LVBET – opinie, kontakt, bonus powitalny

LV BET to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych bukmacherów w Polsce. Legalne działania firma rozpoczęła 13 maja 2016 roku dzięki uzyskaniu zezwolenia od Ministerstwa Finansów o numerze nr PS4.6831.9.2016.EQK.

LVBET – opinie i recenzja

Rozpoznawalność marki LVBET potęguje ilość sponsorowanych imprez i klubów sportowych oraz duże nakłady na marketing. Pozycja bukmachera nie jest jednak wynikiem samych działań marketingowych, ale również solidnej oferty, ciekawych promocji oraz dobrze przygotowanej strony i aplikacji mobilnej.

Strona internetowa lvbet.pl

Strona internetowa LV BET to połączenie nowoczesności z pewną dozą elegancji. Ciemna kolorystyka oraz żółte elementy wyglądają przyjemnie, a wielkość poszczególnych elementów sprawia, że ze strony korzysta się bardzo wygodnie. Nie ma problemów z prędkością działania, jedna czasem trzeba dać stronie kilka sekund na wczytanie przy pierwszej wizycie. Później podczas jej przeglądania i przechodzenia do kolejnych podstron ten problem znika.

Po lewej stronie witryny LVBET klasycznie znajduje się menu szybkiego wyboru z najpopularniejszymi ligami, a poniżej podział dostępnych zakładów na rodzaje sportu. Środek ekranu to miejsce na najciekawsze kursy i wydarzenia oraz aktualne zakłady na żywo. Prawa kolumna podzielona jest na dwie części. Na górze znajduje się podgląd konkretnego wydarzenia, a pod spodem podsumowanie aktualnego kuponu. 

Dobrze wyeksponowano również logowanie do LVBET oraz linki do najważniejszych informacji o ofercie bukmachera. Ze strony głównej z łatwością można przejść do zakładki kontaktowej czy sekcji z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania.

LVBET – punkty stacjonarne

LV BET to nie tylko bukmacher online. W Polsce znajduje się aktualnie 18 punktów, gdzie można skorzystać z oferty stacjonarnie. Od momentu wejścia bukmacherów do Internetu taka forma zdecydowanie straciła na popularności, jednak ma to swój urok. Czy to sentyment? Starsi gracze docenią z pewnością opcję udania się do stacjonarnego lokalu i wypłacenia w kasie wygranej. Punkty stacjonarne LVBET są otwarte w różnych godzinach, dlatego wcześniej warto sprawdzić informacje na stronie bukmachera w zakładce „LV LOKALE”.

LVBET aplikacja mobilna

Aplikacja LVBET zasługuje na duży plus. To jedna z lepszych realizacji rynku. Co ważne, LVBET udostępnia ją na smartfony z Androidem i systemem iOS. Całość jest bardzo przejrzysta, działa szybko i nic nie rozprasza użytkownika. Sposób prezentacji informacji, układ i kolory aplikacji sprawiają, że obsługuje się ją z czystą przyjemnością.

Aplikacja pozwala korzystać z pełnej oferty zakładów PREMATCH, ale również na żywo. Nie zabrakło opcji MATCH TRACKER oraz szybkich wpłat i wypłat. Możliwości, jakie oferuje mobilna aplikacja, nie odbiegaj od oferty na stronie bukmachera. Oczywiście aplikacja jest darmowa.

Metody płatności w LVBET

Szybkie metody płatności LVBET można dokonywać na kilka sposobów. Dostępne są płatności przez popularne w Polsce Dotpay, Przelewy 24, kody BLIK oraz tPay.com. Nie zabrakło również mniej popularnych opcji jak Paymenticon. Oczywiście wpłaty depozytu przyjmowane są także bezpośrednio z kraty kredytowej.

Kwestia wypłat w LV BET również wygląda bardzo dobrze. Jeśli środki wypłacane są na konto z listy „rapid pay”, pieniądze zostaną zaksięgowane maksymalnie w 10 minut. Na liście znajdują się: mBank, Inteligo, PKO BP, Volkswagen Bank, Alior Bank, Nest Bank, Idea Bank, Credit Agricole oraz Getin Bank. Wypłaty na konta w pozostałych bankach mogą księgować się do dwóch dni roboczych – w zależności od sesji przychodzących.

