Regulamin serwisu

Zaktualizowano 25 stycznia 2021

Postanowienia ogólne

1. Strona betomania.pl jest serwisem dla osób interesujących się legalnymi zakładami wzajemnymi w Polsce. Informacje zamieszczane na stronie mają wyłącznie charakter informacyjny.

2. Strona betomania.pl jest przeznaczona dla osób pełnoletnich, polskojęzycznych, zainteresowanych zakładami wzajemnymi w krajach, w których zakłady wzajemne są dozwolone.

3. Redakcja serwisu betomania.pl nie ponosi odpowiedzialności za sposób i konsekwencje użycia treści publikowanych na stronie.

4. Strona betomania.pl nie promuje nielegalnej działalności związanej z hazardem, nie zachęca do udziału w niej ani nie udziela wsparcia w jakiejkolwiek formie.

5. Strona betomania.pl zawiera linki prowadzące do zewnętrznych stron internetowych, nad którymi właściciele i administratorzy serwisu nie mają kontroli i nie mogą przyjąć odpowiedzialności za publikowane na nich treści. Po zgłoszeniu naruszeń linki będą niezwłocznie usuwane.

Postanowienia końcowe

1. Regulamin wchodzi w życie z dniem 01.07.2020.

2. Administratorzy serwisu betomania.pl zastrzegają sobie prawo do wprowadzenia zmian w regulaminie w dowolnym momencie.

3. Każdy użytkownik serwisu ma obowiązek zapoznać się z treścią regulaminu i akceptuje jego warunki.