Totolotek kod promocyjny – zgarnij bonus na start

Zaktualizowano 19 lipca 2021

Aktualny kod promocyjny Totolotek możesz znaleźć w tym artykule. Totolotek to jeden z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych legalnych bukmacherów na polskim rynku. Mimo iż może pochwalić się najdłuższym stażem, to wcale nie znaczy, że nie nadąża za nowoczesną konkurencją. Najstarszy polski legalny bukmacher Totolotek przeszedł niedawno rebranding, którego owocem jest m.in. uśmiechnięte słoneczko w logo marki, które wcale nie robi dobrej miny do złej gry. Wprost przeciwnie – jego rozchmurzone lico zwiastuje coś wyjątkowego dla użytkowników serwisu. „Słoneczna pogoda” i przyjazny klimat nowej witryny, to bardzo przyjemny akcent. Zwłaszcza gdy zostanie połączony (pozostając w meteorologicznym temacie) z prawdziwym deszczem promocji i bonusów. Sprawia to, że Totolotek może pochwalić się jedną z najlepszych ofert na rynku bukmacherskim w Polsce. Oprócz tego możesz otrzymać kod promocyjny w Totolotek.

kod promocyjny totolotek

W dzisiejszym artykule przekonamy się, co takiego przygotował dla swoich nowych i stałych klientów Totolotek. Bonus na start, freebet (darmowy zakład), cashback, a może jakiś ekstra kod promocyjny Totolotek?

Jedno jest pewne – legalny bukmacher Totolotek szerzej otworzył się na popularne wśród graczy promocje, a jego nowa oferta zaskoczy pozytywnie nawet największych malkontentów!

Kod promocyjny Totolotek

Kod promocyjny Totolotek

Dobry kod promocyjny Totolotek – to obiekt pożądania każdego fana zakładów wzajemnych, który zamierza rozpocząć swoją przygodę związaną z typowaniem sportowych wyników w nowym serwisie bukmacherskim. Aktualnie wszystkie bonusy, o jakich informuje strona internetowa bukmachera Totolotek, dostępne są bez kodów promocyjnych.

Ocena oferty: 4.3/5 – Lipiec 2021

Wytrawni poszukiwacze bukmacherskich okazji wiedzą jednak, że w sieci można natrafić na uznawany przez Totolotek kod promocyjny, dzięki któremu naliczane zostają ekstra środki bonusowe na grę. Tego typu niespodzianki praktykuje również w Totolotek. Kod promocyjny do „bukmachera ze słoneczkiem w logo”, można zdobyć za pośrednictwem współpracujących z nim serwisów – w ramach różnych programów partnerskich.

Jak założyć konto w Totolotku z kodem promocyjnym?

Jeśli już posiadasz akceptowany przez Totolotek kod bonusowy wystarczy założyć nowe konto. Cały proces jest w tym wypadku bardzo prosty i szybki – całość nie zajmuje więcej niż kilka minut poświęconych na wypełnienie pól na dane osobowe w formularzu na stronie Totolotek. Rejestracja wymaga podania podstawowych danych, takich jak imię, nazwisko, numer PESEL czy adres e-mail.

Od czego zacząć? Wejdź na stronę bukmachera i kliknij „ZAREJESTRUJ SIĘ” i wypełnij dokładnie formularz.

Niezależnie od tego, czy rejestrujesz się z kodem promocyjnym, czy bez, koniecznie wybierz opcję „TAK, chcę bonus powitalny!”. Następnie zaakceptuj wymagane zgody oraz oświadczenia i kliknij w „Ukończenie rejestracji”. Maksymalnie po kilku minutach na podanej podczas rejestracji skrzynce mailowej pojawi się wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Wystarczy na niego kliknąć i potwierdzić chęć założenia konta oraz poprawność wprowadzonego adresu e-mail. Teraz pozostaje tylko zalogować się na nowo utworzone konto u bukmachera Totolotek. Zakłady bukmacherskie tylko czekają na postawienie pierwszego kuponu.

