Betfan – opinie graczy, bonus, aplikacja mobilna

Zaktualizowano 27 lipca 2021

Betfan to jeden z najbardziej rozpoznawalnych bukmacherów działających w Polsce. Mimo iż oferuje tylko zakłady online, a na ulicach miast nie uświadczymy punktów stacjonarnych, to nieustannie zajmuje miejsca w ścisłej czołówce, gdzie konkurują z nim najwięksi legalni bukmacherzy.

Zalety

Wady

Wysokie kursy

Nie ma możliwości oglądania transmisji obstawionych przez nas zdarzeń.

Duża ilość zakładów

-

Bardzo szybka obsługa klienta

-

-

-

Betfan swoje usługi oferuje w Polsce od 2019 roku, a uprawniające do organizowania legalnych zakładów wzajemnych online zezwolenie o numerze PS4.6831.3.2018 otrzymał od Ministra Finansów już 29 października 2018 r. Dzięki temu każdy gracz korzystający z oferty bukmachera ma pewność, że korzysta z oferty, która nie jest zagrożona żadnymi karami ze strony organów państwowych za udział w nielegalnych grach.

Nowy bukmacher Betfan wyróżnia się przede wszystkim rozbudowaną ofertą zakładów na wydarzenia rozrywkowe i społeczne, a także nietypowym, dość bezpośrednim sposobem z graczami. Sprawdź szczegóły!

Betfan – opinie i recenzja

Betfan działa w Polsce legalnie od 29 października 2018 roku, a oficjalnie rozpoczął swoją działalność pod koniec kwietnia 2019 roku. Bukmacher wprowadza na rynek zakładów wzajemnych spory powiew świeżości już od pierwszych dni swojej aktywności. Mimo iż jest to stosunkowo nowy gracz na rynku, to za jego sukcesem stoi grono doświadczonych osób, które wcześniej pracowały w konkurencyjnych firmach.

Doświadczenie kadry zarządzającej widać już na pierwszy rzut oka. Atrakcyjny wygląd strony, ciekawy sposób komunikacji, duża ilość promocji oraz szeroka i bardzo oryginalna oferta sprawiają, że pnie się w górę, zdobywając uznanie coraz większej ilości graczy. Opinie o Betfan wskazują na to, że gracze nie mają na co narzekać. Jak jest naprawdę? Sprawdzamy!

Betfan – legalny bukmacher z oryginalną ofertą

Kraj

Polska

Siedziba

Warszawa

Rok założenia

2018

Zakład bez ryzyka

600 PLN

Darmowe zakłady

15 zakładów

Minimalna wpłata

1 PLN

Strona bukmachera wygląda bardzo świeżo i na pierwszy rzut oka nowocześnie. Podyktowane jest to zapewne sposobem komunikacji, bo jak Betfan twierdzi, „chcą być jak kumpel” i to widać. Żółte i zielone barwy wyglądają dość młodzieżowo, a sam język komunikacji jest bardzo bezpośredni, ale przy tym nie razi w oczy.

Strona internetowa betfan.pl

Niestety po chwili spędzonej na stronie okazuje się, że natłok banerów i informacji potrafi być męczący. Mimo to nie brakuje najważniejszych informacji, a strona korzysta z tradycyjnego układu z podziałem na trzy części. Po lewej stronie umieszczona została lista dyscyplin oraz szybkie linki do najpopularniejszych wydarzeń i lig. Centrum ekranu zajmują aktualne spotkania, polecane wydarzenia i atrakcyjne kursy – całość z opcją wygodnego filtrowania. Prawy panel strony to klasycznie podgląd aktualnego kuponu. Górną część ekranu zajmuje tradycyjnie duży baner z aktualnymi promocjami.

