Kod promocyjny w Totolotek – zgarnij bonus na start

Zaktualizowano 14 stycznia 2021

Najstarszy polski bukmacher Totolotek przeszedł niedawno rebranding, którego owocem jest m. in. uśmiechnięte słoneczko w logo marki, które wcale nie robi dobrej miny do złej gry. Wprost przeciwnie – jego rozchmurzone lico zwiastuje coś wyjątkowego dla użytkowników serwisu… Pomimo „słonecznej pogody” i przyjaznego klimatu, jakie biją z nowej witryny, nadciąga bowiem prawdziwy deszcz… promocji i bonusów dla wszystkich graczy korzystających z usług bukmachera Totolotek!

Ekscytacja sięga zenitu, czas przekonać się co takiego przygotował dla swoich nowych i stałych klientów Totolotek. Bonus, freebet, cashback, a może jakiś ekstra kod promocyjny? Jedno jest pewne – Totolotek szerzej otworzył się na promocje, a jego nowa oferta zaskoczy pozytywnie nawet największych malkontentów!

Kod promocyjny Totolotek

Dobry kod promocyjny Totolotek – to obiekt pożądania każdego fana zakładów, który zamierza rozpocząć swoją przygodę związaną z typowaniem sportowych wyników w nowym serwisie bukmacherskim. W chwili obecnej wszystkie bonusy, o jakich informuje strona internetowa Totolotek, dostępne są bez kodów promocyjnych.

Wytrawni poszukiwacze bukmacherskich okazji wiedzą jednak, że w sieci można natrafić na dodatkowe kody, dzięki którym można otrzymać ekstra kasę na grę. Tego typu niespodzianki praktykuje również w Totolotek. Kod promocyjny do „bukmachera ze słoneczkiem w logo”, można zdobyć za pośrednictwem współpracujących z nim serwisów – w ramach różnych programów partnerskich.

Bonus w Totolotek – okazje nie tylko dla nowych graczy!

Bukmacher stara się dbać o wszystkich swoich użytkowników, w przeciwieństwie do większości firm, które zabiegają głównie o względy potencjalnych klientów. W związku z tym, bonus w Totolotek to produkt, po jaki mogą sięgnąć zarówno nowi pasjonaci zakładów bukmacherskich, jak i lojalni gracze serwisu. Liczne akcje marketingowe w Totolotku mają zróżnicowaną specyfikę, warunki otrzymania czy obrotu bonusem, dzięki czemu każdy ma szansę znaleźć odpowiednią dla siebie promocję.

Bonusy na start w Totolotku

Pakiety powitalne to ważny element w ofercie każdej firmy świadczącej usługi bukmacherskie online. Bonusy na start w Totolotku nie należą do najwyższych na rynku, jednak proste zasady i łatwość sięgnięcia po nie sprawia, że cieszą się rosnącym zainteresowaniem ze strony typerów. Dodatkową zaletą oferty jest duże spektrum benefitów dla graczy, jakimi operuje Totolotek: kod promocyjny, bonus powitalny, stałe promocje dla aktywnych typerów czy pojawiający się okresowo freebet.

Totolotek freebet

Gratisowy freebet bez depozytu to ekskluzywna promocja, na którą niełatwo jest w sieci trafić. Zwykle jest to produkt ściśle reglamentowany i udostępniany przy wyjątkowych okazjach, np. w podziękowaniu za rejestrację dla nowego użytkownika serwisu bukmacherskiego w Totolotek. Freebet często można otrzymać wpisując kod rejestracyjny ze strony partnera biznesowego bukmachera lub klikając w specjalny link, dostępnego w ramach programu afiliacyjnego.

Darmowy freebet to możliwość wypróbowania usług bukmachera, bez konieczności wpłacania własnych środków. Przy odrobinie szczęścia, gracz może bez żadnego ryzyka zbudować startowy bankroll i realizować zaplanowaną strategię dalszej gry bez inwestowania nawet złotówki.

Bonus na start od depozytu

Podstawowym elementem, jaki oferuje pakiet powitalny Totolotek – jest interesujący bonus na start od depozytu. Bonus powitalny od bukmachera polega na 100% premii dla pierwszej wpłaty do kwoty 500 zł. Inauguracyjne zasilenie konta gracza depozytem w przedziale od 20 zł. do 500 zł. – skutkuje automatycznym podwojeniem salda, nawet o pół tysiąca złotych!

Aby swobodnie móc dysponować kwotą przyznanej premii, bonus powitalny wraz z I depozytem należy obrócić. Uwolnienie bonusu na start od Totolotka polega na 3-krotnym obrocie sumy bonusu i pierwszej wpłaty na kuponach KOMBI, zawierających min. 3 zdarzenia, a których żadne nie będzie miało mniejszego kursu, niż 1.35. Przykładowo, w celu zgarnięcia pełnej puli, czyli darmowych 500 zł., trzeba obstawić łącznie za kwotę 3 000 zł. (I depozyt 500 zł. + bonus powitalny 500 zł. = 1 000 zł. x 3).

Codziennie można obrócić do 200 zł., a dokonanie I wpłaty kwalifikującej do tego, żeby otrzymać bonus powitalny, musi odbyć się do 6 miesięcy od rejestracji w serwisie Totolotek.

Totolotek – promocje dla stałych klientów

Niezły bonus powitalny to premia dla nowych graczy, jednak dla równowagi oraz utrwalania pozytywnych relacji ze stałymi klientami, Totolotek i dla nich ma zawsze ciekawe propozycje. Niektóre z nich mają charakter stały, a inne pojawiają się okazjonalnie i są ograniczone do wąskiego przedziału czasu. Szczególnie dotyczy to promocji organizowanych przy okazji prestiżowych meczów, ważnych turniejów czy międzynarodowych imprez sportowych.

BetClub w Totolotek – program lojalnościowy dla graczy

Stałym bywalcom platformy bukmacherskiej doskonale znany jest program BetClub. Totolotek od już od kilku lat czasu prowadzi ten specjalny program lojalnościowy, który premiuje zawieranie zakładów za pośrednictwem serwisu.

Aby móc zbierać punkty i z czasem wymieniać je na środki, za które można zawierać kolejne zakłady, nie trzeba się nigdzie dodatkowo zapisywać, ponieważ uczestnictwo w BetClub aktywuje się automatycznie z chwilą rejestracji.

Punkty w programie lojalnościowym BetClub naliczane są za każdy kupon (prematch, live, mieszany, system), a ich suma decyduje o otrzymaniu konkretnego statusu gracza, mianowicie:

  • SILVER (od 0 do 4 999 pkt.),
  • GOLD (od 5 000 do 19 999 pkt.),
  • PLATINIUM (od 20 000 pkt.).

Rewizja statusu gracza (utrzymanie/awans/spadek) – odbywa się co trzy miesiące. Co ciekawe, dzięki specjalnej karcie programu BetClub, można dodatkowo gromadzić i sumować punkty za obstawianie w punktach stacjonarnych Totolotka.

Bonus King Size

Bonus King Size to rewelacyjna promocja, dzięki której można otrzymać dodatkowy procent wygranej na kuponie, co pozwala częściowo bądź ze sporym naddatkiem – zyskać rekompensatę podatku od gry. Wszystkie kupony KOMBI, które zawierają przynajmniej 5 zdarzeń o kursie min. pojedynczej selekcji 1.21 – są uprawnione do ekstra premii według następującego klucza:

Ilość zdarzeń na kuponieProcent ekstra wygranej
55%
610%
715%
820%
925%
1030%
1135%
1240%
1345%
1450%
15-2952%
3066%

Stawka minimalna dla kuponów objętych promocją wynosi 20 zł. Tabela pokazuje, że już przy siedmiu zdarzeniach, należny podatek z nawiązką rekompensuje premia od Totolotek. Promocja „Bonus King Size” dotyczy zakładów z oferty przedmeczowej, live oraz kuponów mieszanych. Jeśli na kuponie znajdzie się zdarzenie z kursem poniżej 1.21, to liczy się on do wygranej, jednak nie bierze udziału przy kalkulacji dodatkowej premii.

Pozostałe bonusy i promocje w Totolotku

Okazuje się, że bonus powitalny to nie tylko premia do 500 zł. za pierwszy depozyt w serwisie Totolotek. Istnieje bowiem możliwość zdobycia nawet dodatkowych 49 zł. – w zamian za zainstalowanie aplikacji mobilnej oraz dokonanie inauguracyjnej wpłaty za pośrednictwem apki Totolotek. Kod promocyjny nie jest tutaj potrzebny, ponieważ bonus ląduje na koncie z automatu – w momencie złożenia depozytu przez aplikację (Android oraz iOS). Wpłata zostaje podwojona (100% bonus powitalny za aplikację) – maksymalnie do 49 zł. Bukmacher wymaga wykonania 3-krotnego obrotu sumą depozytu oraz bonusu na kuponach z łącznym kursem 1.90 albo wyższym.

Kolejna promocyjną propozycją Totolotka jest Bonus Lucky Loser o wartości 25 zł., który użytkownik może dostać z chwilą przegranego kuponu na mecze polskiej Ekstraklasy, jeżeli wniesie zakład za co najmniej taką samą kwotę. Bonus ten to nie freebet, a cashback, czyli gwarantowany zwrot środków.

W Totolotku funkcjonuje również opcja cashout, pozwalająca na ograniczenie ryzyka przegrania zakładu kosztem nieco niższej wygranej – poprzez „ręczne” zamknięcie kuponu, kiedy nie ma na nim jeszcze błędnych typów. Cashout powoli jest już jednak traktowany jako standardowy element funkcjonalności serwisu bukmacherskiego, niż bonus, jednak firmy wciąż nagminnie informują o nim w sekcji „Promocje”.

Totolotek – kod promocyjny VIP

Kod promocyjny VIP to swoisty klucz do skarbca z bonusami w Totolotku. Jeśli dodatkowo pojawia się dopisek „VIP”, to na pewno można spodziewać się czegoś wyjątkowego! Rejestracja konta w Totolotku – mając ekskluzywny i uprzywilejowany kod promocyjny VIP – poszerza pakiet benefitów dla nowego użytkownika serwisu bukmacherskiego. Przed rejestracją zawsze warto przeczesać Internet, żeby spróbować upolować kod promocyjny. Totolotek od lat należy do elitarnego grona bukmacherów, którzy nigdy nie szczędzili graczom gratisów.

FAQ – bonusy i kody promocyjne Totolotek

W FAQ można znaleźć konkrety na temat najistotniejszych zagadnień oraz odpowiedzi na ważne dla graczy pytania, które pozwolą na bezpieczne i kompleksowe wykorzystanie wszystkich możliwych bonusów.

Jak wykorzystać bonus w Totolotek?

Na każdą promocję czy bonusowy kod rejestracyjny, Totolotek przewidział inne warunki w zakresie pozyskania danego benefitu. Warto dobrze zaznajomić się ze szczegółami warunków (np. dot. obrotu), co pozwoli na sprawne wypracowanie maksymalnej korzyści finansowej dla gracza. Uwolniony bonus w Totolotek można wykorzystać do zbudowania pokaźnego bankrolla, który przy optymalnym zarządzaniu ryzykiem związanym z zakładami bukmacherskimi, może przynosić stałe profity. Fajną wiadomością jest również fakt, że w momencie obracania bonusem – automatycznie rośnie saldo punktów w programie lojalnościowym Totolotek (BetClub).

Gdzie można wpisać kod promocyjny Totolotek?

W sieci można natrafić na różne bonusy, jakie dla graczy przygotowali partnerzy współpracujący z serwisem Totolotek. Kod promocyjny, w zależności od charakteru danej promocji, można wykorzystać na dwa sposoby:

  • poprzez kliknięcie w specjalny link afiliacyjny, którzy przenosi nowego użytkownika na stronę do rejestracji konta w Totolotku (kod promocyjny jest wówczas zintegrowany/zaimplementowany w link),
  • przez wpisanie kodu promocyjnego w odpowiednim polu po wyborze zakładki „Wpłata” (przy kodzie bonusowym).

Program lojalnościowy Totolotka – jak zbierać punkty BetClub?

BetClub to proste zasady i zero ukrytych „haczyków”. Każdy zakład/kupon – bez wymogu minimalnej stawki ani kursu – bierze udział w naliczaniu punktów w programie lojalnościowym Totolotka! System oblicza punkty w następujący sposób: wysokość stawki x ilość zdarzeń na kuponie (np. stawka 50 zł. x kupon KOMBI 5 = 250 pkt.). Z czasem, do 50% zebranych punktów w BetClub, gracz zamienia na realne środki, za które może stawiać następne kupony. Przelicznik: za każde 5 000 punktów – przysługuje 5 zł. na dalszą grę w Totolotku.