Superbet

Korzenie rumuńskiej marki Superbet sięgają 2009 roku, jednak na polskim rynku zaczęli świadczyć usługi dopiero w 2018 roku. Bukmacher Superbet rozpoczął działalność od otworzenia aż 48 punktów stacjonarnych w całej Polsce, a od niedawna można korzystać również z pełnej oferty na stronie internetowej bukmachera.

Superbet – recenzja i opinie

Jak wygląda oferta Superbet? Czy spełnia wymagania, jakie stawiane są wobec jednego z największych graczy w Europie Środkowo-Wschodniej? Sprawdziliśmy to i przeanalizowaliśmy dokładnie ofertę!

Superbet Zakłady Bukmacherskie – rumuński bukmacher na polskim rynku

Superbet online – strona internetowa superbet.pl

W porównaniu do tego co proponuje konkurencja, Superbet postawił na stronę maksymalnie przejrzystą i czytelną. Niczego tam nie brakuje, a przy tym wszystkie informacje są przedstawione w taki sposób, aby ułatwiać nawigowanie i nie rozpraszać użytkownika zbędnymi gadżetami. Z żadnej strony gracz nie jest atakowany nachalnymi banerami i reklamami, dzięki czemu może skupić się na tym, co najważniejsze.

Układ strony głównej Superbet to sprawdzona klasyka. Po lewej stronie znajduje się lista dostępnych dyscyplin sportowych i e-sportowych, wraz z wyróżnioną kategorią „SUPER OFERTA”. Prawa część ekranu to miejsce na podgląd kuponu i wyszukiwarka, która pozwala sprawdzić poprzednie kupony. Centrum strony głównej to kilka banerów kierujących do głównych promocji, które jednak są bardzo wyważone i zupełnie nie przeszkadzają w obsłudze strony. Poniżej znajdują się propozycje zakładów SUPER OFERTY, Superbet zakłady bukmacherskie live oraz najpopularniejsze aktualne wydarzenia. Brak dużych elementów oraz stosunkowo niewielka czcionka pozwalają na stronie umieścić sporo informacji i korzystać z niej bez ciągłego przewijania.

Na duży plus zasługuje zakładka z newsami. Wiadomości w Superbet podzielone są na daty, a redaktorzy umieszczają tam na bieżąco najnowsze informacje i analizy. Bez problemu na każdej stronie można odnaleźć linki do najpotrzebniejszych zakładek, w tym do poradnika odpowiedzialnego gracza oraz vademecum gracza, które jest nadzwyczaj obszerne i odpowiada na wszystkie najważniejsze pytania, jakie mogą pojawić się u początkujących.

Całość sprawia wrażenie bardzo solidnie wykonanej strony nastawionej na gracza, który nie potrzebuje zbędnych fajerwerków.

Superbet – punkty stacjonarne

W tym momencie (lipiec 2020 r.) Superbet posiada aż 79 punktów stacjonarnych. Większość z nich znajduje się w dużych miastach, jednak sieć ciągle jest rozwijana, a punkty otwierane są również w mniejszych miejscowościach. Godziny otwarcia Superbet mogą się różnić w zależności od punktu sprzedaży, dlatego wcześniej najlepiej sprawdzić je na stronie bukmachera w zakładce punkty. Superbet traktuje lokale bardzo poważnie i to widać. Punkty cechują się wygodą i komfortem, a przy tym oferują możliwość oglądania transmisji na żywo z najciekawszych spotkań.

Aplikacja mobilna Superbet

Bukmacher Superbet wraz z uruchomieniem strony z zakładami online udostępnił graczom aplikację mobilną na smartfony z systemem Android oraz iOS. 

Aplikacja stylistycznie nawiązuje do strony internetowej, a to należy potraktować jako plus. Superbet app oferuje przyjemny interfejs, który umożliwia wygodne korzystanie ze wszystkich opcji oferowanych przez Superbet. Zakłady bukmacherskie dostępne w aplikacji to pełne odzwierciedlenie oferty. Gracze mogą obstawiać wszystkie zakłady przedmeczowe oraz na żywo. Nie zabrakło zakładki z wynikami oraz statystykami, a co więcej, wygodne powiadomienia push pozwalają przypominać o najważniejszych wydarzeniach.

Za pośrednictwem aplikacji Superbet można również wypłacać środki, sprawdzać aktualne bonusy i oglądać transmisje wybranych spotkań, a gdy bukmacher nie oferuje streamingu, to śledzić mecze korzystając z match trackera.

Metody płatności

Super bet online oferuje kilka form szybkich płatności, zarówno przy wpłacie depozytu, jak i przy wypłacie środków. Środki można wpłacić korzystając z karty płatniczej MarsterCard lub Visa, za pośrednictwem Paysafecard, Tpay, Neteller oraz wykonując przelew tradycyjny. Pierwsze dwie metody pozwalają zaksięgować środki w Superbet natychmiastowo, przelew tradycyjny jest księgowany zazwyczaj do dwóch dni roboczych.

Wpłata jest możliwa również w jednym z punktów Superbet. Dokonując wpłaty w kasie, należy przedstawić dowód osobisty i podać nazwę użytkownika w serwisie. Środki dostępne są natychmiast po dokonaniu wpłaty.

Wypłaty środków dokonywane są kartą kredytową, za pośrednictwem Paysafecard oraz przez zlecenie przelewu tradycyjnego. Zgodnie z regulaminem, wypłaty realizowane są do 7 dni.

Obsługa klienta

Korzystanie z usług bukmachera z założenia powinno być bezproblemowe, ale w przypadku pytań czy problemów z wpłatą lub wypłatą, czasem trzeba skontaktować się z pracownikiem. Superbet oferuje kontakt poprzez pocztę e-mail lub za pośrednictwem wygodnego czatu online. 

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania można znaleźć w zakładce FAQ. Sekcja z odpowiedziami jest obszerna i podzielona na kategorie, tak aby łatwiej odnaleźć interesujący temat.

Wszystkie formy pomocy kontaktu z Superbet dostępne są z poziomu menu na górze strony internetowej. Na plus zasługuje wyeksponowanie opcji czatu, bez konieczności szukania go w zakładkach kontaktowych.

Rejestracja w Superbet

Rejestracja nowego użytkownika w Superbet jest ekspresowa i ograniczona do niezbędnego minimum. Po kliknięciu przycisku „Rejestracja” wyświetlany zostaje krótki formularz, którego wypełnienie zajmuje nie więcej niż kilka minut.

Po szybkiej rejestracji na stronie Superbet gracz korzysta z konta tymczasowego. Do czasu pełnej weryfikacji konto umożliwia wpłatę depozytu do kwoty 5000 złotych, maksymalną wygraną na kuponie w wysokości 2279,99 złotych, a opcja wypłat środków jest niedostępna.

Aby aktywować pełne konto w Superbet, należy przesłać skany lub zdjęcia dokumentu tożsamości. Niezbędne jest również podanie numeru rachunku bankowego, numeru telefonu oraz numeru dokumentu. Proces rejestracji najczęściej trwa kilkanaście minut, a po tym czasie konto zostaje odblokowane, a gracz może korzystać ze wszystkich opcji.

Bonus powitalny w Superbet

Bukmacherzy przyzwyczaili graczy do tego, że podczas zakładania nowego konta mogą liczyć na bonus powitalny. Superbet w tej kwestii się nie wyłamuje i również przygotował specjalną promocję na start. Łącznie możliwe do uzyskania jest dodatkowe 550 złotych.

Co trzeba zrobić, aby odebrać dodatkowe środki? Bonus Superbet to dodatkowe środki od pierwszego depozytu, wynoszące do 50 zł, oraz Tydzień bez ryzyka – cashback do 500 zł.

Pierwsza wpłata depozytu do Superbet w kwocie nie mniejszej niż 20 złotych oferuje bonus 100% w kwocie do 50 złotych. Uruchamia ona również Tydzień bez ryzyka. Ten cashback obejmuje wszystkie zakłady, zawierane w ciągu 7 dni od przyznania bonusu. Jeśli po 7 dniach gracz będzie na “minusie”, bukmacher zwróci mu przegraną kwotę w formie bonusu do 500 zł.

Bonusu oczywiście nie można od razu wypłacić. W tym celu należy spełnić warunek obrotowy. Bonus od Superbet musi zostać obrócony cztery razy. W tym celu wystarcza dwa zdarzenia na kuponie z kursem minimum 1.3 dla pojedynczego i 1.8 łącznie.

Inne promocje bukmacherskie

Bonus na początek to jednorazowa promocja i faktycznie może skusić do założenia konta. Jednak to, co później bukmacher ma do zaoferowania, jest w dłuższej perspektywie ważniejsze. Na szczęście również oferta dla stałych graczy wygląda bardzo solidnie w Superbet. Bonus bez depozytu ani freebet w Superbet nie są w tym momencie dostępne, ale nie brakuje natomiast innych promocji pozwalających zwiększyć wygrane. Co oferuje Superbet?

Zakłady specjalne – To stała promocja, która umożliwia graczom obstawianie dodatkowych zdarzeń podczas spotkań sportowych. Mogą to być na przykład zakłady na zdobywców bramek, liczbę kartek czy rzutów rożnych, a nawet ilość asów serwisowych.

Super mecz – Promocja z wybranymi zakładami przedmeczowymi o najkorzystniejszych kursach. Superbet codziennie dobiera spotkania, które będą brały udział w promocji i jak twierdzi, zakłady te oferują najlepsze kursy na rynku dzięki obniżeniu marży bukmachera do 0%. 

Super EXTRA – To zakłady na tak zwanych pewniaków, gdzie Superbet podnosi kursy, dzięki czemu kupony z dużym prawdopodobieństwem mogą dać większe wygrane. Na kuponie musi być minimum pięć innych zdarzeń o kursie nie mniejszym niż 1.10.

Super bonus – W tej promocji na kuponie z przynajmniej pięcioma zdarzeniami po kursie minimum 1.35 za każde kolejne zdarzenie bukmacher zwiększa wygraną o 5%. Tym sposobem można uzyskać do 150% dodatkowej wygranej.

Super szansa – Promocja pozwalająca uratować kupon przed całkowitą przegraną przy błędnym wytypowaniu jednego meczu. Na kuponie musi być 11 spotkań, a każde z nich z kursem minimum 1.30. Gdy jeden z meczów okaże się przegrany, bukmacher wypłaca 10% wygranej z pozostałych wydarzeń. 

Superbet – oferta

Oferta bukmachera w Polsce wciąż jest rozbudowywana, ale wszystko zmierza w dobrym kierunku. Już teraz poza zakładami sportowymi, można obstawiać e-sport. Fani zakładów na gry komputerowe mogą typować w Superbet wyniki w Counter-Strike, League of Legends, Dota2, Starcraft oraz Rainbow Six.

Wysokość kursów    

Wysokość kursów często potrafi przyciągnąć graczy do danego bukmachera, ale również zniechęcić do dalszej gry na jego platformie. Jak kształtują się kursy w Superbet? To kolejne potwierdzenie, że Superbet przygotował solidną i kuszącą ofertę, ponieważ kursy są bardzo przyzwoite, a czasem naprawdę konkurencyjne. Zwłaszcza gdy weźmiemy pod uwagę poszczególne promocje, jak te związane z zerową prowizją bukmachera czy podwyższeniem kursu na „pewniaka”.

Kursy na Ekstraklasę warto jednak sprawdzać i porównywać na bieżąco. Różnice na pierwszy rzut oka mogą wydawać się niewielkie, natomiast przy dużej częstotliwości obstawiania nawet drobne wahania mają znaczenie.

Zakłady sportowe w Superbet

To, że oferta wciąż jest na etapie budowania, widać po ilości dostępnych dyscyplin. Na ten moment bukmacher oferuje 14 rodzajów sportu. Poza najpopularniejszymi sportami obstawiać można na przykład siatkówkę plażową, unihokej i futbol australijski. Niestety w porównaniu z konkurentami to wciąż jest niewiele.

Zdecydowanie najwięcej zakładów w ofercie Superbet znajdą fani piłki nożnej, koszykówki i tenisa. Wciąż brakuje sportów motorowych czy golfa. Są natomiast sporty wirtualne, które mają nawet osobną sekcję na stronie i umożliwiają obstawianie na żywo. Znajdują się tam wirtualne wyścigi samochodowe, żużel, gonitwy koni oraz psów.

Spośród dostępnych dyscyplin można również typować zakłady live. Co więcej, Superbet oferuje transmisje z wybranych meczów. Dodatkowo na stronie dostępne są wyniki i dokładne analizy i statystyki sportowe, ułatwiające profesjonalistom obstawianie kolejnych spotkań. 

FAQ

Od kiedy Superbet działa w Polsce?

Superbet w Polsce rozpoczął działalność w 2018 roku od otwarcia 48 punktów stacjonarnych. Działalność online w naszym kraju firma rozpoczęła w 2020 roku.

Czy Superbet jest legalnym bukmacherem?

Tak, Superbet jest legalnie działającym bukmacherem w Polsce. 18 października 2019 firma uzyskała zezwolenie Ministra Finansów na prowadzenie zakładów online w Polsce o numerze: PS4.6831.5.2019.

Jakie promocje bukmacherskie oferuje Superbet?

Superbet oferuje promocję na start, gdzie nowi gracze mogą uzyskać do 550 złotych dodatkowych środków. Na pakiet startowy składa się bonus 100% od pierwszej wpłaty do 50 zł oraz Tydzień bez ryzyka, czyli cashback do 500 zł.

Dla stałych graczy Superbet przygotował promocje polegające na zwiększaniu kursów na konkretne wydarzenia lub pozwalające odzyskać część środków z przegranego kuponu. Główne promocje w Superbet to:

  • Zakłady specjalne – Dodatkowe zdarzenia do spotkań. Może to być na przykład liczba otrzymanych kartek lub asów serwisowych.
  • Super mecz – Codziennie dobierane spotkania, w których bukmacher rezygnuje z marży, a przy tym oferuje wyjątkowo korzystne kursy. 
  • Super EXTRA – Zakłady na faworytów meczów, gdzie zostają podniesione kursy.
  • Super bonus – Za każde zdarzenie na kuponie powyżej pięciu bukmacher zwiększa wygraną o 5%. Maksymalny bonus to 150%.
  • Super szansa – Gdy na kuponie z 11 zdarzeniami jedno zostanie błędnie wytypowane, Superbet zwraca 10% z wygranej pozostałych 10 typów.

Superbet szczegóły