A gdzie miejsce na kod promocyjny Totolotek ? W formularzu nie umieszcza miejsca na wpisanie kodu promocyjnego, ale to nie znaczy, że nie da się go wykorzystać. W tym celu wystarczy przejść do zakładki WPŁATA, a następnie INNE. Po wybraniu opcji bonus.card/kod bonusowy pojawi się okno z miejscem na jego wpisanie. Wpisz kod promocyjny Totolotek w tym miejscu i odbierz dodatkowy bonus bez depozytu.

Bonus w Totolotek – okazje nie tylko dla nowych graczy!

Nazwa

Totolotek

Adres www

totolotek.pl

Totolotek bonus

Bonus na start do 500zł od depozytu

Kod promocyjny Totolotek

Kod promocyjny - Freebet 25 PLN bez depozytu za rejestracje

Totolotek online stara się dbać o wszystkich swoich użytkowników, w przeciwieństwie do większości firm, które zabiegają głównie o względy potencjalnych klientów. W związku z tym bonus oferowany przez Totolotek to produkt, po jaki mogą sięgnąć zarówno nowi pasjonaci zakładów bukmacherskich, jak i lojalni, doświadczeni gracze. Liczne akcje marketingowe w Totolotku mają zróżnicowaną specyfikę, warunki otrzymania czy obrotu bonusem, dzięki czemu każdy ma szansę znaleźć odpowiednią dla siebie promocję.

Jaki bonus Totolotek aktualnie oferuje graczom? Oto lista bieżących promocji do wykorzystania w zakładach bukmacherskich:

 • Bonus na start od depozytu – Totolotek daje do 500 PLN jako bonus od depozytu (kod bonusowy nie jest potrzebny).
 • Freebet – darmowy zakład w formie bonusu bez depozytu.
 • Bonus King Size – dodatkowe procenty wygranej na kuponie.
 • Lucky Loser – cashback w przypadku błędnego wytypowania zdarzenia.
 • Cashout – wcześniejsze zamknięcie kuponu w celu uniknięcia przegranej.
 • Bonus mobilny – do 49 PLN od wpłaty przez aplikację mobilną.
 • Wyzwanie typera – ranking graczy stawiających kupony w punktach stacjonarnych.
 • Totolotek BetClub – program lojalnościowy z nagrodami dla aktywnych graczy.

Bonusy na start w Totolotku

Pakiety powitalne to ważny element w ofercie każdej firmy świadczącej usługi zakładów wzajemnych online. Co prawda oferowany przez Totolotek bonus nie należy do najwyższych na rynku, jednak cechuje się prostymi i przejrzystymi zasadami, a także łatwością jego uzyskania. Sprawia to, że cieszy się wciąż rosnącym zainteresowaniem ze strony typerów.

Dodatkową zaletą oferty jest duże spektrum benefitów dla graczy, jakimi operuje Totolotek: kod promocyjny, bonus od depozytu, stałe promocje dla aktywnych typerów czy pojawiający się okresowo freebet – najczęściej dostępny poprzez kod bonusowy na darmowy zakład 25 PLN.

Totolotek bonus bez depozytu na freebet

Gratisowy freebet, czyli darmowy bonus bez depozytu to ekskluzywna promocja, na którą niełatwo jest w sieci trafić. Zwykle jest to produkt ściśle reglamentowany i udostępniany przy wyjątkowych okazjach, np. w podziękowaniu za rejestrację dla nowego użytkownika serwisu bukmacherskiego w Totolotek. Bonus bez depozytu często można otrzymać wpisując kod rejestracyjny ze strony partnera biznesowego bukmachera lub klikając w specjalny link, dostępnego w ramach programu afiliacyjnego.

