forBET – kod promocyjny, bonuskod na start, inne promocje

Zaktualizowano 19 lipca 2021

Jest to jeden ciekawszych bukmacherów na rynku polskim. W ofercie ma ponad 30 dyscyplin i są to zakłady z dość wysokiej półki o korzystnych kursach. forBET poświęcił dużą część swojej oferty mniej popularnym sportom, a także nie oszczędził dla nich atrakcyjnych bonusów, jeśli chodzi o kod promocyjny. forBET zapewnia szerokie spektrum rynków zdarzeń i lig. Bukmacher posiada zakłady na ligi hiszpańskie, włoskie, angielskie, a także i niemieckie. Łącznie gracz korzystający z usług bukmachera może skorzystać z lig w ponad 80 krajach. Ponadto forBET oferuje swoim graczom liczne promocje, a także freebet, które zachęcają do obstawiania.

forbet kod promocyjny

Obecnie zaraz obok STS jest to zdecydowanie jeden z ciekawszych bukmacherów, który posiada atrakcyjne propozycje zarówno dla stałych, jak i nowych graczy. Wyróżnia się także niestandardowym rozwiązaniem w postaci bonusów w każdy piątek wieczorem, które dostępne są wyłącznie w punktach stacjonarnych bukmachera. Jest to bardzo intrygujący dodatek, który zachęca nie tylko do miłego spędzenia piątkowego wieczoru w towarzystwie, ale także nawiązania więzi pomiędzy forBET, a graczem. Czy warto przekonać się do jego usług? Wszystko zależy od indywidualnych preferencji co do bonusów, kodów i promocji, które zapewnia. ForBET zakłady bukmacherskie to obecnie jedna z największych firm na rynku, która oferuje zakłady wzajemne. Liczne kody promocyjne, stałe promocje dla nowych graczy, a także nagradzana lojalność stałych użytkowników, to jeden z najbogatszych pakietów, które są aktualnie oferowane. Dla nowych graczy przygotowany został zakład bez ryzyka, bonus powitalny, bonus urodzinowy i kod promocyjny.

Niestety linki do bukmachera forBET nie działają. Zachęcamy do skorzystania z oferty legalnego bukmachera STS.sts logo

  • Bonus od wpłaty – 1200 pln
  • Zakład bez ryzyka – 230 pln
  • 30 PLN za rejestracje
  • Zakład bez ryzyka 20 PLN (Betgames)
  • 20 PLN na sporty wirtualne
  • Kod bonusowy – BETOMANIA

Kod promocyjny forBET

Nazwa

Forbet

Adres www

iforbet.pl

Zakład bez ryzyka

Cashbak - 200 PLN

forBET kod promocyjny

Linki do forBET w tej chwili nie działają. Zalecamy stosowanie kodu promocyjnego BETOMANIA bukmachera STS.

Bukmacher oferuje bardzo ciekawe bonusy na start dla każdego użytkownika, wystarczy wykorzystać kod promocyjny forBET, dostępny w serwisach internetowych współpracujących z bukmacherem. W przypadku rejestracji z kodem promocyjnym gracz może otrzymać np. zakład bez ryzyka lub bonus powitalny. Aby go otrzymać, należy wpłacić depozyt, następnie postawić kupon, a w razie przegranej bukmacher zwraca całość stawki do określonej kwoty. ForBET bonus bez depozytu to świetna promocja dla użytkowników, którzy chcą sprawdzić, jak prosperuje legalny bukmacher, czy w ogóle chcą zacząć przygodę z obstawianiem wydarzeń sportowych i nie tylko.

Ocena oferty: 4.2/5 – Lipiec 2021

Kod promocyjny forBET może też umożliwiać otrzymanie freebetu, czyli darmowego zakładu. W dalszej kolejności przyznawane są promocje od pierwszego depozytu i od drugiego depozytu. Ponadto przez 14 dni od rejestracji nowy użytkownik może grać bez podatku. Ponadto dla stałych graczy został przygotowany specjalny bonus urodzinowy, co może zachęcić nowych użytkowników do rejestracji. Zakłady bukmacherskie forBET można obstawiać na stronie iforbet.pl. Co istotne w przypadku ubiegania się o zwrot z zakładu bez ryzyka, należy wysłać wiadomość wpisując swój login w tytule maila na adres [email protected]

Bonus forBET – sprawdź, ile możesz zyskać!

