Totolotek online – zakłady bukmacherskie. Oferta, logowanie, zakłady, wyniki

Totolotek S.A. to jedna z najdłużej działających firm bukmacherskich na polskim rynku. Organizowanie zakładów wzajemnych jest jej domeną od 1992 roku! Bukmacher swoje usługi oferuje w Internecie od 2013 roku, kiedy to uzyskał licencję od Ministerstwa Finansów o numerze AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485 z dnia 20 czerwca.

Totolotek – recenzja i opinie

Totolotek należy do ścisłej czołówki firm bukmacherskich w Polsce, co zawdzięcza ogromnemu doświadczeniu i bogatej ofercie. Nie bez znaczenia jest tu również aktywność w świecie sportu, jak na przykład sponsorowanie Pucharu Polski w piłce nożnej. W 2020 roku jednym z głównych ambasadorów marki został Łukasz Podolski.

Spółka zmieniała właściciela kilka razy, a ostatnie przejęcie przez grupę Gauselmann przełożyło się na duże inwestycje, które poskutkowały udostępnieniem nowej strony internetowej oraz wzbogaceniem oferty bukmachera. Jak wyszło w praktyce? Sprawdziliśmy to!

Strona internetowa www.totolotek.pl

Po rebrandingu i zmianie wyglądu strony w 2019 roku jest dużo lepiej. Poprzednia wersja mogła odstraszać swoją topornością i niestety potwierdzały to dostępne w Internecie opinie. Totolotek w nowej wersji witryny postawił na przyjemną dla oka kolorystykę. Strona działa szybko i bezproblemowo. Również nawigowanie po serwisie nie sprawia kłopotu nawet nowym użytkownikom. Ekran główny oferuje bardzo dużo informacji oraz możliwości, przy czym nie sprawia wrażenia zasypywania nimi oraz zbędnego rozpraszania.

Po lewej stronie ekranu znajduje się rozbudowany panel z zakładkami, które pozwalają filtrować dostępne zakłady. Totolotek umożliwia sortowanie wydarzeń po rodzaju sportu, kraju oraz danej lidze. Powyżej użytkownik ma do dyspozycji podział na wydarzenia: top, live, last minute oraz „dziś”, a także zakładki prowadzące do aktualnych wyników i zakładów na następny dzień. Na samym dole menu bukmacher wyróżnił najpopularniejsze ligi, takie jak Serie A czy Premier League.

Centrum ekranu to klasyczny podgląd aktualnie przeglądanych wydarzeń. Całość jest dość czytelna i oferuje dużo informacji. Docenić należy to, że znajduje się tam tylko jeden baner reklamowy. Niby oczywistość, ale wielu bukmacherów ma z tym problem i zasypuje gracza swoimi reklamami o bonusach na każdym kroku.

Po prawej stronie ekranu znajduje się rozbudowany panel podglądu kuponów. Wygodne przełączanie się między kuponami single, kombi i systemowymi, to bardzo dobre rozwiązanie. Przydatną opcją jest również wyświetlana informacja o tym, ile należy dodać jeszcze spotkań do kuponu, aby uzyskać bonus.

Punkty stacjonarne Totolotka

Totolotek zakłady bukmacherskie dostępne są także w punktach stacjonarnych rozmieszczonych w całej Polsce. Aktualnie bukmacher ma ich ponad 100, z czego kilkadziesiąt z nich w 2019 roku przeszła gruntowne remonty. Tu należy przyznać, że odnowione placówki trzymają bardzo wysoki poziom. Gracze mogą na miejscu oglądać transmisje ze spotkań na dużych telewizorach, a nawet napić się kawy podczas obstawiania spotkań, również na wygodnych terminalach samoobsługowych. Godziny otwarcia poszczególnych punktów mogą się różnić, dlatego warto je wcześniej sprawdzić na stronie Totolotek w zakładce „oddziały”.

Totolotek – aplikacja

Aplikacja Totolotek dostępna jest na urządzenia z systemem Android oraz iOS. Wizualnie nawiązuje do strony internetowej i to spory plus. Całość działa bardzo sprawnie, a sama aplikacja nie ogranicza użytkownika. Totolotek udostępnia tu pełną ofertę kursów, również na żywo, oraz wszystkie promocje i bonusy bukmachera. Nie zabrakło także możliwości dokonywania wpłat i zlecania wypłat środków z konta Totolotek. Aplikacja po odświeżeniu przez bukmachera oferuje opcję skanowania kuponów papierowych czy zabezpieczenie dostępu do niej przez logowanie odciskiem palca.

Dla osób zaczynających przygodę z grą na urządzeniach mobilnych Totolotek przygotował specjalną promocję. Totolotek przy pierwszej wpłacie za pośrednictwem aplikacji dodaje 100% bonusu (maksymalnie 49 złotych). Aby wziąć udział w promocji, wpłata musi być nie mniejsza niż 20 złotych.

Metody płatności dostępne w Totolotku

W tej kategorii Totolotek zasługuje zarówno na plusa, jak i niestety na minusa. Dlaczego? Wpłaty depozytów do bukmachera obsługują wiele metod płatności i to należy docenić. Dostępne są szybkie przelewy za pośrednictwem Dotpay, Tpay, PaySafe Card, Skrill oraz kartami Visa i Master Card. Minimalna kwota wpłaty to 4 złote. Wyjątkiem jest PaySafe Card, gdzie wpłata musi wynosić przynajmniej 20 złotych. Depozyty księgowane są natychmiastowo i nie ma z tym najmniejszego problemu.

Dużo gorzej wypada kwestia wypłat z konta gracza. Na ten moment Totolotek umożliwia wypłacanie środków jedynie poprzez zlecenie przelewu tradycyjnego na kwotę minimum 10 złotych. Przelewy Totolotek wykonuje w południe, a zlecenia złożone do godziny 10 będą zrealizowane tego samego dnia. Przelewy księgowane są w zależności od konkretnych sesji przychodzących w banku. Całość nie powinna trwać dłużej niż dwa dni robocze. Na pocieszenie zostaje brak prowizji od wpłat i wypłat.

Obsługa klienta

Jakość obsługi, jaką oferuje Totolotek, stoi na bardzo wysokim poziomie. W przypadku pojawieniu się jakichkolwiek pytań użytkownicy mogą skontaktować się z pracownikami firmy na jeden z trzech sposobów.

Najwygodniejszą formą kontaktu jest czat na żywo z konsultantem. Aby z niego skorzystać, wystarczy się zalogować lub podać imię, nazwisko oraz adres e-mail. Ikona czatu wyeksponowana została w prawym dolnym rogu ekranu, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem. Gdy konsultanci nie pracują, w oknie czatu można zostawić wiadomość, lub klasycznie skorzystać z poczty e-mail pod adresem [email protected]

Konsultanci dostępni są także pod trzema różnymi numerami telefonu. Bukmacherzy zazwyczaj unikają tej formy kontaktu, zatem znów Totolotek dostaje plusa za obsługę klienta. Czasy reakcji konsultantów oraz ich kompetencja zasługują na pochwałę. Czas oczekiwania na czacie jest krótki, a z dodzwonieniem się pracownika nie ma problemu. Biuro Obsługi Klienta działa siedem dni w tygodniu od godziny 8:00 do 20:00.

Na pochwałę zasługuje również sekcja pomocy na stronie Totolotek.pl. Dział z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania pozwala rozwiać większość wątpliwości, a dział „pierwsze kroki” oraz opisy każdego z rodzaju zakładów dostarczają wyczerpujących informacji, dostosowanych do wymagań początkujących graczy.

Totolotek – rejestracja

Jak wygląda zakładanie nowego konta w serwisie Totolotek? Rejestracja w serwisie ogranicza się do wypełnienia jednego formularza, który nawet nie jest podzielony na kilka kroków, tak jak to najczęściej wygląda u konkurencji.

Całość zajmuje nie więcej niż kilka minut. W formularzu należy podać podstawowe dane jak imię, nazwisko, adres zamieszkania i PESEL. Tu również znajduje się miejsce na wpisanie kodu promocyjnego dającego bonus na start. Totolotek umożliwia również założenie nowego konta z poziomu aplikacji mobilnej.

Po wypełnieniu formularza i potwierdzeniu adresu e-mail, użytkownik uzyskuje dostęp do konta tymczasowego, które umożliwia zawieranie kuponów na maksymalną sumę stawek w wysokości 5000 złotych. Pełna weryfikacja również wymagana jest, aby dokonywać wypłat środków. W tym celu należy przesłać zdjęcia lub skany dokumentu tożsamości. Weryfikacja w godzinach pracy Biura Obsługi Klienta trwa zazwyczaj około 15 minut.

Bonus na start w Totolotku

Bonusy na start to gorący temat wśród graczy. Jaką ofertę Totolotek przygotował dla nowych użytkowników?

Osoby rejestrujące się przez specjalny link lub korzystające z kodu bonusowego mogą uzyskać do 500 złotych na start. Bonus początkowy w ramach promocji Totolotek naliczany jest na podstawie pierwszej wpłaty depozytu, która powiększana jest o 100%. Minimalna wpłata w ramach promocji to 20 złotych, a maksymalna kwota do uzyskania, to 500 złotych. Dodatkowe środki objęte są warunkiem obrotowym. Kwota depozytu oraz bonusu muszą zostać obrócone trzykrotnie. Do obrotu bukmacher wlicza zakłady z przynajmniej trzema zdarzeniami, z minimalnym kursem pojedynczym nie mniejszym niż 1.35. Gracz ma 30 dni na wykonanie regulaminowego obrotu.

Dodatkowy bonus na start, to dodatkowe środki przy pierwszej wpłacie depozytu za pośrednictwem aplikacji mobilnej Totolotek. Tu do zgarnięcia jest maksymalnie 49 złotych.

Program lojalnościowy Bet Club i promocje w Totolotku

Totolotek przygotował dla swoich klientów program lojalnościowy Bet Club, w którym gracze zbierają punkty za każdy postawiony zakład. Punkty Bet Club można zbierać także grając w punktach stacjonarnych bukmachera. Nagrody dla uczestników programu lojalnościowego dostępne są w katalogu nagród Totolotek Bet Club.

W ramach programu lojalnościowego Totolotek Bet Club, gracze mogą osiągnąć trzy statusy:

  • Srebrny – do 4999 punktów.
  • Złoty – od 5000 do 19999 punktów – 20% więcej punktów przy zakładach.
  • Platynowy – powyżej 20000 punktów – 50% więcej punków przy zakładach.

Program lojalnościowy Totolotek to jedna z lepszych propozycji tego typu na rynku. A jak wygląda kwestia promocji bieżących? Nie jest ich tak dużo jak u konkurencji, ale i tak pozwalają zyskać dodatkowe środki lub uratować przegrany kupon. Aktualne promocje Totolotek to:

  • King Size – Totolotek pozwala zwiększyć wygraną z kuponów AKO aż do 66%. Aby wziąć udział w promocji, należy postawić kupon zawierający przynajmniej 5 zdarzeń po kursach nie mniejszych niż 1.21. Przy wygranej, bukmacher doliczy 5% dodatkowych środków. Wysokość bonusu rośnie wraz z ilością zdarzeń na kuponie. Maksymalna wartość dotyczy kuponów z minimum 30 zakładami.
  • Lucky Loser – W ramach tej promocji, gracze otrzymują bonus za przegrane kupony. Warunki dotyczące otrzymywanych bonusów oraz minimalnych stawek na kuponach udostępniane są na bieżąco na stronie Totolotek oraz w kanałach social media bukmachera.
  • Cashout – To promocja dobrze znana i dostępna u wielu innych bukmacherów. Totolotek pozwala ograniczyć ryzyko i wcześniej wypłacić wygraną, gdy gracz obawia się przegranej. Cashout możliwy jest, gdy potencjalna wygrana przewyższa stawkę zakładu i gdy zakład nie zawiera jeszcze błędnych typów.

Totolotek – oferta

Wysokość kursów w Totolotku

Jak na dużego gracza z czołówki rynku bukmacherskiego w Polsce, kursy stoją na średnim poziomie. Totolotek wyraźnie nie sili się na konkurowanie z najtańszymi ofertami. Marże nie są małe, a to powoduje, że kursy na przykład na Serie A czy Bundesligę wypadają słabo. Marża sięgająca 7% to już całkiem sporo, zwłaszcza że konkurenci z porównywalną ofertą często oscylują w okolicach średniej marży 5%.

Totolotek nie oferuje aktualnie promocji pozwalających zmniejszyć marżę. Jedną opcją na zwiększenie wygranych jest stawianie zakładów AKO, które biorą udział w promocji King Size.

Oferta zakładów w Totolotku

Co prawda kursy kształtują się na średnim poziomie, za to oferta bukmachera jest bogata i daje sporo możliwości. Około 30 sportów w ofercie to bardzo dobry wynik. Oczywiście najpopularniejsze sporty, jak piłka nożna czy tenis, oferują największą ilość dostępnych krajów, lig oraz turniejów. Docenić należy dostępność sportów motorowych (DTM, Formuła 1, NASCAR) oraz wielu niszowych dyscyplin, takich jak krykiet, pasepallo czy żeglarstwo.

Totolotek nie zapomniał również o zakładach specjalnych. Tu można znaleźć na przykład wydarzenia dotyczące polityki czy tańca. Wszystkie dyscypliny i rodzaje zakładów zostały wygodnie podzielone w bocznym menu, a te najpopularniejsze rozgrywki wyciągnięte zostały do osobnego działu.

Co z e-sportem? Totolotek nigdzie się z tym przesadnie nie ogłasza, ale do oferty włączył możliwość obstawiania rozgrywek najpopularniejszych lig e-sportowych. Gracze mogą typować wyniki spotkań w League of Legends, Counter Strike, Rainbow Six, Starcraft oraz Dota2. Ilość dostępnych wydarzeń jest w zupełności satysfakcjonująca. Czekamy tylko na specjalne promocje dedykowane e-sportom, tak jak to ma miejsce u konkurencji.

Zakłady na żywo

Również strefa zakładów na żywo została przez Totolotek potraktowana poważnie. To jedna z lepszych propozycji na rynku. Jak deklaruje Totolotek, oferta dzięki ostatnim zmianom zwiększyła się do 40 tysięcy zakładów live w skali miesiąca.

Do zakładów na żywo prowadzi link umieszczony nad menu zawierającym podział dostępnych zdarzeń na sporty i czas, w którym się odbywają. Po przejściu do strony z zakładami na żywo użytkownik ma dostęp do wygodnego panelu, w którym czterokolumnowy widok pozwala śledzić aktualne wydarzenia. Nie brakuje tu zakładów szczegółowych, na przykład umożliwiających typowanie kto strzeli pierwszego gola w konkretnym przedziale czasu lub w której minucie meczu padnie kolejna bramka.

Niestety Totolotek nie oferuje oglądania transmisji na żywo ze spotkań. Jak na bukmachera z czołówki, to kwestia, która zdecydowanie wymaga poprawy. Drobnym pocieszeniem będą bardzo dobrze zrealizowane wizualizacje oraz sekcje ze statystykami meczowymi.

FAQ

Jakie bonusy na start oferuje Totolotek?

Totolotek oferuje możliwość uzyskania maksymalnie 500 złotych na start. Bonus naliczany jest od pierwszej wpłaty depozytu na konto gracza. Wartość bonusu to 100% od wpłacanej kwoty. Minimalna wpłata to 20 złotych, a bonus objęty jest warunkiem obrotowym. Gracz musi obrócić depozytem oraz otrzymanym bonus trzykrotnie. Do obrotu liczą się kupony z minimum trzema zdarzeniami po kursach pojedynczych nie mniejszych niż 1.35. Na obrót gracz ma 30 dni.

Bonus na start w wysokości 49 złotych dostępny jest dla graczy rozpoczynających korzystanie z aplikacji mobilnej Totolotek. Tu również naliczany jest od wpłaty depozytu na kwotę minimum 20 złotych.

Gdzie można obstawiać zakłady bukmacherskie w Totolotku?

Totolotek zakłady bukmacherskie oferuje zarówno w punktach stacjonarnych na terenie całej Polski, jak i za pośrednictwem strony internetowej Totolotek.pl oraz aplikacji mobilnej dostępnej na systemy iOS oraz Android.

Jak można zdobyć punkty Bet Club?

Punkty w programie lojalnościowym Totolotek Bet Club gracze otrzymują za każdym razem gdy zawierają zakłady. Ilość przyznanych punktów zależy od rodzaju zawieranego zakładu oraz liczby typowanych zdarzeń.

Totolotek online – zakłady bukmacherskie. Oferta, logowanie, zakłady, wyniki szczegóły