Bonus bez depozytu w postaci freebetu, to możliwość wypróbowania usług bukmachera, bez konieczności wpłacania własnych środków. Przy odrobinie szczęścia, gracz może bez żadnego ryzyka zbudować startowy bankroll i realizować zaplanowaną strategię dalszej gry bez inwestowania nawet złotówki.

Bonus 100 procent na start od depozytu w Totolotku

Podstawowym elementem pakietu powitalnego Totolotek jest interesujący bonus od wpłaty depozytu. Bonus na start od bukmachera pozwala uzyskać 100% premii od pierwszej wpłaty. Wartość bonusu to maksymalnie 500 złotych. Inauguracyjne zasilenie konta gracza depozytem w przedziale od 20 PLN do 500 PLN – skutkuje automatycznym podwojeniem salda, nawet o pół tysiąca złotych!

Jak odebrać bonus powitalny od bukmachera Totolotek? To tylko trzy kroki:

 • Rejestracja konta gracza – wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny na stronie www bukmachera i zweryfikować swoją tożsamość. Ważne, aby w formularzu zaznaczyć, że chcemy otrzymać bonus powitalny Totolotek.
 • Wpłata pierwszego depozytu – Totolotek wymaga, aby była to kwota nie mniejsza niż 20 złotych.
 • Odbierz w Totolotek bonus powitalny – pełna kwota bonusu od wpłaty zostanie automatycznie doliczona do konta bonusowego gracza.

Aby swobodnie móc dysponować kwotą przyznanej premii, bonus na start wraz z pierwszym depozytem należy obrócić odpowiednią ilość razy. Uwolnienie bonusu na start od Totolotka polega na 3-krotnym obrocie sumy bonusu i pierwszej wpłaty na kuponach KOMBI, zawierających minimum 3 zdarzenia, z których żadne nie będzie miało mniejszego kursu, niż 1.35. Przykładowo, w celu zgarnięcia pełnej puli, czyli darmowych 500 złotych, trzeba obstawić łącznie za kwotę 3 000 złotych (pierwszy depozyt 500 PLN + Totolotek bonus powitalny 500 PLN = 1 000 PLN x 3).

Codziennie można obrócić do 200 złotych, a dokonanie pierwszej wpłaty kwalifikującej do tego, żeby otrzymać bonus od wpłaty, musi odbyć się do 6 miesięcy od rejestracji w serwisie Totolotek.

Totolotek – promocje dla stałych klientów

Totolotek - promocje dla stałych klientów

Niezły bonus na start to premia dla nowych użytkowników, jednak dla równowagi oraz utrwalania pozytywnych relacji ze stałymi klientami, Totolotek i dla nich ma zawsze ciekawe propozycje. Niektóre mają charakter stały, a inne pojawiają się okazjonalnie i są ograniczone do wąskiego przedziału czasu. Szczególnie dotyczy to promocji organizowanych przy okazji prestiżowych meczów, ważnych turniejów czy międzynarodowych imprez sportowych.

BetClub w Totolotek – program lojalnościowy dla graczy

Stałym bywalcom platformy bukmacherskiej doskonale znany jest program BetClub. Totolotek od już od kilku lat prowadzi ten specjalny program lojalnościowy, który premiuje zawieranie zakładów za pośrednictwem serwisu.

Aby móc zbierać punkty i z czasem wymieniać je na środki, za które można zawierać kolejne zakłady bukmacherskie, Totolotek nie przewiduje dodatkowej rejestracji czy wyrażenia chęci przystąpienia. Uczestnictwo w BetClub aktywuje się automatycznie z chwilą rejestracji nowego konta.

Punkty w programie lojalnościowym BetClub naliczane są za każdy kupon (prematch, live, mieszany, system), a ich suma decyduje o otrzymaniu konkretnego statusu gracza, mianowicie:

 • SILVER (od 0 do 4 999 pkt),
 • GOLD (od 5 000 do 19 999 pkt),
 • PLATINIUM (od 20 000 pkt).

Co ważne, trzymanie statusu GOLD oraz PLATINIUM sprawia, że na konto gracza w Bet Club trafia jeszcze więcej punktów, za te same zakłady. Jest to odpowiednio +20 i +50% punktów. Rewizja statusu gracza (utrzymanie/awans/spadek) – odbywa się co trzy miesiące. Co ciekawe, dzięki specjalnej karcie programu BetClub, można dodatkowo gromadzić i sumować punkty za obstawianie w punktach stacjonarnych Totolotka.

Bonus King Size

Bonus King Size

Bonus King Size to rewelacyjna promocja, dzięki której można otrzymać dodatkowy procent wygranej na kuponie, co pozwala częściowo bądź ze sporym naddatkiem – zyskać rekompensatę podatku od gry. Maksymalna premia, jaką bukmacher oferuje w ramach promocji Bonus King Size to aż +66% bonusu.

Wszystkie kupony KOMBI, które zawierają przynajmniej 5 zdarzeń o kursie minimalnym dla pojedynczej selekcji 1.21 – są uprawnione do ekstra premii według następującego klucza:

 • 5 zdarzeń – 5% bonusu
 • 6 – 10%
 • 7 – 15%
 • 8 – 20%
 • 9 – 25%
 • 10 – 30%
 • 11 – 35%
 • 12 – 40%
 • 13 – 45%
 • 14 – 50%
 • 15-29 – 52%
 • 30 – 66%

Stawka minimalna dla kuponów objętych promocją wynosi 20 zł. Tabela pokazuje, że już przy siedmiu zdarzeniach, należny podatek z nawiązką rekompensuje premia od Totolotek. Promocja „Bonus King Size” dotyczy zakładów z oferty przedmeczowej, live oraz kuponów mieszanych. Jeśli na kuponie znajdzie się zdarzenie z kursem poniżej 1.21, to liczy się on do wygranej, jednak nie bierze udziału przy kalkulacji dodatkowej premii.

Pozostałe bonusy i promocje w Totolotku

W ofercie promocyjnej bukmachera Totolotek znajdują także inne akcje promocyjne. Kierowane są zarówno do nowych użytkowników, jak i stałych bywalców, którzy codziennie korzystają z zakładów bukmacherskich.

Lucky Loser

Jedną z ciekawszych promocji w ofercie na stronie bukmachera Totolotek jest Bonus Lucky Loser. Aby z niej skorzystać, wystarczy w dniu obowiązywania akcji postawić zakłady bukmacherskie na wskazane zdarzenia o określonej danego dnia kwocie minimalnej. Jak działa bonus Lucky Loser? W przypadku błędnego wytypowania zdarzenia gracz biorący udział w promocji otrzymuje bonus od bukmachera. Aktualne informacje dotyczące obowiązywania promocji, wymagań oraz cashbacku dostępne są na stronie Totolotek, oraz na profilach bukmachera w mediach społecznościowych. Na jaki cashback można liczyć? Częstym bonusem w tym wypadku jest 33 PLN darmowych środków.

Cashout

Kolejną promocją pozwalającą ograniczyć poziom ryzyka związany z typowaniem wyników sportowych, jest promocja Cashout.

Dzięki promocji Early Cashout gracze mogą wcześniej zamknąć dany kupon na zakłady bukmacherskie, w momencie, gdy nie ma na nim jeszcze błędnie wytypowanych zdarzeń. Oczywiście wygrana po wcześniejszym zamknięciu kuponu będzie niższa niż ta pierwotna, ale to wciąż szansa na zysk, a przede wszystkim zminimalizowanie możliwości przegranej. Opcja wcześniejszego zamknięcia kuponu dostępna jest w widoku „Szczegóły kuponu” na stronie bukmachera, w sekcji prezentujące zakłady bukmacherskie online danego gracza.

Co ważne, punkty Bet Club Totolotek dodaje na konto gracza w momencie zawierania zakładu. W przypadku skorzystania z opcji Early Cashout nie zostają one odjęte od puli zgromadzonych punktów w programie lojalnościowym. Natomiast wcześniejsze zamknięcie kuponu sprawia, że wygrana nie zostanie wliczona do obrotu bonusem.

