Saldo pieniędzy bonusowych stanowi suma środków wygranych w różnych akcjach promocyjnych organizowanych przez STS. Aby w pełni móc nimi dysponować, np. wypłacić na rachunek bankowy, trzeba dokonać wymaganego obrotu. Po spełnieniu tego warunku, środki bonusowe przelane zostaną do salda „Depozyt”.

Ile razy trzeba obrócić bonus STS?

Środki bonusowe muszą zostać obrócone 3-krotnie na kuponach z łącznym kursem 1.91 bądź wyższym. Dużym udogodnieniem jest to, że STS nie narzuca liczby zdarzeń na kuponie, więc bonus STS można obracać nawet na kuponach SOLO (z pojedynczą selekcją). Przykładowo, po wpłacie pierwszego depozytu w kwocie 200 zł, wartość ta pojawi się także w polu „Bonus”. Aby go „uwolnić”, czyli obrócić, trzeba obstawić kupony za sumę stawek równą 600 zł, z zastrzeżeniem, że do prawidłowego obrotu liczą się tylko wygrane kupony z wspomnianym kursem minimalnym.

Jak doładować konto STS Paysafecard?

Dysponując unikalnym kodem Paysafecard, można bez przeszkód doładować konto gracza w STS. Po zalogowaniu, należy kliknąć w button „Wpłata” i wybrać opcję „Dotpay + PaySafeCard”. Następnie trzeba wpisać kwotę depozytu i kontynuować proces. Użytkownik zostanie przeniesiony na stronę z różnymi operatorami płatności, u dołu której odnajdzie zakładkę „Paysafecard”. Potem wystarczy już tylko wprowadzić 16-cyfrowy kod PSC lub włączyć do płatności inne kody (jeśli na jednym brakuje pełnej kwoty środków bądź ma on niższy nominał).

5 1 vote
Ocena artykułu
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments