Superbet zakłady bukmacherskie – bonus, aplikacja, oferta

Zaktualizowano 2 września 2021

Korzenie rumuńskiej marki Superbet sięgają 2009 roku, jednak na polskim rynku zaczęli świadczyć usługi dopiero w 2018 roku. Bukmacher Superbet rozpoczął działalność od otworzenia aż 48 punktów stacjonarnych w całej Polsce, a od niedawna można korzystać również z pełnej oferty na stronie internetowej bukmachera. Superbet Zakłady bukmacherskie wprowadził swoją ofertę online dla graczy na polskim rynku w 2020 roku. Strona jest niezwykle przejrzysta, a oferta atrakcyjna nie tylko dla nowych graczy, ale także dla tych, którzy obstawiają zakłady na żywo i zakłady online od dłuższego czasu. Siedziba Superbet mieści się przy ul. 73 pułku piechoty 7a w Katowicach. Superbet zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - firma która działa legalnie na licencji Ministerstwa Finansów, dzięki czemu jest to w pełni legalnym bukmacherem. Otrzymanie zgody na urządzanie zakładów wzajemnych na podstawie zezwolenia Ministra Finansów sprawia, że jest to legalny bukmacher, stosujący się do przepisów zawarty w ustawie hazardowej.

Zalety

Wady

Metody wypłat

Słaba oferta sportowa

Dobre zakłady na żywo

Bardzo niski bonus od depozytu

Support na wysokim poziomoe

Sortowanie rozgrywek sportowych

Aplikacja mobilna na wysokim poziomoe

Aktualizacje typów tylko przed meczem

Superbet – recenzja i opinie

Superbet opinie

Jak wygląda oferta Superbet? Czy spełnia wymagania, jakie stawiane są wobec jednego z największych graczy w Europie Środkowo-Wschodniej? Sprawdziliśmy to i przeanalizowaliśmy dokładnie ofertę! Legalny bukmacher Superbet uzyskał zgodę na prowadzenie swojej działalności na polskim rynku od Ministra Finansów. Warto tutaj dodać, że niezbędne w tym kierunku jest spełnienie wszystkich wymagań Ministerstwa Finansów, które określa ustawa hazardowa. Na nowych graczy czeka szeroka oferta zakładów specjalnych i tradycyjnych, a także kod promocyjny, cash out i bonus od depozytu. Jaki jest kod promocyjny? Wystarczy podczas rejestracji wpisać kod promocyjny SBVIP. Dzięki temu gracz otrzymuje wszystkie bonusy, które łącznie mogą sięgać nawet 585 zł. Użytkownicy, którzy skorzystają z naszego linka, podczas rejestracji będą mieli już uzupełnione pole z kodem bonusowym. Można oczywiście własnoręcznie go wprowadzić, tylko to aktywuje bonus od depozytu, cashback i freebet 35 zł.

Zachęcamy do skorzystania z oferty legalnego bukmachera STS – kliknij tutaj żeby mieć 1500 PLN na start od razu po rejestracji!

Pamiętaj, że zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są z ryzykiem nałogu hazardu. Poza tym obstawianie u bukmacherów, którzy nie posiadają licencji Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych zarówno online, jak i w punktach stacjonarnych jest zabronione i podlega karze.

Superbet Zakłady Bukmacherskie – rumuński bukmacher na polskim rynku

Adres www

superbet.pl

Rok powstania

2017

Miejsce siedziby

 Katowice, ul. 73 Pułku Piechoty 7A, Polska

Zezwolenie na działalność przez internet (wydane w Polsce)

PS4.6831.5.2019, od dnia 18 października 2019 r.

Minimalna wysokość wpłaty

1 zł - przelewem bankowym, 2 zł (kartą płatniczą lub przez system Paysafecard), bez limitu - wpłata gotówkowa w punkcie

Dostępne metody wpłaty

VISA/MasterCard, Paysafecard, gotówka, zwykły przelew bankowy

Czas realizacji wpłaty

Poniżej 1 minuty, natomiast przelew bankowy zależy od sesji międzybankowych

Minimalna wysokość wypłaty

Brak

Metody wypłaty

Karta VISA, Paysafecard, przelew bankowy. Czas realizacji wypłaty: do 7 dni roboczych

Transmisje

Piłka nożna, koszykówka, tenis, siatkówka, piłka ręczna, hokej na lodzie i inne

Superbet online – strona internetowa superbet.pl

strona internetowa superbet.pl

W porównaniu do tego co proponuje konkurencja, Superbet postawił na stronę maksymalnie przejrzystą i czytelną. Niczego tam nie brakuje, a przy tym wszystkie informacje są przedstawione w taki sposób, aby ułatwiać nawigowanie i nie rozpraszać użytkownika zbędnymi gadżetami. Z żadnej strony gracz nie jest atakowany nachalnymi banerami i reklamami, dzięki czemu może skupić się na tym, co najważniejsze.

Ocena graczy: 4.2/5 – Wrzesień 2021

Układ strony głównej Superbet to sprawdzona klasyka. Po lewej stronie znajduje się lista dostępnych dyscyplin sportowych i e-sportowych, wraz z wyróżnioną kategorią „SUPER OFERTA”. Prawa część ekranu to miejsce na podgląd kuponu i wyszukiwarka, która pozwala sprawdzić poprzednie kupony. Centrum strony głównej to kilka banerów kierujących do głównych promocji, które jednak są bardzo wyważone i zupełnie nie przeszkadzają w obsłudze strony. Poniżej znajdują się propozycje zakładów SUPER OFERTY, Superbet zakłady bukmacherskie live oraz najpopularniejsze aktualne wydarzenia. Brak dużych elementów oraz stosunkowo niewielka czcionka pozwalają na stronie umieścić sporo informacji i korzystać z niej bez ciągłego przewijania.

Na duży plus zasługuje zakładka z newsami. Wiadomości w Superbet podzielone są na daty, a redaktorzy umieszczają tam na bieżąco najnowsze informacje i analizy. Bez problemu na każdej stronie można odnaleźć linki do najpotrzebniejszych zakładek, w tym do poradnika odpowiedzialnego gracza oraz vademecum gracza, które jest nadzwyczaj obszerne i odpowiada na wszystkie najważniejsze pytania, jakie mogą pojawić się u początkujących.

Całość sprawia wrażenie bardzo solidnie wykonanej strony nastawionej na gracza, który nie potrzebuje zbędnych fajerwerków.

Superbet – punkty stacjonarne

W tym momencie (jesień 2021 r.) Superbet posiada aż 79 punktów stacjonarnych. Większość z nich znajduje się w dużych miastach, jednak sieć ciągle jest rozwijana, a punkty otwierane są również w mniejszych miejscowościach. Godziny otwarcia Superbet mogą się różnić w zależności od punktu sprzedaży, dlatego wcześniej najlepiej sprawdzić je na stronie bukmachera w zakładce punkty. Superbet traktuje lokale bardzo poważnie i to widać. Punkty cechują się wygodą i komfortem, a przy tym oferują możliwość oglądania transmisji na żywo z najciekawszych spotkań. Superbet zakłady bukmacherskie należy do ścisłej czołówki zakładów bukmacherskich w Polsce oferując darmowy zakład, cash out czy też bonus od pierwszej wpłaty 50 pln. Pamiętaj – graj odpowiedzialnie! Oferta powitalna i standardowa przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich, zgodnie z wymogami Ministra Finansów. Zakłady bukmacherskie Superbet to oferta nie tylko w punktach stacjonarnych, ale także online. Zobacz co możesz obstawiać w zakładach Superbet.

Aplikacja mobilna Superbet

superbet aplikacja mobilna

Bukmacher Superbet wraz z uruchomieniem strony z zakładami online udostępnił graczom aplikację mobilną na smartfony z systemem Android oraz iOS. Aplikacja Superbet nie różni się aż nadto od innych, jakie mają legalni bukmacherzy na polskim rynku zakładów online. 

Aplikacja mobilna zakładów bukmacherskich Superbet stylistycznie nawiązuje do strony internetowej, a to należy potraktować jako plus. Superbet app oferuje przyjemny interfejs, który umożliwia wygodne korzystanie ze wszystkich opcji oferowanych przez Superbet. Zakłady bukmacherskie dostępne w aplikacji to pełne odzwierciedlenie oferty. Gracze mogą obstawiać wszystkie zakłady przedmeczowe oraz na żywo. Nie zabrakło zakładki z wynikami oraz statystykami, a co więcej, wygodne powiadomienia push pozwalają przypominać o najważniejszych wydarzeniach.

Za pośrednictwem aplikacji Superbet można również wypłacać środki, sprawdzać aktualne bonusy i oglądać transmisje wybranych spotkań, a gdy bukmacher nie oferuje streamingu, to śledzić mecze korzystając z match trackera.