LV BET nie pobiera dodatkowych opłat od wpłat depozytu, ani od wypłat środków na konto.

LVBET – kontakt i obsługa klienta

Kontakt z LVBET oraz jakość obsługi klienta w stoją na bardzo wysokim poziomie. Sekcja FAQ jest podzielona na główne kategorie i pomaga znaleźć podpowiedzi na najważniejsze pytania. Z działem obsługi można skontaktować się za pośrednictwem poczty e-mail, formularza kontaktowego oraz wygodnego czatu.

Na duży plus zasługuje zwłaszcza czat. Zapewnia błyskawiczny kontakt z kompetentnym konsultantem. Warto docenić dostępną cały czas ikonę czatu w lewym dolnym rogu ekranu, dzięki czemu nie trzeba przedzierać się przez strukturę strony, aby uzyskać pomoc. Co więcej, czat dostępny jest przez całą dobę! Formularz kontaktowy natomiast znajduje się w zakładce „Pomoc”.

Rejestracja w LVBET

LVBET oferuje wyjątkowo szybką rejestrację. Po kliknięciu „Rejestracja” wyświetlony zostaje składający się z trzech etapów formularz. Pierwszy krok to uzupełnienie podstawowych danych osobowych: imię, nazwisko oraz PESEL. W drugim etapie należy podać dane konta, a całość wymaga jedynie wpisania adresu e-mail oraz ustanowienia hasła. Tu również znajduje się miejsce na wpisanie kodu rabatowego. Na dole znajdują się dwa przyciski. Pierwszy pozwala zakończyć szybką rejestrację, drugi kieruje do ostatniego etapu, gdzie można ukończyć pełną rejestrację konta w LV BET.

Szybka rejestracja LVBET trwa maksymalnie dwie minuty i już pozwala wpłacać depozyt oraz rozpocząć grę w serwisie. Oczywiście niezweryfikowane konto nie jest w pełni funkcjonalne. Maksymalna limit zakładów wynosi 5200 złotych, a wygranych nie da się wypłacać. Również większość promocji dostępna jest tylko dla graczy z pełnym kontem, dotyczy to również bonusu powitalnego.

Weryfikacji można dokonać w dowolnym momencie, a po przesłaniu skanu dokumentu konto najczęściej zostaje w czasie krótszym niż 30 minut.

Bonus powitalny w LVBET

Większość bukmacherów zdążyła przyzwyczaić graczy do bonusów na start. Nie inaczej wygląda oferta w LVBET. Bonus powitalny jest bardzo atrakcyjny, gdyż maksymalna suma do zgarnięcia sięga aż 1500 złotych. Dodatkowo posiadając kod promocyjny LVBET, który należy wpisać podczas rejestracji, bonus może być jeszcze większy. Kodów należy szukać na stronach partnerskich LV BET. Ubieganie się o pełen bonus podzielono na dwa etapy.

Do wpłaty pierwszego depozytu LV BET dodaje +100% jego wartości. W ten sposób wpłacając 200 złotych, konto zostaje zbogacone o dodatkowe 200 złotych. Maksymalny bonus na tym etapie to 1000 złotych. Jakie warunki należy spełnić? Wpłacany depozyt musi wynosić minimum 50 złotych, a utworzony kupon musi zawierać minimum trzy zdarzenia z łącznym kursem minimum 2.50 i minimum 1.25 na każdą z selekcji. 

Drugi bonus LVBET dotyczy kolejnej wpłaty depozytu. Tu na podobnej zasadzie co w pierwszym etapie, depozyt będzie odpowiednio zwiększany. Tym razem o 50%. Wpłacając znów 200 złotych, można uzyskać dodatkowe 100 złotych na grę w LV BET. Warunki dotyczące kuponu są takie same jak w poprzednim punkcie. 

Dla tych, którzy chcą wpłacić mniej niż 50 złotych, LVBET również przygotował bonus. Wpłata musi wynosić od 10 do 49 złotych, a następnie należy wysłać e-mail na adres [email protected], a w tytule wpisać „Bonus powitalny”. Tym sposobem gracz otrzymuje 10% bonusu, a po spełnieniu identycznych warunków jak wcześniej (kupon z trzema zdarzeniami) odbiera 100% bonusu powitalnego.

Co ważne, środków przyznanych w ramach bonusu nie da się od razu wypłacić. Wypłata możliwa będzie dopiero po spełnieniu warunków obrotowych.

Jak uzyskać bonus bez depozytu w LVBET? W tym celu należy zarejestrować pełne konto i kliknąć „Potwierdzam, że chcę otrzymać bonus bez depozytu”. Bonus o wartości 20 złotych pojawi się na koncie automatycznie po zweryfikowaniu konta.

Promocje LVBET dla stałych graczy

Poza atrakcyjnymi bonusami powitalnymi dostępne są również stałe promocje LVBET dla aktywnych graczy. Najciekawsze z nich opisujemy poniżej:

Bezpieczny kupon 5+ – Ta promocja LV BET pozwala odzyskać stawkę z przegranego kuponu. Taki kupon musi mieć minimum pięć zdarzeń, a jedno z nich nietrafione. Maksymalny zwrot to 50 złotych. Zwroty wypłacane są co poniedziałek w postaci bonusu.

Multikozak – Umożliwia uzyskanie bonusu od wygranych zakładów kombi. Aby otrzymać bonus, trafiony kupon musi zawierać minimum 4 zdarzenia. Wysokość bonusu zależy od ilości zdarzeń. Przy czterech selekcjach jest to dodatkowe 7,5%, przy pięciu +10%, kończąc na kuponie z minimum ośmioma selekcjami, gdzie bonus wynosi 25%. Stawka minimalna kuponu wynosi 10 złotych, a minimalny kurs kuponu to 3.0.

Bonus za karnet – Kibice posiadający karnety klubów sponsorowanych przez LV BET mogą liczyć na dodatkowy bonus w wysokości 50 złotych. Dotyczy to karnetów na mecze: Arki Gdynia, Zagłębia Sosnowiec, Wisły Płock, Stali Mielec, Widzewa Łódź.

LVBET – oferta

Kursy w LVBET

LV BET dzięki swojej pozycji na rynku, nie musi mocno konkurować cenami. Można stwierdzić, że to przystępna i solidna oferta, ale zdecydowanie nie najlepsza. Opinie o LVBET w tej kwestii są jednak całkiem dobre i ciężko znaleźć wątki w Internecie wskazujące na to, że gracze narzekają na słabą ofertę.

Kursy LVBET w przypadku piłki nożnej, a zwłaszcza na Ekstraklasę, trzymają dobry poziom, ale potrafią się mocno różnić w zależności od spotkania. Warto sprawdzać konkretne wydarzenia, gdyż różnice w kursach mogą wpływać na wysokość wygranej. Dobrze natomiast wygląda oferta na mecze amerykańskiej ligi koszykówki NBA.

Wysokości kursów mogą być wyższe dzięki skorzystaniu z promocji „Gruby kupon”. Na wybrane do promocji wydarzenia obowiązuje specjalna stawka, która jest o 20% większa w stosunku do standardowego kursu.

Zakłady sportowe

LVBET oferuje zakłady na ponad 30 dyscyplin sportowych. Najpopularniejsze z nich mocno rozbudowano. W przypadku piłki nożnej oferta czasem sięga trzecich i czwartych lig. W LV BET dostępne są zakłady na turnieje tenisowe, golfowe czy walki MMA / kick-boxing (w tym UFC oraz KSW). Nie zabrakło również mniej popularnych dyscyplin. Gracze znajdą tu zakłady w sportach takich jak: hurling, futbol gaelicki czy wrestling.

