Betcris opinie, aplikacja mobilna oraz oferta nowego bukmachera
3.5

Betcris opinie, aplikacja mobilna oraz oferta nowego bukmachera

Bonus do 1430 PLN

W branży zakładów bukmacherskich pojawił się nowy gracz – Betcris. Wcześniej był on znany poza granicami naszego kraju, ale w Polsce dopiero zaczyna on stawiać swoje pierwsze kroki. Jest to kolejny legalnie działający bukmacher, który ma bardzo ciekawą ofertę. Trzeba przyznać, że na rynku polskim zakładów bukmacherskich robi się powoli tłoczno. Jeśli więc Betcris chce zebrać dobre opinie, musi zaoferować graczom coś specjalnego. Sprawdź, jakie rynki oferuje Betcris i czy warto będzie u niego obstawiać swoje kupony.

Zalety
 • Duże limity zakładów
 • Dobre promocje
Wady
 • Dostępny nie we wszystkich krajach
Właściciel Mr BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.
Siedziba spółki ul. Podolska 21, 81-321 Gdynia
Nr licencji PS4.6831.1.2019
Data wydania licencji 19 grudnia 2019 r.
Adres strony www.betcris.pl
KRS 0000748281
NIP 5482704652
Regon 381380504
Kapitał zakładowy 2.000.000,00

Betcris – MR Bet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.

Betcris - MR Bet

Bukmacher Betcris pojawił się na naszym rynku za sprawą firmy MR Bet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., która ma swoją główną siedzibę w Gdyni. Oficjalnie oferta pojawiła się 23 sierpnia 2021 roku, natomiast bukmacher ten licencję na działanie uzyskał już w 2019 roku. Opinie o Betcris online są na chwilę obecną umiarkowanie pozytywne, ale to dopiero początek drogi tego bukmachera na polskim rynku. Jest to bowiem stosunkowo nowy gracz na rynku bukmacherskim w naszym kraju. Teraz kolejne wyzwanie przed nim, jakim jest przyciągnięcie nowych graczy do siebie i utrzymanie dobrej oferty, która będzie miała na celu utrzymanie użytkowników.

Sama procedura wejścia bukmachera do branży trwała długo. Główna siedziba Betcris znajduje się w Gdyni, ale firma znana była już wcześniej między innymi w Ameryce Południowej i Środkowej. Marka została założona już w 1985 roku na Dominikanie. Długoletnie doświadczenie może mieć więc ogromny wpływ na  zawojowanie polskiego rynku zakładów bukmacherskich.

Jak widać Betcris Polska nie jest nowicjuszem, a na swoim koncie ma między innymi współpracę z reprezentacją Meksyku, czy też rozgrywkami piłki nożnej ligi brazylijskiej. Betcris zakłady bukmacherskie sp. z o.o. otrzymało licencję Ministerstwa Finansów nr PS4.6831.1.2019. Dzięki temu jest to w pełni legalny bukmacher w naszym kraju.

Zakłady bukmacherskie Betcris – opinie

Opinie polskich graczy o Betcris można bez problemu znaleźć w sieci. Jak wiemy, stosunkowo niedawno bukmacher ten pojawił się na rynku, więc tak naprawdę informacji o nim jest mniej niż w przypadku innych operatorów. Pierwsze recenzje ekspertów były bardzo pozytywne, ale ostatecznie to gracze decydują o atrakcyjności oferty danego bukmachera. Betcris od początku ma szeroko zakrojone plany i duże możliwości, dzięki którym może w szybkim tempie umocnić się na rynku wśród polskich bukmacherów. Nowe firmy często mają do siebie to, że już na starcie szukają doświadczonych pracowników, bardzo szybko się rozwijają i mają niesamowite oferty, po czym nierzadko popadają w przeciętność i koniec końców lądują gdzieś na odległych miejscach w rankingach. Warto jednak bacznie przyglądać się temu, jak będą sobie radzić zakłady bukmacherskie Betcris.

Co znajdziesz w ofercie Betcris?

Większość ofert zakładów sportowych na polskim rynku jest taka sama albo bardzo podobna. Każdy bukmacher – szczególnie nowy na rynku – wprowadza do swojej oferty bonus powitalny. Betcris robi podobnie, ale na uwagę zasługuje kilka innych opcji, które pojawiły się właśnie na polskim rynku bukmacherskim, wzorem tego, co znajduje się w krajach Ameryki Południowej. Co zatem oferuje nowy legalny bukmacher?

Edytuj zakład

Prowdziwą innowacją wprowadzoną na polski rynek wraz z legalnym bukmacherem Betcris jest możliwość edytowania zakładu. Jest to interesująca opcja, dzięki której można dokonywać zmian na już obstawionych zakładach sportowych. Żaden inny bukmacher w Polsce nie ma takiego rozwiązania, co wyróżnia operatora Betcris. Isntnieje bowiem opcja dodawania i odejmowania selekcji ze swojego kuponu jeszcze przed rozliczeniem, a już po jego wysłaniu.

Wielu graczy obstawia kupony AKO. Edytowanie zakładu pozwala:

 • dodać zdarzenie do aktywnego kuponu
 • usunąć nierozliczone zdarzenie z kuponu, który jest w grze
 • zwiększyć stawkę postawionego zakładu
 • zmienić typ zakładu

Zakłady sportowe można edytować, jeśli dla każdego zdarzenia możliwy jest cash out.

Kupon dnia

W ramach akcji “Kupon Dnia” ofertę zawartą w tej sekcji można zagrać po wyższym kursie aniżeli w przypadku stworzenia kuponu z pojedynczych spotkań. Co ciekawe, jest to promocja dedykowana do graczy zarówno ze stałym kontem, jak i tymczasowym. “Kupon Dnia” dodaje boost 10%.

Kursowy Boost

Konkurencja na rynku bukmacherskim jest w Polsce dosyć duża. Nic więc dziwnego, że gracze chcą otrzymać od nowej firmy coś specjalnego. Polski bukmacher Betcris przygotował specjalny boost na kursy bukmacherskie. Dotyczy to zarówno wydarzeń sportowych, jak i tych związanych z e-sportem. Kursowy Boost podwyższa kurs w stosunku do standardowej oferty na wybrane zdarzenia. Boost ten można znaleźć po prostu przeglądając ofertę – wtedy obok kursu na konkretne zdarzenie pojawia się ikona “Boost”. Można tę opcję odnaleźć także w sekcji Kursowy Boost, która jest dostępna w zakładach sportowych.

Betcris Plus

Kasa na okrągło

Gracze, którzy zweryfikowali swoje konto i utrzymują dodatnie saldo w zakładach bukmacherskich Betcris mają zapewniony dostęp do koła, w którym codziennie można wygrać freebet o wartości 20 PLN. Poprzez zakręceniem kołem losowane jest pytanie, a użytkownik ma 20 sekund na wybór odpowiedzi. Jeśli uda się udzielić jej poprawnie, freebet 20 PLN ląduje na koncie gracza. Co ważne, kołem można kręcić codziennie. Warto też podkreślić, że w celu otrzymania freebetu trzeba mieć zaznaczone zgody na otrzymywanie wiadomości marketingowych przez e-mail i SMS.

Napoli nie boli

Jest to dość niekonwencjonalna i bardzo ciekawa propozycja od operatora Betcris. W przypadku stworzenia kuponu składającego się z minimum 3 zdarzeń, w którym przynajmniej jedno będzie dotyczyć spotkania SSC Napoli i to właśnie zdarzenie z włoskim klubem nie będzie obstawione poprawnie, można zgłosić się na chat lub drogą e-mailową, aby otrzymać freebet do 25 PLN. Warunkiem jest jednak, by każde zdarzenie na kuponie miało kurs minimum w wysokości 1.5. Ponadto promocja obowiązuje na rozgrywki Serie A i każdy gracz może otrzymać jeden freebet na każdą kolejkę ligi włoskiej.

Boost dnia

Betcris, podobnie jak inny bukmacherzy, specjalnie przygotowuje podwyższone kursy na wybrane wydarzenia. Przykładowo kurs zdarzenia z 1.70 może zostać w danym dniu podniesiony do 2.00. Należy pamiętać, że promocja ta obwarowana jest specjalnymi warunkami, o których można przeczytać więcej na stronie zakładów bukmacherskich Betcris. Boost Dnia dostępny jest w sekcji Zakładzy przedmeczowe.

Bonus powitalny do 1400 PLN

Co ciekawe, Betcris nagradza bonusem od depozytu aż 5 pierwszych wpłat na konto gracza. Pakiet powitalny Betcris wynosić może nawet do 1400 PLN. Ważnym jest, że aby kwalifikować się do bonusu należy dokonać za minimum 50 zł, a niższe wpłaty nie liczą się w kwestii otrzymania bonusu.

Stawiając pierwszy zakład za minimum 50 zł można uzyskać 100% freebet równy stawce netto do 300 PLN. Minimalna kwota bonusu to 44 PLN. Musi być to kupon SOLO z minimalnym kursem zakładu wynoszącym 1.80 i uwzględniający tylko ligi zawarte w regulaminie.

W przypadku drugiego, trzeciego, czwartego i piątego depozytu zasady są dokładnie takie same jak w przypadku pierwszego. Przy drugiej wpłace gracz może otrzymać freebet do 100 PLN, przy trzeciej – 400 PLN, przy czwartej – 100 PLN i przy piątej – 500 PLN. Należy oczywiście podkreślić, że freebety dotyczą tylko przegranych zakładów.

Bonus urodzinowy 20 pln

Jeśli ktoś aktywnie korzysta ze swojego konta na Betcris, to może liczyć na dodatkowy bonus, który wygląda jak program lojalnościowy, w wysokości 20 PLN. Taki zakład bez ryzyka można potraktować jako prezent od operatora. Żeby ten prezent w postaci freebetu otrzymać należy dokonać depozytu i zagrać co najmniej jeden dowolny kupon za minimum 50 PLN w ciągu 30 dni przed dniem urodzin. Użytkownicy, którzy spełnią te warunki otrzymają freebet o wartości 20 PLN. Będzie on do wykorzystania tylko na kuponie SOLO z kursem minimalnym 1.8.

Totalny zwrot podatku

Promocja ta dotyczy kuponów AKO, które zawierają minimum 3 zdarzenia, a kurs każdego z nich wynosi minimum 1.5. W przypadku pozytywnego rozliczenia takiego kuponu, bukmacher Betcris zwraca równowartość podatku od stawki, za którą postawiony był kupon. Zwrot ten występuje w postaci freebetu. Co ciekawe, kwota podatku od takich kuponów sumuje się przez cały dzień, a więc kumuluje się. Maksymalna wartość takiego otrzymanego freebetu wynosi 50 PLN.

Betcris Polska – założenie konta i metody płatności

założenie konta i metody płatności

Betcris rejestracja jest niezwykle intuicyjna, prosta i szybka. Istotnym punktem jest w tym przypadku szybka rejestracja konta. Na starcie serwisu można wybrać opcję konta tymczasowego. Potrzebne do tego jest uzupełnienie danych w formularzu rejestracyjnym. Gracze nie muszą wtedy dzielić się przesadnie swoimi danymi osobowymi, a mają możliwość skorzystania z bonusów na start i przetestowania oferty zakładów bukmacherskich. Jeśli jednak chcesz założyć konto pełne i mieć możliwość wypłaty depozytu, to powinieneś skorzystać z opcji weryfikacji.

