LVBET kod promocyjny, bonus powitalny oraz inne promocje

Zaktualizowano 2 września 2021

Sprawdź w tym artykule aktualny u bukmachera LVBET kod promocyjny. LV BET zakłady bukmacherskie sp. z o.o. jest to jeden z czołowych bukmacherów na rynku polskim, który charakteryzuje się jedną z najciekawszych ofert sportowych. Ponadto zapewnia on liczne promocje i atrakcyjny program lojalnościowy LVBET. Oferowany przez bukmachera bonus obejmuje nagrody od dwóch pierwszych depozytów, cashback od trzeciego depozytu oraz freebet.

kod promocyjny u bukmachera lvbet

Kod promocyjny LVBET

Po rejestracji z użyciem kodu promocyjnego LVBET ze strony partnerskiej bukmachera użytkownik otrzymuje dodatkowy bonus bez depozytu w ramach powitania, a także jeden z najwyższych bonusów na start dostępnych na rynku polskim. Wynosi on 3000 zł. Standardowy bonus powitalny składa się z 2000 zł od pierwszej wpłaty i 1000 zł od drugiego depozytu. Posiadacze stałych karnetów klubów sponsorowanych przez bukmachera mogą dostać dodatkowo 50 zł na darmowy zakład. Ponadto fani zakładów wzajemnych, którzy zarejestrują nowe konto gracza w LVBET mogą liczyć także na atrakcyjne 20 zł bez depozytu oraz 333 zł zakładu bez ryzyka.

Ocena oferty: 4.1/5 – Wrzesień 2021

LVBET bonus to standardowa oferta dla nowych graczy, jaką ma praktycznie każdy bukmacher legalnie działający na terenie Polski. Dzięki temu użytkownicy mają niepowtarzalną szansę podwyższyć swoje wygrane, bez konieczności wpłacania wysokich depozytów. Najciekawiej prezentuje się kod promocji LVBET, który daje okazję zagrać bez konieczności wpłacania depozytu. Ponadto nowy użytkownik ma możliwość założenia konta tymczasowego, które uprawnia go do obstawiania zdarzeń i typowania wyników przez stronę bukmachera, a także skorzystania z bonusu LVBET. Kod promocji to BETOMANIA.

LVBET bonus – poznaj ofertę i zasady

LVBET bonus powitalny

Aby otrzymać powiększony bonus powitalny do 3333 zł, wystarczy zaledwie kilka kroków. Jak otrzymać bonus w LV BET? Po pierwsze trzeba utworzyć nowe konto LVBET. Rejestracja jest bardzo prosta i szybka. Zajmuje zaledwie kilka minut. Pod tym względem bukmacher LVBET wygląda naprawdę imponująco, ponieważ nie każdy legalny bukmacher wymaga minimum formalności. W niektórych przypadkach są to nawet trzy etapy rejestracji, wraz z potwierdzeniem tożsamości i wysłaniem skanu dowodu lub rachunku obciążającego nowego gracza. Po rejestracji należy następnie zaakceptować otrzymywanie ofert bonusowych i informacji w czasie pełnego procesu rejestracyjnego i odebrać kod promocyjny. Można także wpisać kod promocyjny, który udostępniany jest okresowo na stronach partnerów.

W przypadku konkretnych dodatków niezbędne jest wykonanie kilku czynności krok po kroku, aby odebrać bonus. W tym kontekście warto przeanalizować dokładnie instrukcje podane poniżej bądź zapoznać się z tymi dostępnymi bezpośrednio na stronie bukmachera. Niektóre z promocji mogą bowiem okazać się dość nieoczywiste do odblokowania. Z drugiej strony wykluczają możliwość wykorzystania ich przez przypadek. Co ciekawe, wymagania stawiane przez LV BET nie są zbyt wygórowane i praktycznie każdy może bez najmniejszego problemu wykorzystać LV Bet kod promocyjny. Gracze bardzo chętnie korzystają z bonusu z mnożnikiem lub opcji bezpieczny kupon. Oferta LV BET jest mocno rozbudowana i oprócz standardowych dyscyplin sportowych można znaleźć także sporty wirtualne, które coraz bardziej podbijają rynki bukmacherskie.

LVBET – bonus powitalny oraz bonus z mnożnikiem

Nazwa

LVBET

Adres www

lvbet.pl

Bonus od wpłaty

Pakiet powitalny do 3000 PLN

LVBET kod promocyjny

Kod promocyjny - BETOMANIA

Dla nowych graczy bukmacher LVBET przygotował maksymalny bonus do 3000 zł na start od dwóch pierwszych depozytów oraz zakład bez ryzyka 333 zł. Bukmacher oferuje też bonus bez depozytu 20 zł. Darmowy zakład jest możliwy do uzyskania w ramach bonusu powitalnego, jednak dopiero po pełnej rejestracji konta gracza i zaznaczeniu po zalogowaniu na konto opcji „Potwierdzam, że chcę otrzymać bonus bez depozytu”. W ciągu 48 godzin zostaje dodany do konta bonus, który można wykorzystać w ciągu maksymalnie 30 dni. Darmowy zakład wynosi 1 zł pomnożony razy 20. Jego realna wartość wynosi więc 20 pln bez depozytu w bonusie. Kod promocji można wpisać już na początku rejestracji konta użytkownika.