Aplikacja mobilna zakładów bukmacherskich Superbet należy do jednej z najlepszych na rynku. Należy pamiętać o tym, że w obecnych czasach coraz więcej użytkowników przenosi swoje działania do sieci. Również i tam oferowany jest bonus powitalny, który przygotował bukmacher Superbet. Dostępne są także zakłady na żywo, a kursy bukmacherskie cechują się tym, że są wysokie. Bukmacher Superbet chwali się, że rocznie w aplikacji dostępnych jest nawet 250 000 zakładów przedmeczowych oraz na żywo. W apce dostępne są obszerne statystyki zintegrowane z oferta zakładów bukmacherskich. O rozstrzygnięciu naszych zakładów wzajemnych dostajemy informacje dzięki powiadomieniom push. Superbet zakłady bukmacherskie sp z o.o. udostępniają swoją aplikację na stronie internetowej na Android oraz w App Store na iOS. Pobieranie przebiega bardzo sprawnie i bezproblemowo, choć to w głównej mierze zależy od tego, jakie łącze posiada użytkownik.

Warto także wspomnieć o opcji super social, która jest ciekawym rozwiązaniem na rynku spośród wszystkich bukmacherów. Przez aplikację Superbet można dodać do swojego konta opcję Super Social. Dzięki niej użytkownik, stawiając kupon może zaznaczyć opcję, że chce, aby był on widoczny dla osób, które go obserwują. Stawka i ewentualna wygrana nie będą widoczne dla innych, ale za to typy jak najbardziej tak. Udostępnienie kuponu umożliwia innym użytkownikom jego komentowanie i czerpanie z niego inspiracji.

Z opcją Super Social użytkownicy mają również dostęp do czatu na żywo, w którym mogą między sobą rozmawiać i wymienić się uwagami. Jest to świetna okazja do poznania nowych znajomych z tą samą pasją, a także do wymienienia się spostrzeżeniami na nadchodzące wydarzenia sportowe. Wielu graczy bardzo chętnie korzysta z tej opcji, dzięki czemu mogą oni zintegrować się z innymi. Niekiedy gracze rywalizują między sobą, chwaląc się swoimi kuponami, na których są zgoła odmienne typy. To także dawka dodatkowej adrenaliny i możliwość sprawdzenia siebie na tle innych jako typera, który posiada pewne doświadczenie. Niemniej warto skorzystać z tego typu opcji, ponieważ możliwe jest równie nabycie doświadczenia i zyskanie podpowiedzi na przyszłość, co do interesujących nas drużyn.

Superbet oferta dostępna jest w aplikacji mobilnej i jest włąśnie nawet bardzo dobra. Jest to jednak z reguły to samo co mają inne legalne zakłady bukmacherskie. Oczywiście legalni bukmacherzy jak STS czy Fortuna mają te oferty bardziej rozbudowane, ale w większości oferty online opierają się na piłce nożnej. W branży bukmacherskiej obstawianie zakładów sportowych przeznaczone jest tylko i wyłącznie dla osób dorosłych.

Metody płatności

Super bet online oferuje kilka form szybkich płatności, zarówno przy wpłacie depozytu, jak i przy wypłacie środków. Środki można wpłacić korzystając z karty płatniczej MarsterCard lub Visa, za pośrednictwem Paysafecard, Tpay, Neteller oraz wykonując przelew tradycyjny. Pierwsze dwie metody pozwalają zaksięgować środki w Superbet natychmiastowo, przelew tradycyjny jest księgowany zazwyczaj do dwóch dni roboczych.

Wpłata jest możliwa również w jednym z punktów Superbet. Dokonując wpłaty w kasie, należy przedstawić dowód osobisty i podać nazwę użytkownika w serwisie. Środki dostępne są natychmiast po dokonaniu wpłaty. Wpłatę można również zrobić za pomocą tradycyjnego przelewu bankowego. Metody płatności oraz wypłat są bardzo jasne i przejrzyste, a dodatkowo opisane w regulaminie firmy, tak jak to jest na stronach internetowych spółek bukmacherskich.

Wypłaty środków dokonywane są kartą kredytową, za pośrednictwem Paysafecard oraz przez zlecenie przelewu tradycyjnego. Zgodnie z regulaminem, wypłaty realizowane są do 7 dni. W tym czasie pieniądze trafiają na konto bankowe gracza, który może je przeznaczyć na zakłady systemowe w punktach stacjonarnych. Organizowanie zakładów wzajemnych w punktach naziemnych również jest możliwe bez gotówki. Jak to zrobić? Wystarczy doładować swoje konto, a dzięki karcie członkowskiej można odwiedzić sieć punktów stacjonarnych i korzystać z oferty bukmachera. Środki na grę pobierane są z konta gracza.

Obsługa klienta

Obsługa klienta

Korzystanie z usług bukmachera z założenia powinno być bezproblemowe, ale w przypadku pytań, czy problemów z wpłatą lub wypłatą, czasem trzeba skontaktować się z pracownikiem. Superbet oferuje kontakt poprzez pocztę e-mail lub za pośrednictwem wygodnego czatu online. Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania można znaleźć w zakładce FAQ. Sekcja z odpowiedziami jest obszerna i podzielona na kategorie, tak aby łatwiej odnaleźć interesujący temat.

Wszystkie formy pomocy kontaktu z Superbet dostępne są z poziomu menu na górze strony internetowej. Na plus zasługuje wyeksponowanie opcji czatu, bez konieczności szukania go w zakładkach kontaktowych.

Kontakt z obsługa klienta nie jest problematyczny, a wręcz przeciwnie – wszystko odbywa się niezwykle sprawnie. Najłatwiejszym sposobem na skontaktowanie się z Zakłady Bukmacherskie Superbet jest czat na żywo. Na dole ekranu użytkownik może znaleźć ikonkę czatu, wpisać swoje imię i nazwisko oraz tytuł i treść pytania, jakie chce wysłać. Na stronie dostępny jest również numer telefonu do biura obsługi klienta oraz adres e-mail. Zakłady bukmacherskie Superbet sp. z o.o. udostępniają również swój adres siedziby do korespondencji listownej – Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice. W zakładce pomoc można znaleźć także najważniejsze informacje o ofercie bukmachera Superbet i FAQ, czyli najważniejsze pytania i odpowiedzi na nie. Dostępna jest również lista stacjonarnych siedzib bukmachera Superbet.

Rejestracja w Superbet

Rejestracja w Superbet

Rejestracja nowego użytkownika w zakładach wzajemnych Superbet jest ekspresowa i ograniczona do niezbędnego minimum. Po kliknięciu przycisku „Rejestracja” wyświetlany zostaje krótki formularz, którego wypełnienie zajmuje nie więcej niż kilka minut.

Po szybkiej rejestracji na stronie Superbet gracz korzysta z konta tymczasowego. Do czasu pełnej weryfikacji konto umożliwia wpłatę depozytu do kwoty 5000 złotych, maksymalną wygraną na kuponie w wysokości 2279,99 złotych, a opcja wypłat środków jest niedostępna.

Aby aktywować pełne konto w Superbet, należy przesłać skany lub zdjęcia dokumentu tożsamości. Niezbędne jest również podanie numeru rachunku bankowego, numeru telefonu oraz numeru dokumentu. Proces rejestracji najczęściej trwa kilkanaście minut, a po tym czasie konto zostaje odblokowane, a gracz może korzystać ze wszystkich opcji.

Szybka rejestracja jest niezwykle prosta i zajmuje dosłownie moment. Wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny i to wszystko. Co istotne, będzie to jedynie konto tymczasowe do momentu weryfikacji danych. Superbet bukmacher udostępnia tym samym możliwość gry już od momenty wejścia i założenia konta. Na takim koncie można wpłacać depozyty, a gracze otrzymują wszystkie bonusy powitalne. Z konta można korzystać 90 dni i wpłacać depozyty do maksymalnej kwoty 5000 zł, jednak jeśli gracz będzie chciał wypłacić środki musi przekształcić konto w stałe. W tym celu na swoim koncie musi uzupełnić numer konta bankowego i wysłać skan lub zdjęcie dowodu tożsamości. Po zaakceptowaniu dokumentu będzie miał aktywne konto stałe i wszystkie przysługujące mu opcje.

Bonus powitalny w Superbet

Bukmacherzy przyzwyczaili graczy do tego, że podczas zakładania nowego konta mogą liczyć na bonus powitalny. Superbet w tej kwestii się nie wyłamuje i również przygotował specjalną promocję na start. Łącznie możliwe do uzyskania jest dodatkowe 550 złotych.

Co trzeba zrobić, aby odebrać dodatkowe środki? Bonus Superbet to dodatkowe środki od pierwszego depozytu, wynoszące do 50 złotych, oraz Tydzień bez ryzyka – cashback do 500 zł.

