PZBuk kod bonusowy, bonus powitalny oraz inne promocje

Zaktualizowano 2 września 2021

Kod bonusowy pzbuk aktywuje specjalną ofertę. Polskie Zakłady Bukmacherskie PZBuk (lub Cherry Online Polska sp. z o.o.) to legalny bukmacher, który uzyskał pozwolenie Ministerstwa Finansów na organizowanie zakładów wzajemnych pod koniec czerwca 2018 roku. Odpowiednia licencja znajduje się pod numerem PS4.6831.26.2017, jest ważna przez okres sześciu lat. W tym artykule znajdziesz przegląd aktualnych promocji w ramach oferty powitalnej oraz dedykowanej dla stałych graczy, a także kod bonusowy dla PZBuk.

Ocena oferty: 4/5 – Wrzesień 2021

Bukmacher PZBuk Zakłady Bukmacherskie oferują swoim klientom możliwość zawierania zakładów za pośrednictwem strony internetowej oraz aplikacji na urządzenia mobilne. Z poziomu witryny www gracz może zapełniać kupony zdarzeniami z pakietu przedmeczowego, z pakietu „Zakłady na żywo” oraz ze zbioru sportów wirtualnych. Zakres oferty obejmuje najpopularniejsze sporty (piłka nożna, siatkówka itd.) oraz niszowe dyscypliny (krykiet, darts itd.). Klienci mogą typować w obrębie najlepszych lig piłkarskich (Premier League, Bundesliga, La Liga, Serie A), największych turniejów sportowych (Liga Mistrzów, Liga Europy, skoki narciarskie, Wielki Szlem) oraz m.in. spotkań reprezentacji Polski podczas rozgrywek towarzyskich. Symulacje spotkań piłkarskich, koszykówkę oraz wyścigi zwierząt gracze znajdą w dziale „Sporty wirtualne” na tablicach bukmachera. Pełen pakiet zakładowy dostępny jest również z poziomu mobilnego (PZBuk aplikacja mobilna). Polskie Zakłady Bukmacherskie oferują darmowy zakład, kod bonusowy, program lojalnościowy, oraz inne bonusy bukmacherskie, które dostępne są zaraz po rejestracji konta.

kod bonusowy pzbuk

Na stronie bukmachera oraz w aplikacji mobilnej klient ma możliwość założenia profilu gracza, oraz uzyskania fachowej pomocy pracownika spółki. Wsparcie uzyska za pośrednictwem czatu, formularza kontaktowego (e mail) lub rozmowy (numer telefonu znajduje się na stronie www bukmachera). Sama rejestracja w nie zajmuje więcej niż kilka minut w PZBUK..

Promocje, które oferują zakłady bukmacherskie, to okazja do otrzymania pokaźnych profitów. Liczne dodatki kierowane są zarówno do nowych klientów, jak i do stałych bywalców. W PZBuk kod bonusowy, jak również darmowy zakład, bonus powitalny, opcja cash out czy zakład bez ryzyka (500 pln) należą do standardowych elementów oferty promocyjnej spółki.

Proste, uczciwe i transparentne zasady – oto cechy szczególne oferty promocyjnej PZBuk. W jej ramach można natrafić na niejeden profit w postaci freebetu, a nawet na atrakcyjny kod bonusowy. PZBuk ma miłośnikom bukmacherskich promocji naprawdę wiele do zaoferowania!

Kod bonusowy PZBuk

pzbuk bonus

Każdy nowy użytkownik serwisu bukmacherskiego Cherry Online Polska liczy na darmowy zakład (bonus freebet), który pozwala na wypróbowanie usług bez konsekwencji straty własnych pieniędzy. Szansę na zdobycie darmowego zakładu daje kod bonusowy. PZBuk współpracuje z szeregiem branżowych portali partnerskich, za których pośrednictwem udostępnia unikalne kody promocyjne albo inne bonusy dedykowane dla grupy uprzywilejowanych graczy. Prócz tego PZBuk dysponuje specjalnym programem lojalnościowym. W tak zwanym „Sklepie Gracza” można wymieniać zgromadzone w PZBuk punkty, które gracz otrzymuje za aktywność u bukmachera (zawieranie zakładów, wpłaty na saldo PZBuk). Kod bonusowy również może być aktywowany w tym miejscu. Za zgromadzone punkty w „Sklepie Gracza” można otrzymać wartościowe dodatki, w tym darmowe zakłady lub możliwość gry w formie zakładu bez ryzyka.

PZBuk Zakłady – jaki bonus oferuje bukmacher?

Nazwa

PZBuk

Adres www

pzbuk.pl

Bonus za rejestrację

600 pkt. w sklepie gracza

Pzbuk - kod bonusowy

PZVIP

O tym, jaki bonus oferuje legalny bukmacher PZBuk na start, decyduje sposób dokonania rejestracji w serwisie. Tradycyjny wariant utworzenia konta bezpośrednio poprzez stronę PZBuk przekłada się na okrojony pakiet korzyści. W praktyce ogranicza się do oferty cashback do kwoty 500 złotych.

Znacznie więcej można zyskać dzięki rejestracji, dysponując linkiem afiliacyjnym ze strony partnera lub mając specjalny aktualny kod bonusowy.

PZBuk premiuje takie pakiety powitalne dodatkowymi benefitami, dlatego warto zarejestrować konto, posiadając VIP-owski kod promocyjny. PZBuk z reguły przyznaje kontom założonym z kodem dodatkowe punkty, które można wymienić na różne bonusy i niespodzianki w „Sklepie Gracza”. Ale ekskluzywne kody promocyjne mogą dostarczyć także szeregu innych korzyści, takich jak np. freebet (zakład przedmeczowy za darmo).

Ponadto promocje związane z ofertą zakładów oraz pozostałe bonusy są dostępne dla stałych, a także aktywnych klientów serwisu. Z kodem bonusowym PZBUK można postawić zakład ako, nawet kupon wielokrotny. Darmowy zakład bez ryzyka to oferta kierowana głównie do nowych graczy, którzy chcą przetestować działanie serwisu, a także sprawdzić, czy oferta PZBUK jest odpowiednio do nich dopasowana. Podobne praktyki stosują inne firmy, jak np. Superbet zakłady bukmacherskie sp. z o.o.

PZBuk bonus powitalny, 500 pln – zakład bez ryzyka

PZBuk bonus powitalny

Bukmacher PZBuk oferuje ciekawy bonus powitalny, bonus od depozytu – cashback 500 zł za pierwszy przegrany zakład. Jest to więc darmowy zakład w wysokości do 500 zł. Ze względu na szczególne warunki, jakie mu towarzyszą, ten niepozorny bonus na start skrywa w sobie olbrzymi potencjał. Cashback, a więc gwarantowany zwrot stawki w przypadku nietrafionego kuponu, to duży komfort i trampolina do naprawdę sporych wygranych bez ryzyka w PZBuk. Bonus bez depozytu w narzuconej kwocie to duże udogodnienie dla graczy. I taka właśnie jest oferta powitalna w PZBuk na ubezpieczony zakład – „Cashback 500 zł”.

U większości bukmacherów oferujących bonus cashback jest ważny tylko dla pierwszego zakładu/kuponu po aktywacji bonusu. Oznacza to, że na zwrot wniesionej stawki można liczyć wyłącznie w momencie, kiedy pierwszy kupon okaże się przegrany. Zupełnie inaczej jest w PZBuk. Bonus w postaci powitalnego cashbacka pozostaje cały czas aktywny aż do chwili niepowodzenia w obstawianiu.

Jeśli gracz będzie typował rozważnie (co pozwoli mu na serię kilku bądź kilkunastu wygranych pod rząd), w dalszym ciągu będzie miał w zanadrzu „koło ratunkowe” w postaci cashbacka do 500 zł. Wielu typerów stosuje także strategię odmienną. Mianowicie tworzy ryzykowne kupony z wysokimi kursami, mając komfort popełnienia błędu oraz gwarancję zwrotu stawki.

Jakie są warunki aktywacji tego wyjątkowego bonusu? Tradycyjnie, tak jak w przypadku pozostałych zasad i wymagań dla ofert promocyjnych PZBuk, dziecinnie PROSTE! Każdy nowo zarejestrowany użytkownik automatycznie zyskuje prawo do cashbacka z limitem do 500 złotych, który jest aktywny aż do pierwszego potknięcia.

