TOTALbet

Legalny bukmacher TOTALbet pojawił się na polskim rynku zakładów sportowych w 2018 roku. W ciągu dwóch lat działalności firmie udało się pozyskać całkiem spore grono klientów.

TOTALbet – opinie i recenzja

TOTALbet jest też marką obecną w świadomości fanów sportu. Warto bowiem zaznaczyć, że bukmacher został oficjalnym sponsorem Warty Poznań. Dzięki temu jeszcze więcej osób zainteresowało się jego ofertą. Dlatego warto nieco bliżej przyjrzeć się temu bukmacherowi. Jak firma TOTALbet wypada na tle konkurencyjnych serwisów?

TOTALbet zakłady bukmacherskie – sprawdź naszą ocenę!

Rzetelna ocena usług świadczonych przez danego bukmachera to dość obszerne zagadnienie.  Dlaczego? Ponieważ współczesny rynek bukmacherski stał się niezwykle wymagający. W Polsce działa kilkunastu legalnych bukmacherów, którzy każdego dnia rywalizują o klientów. Tak szeroki wybór prowadzi również do zwiększenia wymagań stawianych przez graczy. Z tego względu bukmacherzy muszą dostosowywać swoje oferty do stale zmieniających się trendów. Jak firma TOTALbet wypada pod tym względem na tle konkurencji? Oto nasze opinie o TOTALbet!

Strona internetowa – totalbet.pl

Co ciekawe, bukmacher TOTALbet uzyskał od Ministerstwa Finansów podwójne zezwolenie. Dzięki temu firma może obsługiwać zakłady sportowe zarówno w Internecie, jak i przez sieć punktów stacjonarnych. Mimo to bukmacher nie otworzył jeszcze ani jednej placówki naziemnej. Dlatego cała uwaga graczy skupia się na stronie internetowej TOTALbet. Jak można ocenić jej poszczególne elementy?

 • Dobry interfejs – nawigacja po stronie bukmachera jest łatwa i intuicyjna. Wszystko za sprawą naprawdę świetnego interfejsu. Przemyślany layout oraz górna belka zawierająca odsyłacze do poszczególnych funkcji to dwa bardzo istotne aspekty dla graczy. Dzięki nim klienci bukmachera szybko odnajdą wyszukiwane informacje.
 • Przyjemna szata graficzna – bukmacher TOTALbet postawił na nowoczesną i atrakcyjną wizualnie szatę graficzną. Oczywiście jej odbiór jest już kwestią gustu, jednak większości graczy powinna się spodobać.
 • Strona główna – po wejściu na stronę startową gracze mogą szybko zapoznać się z aktywnymi promocjami i bonusami oferowanymi przez TOTALbet. Jest to ważne udogodnienie dla nowych graczy.

Aplikacja TOTALbet

Aplikacje mobilne stały się dla wielu graczy podstawowym narzędziem do obstawiania spotkań. Nic więc dziwnego, że bukmacherzy coraz częściej tworzą własne programy przeznaczone dla osób korzystających z urządzeń przenośnych. Oczywiście firma TOTALbet nie jest tutaj wyjątkiem. Aplikacja TOTALbet zapewnia możliwość wygodnego typowania za pomocą smartfona lub innego urządzenia mobilnego. Sama aplikacja prezentuje się dość pozytywnie, jednak tutaj trzeba wspomnieć o jej dwóch istotnych wadach. Przede wszystkim aplikacja TOTALbet jest dostępna wyłącznie na urządzenia z systemem Android. Niestety, osoby korzystające z systemu iOS nie będą mogły jej pobrać. Po drugie, bukmacher nie zapewnia żadnych bonusów za korzystanie z aplikacji. Wprowadzenie zmian w tym zakresie będzie więc naprawdę wskazane.

TOTALbet – wypłaty i metody płatności

Dostęp do wielu różnych metod płatności to kolejny ważny aspekt z punktu widzenia graczy. Każdy ma bowiem swoje własne preferencje dotyczące transferu gotówki. Jeżeli chodzi o firmę TOTALbet, bukmacher zapewnia swoim klientom dostęp do systemów: PayU, dotpay, Przelewy24, Paysafecard oraz Blik. Oczywiście klienci mogą skorzystać także z kart płatniczych w celu zasilenia swojego konta. Natomiast wszelkie wypłaty pieniędzy, zgodnie z wymogami ustawy hazardowej, można zlecić wyłącznie na konto bankowe. Warto jednak podkreślić, że bukmacher TOTALbet stworzył unikalny system płatności błyskawicznych. Dzięki niemu zasilenie konta zajmuje mniej niż minutę, a wypłata środków trwa około 8 minut. Takie rozwiązanie stanowi bardzo istotny atut tego bukmachera!

Obsługa klienta

Bukmacher TOTALbet zapewnia swoim klientom możliwość skorzystania z biura obsługi klienta. Do dyspozycji graczy oddano specjalny formularz kontaktowy, w którym należy opisać dany problem lub pytanie. Następnie wystarczy go wysłać i spokojnie czekać na kontakt ze strony pracownika TOTALbet. Ponadto gracze mogą również skorzystać z infolinii lub obsługi mailowej. Pod tym względem bukmacher zapewnia klientom odpowiednio wysokie standardy.

TOTALbet – rejestracja na stronie bukmachera

Wspomniany brak punktów stacjonarnych sprawia, że wszyscy gracze mogą założyć konto jedynie za pomocą serwisu totalbet.pl. Sama rejestracja przebiega w dość standardowy sposób. Gracz musi tylko wypełnić formularz rejestracyjny, a następnie zweryfikować swoje konto. Dobrą informacją jest to, że formularz w TOTALbet składa się tylko z jednej zakładki. Z tego względu sam proces rejestracji przebiega naprawdę szybko. Toteż nawet zupełnie początkujący gracze będą w stanie szybko założyć swoje konto.

Jaki bonus powitalny otrzymasz w TOTALbet?

Każda promocja dostępna w formie bonusu startowego przyciąga uwagę graczy. Trudno się jednak temu dziwić, ponieważ jest to jedna z nielicznych korzyści, którą można otrzymać za samą rejestrację konta. Dlatego też gracze przywiązuję dużą wagę do oferowanych bonusów startowych. Czasami to właśnie opłacalność tej promocji może przesądzić o tym, czy dana osoba zdecyduje się na założenie konta. Jednak TOTALbet zapewnia nowym graczom naprawdę bardzo atrakcyjne bonusy. Aktualna oferta firmy obejmuje aż dwie promocje.

TOTALbet bonus od depozytu do 5000 złotych

Standardowy bonus w wysokości 100% od pierwszego depozytu to powszechnie stosowana promocja. Niemniej bukmacher TOTALbet wprowadził ją na zupełnie nowy poziom. Wszystko ze względu na oferowaną wysokość bonusu. Otóż nowi gracze mogą liczyć nawet na 5000 złotych bonusu startowego. Jest to obecnie najbardziej opłacalna promocja dla nowych graczy na polskim rynku bukmacherskim. Firma TOTALbet gwarantuje podwojenie pierwszej wpłaty do wysokości 2500 złotych. Jeżeli zatem gracz wpłaci maksymalny depozyt, na jego konto trafi łącznie 5000 złotych. O czym jeszcze warto pamiętać?

 • Aby skorzystać z bonusu, należy w formularzu rejestracyjnym zaznaczyć okienko „Chcę skorzystać z oferty powitalnej BONUS 5000 złotych”. Tylko wtedy bukmacher podwoi wpłacony depozyt.
 • Minimalna wysokość pierwszego depozytu wynosi 10 złotych.
 • Wypłata środków jest możliwa dopiero po wykonaniu obrotu bonusem.

TOTALbet bonus Freebet 20+20

Freebet to jedyny dostępny bonus bukmacherski, z którego można skorzystać bez wcześniejszego wpłacania depozytu. To właśnie ten aspekt sprawia, że jest on ulubioną promocją wielu graczy. Oczywiście pewną wadę tej promocji stanowi niska suma przyznawanych środków bonusowych. Na szczęście bukmacher TOTALbet zapewnia graczom nie tylko standardowy freebet w wysokości 20 złotych, ale także dodatkowy bonus o tej samej wysokości. Dzięki temu łączna kwota przyznawanych środków wynosi aż 40 złotych. Jest więc to kolejny bonus, którego warunki są bardziej opłacalne niż oferty konkurencyjnych serwisów!

Promocje bukmacherskie TOTALbet nie tylko dla nowych graczy

Duża konkurencja na rynku bukmacherskim powoduje, że wszystkim firmom zależy na zdobywaniu nowych klientów. Dlatego to właśnie nowi gracze mogą z reguły uzyskać dostęp do najbardziej opłacalnych bonusów. Jednakże firma TOTALbet Zakłady Bukmacherskie dba również o graczy, którzy zarejestrowali już swoje konto na platformie. Takie osoby mogą korzystać między innymi z programu lojalnościowego TOTALbet. Dzięki niemu najbardziej aktywni gracze mają szansę na zgarnięcie dodatkowych bonusów bukmacherskich, takich jak: cashback, freebet i wiele innych. Niemniej dla wielu osób jeszcze ważniejszą promocją będzie gra bez podatku. Bukmacher zapewnia bowiem możliwość obstawiania kuponów akumulowanych z dodatkowym bonusem do wygranej. W ten sposób koszty związane z podatkiem zostaną całkowicie zredukowane. Jest więc to świetna okazja dla graczy, którym zależy na wyższych wygranych!

Oferta TOTALbet

Choć promocje bukmacherskie są bardzo istotnym aspektem, to jednak oferta bukmachera wciąż stanowi kluczowy czynnik dla większości graczy. Niestety, nawet atrakcyjne bonusy nie będą w stanie zrekompensować miłośnikom obstawiania ewidentnych braków w ofercie danej firmy. Dlatego bukmacherzy muszą dbać o stałe rozszerzanie swojego asortymentu i wprowadzanie do niego cyklicznych nowości. Jak pod tym względem wypada firma TOTALbet? Według opinii graczy TOTALbet to bukmacher posiadający naprawdę bogatą ofertę. Szczególne znaczenie ma tutaj szeroki wybór zarówno tych popularnych, jak i dość niszowych wydarzeń ze świata sportu. Dzięki temu gracze mogą obstawiać rozgrywki organizowane w ramach wielu różnych dyscyplin.

Oferta kursowa

Szeroka dostępność zdarzeń to jedno, ale wielu graczy zwraca również uwagę na tzw. ofertę kursową. Jest to po prostu atrakcyjność kursów w porównaniu do ofert wystawionych przez konkurencję. Jeżeli chodzi o firmę TOTALbet, oferta kursowa tego bukmachera wypada nieźle. Oczywiście znajdą się na rynku bukmacherzy, którzy mogą zagwarantować klientom znacznie wyższe kursy na wybrane zdarzenia. Jednak z drugiej strony oferta kursowa TOTALbet nie odbiega od standardów stosowanych w polskiej branży bukmacherskiej.

Zakłady sportowe i nie tylko

Przez długi czas to wydarzenia sportowe były fundamentem ofert bukmacherskich. Jednak obecnie jest już nieco inaczej. Bukmacherzy umożliwiają bowiem graczom obstawianie wydarzeń, które nie są związane ze światem sportu. Dlatego w ofertach bukmacherów pojawiają się np. typy związane z polityką. Co więcej, firma TOTALbet bardzo mocno promuje ideę wirtualnych sportów. Elektroniczne symulacje wydarzeń sportowych stają się ciekawą alternatywą dla tradycyjnych rozgrywek sportowych. Ponadto bukmacher oferuje dodatkowe bonusy graczom, którzy zaczną obstawiać takie wydarzenia!

Zakłady na żywo w TOTALbet

Oczywiście w TOTALbet zakłady bukmacherskie można zawierać zarówno przed rozpoczęciem spotkania, jak i już w jego trakcie. To właśnie obstawianie na żywo (LIVE) staje się coraz popularniejszą rozrywką wśród typerów. Warto jednak pamiętać, że oferty LIVE poszczególnych bukmacherów mogą być zupełnie inne. Jeżeli chodzi o firmę TOTALbet, wypada ona przeciętnie na tle konkurencji. Co prawda, bukmacher umożliwia obstawianie większości rozgrywanych spotkań, a najpopularniejsze wydarzenia są dodatkowo transmitowane. Jednakże pod tym względem oferta firmy nie różni się od tego, co mogą zaoferować konkurencyjne serwisy.

Zakłady na gry karciane

Kasyna posiadały niegdyś pełen monopol na organizowanie gier karcianych. Te czasy odeszły jednak w niepamięć, ponieważ aktualnie nawet bukmacherzy wprowadzają do swoich ofert symulacje takich gier. Niedawno firma TOTALbet uruchomiła nowy typ zakładów dotyczących gry w tzw. wojnę. Zasady tej zabawy są dość proste. Bukmacher tworzy symulację rozgrywki pomiędzy graczem i krupierem. Gracz w niej nie uczestniczy, ale może za to obstawiać jej przebieg. Zakłady dotyczą np. tego, kto wygra następne rozdanie lub jakiego koloru będzie karta gracza. Ten rodzaj obstawiania może więc być ciekawą alternatywą dla typowania meczów.

FAQ, czyli najczęściej zadawane pytania

Bukmacher TOTALbet stawia na jasne i przejrzyste informacje. Jest to bardzo istotne, ponieważ w ten sposób gracze mogą łatwo zapoznać się z jego ofertą. Niemniej trzeba pamiętać, że dzisiejsze platformy bukmacherów są naprawdę rozbudowane. Tym samym wiele aspektów związanych z ofertą firmy może wciąż budzić wątpliwości graczy. Dlatego warto odpowiedzieć na kilka najczęściej zadawanych pytań dotyczących oferty TOTALbet.

