forBET – kod promocyjny, bonus na start, inne promocje

Zaktualizowano 14 stycznia 2021

Jest to jeden ciekawszych bukmacherów na rynku polskim. W ofercie ma ponad 30 dyscyplin i są to zakłady z dość wysokiej półki o korzystnych kursach. forBET poświęcił dużą część swojej oferty mniej popularnym sportom, a także nie oszczędził dla nich atrakcyjnych bonusów, jeśli chodzi o kod promocyjny. forBET zapewnia szerokie spektrum rynków zdarzeń i lig. Bukmacher posiada zakłady na ligi hiszpańskie, włoskie, angielskie, a także i niemieckie. Łącznie gracz korzystający z usług bukmachera może skorzystać z lig w ponad 80 krajach. Ponadto forBET oferuje swoim graczom liczne promocje, a także freebet, które zachęcają do obstawiania.

Obecnie zaraz obok STS jest to zdecydowanie jeden z ciekawszych bukmacherów, który posiada atrakcyjne propozycje zarówno dla stałych, jak i nowych graczy. Wyróżnia się także niestandardowym rozwiązaniem w postaci bonusów w każdy piątek wieczorem, które dostępne są wyłącznie w punktach stacjonarnych bukmachera. Jest to bardzo intrygujący dodatek, który zachęca nie tylko do miłego spędzenia piątkowego wieczoru w towarzystwie, ale także nawiązania więzi pomiędzy forBET, a graczem. Czy warto przekonać się do jego usług? Wszystko zależy od indywidualnych preferencji co do bonusów, kodów i promocji, które zapewnia.

Kod promocyjny forBET

Bukmacher oferuje bardzo ciekawe bonusy na start dla każdego użytkownika, wystarczy wykorzystać kod promocyjny forBET, dostępny w serwisach internetowych współpracujących z bukmacherem. W przypadku rejestracji z kodem gracz może otrzymać np. zakład bez ryzyka. Aby go otrzymać należy wpłacić depozyt, następnie postawić kupon, a w razie przegranej bukmacher zwraca całość stawki do określonej kwoty.

Kod promocyjny forBET może też umożliwiać otrzymanie freebetu, czyli darmowego zakładu. W dalszej kolejności przyznawane są promocje od pierwszego depozytu i od drugiego depozytu. Ponadto przez 14 dni od rejestracji nowy użytkownik może grać bez podatku.

Bonus forBET – sprawdź, ile możesz zyskać!

Obecnie u bukmachera można otrzymać maksymalnie 2200zł. Jest to bonus od pierwszego depozytu do 2000 zł i forBET bonus od drugiego depozytu, tzw. MaxiZysk do 200 PLN oraz 14 dni gry bez podatku. Ponadto, wystarczy wpisać przy rejestracji odpowiedni kod promocyjny forBET, by uzyskać także dodatkowe korzyści – zakład bez ryzyka i freebet.

forBET – bonus powitalny w ofercie bukmachera

Jakie korzyści można otrzymać zakładając nowe konto w forBET? Bonus powitalny na start to 2200 zł, a z kodem promocyjnym VIP kwota ta może być jeszcze wyższa! Promocja skierowana jest wyłącznie do nowych oraz początkujących graczy.

Zaraz obok STS, jeden z najlepszych bonusów na start oferuje właśnie forBET. Kod promocyjny VIP to doskonała opcja dla graczy, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z obstawianiem i nie wiedzą jeszcze czego powinni oczekiwać. Podwojenie kwoty na start to oczko w stronę niedoświadczonych klientów, które pozwala im przetestować większą ilość możliwości zakładowych przy mniejszym wkładzie własnym. Ponadto bukmacher nic na tym nie traci, gdyż do wypłaty niezbędne jest spełnienie konkretnych warunków obrotu wspomnianych w regulaminie dostępnym na stronie bukmachera. Każdy bonus posiada osobne warunki w forBET. Kod promocyjny mimo tego pozostaje jednak fantastyczną okazją, której nie warto zmarnować.