Pierwsza wpłata depozytu do Superbet w kwocie nie mniejszej niż 20 złotych oferuje bonus 100% w kwocie do 50 złotych. Uruchamia ona również Tydzień bez ryzyka. Ten cashback obejmuje wszystkie zakłady, zawierane w ciągu 7 dni od przyznania bonusu. Jeśli po 7 dniach gracz będzie na “minusie”, bukmacher zwróci mu przegraną kwotę w formie bonusu do 500 zł.

Bonusu oczywiście nie można od razu wypłacić. W tym celu należy spełnić warunek obrotowy. Bonus od Superbet musi zostać obrócony cztery razy. W tym celu wystarcza dwa zdarzenia na kuponie z kursem minimum 1.3 dla pojedynczego i 1.8 łącznie.

Kod promocyjny Superbet to świetna okazja do tego, aby zacząć stawiać zakłady zarówno w punktach naziemnych, jak i online. Takie promocje mają praktycznie wszyscy legalni bukmacherzy dających możliwość obstawiania zakładów sportowych. Niemniej Superbet kod promocyjny należy do grona tych, które są najbardziej opłacalne. Załóż konto na Superbet online i odbierz bonus. Superbet kod rejestracyjny wpisuje się automatycznie w odpowiednią rubrykę podczas rejestracji.

Freebet

freebet w superbet

Freebet 34 zł dostępny jest tylko dla graczy, którzy podczas rejestracji wpiszą kod bonusowy. Zakłady bukmacherskie Superbet zadbały o to, aby oferta była bardzo wyjątkowa, dlatego też warto się czasem nieco postarać, bo można sporo zyskać. W zakładach bukmacherskich Superbet trzeba się trochę wysilić, aby uzyskać darmowy zakład. Po założeniu konta gracz musi wpłacić pierwszy depozyt w wysokości 50 pln. I tutaj od razu pojawia się ważna informacja – Superbet zaznacza, że na koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden bonus. Zatem jeśli gracz wcześniej zainicjował jakiś bonus, to musi go w pierwszej kolejności wykorzystać. Freebet 34 zł zostanie przyznany po spełnieniu określonych warunków. Można go wykorzystać na wiele różnych zakładów, m.in piłka nożna, która jest niezwykle popularna i najłatwiej jest w niej wytypować trafny kupon. Pamiętaj jednak – graj odpowiedzialnie. Na poczet bonusu zaliczają się tylko postawione, zakończone i rozliczone kupony w okresie, gdy aktywny był bonus. Minimalny kurs zdarzenia musi wynosić 1.60. Należy pamiętać, że freebet będzie aktywny na koncie bonusowym tylko 3 dni, w tym czasie należy dokonać obrotu. Jeśli się nie uda – bonus przepadnie.

Zakład bez ryzyka

Superbet oferta uwzględnia także zakład bez ryzyka, który jest standardowym rozwiązaniem u wielu innych bukmacherów. Dzięki temu gracze po spełnieniu określonych warunków mają szansę postawić kupon i w razie przegranej odzyskają kwotę postawioną na kupon minus podatek, który rzecz jasna należy zawsze opłacać. Gracze bukmacherów bardzo cenią również za cashbacki na start, bo dzięki nim nie muszą ryzykować swoich środków. Superbet przygotował bardzo interesującą formę tego bonusu. Po wpłacie pierwszego depozytu uruchamiana jest promocja powitalna pod nazwą tydzień bez ryzyka. Gracze przez siedem dni stawiają kupony, a bukmacher zlicza sumy stawek z przegranych kuponów. W ciągu tygodnia zliczane są wszystkie stawki od startu promocji i zwracane jest graczowi do 500 zł obstawionych stawek. Otrzymany cashback Superbet należy oczywiście obrócić. Należy to zrobić cztery razy, na kuponach akumulowanych z minimum dwoma zdarzeniami i kursem łącznym minimum 1.80 Pojedynczy kurs musi więc wynosić minimum 1.30. Gracze na dokonanie obrotu Superbet zakładem bez ryzyka mają 14 dni. Jest to bardzo ciekawa i dobra promocja na zakład bez ryzyka, którą z pewnością warto uwzględnić. Oczywiście dostępna jest piłka nożna, koszykówka i inne sporty, w których chce się zagrać. Nie ma ograniczeń co do dyscyplin sportowych.

Inne promocje bukmacherskie

Bonus na początek to jednorazowa promocja i faktycznie może skusić do założenia konta. Jednak to, co później bukmacher ma do zaoferowania, jest w dłuższej perspektywie ważniejsze. Na szczęście również promocja dla stałych graczy wygląda bardzo solidnie w Superbet. Bonus bez depozytu ani freebet w Superbet nie są w tym momencie dostępne, ale nie brakuje natomiast innych promocji pozwalających zwiększyć wygrane. Co oferuje Superbet?

Zakłady specjalne To stała promocja, która umożliwia graczom obstawianie dodatkowych zdarzeń podczas spotkań sportowych. Mogą to być na przykład zakłady na zdobywców bramek, liczbę kartek czy rzutów rożnych, a nawet ilość asów serwisowych.
Super mecz Promocja z wybranymi zakładami przedmeczowymi o najkorzystniejszych kursach. Superbet codziennie dobiera spotkania, które będą brały udział w promocji i jak twierdzi, zakłady te oferują najlepsze kursy na rynku dzięki obniżeniu marży bukmachera do 0%.
Super EXTRA To zakłady na tak zwanych pewniaków, gdzie Superbet podnosi kursy, dzięki czemu kupony z dużym prawdopodobieństwem mogą dać większe wygrane. Na kuponie musi być minimum pięć innych zdarzeń o kursie nie mniejszym niż 1.10.
Super bonus W tej promocji na kuponie z przynajmniej pięcioma zdarzeniami po kursie minimum 1.35 za każde kolejne zdarzenie bukmacher zwiększa wygraną o 5%. Tym sposobem można uzyskać do 150% dodatkowej wygranej.
Super szansa Promocja pozwalająca uratować kupon przed całkowitą przegraną przy błędnym wytypowaniu jednego meczu. Na kuponie musi być 11 spotkań, a każde z nich z kursem minimum 1.30. Gdy jeden z meczów okaże się przegrany, bukmacher wypłaca 10% wygranej z pozostałych wydarzeń.

Superbet – oferta

Oferta bukmachera w Polsce wciąż jest rozbudowywana, ale wszystko zmierza w dobrym kierunku. Już teraz poza zakładami sportowymi, można obstawiać e-sport. Fani zakładów na gry komputerowe mogą typować w Superbet wyniki w Counter-Strike, League of Legends, Dota2, Starcraft oraz Rainbow Six.

Wysokość kursów

Wysokość kursów często potrafi przyciągnąć graczy do danego bukmachera, ale również zniechęcić do dalszej gry na jego platformie. Jak kształtują się kursy w Superbet? To kolejne potwierdzenie, że Superbet przygotował solidną i kuszącą ofertę, ponieważ kursy są bardzo przyzwoite, a czasem naprawdę konkurencyjne. Zwłaszcza gdy weźmiemy pod uwagę poszczególne promocje, jak te związane z zerową prowizją bukmachera czy podwyższeniem kursu na „pewniaka”.

Kursy na Ekstraklasę warto jednak sprawdzać i porównywać na bieżąco. Różnice na pierwszy rzut oka mogą wydawać się niewielkie, natomiast przy dużej częstotliwości obstawiania nawet drobne wahania mają znaczenie.

Zakłady sportowe w Superbet

To, że oferta wciąż jest na etapie budowania, widać po ilości dostępnych dyscyplin. Na ten moment bukmacher oferuje 14 rodzajów sportu. Poza najpopularniejszymi sportami obstawiać można na przykład siatkówkę plażową, unihokej i futbol australijski. Niestety w porównaniu z konkurentami to wciąż jest niewiele.

Zdecydowanie najwięcej zakładów w ofercie Superbet znajdą fani piłki nożnej, koszykówki i tenisa. Wciąż brakuje sportów motorowych czy golfa. Są natomiast sporty wirtualne, które mają nawet osobną sekcję na stronie i umożliwiają obstawianie na żywo. Znajdują się tam wirtualne wyścigi samochodowe, żużel, gonitwy koni oraz psów.

Spośród dostępnych dyscyplin można również typować zakłady live. Co więcej, Superbet oferuje transmisje z wybranych meczów. Dodatkowo na stronie dostępne są wyniki i dokładne analizy i statystyki sportowe, ułatwiające profesjonalistom obstawianie kolejnych spotkań. 

Sporty wirtualne

sporty wirtualne

Mimo że Superbet stawia pierwsze kroki w świecie zakładów online, to przygotował już coś, czym mogą pochwalić się nie wszyscy bukmacherzy na polskim rynku, a mianowicie sportami wirtualnymi. Dzięki temu gracze mogą obstawiać generowane komputerowo wyścigi chartów, koni, a także żużel. Podczas zawodów na bieżąco wyświetlany jest czas i pozycje zawodników. Jest to ciekawa alternatywa dla tradycyjnych zakładów, ponieważ można typować całą dobę, a wyścig trwa zaledwie kilka minut i wyniki poznaje się niemal natychmiast. Dla osób, które wolą szybkie wygrywanie wysokich pieniędzy jest to wspaniała alternatywa do tradycyjnych dyscyplin sportowych. Od momentu wkroczenia sportów wirtualnych do ofert bukmacherów w tym Superbet, opinie o nich mocno poszły w górę. Mimo że początki były słabe, a oceny sceptyczne, to z czasem zyskały na popularności. Jeśli nadal będą tak się będą rozwijać to z pewnością z biegiem czasu zaczną pobijać swoją popularnością tradycyjne dyscypliny sportu. Już teraz można zauważyć trend zwyżkowy. Wygrane z nich przechodzą oczywiście na konto gracza, który następnie może uruchomić przelew bankowy i wypłacić wygraną sumę pieniędzy.

Transmisje na żywo

Transmisje na żywo to coś, czego zdecydowanie przez wiele lat brakowało u bukmacherów. W momencie ich pojawienia się wielu graczy stwierdziło, że obstawianie zdarzeń sportowych zyskało innego wymiaru. Superbet zadbał również o to, żeby jego gracze mogli oglądać na żywo swoje ulubione dyscypliny sportowe. Co istotne, jedynym wymaganiem, jakie trzeba spełnić, jest zalogowanie się na swoje konto. Wśród transmisji live Superbet znajdziemy:

 • piłkę nożną,
 • tenisa stołowego,
 • koszykówkę,
 • siatkówkę,
 • piłkę ręczną,
 • snookera,
 • krykieta,
 • hokeja na lodzie.

Nie wszyscy bukmacherzy udostępniają transmisje live, więc Superbet należy się za pochwała. Co prawda nie obejrzymy tu spotkań polskich lig sportowych, ale są ligi włoskie, francuskie, brazylijskie czy angielskie. Niekiedy można znaleźć również transmisje z bardziej egzotycznych lig, czy mniej popularnych dyscyplin sportowych. Dlaczego streamingi zostały wprowadzone do ofert bukmacherów? Podstawą było to, aby gracze mogli jednocześnie oglądać wydarzenia sportowe i obstawiać zakłady live. To dodatkowy dreszczyk emocji i adrenaliny. Czy jest coś piękniejszego niż obstawienie, że przegrywająca w 60 minucie spotkania drużyna zdoła odmienić losy meczu? Wystarczy postawić 50 pln na taki kupon, aby zyskać ogromne pieniądze!

Zakłady bukmacherskie Superbet – opinie

Choć rumuński legalny bukmacher działa już na rynku od 2009 roku to dopiero pod koniec 2017 roku wkroczył na polski rynek. Najpierw otworzył punkty stacjonarne, gdzie dostępne były między innymi transmisje na żywo zakładów wzajemnych, a następnie zaproponował ofertę zakładów online. Marka jest dobrze rozpoznawalna wśród Polaków, więc jes to z pewnością duży plus i możliwość przekonania do siebie większej ilości graczy. Oferta w zakładach bukmacherskich Superbet jest całkiem niezła. Ponadto ma bardzo dobrze funkcjonująca aplikację mobilną, szeroką ofertę zakładów z różnych rynków oraz dużą liczbę zdarzeń sportowych. To, co szczególnie wyróżnia bukmachera Superbet to zdecydowanie wyższe kursy bukmacherskie, a to jak wiadomo jest jednym z najważniejszych aspektów dla graczy. W zakładach bukmacherskich Superbet dostępna jest piłka nożna, koszykówka, snooker oraz wiele innych dyscyplin sportowych. Ciekawy jest bonus darmowy zakład bez ryzyka i pierwszy depozyt. Czy bukmacher Superbet poradzi sobie na polskim rynku? Jeśli w jego ofercie zakładów nadal będą tak atrakcyjne kursy to z pewnością wypromują go one na najlepszego bukmachera.

FAQ

Od kiedy Superbet działa w Polsce?

Superbet w Polsce rozpoczął działalność w 2018 roku od otwarcia 48 punktów stacjonarnych. Działalność online w naszym kraju firma rozpoczęła w 2020 roku.

Czy Superbet jest legalnym bukmacherem?

Tak, Superbet jest legalnie działającym bukmacherem w Polsce. 18 października 2019 firma uzyskała zezwolenie Ministra Finansów na prowadzenie zakładów online w Polsce o numerze: PS4.6831.5.2019.

Jakie promocje bukmacherskie oferuje Superbet?

Superbet oferuje promocję na start, gdzie nowi gracze mogą uzyskać do 550 złotych dodatkowych środków. Na pakiet startowy składa się bonus 100% od pierwszej wpłaty do 50 zł oraz Tydzień bez ryzyka, czyli cashback do 500 zł.

Dla stałych graczy Superbet przygotował promocje polegające na zwiększaniu kursów na konkretne wydarzenia lub pozwalające odzyskać część środków z przegranego kuponu. Główne promocje w Superbet to:

 • Zakłady specjalne – Dodatkowe zdarzenia do spotkań. Może to być na przykład liczba otrzymanych kartek lub asów serwisowych.
 • Super mecz – Codziennie dobierane spotkania, w których bukmacher rezygnuje z marży, a przy tym oferuje wyjątkowo korzystne kursy. 
 • Super EXTRA – Zakłady na faworytów meczów, gdzie zostają podniesione kursy.
 • Super bonus – Za każde zdarzenie na kuponie powyżej pięciu bukmacher zwiększa wygraną o 5%. Maksymalny bonus to 150%.
 • Super szansa – Gdy na kuponie z 11 zdarzeniami jedno zostanie błędnie wytypowane, Superbet zwraca 10% z wygranej pozostałych 10 typów.

Superbet zakłady bukmacherskie – bonus, aplikacja, oferta szczegóły

5 1 vote
Ocena artykułu
11 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Dobra apka, płynnie działa, kursy coraz lepiej. Jeśli nie macie kont na STS bądź fortunie, to załóżcie tam, ale jeśli szukacie alternatywy, to nie mogę polecać superbeta. Korzystam z tego buka rzadko, ale ogólne wrażenie już mam. Często napotykam się na opinie dotyczące słabego supportu i powiem szczerze – jeszcze nie miałem okazji pisać do nich.

A ja powiem, że nie bez powodu piszą o słabym supporcie – to jest prawda. Ale ładne kusy zasłaniają to wszystko. Nie jestem fanem superbetu, ale polecać tego buka można
A aplikacja naprawdę dobra – widać że naprawiają ją.

Jeśli wypróbowaliście już znanych STS i Fortunę i chcecie nowych wrażeń, to można śmiało spróbować superbeta. Ja akurat z tego bukmachera i rozpoczynałem swój los gracza, później założyłem konto u innych, no i powiem że ten jest dla mnie twardy top-3. I jeszcze maja porządną apkę

pożądny buk z dobrą ofertą jak dla nowych graczy tak i dla stałych klientów. Należy do top-2 spośród używanych przeze mnie bukmacherów. Na pierwszym mieści się sts. Ale superbet istnieje od 2017 roku, więc ma dużą szansę na zajęcie pozycji top-1.

Nie spodobał mi się ten bukmacher. Miałem okazję sprawdzić jak działa support i to masakra. Szybciej znajdziecie odpowiedź na forach. Ale przyznaję że aplikację mają dobrą.

Zwykły średni bukmacher. Spodobała mi się ich aplikacja. Płynna, dobrze działa. Co do oferty to proponują mniej więcej to samo co inni. Moja ocena to 4 z 5.

Ogólnie mówiąc jest to bukmacher na 3.5. Do czwórki zabrakło mu dobrej oferty na start. Poza tym mają niski bonus od depozytu. Mają nad czym popracować. Reszta jest w porządku.

Coś mają jakiś zbyt niski bonus od depozytu. Czy to mi się wydaje?
Nie wiem czy to tylko ja czy inni też mieli problem z aktualizacją kursów live? To mnie bardzo denerwuje

Kurs jest naprawdę niski – ci się nie wydaję. Co do aktualizacji kursów live – na innych forach też często wspominają ten problem, więc nie jesteś sam. Zwłaszcza ja nie miałem z tym kłopotów bo nie obstawiam na żywo

Nie podoba mi się akceptacja kuponu przed samym zdarzeniem. Długo trwa weryfikacja. Kursy są średnie. Nie wiem co jeszcze mam dodać.
Stawię mu 3

Typowy średniak w branże bukmacherskiej. Do tego trzeba jeszcze dodać że jest młodą firmą. Ja bym tu założył konto tylko gdybym został zablokowany na fortunie, sts i totolotek xD Czyli dla mnie jest na 4 miejscu