Fortuna – kod promocyjny 2021 oraz aktualny bonus na start

Zaktualizowano 14 stycznia 2021

Fortuna jest uznawana za pioniera w dziedzinie internetowych zakładów bukmacherskich. Zapewnia rozbudowaną ofertę zakładów online, a także szeroki wachlarz możliwości obstawiania różnych dyscyplin. Ponadto bukmacher oferuje szereg ciekawych bonusów, zarówno dla nowych, jak i stałych graczy.

Sportów oferowanych przez usługodawcę jest około 30. Wśród nich dostępnych jest sporo ciekawych dyscyplin, które nie należą do najpopularniejszych. Są to m.in. wyścigi powietrzne, kombinacja norweska bądź badminton. Bukmacher oferuje zakłady na wiele lig piłkarskich z całego świata, w tym ligę rumuńską lub hiszpańską. Oprócz ciekawych ofert w stylu Fortuna bonus powitalny, bądź szeregu ciekawych promocji, atrakcyjne są także rynki zdarzeń. W kontekście piłki nożnej z reguły jest ich aż 120, a np. w przypadku tenisa, siatkówki, hokeja bądź koszykówki od 60 do nawet 100.

Kod promocyjny Fortuna

Kod promocyjny Fortuna można znaleźć w serwisach, współpracujących z bukmacherem. Wpisanie kodu w formularzu rejestracyjnym daje każdemu na start ciekawy bonus. Ponadto gracz otrzymuje dostęp także do atrakcyjnej oferty powitalnej. Jest ona różnorodna: bonus od wpłaty, zakład bez ryzyka i dodatek bez depozytu. Kwoty jakie otrzymuje użytkownik są przyzwoite i nie odbiegają od standardów np. bukmachera STS. Niektórzy oferują większe bonusy, jednak Fortuna ma bardzo dużą zaletę. Pozwala łatwiej wypłacić otrzymane środki z konta, gdyż posiada przystępne warunki obrotu.

Fortuna – bonus zachętą dla graczy

Bukmacherzy na rynku polskim oferują szerokie spektrum bonusów, które mają na celu nie tylko przyciągnięcie nowych odbiorców, ale także stymulowanie rynku wewnętrznego społeczności. Oczywiście ma tego doskonałą świadomość Fortuna. Kod promocyjny VIP, który znaleźć można na portalach współpracujących z bukmacherem, jest tego najlepszym przykładem. Ponadto bukmacher posiada promocje przeznaczone nie tylko dla nowych, ale i regularnych graczy. Doskonałym typem promocji dla nowych kont będzie np. kod promocyjny Fortuna 20 zł bez depozytu freebet, z kolei stali klienci mają szansę zdobycia punktów za każde rozegrane 2 zł. W jednym dniu można zdobyć do 300 punktów, każdy wart jest wspomniane 2 zł. Oznacza to, że w ciągu 24 godzin można zdobyć punkty maksymalnie za 600 PLN.

Fortuna – bonus powitalny dla nowych graczy

Bukmacher posiada specjalną promocję dla nowych graczy w Fortuna. Bonus na start zapewnia zakład bez ryzyka o wartości do 200 zł, a także atrakcyjny dodatek od depozytu do maksymalnie 2000 zł. Na start nowy profil zostaje też doładowany o 2800 punktów Fortuna Klub Plus. Są to specjalne wewnętrzne punktu, które można wymienić na kolejne zakłady. W czasie rejestracji wystarczy podać kod promocyjny Fortuna. Następnie po utworzeniu konta, pierwszym kuponem dostępnym w profilu będzie zakład bez ryzyka. W przypadku nietrafienia, bukmacher zwraca wartość obstawionego zdarzenia do wspomnianych 100 zł. Jeśli chodzi o Fortuna bonus powitalny z podwojeniem, to warto mieć na uwadze, że promocja 100% do 2000 PLN może być zastosowana tylko raz. Bonus nie będzie wliczany przy następnych wpłatach. Liczy się wpłata za pierwszym razem z zakresu od 10 do 1000 złotych.

Freebet Fortuna – bonus bez depozytu 20 zł

Każdy gracz, który zarejestruje nowe konto otrzymuje bonus bez depozytu w formie punktów FKP. Jakie są korzyści płynące z freebetu? Bukmacher daje możliwość postawienia kuponu bez wkładu finansowego. Wystarczy 20 zł zwłaszcza przy umiejętnym doborze kursów i zdarzeń. Zakład bez depozytu pozwala zyskać dużo bez ryzyka utraty pieniędzy. Przy wyborze odpowiednio wysokiego kursu i odpowiednich umiejętności wygrana w Fortunie może być niezwykle atrakcyjna. Szczególnie w przypadku kiedy jest dostępna zupełnie za darmo!

Bonus Fortuna od depozytu do 2000 zł

Bonusu 2000 zł nie jest skierowany do wszystkich graczy. Należy spełnić w tym aspekcie pewne warunki. Przeznaczony jest on wyłącznie dla nowych graczy w Fortuna. Pozwala przetestować w pełni możliwości bukmachera. Aby skorzystać z oferty nie można posiadać wcześniej utworzonego konta na stronie. Ponadto jedynie konta założone podczas trwania promocji mogą wziąć w niej udział.

W Fortunie zakład bez ryzyka to nawet 200 zł!

Zakład bez ryzyka to prawdziwa zaleta charakterystyczna dla tego bukmachera. Bonus na start Fortuna pozwala obstawić nie ponosząc ryzyka straty postawionych pieniędzy. Gracze bardzo cenią sobie bonusy tego typu, szczególnie na początku. Są proste w swoich założeniach oraz bardzo korzystne. W standardzie z pierwszego przegranego zakładu można dostać zwrot do 200 zł, znaleźć można jednak kody promocyjne Fortuna VIP, zwiększające wysokość cashbacku.

Fortuna – bonusy dla stałych graczy

Dla regularnych graczy dostępny jest wspomniany program lojalnościowy. Za każdy obstawiony kupon użytkownik otrzymuje punkty w ramach Klubu Plus Fortuna. Bonus pozwala wykorzystać je następnie w celu obstawienia zakładu. Posiadając 2 800 punktów, można obstawić za 20 zł. Ponadto bukmacher organizuje akcje czasowe, w których po spełnieniu warunków można zagrać z wyższą stawką wygranej o nawet 14%. Kolejny krok w stronę stałych graczy ze strony bukmachera to fakt, że każdy Fortuna bonus przyznawany jest w formie punktów Klubu Plus. Warunki obrotowe darmowych środków nie istnieją. Wystarczy raz zagrać za freebet i wygraną stały gracz może od razu wypłacić.

Bonus AKO w Fortuna

Jest to promocja, w która polega na premiach powiększających wygrane. W czasie jej trwania można otrzymać niezliczoną ilość promocji Fortuna, bonusy wynoszą dokładnie tyle samo i można je zgarnąć bez względu na to, co konkretnie się obstawia. Zakład jest kwalifikowany do promocji, jeśli na kuponie znajdują się co najmniej trzy zdarzenia. Bonus AKO Fortuna jest więc niezwykle atrakcyjny. Każdy z graczy manualnie musi dodać konkretny bonus kursowy, gdyż nie jest to automatyczne tak jak w przypadku reszty. W AKO Fortuna bonus kursowy jest zależny od ilości zdarzeń:

  • 1.15 – minimum 3 zdarzenia do kuponu AKO,
  • 1.25 – minimum 4 zdarzenia do kuponu AKO,
  • 1.35 – minimum 5 zdarzeń do kuponu AKO.

Bonus Ekspert+ Fortuna

Typ zakładu Ekspert+ 1×2 polega na tym, że gracz może postawić zakład od 8 do nawet 20 wydarzeń w Fortuna. Bonus obowiązuje przede wszystkim mecze Ekstraklasy, Pierwszej Ligi i dotyczy także rozgrywek na poziomie ogólnoeuropejskim. Gracz obstawiając jako Ekspert+ otrzymuje:

  • bonus kursowy 1.11 przy 8 i 9 wydarzeniach na kuponie,
  • bonus kursowy 1.22 przy 10 i 11 wydarzeniach na kuponie,
  • bonus kursowy 1.33 przy minimum 12 wydarzeniach na kuponie.

Kod promocyjny Fortuna VIP

Głównym plusem bonusu VIP na początek jest bardzo duże powiększenie funduszy już na starcie. Wystarczy w czasie rejestracji darmowego konta wpisać odpowiedni kod u bukmachera Fortuna. Bonus, w zależności od strony partnerskiej, która go oferuje, może obejmować m.in. wyższy zakład bez ryzyka niż standardowy bądź wyższy freebet. Wszystkie bonusy podlegają wymogom obrotu oprócz punktów Klubu Plus. Warunki jednak są bardzo dobre i spokojnie można stwierdzić, że obecnie są to jedne z najlepszych wśród bukmacherów online w Polsce.

Bonusy i kod promocyjny Fortuna – FAQ

Jak wykorzystać bonus w Fortunie?

Wystarczy wejść na eFortuna, uzupełnić formularz rejestracyjny, a następnie wykorzystać kod bonusowy wpisując go w odpowiednie pole. Należy zalogować się na skrzynkę pocztową i aktywować konto poprzez link wysłany na adres podany w czasie rejestracji. Niezbędna będzie również akceptacja wszystkich promocji z panelu dostępnego w opcjach konta.

Kolejnym krokiem jest wpłata pierwszego depozytu. Warto przemyśleć budżet minimum 250 zł, gdyż zostaje on podwojony oraz umożliwia swobodne obstawianie szerokiego spektrum typów bukmacherskich. Wysokość pierwszego bonusu Fortuna to 100% pierwszej wpłaty. Przelewając kwotę 500 zł, gracz otrzymuje kolejne 500 zł. Maksymalna wysokość bonusu powitalnego Fortuna to 2000 zł. Trzeba zwrócić uwagę, że dodając np. 2500 zł jako pierwszy depozyt, bonus nadal będzie wynosił ostatecznie 2000 zł.

Jaki jest kod promocyjny Fortuna?

Aktualny kod promocyjny Fortuna znajdziesz na różnych serwisach partnerskich bukmachera. Umożliwia on otrzymanie wyższego niż standardowy bonusu na start, obejmującego: zakład bez depozytu, zakładu bez ryzyka Fortuna, a także bonus od depozytu. Promocje sumują się.

Gdzie wpisać kod promocyjny Fortuna?

Wszystko jest bardzo proste. Wystarczy w czasie rejestracji uzupełnić odpowiednie pole. Należy skopiować aktualny kod promocyjny, a następnie wypełnić resztę procesu tworzenia konta. Po aktywacji poprzez link wysłany na maila niezbędne jest również zaznaczenie wszystkich promocji za pośrednictwem profilu użytkownika.