Opcja konta tymczasowego jest bardzo przydatna dla nowych graczy, ponieważ nie muszą oni zakładać pełnego konta, aby móc sprawdzić ofertę bukmachera. Wystarczy więc zaakceptować tylko regulamin, podać podstawowe dane do rejestracji i przejść do obstawiania zakładów.

Bukmacher Betcris umożliwia wpłacanie i wypłacanie depozytu za pomocą systemów Przelewy24, PayU, BlueMedia, BLIK oraz kartą płatniczą. Można także skorzystać z usługi Skycash, a także bezpośrednio przez banki:

 • mBank
 • PKO BP
 • Santander
 • ING
 • Pekao
 • Alior Bank
 • Inteligo
 • Citybank
 • Credit Agricole
 • Getin Bank
 • BNP Paribas
 • BOŚ Bank
 • Noble Bank
 • Banki Spółdzielcze
 • Volkswagen Bank
 • Nest Bank
 • Plus Bank
 • Bank Nowy S.A.
 • Toyota Bank
 • Millenium Bank
 • Pocztowy24

Dokonując depozytu w Betcris należy pamiętać o tym, aby wpłacić minimalny depozyt, który wynosi 10 PLN, a maksymalny 10 tysięcy PLN. Z kolei wypłacić można minimum 20 PLN, a najwięcej jednorazowo 100 tysięcy złotych. Bukmacher Betcris zaznacza przy tym, że nie pobiera żadnych prowizji od dokonywanych operacji.

Betcris – aplikacja mobilna. Czy warto zwrócić uwagę?

Betcris aplikacja mobilna

Betcris wprowadził już na rynek polski aplikację mobilną, która jest dostępna zarówno na system operacyjny Android (minimum wersja 8.0), jak i IOS (minimum wersja 12.1). Jest ona przejrzysta i intuicyjna, co z pewnością przyciąga do siebie graczy nowych, a także stałych. Jej obsługa jest więc bardzo prosta. Betcris wie o tym, jak ważne jest to, by aplikacja była responsywna i płynna i efekt tego można zauważyć. Poprzez korzystanie z aplikacji mobilnej Betcris gracz może w komfortowy sposób stawiać zakłady.

Obsługa klienta w Betcris

Jako stosunkowo nowy bukmacher na rynku Betcris nie może uniknąć mnóstwa pytań. Zarówno ci, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi, jak i ich bardziej doświadczeni koledzy będą chcieli jak najwięcej dowiedzieć się o ofercie bukmacherskiej. W tym celu niezbędna jest kompetentna obsługa klienta i odpowiednio przeszkoleni pracownicy. Pomoc w Betcris można uzyskać przy pomocy:

 • w zakładce FAQ (najczęściej zadawane pytania)
 • na czacie na żywo z konsultantem
 • poprzez formularz kontaktowy na stronie bukmachera
 • pisząc e-mail na adres pomoc@betcris.pl

Co istotne, pracownicy dostępni są w godzinach 9:00-22:00.

Betcris opinie – podsumowanie

Nowy bukmacher Betcris ma bardzo ciekawą ofertę, która z pewnością zasługuje na uwagę nowych graczy. Betcris opinie ma ogólnie pochlebne, ale nie wiadomo, jak to będzie wyglądało w przyszłości. Być może będzie to firma, która zawojuje polski rynek. Warunkiem jest jednak to, aby bukmacher uruchomił aplikację mobilną. Bez tego nie ma szans na jakiekolwiek powodzenie.

5/5 - (1 vote)

Betcris opinie, aplikacja mobilna oraz oferta nowego bukmachera Details

Metody wypłat
Bonus do 1430 PLN
5.0
Zaufanie i uczciwość
4.0
Oprogramowanie
3.0
Bonusy i promocje
2.0
Obsługa klienta
3.5 Ogólna ocena

One Reply to “Betcris opinie, aplikacja mobilna oraz oferta nowego bukmachera”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Betcris opinie, aplikacja mobilna oraz oferta nowego bukmachera
3.5/5