Osoby chcące postawić swój pierwszy darmowy zakład o wartości 20 pln muszą przede wszystkim spełnić kilka warunków, jednak nie są one tak wymagające, jak w przypadku innych bukmacherów. LV BET bonus bez depozytu jest aktywowany bez konieczności wpłacania własnych środków. Użytkownik po założeniu konta poprzez formularz rejestracyjny i aktywowaniu swojego konta musi zalogować się na koncie gracza i dokończyć pełną rejestrację oraz zaznaczyć opcję „Potwierdzam, że chcę otrzymać bonus bez depozytu”. Bonus freebet (bez depozytu) zostanie automatycznie aktywowany na koncie gracza przez bukmachera LVBET po weryfikacji przesłanych dokumentów przez pracowników firmy. Bonus w wysokości 20 pln można wykorzystać na dowolne rozgrywki, z wyłączeniem sportów wirtualnych. Promocji LVBET jest znacznie więcej, ale opisane są one poniżej.

Ważne, aby LVBET bonus bez depozytu aktywować tuż po rejestracji, aby nie przepadł. Użytkowników nie powinno także dziwić, jeśli na koncie pojawi się bonus w wysokości 1 zł. Dlaczego? Otóż w przypadku bonusu bez depozytu to tak naprawdę bonus z mnożnikiem x20. Formalnie jego wartość wynosi 1 zł, ale w momencie aktywacji bonusu bez depozytu kurs całkowity kuponu wynosi 20 razy (słynny mnożnik kursu 20 LV BET), co de facto umożliwia postawienie darmowego zakładu bez depozytu 20 pln.

Z uwagi na to, że darmowe promocje powitalne przyciągają najwięcej nowych grających i LV BET bonus w wysokości 1 zł (bez wpłacania – bonus z mnożnikiem x20) można najszybciej odebrać, nowi bukmacherzy robią wszystko, aby ich przyciągnąć do siebie. Bonus z mnożnikiem to ciekawa oferta, która z pewnością przekłada się na atrakcyjność oferty. To oczywiście sprawia, że bukmacherzy licytują się o kod bonusowy bez depozytu, podnosząc ponad standard wysokości freebetów online. W ramach tych promocji otrzymasz bonus, który umożliwi Ci zagranie za darmo i zapoznanie się z serwisem. Kod bonusowy LVBET dostępny jest na stronie bukmachera i jego partnerów.

W LVBET bonus na start to aż do 3000 zł od dwóch pierwszych wpłat

lvbet bonus

Odbioru bonusu powitalnego można dokonać w czterech krokach. Przede wszystkim należy założyć konto na stronie lub w aplikacji mobilnej LV BET i dokonać wpłaty pierwszego depozytu, zaznaczając opcję „Bonus Powitalny 2000 PLN”. Następnie by odblokować mnożnik kursu całkowitego x100 i przygotować kupon kombi z minimum 3 zdarzeniami o kursie min 2,50 i kursie min 1,25 na każdą selekcję. Kolejne 2 kroki są analogiczne, lecz dotyczą drugiego depozytu, za który można dostać bonus o wysokości 1000 PLN.

Warto wytłumaczyć dokładnie, o co w tym wszystkim chodzi. LVbet kod promocyjny od pierwszego depozytu do 2000 zł przypomina standard bonus od depozytu do 100 procent, więc nie jest tak skomplikowany, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. LVBET uznało, że kurs, za jaki zagrają nowi gracze zostanie pomnożony x 100, a wartość bonusu będzie wynosić 1 procent wpłaty. Dla przykładu – jeśli użytkownik wpłaci 500 złotych, otrzyma 5 złotych na grę z mnożnikiem kursu całkowitego x 100, co łącznie da mu aż 500 zł. Bukmacher zastrzega jednak, że użycie bonusu z mnożnikiem jest możliwe tylko dla kuponu z minimum trzema obstawionymi zdarzeniami, których łączny kurs wyniesie przynajmniej 2.50, a minimalny kurs każdego ze zdarzeń to 1.25. Wpłata aktywująca LV BET kod promocyjny wynosi 50 PLN. Czas na wykorzystanie wykorzystanie bonusu z mnożnikiem to 30 dni. Jest to bardzo długo, a więc każdy gracz ma wystarczającą ilość czasu, aby ze spokojem obstawić odpowiednie zdarzenia i wykorzystać bonus z mnożnikiem kursu całkowitego x100.

Na podobnych zasadach działa także bonus od drugiego depozytu. W tym przypadku wpłata także musi wynosić przynajmniej 50 zł, ale gracz otrzymuje tym razem 50% wartości wpłaconych środków do kwoty 1000 zł. Warunki kuponu gratyfikacje bonusu z mnożnikiem, są takie same jak w przypadku bonusu od pierwszego depozytu. LV BET nagradza również użytkowników, którzy nie grają na wysokich kwotach. Jeśli gracz zdeponuje środki w zakresie od 10 do 49 zł również otrzyma bonus z mnożnikiem kursu x10. Oczywiście, kupon musi się składać z co najmniej 3 zdarzeń, po łącznym kursie min 2.50.

Odbierz i wykorzystaj bonus LVBET, a następnie ciesz się wysokimi wygranymi! Użyj kodu promocyjnego podczas rejestracji w LV BET, odbierz bonus i postaw kupon jeszcze dzisiaj.

Zakład bez ryzyka 333 PLN

Zakład bez ryzyka 333 PLN

LVBET przygotował również bonus, który można uzyskać po trzecim depozycie. To zakład bez ryzyka o wysokości do 333 zł. By go uzyskać, należy wpłacić co najmniej 25 zł oraz zaznaczyć przy dokonywaniu trzeciej wpłaty okienko „zakład bez ryzyka”. By wykorzystać bonus, należy zagrać zakład o kursie co najmniej 1,75 – pojedynczy lub kombi. Jeśli zakład będzie przegrany, gracz otrzyma zwrot środków na konto bonusowe. Zwrócone środki podlegają 1-krotnemu obrotowi po kursie min 1,75.

Legalny bukmacher internetowy LVBET oferuje bardzo atrakcyjne warunki oraz kod promocyjny, który uprawnia do zakładu bez ryzyka. Kod promocyjny LVBET daje możliwość uzyskania bonusu maksymalnie do 333 zł i jest przyznawany po trzeciej wpłacie na depozyt. Minimalna wpłata, która uruchamia kod promocyjny LVBET to 25 zł. Należy jednak pamiętać, możliwość skorzystania z cashbacku pojawia się w momencie doładowania konta gracza trzecią wpłatą. Wtedy wyskakuje okienko bonusowe zakładu bez ryzyka. Na koncie bonusowym pojawią się środki z wpłaty powiększone o 1%. Maksymalna kwota, jaką może zostać doładowane konto z kodem promocyjnym włącznie, to 333,3 zł. Depozyt ten można wykorzystać na zakład bez ryzyka. Jak już zostało wspomniane, aby zakład był bezpiecznym, musi mieć kurs min. 1.75. Liczą się kupony z zakładami kombi i pojedynczymi. Gracz ma możliwość samodzielnie zdecydować, jaka będzie wysokość kwoty zakładu bez ryzyka. Jeśli kupon okaże się przegrany, to gracz otrzyma zwrot stawki zakładu na konto bonusowe. Co istotne, zwrot podlega wymogowi obrotu, ale jest to jedynie 1-krotny obrót po kursie min. 1.75. Jak widać, oferta zakładu bez ryzyka jest niezwykle atrakcyjna i warto z niej skorzystać. Możliwość uzyskania dodatkowego bonusu w kwocie 333 złote pozwala na jeszcze większe możliwości obstawiania różnych zdarzeń w wyższych kursach, ponieważ nie ma ryzyka, że postawione pieniądze na zakład przepadną.

LV BET bonus – 14 dni bez VAT

14 dni bez VAT

Na graczy czeka nie tylko kod promocyjny LVBET. Bukmacher dorzuca do pakietu powitalnego jeszcze jeden bonus „Zbijamy podatek po rejestracji”. Nowi użytkownicy, którzy zarejestrują swoje konto w LV BET, będą mogli przez czternaście dni typować zakłady bez podatku. Oznacza to, że przez dwa tygodnie od stawek przeznaczonych na zakłady w LVBET nie będzie pobierany podatek. Warto także dodać, że do promocji zaliczają się tylko i wyłącznie kupony z przynajmniej 3 zdarzeniami i kursem całkowitym nie mniejszym niż 2.40. Akcja promocyjna dotyczy zakładów przedmeczowych i na żywo, a także łączy się z kod promocyjny LV BET.

Dodatkowa kasa na sporty wirtualne do 600 pln

Istnieje jeszcze jedna opcja bonusu powitalnego, która również jest bardzo zachęcająca. Gracz, który wpłaci po rejestracji depozytu przynajmniej 20 pln, będzie mógł wybrać opcję „Bonus powitalny 600 PLN wirtualki”. Na jego konto bonusowe trafi wtedy bonus 100% od wpłaty do 600 zł. Skorzystanie z niego oznacza, że bonus i depozyt znajdą się łącznie saldzie bonusowym. Możliwość wypłaty środków pojawi się dopiero w momencie przynajmniej sześciokrotnego obrotu nimi po minimalnym kursie 1.50 pln. Do obrotu zaliczone zostaną tylko zakłady postawione na sporty wirtualne. Promocja ta wyklucza bonus 100% od wpłaty do 1000 pln i jest aktywna przez 30 dni. Należy jednak pamiętać, że nie będą uwzględniane kursy niższe niż 1.50 pln. Bonus jest bardzo atrakcyjną promocją dla osób, które wiedzą jak obstawiać sporty wirtualne. Niemniej każdy może spróbować swoich sił. Zarówno nowi gracze, jak i stali użytkownicy LV BET.

LVBET – promocje dla stałych graczy

LVBET – promocje

LVBET posiada w swojej ofercie szereg promocji bukmacherskich przeznaczonych dla stałych graczy. Pozwalają one na powiększanie kwot wygranych i otrzymywanie dodatkowych środków na zakłady w LVBET. Bonus, który jest szczególnie wart uwagi to Gruby Kupon w LVBET, który pozwala obstawiać z kursem 20% wyższym niż standardowo. Ponadto często dostępna jest promocja Multikozak, w ramach której bukmacher oferuje wyższą wygraną na kupony kombi z określoną ilością selekcji. Oczywiście jest jeszcze kod promocyjny. LV BET to bukmacher, który szczególnie docenia swoich stałych użytkowników i nagradza ich za lojalność. Interesujący jest 50 pln bonus oraz LVBET kod promocyjny, który pozwala postawić bezpieczny kupon 5+.

Bonus LVBET za karnet

Organizator zakładów bukmacherskich LV BET prowadzi ścisłą współpracę z określonymi klubami sportowymi. LVBET aktywnie wspiera polski sport, a przy tym nagradza kibiców. W przypadku, gdy gracz jest kibicem Wisły Kraków, to może otrzymać bonus 50 zł na zakłady w ramach LVBET. Darmowe 50 zł od LVBET Bonus może trafić na konto użytkownika, jeśli posiada on imienny karnet na mecze Wisły.

Ponadto niektórzy użytkownicy zakładający konto z kodem promocyjnym, mają szansę uzyskać bonus na zakłady bukmacherskie od LVBET. Akcja promocyjna bez depozytu w wysokości 50 pln dotyczy także wszystkich graczy, którzy posiadają karnety na mecze Widzewa Łódź, Stali Mielec i Uni Leszno. W celu uzyskania ekstra środków w kwocie 50 pln należy wysłać e-mail o tytule „Karnet Wisła Kraków / Widzew Łódź, Stal Mielec / Unia Leszno” na adres: [email protected] ze zdjęciem swojego imiennego karnetu. Weryfikacja karnetu może potrwać do 48 godzin. Promocja LVBET jest aktywna przez 30 dni i dotyczy tylko i wyłącznie posiadaczy karnetów na rok 2020/2021. Obecnie jednak ze względu na sytuację związaną z pandemią koronawirusa, akcja LVBET została wstrzymana. Niemniej, zapewne bukmacher wróci do niej, gdy kibice będą mogli wchodzić na stadiony i dopingować swoje drużyny.

LV KOMBI BOOST

To prawdziwa nowość, która zwiększa szanse na wysokie wygrane z zakładów bukmacherskich. Dzięki promocji LV KOMBI BOOST kurs całkowity zakładu w LV BET może zostać powiększony nawet o 75%. Aby skorzystać z tego bonusu, należy postawić kupon z minimum trzema zdarzeniami i kursem każdego z nich nie mniejszym niż 1.25. BOOST naliczany jest w zależności od ilości selekcji na kuponie. Przykładowo dla trzech zdarzeń jest to +3% kursu całkowitego, dla czterech już +7% i tak dalej. Maksymalny bonus doliczany jest do kuponu zawierającego 13 selekcji.

Bezpieczny kupon 5+

LVBET oferuje także postawienie bezpiecznego kupony 5+. Wystarczy postawić kupon AKO z przynajmniej pięcioma zdarzeniami po całkowitym kursie 3.0 za minimum 20 pln. Jeśli jedno zdarzenie na kuponie okaże się nietrafione, gracz otrzyma zwrot postawionej stawki w postaci bonusu. Akcja jest podobna do LVBET kod 1000 pln. Maksymalnie użytkownik może otrzymać 50 pln. Bonus jest ważny pod warunkiem, że kupon będzie zawierał zdarzenia z jednego tygodnia, czyli od poniedziałku od godz. 00:00 do niedzieli do godz. 23:59. Do promocji zaliczany jest pierwszy kupon spełniający warunki, jednak z promocji bezpieczny kupon 5+ można korzystać co tydzień. Bonus jest możliwy do wypłaty pod warunkiem jego trzykrotnego obrotu po kursie min. 1.75. Obstawiać można różne zdarzenia i dyscypliny sportowe. Może to być Fame MMA, Liga Mistrzów, Australian Open, ważne, aby toczyły się one w jednym tygodniu.

Pozostałe promocje i bonusy LVBET

Oferta promocyjna dla stałych graczy, którzy regularnie obstawiają zakłady sportowe jest dość atrakcyjna w LVBET. Bonus bukmacherski najczęściej związany jest z popularnymi wydarzeniami sportowymi, takimi jak Ekstraklasa, Liga Mistrzów, Liga Europy, NBA czy np. turnieje tenisowe. Stanowią one okazję do zgarnięcia freebetów lub dodatkowych środków na grę. Czasami zdarzają się także nagrody rzeczowe jak np. smartwatche.

Przykładem bonusów czasowych jest promocja na puchary piłkarskie rozgrywane na terenie Europy. Inną sprawą jest tzw. Gruby Kupon, który umożliwia obstawianie wybranych przez bukmachera spotkań z kursem wyższym o nawet 20%. Łatwo obliczyć, że ewentualna wygrana wydarzenia, wytypowanego w ramach akcji Gruby Kupon, może przynieść znacznie większe zyski niż zakład postawiony bez wspomnianej promocji.

LV Punkty – wymieniaj punkty na nagrody w LVBET

LV Punkty

Program lojalnościowy LV Punkty to kolejna okazja do tego, aby zgarnąć dodatkowe środki na grę lub je wypłacić. Gracze otrzymują je po prostu za obstawianie kuponów. Oczywiście nie trzeba tego robić regularnie, ale im częściej się gra i za większe stawki, tym więcej LV punktów się zdobywa, które można następnie wymienić na pieniądze. Za każde wydane 25 złotych użytkownik dostaje 1 punkt. 100 punktów to 5 złotych. Warto podkreślić, że środki, które pochodzą z wymiany punktów, nie podlegają obrotowi, tak jak to jest w przypadku LV BET kod promocyjny. Oferta promocyjna dotyczy zakładów przedmeczowych, a także na żywo. Wpisując kod promocyjny LVBET podczas rejestracji konta, następuje natychmiastowa aktywacja programu lojalnościowego.

Gruby Kupon

To cykliczna promocja, w ramach której bukmacher LV BET każdego dnia przygotowuje gotowy kupon z podwyższonym kursem – nawet o +20%! Aby z niego skorzystać, wystarczy przejść do zakładki „Promocje” na stronie bukmachera, kliknąć GRUBY KUPON i sprawdzić obowiązującą danego dnia ofertę specjalną.

Gracze z większym stażem potrafią grać tylko na takich specjalnych promocjach, dzięki czemu nie inwestują zbyt dużo własnego kapitału, a obracają tym, co wygrają. To rozsądne rozwiązanie, ale trzeba mieć świadomość tego, że należy bezbłędnie obstawiać wydarzenia sportowe.

OPERACJA: ESPORTS – zwrot 100 PLN

Wraz z ciągle rosnącą popularnością wydarzeń e-sportowych bukmacher LV BET przygotował dedykowaną promocję stworzoną właśnie z myślą o fanach cyfrowej rozrywki. Dzięki Operacji Esports gracze mają szansę zgarnięcia dodatkowych 100 złotych każdego tygodnia. Jakie są warunki?

Aktywacja bonusu będzie możliwa po dokonaniu obrotu o wartości minimum 500 złotych na kuponach kombinacyjnych z oferty wybranych zdarzeń esportowych. Obrót naliczany jest od północy w czwartek do środy o godzinie 23:59. Jeśli warunek zostanie spełniony, gracz otrzyma bonus 100 PLN. W promocji biorą udział wydarzenia z oferty gier Counter Strike GO, Dota 2, Starcraft, Starcraft 2, FIFA, King of Glory, Rainbow Six, Call of Duty, Overwatch oraz LEague of Legends.

Otrzymany bonus ważny jest przez 30 dni, a warunki obrotowe w tym wypadku to 5x. Kurs minimalny kuponu to 1.75.

Dwie dychy na sporty wirtualne

Na podobnej zasadzie do wyżej opisanej promocji dotyczącej esportu, działają „dwie dychy na sporty wirtualne” – promocja pozwalająca otrzymać bonus za postawione zakłady w danym tygodniu. Aby uzyskać środki bonusowe, należy stawiać w ciągu tygodnia zakłady bukmacherskie z oferty sportów wirtualnych na łączną kwotę przynajmniej 100 złotych, z kursami minimum 1.50. Po spełnieniu opisanych warunków, na konto bonusowe trafia 20 złotych na zakłady w kolejny poniedziałek. Przyznane środki bonusowe podlegają pięciokrotnemu warunkowi obrotowemu z oferty sportów wirtualnych. Można więc zyskać darmowy zakład na sporty wirtualne.

Ocena serwisu LV BET

jak odebrać bonus powitalny w lvbet

LV BET jest jednym czołowych legalnych bukmacherów, który działania na terenie Polski. Widać to między innymi na przykładzie serwisu internetowego dla graczy, który na koniec 2020 roku został znacznie ulepszony zarówno pod względem szaty graficznej, jak i całej oferty zakładów wzajemnych. Ciemne kolory świetnie dopełniają całokształt graficzny, nadają stronie internetowej elegancji, a żółte i białe dodatki stanowią bardzo dobry kontrast dla głębokiej czerni. Warto zaznaczyć, że w połowie 2019 roku bukmacher LV BET poprawił wygląd strony, poprzez zmianę logo oraz ulepszając funkcjonalność witryny internetowej.

Na stronie głównej znaleźć można wszystkie najważniejsze informacje, a na środku znajduje się slider z aktualnymi promocjami oraz interesującymi wydarzeniami do obstawienia. Poniżej „Zakłady na żywo” i „Najlepsze zakłady”, czyli te zdarzenia, które względem analityków LV BET są najciekawsze dla graczy. Po lewej stronie tradycyjnie znajduje się lista dyscyplin, na górze „Polecane”, poniżej kilkanaście najczęściej wybieranych sportów, w których od wielu lat góruje piłka nożna i siatkówka, a po kliknięciu zakładki „Przejdź do listy” znaleźć można podzielone dyscypliny sportowe z aktualną liczbą dostępnych wydarzeń do obstawienia.

Dużym atutem są także grafiki, na których znajdują się najpopularniejsze rynki w danym dniu, a więc chcąc obstawić np. Ligę Mistrzów lub Puchar UEFA w dniu rozgrywania spotkań pojawia się obrazek, który umożliwia przeniesienie się od razu na stronę ze zdarzeniami do wytypowania z konkretnych rozgrywek. Po prawej stronie znajduje się przycisk, który zachęca do rejestracji oraz pusty kupon do obstawienia. Poniżej można znaleźć aktualne promocje, natomiast na samym dole umieszczone są wszystkie niezbędne informacje o bukmacherze oraz loga klubów, które są sponsorowane przez LV BET. Ze strony głównej można bez problemu przejść do podstron z płatnościami, aplikacją, z informacjami o promocjach, zakładach na żywo i z programem lojalnościowym dla stałych graczy.

Należy pamiętać, aby podczas rejestracji wpisać kod promocji, żeby móc się cieszyć dodatkowymi bonusami przydzielonymi do konta gracza. Z kontem promocyjnym otrzymasz bonus nawet do 3333 zł. Odbierz bonus i ciesz się wysokimi wygranymi już dzisiaj! Do wykorzystania bonusu potrzeba niewiele, ale wiele można zyskać. Bonus LVBET kod promocyjny, czy też LVBET bonus powitalny dostępne są również w aplikacji mobilnej.

LV BET Zakłady Bukmacherskie sp. z o.o. – opinie

Mimo że zakłady bukmacherskie LV BET wystartowały w 2016 roku, to śmiało można powiedzieć, że obecnie zasługują na bardzo dobrą ocenę. Przez te kilka lat rynek zakładów wzajemnych mocno się zmienił. Obecnie wiele firm, które prosperują w Polsce ma specjalnie wydaną zgodę przez Ministerstwo Finansów, co gwarantuje ich rzetelność oraz wypłacalność. LV BET to obecnie jeden z najlepszych bukmacherów na rynku. Zdecydowanie największym atutem firmy jest bonus LV BET, który nie ma wysokich wymogów obrotu. Ponadto program lojalnościowy, oferta wydarzeń i obsługa klienta także oceniana jest na duży plus. Owszem, zawsze jest coś do poprawy, ale są to zmiany kosmetyczne, które można wprowadzić w dowolnym momencie.

Gracze, zarówno nowi, jak i stali, nieco narzekają na kursy. LV BET powinien nad nimi popracować, ale już teraz można powiedzieć, że nie są one najgorsze. Zdecydowanie na rynku jest więcej zakładów bukmacherskich, które mają bardzo niskie stawki, co zniechęca klientów do obstawiania kuponów i działa na korzyść takich firm, jak STS. Niemniej w LVBET kod promocji oraz inne bonusy jak, chociażby mnożnik kursu całkowitego, czy freebet 20 pln bez depozytu, to opcje, propozycje niezwykle zachęcające.

Oczywiście nie tylko możliwość depozytu z mnożnikiem kusi nowych użytkowników, ale także oferta na bezpieczny kupon 50 pln bez depozytu, czy możliwość wykorzystania LV BET kodu promocyjnego na tymczasowym koncie. Warto korzystać z przyznanego bonusu, ponieważ można wzbogacić się o niemałą kwotę, jeśli dobrze wytypuje się zdarzenia na kuponie. Warto również odwiedzać stronę bukmachera, zbierać LV punkty i obstawić zakład bez ryzyka. LVBET kod promocyjny to świetna opcja dla ludzi, którzy nie boją się grać za wyższe stawki.

Ocena i podsumowanie – LVBET kod promocyjny

Ocena i podsumowanie

Większość elementów z oferty bukmachera LV BET została umieszczona wyżej, jednak w tym miejscu dodane jest to, o czym wcześniej nie było wspominane, a co rzutuje na to, że zakłady tego przedsiębiorstwa stają się coraz popularniejsze. Warto tutaj wspomnieć o sponsoringu. LV BET jest sponsorem klubów w całej Polsce, a na dodatek wspiera polski e-sport, czynnie angażując się w rozgrywki turniejowe sportów elektronicznych. Ponadto LV BET sponsorował również Fame MMA, jedną z najszybciej rozwijających się organizacji mieszanych sztuk walki, która organizuje gale dla tak zwanych freaków, jak Marcin Najman, czy Don Kasjo.

Na uwagę zasługuje aplikacja LVBET zakłady bukmacherskie sp. z o.o. Również i w niej dostępne są promocje LVBET dla nowych graczy, posiadaczy karnetów, i stałych graczy. Można także otrzymać cashback LVBET. Załóż konto, zagraj kupon za minimalny kurs finalny kuponu i ciesz się wygraną. Co istotne, można dodatkowo wpisać kod promocyjny LVBET, który dostępny jest na innych stronach internetowych. Wykorzystanie dodatkowego kodu bonusowego LVbet również zwiększa kwotę przyznanego pierwszego bonusu. Aby odebrać kod promocyjny LVBET, wystarczy wejść na stronę partnera bukmachera i wpisać go w odpowiednie miejsce. Warto także podkreślić, że możliwe są szybkie wypłaty z konta, przy pomocy LV BET rapid pay, o ile konto gracza w banku obsługuje taką funkcję.

FAQ – odpowiedzi na pytania dotyczące zakładów i kodu promocyjnego LVBET

LVBET – jak odebrać bonus powitalny?

Jest to bardzo proste. Wystarczy zarejestrować się na stronie bukmachera lub przez aplikację mobilną LVBET. Wystarczy następnie aktywować konto, dokonać pierwszej wpłaty zaznaczając okienko „Bonus Powitalny 2000 PLN” i cieszyć się z bonusu na start. Przy drugiej wpłacie w analogiczny sposób uzyskasz do 1000 PLN bonusu od depozytu, z kolei przy trzeciej – do 333 PLN cashbacku.

LVBET – bonus od drugiego depozytu. Na czym polega?

Po wykonaniu pierwszego depozytu gracz dostaje możliwość skorzystania z bonusu za drugi depozyt! Wystarczy, że zasili konto za minimum 50 zł, a otrzyma w tym wypadku 1% wysokości wpłaty. Kurs mnoży się razy 50, więc ostatecznie można dostać do 1000 zł. W przypadku kuponu niezbędne są na nim co najmniej 3 zdarzenia o łącznym kursie 2.50, przy czym każde z nich to co najmniej 1.25 na każdą selekcję. Bonus opiera się na tych samych zasadach, co pierwszy bonus depozytowy. W tym wypadku obrotowi podlega wyłącznie kwota od drugiego depozytu. Obrót jest trzykrotny, a minimalny kurs na nim wynosi 2.00. W przypadku zakładów kombi kurs minimalny z jednej selekcji musi wynosić 1.50. Wypłaty wygranej można dokonać dopiero po obróceniu całej sumy wpłaty.

Czy LVBET oferuje freebet?

Jak najbardziej. Darmowy zakład jest możliwy do wykorzystania w ramach bonusu powitalnego. Freebet opiera się na tym, że nie jest konieczne zasilenie konta własnymi środkami. W LVBET bonus tego rodzaju pozwala nowym graczom zagranie zakładu o wysokości 20 zł. Aby otrzymać freebet u bukmachera, należy dokonać pełnej rejestracji i po zalogowaniu na konto zaznaczyć opcję “Potwierdzam, że chcę otrzymać bonus bez depozytu”.

Gdzie wpisać LVBET kod promocyjny?

LVBET kod promocji dostępny jest na stronie bukmachera. Poza testowaniem różnego rodzaju zakładów bukmacherskich również podejmujemy współpracę z legalnymi bukmacherami w Polsce. Owocem tego jest kod promocyjny LV BET, który umożliwia nowym graczom odebrać bonus powitalny na start. Nowy użytkownik, który wejdzie na LVBET rejestracja, będzie miał możliwość wpisania w formularz rejestracyjny, w oknie “Kod Promocji”, specjalnego kodu. Na koniec rejestracji gracz otrzyma LVBET bonus bez depozytu 20 pln, zakład bez ryzyka 333 pln oraz bonus od pierwszego depozytu 3000 złotych. Warunki, które należy spełnić, aby kod promocyjny działał, zostały opisane wyżej.

Ile czasu można mieć konto tymczasowe?

Tymczasowe konto gracza nie ma żadnych ograniczeń czasowych. Należy jednak mieć na uwadze, że tylko pełna aktywacja konta, a więc stałe konto w LV BET umożliwia wypłatę środków i zwiększenie limitu kwotowego na zakłady. Co ciekawe, LVBET kod promocyjny można aktywować na koncie tymczasowym.

Czy jest opcja cash out w LV BET?

Tak, opcja cash out jest dostępna na zakłady kombi i pojedyncze w ramach oferty przedmeczowej oraz na żywo. Można z niej skorzystać w dowolnej chwili przed zamknięciem zdarzenia, o ile zostało one objęte promocją cashout w LV BET.

Z ilu metod wpłaty można skorzystać?

Depozyt można wpłacać na kilka sposobów, jednak zmiana sposobu dokonywania wpłat może wiązać się z przesłaniem dodatkowych dokumentów.

Jakie banki są obsługiwane przez LV BET w ramach Rapid Pay?

W ramach opcji Rapid Pay można skorzystać z ekspresowej wypłaty, która następuje w ciągu 10 minut. Należy jednak mieć przy tym konto w jednym z wymienionych banków:

  • mBank,
  • Inteligo,
  • PKO Bank Polski,
  • Credit Agricole,
  • Alior Bank,
  • Volkswagen Bank,
  • Nest Bank,
  • Idea Bank.

Czy można anulować zleconą wypłatę?

Zleconą wypłatę można anulować, pod warunkiem, że nie została ona jeszcze zrealizowana. Anulować wypłatę można kontaktując się z Działem Obsługi Klienta LV BET.

Jaka jest minimalna kwota wpłaty oraz wypłaty?

Dokonanie depozytu jest możliwe przy minimalnej kwocie 10 złotych. Dziennie natomiast można wypłacić kwotę nie mniejszą niż 25 złotych.

Jak zbierać punkty?

Punkty w LV BET zbiera się bardzo łatwo. Za każdy postawiony zakład otrzymuje się punkty lojalnościowe od LV BET. Za każde 25 zł przysługuje 1 punkt. Zebranie odpowiedniej puli umożliwia następnie ich wymianę na bonusy oraz nagrody.

Jak jest rozliczany w przełożony zakład?

Jeśli wydarzenie nie zacznie się po kilku godzinach od zaplanowanej daty oraz godziny, to zakład zostanie rozliczony jako anulowany. Oznacza to, że kurs z niego nie będzie wliczany do ogólnej sumy wygranej, jaka znajduje się na kuponie.

Krzysztof Brommer

Dziennikarz sportowy w ciągu już prawie 15 lat, jest również pasjonatem piłki nożnej. W naszym zespole obecny od 2020 roku. Oprócz tego od 2019 roku jest częścią zespołu największego legalnego polskiego bukmachera. Krzysztof odpowiada za treści związane z typowaniem i nowościami bukmacherskimi. Bardzo cenimy jego wiedzę i doświadczenie, które pozwala tworzyć obszerne i przydatne artykuły dla naszych czytelników. Konto Twitter znajduje się pod tym linkiem.

5 1 vote
Ocena artykułu
11 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

LVbet dla mnie jest bukmacherem na 4. W sumie jest dość zaufanym przynajmniej przez to że świeci tam swoją twarzą Błaszczykowski. Dobry bonus powitalny na start, ale w pełnej mierze skorzystać z niego mogą tylko zachłanni graczy, no bo wiadomo że odblokowanie mnożnika x100 wymaga przynajmniej trzechkrotnego obrotu o wysokim kursie itd…Korzystałem z lvbet, ale w tej chwili próbuję STS.

No i jak ci idzie na STS? Dla mnie lvbet – one love. Dużo kto mi mówi że jestem głupim, skoro używam lvbet, ale mnie to nie obchodzi. Z obrotem bonusu powitalnego nie miałem żadnych kłopotów. Wystarczy dobrze przeczytać regulamin i koniec sprawy.

Mogę się mylić ale mi się wydaje że jak wpisałem kod BETOMANIA to miałem coś innego niż tu jest opisane. W sensie że warunki zmieniły się w lepszą stronę. Jak ktoś będzie zakładał konto to spróbujcie i odpiszcie mnie, bo jestem mega ciekawy. Dzięki!

Zawsze mi się podobał ten bukmacher. Nigdy nie miałem z nim problemów dotyczących obrotu kodu czy wypłat. Dobra oferta promocyjna. Ciekawe jest to że mają specjalny kupon. Nie wiem czy działa – jak sprawdzę to dam tutaj znać.

Lubię tego bukmachera. Porządna oferta promocyjna. Dodatkowy kod bonusowy. Twarda 4.5 z 5.
Można polecać znajomym.

Kod promocyjny działa. Regulamin obrotu kodu promocyjnego niczym się nie wyróżnia od reszty. Mają sporo wydarzeń do obstawienia, więc aktywować kod będzie dość łatwo.
Tak czy siak regulamin obrotu warto przeczytać kilka razy, żeby później nie żałować.

Nie udało mi się aktywować ten kod. Zbyt skomplikowane warunki obrotu. Chociaż sam bukmacher jest dobry.

Mam tak samo. Tylko że ja nawet nie spróbowałem, bo nie znalazłem normalnie opisanego regulaminu. Wiadomo, że ten bukmacher jest w miarę dobry, ale co do oferty powitalnej, to tutaj nie wiem… coś słabo.

Chodzi ci o BETOMANIA czy co? Bo aktywacja tego kodu nie wymaga dużej wiedzy
Wpisujesz go i koniec. Czy masz na uwadze czegoś innego?

Nigdy nie mogłam adekwatnie ocenić tego bukmachera. Zawsze ma dziwne / wymagane promocje, z których czasami się nie chce korzystać. I właśnie wyżej wspominana akurat jest jedną z tych “promocji”. Dość wymagana w skali oferowanej “nagrody”.

Buk jak buk. Oferta jak oferta. Ani dodać ani zabrać. Typowy średniak.
Dziwne jest to, że w ogóle opublikowaliście info o nim.