forBET bukmacher – bonus, zakłady, opinie, aplikacja

Kiedy legalny bukmacher forBET rozpoczął swoją działalność, od razu pojawił się na ustach wielu graczy. Był to bowiem jedyny bukmacher w Polsce, która umożliwił swoim klientom zawieranie zakładów bez konieczności płacenia podatku. Oczywiście ta promocja trwała tylko przez pewien czas, jednak dzięki niej forBET zdobył szerokie grono nowych klientów. Co ciekawe, spora część graczy do dzisiaj korzysta z usług tego bukmachera. Wynika to z faktu, że nawet po zakończeniu tej unikalnej promocji oferta firmy forBET wciąż wygląda naprawdę dobrze. Jakie są największe atuty tego bukmachera i co warto wiedzieć o tej marce?

forBET – opinie i recenzja

Początkowo firma forBET Zakłady Bukmacherskie uzyskała tylko jeden rodzaj zezwolenia. Była to licencja na oferowanie zakładów sportowych za pośrednictwem Internetu. Dlaczego tak się stało? Ponieważ w początkowym okresie włodarze firmy forBET nie zamierzali otwierać własnych punktów naziemnych. Z tego względu cała oferta bukmachera została przystosowana do działalności online. Zatem jak prezentuje się jej funkcjonalność?

Strona internetowa iforbet.pl

Przez pierwsze miesiące gracze mieli sporo zastrzeżeń dotyczących działania serwisu iforbet.pl. Na szczęście były to jedynie przejściowe problemy, ponieważ z czasem bukmacher wyeliminował mnóstwo błędów, które pojawiały się na platformie. Toteż dzisiaj strona iforbet.pl w pełni zasługuje na miano sprawnego i bardzo funkcjonalnego serwisu. Co prawda, sam design i szata graficzna tej platformy są utrzymane w dość klasycznej wersji. Jednak najważniejsze jest to, że strona zapewnia łatwą nawigację i możliwość szybkiego znalezienia wyszukiwanych informacji!

forBET – punkty stacjonarne

Rozwijanie posiadanej oferty jest czymś zupełnie naturalnym. Jednak pojawienie się pierwszych punktów stacjonarnych forBET było wydarzeniem, które mocno zaskoczyło graczy. Koniec końców zarząd firmy jasno deklarował, że bukmacher forBET będzie działać wyłącznie w Internecie. Niemniej jednak pewne czynniki musiały zaważyć na zmianie tego podejścia, ponieważ w 2018 roku otwarto pierwsze należące do forBET punkty naziemne. Co więcej, bukmacher nie poprzestał na stworzeniu kilku placówek, gdyż sieć dostępnych punktów jest stale rozwijana. Obecnie forBET posiada około 90 własnych punktów stacjonarnych, w których można obstawiać mecze i inne wydarzenia sportowe!

Aplikacja mobilna forBET

Branża zakładów bukmacherskich musi iść z duchem czasu. Dlatego wszyscy bukmacherzy mają już swoje strony internetowe, a dodatkowo większość firm tworzy własne aplikacje mobilne. Wynika to oczywiście z faktu, że spora część graczy obstawia mecze właśnie przy pomocy smartfonów lub tabletów. To zaś skłoniło zarząd forBET do stworzenia własnej aplikacji. Obecnie jest ona dostępna na urządzenia z systemem Android oraz iOS. Dzięki temu forBET aplikacja umożliwia wygodne typowanie spotkań w dowolnym miejscu na świecie!

Metody płatności

Ze względu na to, że firma forBET rozpoczynała działalność jako bukmacher internetowy – platforma iforbet.pl była intensywnie rozwijana. Jednym z ważniejszych posunięć okazała się rozbudowa dostępnych metod płatności. Oczywiście podstawowymi sposobami na wpłatę pieniędzy były: standardowe przelewy bankowe oraz bezpośrednie płatności kartą (VISA lub Mastercard). Na szczęście bukmacher wprowadził do swojej oferty również systemy szybkich płatności, takie jak:

 • Dotpay;
 • Tpay;
 • PayU.