Ocena graczy: 4/5 – Lipiec 2021

Na pochwałę zasługuje ilość informacji na stronie. Sekcja FAQ jest rozbudowana i odpowiada na wszystkie najważniejsze pytania, jakie mogą pojawić się na etapie rejestracji konta, czy samej gry. Na tym jednak Betfan nie poprzestaje. Początkujący gracze bez problemu znajdą na stronie poradniki, które krok po kroku wyjaśniają, jakie są rodzaje kuponów czy oznaczenia konkretnych zakładów.

Betfan – aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna od bukmachera to teraz podstawa. Tym bardziej dziwi fakt, że Betfan dość długo kazał czekać na swoją aplikację mobilną, zmuszając tym samym graczy z korzystania z mobilnej wersji strony internetowej. W końcu się udało i bukmacher aplikację udostępnił — niestety tylko na smartfony z Androidem. Co z iOS? Niestety, na razie nie wiadomo.

Aplikacja umożliwia korzystanie z zakładów prematch oraz na żywo, a także sprawdzania statystyk. Całość działa całkiem sprawnie, bez przesadnego rozpraszania, jednak sam wygląd aplikacji mógłby być odrobinę bardziej minimalistyczny, a jej obsługa bardziej intuicyjna. Może przy udostępnieniu wersji na iOS uda się wprowadzić drobną aktualizację i poprawić funkcjonalność.

Metody płatności

Kwestię szybkich i wygodnych płatności polski bukmacher Betfan traktuje bardzo poważnie. Wpłaty i wypłaty obsługiwane są przez ponad dwadzieścia banków, a szybkie płatności zapewnia serwis Przelewy 24. 

Wpłat można dokonywać również klasycznym przelewem, bezpośrednio z karty płatniczej, za pośrednictwem Paysafecard oraz za pomocą popularnych i wygodnych kodów BLIK. Minimalna wpłata depozytu to 2 złote, a wszystkie metody poza tradycyjnym przelewem księgowane są natychmiastowo. Co ważne, bukmacher nie pobiera prowizji od wpłat przy żadnej z metod płatności.

Bukmacher może pochwalić się także ekspresowymi wypłatami gotówki. Zlecenia realizowane są średnio w kilkanaście minut – 7 dni w tygodniu, od 8:00 do 00:00. Dzięki temu pieniądze pojawiają się na zweryfikowanym rachunku bankowym w czasie od 15 do 30 minut. Jak zapewnia bukmacher, szybkie wypłaty dotyczą 97% kont bankowych w Polsce. Minimalna kwota szybkiej wypłaty wynosi 10 złotych, a maksymalna to 4999 złotych.

Gracze nie są obciążani dodatkowymi kosztami wpłat depozytu, jak i wypłat wygranych. Za to zdecydowanie należy się duży plus.

Obsługa klienta

Obsługa klienta zdecydowanie zasługuje na plus i nie mamy tutaj żadnych zastrzeżeń. Poza klasyczną formą kontaktu za pośrednictwem poczty e-mail bukmacher udostępnia wygodny czat na żywo. Porozmawiać z konsultantem można przez 7 dni w tygodniu w godzinach od 9:00 do 23:00. Co ważne, czat nie został schowany głęboko w zakładkach pomocy i dostępny jest bezpośrednio z zakładki kontaktowej lub ikony w prawym dolnym rogu ekranu. Połączenie z konsultantem następuje już po kilku sekundach.

Zanim jednak skorzystamy z opcji kontaktów z biurem obsługi klienta, warto zerknąć do zakładki FAQ, czyli podstrony z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania. Ta w Betfan prezentuje się wyjątkowo dobrze. Wszystkie pytania zostały podzielone na wygodne kategorie i znajdziemy tu sekcje dotyczącą rejestracji, weryfikacji gracza, płatności czy bonusów. Ilość pytań oraz odpowiedzi zdecydowanie zasługuje na pochwałę.

Rejestracja w Betfan

Rejestracja w Betfan

Proces rejestracji powinien być ograniczony do minimum, tak aby nie odstraszać zainteresowanej ofertą osoby. Tak właśnie wygląda rejestracja u opisywanego bukmachra. Po kliknięciu przycisku „Otwórz konto” zostaje wyświetlony dwuetapowy formularz rejestracyjny.

W pierwszym kroku należy wprowadzić podstawowe dane dotyczące konta – adres e-mail, hasło oraz numer telefonu.

Druki krok to formularz danych osobowych. Tutaj znajdują się okna, w których należy wpisać: imię, nazwisko, numer PESEL. Dodatkowo na tym etapie możemy wpisać kod promocyjny. Co ważne, należy pamiętać o zaznaczeniu opcji „Chcę otrzymać bonus powitalny”. Po otrzymaniu wiadomości na podany adres e-mail oraz kliknięciu linku aktywacyjnego konto gracza jest już aktywne.

Cały proces rejestracji nie trwa więcej niż dwie minuty. W ten sposób gracz uzyskuje dostęp do BETkonta z ograniczoną funkcjonalnością. Takie konto ma limity maksymalnych stawek na kuponie i nie pozwala na wypłaty wygranych. Aby aktywować pełne BETkonto, trzeba dokonać weryfikacji. W tym celu konieczne jest wysłanie zdjęcia lub skanu dokumentu tożsamości. Jak zapewnia bukmacher, cały proces weryfikacji trwa najczęściej do kilkunastu minut.

Bonus na start

Dla nowych graczy bukmacher przygotował promocję, w ramach której można otrzymać cashback (zakład bez ryzyka) do 600 złotych oraz bonus od depozytu o wartości maksymalnej 1000 złotych. Mechanizm promocji jest dość oryginalny, a możliwa do wygrania kwota i ubezpieczony zakład zachęca do spróbowania swoich sił.

Bonus na start zostaje naliczony od pierwszych dwóch wpłat depozytu:

CASHBACK do 600 złotych – zakład bez ryzyka

Pierwsza wpłata depozytu nagradzana jest zakładem bez ryzyka o wartości aż do 600 złotych. Minimalny depozyt kwalifikujący się do udziału w promocji to wpłata 50 złotych. Dzięki temu nowi gracze mogą bez obawy o przegraną wpłaconych pieniędzy postawić pierwszy zakład. Gdy okaże się wygrany, to cała suma trafia na konto gracza. W przypadku przegranej bukmacher zwraca 100% stawki w postaci bonusu.

Uwaga: aby skorzystać z promocji na zakład bez ryzyka, podczas rejestracji należy wpisać kod bonusowy BETFAN!

1000 złotych – bonus 100% od depozytu

Drugi depozyt nagradzany jest klasycznym bonusem 100%. Minimalna wpłata w tym wypadku to 100 złotych i w ten sposób na konto gracza trafia łącznie 200 złotych. Maksymalna wartość bonusu to aż 1000 złotych. 

Bonus na start – warunki

Pozytywnie zaskakują warunki obrotowe, jakimi obarczony jest bonus w formie zakładu bez ryzyka. Otrzymane środki gracze mogą wypłacić już po dokonaniu jednokrotnego obrotu. W tym celu należy zagrać kupon AKO z minimum trzema zdarzeniami. Kurs ogólny kuponu musi natomiast wynosić przynajmniej 3.80. Na obrót gracze mają 7 dni.

Aby wypłacić bonus od depozytu, wymagane jest dokonanie trzykrotnego obrotu otrzymaną kwotą. Do obrotów zaliczane są kupony z minimum trzema zdarzeniami i kursem AKO nie mniejszym niż 2.50. Bonus jest ważny przez 14 dni.

Jakie opinie Betfan zbiera w tej kategorii? Nie jest to może największy dostępny na rynku bonus, ale trzeba przyznać, że całkiem solidny, a przy tym warunki obrotowe ustalone przez tego legalnego bukmachera stoją na bardzo przyzwoitym poziomie.