Aby uzyskać ewentualny zwrot, należy:

 • zarejestrować profil (całość zajmuje 3 minuty) oraz zatwierdzić regulamin promocji, potwierdzić numer telefoniczny gracza,
 • wpłacić odpowiednie środki na konto gracza (jest to bonus od depozytu) – bukmacher poinformuje wtedy klienta o maksymalnej wysokości ewentualnego zwrotu promocyjnego,
 • zawierać zakłady AKO (zakład wielokrotny) z kursem pojedynczego zdarzenia nie mniejszym niż 1.40,
 • zwrot stawki nastąpi za pierwszy kupon, który okazał się nietrafiony.

Zasady są dość klarowne, a możliwość otrzymania zwrotu dopiero za pierwszy nietrafiony kupon wydaje się bardzo atrakcyjnaZasady są dość klarowne, a możliwość otrzymania zwrotu dopiero za pierwszy nietrafiony kupon wydaje się bardzo atrakcyjna. Po rejestracji kod bonusowy na cashback automatycznie się aktywuje. Dzięki temu konto gracza może już brać udział w grach o obstawiać zakłady przedmeczowe. Bonus cashback to jedna z wielu promocji, które przyciągają nowych klientów do bukmachera.

Freebet 20 zł z kodem promocyjnym PZBuk

Jak już wspomnieliśmy, kody promocyjne i linki afiliacyjne zwiększające bonusy PZBuk znaleźć najczęściej można na stronach partnerskich. Jednak coraz częściej bukmacherzy sami decydują się na udostępnienie kodu bonusowego na swojej witrynie. Tak właśnie zrobił PZBuk. Rejestracja z kodem KODBONUSOWY20K nie zmienia wartości cashbacku, ale dodaje nowy element sprawiający, że oferta bukmachera staje się jeszcze bardziej atrakcyjna – zwłaszcza dla początkujących graczy, dopiero próbujących swoich sił w obstawianiu zakładów bukmacherskich.

Po wpisaniu w formularzu rejestracyjnym na stronie PZBuk kodu bonusowego, gracze poza cashabckiem 500 zł, otrzymują także dodatkowy darmowy zakład na 20 PLN. Jak wykorzystać freebet? Można to zrobić wysyłając dowolny kupon AKO z minimum dwoma zdarzeniami i kursem nie mniejszym niż 1.40 dla każdego z nich. Aby odebrać bonus PZBuk na darmowe zakłady bukmacherskie, wystarczy z poziomu zalogowanego użytkownika wybrać w rozwijanym menu „wybierz aktywną promocję” tuż obok pola stawki zakładu.

Co ważne, wygrane z takich zakładów bukmacherskich nie podlegają warunkom obrotowym!

Promocje czasowe i inne bonusy dla stałych graczy

pzbuk - bonus i promocje

Polskie Zakłady Bukmacherskie, bo tak brzmi pełne rozwinięcie nazwy spółki, przewidziały nie tylko bonusy powitalne, ale także obfity pakiet promocji dla osób posiadających konto w PZBuk. Bukmacher ceni lojalnych klientów, dlatego zawsze dba o świeży pakiet atrakcyjnych akcji bonusowych dla wiernych graczy. Niektóre promocje mają ograniczenia czasowe i związane są m.in. z cyklicznie odbywającymi się imprezami o wysokiej randze (np. Mistrzostwa Świata czy turnieje wielkoszlemowe).

Trzon oferty marketingowej stanowią jednak dobrze znane od lat akcje promocyjne, które znajdują uznanie w oczach typerów regularnie obstawiających wyniki zdarzeń w PZBuk. Kod bonusowy do skorzystania z takich promocji nie jest wymagany. W części akcji specjalnych gracze biorą udział automatycznie, jeśli ich kupony spełniają określone regulaminem zasady. Profity uzyskane z promocji w PZBuk dla stałych graczy rzadko podlegają obrotowi. Można więc z nich swobodnie korzystać, przeznaczając środki do wypłaty bądź dalszej gry.

Poniżej zestawiono aktualny pakiet promocji, z których może skorzystać każdy gracz PZBuk. Kod bonusowy, darmowe zakłady, premiowanie ryzykownej gry oraz nagrody związane z programem lojalnościowym to tylko część oferty, którą znajdziemy na tablicach bukmachera.

Bonus PZBuk – Kombo+

kombo plus w PZBuk

„Kombo+” w PZBuk to odmiana znanej z ofert innych bukmacherów akcji polegającej na premiowaniu dodatkową wygraną kuponów wielokrotnych (AKO). W porównaniu z propozycjami konkurencji procent ekstra dodatków za liczbę zdarzeń na kuponie nie jest zbyt wysoki, ale za to PZBuk nagradza już zakłady AKO z trzema typami! W ramach promocji „Kombo+” dodatkowa premia dotyczy zakładów na następujące dyscypliny i ligi:

 • Piłka nożna – Premier League, Bundesliga, La Liga, Serie A, Ligue 1 oraz Polska Ekstraklasa,. Ponadto rozgrywki: Liga Mistrzów, Liga Europy, Superpuchar Polski oraz mecze kwalifikacji Euro. Specjalne miejsce zajmują również mecze reprezentacji Polski podczas rozgrywek towarzyskich oraz w Lidze Narodów.
 • Tenis – spotkania w ramach turniejów cyklu ATP, WTA oraz Wielkiego Szlema,
 • Siatkówka – krajowe rozgrywki w Plus Liga, Pucharze Polski oraz Superpucharze Polski. Międzynarodowe mecze w Lidze Mistrzów, w Mistrzostwa Świata i Mistrzostwach Europy.
 • Piłka ręczna – tutaj liczy się SuperLiga, Puchar Polski, Bundesliga, jak również Liga Asobal. Ponadto brane są pod uwagę mecze w turniejach takich jak Liga Mistrzów, Mistrzostwa Świata oraz Mistrzostwa Europy.
 • Koszykówka – NBA oraz polska Energa Basket Liga.

Istotne jest tylko to, żeby żaden kurs na kuponie nie był mniejszy niż 1.30. Limit wartości dodatkowej wygranej wynosi 10 000 zł. Oto szczegóły premii:

 • jeżeli na kuponie znajdują się trzy zdarzenia, to wygrana jest zwiększana o 2%,
 • za cztery typy gracz uzyska dodatkowo 4%,
 • za pięć 7%,
 • za sześć zdarzeń wygrana zwiększy się o 14%,
 • w przypadku siedmiu i więcej zdarzeń, klient może powiększyć zysk aż o 25%.

Potencjalne wygrane nie podlegają warunkom obrotu. Po rozliczeniu kuponu lądują bezpośrednio na saldzie głównym gracza. Wystarczy więc skorzystać z opcji “Postaw zakład wielokrotny”, by uzyskać nawet 25% więcej.

PZBuk bonus – zakłady Kardio

Kolejna promocja czasowa to „Zakłady Kardio”. Pod tą nazwą kryje się typowanie w obrębie piłkarskiej oferty z działu „Zakłady na Żywo”, dostępnej z poziomu mobilnego (PZBuk aplikacja mobilna) albo strony www. W ramach tej akcji można prognozować i typować przedział czasu, w jakim zostanie strzelona bramka. Można się założyć, że gol padnie do 30 sekund, 1 minuty oraz 5 lub 10 minut. Ciekawą opcją jest też to, iż każdy z tych przedziałów jest podzielony dodatkowo na trzy odcinki, z przyporządkowanym kursem dla każdego z nich. Im później piłka wyląduje w siatce, tym wyższy będzie kurs, na który może liczyć obstawiający. Przykładowo, przy postawieniu, że gol padnie do 5 minut, okres ten dzielony może być jeszcze na strefy: 00:00-02:59, 03:00-04:29 i 04:30-05:00. Stawka zakładu zostanie przemnożona przez najwyższy kurs, jeżeli gol padnie w ostatnich 30 sekundach 5-minutowego okresu.

Promocja stanowi dość ciekawą opcję dla osób lubiących ryzykowną grę. Jest wyjątkowa na tle innych legalnych zakładów wzajemnych.

Bonus PZBuk – Cashback 12%

Zwrot 12% za każdy postawiony i przegrany kupon w czasie trwania promocji to znakomita okazja, aby odrobić część strat. Promocja jest czasowa – obejmuje okres 24 godzin. Co należy zrobić, żeby móc skorzystać z takiej okazji?

Zaakceptować regulamin promocji,

 • do akcji dopuszczane są tylko kupony AKO z kursem każdego zdarzenia nie mniejszym niż 1.40 oraz o minimalnej stawce 2.12 pln,
 • w przypadku błędnego typu gracz zostanie poinformowany o możliwości odzyskania 12% wkładu. Owe środki będą dostępne w formie darmowego zakładu,
 • tak otrzymaną kwotę można przeznaczyć jedynie na zakłady wielokrotne, przy czym kurs każdego pojedynczego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.40.

Końcowe wygrane lądują bezpośrednio na saldzie głównym gracza. Nie ma tu wymogu dodatkowego obrotu.

Pozostałe promocje PZBuk

Wśród innych promocji, jakie można znaleźć w PZBuk, warto skorzystać m.in. z „Mega kursu”, „Sklepu Gracza” oraz „Klubu Vip”.

Podwyższone kursy w PZBuk – bonus w postaci „Mega kursu”

Pod nazwą „Mega kursy” kryje się akcja powiększania kursów wybranych zdarzeń z oferty bukmachera PZBuk. Aby wziąć udział w promocji, wystarczy wejść w zakładkę „Mega kursy” i wybrać spośród wytypowanych przez spółkę wydarzeń. Oferta obejmuje różne dyscypliny sportowe, prócz tego jest dostępna w opcji na zakłady przedmeczowe oraz na żywo. Każdego dnia zbiór spotkań jest uaktualniany i dodawane są nowe propozycje.

Sklep Gracza PZBuk – kod bonusowy, darmowe zakłady i wiele innych

„Sklep Gracza” to miejsce, do którego ma dostęp każdy zarejestrowany klient. Walutę stanowią tutaj punkty, które są dodawane za praktycznie każdą czynność wykonywaną w obrębie zakładów organizowanych przez bukmachera. Program lojalnościowy pozwala graczom zbierać punkty, które naliczane są za utworzenie konta, zawieranie zakładów, codzienne logowanie, wpłaty oraz pierwszą wypłatę na i z salda PZBuk. Kod bonusowy (2021) również w tym miejscu może być wpisany. Nagrody, które się za nim kryją, są przypisane do konta.

Punkty lojalnościowe można wymieniać na różne bonusy w sklepie gracza, np. bonusy od depozytu, doładowania bez depozytu czy freebet na esport w PZBuk (darmowy zakład). Różnorodność oraz wysokości nagród wyróżniają spółkę na tle innych legalnych bukmacherów posiadających podobną ofertę.

Klub Vip PZBuk – tylko dla najlepszych

Klub Vip

Wzorem wielu innych legalnych bukmacherów, PZBuk Sp. z o.o. udostępnił dla swoich najlepszych graczy elitarny klub. Aby zostać jego członkiem, wystarczy regularnie zawierać zakłady oraz grać ryzykownie. Spółka sama wysyła zaproszenie do klubu za pośrednictwem oferty marketingowej, a klient musi się jedynie zgodzić na taką opcję.

Przynależność do „Klubu Vip” niesie ze sobą wiele wymiernych korzyści. Przede wszystkim klient ma dostęp do szerszej oferty promocyjnej bukmachera, poszerzonej oferty „Sklepu Gracza” oraz indywidualnej opieki ze strony dedykowanego pracownika bukmachera.

Wszystkie wymienione wyżej promocje należą do aktualnej (lub czasowej) oferty bukmachera PZBuk. Są na bieżąco poszerzane i uaktualniane. Warto regularnie odwiedzać punkty dostępowe do zakładów spółki, aby nie stracić okazji na ekstra środki na grę.

Opcja Cashout

Co prawda nie jest to typowy bonus, ale opcja, która zdecydowanie przekłada się na wysokość salda gracza w dłuższej perspektywie. Cashout pozwala zamknąć kupon przed rozstrzygnięciem wszystkich obstawionych zdarzeń. Dzięki temu spodziewając się przegranej, gacz może częściowo odzyskać stawkę postawionego zakładu.

Cashout dostępny jest zarówno w przypadku zakładów przedmeczowych, jak i „na żywo”, a jego wysokość jest każdorazowo ustalana przez bukmachera. Co więcej, opcja cashout umożliwia zamknięcie nie tylko kuponów AKO, ale także zakładów pojedynczych.

PZBuk – kod bonusowy VIP

pzbuk - kod bonusowy VIP

W PZBuk kod promocyjny VIP oznacza luksusowy bonus powitalny dla gracza, na który nie można liczyć w ramach standardowego pakietu startowego przy rejestracji. Akcje typu „Kod bonusowy PZBuk” można spotkać na stronach serwisów kooperujących z bukmacherem PZBuk. Kod bonusowy ma zwykle sekwencję literowo-cyfrową lub jest zaszyfrowany w specjalnym reflinku. Jeśli podczas rejestracji nie zostanie użyty VIP-owski kod bonusowy, PZBuk nie umożliwi już niestety cofnięcia procedury i kod promocyjny zostanie utracony.

FAQ – Najczęściej zadawane pytania o kod bonusowy PZBuk i aktualne promocje

Odpowiedzi na pozostałe pytania związane z bonusami w PZBuk tradycyjnie znajdują się w sekcji FAQ oraz na stronie bukmachera. W przypadku wątpliwości, można skontaktować się z pracownikiem spółki poprzez czat, e mail lub w formie rozmowy telefonicznej.

Jak założyć konto w PZBuk?

Zgodnie z obowiązującymi standardami na rynku bukmacherskim, również w PZBuk rejestracja jest niezwykle łatwa i szybka. Cały proces to jedynie trzy etapy, a ich przejście nie zajmie więcej niż kilka minut.

 • Krok 1: Na stronie głównej pzbuk.pl należy kliknąć przycisk „Zarejestruj się”, który przekieruje gracza do formularza rejestracyjnego.
 • Krok 2: Pierwsza zakładka w formularzu rejestracyjnym to miejsce na ustawienie unikalnej nazwy użytkownika, podanie adresu e-mail, wpisanie numeru telefonu i wymyślenie bezpiecznego hasła do konta. Poniżej znajdują się pola do zaakceptowania zgód marketingowych oraz RODO.
 • Krok 3: Kolejny etap to miejsce na podanie niezbędnych danych osobistych. Znajdują się tutaj pola, gdzie należy wpisać: imię, nazwisko, serię i numer dowodu osobistego, miejsce zamieszkania, datę urodzenia, płeć oraz numer PESEL. UWAGA: to także etap, w którym gracz może wpisać kod bonusowy PZBuk! Poniżej należy potwierdzić zaznajomienie się z regulaminem świadczenia usług.
 • Krok 4: To już praktycznie koniec. Teraz zostaje już tylko ustalić obowiązkowe limity gracza w ramach Odpowiedzialnej Gry.

Po przejściu przez wymienione trzy etapy na stronie PZBuk rejestracja konta jest już zakończona. Od teraz gracz może odbierać bonusy, wpłacać depozyty i obstawiać zakłady bukmacherskie. W tym celu PZBuk nie wymaga potwierdzania tożsamości. To konieczne będzie dopiero przy pierwszej wypłacie środków na konto bankowe. W PZBUK weryfikacja tożsamości przebiega bardzo szybko, więc gracze nie muszą zbyt długo czekać na pełną aktywację konta.

Bonus powitalny PZBuk – jak odebrać?

Nowi gracze, którzy chcą skorzystać z usług legalnego bukmachera PZBuk, bonus na start mogą odebrać poprzez wprowadzenie sekwencji kodu w 2. kroku rejestracji (pole „kod bonusowy”). Innym rozwiązaniem jest kliknięcie w link afiliacyjny w branżowym serwisie partnerskim.

Jaką ofertę powitalną przygotował PZBuk dla nowych graczy?

W standardowej ofercie powitalnej PZBuk proponuje nowym graczom ubezpieczony zakład w formie cashbacku o wartości do 500 złotych. Czym wyróżnia się ten bonus na tle rynkowej konkurencji? Inni legalni bukmacherzy zazwyczaj ograniczają cashback tylko do pierwszego postawionego kuponu. PZBuk zaproponował coś więcej – promocja dotyczy pierwszego przegranego kuponu dodanego z konta gracza. Oznacza to, że możemy mieć świetną passę w zakładach bukmacherskich, wygrywać raz za razem, a przy tym wciąż mieć cashback w zanadrzu.

Dodatkowo przy rejestracji z kodem promocyjnym dostępnym na stronie bukmachera, nowi użytkownicy mogą liczyć na darmowy zakład (freebet) o wartości 20 PLN.

Jak aktywować bonusy PZBuk na kuponie?

Aktywacja bonusów powitalnych w PZBuk jest niezwykle prosta. Aby skorzystać z Cashbacku, wystarczy wpłacić pierwszy depozyt o wartości minimum 20 złotych i postawić pierwszy zakład. W tej kwestii bukmacher nie stawia wygórowanych wymagań: musi to być kupon z przynajmniej dwoma zdarzeniami, gdzie każde z nich nie może mieć kursu niższego niż 1.40.

Do tego gracz ma do dyspozycji bonus w postaci darmowego zakładu o wartości 20 PLN. Warunki jego aktywacji są takie same jak w przypadku cashbacku.

Jakie są warunki obrotu bonusami w PZBuk?

W tej kwestii PZBuk ma zdecydowanie jedne z najmniej wygórowanych wymagań na rynku. W przypadku freebetu otrzymanego po wpisaniu kodu promocyjnego wystarczy postawić kupon o wartości 20 złotych, na którym znajdować będą się dwa zdarzenia z kursami pojedynczymi nie mniejszymi niż 1.40. Wygrana z takiego kuponu nie podlega już warunkom obrotowym i gracz może ją wypłacić na konto bankowe. Takie same warunki obowiązują w promocji powitalnej na cashback.

Czy i jak w PZBuk można otrzymać freebet?

W zależności od aktualnej oferty nagród PZBuk kod promocyjny może torować drogę do bezpośredniego otrzymania specjalnego freebetu na darmowy zakład albo puli gratisowych punktów. W tym drugim wariancie gracz sam może spożytkować otrzymane punkty, dokonując ich wymiany na różne bonusy bądź freebety w zakładce „Sklep Gracza” PZBuk. Freebet bez depozytu, przy odrobinie szczęścia, może przełożyć się na dużą wygraną, bez potrzeby wpłacania własnych środków.

Co to są punkty PZBuk? Bonus: cashback, freebet i wiele innych

Punkty lojalnościowe w PZBuk to oficjalny środek płatniczy w sklepie bukmachera. Są w nim dostępne bonusy od depozytu, doładowania bez konieczności dokonywania wpłaty bądź freebety. Ta wyjątkowa waluta to premia od PZBuk za aktywność w serwisie oraz różne czynności, takie jak np.:

 • rejestracja konta – 600 punktów,
 • logowanie do serwisu – 25 pkt./dzień,
 • każdy zweryfikowany pozytywnie dokument – 500 punktów,
 • każda wpłata 50 zł = 50 punktów,
 • dodatek bonusowy za pierwszy depozyt – 100 punktów.

Mając do dyspozycji VIP-owski kod promocyjny, PZBuk często zasila saldo sporą liczbą darmowych punktów na dobry start. W zamian za punkty można np. kupić w sklepie PZBuk: freebet za 5 zł, darmowy bonus 50 zł, bonus 20% od depozytu (do 50 zł) lub za 20 000 punktów lojalnościowych bonus 50% od depozytu (do 100 zł).

Czy PZBuk posiada aplikację mobilną?

Tak, PZBuk przygotował dla swoich graczy nowoczesną aplikację mobilną, którą zainstalować możemy na urządzeniach z systemami iOS oraz Android. Dzięki niej użytkownicy serwisu mają dostęp do pełnej oferty na zakłady sportowe przedmeczowe oraz „na żywo” z dowolnego miejsca i o każdej porze. Aplikacja PZBuk umożliwia stawianie kuponów, szybkie wypłacanie wygranej gotówki i korzystanie z opcji cashout. Co więcej, dla fanów gry mobilnej PZBuk udostępnia dedykowane zakłady Kardio, których nie znajdziemy w desktopowej wersji serwisu. Aplikacja mobilna PZBuk umożliwia także grę z kodem bonusowym. Możliwe są do zbierania punkty lojalnościowe, a pierwsze z nich wpadają już po rejestracji kod bonusowy PZBUK.

Czy w PZBuk działa osobny bonus mobilny?

Niestety aktualnie PZBuk nie oferuje dodatkowego bonusu mobilnego przygotowanego wyłącznie z myślą fanach gry na smartfonach. Na szczęście bogata oferta powitalna jest na tyle korzystna, że możemy na to przymknąć oko. Nie mniej jednak liczymy na to, że w najbliższej przyszłości w ofercie bukmachera PZBuk ekstra bonus mobilny jeszcze się pojawi.

Czy PZBUK kod bonusowy jest atrakcyjny na tle innych bukmacherów?

PZBUK kod bonusowy to oferta, która jest już dość standardowa. Praktycznie każdy legalny bukmacher ma taką promocję w swojej ofercie. Nie jest także nowością zakład bez ryzyka na zakład ako, czy darmowy zakład o wartości kilkuset złotych po spełnieniu szeregu warunków. Nie zmienia to jednak faktu, że w PZBUK bonusu dla zakładów wzajemnych nie można wykorzystywać wielokrotnie. Użycie kodu promocyjnego PZBUK uprawnia za to do wyższych wygranych, a także wielu innych benefitów, jak zakład bez ryzyka. Jeśli uwielbiasz obstawiać, ale nie wiesz, na jakiego bukmachera się zdecydować, zawsze możesz założyć konto tymczasowe, które jednak nie umożliwia wypłat, ale pozwala na lepsze zapoznanie się z serwisem i ofertą bukmachera. Nie trzeba od razu wpłacać depozytu, ponieważ niektórzy czasami już na starcie dają pieniądze do gry.

Krzysztof Brommer

Dziennikarz sportowy w ciągu już prawie 15 lat, jest również pasjonatem piłki nożnej. W naszym zespole obecny od 2020 roku. Oprócz tego od 2019 roku jest częścią zespołu największego legalnego polskiego bukmachera. Krzysztof odpowiada za treści związane z typowaniem i nowościami bukmacherskimi. Bardzo cenimy jego wiedzę i doświadczenie, które pozwala tworzyć obszerne i przydatne artykuły dla naszych czytelników. Konto Twitter znajduje się pod tym linkiem.

5 1 vote
Ocena artykułu
10 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Po raz pierwszy słyszę o tym bukmacherze. Ale z tego artykułu można wnioskować, że cashback jest ważny do momentu niepowodzenia zakładu a nie jak w większości buków – tylko na pierwszy kupon. Jeśli to jest tak, no to warto spróbować. Ciekawe będzie porównać z STS, z którego w tej chwili korzystam.

Cashback tutaj naprawdę wygląda sympatycznie. Nie wiem dlaczego tak nie robi reszta z listy bukmacherów. Zaczekam aż się pojawią nowe opinii :p Bo na razie ten buk nie budzi zaufania.

No i jak się doczekałeś?:) Dość różne opinie. Pzbuk proponuje ciekawy cashback. Warto spróbować.

na liście MF jest niby z 2017 roku, a słyszę o nim dopiero dziś. Nie to że jestem zawodowym graczem, ale kilka kont od innych buków mam. Dość wysoki cashback. Sprawdzę to i odpiszę.

A nie słyszałeś o nim ponieważ nie jest on wspaniałym bukmacherem. Dobry cashback i tyle. Tak ciekawie oferują swoje kody bonusowe, że mi się wydaje iż same zakłady teraz polegają na tym aby zaproponować super ofertę na start a reszta (aplikacja, wypłaty, support itd) nie bierze się pod uwagę

Chyba najgorsza oferta spośród wszystkich bukmacherów. Nigdy nie lubiłem pzbuk. Chociaż i słyszę o nim dość rzadko. Ale z opisu można wnioskować że mają niby dobry chashback – to chyba jest jedyna zaleta.

Nie przekonał mnie ten buk.
Oferta na 2.
Dużo braków. Brak dodatkowego bonusu mobilnego.

Coś mi tak się nie chcę czytać tego wszystkiego… Ale widzę że jakaś dyskusja nawet została stworzona. Zerknąłem na tabelkę na samym początku i widzę że tam są wspominane jakieś punkty w sklepie gracza. O co tam chodzi ktoś wie?

Z punktu widzenia marketingu jest to najlepsza oferta. Zwrot nietrafionej stawki – genialnie.
Szkoda że nie lubię tego bukmachera, w przeciwnym wypadku na pewno bym wypróbował. Może jednak to i zrobię bo promocja powitalna jest naprawdę mega ciekawa.

Nie… pzbuk to porażka. Idźcie do STS – polecam. Po tym jak będziecie mieli (albo nie) sukces z realizacją kodu promocyjnego, powstanie problem z czatem, który prawie nie działa.