Obecnie u bukmachera można otrzymać maksymalnie 2200zł. Jest to bonus od pierwszego depozytu do 2000 zł i forBET bonus od drugiego depozytu, tzw. MaxiZysk do 200 PLN oraz 14 dni gry bez podatku. Ponadto, wystarczy wpisać przy rejestracji odpowiedni kod promocyjny forBET, by uzyskać także dodatkowe korzyści – zakład bez ryzyka i freebet.

forBET – bonuskod powitalny w ofercie bukmachera

bonuskod powitalny

Jakie korzyści można otrzymać zakładając nowe konto w forBET? Bonus powitalny na start to 2200 zł, a z kodem promocyjnym VIP kwota ta może być jeszcze wyższa! Promocja skierowana jest wyłącznie do nowych oraz początkujących graczy.

Zaraz obok STS, jeden z najlepszych bonusów na start oferuje właśnie forBET. Kod promocyjny VIP to doskonała opcja dla graczy, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z obstawianiem i nie wiedzą jeszcze czego powinni oczekiwać. Podwojenie kwoty na start to oczko w stronę niedoświadczonych klientów, które pozwala im przetestować większą ilość możliwości zakładowych przy mniejszym wkładzie własnym. Ponadto bukmacher nic na tym nie traci, gdyż do wypłaty niezbędne jest spełnienie konkretnych warunków obrotu wspomnianych w regulaminie dostępnym na stronie bukmachera. Każdy bonus posiada osobne warunki w forBET. Kod promocyjny mimo tego pozostaje jednak fantastyczną okazją, której nie warto zmarnować. Podstawowa oferta forBET zakłady bukmacherskie to ta zależna od wpłaty. Oczywiście nie jest to nic nowego, ponieważ tego typu promocje stosowane są w większości firm.

Przy omawianych zakładach sportowych dotyczy to pierwszej wpłaty i otrzymuje się 100 procent od depozytu. W regulaminie znajdują się oczywiście warunki obrotu, które należy spełnić, aby móc skorzystać z bonusu powitalnego. Na początku warto zaznaczyć, że środki od dokonanej wpłaty nie wyglądają u bukmachera forBET, jak w przypadku innych firm. Gracz ma tutaj do dyspozycji dodatkowe środki, które przyznawane są za pierwszą wpłatę. W innych przypadkach jest tak, że bonus od wpłaty jest dzielony na kilka części. Jeśli użytkownik chce skorzystać z bonusu na start, to musi wpisać forBET kod promocyjny. Zakłady bukmacherskie forBET proponują aż 2000 złotych od pierwszego depozytu, co jest najwyższą stawką, jaką oferują wszyscy legalni bukmacherzy. Dodając do kod promocyjny 2280PLN można zyskać dodatkowe 80 złotych w ramach tej promocji.

Co zrobić, aby zdobyć dodatkowe środki? Zasady są niezwykle proste. Każda wpłata o wartości 100 złotych uprawnia do obioru 80 złotych, co w sumie daje 2080 złotych od wpłaty w ramach bonusu na darmowy zakład. Warto także zaznaczyć, że minimalna kwota depozytu musi wynosić 200 pln.

Jakie są warunki obrotu bonusem promocyjnym?

Trzeba przyznać, że wysokość dodatkowych środków, jakie można otrzymać od bukmachera forBET robią wrażenia i to wyróżnia go spośród konkurencji. Kod bonusowy forBET daje duże możliwości, jeśli chodzi o dodatkowe zyski, ale niezbędne jest przy tym spełnienie odpowiednich warunków. Co istotne, od razu po dokonaniu wpłaty nie można jeszcze grać środkami z bonusu. Najpierw należy obrócić własnym depozytem, a po aktywacji konta z dodatkową pulą, można dopiero obstawiać dodatkowymi pieniędzmi. Tego typu praktyki także znajdują się u konkurencji i choć nie jest to standardem, to też nie powinno być problemem. forBET wymaga tego, aby dokonać jednokrotnego obrotu dowolną liczbą kuponów po kursie minimalnym 2.00 pln.

Po aktywacji kodu promocyjnego należy dwukrotnie obrócić kuponami, po kursie min. 2.50. Natomiast kurs pojedynczego zdarzenia musi mieć mnożnik min 1.30. Jedynym aspektem, który boli graczy zakładów bukmacherskich forBET jest inny wymóg. Mianowicie forBET bukmacher wymaga dokonać jednokrotnego obrotu depozytem na pierwszy zakład w ciągu 14 dni. Uwzględniając jeszcze zasady oraz korzyści, jakie daje kod promocyjny na pierwszy zakład, należy mieć na uwadze jeden konkretny zapis, który brzmi „Zlecenie wypłaty z salda głównego przed spełnieniem warunków obrotu bonusem skutkuje zakończeniem udziału w promocji i utratą środków bonusowych”.

Gra bez podatku przez 14 dni

Nowy użytkownik ma prawo do 14 dni obstawiania bez podatku! Jednak nie każdy kupon zakwalifikuje się do tej promocji. Jakie zakłady objęte są grą bez podatku? Przede wszystkim są to kupony AKO na minimum 3 zdarzenia, z kursem na pojedyncze zdarzenia minimum 1.30, obejmujące specjalne oferty przedmeczowe, zakłady na żywo i sporty wirtualne. Obstawianie bez podatku zostaje udostępnione na profilu użytkownika do 24 godzin od rejestracji. W forBET bonus bez podatku nie podlega żadnym warunkom obrotu i jest jednorazowy.

Gra bez podatku przez 14 dni jest jednym z najlepszych i najkorzystniejszych bonusów, jakie daje bukmacher forBET. Przede wszystkim nie wymaga on wielkich zabiegów, nie obowiązują warunki obrotu, więc nie trzeba z niczym kombinować. Wystarczy umieścić zakłady ako min 3 zdarzenia, a przewidywana wygrana momentalnie wzrasta. Oczywiście może tych zdarzeń być więcej lub mniej. Poza tym bonus 14 dni bez podatku jest opłacalny, ponieważ wyższa wygrana od razu trafia na konto gracza. Wygrana z kodem promocyjnym forBET oferta dla nowych użytkowników to pieniądze gracza, dzięki temu może on z nimi zrobić co zechce. Ponadto kod bonusowy na zakłady bukmacherskie bez podatku ma także walor edukacyjny i uświadamiający graczy, że fatalna ustawa hazardowa zabiera pieniądze graczowi, zanim zdąży je jeszcze postawić.

Bonus powitalny forBET – 100% od pierwszej wpłaty do 2000 zł

Bonus 2000 zł jest przyznawany za pierwszy depozyt i jest to standardowa oferta podwajająca środki. Jeśli gracz wpłaci minimum 20 zł, to otrzyma taką samą kwotę od bukmachera na konto bonusowe. Maksymalnie można dostać 2000 zł. Aby odblokować taką możliwość, niezbędny jest co najmniej jeden obrót depozytem o kursie min 2.00. Promocja staje się dostępna w momencie rozliczenia kuponów. W celu wypłaty środków niezbędny jest obrót kwotą bonusu dwa razy w ciągu 14 dni, przy minimum 3 zdarzeniach i kursie min 1.30 za każde. Z kolei całkowity kurs kuponu nie może być mniejszy niż 2.50. Warto podkreślić, że forBET bonus do 2000zł jest jednorazowy.

Maxizysk do 200 zł

Jest to promocja, która nie posiada warunków obrotu. Oferta zostaje aktywowana po wpłacie drugiego depozytu i powoduje powiększenie wygranej. Wysokość kwoty postawionej odpowiada regulaminowej wysokości wpłaty od 20 zł do 200 zł. Wymagane są jednak min 3 zdarzenia kurs 1.40, a kupon MaxiZysk musi zostać postawiony w ciągu 48 godzin.

Maxizysk do 200 pln to jedna z najlepszych promocji przygotowanych dla graczy forBET. Pierwszą tego rodzaju premię umożliwia forBET rejestracja, natomiast następne dostępne są na stronie internetowej bukmachera przy okazji ważniejszych rangą wydarzeń sportowych, jak na przykład Mistrzostwa Świata, Mistrzostwa Europy, Olimpiada czy rozgrywki mistrzowskie w piłce nożnej i innych sportach. Promocja maxizysk 200 pln jest bardzo prosta do wytłumaczenia. Tutaj nie ma żadnych wątpliwości.