Kod promocyjny bukmachera Betfan

Aby zwiększyć maksymalną możliwą kwotę bonusu, warto wykorzystać specjalny kod promocyjny. Betfan dzięki temu zwiększa maksymalną wartość bonusu. Kod wpisuje się podczas rejestracji.

Inne promocje bukmacherskie

Promocje bukmacherskie to jednak nie tylko nagroda za zarejestrowanie nowego konta. Równie ważne są bonusy dedykowane aktywnym graczom. Najbardziej popularne promocje to cachbacki oraz gra bez podatku. W ten sposób użytkownicy mogą zwiększyć wartości swoich wygranych oraz na bieżąco otrzymywać dodatkowe środki na grę. Co znajdziemy w ofercie?

Rankingi: SIMPLY THE BET oraz SIMPLY THE GAME

Podstawą działań promocyjnych bukmachera w tym roku są dwa rankingi dla aktywnych graczy. 

Pierwszy z nich, cotygodniowy ranking SIMPLY THE BET, nagradza najlepszych 50 graczy, a pula nagród wynosi aż 10 000 złotych dla każdej rundy. Maksymalna jednorazowa nagroda to 150 złotych bonusu za zajęcie pierwszego miejsca. Nagroda za drugie miejsce to 80 zł, a za trzecie 65 zł. Najniższe miejsca w rankingu (od 40 do 50) nagradzane są bonusem 5 PLN. W ramach SIMPLY THE BET użytkownicy nagradzani są za aktywność, a zakłady przeliczane są na punkty rankingowe. W promocji udział biorą kupony na minimum 3 zdarzenia, gdzie kurs AKO wynosi minimum 2.50. Środki bonusowe można przenieść na konto główne po dokonaniu trzykrotnego obrotu na kuponach z minimum trzema zdarzeniami i kursem łącznym nie mniejszym niż 2.50.

Ranking SIMPLY THE GAME pozwala zbierać punkty za zakłady bukmacherskie, jednak w tym wypadku nagradzane będą tylko kupony ze zdarzeniami z oferty gier karcianych i sportów wirtualnych. W tym wypadku cotygodniowa pula nagród wynosi 2000 złotych, która rozdzielana jest między 30 najaktywniejszych graczy. Co ważne, wygrane pieniądze trafiają od razu na konto główne! Udział w promocji biorą zarówno kupony AKO, jak i SOLO. Nagroda za pierwsze miejsce to aż 700 złotych, za drugie 300 złotych, za trzecie 150 złotych. Ostatnie miejsca (od 26 do 30) bukmacher nagradza bonusem o wartości 10 PLN.

CASHOUT

Cashout to opcja, która, mimo iż nie pozwala uzyskać darmowych środków od bukmachera, to zdecydowanie zwiększa skuteczność regularnego obstawiania. Dzięki niej gracze mogą zamknąć kupon jeszcze przed rozstrzygnięciem wytypowanych zdarzeń. Na kuponie mogą znajdować się dowolne zakłady wzajemne – SOLO, AKO, zakłady na żywo i przedmeczowe. 

Matchday Boost 

Betfan codziennie wybiera zdarzenia, które dzięki boostowi oferuje dużo wyższe kursy. Znajdziemy je w kategorii „specjalne” i zazwyczaj są to zakłady na najpopularniejsze wydarzenia sportowe danego dnia.

Program poleceń Bet Friends

Promocja Bet Friends to klasyczny program poleceń oferty bukmachera. W ten sposób pozwala uzyskać 100 złotych za każdego znajomego, który zarejestruje nowe konto z linku polecającego. Warunkiem otrzymania bonusu jest wpłata przez znajomego depozytu o wartości 100 złotych oraz dokonanie przez niego obrotu na 300 złotych grając kupony o kursach nie mniejszych niż 1.80.

Betfan – oferta na zakłady bukmacherskie

Atrakcyjność kursów bardzo często determinuje to, gdzie gracze zakładają konta. Nie ma się czemu dziwić. Nawet niewielkie różnice mogą wpływać na wysokości wygranych. Na jakie kursy w Betfan możemy liczyć?

Wysokość kursów

Bukmacher przygotował solidną ofertę i tu zdobywa spory plus. Część kursów wygląda podobnie jak u najlepszych bukmacherów, ale często zdarza się, że Betfan pod tym względem wypada gorzej od największych bukmacherów w Polsce. Zwłaszcza w przypadku obstawiania ligi NBA oraz turniejów tenisowych. Warto dokładnie przeanalizować najczęściej obstawiane dyscypliny i porównać kursy z konkurencją.

W kwestii wysokości kursów warto wspomnieć o promocji Matchday Boost. W kategorii zakładów specjalnych praktycznie codziennie można znaleźć najpopularniejsze zdarzenia, na które bukmacher podwyższa kurs. Matchday Boost powoduje, że kurs na spotkanie staje się dużo bardziej atrakcyjny i konkurencyjny w porównaniu z ofertą dostępną u konkurencji.

Zakłady sportowe

Oferta na zdarzenia sportowe to bardzo solidna propozycja od bukmachera Betfan. Opinie, w zdecydowanej większości pozytywne, nie są tu przesadzone. Gracze do dyspozycji mają prawie 30 dyscyplin sportowych, a te najpopularniejsze oferują dużą ilość rozgrywek w różnych ligach i pucharach. Bardzo dobrze prezentuje się oferta na piłkę nożną, koszykówkę, siatkówkę, tenis ziemny i hokej na lodzie. Nie zabrakło oferty na sporty motorowe, czyli Formułę 1, Formułę E oraz NASCAR. Przeglądając ofertę bukmachera, znajdujemy tam też wiele niszowych dyscyplin. Dostępne są na przykład zakłady bukmacherskie na szachy, baseball, darts czy nawet pesapallo.

Betfan zakłady bukmacherskie „na żywo”

Na plus zasługuje także oferta Betfan obejmująca zakłady na żywo. Oczywiście najmocniej rozbudowana jest tutaj oferta zakładów na mecze piłki nożnej. Cieszy możliwość filtrowania dostępnych zdarzeń według kraju rozgrywek, a także dostępność spotkań niższych lig w Polsce. Oczywiście piłka nożna to nie wszystko. Do dyspozycji mamy 11 dyscyplin, a w tym tenis, siatkówka, koszykówka oraz zakłady na rozgrywki e-sportowe. Niestety, na razie bukmacher nie oferuje możliwości śledzenia rozgrywek i przebiegu wydarzeń na żywo.

E-sport i sporty wirtualne

Betfan równie solidnie przygotował ofertę zakładów e-sportowych. Taki ruch zupełnie nie dziwi, gdyż młodsi klienci coraz częściej zamiast klasycznych zakładów sportowych, wybierają typowanie wyników rozgrywek komputerowych. 

Jakie znajdziemy tu e-sportowe zakłady bukmacherskie? Betfan zadbał o to, aby nie zabrakło najpopularniejszych tytułów, takich jak CS:GO, League of Legends czy Dota2. Liczba dostępnych turniejów nie zawodzi, a gdy weźmiemy pod uwagę możliwość obstawiania na żywo, otrzymamy całkiem dobrze przygotowaną ofertę dla fanów gier komputerowych.

Osobną kategorią są gry wirtualne. Tutaj nie obstawiamy wyników rozgrywek pomiędzy graczami, a generowane przez algorytmy mecze komputerowe. Dostępna jest piłka nożna, tenis, wyścigi konne, wyścigi psów, koszykówka, żużel oraz kolarstwo torowe. Animacje nie odbiegają od standardu rynkowego, a obszerny rynek zdarzeń pozwala stawiać kupony praktycznie bez przerwy. 

Nie tylko sport – zakłady na rozrywkę

Do szerokiej gamy zakładów sportowych jesteśmy już przyzwyczajeni. Betfan poszedł jednak o krok dalej. W dziale Rozrywka znajduje się pięć kategorii, gdzie można znaleźć zakłady na politykę, ekonomię, pogodę oraz to, co „wokół sportu”.

Trzeba przyznać, że to bardzo dobre posunięcie, którym bukmacher mocno wyróżnia się na polskim rynku. Co można obstawiać w tej kategorii? Są to na przykład zakłady na to, ile będzie dni z opadem, lub jaka będzie uśredniona temperatura dobowa w kwietniu 2021 roku w Warszawie. Można obstawiać, kto zdobędzie Oscara za najlepszą rolę pierwszoplanową albo czy Banksy ujawni swoją tożsamość do końca tego roku. Zakłady są szalone i bardzo nieoczywiste. Mogą stanowić dobrą odskocznię od typowo sportowych zakładów, zapewnić dobrą zabawę, a przy tym dać zarobić.

Kategoria ROZRYWKA podzielona jest na pięć sekcji:

 • Pogoda
 • Polityka
 • Showbiz
 • Film
 • Wokół sportu

Opinie o Betfan

Mimo iż bukmacher oferuje swoje usługi w Polsce dopiero od 2019 roku, to już zyskał grono wiernych fanów i zbudował solidną markę, która znajduje się w ścisłej czołówce. Potwierdzają to zbierane przez Betfan opinie graczy zadowolonych z usług bukmachera.

Na tle konkurencji Betfan prezentuje się bardzo dobrze, a promocje z Mariuszem Pudzianowskim są jednymi z najlepiej rozpoznawalnych. Solidną pozycję bukmachera potwierdzają pojawiające się w internecie opinie o Betfan. Gracze doceniają przede wszystkim atrakcyjne promocje, wysokość kursów, a także ilość dostępnych rynków zdarzeń.

Podsumowanie. Betfan – opinia i nasza ocena

Betfan to stosunkowo nowy gracz na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Aby zdobyć uznanie w branży, Betfan stawia na wyjątkowy sposób komunikacji, szeroką ofertę rynków zdarzeń, a także atrakcyjne kursy i promocje. Całość tworzy ciekawą i spójną ofertę, co w dużej mierze zawdzięczamy doświadczeniu kadry zarządzającej – prezesem firmy jest Piotr Sienkiewicz, który wcześniej pracował w Totolotku oraz forBET.  Jak widać to działa, a potwierdzeniem tego są zbierane przez Betfan opinie w internecie.

Cieszy ilość dostępnych form płatności, a także szybkość realizacji zleceń. Duży plus należy się za przygotowanie strony. Mimo iż kierowana do młodszych klientów, to nie razi w żaden sposób i nie odstrasza, a ilość informacji jest zdecydowanie bardziej niż zadowalająca. 

Czego nam brakuje? Bonus powitalny, mimo iż atrakcyjny, to trzeba przyznać, że na rynku znajdziemy ciekawsze propozycje. Także kwestia śledzenia spotkań na żywo czy transmisji wymaga jeszcze od bukmachera sporo pracy. Aplikacja mobilna to oczywiście plus, ale wciąż czekamy na wersję przeznaczoną na urządzenia z systemem iOS.

Plusy:

 • Atrakcyjny bonus powitalny – w tym zakład bez ryzyka
 • Duża oferta zakładów – zwłaszcza na piłkę nożną
 • Ciekawe promocje i rankingi
 • Program poleceń
 • Łatwy kontakt z biurem obsługi klienta
 • Mobilna wersja strony i aplikacja na Android
 • Świeży wygląd strony internetowej
 • Szybkie metody płatności
 • Wysokie kursy

Minusy:

 • Brak aplikacji mobilnej na iOS
 • Brak transmisji
 • Zakończenie promocji “Gra bez podatku”

FAQ – odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Czy Betfan działa?