Bonus mobilny w aplikacji bukmachera Totolotek

Pisaliśmy już wcześniej o możliwościach, jakie czekają u bukmachera na nowych graczy. Okazuje się jednak, że bonus dla nowych graczy można z łatwością powiększyć o kolejne 49 PLN darmowych środków na dowolne zakłady bukmacherskie Totolotek. Co trzeba zrobić? To proste!

Po dokonanej rejestracji nowego konta wystarczy pobrać aplikację Totolotek, zainstalować na urządzeniu mobilnym (obsługiwane systemy to Android oraz iOS) i dokonać wpłaty pierwszego depozytu za jej pośrednictwem. Aplikację Totolotka możemy ściągnąć dzięki linkom umieszczonym na stronie internetowej bukmachera. Minimalna wpłata depozytu to jedynie 20 złotych na konto depozytowe w Totolotku. Kod promocyjny nie będzie w tym wypadku potrzebny, a bonus zostanie doliczony do salda bonusowego gracza automatycznie.

Dzięki temu łącznie do zgarnięcia jest bonus 100% od depozytu (do 500 PLN) oraz 100% od wpłaty z poziomu aplikacji mobilnej – maksymalny bonus w tym wypadku to 49 PLN. Bonus przygotowany z myślą fanach obstawiania meczów w aplikacji mobilnej także należy spełnić warunki obrotu. Bukmacher wymaga wykonania 3-krotnego obrotu sumą depozytu oraz bonusu na kuponach z łącznym kursem 1.90 albo wyższym.

Wyzwanie typera

Coraz częściej możemy spotkać się z tym, że bukmacherzy przygotowują swoje rankingi dla graczy, którzy obstawiając zakłady bukmacherskie, mogą także ze sobą rywalizować i wygrywać przeróżne bonusy. Taką ofertę przygotował także Totolotek. Zakłady bukmacherskie zawierane w punktach stacjonarnych wliczane do konta za pomocą karty Bet Club biorą udział w specjalnym rankingu. Rywalizacja trwa zawsze od pierwszego do ostatniego dnia danego miesiąca. Ranking na styczeń 2021 dobiega końca, dlatego warto zacząć zbierać punkty już od pierwszego lutego.

Ilość zdobytych punktów obliczana jest na podstawie działania: liczba aktywnych dni gracza * liczba zagranych przez niego kuponów.

Totolotek – kod promocyjny VIP

Kod promocyjny VIP to swoisty klucz do skarbca z bonusami w Totolotku. Jeśli dodatkowo pojawia się dopisek „VIP”, to na pewno można spodziewać się czegoś wyjątkowego! Rejestracja konta w Totolotku na stronie www lub w aplikacji mobilnej – mając ekskluzywny i uprzywilejowany kod promocyjny VIP – pozwala otrzymać wyższy bonus powitalny dla nowego użytkownika serwisu bukmacherskiego. To jeden z najczęściej poszukiwanych kodów w internecie – dlatego rozpoczynając proces rejestracji, zawsze warto przeczesać sieć, żeby spróbować upolować kod promocyjny na dodatkowe bonusy. Totolotek od lat należy do elitarnego grona bukmacherów, którzy nigdy nie szczędzili graczom gratisów i to się nie zmieniło do dziś.

FAQ – bonusy i kody promocyjne Totolotek

W FAQ można znaleźć odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, czyli konkrety na temat najistotniejszych zagadnień oraz odpowiedzi na ważne dla graczy pytania, które pozwolą na bezpieczne i kompleksowe wykorzystanie wszystkich możliwych bonusów.

Czy Totolotek to legalny i bezpieczny bukmacher?

Zdecydowanie tak! Totolotek Zakłady Bukmacherskie to najstarszy działający w Polsce bukmacher. Oferuje zakłady online prowadząc legalną działalność potwierdzoną przez nadanie w 2013 roku przez Ministerstwo Finansów licencji o numerze AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Dodatkowo bezpieczeństwo korzystania z usług Totolotka potwierdza Certyfikat Odpowiedzialnej Gry, a dane użytkowników chronione są między innymi szyfrującym wszelkie informacje certyfikatem SSL.

Jaki bonus powitalny mogę otrzymać od bukmachera Totolotek?

Nowi gracze zakładający konto w serwisie Totolotek mogą liczyć na cyklicznie pojawiające się bonusy zapewniające freebet, czyli wypróbowanie usług bukmachera całkowicie za darmo, a także ze stałej promocji na bonus od pierwszego depozytu. Aktualnie pierwsza wpłata premiowana jest bonusem o wartości 100%, a maksymalna ilość środków do zgarnięcia to 500 złotych.

Warto także wspomnieć o osobnej promocji dla nowych graczy, którzy zainstalują na swoich urządzeniach mobilnych aplikację bukmachera. Po dokonanej rejestracji nowego konta i dokonaniu pierwszej wpłaty za pośrednictwem aplikacji (minimum 20 złotych) na konto depozytowe gracza trafia 49 PLN darmowych środków na zakłady bukmacherskie w Totalbet.

Jak otrzymać bonus powitalny od depozytu?

Aby otrzymać bonus powitalny, wystarczy wykonać trzy krótkie kroki i nie ma tu konieczności wpisywania kodu promocyjnego. Oto one:

 1. Zarejestrować nowe konto na stronie Totolotka podając wymagane dane osobowe i zweryfikować tożsamość gracza.
 2. Zaznaczyć podczas rejestracji chęć odbioru bonusu powitalnego 100% od pierwszej wpłaty.
 3. Dokonać wpłaty pierwszego depozytu o wartości minimum 20 złotych.

Zakończona na stronie Totolotek rejestracja, weryfikacja tożsamości oraz wpłata depozytu sprawia, że bonus na start zostanie automatycznie doliczony do salda bonusowego gracza. W tej promocji maksymalnie otrzymasz bonus w wysokości 500 PLN.

Czy bonus powitalny można odebrać kilkukrotnie?

Jak w przypadku większości bonusów powitalnych, tak samo Totolotek pozwala tylko na jednorazowy odbiór bonusu. Dlatego wysokość pierwszej wpłaty należy dokładnie przemyśleć, tak aby zmaksymalizować wartość przyznanych środków bonusowych.

Czy Totolotek posiada w ofercie promocje dla stałych graczy?

Oczywiście! W ofercie Totolotka aktywni użytkownicy serwisu mogą skorzystać między innymi z promocji Bonus King Size zwiększającej wygrane nawet do +66% oraz bonusu Lucky Loser, który przy przegranym kuponie zwraca 33 złote na konto bonusowe.

Ciekawą propozycją jest także klasyczny program lojalnościowy BetClub, gdzie gracze zdobywają punkty za postawione kupony, a następnie zamieniać je mogą na darmowy zakład bukmacherski.

Jak zarejestrować konto w Totolotku?

Rejestracja nowego konta w Totolotku, jak przystało na standardy nowoczesnych bukmacherów, jest szybka, łatwa i ograniczona jedynie do absolutnego minimum. Cały proces rejestracji nie powinien zająć więcej niż kilka minut.

Aby założyć nowe konto wystarczy kliknąć przycisk „zarejestruj” na stronie głównej bukmachera i wypełnić wyświetlony formularz rejestracyjny. Wbrew obowiązującej modzie u konkurencji, Totolotek konsekwentnie stawia na jednostronicowy formularz, w którym znajdziemy okna do wpisania danych takich jak: imię, nazwisko, datę urodzenia, numer PESEL, numer telefonu, czy miejsce zamieszkania. Na końcu formularza, należy zaznaczyć, czy chcemy otrzymać startowy bonus Totolotek dla nowych graczy.

Co ciekawe, to jeden z niewielu bukmacherów, który nie przewidział miejsca w formularzu rejestracyjnym, gdzie gracze mogliby wpisać kod promocyjny Totolotek. Kod promocyjny natomiast zalogowani użytkownicy mogą wkleić na stronie www bukmachera w zakładce z wpłatami depozytów i wybrać go jako metodę płatności.

Czy konieczna jest rejestracja stałego konta do odbioru bonusu?

Totolotek umożliwia nowym graczom przeprowadzenie szybkiej rejestracji, bez konieczności weryfikacji tożsamości. W ten sposób aktywowane zostaje konto tymczasowe, które pozwala korzystać z oferty na zakłady bukmacherskie, wpłacać depozyty i wygrywać prawdziwe pieniądze.

Natomiast, aby odebrać bonus powitalny oraz wypłacić pieniądze na konto bankowe, konieczne jest potwierdzenie tożsamości, czyli zweryfikowanie konta.

Jak zweryfikować konto gracza na stronie Totolotek?

W tym celu należy podać dane konta bankowego oraz przesłać zdjęcia dowodu osobistego na adres [email protected] Po zweryfikowaniu tożsamości przez pracowników Totolotka konto zostaje przekształcone w konto stałe, które działa już bez ograniczeń umożliwiając swobodne wpłaty i wypłaty.

Jakie są warunki obrotu bonusem powitalnym?

Aby wypłacić przyznany bonus na swoje konto bankowe, gracz musi dokonać trzy razy obrotu bonusem powitalnym. Totolotek wymaga, aby były to kupony z minimum trzema zdarzeniami przy kursach minimalnych na pojedyncze zdarzenie od 1.35. Gracz ma 30 dni na spełnienie warunków obrotowych, a zakłady systemowe nie są wliczane do sumy obrotu.

Jaka jest minimalną kwota wypłaty bonusu i czy Totolotek pobiera za to prowizje?

Minimalna kwota wypłaty środków na konto bankowe gracza wynosi jedynie 10 złotych. Warto podkreślić, że Totolotek nie dolicza żadnych prowizji do zlecanych dyspozycji wypłat.

Jak wykorzystać bonus w Totolotek?

Na każdą promocję czy bonusowy kod rejestracyjny, Totolotek przewidział inne warunki w zakresie pozyskania danego benefitu. Warto dobrze zaznajomić się ze szczegółami warunków (np. dot. obrotu), co pozwoli na sprawne wypracowanie maksymalnej korzyści finansowej dla gracza. Uwolniony bonus w Totolotek można wykorzystać do zbudowania pokaźnego bankrolla, który przy optymalnym zarządzaniu ryzykiem związanym z zakładami bukmacherskimi, może przynosić stałe profity. Dobrą wiadomością jest również fakt, że w momencie obracania bonusem – automatycznie rośnie saldo punktów w programie lojalnościowym Totolotek (BetClub).

Gdzie można wpisać kod promocyjny Totolotek?

W sieci można natrafić na różne bonusy, jakie dla graczy przygotowali partnerzy współpracujący z serwisem Totolotek. Kod promocyjny, w zależności od charakteru danej promocji, można wykorzystać na dwa sposoby:

 • poprzez kliknięcie w specjalny link afiliacyjny, który przenosi nowego użytkownika na stronę do rejestracji konta w serwisie Totolotek (kod promocyjny jest wówczas zintegrowany/zaimplementowany w link),
 • wpisując na stronie Totolotek kod promocyjny w odpowiednim polu po wyborze zakładki „Wpłata” (przy kodzie bonusowym) – wpłata/inne/bonus.card/kod bonusowy.

Program lojalnościowy Totolotka – jak zbierać punkty BetClub?