Promocja maxizysk powiększa wygraną dwu, a nawet trzykrotnie. W celu określenia dokładniejszej wysokości wygranej najlepiej jest stale zaglądać na stronę forBET, gdzie bukmacher opisuje warunki do spełnienia i wylicza dokładną kwotę. Należy zaznaczyć, że wartości różnią się w zależności od obowiązującej promocji. Dużym atutem jest wyjście naprzeciw oczekiwaniom użytkowników urządzeń mobilnych i wprowadzenie oferty także w aplikacji. Oczywiście, musi być ona aktualnie dostępna, a to jak wiadomo dzieje się przy ważniejszych wydarzeniach sportowych. W tym przypadku zasady odbierania premii mogą się nieznacznie różnić, ale nikt nie powinien mieć z tym problemu.

Promocje czasowe i inne bonusy dla stałych graczy

Promocje czasowe i bonusy

Poza atrakcyjną ofertą powitalną forBET zapewnia szereg atrakcyjnych promocji czasowych, np. z okazji skoków narciarskich, bądź innych wydarzeń typu US Open, bądź finał Ligi Mistrzów! Bukmacher uzupełnia bez przerwy akcje i aktualizuje ciągle o nowe bonusy czy kod promocyjny. forBET gwarantuje także wyższe kwoty wygranych dla regularnych graczy. Przykładem jest atrakcyjny bonus forBET nocą na żywo bądź bonusy okazjonalne związane ze wspomnianymi najważniejszymi wydarzeniami ze świata sportu. Każdy gracz może znaleźć coś idealnego dla siebie.

Bonus urodzinowy w forBET

Z urodzinowego bonusu może skorzystać każdy gracz, który posiada jakąkolwiek aktywność na swoim profilu. Warunki bonusu są bardzo korzystne i dostępne w zasadzie dla każdego. Bonus gwarantuje freebet urodzinowy o wartości 20 zł. Wystarczy wpłacić na konto forBET minimum 100 zł depozytu w okresie trzech ostatnich miesięcy i dokonać co najmniej jednego obrotu wpłaconą kwotą. Jest to jedna z atrakcyjniejszych i ciekawszych opcji oferowanych przez forBET. Bonus można wykorzystać na dowolne zakłady z oferty sportowej bukmachera. Warto także dołączyć do tego forBET kod promocyjny

Piątek na bogato w punktach naziemnych forBET

W każdy piątek forBET powiększa wygrane na kuponach prematch, live i na zakłady wirtualne o 14%. Kupon musi zostać zagrany za minimum 20 zł, zawierać co najmniej 3 zdarzenia, a każde musi mieć kurs na poziomie minimum 1.30. Ponadto kupon musi być zagrany w piątek, pomiędzy godziną 00:00 a 23:59 w punkcie stacjonarnym forBET. W promocji nie biorą udziału kupony systemowe.

Legalny bukmacher forBET zdaje sobie sprawę z tego, że każdy gracz ma swoje plany na weekend. Dlatego korzystając nie tylko z kodu promocyjnego, ale także piątku na bogato można zyskać o wiele więcej z obstawionych kuponów. W tym przypadku nie trzeba analizować regulaminu promocji ani innych spraw związanych z forBET kod promocyjny lub zakład bez ryzyka. Wystarczy, że gracz w każdy piątek postawi kupon zawierający minimum 3 zdarzenia z oferty zakładów forBET. Każde zdarzenie musi być po kursie minimalnym 1.30, a stawka kuponu musi wynosić przynajmniej 20 złotych. I to wszystko! Obstawiając dane wydarzenia, które spełniają warunki, kupon obligatoryjnie bierze udział w promocji Piątek na Bogato w forBET i powiększa wygraną o kolejne czternaście procent.

Co ważne, nie trzeba się ograniczać. Do promocji kwalifikują się wszystkie kupony z zakładami z oferty prematch, na żywo oraz wirtualne. Należy jedynie pamiętać o tym, aby przestrzegać ram czasowych. Kupony muszą być zawarte nie później jak do godziny 23:59 w piątek.

Czy warto skorzystać z promocji Piątek na Bogato?

W tej niepozornej promocji od legalnego bukmachera forBET tkwi duża siła. Bonus czternaście procent jest znacznie atrakcyjniejszy niż zakład bez ryzyka, czy inny forBET kod promocyjny. Taki gratis do wygranej potrafi zrobić ogromną różnicę. Można to przedstawić na przykładzie kuponu postawionego z trzema kursami po 1.90 za stawkę 100 złotych.

