STS bonus powitalny – sprawdź zasady i otrzymaj 1660 PLN za rejestracje

Bonus 1660 PLN
Kod promocyjny BETOMANIA
Waźny do: paź 01, 2023

Legalny polski bukmacher STS to zdecydowany lider nie tylko pod względem ilości aktywnych użytkowników, ale też atrakcyjności bonusów powitalnych. Potwierdzają to wyniki niezależnych badań, w których oferta STS wielokrotnie została uznana za najlepszą propozycję na rynku. Co zatem oferuje bonus powitalny STS i jak z niego skorzystać? Czy działa w STS kod promocyjny pozwalający dodatkowo zwiększyć ilość i wartość promocji? Dziś to dokładnie sprawdzimy. Zapraszamy!

STS bonus Kliknij żeby odebrać
STS Zakład bez ryzyka 100 PLN
Bonus od wpłaty 1500 PLN
Bonus na BetGames 30 PLN
Bonus na sporty wirtualne 30 PLN

Bonus powitalny w STS – kod promocyjny STS:

Już standardowy bonus startowy jest tutaj wyjątkowo atrakcyjny, a wpisując na stronie internetowej STS kod promocyjny, nowi gracze mogą liczyć na jeszcze więcej. Aktualny kod promocyjny STS to „BETOMANIA”, a po jego wpisaniu bukmacher udostępnia specjalny pakiet powitalny VIP.

Pełen bonus STS po wpisaniu kodu promocyjnego oferuje:

 • Bonus 100% od pierwszej wpłaty – do 1500 złote,
 • Zakład bez ryzyka – 100 złotych,
 • Bonus 20 PLN na BetGames,
 • Bonus 20 PLN na sporty wirtualne.

Jak skorzystać z kodu?

Aby wykorzystać podczas zakładania konta w STS kod promocyjny „BETOMANIA” w pierwszej kolejności należy kliknąć w obrębie tego artykułu baner lub link prowadzący do strony bukmachera. Odnośnik prowadzi bezpośrednio do formularza rejestracyjnego, za którego pośrednictwem w ciągu maksymalnie kilku minut każdy gracz założy nowe konto. Co ważne, w przypadku bukmachera STS kod promocyjny wpisujemy już na etapie wypełniania formularza! Tuż po przesłaniu wszystkich danych do konta gracza w STS, bonus powitalny zostanie naliczony automatycznie.

Uwaga: aby zacząć obstawiać zakłady bukmacherskie i wykorzystać w tym celu otrzymany bonus startowy wystarczy posiadać konto tymczasowe. Ukończenie pełnej rejestracji, a co za tym idzie potwierdzenie tożsamości, konieczne będzie dopiero przed wypłatą wygranych.

STS – bonus powitalny na start

Bonusy powitalne to bez wątpienia najjaśniejszy punkt oferty wszystkich legalnych bukmacherów. To właśnie one mają zachęcać nowych graczy do tego, aby wypróbowali daną platformę, a następnie zaczęli korzystać z niej podczas obstawiania zakładów wzajemnych. Co więcej, praktycznie każdy bonus na start może być wyższy od tego, co zostało zaprezentowane na stronie bukmachera – wystarczy zdobyć specjalny kod promocyjny. Trzeba jednak przy tym pamiętać, że mimo iż bonusy powitalne faktycznie dają darmowe środki na grę u bukmachera, to zdecydowana większość z nich objęta jest warunkami obrotowymi.

Poniżej dokładnie prześledzimy to, co firma STS Zakłady Bukmacherskie przygotowała dla nowych użytkowników. Na wstępie warto podkreślić, że w przeciwieństwie do niektórych konkurencyjnych platform, nie mamy tutaj tylko jednej promocji na start, ale aż pięć!

STS Bonus od depozytu o wartości do 1660 PLN

Pierwszą z promocji jest bonus 100% naliczany od pierwszej wpłaty na konto depozytowe. Oznacza to, że pierwszy depozyt określa sumę przyznawanych środków bonusowych – przykładowo po wpłacie 100 PLN dokładnie drugie tyle zostanie przypisane do konta bonusowego. To zdecydowanie jedna z najpopularniejszych form nagradzania nowych graczy, jednak bonus STS wyróżnia się na tle konkurencji wysoką kwotą. W tym wypadku w ramach standardowej oferty STS bonus wynosi maksymalnie aż 1200 złotych. Co więcej, pułap ten często bywa powiększany, na przykład przez kod promocyjny „BETOMANIA”, po którego wpisaniu gracze mogą zgarnąć nawet 1504 złote!

Jak już wspomnieliśmy, w STS bonus od depozytu naliczany jest automatycznie. Dzięki temu nowy musi jedynie zarejestrować konto, wpisać w formularzu rejestracyjnym STS kod promocyjny i wpłacić pierwszy depozyt na swoje konto.  Należy przy tym pamiętać, że kwoty przyznanej w ramach bonusu na start nie da się wypłacić od razu na swój rachunek bankowy. Najpierw trzeba wywiązać się z określonych w regulaminie promocji warunków obrotowych – te dokładniej przeanalizujemy w dalszej części tekstu.

Bonus od depozytu w STS to:

 • 100% od pierwszego depozytu – maksymalna wartość z kodem BETOMANIA to 1500 PLN,
 • Promocja łączy się z pozostałymi bonusami, takimi jak STS Freebet czy zakład bez ryzyka.

STS Freebet 25 PLN

sts bonus

Freebet, czyli bonus w formie darmowego zakładu to bez wątpienia najbardziej pożądany rodzaj promocji wśród fanów zakładów bukmacherskich. Nie ma się czemu dziwić, gdyż to jedna z niewielu szans na to, aby postawić kupon bez konieczności doładowywania nawet złotówką konta depozytowego.

Darmowy zakład nie jest najczęściej spotykaną opcją u polskich bukmacherów, co oznacza, że gdy już pojawia się na jednej z platform, to cieszy się ogromną popularnością. Co prawda nie możemy w tym wypadku liczyć na tak zawrotne kwoty, jak w przypadku bonusu od depozytu, to przypominamy, że są to absolutnie darmowe środki!

Freebet tylko z kodem promocyjnym (nieaktualne)

Ze względu na swoją wyjątkowość, darmowy zakład najczęściej dostępny jest tylko dla graczy posiadających specjalny kod promocyjny. STS również idzie tą drogą, ale z tą różnicą, że hasło na freebet udostępnia nawet na swojej stronie z aktualnymi promocjami. Należy jednak pamiętać o tym, że kod PEWNE25 uprawnia nas tylko do zwiększenia pakietu powitalnego o jedną dodatkową opcję. Dlatego dużo korzystniejszym rozwiązaniem będzie wpisanie kodu promocyjnego ze strony partnerskiej (takiej jak nasza), który odblokowuje cały pakiet ponadprogramowych bonusów.

W STS bonus bez depozytu oznacza 25 PLN darmowych środków, a żeby go otrzymać, nie trzeba dokonywać wpłaty depozytu – kwota zostanie doliczona automatycznie w ciągu 3 dni od ukończenia rejestracji. Warto też podkreślić, że freebet na 25 PLN łączy się z pozostałymi bonusami, a w tym podwojeniem pierwszej wpłaty w ramach akcji 1200 PLN na start.

Freebet w STS:

 • 25 PLN na darmowe zakłady bukmacherskie (w tym zakłady live),
 • Środki przypisywane są do salda bonusowego,
 • Można przeznaczyć je na dowolne zakłady poza tymi z oferty „HIT DNIA”,
 • Przed wypłatą bonusu konieczne jest dokonanie trzykrotnego obrotu przyznaną kwotą.

STS zakład bez ryzyka

Freebet to z pewnością bardzo ciekawa opcja, ale to niejedyna opcja na to, aby postawić zakład bez obaw o własne środki. Taką możliwość daje graczom także zakład bez ryzyka, czyli bonus startowy ubezpieczający pierwszy kupon od przegranej.

Warto tutaj podkreślić, że to kolejny bonus STS, którego nie znajdziemy w standardowej ofercie bukmachera. Aby z niego skorzystać, podczas zakładania konta trzeba wpisać kod promocyjny STS – na przykład„BETOMANIA”. Jak działa taki bonus i czy kryją się tu jakieś haczyki?

Jak sama nazwa wskazuje, dostępny w STS zakład bez ryzyka pozwala postawić kupon bez obawy o zainwestowane pieniądze. Gdy do konta zostanie przypisany taki bonus, a postawiony zakład okaże się nietrafiony, bukmacher zwróci stawkę na konto gracza. Należy jednak pamiętać o tym, że w wielu przypadkach środki mogą wracać, ale na konto bonusowe. Na szczęście użytkownicy serwisu STS nie muszą się o to martwić, gdyż bukmacher nie stawia przed graczami wymagań co do obrotu zwróconą kwotą.

Zakład bez ryzyka w STS:

 • Aby aktywować bonus, należy wpisać kod promocyjny, a następnie dokonać wpłaty depozytu na minimum 10 PLN,
 • W ramach promocji gracz może obstawić zakład bez ryzyka o wartości do 100 PLN,
 • W przypadku przegranej bukmacher zwraca środki w ciągu 24 godzin,
 • Brak konieczności obrotu – środki wracają na konto depozytowe!

Standardowe bonusy powitalne bez kodu promocyjnego

Podstawowe trzy rodzaje promocji powitalnych to bonus od depozytu, freebet i zakład bez ryzyka. Na tym jednak STS nie kończy, a w swojej ofercie posiada także dodatkowe dwie propozycje, które pozwalają graczom uzyskać darmowe środki na obstawianie sportów wirtualnych oraz BetGames.

20 PLN zwrotu za sporty wirtualne

Jak sama nazwa wskazuje, w ramach tej promocji STS proponuje nowym graczom Cashback o wartości 20 PLN mający zachęcić do wypróbowania zdarzeń z oferty sportów wirtualnych. Z bonusu skorzystać mogą tylko gracze, którzy jeszcze nie obstawiali zakładów z tej oferty. W tym wypadku bukmacher nie dolicza darmowych środków, a zamiast tego gwarantuje, że w razie przegranej zwróci stawkę na konto bonusowe.

Warunki zwrotu za sporty wirtualne:

 • Maksymalny zwrot 20 PLN,
 • W promocji biorą kupony SOLO i AKO z oferty sportów wirtualnych,
 • Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia lub całego kuponu – 1.90,
 • Wszystkie kupony muszą zostać zawarte tego samego dnia,
 • Wartość zwrotu obliczana jest według wzoru: łączna suma stawek przegranych * 0.88,
 • Zwrot podlega warunkom obrotowym.

20 PLN Cashback na Betgames

Kolejnym bonusem, który ma zachęcić użytkowników do wypróbowania innych zakładów niż piłka nożna czy koszykówka, jest cashback na gry karciane. Betgames to oferta kierowana do fanów rozgrywek kasynowych, z tą jednak różnicą, że tutaj nie biorą aktywnego udziału w grze, a tylko obstawiają jej wyniki. W ofercie bukmachera STS aktualnie znajdują się trzy popularne tytuły (poker, wojna i bakarat), a na każdym ze stołów rozgrywki prowadzone są przez profesjonalne krupierki.

Bonus 20 PLN cashback na Betgames jak sama nazwa wskazuje, umożliwia postawienie kuponu na gry karciane bez obaw o przegraną. Warunki są tutaj podobne do tych z promocji na sporty wirtualne, ale trzeba podkreślić, że w tym wypadku nie trzeba obracać bonusem!

Warunki bonusu:

 • Cashback do 20 PLN dla graczy, którzy nie korzystali wcześniej z Betgames,
 • Minimalny kurs dla kuponu SOLO lub AKO – 1.90,
 • Ten sam sposób wyliczana wartości wzoru co w poprzedniej promocji,
 • Czas na zawarcie bonusowych zakładów obowiązuje od chwili postawienia pierwszego kuponu aż do 23:59 tego samego dnia,
 • Brak warunków obrotowych!

Jak obrócić w STS bonusy na start?

sts bonus powitalny zasady

Mimo iż bonusy na zakłady bukmacherskie prezentują się wyjątkowo atrakcyjnie, to praktycznie zawsze obowiązują w ich przypadku warunki obrotu. Oznacza to, że doliczone do konta bonusowego środki można wypłacić na konto depozytowe, a następnie na rachunek bankowy dopiero po spełnieniu określonych w regulaminie promocji warunków. Legalni bukmacherzy najczęściej wymagają dokonania dwukrotnego lub trzykrotnego obrotu, co oznacza, że dla otrzymanego 1000 PLN będzie to odpowiednio 2000 i 3000 PLN postawione na kuponach o określonych kursach oraz ilościach zdarzeń. Jakie wymagania stawia przed graczami bukmacher STS?

Przypominamy, że warunkami obrotowymi nie zostały objęte promocje na zakład bez ryzyka oraz 20 PLN na Betgames.

Bonus powitalny od depozytu – warunki obrotowe

Ponad 1500 PLN dodatkowych środków na korzystanie z oferty bukmachera STS to wyjątkowo atrakcyjna propozycja, ale nowi gracze muszą pamiętać o tym, że zanim bonus zostanie przeniesiony na konto główne, konieczne jest wykonanie regulaminowego obrotu. W przypadku bonusu od depozytu będzie to trzykrotność jego wartości postawiona na oferowane przez STS zakłady bukmacherskie.

 • Trzykrotny obrót bonusem otrzymanym po rejestracji konta,
 • Do obrotu niezaliczane są zakłady specjalne HIT DNIA oraz Betgames,
 • MInimalny kurs całkowity kuponu nie mniejszy niż 1.91.

Freebet w STS – warunki obrotu bonusem (nieaktualne)

Podobne warunki dotyczą darmowego zakładu, jednak tutaj gracze muszą pamiętać o tym, że muszą obrócić bonus STS w ciągu 10 dni od jego przyznania.

 • Trzykrotny obrót bonusem przyznanym po założeniu konta,
 • Do obrotu wliczają się kupony z minimalnym kursem ogólnym 1.91,
 • Maxikombi, Zakład bezpieczny, Betgames oraz kupony zamknięte za pomocą opcji Cash-out nie są zaliczane do obrotu bonusem.

Warunki obrotowe bonusu 20 PLN na sporty wirtualne

 • Trzykrotny obrót zwróconą kwotą,
 • Do obrotu zaliczają się wygrane kupony SOLO i AKO z kursem minimum 1.91,
 • Bukmacher nie zalicza do obrotu kuponów Maxikombi, Zakład bezpieczny oraz zakładów wypłaconych za pomocą opcji Cash-out.

Rejestracja nowego konta

Aby otrzymać wyżej wymienione bonusy bukmacherskie, pozostaje już tylko założyć konto nowego użytkownika. Na szczęście także w tej kwestii bukmacher STS nie zawodzi, a cały proces został maksymalnie uproszczony, tak by każdy użytkownik mógł cieszyć się ofertą zakładów bukmacherskich już po kilku minutach.

Poniżej pokażemy krok po kroku, jak założyć konto, gdzie wpisać kod promocyjny i jak odebrać bonusy STS na start:

Krok 1

Formularz rejestracyjny dostępny jest oczywiście dostępny na stronie internetowej bukmachera, gdzie wystarczy kliknąć „załóż konto”. Warto jednak pamiętać o tym, że linki polecające, na przykład na naszej stronie, nie tylko prowadzą bezpośrednio do okna rejestracji, ale pozwalają też zgarnąć znacznie wyższy bonus!

Krok 2

Link umieszczony w tym artykule prowadzi bezpośrednio do formularza rejestracyjnego, który w STS podzielony został na dwa etapy. Pierwszy z nich wymaga podania podstawowych danych niezbędnych do późniejszego logowania. Podajemy zatem adres e-mail, numer telefonu i hasło. Poniżej znajdują się także dwa pola do zaznaczenia – pierwszym jest deklaracja ukończenia 18 roku życia, a drugie to zgoda na otrzymywanie informacji handlowych na podany adres e-mail.

Krok 3

Kolejna zakładka formularza rejestracyjnego dotyczy danych osobowych gracza, Tutaj musimy pochwalić STS za to, że wymaga podania absolutnie podstawowych informacji, czyli imienia, nazwiska, narodowości i numeru PESEL.

Co ważne, na dole formularza znów znajdują się dwa pola do zaznaczenia, z czego jedno jest wymagane do tego, aby bukmacher STS przypisał do nowego konta bonus powitalny!

Warto zauważyć, że na tym etapie znajduje się także miejsce, gdzie nowi użytkownicy mogą wpisywać kody promocyjne STS. To właśnie tutaj trzeba podać hasło „BETOMANIA”, aby otrzymać powiększony pakiet powitalny. W przeciwnym razie dodatkowe promocje przepadną.

Aktywacja konta w STS

sts voucher powitalny 2022

Po wpisaniu wszystkich wymaganych danych, podaniu kodu promocyjnego i potwierdzeniu wszystkich niezbędnych informacji zostanie utworzone konto tymczasowe w serwisie bukmachera STS. Od tego momentu gracz może już się zalogować i zacząć korzystać z oferty, natomiast musi liczyć się z pewnymi ograniczeniami – aż do czasu potwierdzenia tożsamości.

Czym różni się konto tymczasowe od stałego?

Konto tymczasowe pozwala graczom nie tylko zapoznać się z ofertą serwisu, ale też odebrać bonusy, wpłacać depozyt i obstawiać w STS zakłady bukmacherskie. Należy jednak pamiętać o tym, że do momentu przejścia na konto stałe, obowiązywać będą pewne ograniczenia.

Konto tymczasowe jest ograniczone limitem stawek w wysokości 8000 złotych. Oznacza to, że po przekroczeniu tej kwoty, gracz nie będzie mógł obstawiać kolejnych kuponów – aż do czasu ukończenia weryfikacji konta. Co więcej, korzystanie z konta tymczasowego wiąże się także z brakiem możliwości wypłaty środków z wygranych kuponów.

Jak zweryfikować konto?

Bukmacher STS nie określa tego, w jakim czasie gracz musi dokonać przejścia na konto stałe. Zazwyczaj użytkownicy decydują się na zweryfikowanie tożsamości dopiero wtedy, gdy chcą wypłacić pierwsze wygrane. Aby to zrobić, wystarczy podać swój adres, numer konta bankowego i przesłać do administracji skany lub zdjęcia dokumentu potwierdzającego tożsamość – dowodu osobistego lub paszportu. Cały proces trwa najczęściej około 15 minut i już po tym czasie możemy cieszyć się kontem stałym, a co za tym idzie wypłacać wygrane na konto bankowe.

Pozostałe promocje w STS

Oczywiście na bonusach powitalnych oferta promocyjna na stronie bukmachera się nie kończy. STS nie zapomina przy tym o aktywnych graczach, dla których regularnie udostępnia promocje pozwalające zgarnąć dodatkowe środki na zakłady bukmacherskie lub powiększyć wartość wygranych kuponów. Nie zabrakło też specjalnego programu lojalnościowego – jednak ten działa na innych zasadach, niż przyzwyczaiła nas do tego konkurencja.

Zaproś kumpli – program poleceń

Jednym z najprostszych sposobów na zgarnięcie dodatkowych środków na zakłady sportowe jest program poleceń STS. Zasady są tutaj bardzo proste, a łącznie można uzyskać nawet 340 złotych! Jak to zrobić?

 • Zaloguj się do swojego konta STS i przejdź do zakładki „Zaproś kumpla” i kliknij „Zaczynamy” – opcja widoczna po najechaniu na ikonę profilu,
 • Dokonaj obrotu o wartości minimum 25 złotych, korzystając z zakładów, których kurs wynosi przynajmniej 1.85,
 • Skopiuj link polecający i prześlij go znajomym,
 • Każdy zaproszony znajomy otrzyma 50 złotych bonusu za rejestrację i wpłatę depozytu o tej samej wartości,
 • Za każdego zarejestrowanego znajomego otrzymasz 50 złotych bonusu, a także dodatkowe 20 PLN za trzeciego i szóstego zaproszonego gracza.

Trzeba też dodać, że uzyskany w ten sposób bonus podlega pod trzykrotny warunek obrotowy na kuponach z kursem nie mniejszym niż 1.91.

Strefa VIP w STS

Strefa VIP to program dla najbardziej aktywnych graczy posiadających konto w STS. Co ciekawe, dostęp do elitarnego klubu mają wyłącznie zaproszeni przez bukmachera użytkownicy. Aby otrzymać zaproszenie, należy regularnie obstawiać w STS zakłady bukmacherskie i aktywnie korzystać z dostępnych na stronie promocji.

Gra zdecydowanie warta jest przysłowiowej świeczki, gdyż członkowie klubu VIP mogą cieszyć się wyższą tolerancją stawek, najniższymi limitami, a przy tym czekają na nich atrakcyjne nagrody. Uczestnicy Strefy VIP mogą między innymi otrzymać zaproszenia na mecze reprezentacji Polski w piłce nożnej!

Cash-out

Cash-out nie jest do końca promocją bukmacherską, ale zdecydowanie przekłada się na skuteczność podczas obstawiania wyników zdarzeń sportowych. Dzięki tej opcji gracze mają szansę wcześniejszego zamknięcia kuponu i zgarnięcia części wygranej. Zawodowi typerzy korzystają z Cash-out’u najczęściej w przypadku kuponów AKO, kiedy widzą, że jedno ze zdarzeń może zaprzepaścić całą wygraną.

Wartość wcześniejszej wypłaty z kuponu bukmacher ustala indywidualnie i uzależniona jest od stawki, potencjalnej wygranej oraz ilości zdarzeń. Należy przy tym pamiętać, że Cash-out będzie dostępny tylko wtedy, gdy na kuponie nie będzie znajdował się jeszcze ani jeden błędny typ.

STS TV – darmowe transmisje z meczów na całym świecie

Warto tutaj też wspomnieć o wyjątkowej usłudze, czyli STS TV. Dzięki niej gracze mają możliwość bezpłatnego oglądania transmisji z wydarzeń sportowych na żywo. Jak na najpopularniejszego legalnego bukmachera w Polsce przystało, STS oferuje najwięcej transmisji z meczów piłki nożnej, koszykówki, siatkówki, tenisa ziemnego, czy nawet snookera. Co ciekawe, transmisje nie ograniczają się tylko do najpopularniejszych rozgrywek, zatem nie brakuje tutaj takich ciekawostek jak relacje na żywo z meczów norweskiej ligi piłki nożnej. Na plus zaliczamy też to, że transmisje dostępne są zarówno z poziomu przeglądarki internetowej, jak i poprzez aplikację mobilną STS.

Opcja śledzenia transmisji meczu, zamiast posługiwania się klasycznym trackerem znacząco wpływa na skuteczność obstawiania – zwłaszcza gdy bierzemy pod uwagę zakłady live.

Bonus startowy w STS – opinie

Nie bez powodu STS to najpopularniejszy bukmacher w Polsce. Gracze otrzymują tu w pakiecie wszystko, co potrzebne jest do skutecznego obstawiania – wysokie kursy, obszerne rynki zdarzeń, nowoczesną platformę internetową i wyjątkowy bonus na początek. Co więcej, oferta powitalna STS wielokrotnie została już uznana za najlepszą propozycję w Polsce – na przykład w niezależnych badaniach Instytutu Badań Systemowych Polskiej Akademii Nauk (IBS PAN) oraz Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu (WSB).

Promocja prezentuje się wyjątkowo atrakcyjnie, zwłaszcza gdy wpiszemy na stronie internetowej STS kod promocyjny. Bonus wtedy nie tylko zyskuje na wartości, ale daje dodatkowe opcje, takie jak freebet czy zakład bez ryzyka.

FAQ – Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania o bonus powitalny STSCo daje kod bonusowy STS?

Jaki jest bonus powitalny w STS?

Jaki jest bonus powitalny w STS?
Pakiet powitalny STS to zdecydowanie najlepsza propozycja wśród polskich legalnych bukmacherów. Nowi użytkownicy mogą liczyć na:
Bonus od depozytu,
Freebet,
Zakład bez ryzyka,
Bonusy po 20 PLN na Betgames (gry karciane) oraz sporty wirtualne.

Co daje kod bonusowy STS?

Voucher STS działa dwutorowo: po pierwsze zwiększa wartość bonusu od depozytu aż do kwoty 1504 PLN, a po drugie pozwala skorzystać ze wszystkich dodatkowych promocji, które standardowo wymagają wpisania osobnych kodów.

Gdzie znajdują się aktualne kody promocyjne STS?

Kody promocyjne STS dostępne są zarówno w serwisach partnerskich, jak i bezpośrednio na stronie internetowej bukmachera. Należy jednak zwrócić uwagę na to, że tylko część z nich pozwala skorzystać ze wszystkich dostępnych opcji. Przykładem na to jest kod promocyjny „BETOMANIA”, który uruchamia nie tylko zwiększony bonus od depozytu, ale też freebet i zakład bez ryzyka.

Jaki jest aktualny kod bonusowy STS?

Aktualny kod promocyjny STS to „BETOMANIA”. Wystarczy go wpisać w formularzu rejestracyjnym lub skorzystać z linku na tej stronie, dzięki czemu kod zostanie dodany automatycznie.

Jak wykorzystać w STS kod promocyjny?

W serwisie STS bonus na start przypisywany jest każdemu użytkownikowi, który w formularzu rejestracyjnym wyrazi chęć skorzystania z promocji. Dodatkowe bonusy dostępne są tylko po wpisaniu kodu promocyjnego. Specjalne pole na wpisanie hasła znajduje się w drugiej karcie formularza – tuż pod częścią dotyczącą danych osobowych.

Jakie są warunki obrotowe dla bonusu powitalnego w STS?

W przypadku bonusu od pierwszej wpłaty depozytu oraz freebetu warunki obrotowe to:
Trzykrotny obrót bonusowymi środkami,
Kursy minimalne kuponów SOLO i AKO to 1.91,
Do obrotu nie są wliczane bezpieczne zakłady bukmacherskie, Maxikombi oraz Cash-out’y.

Czy konieczna jest weryfikacja tożsamości?

Nie, po kliknięciu opcji „załóż konto” i wypełnieniu formularza rejestracyjnego STS aktywuje konto tymczasowe, które umożliwia aktywne korzystanie z oferty bukmachera. Weryfikacja tożsamości będzie natomiast konieczna do tego, aby wypłacić wygrane kupony lub w sytuacji, kiedy gracz przekroczy limit stawek wynoszący 8000 PLN.

Czy STS udostępnia darmowe transmisje z meczów?

Tak, w ramach usługi STS TV każdy gracz ma możliwość oglądania na żywo relacji z wybranych spotkań. Aby sprawdzić, które wydarzenia będą transmitowane poprzez STS TV, należy przejść do kalendarza zakładów na żywo i sprawdzić, czy obok znajduje się ikonka telewizora.

4/5 - (1 vote)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments