Fuksiarz.pl – bukmacher, zakłady bukmacherskie, opinie, oferta, aplikacja mobilna
2.8

Fuksiarz.pl – bukmacher, zakłady bukmacherskie, opinie, oferta, aplikacja mobilna

Bonus - 720 PLN

Zakłady bukmacherskie Fuksiarz.pl to kolejny przedstawiciel „nowej fali” na polskim rynku bukmacherskich. Firma ta dość pewnie i ze sporym rozmachem rozpoczęła działalność, głównie dzięki działaniom marketingowym i ciekawym promocjom. Jednak dopiero czas zweryfikuje potencjał i możliwości tego bukmachera, który mocno angażuje się w różnego rodzaju projekty w sieci. Co wyróżnia Fuksiarza na tle innych bukmacherów, którzy stosunkowo niedawno otrzymali licencję i rozpoczęli działalność na rynku zakładów bukmacherskich?

Zalety
 • Obsługa klienta
 • Ciekawa oferta powitalna
 • Sprawna rejestracja
Wady
 • Metody płatności
 • Brak transmisji na żywo
 • Słaba oferta na żużel
 • Przycinająca się aplikacja mobilna

Fuksiarz.pl – opinie i recenzja

Ten bukmacher celuje w określoną liczbę i w konkretny typ użytkowników. Świadczą o tym przede wszystkim działania marketingowe, patronackie i sponsoringowe. Fakt, że ambasadorem i twarzą tego bukmachera w pierwszej kampanii reklamowej został Krzysztof Stanowski, założyciel weszlo.com dużo mówi. Poza tym Fukciarz.pl jest sponsorem głównym serwisu internetowego Weszło oraz współpracuje z Kanałem Sportowym. To zapewnia mu stałą eskpozycję na wysokim poziomie oraz pozwala docierać do ludzi, którzy mocno angażują się w projekty Krzysztofa Stanowskiego. Są to ludzie w miarę młodzi, mocno zaangażowani w sport, chcący czerpać z życia i nie bojących się ryzyka. Dlatego też oferta tego bukmachera i wszelkiego rodzaju bonusy bukmacherskie dostosowane są do określonego typu klienta/gracza.

Adres wwwfuksiarz.pl
Rok powstania2021
SiedzibaPolska
KuponyZakład bez ryzyka, Cashback, pakiet Polsat Box Go sport
Minimalna wysokość wpłaty1 PLN
Dostępne metody wpłatyPrzelewy24, PayU, Blika, tpay oraz dotpay
Udogodnienia
Maksymalna wysokość wypłaty10 000 PLN
E-sportTak: CS:GO, League of Legends, Dota
Aplikacja mobilnaTak, iOS oraz Android
Zakłady bukmacherskie Fuksiarz.pl

Cashback 50% do kwoty 500 zł dla nowych klientów jest sztandarową promocją Fuksiarza, ale ciekawych promocji jest znacznie więcej. Nie wiadomo jednak, czy mocne wejście przełoży się w dłuższej perspektywie na dobre wyniki finansowe, na trudnym i licznym rynku legalnych zakładów bukmacherskich w Polsce

Fuksiarz - legalny polski bukmacher
Fuksiarz – legalny polski bukmacher

Fuksiarz.pl – nowy bukmacher online w Polsce

Grudzień jest miesiącem rocznicy otrzymania od ministerstwa finansów licencji na działalność w Polsce. Fuksiarz.pl realnie zaczął funkcjonować w kwietniu 2021 roku i trzeba przyznać, że pierwsze miesiące były bardzo dynamiczne i aktywne w wykonaniu jednego z najmłodszych bukmacherów w Polsce. Siedziba Fuksiarza.pl mieści się w Warszawie przy ul Wąchockiej 1F. Zarząd spółki tworzy trio: Marcin Szpalerski, Radosław Baran i Johan Pontus Lindvall. Tak, jak wspominaliśmy od 1 kwietnia 2021 roku ambasadorem i twarzą tego bukmachera jest Krzysztof Stanowski, założyciel portalu weszlo.com, autor książek oraz współtwórca Kanału Sportowego. 

Chcemy, aby Fuksiarz.pl był jakiś. Nie chcemy budzić kontrowersji za wszelką cenę, ale zależy nam na rozpoznawalności oraz dotarciu do szerokiego grona odbiorców. Zarówno cała Grupa Weszło, jak i Krzysztof Stanowski, znani są z nieszablonowego stylu. Jesteśmy przekonani, że jako bukmacher zyskamy na tej współpracy wizerunkowo.

Marcin Szpalerski CEO firmy.

Strona internetowa Fuksiarz.pl

Strona internetowa fuksiarz.pl jest utrzymana w prostym i czytelnym stylu. Dominuje kolor czerwony, a wszelkie wstawki i napisy są w kolorze białym i czarnym. Najważniejsze rzeczy na witrynie są wyróżnione i łatwo je dostrzec. Główne menu strony tworzą:

 • Zakłady bukmacherskie
 • Zakłady na żywo
 • Cashback bez limitu
 • Sporty wirtualne
 • Gry karciane 
 • Promocje
Strona internetowa Fuksiarz.pl
Strona internetowa Fuksiarz.pl

Widzimy wyraźnie, że oprócz oferty nacisk jest położony na promocje, a zwłaszcza na jedną, czyli na Cashback bez limitu. To główny bonus, który ma wyróżniać Fuksiarza pośród innych bukmacherów działających w naszym kraju. Ale o nim opowiemy później. 

Ocena graczy: 4/5 – czerwiec 2024

Metody płatności w Fuksiarz.pl

Fuksiarz.pl chwali się szeroką gamą płatności, bo dostępne są wpłaty poprzez Przelewy24, PayU, Blika, tpay oraz dotpay. Bukmachers stawia też na szybkie wpłaty środków potrzebnych do gry i typowania. Umożliwiają to umowy z największymi polskimi bankami. W początkowym okresie działalności tego bukmachera minusem był brak solidnej aplikacji mobilnej, a klienci zmuszeni byli obstawiać przez stronę internetową. Teraz się to zmieniło, bo ze strony bukmachera można pobrać aplikację, która jednak wciąż nie jest idealna i stopniowo jest poprawiana. 

Obsługa klienta w Fuksiarz.pl

Kontakt z działem obsługi klienta bukmachera należy do rzadkości. Jednak zawsze dobrze mieć świadomość tego, iż w razie jakichkolwiek pytań, czy problemów, pracownicy czekają w gotowości, aby nam pomóc. Tutaj Fuksiarz znów odrobił pracę domową i oferuje swoim użytkownikom kilka różnych form kontaktu. Za pośrednictwem strony internetowej każdy gracz może skontaktować się poprzez:

 • formularz kontaktowy
 • e-mail
 • czat online (na żywo)

Fuksiarz posiada również Centrum Pomocy, gdzie można znaleźć odpowiedzi na wiele nurtujących graczy pytań i problemów z którymi mogą się zmagać. Wszystkie tematy w centrum po posortowane i uszeregowane.

Rejestracja w Fuksiarz.pl
Rejestracja w Fuksiarz.pl

Rejestracja i logowanie w Fuksiarz.pl

Rejestracja nie jest skomplikowana i jest niezbędna do obstawiania zakładów z oferty Fuksiarza.pl – zarówno oferty pre-match, jak i na żywo. W pierwszym etapie rejestracji podajemy tylko email oraz numer telefonu. Konieczne jest podanie poprawnego numeru ponieważ w drugim etapie rejestracji będziemy musieli wpisać kod przesłany przez bukmachera SMS-em. W drugim kroku rejestracji, oprócz podania kodu przesłanego przez SMS, konieczne jest wpisanie także numeru PESEL oraz imienia i nazwiska. Przed wypłatą środków konieczna jest weryfikacja konta. Na czym ona polega? Na oddaniu niezbędnych informacji, których użytkownik nie podał przy podstawowej i szybkiej rejestracji. Chodzi o numer konta bankowego, skan lub zdjęcie dowodu osobistego. Proces ten nie różni się zasadniczo od pełnej rejestracji u pozostałych zakładów bukmacherskich działających na polskim rynku. 

Bonusy w fuksiarz.pl
Bonusy w fuksiarz.pl

Fuksiarz Bonus powitalny na start

Mówiąc o każdym bukmacherze opisujemy jego ofertę, ale sporą część analizy zajmują również promocje i bonusy bukmacherskie. Nie ma co ukrywać, że dla nowych graczy, jak i „starych wyjadaczy” zakładów bukmacherskich bonusy są bardzo istotne. Dlatego zerknijmy na promocję powitalną Fuksiarza.pl. Ten bukmacher chce się wyróżnić Zakładem bez ryzyka na start do 500 zł i to bez obrotu! Brzmi zachęcająco, a jak to wygląda „od środka”? Cashback w tym przypadku wynosi 50% od zagranej stawki, więc połowa środków wraca na konto depozytowe. Oznacza to, że tę część kwoty, bez żadnego obrotu można od razu wypłacić. Cashback to nie jedyny bonus jaki czeka na nowych graczy. Po założeniu konta i wpłacie na depozyt co najmniej 50 zł każdy użytkownik otrzymuje miesięczny i darmowy dostęp do pakietu Polsat Box Go, który umożliwia śledzenie na żywo ważnych wydarzeń meczowych. Trzeba przyznać, że jest to inny dodatek niż zazwyczaj proponują bukmacherzy. 

Promocje bukmacherskie dla stałych graczy

Fuksiarz od początku chce się też wyróżnić innym bonusem. Chodzi o kolejny cashback, tym razem dla stałych graczy. Chodzi o cashback bez limitu 200 zł na każdym zakładzie. W tym przypadku uległ on modyfikacji. Na początku polegał na tym, że obstawiając zakłady ze specjalnie dobranej listy można było zyskać zwroty sięgające od 5 do 50 procent. Wszystko zależało od liczby postawionych zdarzeń. Aktualnie promocja ta dotyczy zwrotu w gotówce maksymalnie do 200 zł za kupon. Polega on na tym samym co wcześniej. Trzeba postawić kupon z typami z zakładki Cashback, na której znajdują się najpopularniejsze zdarzenia w danym okresie. Gdy gracz przegra otrzyma zwrot części postawionej stawki. Maksymalna wartość to 200 zł za jeden kupon. Potem to od gracza zależy, co zrobi z tym cashbackiem – albo wypłaci środki, albo obstawia dalej. Trzeba pamiętać, że im więcej zdarzeń na kuponie, tym większy cashback otrzymasz.

Oferta Fuksiarza

Oferta jest bogata i zaczyna się oczywiście od piłki nożnej, gdzie mamy do wyboru kilka tysięcy zdarzeń. W ofercie Fuksiarza znajdują się również inne sporty drużynowe, są też zimowe sporty, czy sporty walki (boks, MMA). Jeśli chodzi o e-sport, to główny fundament tej części zakładów stanowią rozgrywki CS:GO, League of Legends i Dota. Na końcu menu po lewej stronie znajdują się tzw. Zakłady Specjalne, gdzie znajdziemy ofertę „niesportową”, jak np. kursy na rozdanie Oscarów, czy rozstrzygnięcia w Tańcu z Gwiazdami. Brakuje jednak oferty polityczno-społecznej, która przecież regularnie występuje u kilku innych bukmacherów w Polsce.

Fuks Kreator w Fuksiarz.pl 

Jeśli chodzi o drugą część oferty, po pre-match, czyli o zakłady na żywo, to tutaj mamy najpopularniejsze dyscypliny, ale nie można powiedzieć, że wielkość oferty powala na kolana. Ot klasyczny wkład. Ciekawostką i wyróżnikiem jest tzw. Fuks Kreator. To opcja, która pozwala graczowi stworzyć swój własny zakład na wybrane spotkanie. Używając wspomnianej funkcjonalności, można postawić nawet pięć różnych zdarzeń na jeden mecz.

Fuksiarz.pl – sporty wirtualne i gry karciane

Fuksiarz.pl oferuje też Sporty Wirtualne i Gry karciane. Jeśli chodzi o te pierwsze, to mamy do wyboru: piłkę nożną – ligę Fuksiarza, koszykówkę, piłkę nożną – Mistrzostwa oraz wirtualny tenis. Jak widać postawiono na najpopularniejsze sporty wirtualne, ale brakuje np. wyścigów psów czy koni. Bukmacher poszedł też za trendem obstawiania gier karcianych i gracze mogę wybierać pomiędzy blackjackiem, pokerem oraz polskim pokerem. 

Kursy bukmacherskie w Fuksiarz.pl

Jeśli chodzi o kursy, to generalnie nie odbiegają one od tego, co proponują pozostali gracze polskiego, legalnego rynku zakładów bukmacherskich. Różnice w kursach są minimalne i wynoszą najczęściej zaledwie 0,05-0,10. Fuksiarz.pl posiada jednak w swojej ofercie tzw. Mega Kursy Boost, czyli najpopularniejsze spotkania i mecze posiadają wyższe kursy. Plus za to, że to jest w ofercie, ale umówmy się, nie jest to nic innego, co już doskonale jest znane na polskim rynku.  

Jakie zakłady sportowe można obstawiać?

Trochę już o tym wspominaliśmy, ale oferta Fuksiarza zawiera najpopularniejsze rozgrywki na świecie. W sekcji popularne, mamy najczęściej średnio po około 200 zdarzeń do typowania. Pozostała, całościowa oferta to już znacznie więcej zdarzeń. Sama piłka nożna to ok. 1800-2000 zdarzeń każdego dnia. Nic z międzynarodowego sportu nas nie ominie, podobnie wygląda sprawa z krajowym podwórkiem, ale też nie znajdziemy czegoś „niespotykanego”. Fuksiarz.pl postawił na sprawdzone zdarzenia, które po prostu są najchętniej wybierane.

Aplikacja mobilna Fuksiarz.pl
Aplikacja mobilna Fuksiarz.pl

Aplikacja mobilna Fuksiarz.pl

Sposób korzystania z oferty bukmacherów w ciągu ostatnich lat zmienił się nie do poznania. Bukmacherskie punkty stacjonarne zaczynają świecić pustkami, a zdecydowana większość graczy wybiera opcję stawiania kuponów za pośrednictwem internetu. Jednak dobrze przygotowana strona internetowa to już teraz za mało. Serwis musi dobrze wyglądać i zachowywać swoją funkcjonalność również na urządzeniach mobilnych. Co więcej, duża część graczy wybierając swojego bukmachera, kieruje się dostępnością aplikacji mobilnej na smartfony.

Jak więc ten ważny aspekty wygląda w zakładach bukmacherskich Fuksiarz? Aplikacja jest, ale na razie dostępna na urządzenia z systemem Adrioid. Jak zapewnia firma trwają prace nad dostępnością w systemie iOS. Poza tym sam Fuksiarz przyznaje, że stale jest ona poprawiana, więc z końcową opinią należy się wstrzymać. Nie jest źle, co nie oznacza, że aplikacja mobilna Fuksiarza.pl nie może działać lepiej.

W aplikacji możemy korzystać z pełnej oferty bukmachera, jak i odebrać bonus powitalny.

Fuskiarz.pl wśród legalnych bukmacherów w Polsce – podsumowanie

Przedstawiliśmy pokrótce najważniejsze rzeczy, które dotyczą jednego z najmłodszych bukmacherów na polskim rynku. Fuksiarz.pl to z pewnością zaliczył jedno z lepszych otwarć w ostatnim czasie. Należy go zaliczyć do grona ciekawszych bukmacherów, którym warto się przyglądać, zwłaszcza w dłuższej perspektywie. Oferta zawiera to co najważniejsze, ale bukmacher ten stara się wyróżnić kilkoma aspektami, zarówno jeśli chodzi o ofertę, jak i o promocje. Od strony wizualnej czy marketingowej wszystko jest w porządku, tutaj nie mamy nic do zarzucenia. Z pewnością bukmacher musi popracować nad technologią i komfortem użytkowania przez graczy. Czas jednak na pierwsze analizy, porównanie wyników i przede wszystkim osiągnięcia finansowe dopiero nadejdzie i on będzie podstawą do stawiania jakiś tez czy prognoz. 

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Sekcja FAQ tradycyjnie dostarczy pozostałych informacji w temacie nurtujących graczy zagadnień.

1️⃣ Czy Fuksiarz.pl jest legalnym bukmacherem?

Fuksiarz.pl posiada aktualne zezwolenie polskiego ministerstwa finansów na organizowanie zakładów wzajemnych przez internet, co czyni go w pełni legalnym bukmacherem. Stosowny wpis potwierdzający ten fakt, można znaleźć na stronie rządowej. Miało to miejsce 9 grudnia 2020 roku.

2️⃣ Jakie sporty można obstawiać w Fuksiarz.pl?

W serwisie bukmacherskim Fuksiarz.pl można stawiać zakłady w najpopularniejszych rozgrywkach sportowych. Wśród możliwych do obstawiania dyscyplin, znajdują się m. in.: piłka nożna, tenis ziemny, koszykówka, piłka ręczna, MMA, siatkówka czy żużel. Są też sporty wirtualne.

3️⃣ Jakie są najpopularniejsze bonusy w Fuksiarz.pl?

To zdecydowanie dwa Cashbacki: bez limitu 200 zł na każdym zakładzie oraz Zakładem bez ryzyka na start do 500 zł.

4️⃣ Kto jest właścicielem Fuksiarz?

Zarząd spółki tworzy trio: Marcin Szpalerski, Radosław Baran i Johan Pontus Lindvall

5️⃣ Czy Fuksiarz.pl ma aplikacje?

Tak. posiada. Na razie obsługuje on jedynie systemy Android, ale jak zapowiada właściciel, wkrótce się to zmieni i będzie też dostępna na iOS.

6️⃣ Ile trwa wypłata z fuksiarz.pl?

Maksymalnie do 15 minut, w godzinach od Wypłaty realizowane są w godzinach pracy naszego biura, codziennie między 08:00 do 23:00.

4/5 - (1 vote)
Bonus - 720 PLN
3.0
Zaufanie i uczciwość
3.0
Oprogramowanie
2.0
Bonusy i promocje
3.0
Obsługa klienta
2.8 Ogólna ocena

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Fuksiarz.pl – bukmacher, zakłady bukmacherskie, opinie, oferta, aplikacja mobilna
2.8/5