Jeśli okaże się wygrany, można zgarnąć ponad sześćset złotych. Jeśli doliczy się jeszcze do tego bonus czternaście procent, to wygrana będzie wynosiła prawie siedemset złotych. Chyba nie ma potrzeby przekonywać nikogo o tym, że promocja Piątek na Bogato to oferta lepsza niż zakład bez ryzyka. Ponadto udział w promocji zdejmuje z gracza obowiązek zapłaty dwunastu procent podatku, ponieważ wygrana ze wspomnianym bonusem go pokrywa. W taki o to sposób można również obstawiać zakłady bez podatku.

Promocja forBET Piątki na Bogato to oferta, w której udział biorą wszystkie kupony spełniające określone warunki. Muszą one zawierać zakłady przedmeczowe, live lub wirtualne. Jest to więc oferta kierowana do wszystkich graczy zarejestrowanych w forBET. Dzięki temu każdy może zyskać znacznie więcej z wygranego kuponu, ponieważ pula wzrośnie o czternaście procent. Nie ma przy tym znaczenia, czy użytkownik woli piłkę nożną, koszykówkę, siatkówkę, tenis, czy piłkę ręczną. Piątek na Bogato jest dodatkową szansą dla każdego gracza. Akcja promocyjna przeznaczona jest dla klientów w naziemnych punktach forBET. Udział w niej biorą zakłady, które zostały zawarte w dowolnym punkcie stacjonarnym w piątek do godziny 23:59 za minimalną stawkę dwudziestu złotych.

Promocja forBET na sporty wirtualne

Sporty wirtualne są w Polsce bardzo popularne wśród graczy, szczególnie w okresach bez większych wydarzeń sportowych. Z tego względu forBET stworzył specjalną ofertę dla entuzjastów rozgrywek wirtualnych.

Zasady promocji są bardzo proste. Każdy kupon sportowy na wirtualne sporty w forBET, przeliczany jest na punkty według standardowego taryfikatora. Za jedno zdarzenie na kuponie online przelicznik jest równy 0,1, za cztery 0,5; a za kupon obejmujący do 9 wydarzeń ze sportów wirtualnych gracz otrzymuje taryfikator 2,90. Przelicznik należy pomnożyć przez kurs na kuponie. Według punktów zdobytych za wygrane ustalana jest specjalna tabela najlepszych graczy.

Użytkownik na pierwszym miejscu otrzymuje bonus do 10000 zł na koncie bonusowym. Może je wykorzystać na dowolne zakłady bukmacherskie z oferty forBET. Gracz na drugiej pozycji dostaje 3000 zł, a trzecie miejsce jest nagradzane sumą 2000 zł. Z kolei osoby obstawiające z miejsc plasujących się pomiędzy 4, a 10 otrzymują bonus bukmacherski 500 zł, a także drobny, fizyczny upominek. W ostatnim czasie były to smartwatche marki Samsung.

forBET – kod promocyjny VIP

VIP kod promocyjny forbet

Kod promocyjny forBET VIP zapewnia atrakcyjny bonus powitalny dla nowych graczy. Aby aktywować bonus, wystarczy przejść na stronę forBET, wpisać odpowiedni kod ze strony partnera i zarejestrować się zgodnie ze wskazówkami w formularzu. W pakiecie VIP nowy gracz może otrzymać np. cashback, freebet, bonus od pierwszej wpłaty i MaxiZysk, zakład bez ryzyka.

FAQ – bonus i kod promocyjny forBET

Jak wypłacić bonus w forBET?

W przypadku bonusu forBET niezbędne jest spełnienie warunków obrotu. Aby wypłacić sumę z konta forBET bonus, należy dokonać czterokrotnego obrotu, stawiając kupony zawierające co najmniej trzy zdarzenia, a każde z nich musi posiadać kurs 1.30 lub wyższy. Według warunków znajdujących się w regulaminie internetowych czas obrotu bonusu wynosi 30 dni od jego aktywacji.

Jakie są zasady bonusu powitalnego forBET?

W forBET bonus na start to maksymalnie 2000 złotych za pierwszy depozyt, 14 dni gry bez podatku oraz możliwość podwojenia wygranej za drugi depozyt do 2279 zł. W celu wypłaty z konta bonusowego niezbędne jest dokonanie co najmniej dwukrotnego obrotu otrzymanym bonusem, a w przypadku kuponów AKO dodatkowo warunkiem jest kurs minimalny 2.50.

Czy forBET oferuje bonus bez depozytu?

Zdecydowanie tak! Bukmacher zapewnia bonus na start 20 zł z kodem promocyjnym VIP i 20 zł na urodziny. To jednak niejedyny bonus bez depozytu oferowany przez forBET. Wspomniany darmowy zakład na start w wysokości 20 zł jest dostępny po wykorzystaniu opcji, jaką jest forBET kod promocyjny. Jest on przyznawany bez przelewu pieniędzy, wystarczy wpłacić depozyt o wartości co najmniej 50 zł. Każdy obstawiający zakład, który zarejestruje się z linku aktywacyjnego bądź z wykorzystaniem dodatku forBET kod promocyjny. Następnie gracz, który dokona pierwszej wpłaty w kwocie 50 zł, otrzymuje zakład bez depozytu o wartości 20 zł zaraz po utworzeniu nowego konta.

ForBET rejestracja – jak założyć konto?

Jak w przypadku każdego legalnego bukmachera w Polsce, aby grać, należy założyć konto użytkownika. Proces rejestracji jest niezwykle prosty i intuicyjny. Poniżej przedstawione są etapy zakładania nowego konta:

  • W pierwszej kolejności należy wejść na stronę iforbet.pl i podać wszystkie dane: podaj swój login i hasło, którego będziesz używać, adres e-mail do weryfikacji konta. Należy także zatwierdzić wszystkie zgody RODO, a na samym końcu zgodę na przyznanie bonusu powitalnego.
  • W drugim kroku należy wypełnić wszystkie pola formularza.
  • W trzecim kroku także są dane do uzupełnienia, w tym PESEL, numeru dowodu tożsamości i wysłanie skanu dowodu osobistego potwierdzającego autentyczność osoby zakładającej konto. ForBET kod promocyjny 2021 należy wpisać podczas rejestracji, aby mieć możliwość uzyskania dodatkowych profitów.
  • Po zarejestrowaniu konta pozostaje jedynie jego aktywacja poprzez kliknięcie linku, który dotrze na wpisany e-mail. Warto użyć formularza rejestracyjnego na stronach partnerskich, ponieważ można zyskać dodatkowe bonusy na start.

Rejestracja, mimo że jest podzielona na trzy etapy, może wydawać się trochę żmudna. Legalny bukmacher forBet daje możliwość założenia konta tymczasowego. Nowych użytkowników może dziwić fakt, że nie ma szybkiej forBET rejestracji, ponieważ taką opcją dysponują wszystkie firmy zakładów bukmacherskich na rynku. Oczywiście, jeśli użytkownik będzie chciał wypłacić zebrany depozyt na koncie, musi się liczyć z koniecznością założenia konta stałego. Jeśli pojawią się jakiekolwiek problemy z funkcjonalnością serwisu na danym koncie, należy wysłać wiadomość wpisując swój login w tytule maila. ForBET cechuje także bardzo szybka odpowiedź na problemy graczy, co jest ich dużym atutem. Ponadto gracze mają do dyspozycji różne metody płatności oraz możliwość skorzystania z formularza rejestracyjnego z dodatkowymi gratyfikacjami.

Podsumowanie

ForBET oferta jest bardzo przystępna nie tylko dla nowych klientów, ale także dla stałych graczy. Nowi z pewnością docenią możliwość postawienia zakładu bez ryzyka, kody promocyjne, czy też forBET bonus bez depozytu, lub promocję na drugi depozyt. Stali użytkownicy natomiast chwalić będą zakłady na żywo, liczne metody płatności, i stały kontakt z supportem w razie problemów. Rozbudowana oferta bukmachera forBET jest jedną z najatrakcyjniejszych obecnie na rynku. Mało kto daje dodatkowe 200 pln, którymi należy obrócić, a zyskać można nawet ponad dwa tysiące. Co ważne, gracze mają także pewność, że tak jak inni legalni bukmacherzy, tak też forBET musi przestrzegać przepisów dyktowanych przez Ministerstwo Finansów. Możliwość szybkiej rejestracji, darmowy zakład i szansa uzyskania cyklicznie kodu promocyjnego zachęcą wszystkich graczy do obstawiania swoich kuponów w forBET.

