Totolotek bonus bez depozytu – Freebet 25 PLN. Darmowy zakład bez wpłaty.

Bonus 100% do 500 PLN
Kod promocyjny BETOMANIA
Waźny do: maj 01, 2022

Totolotek to marka sama w sobie, która od lat kojarzy się nam z wygrywaniem dużych pieniędzy – także podczas obstawiania zakładów wzajemnych w internecie. Tutaj jak dobrze wiemy, jednym z najmocniejszych punktów każdej oferty u legalnych bukmacherów są bonusy powitalne. Zatem jaki bonus powitalny Totolotek przygotował dla nowych graczy? Czy Totolotek zachęca typerów jakimś kodem promocyjnym? Sprawdzamy!

Typ Totolotek Bonus
Totolotek kod bonusowy BETOMANIA
Za rejestrację 25 PLN bez depozytu
Bonus od wpłaty 100% do 500 PLN
Bonus KingSize +66% na AKO
Bet Club +50% punktów
Cashout Wcześniejsze zamknięcie zakładu
Min. wpłata 1 PLN

Totolotek – legalny bukmacher z atrakcyjnym bonusem powitalnym

Bonusy powitalne u legalnych bukmacherów stanowią jedną z najważniejszych zachęt dla fanów sportu, którzy zastanawiają się nad wyborem nowej platformy do obstawiania meczów. Dlatego też bukmacher Totolotek nie zapomina o tym, aby jego oferta promocyjna zawierała ciekawe bonusy na start. Co znajdziemy w ofercie bukmachera Totolotek?

Aktualnie jest to klasyczny bonus 100% od pierwszej wpłaty na konto gracza. Maksymalny bonus to zgodnie z regulaminem promocji 500 złotych, ale trzeba pamiętać o tym, że przygotowany przez Totolotek kod promocyjny pozwala zgarnąć jeszcze więcej!

Działający w 2022 roku kod promocyjny Totolotek to „BETOMANIA”, a żeby z niego skorzystać, wystarczy kliknąć znajdujący się na tej stronie link kierujący do formularza rejestracyjnego, założyć konto, a następnie wpisać kod w odpowiednim polu. Co daje kod promocyjny i gdzie dokładnie go wpisać? Wyjaśnimy to w dalszej części tego artykułu!

Totolotek – bonus dla nowych graczy

Bonusy powitalne często składają się z kilku różnych etapów, jednak aktualnie w ofercie Totolotka nowi gracze znajdą tylko jedną promocję. Jest to klasyczny bonus od depozytu w wartości 100%, co oznacza, że wpłacona kwota na konto depozytowe zostaje podwojona, a darmowe środki na zakłady bukmacherskie trafiają na saldo bonusowe. Maksymalny bonus do uzyskania to 500 złotych. Co ważne, promocja dotyczy wpłat dokonanych dowolną metodą, a minimalna wpłata kwalifikująca się do otrzymania bonusu to tylko 20 złotych.

Bonus na start w Totolotku nie należy do tych najbardziej atrakcyjnych i rozbudowanych propozycji, ale z pewnością nie można mu odmówić przejrzystości, a 500 złotych to dość oferta na początek.  Co więcej, istnieje szansa na rozszerzenie bonusu  poprzez specjalny kod promocyjny. Totolotek w ten sposób aktywuje darmowy zakład bukmacherski, który nie jest dostępny w standardowej ofercie.

Warto też pamiętać o tym, że na bonusach powitalnych oferta bukmachera Totolotek się nie kończy. Aktywni gracze mogą korzystać z promocji przeznaczonych dla stałych graczy oraz programu lojalnościowego Bet Club.

Jaki bonus z kodem promocyjnym oferuje Totolotek?