Gra bez podatku przez 14 dni

Nowy użytkownik ma prawo do 14 dni obstawiania bez podatku! Jednak nie każdy kupon zakwalifikuje się do tej promocji. Jakie zakłady objęte są grą bez podatku? Przede wszystkim są to kupony AKO na minimum 3 zdarzenia, z kursem na pojedyncze zdarzenia minimum 1.30, obejmujące specjalne oferty przedmeczowe, zakłady na żywo i sporty wirtualne. Obstawianie bez podatku zostaje udostępnione na profilu użytkownika do 24 godzin od rejestracji. W forBET bonus bez podatku nie podlega żadnym warunkom obrotu i jest jednorazowy.

Bonus powitalny forBET – 100% od pierwszej wpłaty do 2000 zł

Bonus 2000 zł jest przyznawany za pierwszy depozyt i jest to standardowa oferta podwajająca środki. Jeśli gracz wpłaci minimum 20 zł, to otrzyma taką samą kwotę od bukmachera na konto bonusowe. Maksymalnie można dostać 2000 zł. Aby odblokować taką możliwość niezbędny jest co najmniej jeden obrót depozytem o kursie minimum 2.00. Promocja staje się dostępna w momencie rozliczenia kuponów. W celu wypłaty środków niezbędny jest obrót kwotą bonusu dwa razy w ciągu 14 dni, przy minimum 3 zdarzeniach i kursie 1.30 za każde. Z kolei całkowity kurs kuponu nie może być mniejszy niż 2.50. Warto podkreślić, że forBET bonus do 2000zł jest jednorazowy.

Maxizysk do 200 zł

Jest to promocja, która nie posiada warunków obrotu. Oferta zostaje aktywowana po wpłacie drugiego depozytu i powoduje powiększenie wygranej. Wysokość kwoty postawionej odpowiada regulaminowej wysokości wpłaty od 20 zł do 200 zł. Wymagane są jednak co najmniej 3 zdarzenia o kursie 1.40, a kupon MaxiZysk musi zostać postawiony w ciągu 48 godzin.

Promocje czasowe i inne bonusy dla stałych graczy

Poza atrakcyjną ofertą powitalną forBET zapewnia szereg atrakcyjnych promocji czasowych, np. z okazji skoków narciarskich, bądź innych wydarzeń typu US Open bądź finał Ligi Mistrzów! Bukmacher uzupełnia bez przerwy akcje i aktualizuje ciągle o nowe bonusy czy kod promocyjny. forBET gwarantuje także wyższe kwoty wygranych dla regularnych graczy. Przykładem jest atrakcyjny bonus forBET nocą na żywo bądź bonusy okazjonalne związane z wspomnianymi najważniejszymi wydarzeniami ze świata sportu. Każdy gracz może znaleźć coś idealnego dla siebie.

Bonus urodzinowy w forBET

Z urodzinowego bonusu może skorzystać każdy gracz, który posiada jakąkolwiek aktywność na swoim profilu. Warunki bonusu są bardzo korzystne i dostępne w zasadzie dla każdego. Bonus gwarantuje freebet urodzinowy o wartości 20 zł. Wystarczy wpłacić na konto forBET minimum 100 zł depozytu w okresie trzech ostatnich miesięcy i dokonać co najmniej jednego obrotu wpłaconą kwotą. Jest to jedna z atrakcyjniejszych i ciekawszych opcji oferowanych przez forBET. Bonus można wykorzystać na dowolne zakłady z oferty sportowej bukmachera.

Piątek na bogato w punktach naziemnych forBET

W każdy piątek forBET powiększa wygrane na kuponach prematch, live i na zakłady wirtualne o 14%. Kupon musi zostać zagrany za minimum 20 zł, zawierać co najmniej 3 zdarzenia, a każde musi mieć kurs na poziomie minimum 1.30. Ponadto kupon musi być zagrany w piątek, pomiędzy godziną 00:00 a 23:59 w punkcie stacjonarnym forBET. W promocji nie biorą udziału kupony systemowe.

Promocja forBET na sporty wirtualne

Sporty wirtualne są w Polsce bardzo popularne wśród graczy, szczególnie w okresach bez większych wydarzeń sportowych. Z tego względu forBET stworzył specjalną ofertę dla entuzjastów rozgrywek wirtualnych.

Zasady promocji są bardzo proste. Każdy kupon sportowy na wirtualne sporty w forBET, przeliczany jest na punkty według standardowego taryfikatora. Za jedno zdarzenie na kuponie online przelicznik jest równy 0,1, za cztery 0,5; a za kupon obejmujący do 9 wydarzeń z sportów wirtualnych gracz otrzymuje taryfikator 2,90. Przelicznik należy pomnożyć przez kurs na kuponie. Według punktów zdobytych za wygrane ustalana jest specjalna tabela najlepszych graczy.

Użytkownik na pierwszym miejscu otrzymuje bonus do 10000 zł na koncie bonusowym. Może je wykorzystać na dowolne zakłady bukmacherskie z oferty forBET. Gracz na drugiej pozycji dostaje 3000 zł, a trzecie miejsce jest nagradzane sumą 2000 zł. Z kolei osoby obstawiające z miejsc plasujących się pomiędzy 4, a 10 otrzymują bonus bukmacherski 500 zł, a także drobny, fizyczny upominek. W ostatnim czasie były to smartwatche marki Samsung.

forBET – kod promocyjny VIP

Kod promocyjny forBET VIP zapewnia atrakcyjny bonus powitalny dla nowych graczy. Aby aktywować bonus, wystarczy przejść na stronę forBET, wpisać odpowiedni kod ze strony partnera i zarejestrować się zgodnie ze wskazówkami w formularzu. W pakiecie VIP nowy gracz może otrzymać np. cashback, freebet, bonus od pierwszej wpłaty i MaxiZysk.

FAQ – bonus i kod promocyjny forBET

Jak wypłacić bonus w forBET?

W przypadku bonusu forBET niezbędne jest spełnienie warunków obrotu. Aby wypłacić sumę z konta forBET bonus należy dokonać czterokrotnego obrotu, stawiając kupony zawierające co najmniej trzy zdarzenia, a każde z nich musi posiadać kurs 1.30 lub wyższy. Według warunków znajdujących się w regulaminie internetowych czas obrotu bonusu wynosi 30 dni od jego aktywacji.

Jakie są zasady bonusu powitalnego forBET?

W forBET bonus na start to maksymalnie 2000 złotych za pierwszy depozyt, 14 dni gry bez podatku oraz możliwość podwojenia wygranej za drugi depozyt do 2279 zł. W celu wypłaty z konta bonusowego niezbędne jest dokonanie co najmniej dwukrotnego obrotu otrzymanym bonusem, a w przypadku kuponów AKO dodatkowo warunkiem jest kurs minimalny 2.50.

Czy forBET oferuje bonus bez depozytu?

Zdecydowanie tak! Bukmacher zapewnia bonus na start 20 zł z kodem promocyjnym VIP i 20 zł na urodziny. To jednak nie jedyny bonus bez depozytu oferowany przez forBET. Wspomniany darmowy zakład na start w wysokości 20 zł jest dostępny po wykorzystaniu opcji, jaką jest forBET kod promocyjny. Jest on przyznawany bez przelewu pieniędzy, wystarczy wpłacić depozyt o wartości co najmniej 50 zł. Każdy obstawiający zakład, który zarejestruje się z linku aktywacyjnego bądź z wykorzystaniem dodatku forBET kod promocyjny. Następnie gracz, który dokona pierwszej wpłaty w kwocie 50 zł, otrzymuje zakład bez depozytu o wartości 20 zł zaraz po utworzeniu nowego konta.