Warto także na sam koniec wspomnieć o ofercie, która pojawia się cyklicznie. Mowa tutaj o combo expert. W jej ramach gracze mają do wytypowania znacznie trudniejsze spotkania. Oznacza to, że muszą oni postawić kupon na konkretny wynik, liczbę rzutów rożnych i wiele innych zakładów. Oczywiście, wiąże się to z pewną gratyfikacją. Jeśli rośnie poziom trudności, to jednocześnie rosną kursy. Oscylują one w granicy 6.00-8.00, a więc istnieje możliwość bardzo dużego zysku. Ponadto w ofertę można włączyć kod promocyjny, co jeszcze bardziej zwiększa atrakcyjność tego typu zakładów. Wiadome jest, że zakład bez ryzyka jest bezpieczniejszą opcją, jednak nie daje on takich dużych wygranych. Zarówno nowi gracze, jak i stali klienci nie mają na co narzekać w ofercie forBET. W pełni legalnie działający bukmacher jest konkurencyjną firmą na rynku, ale póki co jeszcze mu trochę brakuje do takich marek jak STS, czy LVbet. Niemniej należy mieć na uwadze fakt, że z pewnością zacznie się on jeszcze bardziej rozwijać, ponieważ zainteresowanie zakładami bukmacherskimi w naszym kraju rośnie, a to przekłada się na większy popyt ze strony klientów na lepsze kursy i promocje.

Krzysztof Brommer

Dziennikarz sportowy w ciągu już prawie 15 lat, jest również pasjonatem piłki nożnej. W naszym zespole obecny od 2020 roku. Oprócz tego od 2019 roku jest częścią zespołu największego legalnego polskiego bukmachera. Krzysztof odpowiada za treści związane z typowaniem i nowościami bukmacherskimi. Bardzo cenimy jego wiedzę i doświadczenie, które pozwala tworzyć obszerne i przydatne artykuły dla naszych czytelników. Konto Twitter znajduje się pod tym linkiem.

3.8 4 votes
Ocena artykułu
9 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zanim zacząłem robić zakłady live wszystko było ok. Ja bym powiedział, że do pewnego momentu ForBet jest jednym z członów Polskich bukmacherów. Zdarzało mi się ze podczas zakładu live weryfikacja kuponu trwała koło minuty, co jest absolutnie nienormalną rzeczą, kiedy zależy mi na każdej sekundzie… Nie wiem, może to tylko u mnie, ale polecać tej firmy nie mogę.

A no widzisz, też mam problemy za live’m. Nie jestem fanem tego typu zakładów, ale podobne rzeczy denerwują. Co do bonusów na start, to tutaj bez zmian: wysoki kurs, ale wymagana ilość obrotu całkiem spoko. Większość innych bukmacherów mają dużo gorsze warunki

Dobra promocja powitalna. Nie najlepszą ani najgorszą – idealna alternatywa. Bardzo mi się podoba gra bez podatku przez 14 dni. Udało mi się na tym zarobić, więc jestem zadowolony.

Zgadzam się. Gra bez podatku to gitara!
W sumie cała promocja jest dobra. Dla mnie kurs 2.5 nie jest czymś strasznym, tak że oferta całkiem spoko.

Nigdy nie miałam z nimi problemów. Oferta na start jest bardzo dobra. Jestem zadowolona. Zwłaszcza z gry bez podatku.

Dobry buk ze średnią ofertą – jak zawsze. Czym bardziej znany bukmacher, tym mniej ciekawą ofertę proponuje. To jest już chyba jakąś zasadą. Nie wiem dlaczego tak, ale małe firmy starają się dużo więcej i proponują ciekawsze rzeczy.

Uhm, dwukrotny obrót z kursem 2.5 – easy. Ta promocja po raz kolejny potwierdza, iż znane bukmacherzy mają głowy i zastanawiają się nad tym, co będzie dla użytkownika realne. Dobrym przykładem jest ewinner chyba. Tam trzeba 6 razy obrócić z kursem 2.5…

Już gdzieś czytałem na betomanii iż forbet jest niedocenianym bukmacherem i tutaj się zgadzam. Czuję że ma ogromny potencjał. Warunki obrotu są porządne, kurs niewysoki. Sporo wydarzeń mają – polecam.

Jeden z najmłodszych bukmacherów w Polsce. W sumie mi się podoba oferta powitalna. Ja preferuję mniejsze bonusy z lepszymi warunkami obrotu, niż wysokie kwoty i skomplikowane wymagające warunki.