Fani zakładów wzajemnych przyzwyczajeni są do tego, że bonusy opisane na stronach bukmacherów bardzo często można dodatkowo uatrakcyjnić. Dobrze zdaje sobie z tego sprawę także Totolotek. Kod promocyjny „BETOMANIA” uwalnia dodatkowy bonus, który w standardowej ofercie nie jest dostępny. Co daje w Totolotku kod promocyjny? Pełen bonus powitalny po jego wpisaniu prezentuje się następująco:

Bonus od depozytu – 100%

Klasyczny bonus naliczany od pierwszego wpłaconego depozytu. Jego maksymalna wartość to aktualnie 500 złotych. Warto jednak skorzystać z naszego linku prowadzącego do formularza rejestracyjnego, gdyż bukmacher raz na jakiś czas zwiększa tę kwotę dla graczy „z polecenia”.

Totolotek freebet, czyli bonus bez depozytu na 25 PLN

Darmowy zakład bukmacherski to jedna z najczęściej wyszukiwanych przez typerów promocji. To właśnie w ten sposób gracze mogą bezpłatnie i bez ryzykowania własnych środków wypróbować ofertę bukmachera i postawić zakład bez obawy o własne pieniądze.

Po ukończeniu rejestracji z użyciem kodu promocyjnego Totolotek przyznaje darmowy zakład o wartości 25 złotych. Co ważne, bonus ten naliczany jest bez konieczności wpłaty nawet złotówki depozytu! Oznacza to, że łączna kwota bonusów przy wpłacie 500 PLN wyniesie aż 525 złotych.

Jak odebrać wyższy bonus powitalny i skorzystać z kodu promocyjnego?

totolotek bonus bez depozytu

Praktycznie każdy bukmacher posiada w obrębie swojego serwisu specjalne pole, gdzie można wpisać kod bonusowy. Należy jednak podkreślić, że na stronie internetowej Totolotek kod promocyjny wpisujemy już po zakończeniu rejestracji, a nie w jej trakcie, tak jak ma to najczęściej miejsce u konkurencji. Jak dokładnie to zrobić?

 • Na naszej stronie kliknij baner Totolotek lub link prowadzący do rejestracji,
 • Wypełnij formularz rejestracyjny i podaj wszystkie wymagane dane,
 • Aktywuj swoje konto,
 • Zaloguj się do konta w serwisie bukmachera Totolotek,
 • Przejdź do zakładki „WPŁATA”,
 • Wpisz kod bonusowy Totolotek w odpowiednim polu – hasło to „BETOMANIA”.

Po zatwierdzeniu kodu bonus na start zostanie powiększony o ekskluzywny freebet, którego nie znajdziemy w standardowej ofercie bukmachera. Dzięki niemu każdy gracz otrzymuje możliwość obstawiania zakładów wzajemnych za darmo. Trzeba przy tym pamiętać, że otrzymanych środków nie da się od razu wypłacić na swoje konto bankowe. Konieczne jest wcześniejsze spełnienie warunków obrotowych. Co to dokładnie oznacza?

Jak obrócić bonus w Totolotku?

Co prawda wizja otrzymania od bukmachera darmowych środków potrafi skutecznie nakłonić do założenia nowego konta, to należy pamiętać, że takie promocje praktycznie zawsze obarczone są warunkami obrotowymi. Oznacza to, że zanim gracz będzie mógł dokonać wypłaty środków na swój rachunek bankowy, wcześniej musi zainwestować otrzymany bonus w zakłady bukmacherskie.

Co to jest warunek obrotowy?

Wymagany obrót bonusem zawsze dokładnie opisuje regulamin danej promocji. Najczęściej spotykanym rozwiązaniem jest wymóg dwukrotnego obrotu bonusem, co oznacza, że jeśli gracz otrzyma 100 PLN, to musi postawić kupony z salda bonusowego, których łączne stawki wyniosą 200 złotych. Dopiero rozliczeniu tych kuponów możliwa będzie wypłata środków.

Bonus powitalny od depozytu – warunki obrotowe w Totolotku

500 złotych w ramach bonusu na start w Totolotku to atrakcyjna propozycja dla nowych użytkowników, ale i tutaj nie zabrakło warunków obrotowych. Jakie wymagania stawia przed graczami Totolotek?

Wspomnieliśmy wcześniej o tym, że najczęściej wystarcza sam obrót bonusem, natomiast w Totolotku wymagania dotyczące trzykrotnego obrotu obowiązują też kwotę depozytu. Oznacza to, że aby móc wypłacić otrzymany bonus na start trzeba obrócić łączną kwotę depozytu i bonusu trzy razy. Jak to wygląda w praktyce? Jeśli nowy gracz wpłaci 100 PLN, to kwotą bazową będzie 200 złotych, czyli wymagany obrót wynosi finalnie 600 PLN.

Warunki obrotowe spełnić można poprzez obstawianie zakładów sportowych w serwisie internetowym lub aplikacji mobilnej Totolotek. Warto jednak pamiętać o tym, że bukmacher nie wlicza do obrotu zakładów systemowych, a jedynie kupony AKO z trzema zdarzeniami z kursami każdego z nich nie mniejszym niż 1.35.

Jaki jest czas na obrót? Bonus pozostaje aktywny przez 30 dni od dokonania pierwszej wpłaty i w tym okresie należy spełnić wymienione wyżej wymagania.

Warunki obrotu bonusu od depozytu:

 • Trzykrotny obrót kwotą depozytu oraz bonusem,
 • Do obrotu zaliczają się kupony AKO z minimum trzema zdarzeniami,
 • Kurs minimalny pojedynczego zdarzenia to 1.35,
 • W obrocie nie są brane pod uwagę systemowe zakłady bukmacherskie.

Bonus bez depozytu – warunki obrotowe

Oczywiście warunkom obrotowym podlega też specjalna promocja na darmowy zakład (freebet), którą aktywuje nasz kod bonusowy. W tym wypadku nowy gracz obraca tylko otrzymanymi środkami, a musi to zrobić dwukrotnie poprzez stawianie kuponów po kursie łącznym nie mniejszym niż 2.00.

Pozostałe bonusy bukmacherskie w Totolotku

prezent powitalny

Oczywiście bonus powitalny to wyjątkowo atrakcyjna zachęta, ale legalni bukmacherzy nie zapominają też o swoich aktywnych użytkownikach. Mimo iż nie są to już tak duże kwoty, to w zamian gracze mogą liczyć na promocje zwiększające wygrane, konkursy z wartościowymi nagrodami, a także programy partnerskie. Zakładki z promocjami warto śledzić na bieżąco, gdyż bukmacherzy regularnie urozmaicają swoją ofertę i dodają nowe propozycje. Jakie promocje przygotował Totolotek dla aktywnych graczy?

Bonus King Size +66%

Pierwszą z propozycji jest Bonus King Size, czyli promocja stworzona z myślą o użytkownikach aktywnie obstawiających zdarzenia z oferty bukmachera Totolotek. To właśnie dzięki niej wygrane z kuponów AKO mogą być powiększone nawet o 66%!

Aby skorzystać z bonusu, wystarczy stworzyć własną kombinację King Size składającą się z przynajmniej pięciu zdarzeń na jednym kuponie. Co ważne, kurs każdego z nich nie może być niższy niż 1.21. Wartość procentowego bonusu naliczana jest stopniowo i rośnie wraz z ilością zakładów wytypowanych przez gracza.

Pierwszy pułap to wspomnianych wcześniej pięć zakładów na kuponie AKO, które Totolotek nagradza bonusem +5% do wygranej. Dodatkowy zysk rośnie proporcjonalnie do 50% przy 14 zdarzeniach. Przedział od 15 do 29 zdarzeń przekłada się na dodatkową nagrodę w wysokości 52%. Aby uzyskać aż 66% bonusu, na jednym kuponie musi znaleźć się 30 typów.

Warunki bonusu King Size +66%:

 • Postawienie kuponu AKO z przynajmniej pięcioma zdarzeniami,
 • Kurs minimalny każdego ze zdarzeń to 1.21,
 • Maksymalna wartość bonusu to 66% doliczanych do wygranej.