Tak, bukmacher działa aktywnie, a użytkownicy mają dostęp do swoich kont. Możliwa jest również rejestracja nowych graczy.

Czy Betfan to legalny bukmacher?

Tak, Betfan to jeden z legalnych bukmacherów działających w Polsce nienarażający użytkowników na kary za udział w nielegalnych grach od Ministerstwa Finansów. Legalność działań potwierdza zezwolenie dotyczące prowadzenia zakładów wzajemnych z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018 wydane przez Ministra Finansów.

Czy Betfan to bezpieczny bukmacher?

Tak, Betfan to legalny i bezpieczny bukmacher. Potwierdza to nie tylko otrzymana licencja, ale także odpowiednie zabezpieczenia na stronie internetowej. Każde połączenie jest odpowiednio szyfrowane, dzięki czemu wszystkie informacje przesyłane i otrzymywane przez graczy są w 100% bezpieczne.

Jaki bonus powitalny Betfan oferuje?

Betfan dla nowych graczy przygotował dwuetapową promocję, która nagradza dwie pierwsze wpłaty depozytu.

Pierwsza wpłata depozytu nagradzana jest możliwością zawarcia zakładu bez ryzyka. Dzięki temu, gdy postawiony kupon okaże się przegrany, na konto gracza wraca pełna stawka w postaci bonusu.

Druga wpłata depozytu nagradzana jest bonusem 100%. W ten sposób nowi gracze mogą otrzymać do 1000 złotych środków bonusowych do wykorzystania podczas korzystania z oferty Betfan.

Jakie promocje oferuje Betfan?

Aktualnie gracze mogą skorzystać z dwóch promocji rankingowych, które rozliczane są tygodniowo. Ranking SIMPLY THE BET nagradza 50 najaktywniejszych użytkowników, a cotygodniowa pula nagród wynosi 10 000 złotych. SIMPLY THE GAME to ranking dla graczy korzystających z zakładów na e-sport oraz gry karciane. Tutaj pula nagród wynosi 2 000 złotych i rozdzielana jest pośród 30 najaktywniejszych graczy.

Dodatkowo gracze mogą skorzystać z opcji CASHOUT, która pozwala na wcześniejsze zamknięcie kuponu oraz Matchday Boost, czyli wybranych przez bukmachera zdarzeń z podniesionymi kursami.

Czy Betfan posiada aplikację mobilną?

Tak, bukmacher przygotował dla swoich graczy w pełni funkcjonalną i darmową aplikację na urządzenia z systemem Android.

Czy bukmacher BETFAN oferuje szybkie wypłaty wygranych?

Tak, bukmacher wypłaca środki ekspresowo, obsługując przy tym 97% rachunków bankowych w Polsce. Wypłaty zazwyczaj realizowane są w ciągu 15 minut od zlecenia dyspozycji. 

Czy Betfan dolicza prowizje do wpłat i wypłat?

Nie, wpłaty depozytów oraz wypłaty środków są darmowe i niedoliczana jest żadna prowizja.

Czy Betfan posiada lokale stacjonarne?

Nie, Betfan to bukmacher umożliwiający zawieranie zakładów wzajemnych jedynie przez internet.

Betfan – opinie graczy, bonus, aplikacja mobilna szczegóły

Wypłaty:

4.7 3 votes
Ocena artykułu
18 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Słaby buk, którego prawie nikt nie poleca. Cały czas problem z wypłatami i obrotem bonusów. Zanim korzystać z bukmachera mega ważne jest zapoznać się z opiniami, czego nie zrobiłem i strasznie żałuję. Miałem sytuację kiedy akceptacja kuponu trwała ok.15 min – wiadomo, że kursy zmieniły się 100 razy ale betfan to nie obchodzi. Bałagan.

Miałem sytuacje, kiedy można powiedzieć, że “ograłem” buka, wykorzystując jego bonus powitalny. Oczywiście że robili wszystko żebym zrezygnowałem z tego i zapomniałem o tym. Wymagali prawie milion zdjęć dowodu, rachunków itd.
Więc powiem, że jeśli zamierzacie ograć bukmachera, to róbcie to z innymi niż betfan xD

Ma stosunkowo dobrą ofertę, tym bardziej że prezes się zna na tym rynku. Tylko naprawdę nie rozumiem dlaczego nie ma wersji dla iOS? Nie uwierzę w to, że zabrakło im kasy. Wersja live to porażka, jak ktoś się skupi na na kuponach na żywo to odrzucajcie betfan.

Dość podejrzany bukmacher
Bywa tak że ci się chce ograć buka i zabrać hajs, ale z tym betfanem trzeba uważać, bo raz miałem tak iz nie wypłacali mi moje pieniądze
A zachęcają oni naprawdę dobrą ofertą

Betfan fajną ofertę live, egzotycznych lig nie brakuje, kursy też mają niezłe porównując do konkurencji.

co chwilę dają jakąś promocję od depo, więc da się coś na tym ugrać.

Buk na poziomie. Promocje od depo są praktycznie co chwila. Poza tym jest co grać – spora oferta na niszowe ligi i esport. Zobaczymy co będzie dalej, na razie biją na łeb Fortunę z którą wcześniej miałem do czynienia.

Promocje są często odnawiane ale nadal wyglądają średnio. Obrót kodu dość skomplikowany. Dla nowych użytkowników minimalny kurs jest bardzo wysoki

Zgadzam się. Warunki obrotu są takie niby skierowane na stałych graczy. Co do zalet, to mają dużo zdarzeń. Zawsze się znajdzie to, gdzie można obstawić. Można grać, ale tak czy siak 5 ten buk nie zasługuje. 4

Dla mnie na plus, nie miałem nigdy z nimi żadnych problemów. Fajne promki i opcja MyBet przekonują mnie do tego żeby u nich grać.

chwaliłem za fajne promki to warto przypomnieć że znowu jest u nich Nie Traf Ekstraklasy. Dla tych co nie trafią kompletu kasa do podziału. Fajna zabawa z takim odwrotnym typowaniem:)

Średni buk. Posiada standardowe opcje. W sumie to co oferuje ten bukmacher pasuje dla “klasycznego” gracza. Są podstawowe dyscypliny sportowe.

Podobają mi się kursy – są one dość wysokie. Często odnawiane promocje też można odnieść do zalet. Sporo wydarzeń do obstawienia. Wszystko mi się podoba. 5

Jestem raczej rekreacyjnym graczem i gram za małe stawki po prostu dla zabawy. Dlatego Betfan mi podpasował bo mają fajne, pomysłowe promocje jak te żeby nie trafić żadnego typu w ekstraklasie albo ile razy Szpakowski powie okazja:D

Spotykam się z opiniami, że w tym betfanie jest problem z wypłatami. Ja za każdym razem jak wypłacam środki to 10-15 minut i wypłata jest już na moim koncie bankowym. Całkiem przyjazny jest to buk, ale częściej jednak gram stacjonarnie. Ciekawe czy z czasem otworzą swój punkt stacjonarny?

Ogólnie jak lubicie obstawiac zaklady na zywo tak jak ja to u nich jest spoko bo mają duzą oferte. plus bonusów nie brakuje co jest dla mnie bardzo wazne.

W miarę dobry buk
Szkoda że oferta powitalna jest bardzo słaba. Wątpię że to zachęci nowych graczy do skorzystania z oferty tego buka.
I wiadomo że brakuje możliwości oglądania obstawionych zdarzeń….

Po ostatnich akcjach z jednym z bukmacherów, który jest sponsorem mojej drużyny (domyślcie się o którą chodzi :D) Ogarnąłem betfana i kozak, te promki na start e-klasy mega pomysłowe, a z moim talentem do typowania to 9-9 nietrafionych to pewniak xD