BetX kod promocyjny, bonusy, inne aktualne promocje

Zaktualizowano 2 września 2021

Sprawdź bonus powitalny – w tym przypadku kod promocyjny BetX nie jest potrzebny. Bukmacher BetX to legalny bukmacher działający na terenie Polski, który świadczy swoje usługi online dopiero od maja 2020 roku. Sprawdź ten artykuł i będziesz mógł powiedzieć innym, jakie zalety ma BetX oraz jego kod promocyjny. Dlatego że jest to nowy bukmacher, jego oferta jest sukcesywnie rozwijana i wzbogacana. Niezależnie od tego, trzeba uczciwie przyznać, że jeśli chodzi o bonus na start, to BetX już od samego początku „poszedł z grubej rury”, deklasując propozycje pakietów powitalnych ze strony innych bukmacherów.

promocja bukmachera

Oprócz wyjątkowo atrakcyjnego bonusu powitalnego od pierwszego depozytu dla nowych użytkowników, w ofercie są też bonusy i promocje dla stałych bywalców serwisu BetX. Kod promocyjny, dzięki któremu możliwe będą jeszcze większe benefity przy rejestracji wywołuje ożywione dyskusje i poruszenie w całej społeczności bukmacherskiej. Czy coś już wiadomo w tej kwestii? Jak w rzeczywistości prezentuje się oferta promocyjna nowego gracza na rynku bukmacherskim? W tym artykule sprawdzamy, czy działa w betx kod promocyjny i analizujemy aktualną ofertę bukmachera.

betx kod promocyjny

BetX zakłady bukmacherskie – legalny bukmacher na polskim rynku

Nazwa

betx

Adres www

ebetx.pl

Bonus od depozytu

100% do 7777 PLN

BetX Kod Promocyjny

Wkrótce będzie dostępny

Zakłady BetX to nowa firma bukmacherska, która pojawiła się na polskim rynku. Należy tutaj zaznaczyć, że większość aktywnych graczy nie ma jeszcze wyrobionej opinii o tej firmie, a to dlatego, że nie zdecydowała się ona na przeprowadzenie kampanii reklamowej swojej oferty. Przynajmniej na razie. Mimo iż BetX zakłady bukmacherskie sp. z.o.o. jest jeszcze mało rozpoznawalną firmą, to warto zwrócić na nią uwagę, ponieważ BetX oferta jest bardzo interesująca. Bez wątpienia wielu aktywnych graczy zastanawia się, czy korzystanie z jej usług będzie zgodne z polskim prawem. Możemy potwierdzić, że BetX należy do grona legalnych bukmacherów, a korzystanie z jego oferty nie naraża graczy na kary nakładane przez Ministerstwo Finansów za udział w nielegalnych zakładach bukmacherskich.

Ocena oferty: 3.8/5 – Wrzesień 2021

Firma wśród swoich udziałowców ma między innymi słowacki Elavon, który od wielu lat funkcjonuje w tej branży. Ponadto BetX posiada licencję Ministerstwa Finansów na prowadzenie usług zakładów wzajemnych. W praktyce oznacza to, że typowanie zakładów bukmacherskich w BetX jest legalne i nie trzeba się obawiać o ich ofertę. Na dodatek dane osobowe są pilnie strzeżone, więc wszystko jest w pełni bezpieczne. Na wszystkich nowych graczy oprócz 2021 BetX kod promocyjny zostały przygotowane także inne promocje jak na przykład darmowy zakład, darmowy kupon, bezpieczny zakład bez ryzyka, zakłady bez podatku, bonus oferty powitalnej i wiele innych. Jedyne co trzeba zrobić to założyć konto gracza i sprawdzić wymagany obrót bonusem. Zanim przejdzie się do gry, należy pamiętać, aby grać mądrze i wybierać tylko legalnych bukmacherów w Polsce.

BetX kod promocyjny – czy jest dostępny?

betx kod

Zanim przejdziemy do BetX kod bonusowy, warto sprawdzić, jakie jego warianty istnieją. Korzystanie z kodu promocyjnego to bardzo częste zjawisko w przypadku nowego bukmachera. Prawie każdy przygotowuje dla swoich klientów kody promocyjne, czy też bonus od wpłaconego depozytu. Często zdarza się tak, że zastosowanie ich pozwala zwiększyć inny standardowy bonus od wpłaty. Na chwilę obecną nie ma żadnej dostępnej promocji z kodem promocyjnym, ale nie oznacza to wcale, że jej nie będzie. Z pewnością pojawi się kod zwiększający pakiet powitalny i dający możliwość darmowego zakładu 30 PLN lub więcej. Zaleta bukmachera BetX jest to, że jako nowa firma na rynku bardzo szybko otrzymała zgodę Ministerstwa Finansów na świadczenie zakładów wzajemnych. Ponadto rejestracja BetX jest bardzo prosta i szybka, co sprawia, że w kilka minut można założyć konto i pozostaje tylko czekać na darmowy kupon.

BetX – kod promocyjny jak znaleźć?

Świetny bonus na start rozbudził wyobraźnię i apetyty potencjalnych użytkowników BetX. Kod promocyjny, jaki niebawem ma się pojawić przy współpracy z topowymi portalami działającymi w branży bukmacherskiej, jest bardzo wyczekiwany przez środowisko fanów zakładów sportowych. Niewykluczone też, że wprowadzone zostaną ekstra kody na promocje dla dotychczasowych użytkowników platformy BetX. Warto regularnie śledzić ofertę branżowych serwisów bukmacherskich, które partnerują marce BetX, gdyż to najczęściej tam pojawiają się specjalne kody bonusowe.

Promocje i bonusy w BetX

Niektóre bonusy w BetX dedykowane są wyłącznie dla nowych członków serwisu, a z innych mogą do woli korzystać stali klienci bukmachera. Część akcji promocyjnych jest ograniczona czasowo, ale sporo bonusów jest elementem stałego szkieletu oferty BetX. Bonus każdy ma swoją specyfikę oraz indywidualne warunki przyznania i ewentualnego obrotu. Może pojawić się wymagany minimalny kurs całkowity, aby bonus BetX został aktywowany, a niekiedy trzeba złożyć pierwszy depozyt w ciągu 7 dni od rejestracji nowego konta. Potwierdzenie spełnienia warunków jest wysyłane na e-mail. Każdy promocyjny BetX kod to pakiet korzyści dla graczy, którzy będą mogli podnieść wysokość swoich wygranych w prosty i szybki sposób.

BetX – bonus powitalny na start

Powitalny bonus na start w BetX to na pewno silna strona oferty bukmachera. Na razie nikt inny nie jest w stanie zaoferować aż 7777 złotych w ramach pakietu dla nowych użytkowników. Aktualnie na pulę gratisów powitalnych „na dobry start” składa się: podwojenie inauguracyjnego depozytu oraz freebet BetX 50 pln. Niestety zakład bez ryzyka na 200 złotych już nie jest aktywny. Mamy nadzieję, że w najbliższym czasie bukmacher BetX ponownie wprowadzi zakład bez ryzyka do swojej oferty. Gdy tak się stanie, oczywiście zaktualizujemy ten artykuł.

Bukmacher BetX, jak przystało na nową firmę na rynku, przygotował specjalny pakiet promocyjny dla fanów zakładów wzajemnych, którzy jeszcze nie posiadają konta w tym serwisie. Oferta powitalna to swoisty magnes na nowych graczy, którzy widząc atrakcyjne kwoty przygotowane na rok 2021, chętnie się zarejestrują, aby mieć możliwość uzyskania bonusu od depozytu. Warto zaznaczyć, że przygotowany przez bukmachera BetX bonus od depozytu kierowany jest wyłącznie do nowych użytkowników. Pierwszym warunkiem jest więc rejestracja, następnie uzupełnienie pierwszego depozytu, a po tym kroku zostanie przyznany BetX kod promocyjny bonus na start.

