BetX kod promocyjny, bonusy, promocje

Zaktualizowano 9 kwietnia 2021

Bukmacher BetX, działa legalnie na terenie Polski i świadczy swoje usługi online dopiero od maja 2020 r., dlatego jego oferta jest sukcesywnie wzbogacana. Niezależnie od tego, trzeba uczciwie przyznać, że jeśli chodzi o bonus na start, to BetX „poszedł z grubej rury”, deklasując propozycje pakietów powitalnych ze strony innych bukmacherów.

Oprócz bardzo opłacalnej premii od pierwszego depozytu dla nowych, w ofercie są też bonusy i promocje dla stałych bywalców serwisu BetX. Kod promocyjny, dzięki któremu możliwe będą jeszcze większe benefity przy rejestracji, wywołuje ożywione dyskusje i poruszenie w całej społeczności bukmacherskiej. Czy coś już wiadomo w tej kwestii? Jak w rzeczywistości prezentuje się oferta promocyjna nowego gracza na rynku bukmacherskim? Sprawdzamy czy działa w betx kod promocyjny.

betx kod promocyjny

BetX zakłady bukmacherskie – legalny bukmacher na polskim rynku

Nazwa

betx

Adres www

ebetx.pl

Bonus od depozytu

100% do 7777 PLN

BetX Kod Promocyjny

Wkrótce będzie dostępny

Zakłady BetX to nowa firma bukmacherska, która pojawiła się na polskim rynku. Należy tutaj zaznaczyć, że większość aktywnych graczy nie ma jeszcze wyrobionej opinii o tej firmie, a to dlatego, że nie zdecydowała się ona na przeprowadzenie kampanii reklamowej swojej oferty. Przynajmniej jeszcze. Mimo że jest mało rozpoznawalna, to warto zwrócić na nią uwagę, ponieważ BetX oferta jest bardzo interesująca. Bez wątpienia wielu aktywnych graczy zastanawia się, czy korzystanie z niej będzie jest zgodne z polskim prawem. Możemy potwierdzić, że jest to BetX należy do grona legalnych bukmacherów.

Ocena oferty: 3.8/5 – Kwiecień 2021

Firma wśród swoich udziałowców ma między innymi słowacki Elavon, który od wielu lat funkcjonuje w tej branży. Ponadto BetX posiada licencję Ministerstwa Finansów na prowadzenie usług zakładów wzajemnych. W praktyce oznacza to, że typowanie zakładów bukmacherskich w BetX jest legalne i nie trzeba się obawiać o ich ofertę. Na dodatek dane osobowe są pilnie strzeżone, więc wszystko jest w pełni bezpieczne. Na wszystkich nowych graczy oprócz 2021 BetX kod promocyjny zostały przygotowane także inne promocje jak na przykład darmowy zakład 30 pln, darmowy kupon, bezpieczny zakład bez ryzyka 200 pln, bonus oferty powitalnej i wiele innych. Jedyne co trzeba zrobić to założyć konto i sprawdzić warunki obrotu bonusem. Zanim przejdzie się do gry, należy pamiętać, aby grać mądrze i wybierać tylko legalnych bukmacherów w Polsce.

BetX kod promocyjny – czy jest dostępny?

Zanim przejdziemy do BetX kod bonusowy warto odpowiedzieć sobie, jakie jego warianty istnieją. Korzystanie z kodu promocyjnego to bardzo częste zjawisko w przypadku nowego bukmachera. Prawie każdy przygotowuje dla swoich klientów kody promocyjne, czy też bonus od depozytu. Często zdarza się tak, że zastosowanie ich pozwala zwiększyć inny bonus od wpłaty. Na chwilę obecną nie ma żadnej dostępnej promocji, ale nie oznacza to wcale, że jej nie będzie. Z pewnością pojawi się pakiet powitalny i możliwość darmowego zakładu 30 PLN. Zaleta bukmachera BetX jest to, że jako nowa firma na rynku bardzo szybko otrzymała zgodę Ministerstwa Finansów na świadczenie zakładów wzajemnych. Ponadto BetX rejestracja jest bardzo prosta i szybka, co sprawia, że w kilka minut można założyć konto i pozostaje tylko czekać na darmowy kupon.

BetX – kod promocyjny jak znaleźć?

Świetny bonus na start rozbudził wyobraźnię i apetyty potencjalnych użytkowników BetX. Kod promocyjny, jaki niebawem ma się pojawić przy współpracy z topowymi portalami działającymi w branży bukmacherskiej, jest bardzo wyczekiwany przez środowisko fanów zakładów sportowych. Niewykluczone też, że wprowadzone zostaną ekstra kody na promocje dla dotychczasowych użytkowników platformy BetX. Warto regularnie śledzić ofertę branżowych serwisów bukmacherskich, które partnerują marce BetX.

Bonusy w BetX

Niektóre bonusy w BetX dedykowane są wyłącznie dla nowych członków serwisu, a z innych mogą do woli korzystać stali klienci bukmachera. Część akcji promocyjnych jest ograniczona czasowo, ale sporo bonusów jest elementem stałego szkieletu oferty BetX. Bonus każdy ma swoją specyfikę oraz indywidualne warunki przyznania i ewentualnego obrotu. Może pojawić się wymagany minimalny kurs całkowity, aby bonus BetX został aktywowany, a niekiedy trzeba złożyć pierwszy depozyt w ciągu 7 dni od rejestracji nowego konta. Potwierdzenie spełnienia warunków jest wysyłane na e-mail. Każdy promocyjny BetX kod to pakiet korzyści dla graczy, którzy będą mogli podnieść wysokość swoich wygranych w prosty i szybki sposób.

BetX – bonusy powitalne na start

Powitalny bonus na start w BetX – to na pewno silna strona bukmachera. Na razie nikt inny nie jest w stanie zaoferować aż 5 230 złotych w ramach pakietu dla nowych użytkowników BetX. Na pulę gratisów powitalnych na dobry start składa się: freebet – bonus bez depozytu, gwarantowany zwrot stawki przy przegraniu pierwszego kuponu oraz podwojenie inauguracyjnego depozytu. Bukmacher BetX, jak przystało na nową firmę na rynku przygotował specjalny pakiet. Oferta powitalna to swoisty magnes na nowych graczy, którzy widząc atrakcyjne kwoty w styczeń 2021 chętnie się zarejestrują, aby mieć możliwość uzyskania bonusu od depozytu. Warto zaznaczyć, że przygotowany przez bukmachera BetX bonus od depozytu kierowany jest wyłącznie do nowych użytkowników. Pierwszym warunkiem jest więc rejestracja, następnie uzupełnienie pierwszego depozytu, a po tym kroku zostanie przyznany BetX kod promocyjny bonus na start. Bukmacher ma możliwość podniesienia depozytu do ponad 5000 pln. Jest to jednak uzależnione od kwoty, jaką gracz zdecyduje się zdeponować. W przypadku tej promocji należy 6-krotnie obrócić środkami w przedziale od 10 do 1 200 pln. Wtedy też minimalny kurs musi wynosić 1,95 pln. Ponadto na kuponie muszą się znaleźć minimum 3 zdarzenia, a pojedynczy kurs nie może być niższy niż 1,25 pln.

Freebet BetX – 30 zł bonusu bez depozytu

Całkowicie gratisowy freebet o wartości 30 zł – w BetX otrzyma każdy nowy gracz, który dokona pełnej aktywacji konta, czyli m.in. prześle fotokopię dokumentu tożsamości i wprowadzi do systemu numer rachunku bankowego. Darmowy bilet jest aktywowany dla kuponu z minimum 3 zdarzeniami i zbiorczym kursem 3.00 albo wyższym. Wszystkie wygrane z freebeta automatycznie trafiają do salda środków możliwych do wypłaty bądź przeznaczenia na kontynuowanie dalszego ich pomnażania w zakładach. Ten, jeden z wyższych na rynku – darmowy bonus bez depozytu w BetX – jest dostępny przez 7 dni od daty przyznania. Wykorzystać go można na obstawianie zdarzeń z piłki nożnej, czy też wirtualne sporty. Mimo że na chwilę obecną nie istnieją jeszcze kody promocyjne, to jednak darmowy zakład 30 pln czy też BetX bonus na start, to bardzo ciekawe propozycje. Zaletą jest także fakt, że nie pojawiają się żadne ukryte warunki obrotu, czy też kwoty wymaganej do zdeponowania w Betx. Rejestracja jest prosta i szybka, a więc wystarczy tylko wybrać zdarzenie i obstawić. Po założeniu konta

BetX – kod promocyjny nawet do 7777 zł

betx - bonus oraz kod promocyjny

Bonus od pierwszego depozytu to najbardziej lukratywna premia dla nowych użytkowników BetX. Bonus od pierwszej wpłaty pozwala na podwojenie (100%) wkładu i dostępny jest dla depozytu w przedziale od 10 zł do 7777 zł. By uwolnić środki bonusowe, należy dokonać obrotu:

  • obrócić 4 x wartość depozytu (4 x 10 – 7777 zł, w zależności od wysokości pierwszej wpłaty),
  • po minimalnym kursie całkowitym 2,44,
  • na kuponach akumulowanych zawierających co najmniej 4 zdarzenia, z minimalnym kursem na zdarzenie wynoszącym 1,25.

Bonus powitalny ważny jest przez 60 dni od daty przyznania. BetX umożliwia częściowe uwalnianie środków bonusowych – w 4 krokach, po 25% całkowitego obrotu każdy. Gdy spełnisz warunki obrotowe dla 25% otrzymasz 25% bonusu powitalnego. Przykładowo, jeśli wpłacisz 1000 zł, obrót wynosić będzie 4000 zł. Jeśli chcesz częściowo uwalniać bonus w 4 krokach, musisz spełnić 25% obrotu (czyli obrót 1000 zł), za co otrzymasz 25% premii bonusowej – 250 zł. Po wykonaniu wszystkich kroków otrzymasz 4 x 250 zł, czyli 1000 zł uwolnionego bonusu.

Inne promocje dla graczy BetX

Bukmacher ma dla swoich członków jeszcze co najmniej dwie dobre wiadomości. Pierwsza to wyjątkowe promocje premiujące wielozdarzeniowe kupony AKO – dla stałych graczy BetX. Kod promocyjny uprawniający do skorzystania z profitów towarzyszących bonusom nie jest wymagany – i to jest ta druga dobra informacja. Wśród amatorów obstawiania wyników meczów sportowych, nigdy nie brakowało miłośników popularnych taśm – i to właśnie ta grupa typerów będzie najbardziej zadowolona z kolejnych promocji w BetX. Bonus pozwala na zwiększenie potencjalnych wygranych, a także daje komfort w postaci wentylu bezpieczeństwa przy ryzykownych kuponach.

Grasz to masz – promocja dla stałych klientów BetX

BetX promuje swoich lojalnych klientów, oferując im dodatkowy bonus, którego wysokość zależy od obrotu dokonanego na koncie klienta w poprzednim miesiącu kalendarzowym. Wysokość bonusu wyliczana jest według poniższych zasad:

Wartość obrotu na eKoncie

Wartość przyznanego bonusu

od 5000 do 1999,99 zł

10 zł

od 2000 do 4999,99 zł

20 zł

od 5000 do 9999,99 zł

50 zł

od 10 000 do 19 999,99 zł

100 zł

od 20 000 zł

200 zł

Boomerang Bonus

Pasjonaci kuponów taśmowych mogą sięgnąć też po inną promocję w BetX – bonus Boomerang. W ramach tej akcji obstawiający mają możliwość popełnienia 1 błędu na kuponie, a mimo wszystko zainkasują od bukmachera ekstra bonus w postaci 1000% wniesionej stawki (x10). Warunkiem skorzystania z promocji Boomerang jest utworzenie kuponu o łącznym kursie co najmniej 200 pln z minimum 8 zdarzeniami. Trzeba również pamiętać, że kurs pojedynczego typu nie może przekroczyć 8.00. Dodając do tego fakt, że dojdzie jeszcze kod promocyjny BetX, który być może będzie wliczał się do tej promocji, gracze będą mieli możliwość zarobienia bardzo dużych pieniędzy.

FAQ

FAQ to miejsce, gdzie można znaleźć esencję na temat promocji bukmacherskich oferowanych przez BetX. Bonus powitalny dla nowych graczy albo informacja o stałych promocjach – to podstawowe zagadnienia, jakie podsumowano w tej sekcji. Dzięki temu można znaleźć odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania związane z kod promocyjny BetX, czy też innymi promocjami na sporty wirtualne lub piłkę nożną. Ponadto aplikacja mobilna dla graczy to także temat, który rodzi kilka pytań. Niemniej jest to bardzo wygodna forma obstawiania zdarzeń, chociażby dlatego, że w obecnych czasach przy pomocy telefonu robi się praktycznie wszystko. Kod promocyjny BetX będzie również można wykorzystać w aplikacji mobilnej.

Jakie promocje oferuje BetX stałym graczom?

Analizując ofertę promocyjną BetX dla stałych użytkowników, nietrudno zauważyć, że bukmacher premiuje obstawianie kuponów z dużą liczbą zdarzeń. Akcja Boomerang Bonus zachęca do tworzenia kuponów wielokrotnych (AKO). Warunki dla Boomerang Bonus mogą wydawać się wygórowane, jednak stworzenie sensownego kuponu o łącznym kursie 200.00, przy komforcie popełnienia jednego błędu – nie jest niemożliwym wyczynem. Przykładowo: wystarczą 2 ryzykowniejsze typy z kursami po ok. 6.50 oraz 6 pewniaków po ok. 1.30 każdy. Przy stawce 50 zł wysokość potencjalnej wygranej wynosi ok. 10 000 zł, natomiast jeśli jeden z ryzykowniejszych typów „nie wejdzie”, to gracz i tak zainkasuje 500 złotych (10 x 50 pln)! Akcja Boomerang sprawi więc, że gracz nie traci pieniędzy, a wręcz przeciwnie – ma gwarancję, że wygra. Bezpieczny zakład, pewna wygrana w pln bonus i kod promocyjny, który doda środki do konta. Oferta BetX to naprawdę świetna propozycja dla wszystkich graczy. Pozostaje tylko czekać na kod i zbierać wygrane w pln.

Co składa się na bonus powitalny BetX?

Bonus powitalny to coś, obok czego trudno przejść obojętnie, szczególnie jeśli chodzi o wartość benefitów dla nowych członków BetX. Kod promocyjny nie jest wymagany i z mega bonusu przy rejestracji konta w BetX – może skorzystać każdy. Na bonus startowy składa się 100% premia od pierwszego depozytu, a także oraz freebet. Łączna pula do zgarnięcia na „dzień dobry” w BetX, to oszałamiające 7 807 złotych (7777 pln + 30 pln)!

Najistotniejsze jest jednak to, że warunki otrzymania i uwalniania bonusów są bardzo realne do zrealizowania, a w pakiecie powitalnym od BetX nie ma żadnych dodatkowych haczyków. Proste zasady, łatwa kasa na dobry start i okazja do zbudowania solidnego bankrolla.

Zakłady bukmacherskie BetX – podsumowanie

BetX to jeden z najnowszych legalnych zakładów bukmacherskich, który ma szanse stać się wiodącą firmą na rynku. Graczy mają do wyboru sporty wirtualne, jak i te rzeczywiste, co sprawia, że BetX oferta jest bardzo bogata. Na pochwałę zasługuje wysoki jak na polskie warunki, darmowy zakład bez ryzyka. Mimo że kod promocyjny BetX dopiero udostępni, to jednak sam fakt, że liczne promocje pozwalają znacząco zwiększyć wygrane jest bardzo obiecujący. To, co odróżnia inne zakłady bukmacherskie od BetX to także to, że nie ma żadnych ukrytych wymagań, co do depozytu lub ilość zdarzeń na kuponie o określonym kursie. Bezpieczny zakład bez ryzyka oraz bardzo wysokie dodatki od firmy sięgające łącznie 7807 pln sprawia, że BetX staje się liderem na rynku już na starcie pod tym względem. Z pewnością dodanie kodu promocyjnego sprawi, że bonus BetX jeszcze bardziej wzrośnie.

0 0 vote
Ocena artykułu
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Noo… Ciekawy jestem co zaproponuje nam ten bukmacher. Napisać można sporo, a co będziemy mieli w rzeczywistości, to już inna bajka. Wiadomo tylko to, iż ich konkurenci (STS, Fortuna i ForBet itd.) mają ciekawe oferty, które często są odnawiane. No cóż… czekamy na kod promocyjny od Betx, żeby sprawdzić i wystawić opinie 🙂

Hejka, dołączam do tematu!
No i jak, znalazłaś kod promocyjny? Czy to kolejny bukmacher, który mówi (reklamuje), ale nie robi? Patrząc na średnią ocenę, mogę z pewnością powiedzieć, że nie dostaniemy żadnego kodu promocyjnego.

Jakie są wszyscy niecierpliwi. Buk dopiero uzyskał zgodę od MF i już oczekujecie że zaproponuje wam złote góry lol…
Mi się wydaję, iż będzie to korzystna oferta, więc czekamy

No muszą postarać się aby zainteresować ludzi. Zazwyczaj to się robi za pomocą kodów promocyjnych, ale, chyba, nie tym razem. Zawsze jest dobrze jak do rynku gier dołącza się nowy gracz. Im więcej bukmacherów tym lepiej dla nas.