Program lojalnościowy Bet Club

Kolejną propozycją skierowanych do aktywnych użytkowników bukmachera jest specjalny program partnerski, w ramach którego gracze zdobywają punkty przyznawane za każde kolejne postawienie zakładu bukmacherskiego. Aby wziąć udział w programie BetClub, wystarczy posiadać aktywne konto w serwisie Totolotek, wpłacić minimum 20 złotych i postawić pierwszy zakład.

Liczba punktów przyznawanych przez bukmachera zależy od stawki kuponu oraz rodzaju zakładu. Aby je obliczyć, wystarczy pomnożyć ilość zdarzeń przez stawkę kuponu – zarówno w przypadku zakładów prematch, jak i typowania na żywo.

W zależności od ilości uzyskanych punktów każdy gracz otrzymuje jeden z trzech statusów. Co ważne, osiągnięty status obowiązuje przez trzy miesiące od momentu jego przyznania. Aktualnie progi prezentują się następująco:

Silver od 0 do 4999 punktów BetClub
Gold od 5000 do 19.999 punktów BetClub
Platinium powyżej 20.000 punktów BetClub

Po co zbierać punkty? Bukmacher przewiduje dla uczestników programu dodatkowe bonusy, a to oznacza między innymi szansę zgarnięcia darmowych środków na zakłady bukmacherskie. Totolotek także organizuje raz na jakiś czas specjalne promocje dla najbardziej aktywnych graczy, co zdecydowanie zaliczamy na plus.

Totolotek Cashout

Cashout to opcja wcześniejszego zamknięcia kuponu. Zawodowi typerzy najczęściej stosują wcześniejsze wypłaty w sytuacji, gdy jedno ze zdarzeń kuponu AKO nie zostało jeszcze zakończone i mogłoby zaprzepaścić szansę wygranej. Cashout w tej sytuacji pozwala wypłacić część wygranej. Propozycje tych wypłat są wyliczane każdorazowo, a ich wysokość zależy od stawki oraz konkretnych zdarzeń na kuponie.

Bukmacher Totolotek przez dłuższy czas nie oferował swoim graczom takiej możliwości, co było jednym z największych powodów do narzekań użytkowników aktywnie korzystających z tej platformy. Na szczęście w ostatnim czasie Cashout zawitał i tutaj!

Co prawda nie jest to typowy bonus, to z pewnością należy Cashout zaliczyć do oferty promocyjnej, gdyż realnie przekłada się zwiększenie skuteczności zawieranych zakładów bukmacherskich.

Aby sprawdzić, czy bukmacher udostępnił Cashout, gracz musi wejść w „szczegóły kuponu” w zakładce z aktualnymi kuponami. Przypominamy, że aby zamknąć kupon przed czasem, nie mogą na nim znajdować się błędne typy, a potencjalna wygrana musi przewyższać stawkę zakładu.

Jak otworzyć konto bukmacherskie Totolotek?

Wiemy już jaki bonus Totolotek przygotował na start, a także jaki kod bonusowy wpisać, aby skorzystać z promocji niedostępnej w standardowej ofercie. Pozostaje nam już tylko założyć konto gracza i odebrać najwyższy bonus powitalny!

Legalni bukmacherzy przyzwyczaili już graczy do ekspresowej rejestracji, ale Zakłady Bukmacherskie Totolotek poszły o kolejny krok do przodu. Tutaj bowiem cały proces został ograniczony tylko do jednego ekranu! Dzięki temu każdy może zalogować się na swoim nowym koncie gracza już po kilku minutach. Jak zatem przebiega sama rejestracja i gdzie odebrać bonus powitalny?

Formularz rejestracyjny Totolotek

Pierwszym krokiem w zakładaniu nowego konta będzie wypełnienie wcześniej wspomnianego formularza rejestracyjnego. Oczywiście można to zrobić bezpośrednio z poziomu strony głównej bukmachera, jednak przypominamy, że korzystając z linków na stronach partnerskich, bardzo często dostępne są dodatkowe bonusy.