Bukmacher ma możliwość podniesienia wpłacanego depozytu, a maksymalny bonus online wynosi niemalże 8 tysięcy złotych! Jest to jednak uzależnione od ilości pieniędzy, jaką gracz zdecyduje się zdeponować. Jakie warunki obowiązują po otrzymaniu bonusu? W przypadku tej promocji należy 4-krotnie obrócić środkami w przedziale od 10 do 7 777 pln. Na kuponie muszą się znaleźć minimum 4 zdarzenia, a pojedynczy kurs nie może być niższy niż 1,25 pln.

BetX Freebet – 50 pln w promocji „Podwójne Wejście”

Bonusy powitalne u bukmacherów często składają się z więcej niż jednej promocji. Nie inaczej jest w BetX. Nowi gracze mają szanse odebrania freebetu, czyli darmowego zakładu. Maksymalna kwota tego bonusu powitalnego to 50 pln. Zasady są proste: za każde wpłacone i postawione 10 pln z pierwszego depozytu otrzymujesz 10 pln freebetu i tak aż do 50 złotych. Co ważne, promocja Podwójne Wejście łączy się z bonusem 7777 PLN na start, czyli łącznie do zgarnięcia jest 7827 złotych! Darmowy kupon należy wykorzystać w ciągu 14 dni, a otrzymany bonus obrócić jednokrotnie na kuponie z kursem nie mniejszym niż 2.00.

BetX – kod promocyjny nawet do 7777 zł

betx - bonus oraz kod promocyjny

Bonus od pierwszego depozytu to najbardziej lukratywna premia dla nowych użytkowników BetX. Bonus od pierwszej wpłaty pozwala na podwojenie (100%) wkładu i dostępny jest dla depozytu w przedziale od 10 zł do 7777 zł. Bonus powitalny jest automatycznie aktywowany po dokonaniu rejestracji i pierwszej wpłaty.

By uwolnić środki bonusowe, należy obrócić 4 x wartość depozytu (4 x 10 – 7777 zł, w zależności od wysokości pierwszej wpłaty) na kuponach akumulowanych zawierających co najmniej 4 zdarzenia, z minimalnym kursem na zdarzenie wynoszącym 1,25. Minimalny kurs całkowity to 2.44

Bonus powitalny ważny jest przez 30 dni od daty przyznania. BetX umożliwia częściowe uwalnianie środków bonusowych – w 4 krokach, po 25% całkowitego obrotu każdy. Gdy spełnisz warunki obrotowe dla 25% otrzymasz 25% bonusu powitalnego. Przykładowo, jeśli wpłacisz 1000 zł, wymagany obrót wynosić będzie 4000 zł. Jeśli chcesz częściowo uwalniać bonus w 4 krokach, musisz spełnić 25% obrotu (czyli obrót 1000 zł), za co otrzymasz 25% premii bonusowej – 250 zł. Po wykonaniu wszystkich kroków otrzymasz 4 x 250 zł, czyli 1000 zł uwolnionego bonusu.

Inne promocje dla graczy BetX

Bukmacher ma dla swoich członków jeszcze co najmniej dwie dobre wiadomości. Pierwsza to wyjątkowe promocje premiujące wielozdarzeniowe kupony AKO – dla stałych graczy BetX. Kod promocyjny uprawniający do skorzystania z profitów towarzyszących bonusom nie jest wymagany – i to jest ta druga dobra informacja. Wśród amatorów obstawiania wyników meczów sportowych, nigdy nie brakowało miłośników popularnych taśm – i to właśnie ta grupa typerów będzie najbardziej zadowolona z kolejnych promocji w BetX. Bonus pozwala na zwiększenie potencjalnych wygranych, a także daje komfort w postaci wentylu bezpieczeństwa przy ryzykownych kuponach.

Promocja nieTRAFIONY – specjalnie dla fanów taśm bukmacherskich

Promocja nieTRAFIONY

To bonus, który bukmacher przygotował z myślą o graczach obstawiających kupony z przynajmniej ośmioma zdarzeniami na kuponach. nieTRAFIONY zastąpił wcześniejszą promocję Boomerang Bonus, ale same reguły praktycznie się nie zmieniły. W ramach promocji nieTRAFIONY użytkownik otrzymuje 10-krotność stawki bez podatku z przegranego kuponu, na którym błędnie wytypowane zostało tylko jedno zdarzenie.

Aby kupon kwalifikował się do otrzymania bonusu należy postawić kupon AKO z przynajmniej ośmioma zdarzeniami, zdarzenia nie mogą mieć kursów pojedynczych wyższych niż 8.00, a łączny kurs zakładów musi wynosić przynajmniej 200.00. Max bonus w tym wypadku to aż 1000 PLN. Dodając do tego fakt, że dojdzie jeszcze kod promocyjny BetX, który być może będzie wliczał się do tej promocji, gracze będą mieli możliwość zarobienia bardzo dużych pieniędzy.

BetX promuje swoich lojalnych klientów, oferując im dodatkowy bonus, którego wysokość zależy od obrotu dokonanego na koncie klienta w poprzednim miesiącu kalendarzowym. Wysokość bonusu wyliczana jest według poniższych zasad:

Wartość obrotu na eKoncie

Wartość przyznanego bonusu

od 5000 do 1999,99 zł

10 zł

od 2000 do 4999,99 zł

20 zł

od 5000 do 9999,99 zł

50 zł

od 10 000 do 19 999,99 zł

100 zł

od 20 000 zł

200 zł

Promocja „Luzujemy Obostrzenia”

Jednymi z najbardziej poszukiwanych promocji bukmacherskich są te, które umożliwiają grę bez podatku. W BetX regularnie pojawiają się tego typu bonusy – na przykład promocje weekendowe na grę z wygranymi większymi o 12% lub 14%. Aktualnie zniwelować konieczność zapłacenia 12% podatku na rzecz Ministerstwa Finansów pozwala akcja Luzujemy Obostrzenia, która obejmuje wszystkie gry karciane i wirtualne. Co ciekawe, nie obowiązują tu kursy minimalne, ani minimalne liczby zdarzeń na kuponie.

Aktualizacja – z dniem 20.05.2021 o godzinie 12:00 została zakończona promocja „Luzujemy obostrzenia”.

Promocja „Esport bez podatku” (promocja zakończona) 

To jednak nie koniec, gdyż zwiększenie wygranej o 12% możliwe jest także podczas obstawiania wszystkich zdarzeń esportowych dostępnych w ofercie BetX. Promocją objęte są kupony SOLO i AKO, a bukmacher nie narzuca kursów minimalnych, zatem gracz ma pełną dowolność w kompletowaniu swojego kuponu.

Promocja dla aktywnych graczy – „Grasz To Masz”

W ofercie BetX nie zabrakło także typowej akcji promocyjnej przygotowanej z myślą o lojalnych graczach. W promocji „Grasz To Masz” nagradzana jest aktywność gracza – bukmacher przyznaje bonus, który naliczany jest na podstawie dokonanego z konta gracza obrotu w danym miesiącu. Zasada jest prosta: im więcej postawionych pieniędzy, tym większy bonus dla gracza.

Bonus w promocji „Grasz To Masz” rozliczany jest według poniższej rozpiski:

  • obrót od 500 do 1.999,99 zł – 10 zł bonusu,
  • od 2.000 do 4.999,99 zł – 20 zł,
  • od 5.000 do 9.999,99 zł – 50 zł,
  • od 10.000 do 19.999,99 zł – 100 zł,
  • obrót powyżej 20.000 zł – bonus 200 zł.

Program poleceń – BetX Ekipa

W ofercie bukmachera BetX nie zabrakło także typowej promocji nagradzającej graczy, którzy zapraszają swoich znajomych do zarejestrowania nowego konta. Każde polecenie zakończone założeniem konta sprawia, że zarówno osoba polecająca, jak i nowy gracz, otrzymują po 50 PLN freebetu. Warunkiem otrzymania bonusu jest dokonanie przez zaproszonego znajomego wpłaty depozytu o wartości minimum 200 złotych i wykonanie jednokrotnego obrotu.

Zakłady bukmacherskie BetX – podsumowanie

BetX to jeden z najnowszych legalnych zakładów bukmacherskich, który ma szanse stać się wiodącą firmą na rynku. Nic dziwnego, że zbierane przez BetX opinie są praktycznie w 100% pozytywne. Gracze mają do wyboru sporty wirtualne, jak i te rzeczywiste, co sprawia, że oferta BetX jest wyjątkowo bogata. Na pochwałę zasługuje wysoki jak na polskie warunki, darmowy zakład bez ryzyka. Mimo że kod promocyjny BetX dopiero udostępni, to jednak sam fakt, że liczne promocje pozwalają znacząco zwiększyć wygrane jest bardzo obiecujący.

To, co odróżnia inne zakłady bukmacherskie od BetX to także to, że nie ma żadnych ukrytych wymagań, co do depozytu lub ilość zdarzeń na kuponie o określonym kursie. Bezpieczny zakład bez ryzyka oraz bardzo wysokie dodatki od firmy sięgające łącznie 7827 pln sprawia, że BetX staje się liderem na rynku już na starcie pod tym względem. Z pewnością dodanie kodu promocyjnego sprawi, że bonus BetX jeszcze bardziej wzrośnie. BetX posiada aplikację, która również działa bardzo sprawnie na wszystkich znanych systemach. Nie masz konta w BetX? Rejestracja jest bardzo szyba i nie wymaga skomplikowanych czynności! Zarejestruj się, wpłać swój pierwszy depozyt na zakłady bukmacherskie, potwierdź dane konta, wykorzystaj kod promocyjny i ciesz wysokimi wygranymi!

BetX zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to obecnie jedna z najlepszych ofert dostępnych na rynku. Dostrzega to nie tylko konkurencja, ale także nowi gracze. Często także do BetX przenoszą się klienci innych firm, ponieważ mają do zaoferowane znacznie lepsze warunki. Kody promocyjne, bonusy powitalne i wiele innych promocji zawsze będzie przyciągać rzeszę klientów, ale jeśli są one dodatkowo na bardzo przyzwoitym poziomie, to sukces bukmachera jest wręcz gwarantowany. Dlatego też BetX może stać się niebawem jedną z największych sił polskiego rynku bukmacherskiego. Wiele jednak zależy od włodarzy firmy. Jeśli nadal będzie ona tak dobrze prosperować, to można spodziewać się kolejnych ciekawych promocji!

FAQ

betx - FAQ

FAQ to miejsce, gdzie można znaleźć esencję na temat promocji bukmacherskich oferowanych przez BetX. Bonus powitalny dla nowych graczy albo informacja o stałych promocjach – to podstawowe zagadnienia, jakie podsumowano w tej sekcji. Dzięki temu można znaleźć odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania związane z kod promocyjny BetX, czy też innymi promocjami na sporty wirtualne lub piłkę nożną. Ponadto aplikacja mobilna dla graczy to także temat, który rodzi kilka pytań. Niemniej jest to bardzo wygodna forma obstawiania zdarzeń, chociażby dlatego, że w obecnych czasach przy pomocy telefonu robi się praktycznie wszystko. Kod promocyjny BetX będzie również można wykorzystać w aplikacji mobilnej.

Jakie promocje oferuje BetX stałym graczom?

Analizując ofertę promocyjną BetX dla stałych użytkowników, nietrudno zauważyć, że bukmacher premiuje obstawianie kuponów z dużą liczbą zdarzeń. Akcja nieTRAFIONY zachęca do tworzenia kuponów wielokrotnych (AKO). Warunki dla nieTRAFIONY Bonus mogą wydawać się wygórowane, jednak stworzenie sensownego kuponu o łącznym kursie 200.00, przy komforcie popełnienia jednego błędu – nie jest niemożliwym wyczynem.

Przykładowo: wystarczą 2 ryzykowniejsze typy z kursami po ok. 6.50 oraz 6 pewniaków po ok. 1.30 każdy. Przy stawce 50 zł wysokość potencjalnej wygranej wynosi ok. 10 000 zł, natomiast jeśli jeden z ryzykowniejszych typów „nie wejdzie”, to gracz i tak zainkasuje 500 złotych (10 x 50 pln)! Akcja nieTRAFIONY sprawi więc, że gracz nie traci pieniędzy, a wręcz przeciwnie – ma gwarancję, że wygra. Bezpieczny zakład, pewna wygrana w pln bonus i kod promocyjny, który doda środki do konta. Oferta BetX to naprawdę świetna propozycja dla wszystkich graczy. Pozostaje tylko czekać na kod i zbierać wygrane w pln. BetX oferta na gry karciane, piłkę nożną i wiele innych dyscyplin sportowych jest mocno rozbudowana. Wystarczy więc spełnić warunki obrotu i cieszyć się wysokimi wygranymi.

Co składa się na bonus powitalny BetX?

Bonus powitalny to coś, obok czego trudno przejść obojętnie, szczególnie jeśli chodzi o wartość benefitów dla nowych członków BetX. Kod promocyjny nie jest wymagany i z mega bonusu przy rejestracji konta w BetX – może skorzystać każdy. Na bonus startowy składa się 100% premii od pierwszego depozytu, a także oraz freebet. Łączna pula do zgarnięcia na „dzień dobry” w BetX to oszałamiające 7 827 złotych (7777 pln + 50 pln)!

Najistotniejsze jest jednak to, że warunki otrzymania i uwalniania bonusów składających się na pakiet powitalny są bardzo realne do zrealizowania, a oferta BetX wolna jest od dodatkowych haczyków, czy zapisów drobnym drukiem. Proste zasady, łatwa kasa na dobry start i okazja do zbudowania solidnego bankrolla.

Gdzie wpisać kod promocyjny BetX podczas rejestracji nowego konta?

Kod bonusowy BetX należy wpisać w specjalnym oknie formularza rejestracyjnego na stronie internetowej bukmachera (lub w aplikacji mobilnej). Rejestracja konta BetX wymaga podania jedynie podstawowych danych osobowych, takich jak imię, nazwisko, numer telefonu, czy PESEL. Cały proces zajmuje maksymalnie kilka minut i składa się z trzech etapów. Na ostatnim z nich, użytkownik, zakładając nowe konto gracza ma możliwość wpisania specjalnego kodu dającego dodatkowy bonus w BetX. Rejestracja jest więc niezbędna do tego, aby aktywować darmowy zakład, czy bonus od depozytu lub bonus bez depozytu. Tak też jest u innych legalnych bukmacherów, jak np. Superbet zakłady bukmacherskie sp. z o.o. lub STS. Po rejestracji kod promocyjny BetX pojawi się automatycznie na koncie gracza!

Czy bonus BetX można wykorzystać w aplikacji mobilnej?

Oczywiście! W BetX aplikacja mobilna jest pełnowartościowym odpowiednikiem desktopowej wersji serwisu. Aplikację BetX użytkownicy zainstalują zarówno na urządzeniach z Androidem, jak i na smartfonach z systemem iOS. Bezpośrednio z jej poziomu gracze mogą założyć nowe konto u bukmachera i skorzystać z bonusu powitalnego. Dla osób, które nie chcą instalować osobnej aplikacji, bukmacher BetX przygotował mobilną wersję strony internetowej, dostosowującą się do każdego rozmiaru ekranu telefonu lub tabletu. Po wpłacie depozytu na koncie gracza w aplikacji mobilnej od razu pojawi się wysoki bonus powitalny. Dodatkowo będzie naliczany bonus od depozytu i bonus bez depozytu.

Jakie limity obowiązują w zakłady bukmacherskie Betx? Minimalna i maksymalna kwota zakładu oraz maksymalna wygrana?

Bukmacher BetX w kwestii limitów proponuje jedne z najlepszych warunki obrotu na rynku. Minimalna kwota zakładu na start BetX to tylko 2 złote, a maksymalna sięga aż 5 000 złotych. Najwyższa możliwa wygrana to natomiast 300 000 PLN! Jeśli interesujesz się zakładami bukmacherskimi, to ekspresowy proces założenia konta tymczasowego da Ci możliwość poczucia adrenaliny. Wybierz kurs minimalny na dowolne zakłady przedmeczowe, skorzystaj z kodu promocyjnego i typuj!

Krzysztof Brommer

Dziennikarz sportowy w ciągu już prawie 15 lat, jest również pasjonatem piłki nożnej. W naszym zespole obecny od 2020 roku. Oprócz tego od 2019 roku jest częścią zespołu największego legalnego polskiego bukmachera. Krzysztof odpowiada za treści związane z typowaniem i nowościami bukmacherskimi. Bardzo cenimy jego wiedzę i doświadczenie, które pozwala tworzyć obszerne i przydatne artykuły dla naszych czytelników. Konto Twitter znajduje się pod tym linkiem.

5 1 vote
Ocena artykułu
11 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Noo… Ciekawy jestem co zaproponuje nam ten bukmacher. Napisać można sporo, a co będziemy mieli w rzeczywistości, to już inna bajka. Wiadomo tylko to, iż ich konkurenci (STS, Fortuna i ForBet itd.) mają ciekawe oferty, które często są odnawiane. No cóż… czekamy na kod promocyjny od Betx, żeby sprawdzić i wystawić opinie 🙂

Hejka, dołączam do tematu!
No i jak, znalazłaś kod promocyjny? Czy to kolejny bukmacher, który mówi (reklamuje), ale nie robi? Patrząc na średnią ocenę, mogę z pewnością powiedzieć, że nie dostaniemy żadnego kodu promocyjnego.

Jakie są wszyscy niecierpliwi. Buk dopiero uzyskał zgodę od MF i już oczekujecie że zaproponuje wam złote góry lol…
Mi się wydaję, iż będzie to korzystna oferta, więc czekamy

No muszą postarać się aby zainteresować ludzi. Zazwyczaj to się robi za pomocą kodów promocyjnych, ale, chyba, nie tym razem. Zawsze jest dobrze jak do rynku gier dołącza się nowy gracz. Im więcej bukmacherów tym lepiej dla nas.

Masz racje, ale jak widzisz czasami “nowe graczy” mają na tyle słabą ofertę, że powiedzmy sts albo fortuna nie odczują tego gracza. Betx jest właśnie przykładem tego. Niby wysokie bonusy, ale jak dochodzi do ich obrotu, to sytuacja się zmienia.

Czy kod promocyjny automatycznie się aktywuje, czy go na razie nie ma? Po raz pierwszy mam do czynienia z taką sytuacją. Chciałabym to wyjaśnić zanim założę konto. Dziękuję

Po raz pierwszy słyszę o tym bukmacherze. Nie ukrywam że chciałbym go sprawdzić, ale ma jakieś słabe oceny. Co do promocji, to tutaj klasyczna oferta, którą można nazwać “złotym środkiem”. Na razie wstrzymam się.

Nie lubię Betx. Raz miałam że nie chcieli mi wypłacać kasę. Dlatego mogę powiedzieć ze swego doświadczenia że suport działa dobrze. Szybkie i zrozumiałe odpowiedzi. Kasę mi w końcu wypłacili – ale ta saga trwała ponad 2 tygodni.

Szczerze mówiąc nie lubię tego bukmachera, ale muszę przyznać że warunki obrotu są bardzo dobre. Kurs na pojedyncze wydarzenie 1.25 i to ma być obrócone 4 razy w zamian na wysoki bonus powitalny – nieźle. Podobne oferty zawsze będą zwracać na siebie uwagę.

Szczerze mówiąc nie polecam nawet próbować skorzystać z promocji powitalnej. Nie to że warunki są słabe… Tutaj bardziej chodzi o reputacje bukmachera. Ma bardzo niski ranking.

O, znam takie oferty. Wysoka kwota jest wskaźnikiem tego że czekają na was straszne warunki. Lepiej by było gdyby była mniejsza kwota bonusu powitalnego ale łagodniejsze warunki