Jeżeli chodzi o wypłatę środków, tutaj wybór jest tylko jeden. Obowiązująca ustawa hazardowa sprawia, że bukmacherzy mogą wypłacać środki wyłącznie na wskazane przez gracza konto bankowe. Co więcej, każdy klient musi udowodnić, że dany rachunek należy właśnie do niego. Niestety, pod tym względem bukmacherzy nie mogą wprowadzić do swojej oferty żadnych zmian.

forBET – kontakt i obsługa klienta

Legalny bukmacher forBET od zawsze wsłuchuje się w potrzeby graczy. Dlatego zarząd firmy zadbał także o to, aby klienci mogli łatwo nawiązać kontakt z pracownikiem w celu uzyskania pomocy. Toteż na stronie iforbet.pl pojawił się specjalny czat online, który gwarantuje szybkie wsparcie z zakresu obsługi klienta. Ponadto w serwisie można znaleźć zakładkę „forBET kontakt”, gdzie znajduje się formularz kontaktowy online. Jest więc to kolejny łatwy sposób na otrzymanie pomocy w razie ewentualnych problemów.

forBET – rejestracja i logowanie

Aby obstawiać mecze za pomocą platformy iforbet.pl, każdy gracz musi wcześniej zarejestrować swoje konto. Jeżeli nawet ktoś preferuje typowanie w punktach stacjonarnych, wciąż warto pamiętać o rejestracji. Dlaczego? Ponieważ w ten sposób można uzyskać dostęp do oferty startowej i dodatkowych bonusów! Ponadto sama rejestracja jest szybka i zajmuje dosłownie kilka minut. W jej trakcie gracz musi wykonać jedynie trzy kroki:

 1. Pierwszym z nich będzie ustalenie danych logowania do nowego konta. W tej zakładce gracz musi podać swój: adres e-mail, nazwę użytkownika (login) oraz ustalić hasło do nowego konta.
 2. Drugim krokiem jest wypełnienie formularza z danymi osobowymi. Tutaj trzeba wpisać między innymi: imię, nazwisko, numer telefonu, pełen adres zamieszkania oraz potwierdzić posiadane obywatelstwo.
 3. Trzecia zakładka dotyczy zagadnień związanych z płatnościami i weryfikacją tożsamości. Przy jej wypełnianiu gracz powinien wskazać rachunek bankowy, który będzie wykorzystywany do transferu gotówki. Ponadto bukmacher poprosi o podanie informacji na temat dokumentu tożsamości. Warto sprawdzić poprawność takich danych, ponieważ zostaną one skontrolowane w trakcie procedury weryfikacji. Natomiast ostatnie pole formularza służy do wpisania forBET kodu promocyjnego.

Po zakończeniu rejestracji i przejściu procedury weryfikacji tożsamości – gracz może już zalogować się na swoje konto.

Bonusy powitalne w forBET

Nie bez powodu w wątku rejestracji pojawił się aspekt związany z bonusami powitalnymi. Co prawda, ich obecność nie powinna być dla nikogo zaskoczeniem. Koniec końców na współczesnym rynku bukmacherskim stały się one powszechnie stosowanym standardem. Jednakże opłacalność poszczególnych ofert może być zupełnie inna. Dlatego nowi gracze najchętniej rejestrują swoje konta u tych bukmacherów, którzy zapewnią im dostęp do najkorzystniejszych promocji. Pod tym względem firma forBET przewyższa większość rynkowej konkurencji. Należy wręcz stwierdzić, że w forBET bonusy startowe są absolutnym hitem!

14 dni gry bez podatku

Już od pewnego czasu oferta dla nowych graczy w forBET jest określana mianem „Pakietu Powitalnego”. Wszystko ze względu na jej warunki, gdyż stanowi ona połączenie kilku różnych promocji. Dzięki temu nowi gracze mogą liczyć na szeroką gamę różnych korzyści. Jednym z elementów pakietu jest bonus gwarantujący 14 dni gry bez płacenia podatku. Oczywiście taka oferta stanowi nawiązanie do kultowej akcji promocyjnej, która kilka lat temu stała się źródłem popularności bukmachera forBET. Niestety, tutaj warunki są nieco mniej korzystne, ponieważ gra bez podatku dotyczy tylko określonych kuponów. Muszą one składać się z minimum trzech typów, a kurs każdego zdarzenia musi wynosić przynajmniej 1,30. Jeżeli jednak ktoś lubi stawiać kupony akumulowane, bonus 14 dni bez podatku będzie dla niego wręcz idealną ofertą!

Bonus 100% od pierwszego depozytu do 2000 złotych

Podobnie jak inni bukmacherzy, forBET zapewnia swoim nowym klientom bonus od pierwszego depozytu. Jednak niewiele firm wniosło tę promocję na tak wysoki poziom. Trzeba bowiem zaznaczyć, że forBET oferuje graczom bonus w wysokości maksymalnej aż 2000 złotych! Jest to bardzo korzystna oferta, ponieważ tak duże środki można otrzymać już za dokonanie jednej wpłaty. Co więcej, nawet warunki obrotu forBET bonusem stoją na bardzo przystępnym poziomie:

 • wymagany obrót bonusem stanowi jedynie dwukrotność uzyskanej kwoty;
 • do obrotu wliczane są kupony akumulowane z kursem wynoszącym co najmniej 2,50.

Maxizysk do 200 złotych

Wydawać by się mogło, że tak opłacalny bonus będzie jedyną dostępną promocją od depozytu. Nie jest to jednak prawda! Firma forBET gwarantuje graczom także drugi bonus od depozytu, czyli tzw. Maxizysk. Niemniej założenia tej promocji są nieco inne. Maxizysk nie zostaje przyznany w formie środków bonusowych, gdyż jego specyfika polega na zwiększeniu potencjalnej wygranej. Taki bonus można wykorzystać przy obstawianiu kuponu akumulowanego, który obejmuje przynajmniej 3 zdarzenia z kursem wyższym niż 1,39. Wówczas użycie Maxizysku zapewnia podwyższenie wygranej o nawet 200 złotych. Jest więc to kolejna świetna propozycja dla nowych graczy. Dzięki takim promocjom startowym nowi użytkownicy forBET mogą liczyć na naprawdę wysokie wygrane!

forBET – promocje bukmacherskie dla stałych graczy

Dobrą wiadomością dla stałych klientów firmy forBET jest to, że bukmacher tworzy również promocje o cyklicznym charakterze. Tym samym mogą z nich korzystać osoby, które mają już swoje konto na platformie iforbet.pl. Jakie akcje promocyjne organizuje forBET?

 • Rankingi graczy – niedawno na platformie bukmachera pojawiła się akcja „Wakacje z forBET”. Jest to kolejna odsłona promocji, która polega na tworzeniu rankingu graczy. Klienci bukmachera zdobywają wówczas specjalne punkty za obstawianie spotkań. Im większe będą stawki zawieranych zakładów, tym więcej punktów trafi na ich konto. Po zakończeniu promocji gracze zajmujący najwyższe lokaty w rankingu mogą liczyć na atrakcyjne nagrody rzeczowe. Natomiast osoby z dalszych miejsc uzyskają dodatkowe bonusy bukmacherskie.
 • Rankingi gier karcianych – jedną z nowości w serwisie iforbet.pl są symulacje gier karcianych. Nic więc dziwnego, że bukmacher próbuje zachęcić klientów do korzystania z tej funkcji. Dzięki specjalnemu rankingowi najbardziej aktywni gracze mogą liczyć na dodatkowe bonusy za obstawianie rozgrywek karcianych.
 • Gra na żywo bez podatku – obstawianie meczów bez konieczności płacenia podatku będzie już zawsze kojarzone z ofertą forBET. Dlatego bukmacher korzysta ze swojej renomy i co jakiś czas ponownie wprowadza tę promocję do swojego asortymentu. Obecnie gra bez podatku dotyczy wyłącznie zakładów zawieranych na żywo. Jednak nie wykluczone, że w przyszłości ta oferta zostanie rozciągnięta również na inne wydarzenia!

Oferta forBET

Atrakcyjne bonusy niewątpliwie przyciągają uwagę graczy. Niemniej nawet one nie zatrzymają klientów na dłużej w momencie, gdy oferta bukmachera będzie po prostu słaba. Toteż firma forBET dba o to, aby rozwijać dostępny asortyment zakładów. Wystarczy tylko spojrzeć na serwis iforbet.pl, w którym co rusz pojawiają się nowe zakłady i funkcje. Jak jednak wygląda bazowa oferta zakładów u tego bukmachera?

Wysokość kursów

Przez długi czas oferta kursowa bukmachera forBET uchodziła za absolutnie najlepszą na rynku. Wynikało to oczywiście z braku podatku, który automatycznie podwyższał każdą osiąganą wygraną. Jednak obecnie gracze muszą już płacić 12% podatek od większości obstawianych zdarzeń. Jaki ma to wpływ na ofertę kursową forBET? Otóż nawet taka zmiana nie wpłynęła znacząco na opłacalność poszczególnych kursów! Legalny bukmacher forBET oferuje bowiem bardzo atrakcyjne kursy na piłkę nożną, szczególnie w przypadku najpopularniejszych lig. Pod tym względem jego oferta to absolutny rynkowy top. Co prawda, oferta kursowa na inne dyscypliny nie jest już tak opłacalna. Niemniej nawet wtedy kursy wystawione przez bukmachera stoją na przeciętnym poziomie i nie odbiegają od rynkowej średniej. Dzięki temu klienci forBET mogą zgarnąć naprawdę wysokie wygrane!

Oferta zakładów sportowych

Jeżeli chodzi o dostępną ofertę, firma forBET od zawsze imponowała szerokim wyborem zakładów przedmeczowych. Niejednokrotnie na stronie bukmachera można było odnaleźć typy związane z niższymi ligami piłkarskimi i niszowymi dyscyplinami. To z kolei sprawiło, że ofertą forBET zainteresowali się nawet pasjonaci mniej popularnych rozgrywek. Oczywiście bukmacher do dzisiaj rozwija posiadaną gamę zakładów. Dotyczy to zarówno dyscyplin sportowych, jak i rozgrywek w ramach e-sportu.

Zakłady live w forBET

Tutaj warto przypomnieć o tym, że niegdyś zakłady live były przysłowiową piętą achillesową w ofercie forBET. Gracze krytykowali je ze względu na niewielką liczbę dostępnych zdarzeń, a także opóźnienia przy próbie postawienia zakładu. Trudno więc dziwić się bukmacherowi, który wprowadził daleko idące zmiany w swojej ofercie live. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Obecnie wielu graczy obstawia głównie spotkania na żywo, a zainteresowanie takimi zakładami jeszcze bardziej wzrosło na skutek wprowadzenia promocji bez podatku. Dlatego można uznać, że legalny bukmacher forBET wyciągnął lekcję z przeszłych niepowodzeń i udoskonalił oferowaną gamę zakładów.

Gry karciane

Aktualnie gry karciane są najnowszą funkcją w serwisie iforbet.pl. Z tego względu niektórzy gracze dopiero wyrabiają sobie o nich zdanie. Bez wątpienia są one ciekawą odskocznią od standardowego typowania rywalizacji sportowej. Na ten moment bukmacher forBET umożliwia obstawianie: wojny, pokera oraz blackjacka. Co istotne, gracz nie bierze bezpośredniego udziału w rozgrywce, lecz jedynie typuje jej przebieg. Warto więc o tym pamiętać! Niewątpliwą zaletą gier karcianych w forBET są atrakcyjne bonusy przyznawane za obstawianie takich rozgrywek. Dzięki nim gracze mogą łatwo zgarnąć dodatkowe środki!

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Jak widać, pomimo upływu lat firma forBET nie rezygnuje ze stałego rozwijania posiadanej oferty. Takie podejście sprawia, że bukmacher może śmiało konkurować z największymi firmami na rynku. Z drugiej strony liczne nowości są pewnym utrudnieniem dla nowych graczy, którzy dopiero poznają platformę iforbet.pl. Dlatego jeszcze przed rejestracją konta warto przypomnieć sobie kilka najważniejszych informacji związanych z działalnością firmy forBET. Co więc należy wiedzieć?

Jak się zarejestrować w forBET?

Aby założyć swoje konto na platformie iforbet.pl, gracz musi wypełnić formularz rejestracyjny. Obecnie składa się on z trzech kart, na których należy podać swoje dane osobowe oraz inne wymagane informacje. Następnie każdy gracz musi zweryfikować tożsamość, żeby uzyskać pełen dostęp do założonego konta. Na szczęście firma forBET zapewnia szybką realizację procedur, dlatego rejestracja nie jest żadnym problemem.

Jak odebrać bonus w forBET?

Niektórzy gracze na pewno uważają, że tylko kod promocyjny forBET zapewni im możliwość skorzystania z bonusu. Jednak w rzeczywistości jest nieco inaczej. Oczywiście specjalny kod gwarantuje otrzymanie wyższych bonusów na start. Natomiast sama oferta powitalna jest dostępna nawet bez wpisywania kodu. Co więc należy zrobić, aby uzyskać bonus startowy? Wystarczy tylko podczas rejestracji zaznaczyć okienko „Chcę skorzystać z bonusu powitalnego”, które widnieje na pierwszej karcie formularza. Jeżeli pole zostanie zaznaczone, bukmacher automatycznie przypisze bonus do konta.

Czy bukmacher forBET jest legalny?

Jak najbardziej! Dokładnie 4 maja 2016 roku firma forBET uzyskała zezwolenie na oferowanie zakładów sportowych w Polsce. Taka licencja została wystawiona przez Ministerstwo Finansów, co oznacza, że każda pełnoletnia osoba może w legalnie korzystać z usług tego bukmachera!

forBET bukmacher – bonus, zakłady, opinie, aplikacja szczegóły

Wpłaty: