Polityka afiliacyjna

Zaktualizowano 5 lipca 2021

Betomania to serwis, który powstał z myślą o tym, aby zaprezentować swoim użytkownikom oferty wszystkich legalnie działających bukmacherów w Polsce. Publikacje znajdujące się na stronie przedstawiają ich największe zalety, ale także i wady, dzięki czemu użytkownicy mogą skorzystać z rzetelnej analizy każdego bukmachera. Za cel obraliśmy sobie dostarczanie sprawdzonych informacji, a także recenzji, które będą miały z pewnością wpływ na wybór najlepszych zakładów bukmacherskich, dopasowanych do indywidualnych preferencji graczy.

Betomania współpracuje tylko i wyłącznie z bukmacherami, którzy prosperują na rynku na licencji uzyskanej od Ministerstwa Finansów. Możemy jednak zapewnić, że jesteśmy obiektywni w recenzowaniu każdego bukmachera, ani też nie ulegamy wpływom naszych partnerów na zmiany treści publikacji znajdujących się na naszej stronie.

Program partnerski

W trakcie tworzenia artykułów umieszczamy w nich linki do stron naszych partnerów, które w ich mniemaniu mogą być przydatne. Zastrzegamy jednocześnie, że Betomania może otrzymywać prowizję, gdy nowy gracz zarejestruje się u bukmachera za pośrednictwem naszej strony. Podkreślamy także, że współpracujemy z większością legalnych bukmacherów w Polsce, nie promując przy tym żadnego z nich. Nasze treści są w pełni obiektywne, nie podlegają manipulacjom, a wszelkie analizy są prowadzone w sposób rzetelny i bezstronny. Dzięki temu nasi Czytelnicy mają prawdziwy podgląd na to, co oferują bukmacherzy.

Rankingi i porównania

Na naszej stronie znajdują się artykuły poradnikowe i porównawcze oraz różnego rodzaju rankingi. Tworzone są one na podstawie szczegółowej i rzetelnej analizy oferowanych produktów przez wybranych bukmacherów. Na ocenę składa się wygląd strony, jej funkcjonalność, dostępna na niej oferta. Ponadto uzupełniamy analizy o opinie graczy, dzięki czemu stają się one jeszcze dokładniejsze i prawdziwe. Uwzględniamy zażalenia i sygnały od nich.

Sprawdzamy, czy wybrani bukmacherzy również biorą je pod uwagę w momencie poprawiania swojego produktu. To sprawia, że jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi nowinkami, które dotyczą zmian w ofertach, funkcjonalności serwisu i sponsoringu. Obiektywizm to podstawa, na której tworzone są wszystkie nasze treści.