Jak odebrać TOTALbet Freebet?

Wiadomo już, że bonus freebet oferowany przez bukmachera jest dostępny w niestandardowej formule 20+20. Oznacza to, że jeden bonus w teorii składa się z dwóch różnych części. Niemniej w praktyce cała ta kwestia jest jeszcze bardziej zawiła. Dlaczego? Ponieważ tak naprawdę freebet składa się z kilku pomniejszych bonusów:

 • Pierwszy freebet w wysokości 20 złotych jest przyznawany od razu po rejestracji konta. Nie ma tutaj żadnych dodatkowych warunków. Jeżeli gracz założy swoje konto, bonus freebet powinien od razu na nie trafić.
 • Drugi bonus składa się natomiast z czterech mniejszych freebetów o wartości 5 złotych każdy. Co ciekawe, poszczególne bonusy mają nieco inne warunki przyznawania. Są one następujące:
 • Jeden freebet można otrzymać za wpłacenie pierwszego depozytu. Warto przy tym pamiętać, że minimalna wysokość wpłaty w TOTALbet wynosi 10 złotych.
 • Drugi bonus zasili konto tych graczy, którzy wyrażą zgodę na otrzymywanie treści marketingowych od firmy TOTALbet.
 • Trzeci freebet uzyskają gracze, którzy postawią pierwszy kupon na swoim koncie.
 • Czwarty bonus to nagroda za obstawienie pierwszego zakładu dotyczącego sportów wirtualnych.

Jeżeli gracz spełni wszystkie wymienione warunki, jego konto zasili freebet o łącznej wartości 40 złotych. W przeciwnym wypadku gracz będzie mógł skorzystać z nieco niższego bonusu.

Z jakich funkcji można skorzystać poprzez TOTALbet konto tymczasowe?

Bukmacherzy często podkreślają, że dopiero po weryfikacji konta gracz może uzyskać do niego pełen dostęp. Co jednak oznacza to w praktyce? Firma TOTALbet pozwala swoim graczom na posiadanie konta tymczasowego. Jest to konto założone za pomocą formularza rejestracyjnego, które jeszcze nie zostało zweryfikowane. Zmiana statusu konta następuje dopiero wtedy, gdy gracz prześle bukmacherowi dokumenty potwierdzające jego tożsamość. Jeśli weryfikacja tych dokumentów będzie pozytywna, gracz uzyska pełen dostęp do konta. Warto jednak wiedzieć, że nawet konto tymczasowe w TOTALbet ma swoje zalety. Przede wszystkim gracz może za jego pomocą wpłacać depozyty i obstawiać wydarzenia sportowe. Mało tego, konto tymczasowe umożliwia nawet skorzystanie z promocji startowej! Taka alternatywa wygląda więc naprawdę nieźle. Niestety, konto tymczasowe ma jedno, ale za to naprawdę istotne ograniczenie. Mianowicie jedynie pełna weryfikacja konta umożliwia wypłacenie pieniędzy. To oznacza, że wszelkie wygrane pozostaną na koncie do chwili, gdy gracz pozytywnie przejdzie procedurę weryfikacyjną. Jeśli więc ktoś chce tylko przetestować ofertę bukmachera, TOTALbet konto tymczasowe zapewni mu taką możliwość. Natomiast przy dłuższej grze weryfikacja konta stanie się po prostu konieczna.

Czy aplikacja TOTALbet jest dostępna na Androida?

Rosnąca powszechność urządzeń mobilnych sprawia, że coraz więcej osób obstawia mecze właśnie za pomocą smartfonów lub tabletów. Dlatego bukmacher TOTALbet stworzył dla swoich klientów specjalną aplikację na urządzenia mobilne. Tutaj pojawia się jedna dobra i jedna zła wiadomość. Dobrą nowiną jest fakt, że aplikacja TOTALbet jest dostępna na urządzenia z systemem Android. Dlatego większość graczy może z niej łatwo korzystać. Niestety, zła wiadomość jest taka, że owa aplikacja działa TYLKO na urządzeniach z Androidem. To z kolei oznacza, że osoby korzystające z innych systemów operacyjnych nie będą mogły z niej korzystać. Oczywiście bukmacher TOTALbet na pewno z czasem stworzy inne wersje aplikacji. Jednak do tego momentu niektórzy gracze muszą uzbroić się w cierpliwość.

TOTALbet szczegóły