BetClub to proste zasady i zero ukrytych „haczyków”. Wszystkie zakłady bukmacherskie Totolotek – bez wymogu minimalnej stawki ani kursu – biorą udział w naliczaniu punktów w programie lojalnościowym BetClub! System oblicza punkty w następujący sposób: wysokość stawki x ilość zdarzeń na kuponie (np. stawka 50 PLN x kupon KOMBI 5 = 250 pkt). Z czasem, do 50% zebranych punktów w BetClub, gracz zamienia na realne środki, za które może stawiać następne kupony. Przelicznik: za każde 5 000 punktów – przysługuje 5 PLN na dalszą grę w Totolotku.

Krzysztof Brommer

Dziennikarz sportowy w ciągu już prawie 15 lat, jest również pasjonatem piłki nożnej. W naszym zespole obecny od 2020 roku. Oprócz tego od 2019 roku jest częścią zespołu największego legalnego polskiego bukmachera. Krzysztof odpowiada za treści związane z typowaniem i nowościami bukmacherskimi. Bardzo cenimy jego wiedzę i doświadczenie, które pozwala tworzyć obszerne i przydatne artykuły dla naszych czytelników. Konto Twitter znajduje się pod tym linkiem.

5 2 votes
Ocena artykułu
9 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ze względu na słabą wysokość kodu promocyjnego totolotek ma nie najgorsze warunki obrotu: 3-krotnie z minimalnym kursem, 1.35 – jest to całkiem nieźle, akurat dla nowych graczy. Ja to w tym momencie korzystam z STS, ale zastanawiam się nad tym, żeby spróbować nowego buka. Co polecacie?

Chyba to już jest stałą zasadą – mała wysokość bonusu = dobre warunki jego obrotu. Nie wiem jaki obecnie buk oferuje wysoki bonus powitalny z ciekawymi warunkami. Zawsze będą mieli dla ciebie jakąś fikcję o której się dowiesz, jak ograsz go. Jeśli chcesz grać na spokojnie, to używaj własnych środków.

Czyli dla ciebie jest bardziej preferowana wysokość oferowanej kwoty niż prawie idealnie warunki obrotu? Rozumiem dlaczego jeden buk oferuje dobre warunki i niską kwotę bonusową a drugi ogromny hajs i wymaga za to niemożliwych rzeczy. Bo nawet graczy nie wiedzą czego chcą…

w sumie warunki obrotu są ok
1.35 minimalny kurs i trzykrotny obrót – w miarę dobra oferta. Chyba coś podobnego ma STS – ale mogę się mylić.
Ktoś już wykorzystał ten kod – mieliście kłopoty z tym?

No warunki obrotu kodu promocyjnego całkiem spoko. Minimalny kurs 1.35 i trzykrotny obrót – dość realna sprawa. Nawet nowe graczy poradzą sobie z tym.

Szczerze mówiąc nadal się dziwie że ten bukmacher oferuje dość dobre kody promocyjne. Bez względu na to że nie jest top-1 oferta dla nowych graczy jest bardzo dobra. Polecam ich konkurentom na to zwrócić uwagę.

Niewysoki bonus powitalny. Ja bym powiedział że nawet niski. Ale za to mamy wspaniale warunki jego obrotu. Nie pamiętam kto z bukmacherów oferuje taki niski kurs (1.35) i to w połączeniu z małą ilością obrotu (3). No i sam buk jest w miarę ok.

Przeczytałam regulamin 3 razy i nadal nie rozumiem jak to działa. Nienawidzę podobne sytuacje, gdy bukmacher kombinuje tak, że nie jesteś w stanie tego ogarnąć. Wstrzymam się od tej promocji, bo czuję że jeśli wygram, to pojawi się jakiś punkt, o którym nie było mowy i ja się pożegnam ze swoimi pieniędzmi.

Dobry buk. Widać że się stara, bo oferuje ciekawe rzeczy. Bardzo niski kurs (1.35), mała liczba wymaganego obrotu – co jeszcze trzeba? Dla mnie nic. Polecam totolotek.