Bardzo dobrze również wygląda oferta LVBET na zakłady e-sportowe. Poza najpopularniejszymi tytułami jak Counter Strike czy League of Legends dostępne są również zakłady na rozgrywki w Overwatch, Starcraft 2 i Dota2. Typy e-sportowe również obejmują  zakłady specjalne i na żywo.

Zakłady na żywo

Zakłady na żywo w LVBET to dobrze przygotowana propozycja. Rozbudowana sekcja zakładów live daje użytkownikowi możliwość klasycznego sprawdzania aktualnych wydarzeń w widoku konferencyjnym, ale również śledzenia konkretnej rozgrywki w widoku pojedynczym. Duży plus dla LV BET należy się za wygodny kalendarz z podglądem przyszłych wydarzeń w widoku tygodniowym. Zakłady na żywo da się również sortować za pośrednictwem znajdującego się po lewej stronie menu, gdzie znajdują się najpopularniejsze dyscypliny.

Transmisje live w LV BET dostępne są jedynie dla rozgrywek badmintonowych, tenisa stołowego i wydarzeń e-sportowych. Częściowo wynagradza to bardzo dobrze zrealizowane wizualizacje na żywo.

Zakłady na Fame MMA w LVBET

Zakłady związane z MMA cieszą się w Polsce coraz większą popularnością. To samo dotyczy tak zwanych freak-fightów, w których prym wiedzie gala sponsorowana przez LVBET – FAME MMA. Federacja kontraktuje głównie influencerów, celebrytów oraz youtuberów. Z racji mocnego powiązania bukmachera z organizatorami gali, LV BET oferuje szeroką gamę zakładów, przy ciekawych kursach. Ze względu na brak doświadczenia większości zawodników, obstawianie tych pojedynków jest często loterią.

FAQ

Jak wypłacić pieniądze z LVBET?

Do wypłat środków LVBET nie dolicza prowizji, ale muszą być wykonane na zarejestrowany w serwisie rachunek osobisty. Każda wypłata musi zostać zaakceptowana przez Dział Finansowy. Najczęściej zajmuje to nie więcej niż 2 godziny. W przypadku wyjątkowo dużych wypłat proces ten może trwać nawet kilka dni. Wypłatę, która nie została zaakceptowana przez Dział Finansowy, da się w każdej chwili anulować. Pieniądze księgowane są do 10 minut od zlecenia wypłaty przez LV BET, jeśli rachunek docelowy znajduje się na liście „rapid pay”. W przeciwnym razie obowiązują terminy związane z sesjami przychodzącymi, a księgowanie zazwyczaj trwa do dwóch dni roboczych. Minimalna kwota wypłaty to 25 złotych.

Ile trwa weryfikacja konta w LVBET?

Weryfikacja konta w LV BET najczęściej nie trwa dłużej niż 30 minut.

Jak odebrać bonus w LVBET?

Odbiór pełnego bonusu powitalnego LV BET o wartości 1500 złotych możliwy jest po dokonaniu dwóch wpłat depozytu. Pierwsza pozwala uzyskać 100% dodatkowych środków od wartości wpłaty (nie więcej niż 1000 złotych), a druga dodatkowe 50% (nie więcej niż 500 złotych). Po obu wpłatach warunkiem jest utworzenie kuponu z minimum trzema zdarzeniami o łącznym kursie minimum 2.5 i minimum 1.25 na selekcję.

Aby uzyskać bonus LV BET od wpłaty poniżej 50 złotych, należy wysłać e-mail na adres [email protected], a w tytule wpisać „Bonus powitalny”. Tu również wymagane jest dodanie kuponu z takimi samymi warunkami jak przy pełnym bonusie.

Bonus bez depozytu LVBET jest dostępny dla tych, którzy podczas pełnej rejestracji konta zaznaczą opcję „Potwierdzam, że chcę otrzymać bonus bez depozytu”. Bonus o wartości 20 złotych pojawi się na koncie automatycznie po zweryfikowaniu konta.

LVBET – opinie, kontakt, bonus powitalny szczegóły