Dane osobowe gracza

W formularzu znajdują się pola, w które wpisać trzeba podstawowe dane osobowe, takie jak: imię, nazwisko, datę urodzenia, miejsce zamieszkania, a także adres e-mail oraz hasło do konta. Wymagane jest również podanie numeru PESEL, do czego zobowiązuje bukmachera ustawa hazardowa.

Zgody marketingowe i zapoznanie się z regulaminem

Poniżej pól na dane osobowe znajdują się informacje dotyczące polityki prywatności, bezpieczeństwa oraz regulaminu serwisu Totolotek. Co istotne, potwierdzenie zapoznania się z tymi dokumentami i potwierdzenie ukończenia 18 lat jest konieczne do pomyślnego ukończenia rejestracji.

Odbiór bonusu powitalnego

Co prawda na etapie rejestracji bukmacher nie przygotował miejsca na wpisanie kodu promocyjnego, to znajdziemy tam rubrykę „BONUS”. Po jej rozwinięciu należy wybrać opcję „Tak, chcę bonus powitalny”, aby móc skorzystać z oferty powitanej Totolotek. Bonus w standardowym zakresie zostanie wtedy automatycznie przypisany do konta i czekać będzie na dokonanie pierwszej wpłaty.

Aktywacja konta

Aby zacząć korzystać z konta konieczne jest nie tylko wysłanie danych za pośrednictwem formularza, ale też potwierdzenie podanego wcześniej adresu e-mail. W celu aktywacji konta bukmacher wysyła wiadomość zawierającą link, poprzez który gracz potwierdza poprawność wprowadzonych danych. Od tego momentu możemy już się zalogować i zacząć obstawiać pierwsze zakłady bukmacherskie.

Weryfikacja tożsamości gracza

Szybka rejestracja pozwala już po kilku minutach cieszyć się nowym kontem, ale trzeba pamiętać o tym, że do czasu dokonania weryfikacji tożsamości, gracz korzysta jedynie z konta tymczasowego. Co to oznacza?

Konto tymczasowe Totolotek ograniczone zostało do zawierania zakładów bukmacherskich o łącznej sumie stawek wynoszącej 5000 złotych. Po przekroczeniu tego limitu konieczne jest przekształcenie konta tymczasowego w stałe. Warto też dodać, że do momentu zweryfikowania tożsamości gracza, bukmacher blokuje możliwość wypłaty wygranych.

Jak potwierdzić tożsamość? Po zalogowaniu się do panelu gracza należy przejść do zakładki „MOJE KONTO” i wpisać w odpowiednim miejscu numer konta bankowego, a następnie na adres e-mail klient@totolotek.pl wysłać skan albo zdjęcie dowodu osobistego, lub paszportu. Nie ma się tutaj czego obawiać. To standardowy proces u legalnych bukmacherów, którzy zobowiązani są przepisami ustawy hazardowej do zweryfikowania tożsamości i wieku użytkownika.

Ukończenie rejestracji i miejsce na kod bonusowy

Po dokonaniu wpłaty pierwszego depozytu środki bonusowe zostaną automatycznie przypisane do konta i od tej chwili tylko czekają na to, aby postawić pierwsze zakłady bukmacherskie w serwisie lub aplikacji mobilnej Totolotek. Bonus bez depozytu oczywiście zostanie przyznany w pierwszej kolejności. Przypominamy, że warunkiem jest tutaj wpisanie odpowiedniego hasła w rubryce na kod promocyjny. Totolotek zdecydował się na umieszczenie jej nie w formularzu, a w panelu do wpłat depozytów. Po zalogowaniu się do konta należy przejść do zakładki „Wpłata”, a hasło promocyjne BETOMANIA wpisać w pole „Bonus card/Kod bonusowy”.

Metody płatności – wpłaty depozytu i wypłaty wygranych

Bonusy dla nowych graczy, a zwłaszcza darmowy zakład, to świetny sposób na rozpoczęcie przygody z danym bukmacherem. Jednak do aktywnej gry, konieczne będzie wpłacenie depozytu. Wielu graczy pomija ten aspekt podczas wyboru platformy do obstawiania, co często może okazać się sporym błędem. Od ilości metod płatności i czasu ich rozliczania w dużej mierze uzależniony jest komfort korzystania z serwisu. Jak w tej kwestii radzi sobie Totolotek?

Wpłaty depozytu

Użytkownicy Totolotka i tutaj nie mają powodów do narzekań. Bukmacher obsługuje ponad 30 banków, a wpłat środków można dokonywać za pośrednictwem:

 • Dotpay,
 • Tpay,
 • PaySafe Card,
 • Skrill,
 • oraz kart płatniczych Visa i MasterCard.

Zdecydowanie najwygodniejszą opcją dla większości użytkowników będzie popularny Dotpay. W tym wypadku płatności są realizowane i księgowane natychmiastowo przez 7 dni w tygodniu. Dzięki temu gracze mogą zasilać saldo o dowolnej porze.

Wypłaty wygranych

Jednak w zakładach bukmacherskich chodzi przede wszystkim o wygrane, więc metody ich wypłat także będą niezwykle istotne. W tym wypadku do dyspozycji mamy tylko tradycyjny przelew, który zostanie wysłany na podany w ustawieniach konta rachunek bankowy.

Totolotek realizuje wypłaty w dni robocze, a dyspozycje złożone do godziny 10:00 powinny zostać wysłane jeszcze tego samego dnia. Standardowo przelew dociera do odbiorcy w ciągu dwóch dni roboczych. Co ważne, Totolotek nie pobiera żadnych prowizji od wypłat wygranych.

Limity wpłat i wypłat

Zdecydowana większość metod płatności umożliwia wpłacanie depozytów o wartości już od 4 PLN. Wyjątek stanowi tylko Paysafecard, gdyż tutaj minimalna kwota wynosi już 20 złotych.

Minimalna kwota wypłaty to natomiast 10 złotych, a bukmacher nie pomniejsza jej o swoją prowizję.

Przypominamy też, że przyznany przez Totolotek bonus gotowy jest do wypłaty dopiero po spełnieniu określonych w regulaminie warunków obrotowych. Dotyczy to bonusu 100% od depozytu, jak i darmowego zakładu na 25 złotych.

Aplikacja mobilna Totolotek

aplikacja totolotek

Jak na nowoczesnego bukmachera przystało, także Totolotek oferuje swoim graczom nowoczesną aplikację mobilną, którą zainstalują właściciele smartfonów z systemami Android oraz iOS. Aplikacja pozwala bez ograniczeń korzystać ze wszystkich usług bukmachera, a w tym zakładów przedmeczowych i na żywo, przeglądania statystyk meczowych oraz śledzenia wyników konkretnych zdarzeń za pośrednictwem Livetrackera. Nie zabrakło też opcji wpłat depozytów i wypłat wygranych, co sprawia, że na dobrą sprawę gracze nawet nie muszą logować się do pełnej wersji serwisu z poziomu przeglądarki internetowej. Oczywiście aplikacja jest w pełni darmowa i dostępna dla każdego gracza posiadającego konto w serwisie Totolotek.

Niestety aktualnie bukmacher nie przewidział specjalnego bonusu mobilnego. Warto przypomnieć, że jeszcze niedawno bonus Totolotek mobile był ogólnodostępny, a to może oznaczać, że niebawem bukmacher wróci do tego rozwiązania. Gdy bonus obowiązywał dawał graczom szansę zgarnięcia dodatkowych 49 złotych w formie 100% od wpłaty depozytu.

Totolotek: opinie i podsumowanie

Totolotek zdążył sobie już zdobyć silną markę i wypracować mocną pozycję wobec konkurencyjnych platform. Na mocy przyznawanej przez Ministerstwo Finansów licencji, Totolotek świadczy usługi jako legalny bukmacher już od czerwca 2013 roku.

Co prawda bonus od depozytu mógłby być wyższy, to Totolotek przygotował solidną propozycję, którą dodatkowo urozmaica rzadko spotykany w ostatnim czasie darmowy zakład na 25 złotych. Przypominamy jednak o tym, że freebet dostępny jest tylko dla graczy posiadających specjalny kod bonusowy! Bez niego standardowa oferta ogranicza się do bonusu od depozytu o maksymalnej wartości 500 PLN.

Jakie opinie zbiera w sieci Totolotek? Trzeba przyznać, że to jeden z tych bukmacherów, którzy słuchają uwag swoich użytkowników. Dowodem na to może być wprowadzenie opcji Cashout, czy dodanie darmowego zakładu do promocji powitalnej. Poza drobnymi sugestiami co do oferty promocyjnej gracze nie zgłaszają żadnych problemów związanych z obstawianiem zakładów wzajemnych na stronie Totolotek.pl.

FAQ – Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Jaki bonus powitalny Totolotek przygotował na start?

Standardowa promocja na start w Totolotku to bonus 100% od pierwszej wpłaty. Maksymalna wartość bonusu to aktualnie do 500 złotych.

Jaki jest kod promocyjny w Totolotku i co daje?

W Totolotku bonus powitalny można powiększyć poprzez wpisanie specjalnego kodu promocyjnego „BETOMANIA”. Dzięki niemu gracz otrzymuje nie tylko bonus od depozytu do 500 PLN, ale też darmowy zakład (freebet) o wartości 25 złotych.

Jak odebrać bonus powitalny z kodem bonusowym?

Aby otrzymać standardowy bonus na start, wystarczy kliknąć link prowadzący do rejestracji nowego konta, wypełnić formularz i zaznaczyć opcję “tak, chcę bonus powitalny”. Natomiast miejsce na kod bonusowy znajduje się w panelu do wpłacania depozytu. Wystarczy wpisać hasło “BETOMANIA” w polu „Bonus card/Kod bonusowy”.

Jakie są warunki obrotowe dla bonusów powitalnych?

Środki doliczone do konta bonusowego można wypłacić dopiero po spełnieniu określonych w regulaminie warunków obrotowych. Co ważne, różnią się one w zależności od promocji.

Bonus od depozytu: 3x obrót depozytem oraz bonusem na kuponach AKO z przynajmniej 3 zdarzeniami i kursami minimalnymi 1.35.

Darmowy zakład: 2x obrót przyznanym bonusem na kuponach z kursem minimalnym 2.00.

Czy Totolotek oferuje darmowy zakład na start?

Tak, ale trzeba pamiętać o tym, że freebet nie jest dostępny dla każdego użytkownika serwisu Totolotek. Bonus na darmowy zakład zostanie przypisany tylko do konta bonusowego tych graczy, którzy po rejestracji wpiszą na stronie bukmachera Totolotek kod promocyjny.

Gdzie wpisać kod promocyjny?

Miejsce na kod bonusowy Totolotek znajduje się w zakładce “wpłaty” dostępnej po zalogowaniu do konta użytkownika.

Czy Totolotek oferuje bonus mobilny?

Aktualnie bukmacher nie posiada bonusu dedykowanego użytkownikom, którzy zainstalują aplikację mobilną. Warto jednak pamiętać o tym, że bonus mobile był przez długi czas dostępny w ofercie. Aplikacja mobilna Totolotek pozwalała na zgarnięcie dodatkowego bonusu 100% o wartości do 49 PLN. Niewykluczone, że w najbliższym czasie bukmacher znów zaproponuje graczom możliwość połączenia bonusu powitalnego z promocją na aplikacji mobilnej.

Jak przystąpić do programu lojalnościowego BetClub?

Program lojalnościowy BetClub został przygotowany z myślą o wszystkich aktywnych graczach. Aby wziąć w nim udział, wystarczy posiadać konto w serwisie Totolotek, dokonać wpłaty depozytu na przynajmniej 20 złotych i obstawić pierwsze zakłady bukmacherskie.

Ocena
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments