Betters zakłady bukmacherskie – bonus powitalny, aplikacja mobilna, oferta
3.8

Betters zakłady bukmacherskie – bonus powitalny, aplikacja mobilna, oferta

Bonus - 345 PLN

Jak wygląda oferta Betters? Sprawdziliśmy to i dokładnie przeanalizowaliśmy! Zakłady bukmacherskie Betters w 2021 roku otrzymały licencję od Ministra Finansów, w związku z czym działają legalnie na polskim rynku. Warto dodać, że niezbędne w tym kierunku jest spełnienie wszystkich wymagań Ministerstwa Finansów, które określa ustawa hazardowa. Na nowych graczy czeka ciekawa i zarazem bogata oferta powitalna, promocje i cashback.

Zalety
 • Obsługa klienta
 • Ciekawa oferta powitalna
 • Sprawna rejestracja
Wady
 • Metody płatności
 • Brak transmisji na żywo
 • Słaba oferta na żużel
 • Przycinająca się aplikacja mobilna

Betters – recenzje i opinie

Pamiętaj, że zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są z ryzykiem nałogu hazardu. Poza tym obstawianie u bukmacherów, którzy nie posiadają licencji Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych zarówno online, jak i w punktach stacjonarnych jest zabronione i podlega karze.

Betters – nowy bukmacher na polskim rynku

Adres wwwbetters.pl
Rok powstania2021
SiedzibaPolska
KuponyTygodniówka+, raiseBET, Happy hours, Freebet 50/50, Znajoma Kasa
Minimalna wysokość wpłaty1 PLN
Dostępne metody wpłatyPrzelewy24, BLIKa, Google Pay, kart płatniczych VISA i MasterCard
Udogodnienia
Maksymalna wysokość wypłaty10 000 PLN
E-sportTak: CS:GO, Dota 2, King of Glory, League of Legends, Rainbow Six, StarCraft, Valorant
Aplikacja mobilnaTak, iOS oraz Android
Zakłady bukmacherskie Betters

Betters – opinie i recenzje

Betters to stosunkowo nowy bukmacher, który pojawił się na polskim rynku. Zadebiutował w połowie 2021 roku i szybko zjednał sobie grono lojalnych klientów. Firma należy do spółki SILESIA Entertainment z siedzibą w Cieszynie, na której czele stoi Konrad Łabudek, czyli były prezes Fortuny. Zakłady bukmacherskie Betters należą do grona legalnych bukmacherów i działają na bazie licencji nr PS4.6831.7.2020 z dnia 16 kwietnia 2021. Będzie ona obowiązywała przez okres sześciu lat.

Opinie o bukmacherze Betters
Opinie o bukmacherze Betters

Zakłady bukmacherskie Betters cieszą się uznaniem użytkowników zwłaszcza ze względu na ciekawą ofertę powitalną, korzystne bonusy i bardzo dobrą ofertę na piłkę nożną, koszykówkę i tenis. Klienci chwalą także wygląd strony — dominującym kolorem jest czerń, lecz możemy się spotkać także z czerwienią i bielą, które nawiązują do logotypu marki. Atrakcyjna i przejrzysta strona internetowa, interesujące promocje i szybka komunikacja za pośrednictwem czatu to spore atuty Betters, dzięki którym bukmacher może myśleć o pnięciu się w górę rankingu.

Ocena graczy: 4/5 – grudzień 2022

Strona internetowa – betters.pl

Strona internetowa Betters prezentuje się nowocześnie i została zachowana w przyjemnej dla oka kolorystyce. Po kliknięciu interesującego nas wydarzenia ekran zostaje podzielony na pół i mamy pogląd nie tylko na jeden mecz, ale także na wszystkie, pozostałe wydarzenia z danej ligi. Naszym zdaniem w tym momencie na ekranie zaczyna panować chaos i zbyt wiele się dzieje, dlatego to rozwiązanie uznalibyśmy za nie do końca udane. Górną część ekranu zajmuje panel, z którego możemy szybko przejść do oferty na sporty wirtualne, promocji, czy nawet zakładów LIVE.

Strona internetowa Betters
Strona internetowa Betters

Sekcja pomocy i FAQ znajduje się na dole strony i zawiera niezbędne, podstawowe informacje. Odpowiada też na większość pytań, jakie mogą pojawić się przy zakładaniu konta przez nowego użytkownika. Klienci znajdą tu także krótkie objaśnienia dostępnych zakładów i informacje, w jaki sposób je zawrzeć. Ocena serwisu według graczy jest dobra, ponieważ uznają oni stronę za przejrzystą i czytelną.

Metody płatności w Betters

W Betters można wpłacać pieniądze za pomocą:

 • serwisu Przelewy24;
 • BLIKa;
 • Google Pay;
 • kart płatniczych VISA i MasterCard.

Widoczny jest tu brak PayU, DotPay, czy też portfeli elektronicznych PayPal, Skrill i Neteller, z których korzysta konkurencja. Trzeba jednak przyznać, że wypłata przebiega natychmiastowo, co jest niewątpliwym atutem bukmachera Betters. Wypłacone środki powinny pojawić się na koncie bankowym 10-15 minut później po zleceniu wypłaty. Minimalna kwota wpłaty na depozyt to 1 PLN, natomiast maksymalna wynosi 10 000 PLN.

Bukmacher Betters za pośrednictwem swojej strony internetowej poinformował jednak, że maksymalna kwota wypłaty wynosi 100 000 złotych. Zakłady bukmacherskie Betters nie pobierają jednak żadnych opłat i prowizji za wpłaty i wypłaty.

Obsługa klienta

Obsługa klienta zasługuje na plus i nie mamy do niej zastrzeżeń. Poza klasyczną formą kontaktu z Biurem Obsługi Klienta za pośrednictwem poczty e-mail, bukmacher udostępnia skorzystanie z czatu, na którym uzyskamy rzetelną pomoc. Warto zaznaczyć, że ikonka czatu nie została schowana ani na dole strony, ani w sekcji pomocy. Dostępna jest przy nawigacji strony w prawej dolnej części ekranu.

Zanim jednak skorzystamy z czatu, warto zerknąć do sekcji pomocy, w której możemy znaleźć FAQ i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Podzielone one zostały na cztery kategorie: rejestracja, jak obstawiać zakłady, konto i płatności.

Rejestracja w Betters
Rejestracja w Betters

Betters – rejestracja i logowanie

Proces rejestracji w Betters został podzielony na trzy etapy. W pierwszym kroku użytkownik proszony jest o podanie swojego adresu mailowego, loginu, hasła, numeru telefonu i kodu SMS, który zostanie wysłany na numer podany powyżej. Dużym plusem jest ikonka pomocy, dostępna po lewej stronie od panelu rejestracji. W razie problemów, użytkownik od razu może porozmawiać z konsultantem. Już w pierwszym kroku nowy gracz ma możliwość wpisania kodu promocyjnego.

Co dalej? W drugim etapie rejestracji użytkownik wprowadza swoje imię, nazwisko, obywatelstwo, PESEL oraz pochodzenie środków pieniężnych przeznaczonych na grę. Na kolejnym etapie serwis prosi o podanie limitów odpowiedzialnej gry oraz potwierdzenie wieku (+18), faktu zapoznania się z regulacjami i zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Betters poleca także wyrażenie zgody na otrzymywanie wiadomości marketingowych, dzięki którym graczowi zostanie przesłana drogą mailową informacja o promocjach, bonusach i konkursach! Na koniec należy potwierdzić prawdziwość podanych danych, legalność środków przeznaczonych na zawieranie zakładów i brak orzeczenia zakazu uczestnictwa w grach. Po tym proces rejestracji zostanie zakończony.

Szybka rejestracja pozwala na rozpoczęcie uczestnictwa w zakładach bez konieczności przesyłania dokumentu tożsamości. Ma to jednak swoje ograniczenia. Wypłata wpłaconych środków i wygranych możliwa jest wyłącznie po zmianie statusu konta tymczasowego na konto stałe. Funkcjonowanie konta tymczasowego zostało także ograniczone czasowo. Klient zobowiązany jest do dokonania pełnej rejestracji, w celu założenia konta stałego w terminie nie dłuższym niż 90 dni od dnia szybkiej rejestracji. Kolejne ograniczenie dotyczy środków pieniężnych wpłaconych na konto tymczasowe. Kwota ta nie może przekroczyć 5 000 złotych.

Betters – bonus powitalny

Zakłady bukmacherskie Betters zbierają bardzo dobre opinie użytkowników odnośnie do oferty powitalnej. Na czym polega bonus powitalny w Betters? To freebet startowy 200% do 40 PLN. Nowi gracze mogą liczyć też na cashback do 300 PLN. W Betters można otrzymać także freebet 5 PLN za weryfikację konta, czyli jeszcze zanim gracz dokona pierwszego depozytu. Przyjrzyjmy się temu bliżej!

Bonusy u bukmachera Betters
Bonusy u bukmachera Betters

Freebet za weryfikację

Pierwszy bonus w Betters w ramach oferty powitalnej gracz otrzyma jeszcze przed dokonaniem pierwszego depozytu. Aby otrzymać freebet 5 PLN, należy założyć konto stałe, czyli przejść przez pełny proces rejestracji i zaznaczyć zgody marketingowe. Pełnej rejestracji dokonuje się po przesłaniu skanu dokumentu tożsamości i weryfikacji go przez Biuro Obsługi Klienta. Po weryfikacji na konto gracza trafi freebet 5 PLN.

Freebet startowy 200% do 40 PLN

To nie koniec oferty powitalnej w Betters! Freebet startowy może wynieść nawet do 40 złotych! Wystarczy dokonać pierwszego depozytu i postawić zakład. Po jego zawarciu otrzymasz freebet do 200% stawki brutto zakładu do maksymalnie 40 PLN! Freebet obowiązuje na zakład SINGIEL lub KOMBI, z min. kursem całkowitym 1.8, na zdarzenia z oferty przedmeczowej lub live i jest ważny przez 72 godziny od momentu przyznania.

Cashback 300 PLN

Według wielu graczy zakładów bukmacherskich to właśnie cashback jest najbardziej ceniony pod względem promocji bukmacherskich. Nie mogło zabraknąć go więc w Betters! Na czym polega? Warunkiem wzięcia udziału w promocji jest dokonanie rejestracji i zawarcie zakładu SINGIEL lub KOMBI, za stawkę co najmniej 5 złotych w okresie 20.10.2022 – 12.01.2023. Cashback 300/150 przyznawany jest za drugi lub kolejny zakład zawarty po rejestracji spełniający warunki promocji. Pierwszy zakład po rejestracji objęty jest promocją freebet startowy, o którym możecie przeczytać powyżej. Jeśli zakład będzie przegrany, gracz otrzyma bonus o równowartości 100% kwoty stawki netto, jednak nie więcej niż 300 PLN. Myślicie, że to koniec? Nie! Na cashback gracz może liczyć również w przypadku wygranego zakładu! Gdy zakład spełni określony warunek, otrzyma on bonus o równowartości 50% kwoty stawki netto, lecz nie więcej niż 150 PLN.

Bonus zostanie przyznany natychmiastowo po rozliczeniu zakładu, a środkami bonusowymi należy obrócić dwukrotnie, na zakładach KOMBI (min. 3 zdarzenia) z min. kursem każdej selekcji 1.40. Gracz ma 14 dni na dokonanie obrotu.

Pozostałe promocje w Betters!

Oprócz oferty powitalnej, skierowanej do nowych graczy, zakłady bukmacherskie Betters mają w swojej ofercie wiele promocji stałych i tymczasowych. To moment, w którym przyjrzymy się im bliżej.

 • Tygodniówka+ – promocja bukmacherska przeznaczona dla graczy regularnie zawierających zakłady zarówno na przestrzeni tygodnia (od poniedziałku do niedzieli), jak i całego miesiąca. Warunek jest prosty. Każdorazowo musi to być zakład KOMBI z kursem min. 2.0 za stawkę 20 PLN. Po zakończeniu tygodnia gracz otrzyma bonus, a jego wartość zależy od liczby dni, w których grał. W przypadku klasyfikacji we wszystkich tygodniówkach zakończonych w danym miesiącu, gracz otrzyma bonus o równowartości sumy pojedynczych bonusów uzyskanych w danym miesiącu. Co to oznacza w praktyce? Dzięki regularnej grze w Betters można zgarnąć nawet 350 złotych bonusu miesięcznie;
 • raiseBET – im więcej zdarzeń gracz wytypuje na swoim zwycięskim kuponie, tym jego wygrana będzie większa. Warunkiem promocji jest postawienie zakładu KOMBI składającego się z minimum 5 zdarzeń (zakłady live i pre-match; minimalny kurs każdego zdarzenia to 1.25). Wygrana może być większa nawet o 125%!;
 • Happy hours – skierowana do aktywnych graczy z włączoną subskrypcją SMS. Co jakiś czas użytkownik otrzymuje powiadomienie SMS o starcie tak zwanych “happy hours”. Promocja organizowana jest przynajmniej raz w tygodniu i trwa tylko kilka godzin. Za każdym razem warunki promocji będą inne, dlatego warto mieć telefon ciągle przy sobie;
 • Freebet 50/50 – promocja skierowana do nowych graczy. Freebet otrzymuje co 50-ty użytkownik. Należy zarejestrować się i dokonać dowolnej wpłaty na swoje konto.
 • Serwujemy emocje – promocja skierowana do wszystkich sympatyków tenisa. W każdy wtorek do odwołania można zgarnąć freebet o wartości 20 PLN. Promocję uruchamia zawarcie dowolnego zakładu dotyczącego tylko i wyłącznie zdarzeń z tenisa i spełnienie następujących warunków: zakład KOMBI, stawka co najmniej 50 PLN, minimum 3 selekcje oraz łączny kurs co najmniej 2.5;
 • Znajoma kasa – promocja umożliwia otrzymanie bonusów bukmacherskich poprzez zaproszenie znajomego do założenia konta. Kiedy suma wpłat gracza wyniesie min. 250 PLN, a dodatkowo obrót depozytem wyniesie min. 250 PLN, to zostanie udostępniona możliwość zaproszenia znajomego poprzez wysłanie mu linku. Za każdego znajomego, który założy konto, dokona wpłat łącznie na 50 złotych i dokona obrotu na tę kwotę gracz otrzyma freebet w wysokości 25 PLN. Tyle samo otrzyma zaproszony znajomy. Maksymalnie można w taki sposób zaprosić 10 graczy.

Betters – oferta

Atrakcyjne bonusy, szybkie wypłaty i duża dostępność metod obstawiania to czynniki, które mają istotne znaczenie dla graczy zakładów bukmacherskich. Co jednak jest najważniejsze? Oczywiście, oferta! W dużej mierze to ona sprawia, że dany klient pozostanie z jedną marką na dłużej. Jeśli oferta nie spełni wymagań danego użytkownika, to założy on konto u innego bukmachera. Lista legalnych bukmacherów działających na polskim rynku jest przecież długa.

Jak to wygląda w przypadku Betters? Zakłady wzajemne można zawrzeć zarówno na oficjalnej stronie internetowej bukmachera, jak i w aplikacji mobilnej. Bukmacher Betters działa dopiero od drugiej połowy 2021 roku, więc nie dysponuje lokalami stacjonarnymi.

Betters charakteryzuje się bardzo szeroką ofertą zakładów, w tym także na niszowe dyscypliny sportowe, jak krytkiet, czy surfing. Bukmacher z Cieszyna ma w swojej ofercie także zakłady dotyczące polityki. Można odnieść wrażenie, że zakłady bukmacherskie Betters skupiły swoją działalność na trzech dyscyplinach sportowych:

Oczywiście kategorii zakładów jest wiele, jednak właśnie te trzy dyscypliny wydają się być najbardziej rozbudowane. Największym minusem, zauważanym przez graczy jest brak rozbudowanej oferty na żużel. Warto także zaznaczyć, że minimalna stawka zakładu wynosi 2 PLN, maksymalna wygrana 300 000 PLN, a na kupon można wrzucić maksymalnie 50 zdarzeń.

Betters – zakłady na piłkę nożną

Zakłady bukmacherskie Betters cieszą się sporym uznaniem graczy, jeśli chodzi o ofertę na piłkę nożną. Jest ona szeroka i często można znaleźć atrakcyjne kursy. Zakłady długoterminowe zostały przygotowane z dużą starannością, a bukmacher udostępnia wiele możliwości typowania statystyk meczu lub zawodników. Dużym plusem jest także możliwość łączenia na jednym kuponie oferty pre-match z ofertą live. Największy minus? Brak transmisji wydarzeń na żywo.

Betters – zakłady na tenis

Betters mocno stawia na tenis, czego dowodem jest, chociażby akcja promocyjna “serwujemy emocje”, dostępna w każdy wtorek do odwołania. Oferta zakładów bukmacherskich Betters na tenis prezentuje się naprawdę dobrze. Można znaleźć szeroki zakres rynków zarówno w ofercie pre-match, jak i live. Betters szybko reaguje także na wydarzenia na korcie i dynamicznie zmienia kursy, co jest tu dużym atutem. Na większe turnieje dostępne są z wyprzedzeniem zakłady długoterminowe. Co można typować w Betters, jeśli chodzi o tenis? Dostępne są zakłady łączone, zakłady powyżej/poniżej na mecz, sety i gemy. Minusem, podobnie jak w przypadku piłki nożnej, jest brak transmisji live i mało rozbudowane statystyki.

Betters – zakłady na koszykówkę

Zacznijmy od tego, jakie koszykarskie ligi można typować w Betters. Są to: NBA, Euroliga i Energa Basket Liga. W każdym z tych trzech przypadku bukmacher z Cieszyna prezentuje się solidnie i umożliwia typowanie statystyk zawodników (punkty, zbiórki, czy asysty), statystyk meczu (faule, zbiórki i asysty), a także różnicę zwycięstwa. Oferta jest kompleksowa i nie mamy jej nic do zarzucenia. Naszym zdaniem minusem będzie – znów – brak transmisji live, brak zakładów łączonych i niewyróżniająca się niczym od konkurencji oferta zakładów na żywo. Na plus z kolei szybka reakcja na wydarzenia boiskowe i dynamiczne zmiany kursów.

Pozostałe elementy oferty Betters

Sporty wirtualne

Klienci, którzy zainteresowani są sportami wirtualnymi, nie będą mieli większych powodów do narzekań, jeśli chodzi o rejestrację w Betters. Oferta “virtualsów” prezentuje się solidnie i jest dostępnych aż siedem dyscyplin:

 • Rzuty karne;
 • Wyścigi psów;
 • Wyścigi konne;
 • Piłka nożna;
 • Piłka nożna PRO;
 • Wyścigi samochodowe;
 • Kolarstwo torowe.

Dużym plusem są rzuty karne, które niezbyt często można znaleźć u konkurencji. Minusem z kolei może być słaba jakość animacji. Dowiedz się jak obstawiać sporty wirtualne.

E-sport

Betters dysponują sporą liczbą rynków na większość gier, dlatego nawet najbardziej wybredni użytkownicy, powinni być zadowoleni. E-sport jest dziedziną, w której zakłady bukmacherskie Betters prezentują się solidnie i dają duży zakres możliwości do obstawiania. Jakie więc gry można typować u bukmachera z Cieszyna?

 • CS:GO;
 • Dota 2;
 • King of Glory;
 • League of Legends;
 • Rainbow Six;
 • StarCraft;
 • Valorant.

Zapraszamy do poradnika – jak obstawiać mecze CS:GO?

Betgames

Symulowane gry karciane zaczynają cieszyć się dużą popularnością. Co znajdziemy w ofercie Betters, jeśli chodzi o betgames? Blackjacka, poker, indyjski poker, wojnę i wojnę plus.

Aplikacja mobilna Betters
Aplikacja mobilna Betters

Betters – aplikacja mobilna. Warto?

Aplikacja mobilna to absolutny must-have zakładów bukmacherskich w Polsce. Na początku działalności Betters nie mogło pochwalić się jej posiadaniem, jednak wsłuchano się w prośby graczy, a także podążono za nowymi trendami i przedstawiono apkę w wersji na Androida oraz iOSa. Aplikacja Betters na Androida jest dostępna na oficjalnej stronie bukmachera ze względu na obostrzenia, które panują w sklepie Google Play, natomiast użytkownicy iPhone’ów pobiorą apkę bezpośrednio z App Store.

Aplikacja mobilna Betters posiada taką samą funkcjonalność, co strona internetowa betters.pl. Za jej pośrednictwem można nie tylko zawierać zakłady, ale też zarejestrować konto nowego użytkownika. Warto zaznaczyć, że Betters nie posiada w aktualnej ofercie dedykowanej promocji za samą instalację apki, lecz nowi gracze mogą skorzystać z interesującej oferty powitalnej.

Minusem aplikacji mobilnej Betters jest – zdaniem graczy – jej przycinanie w momentach dużego ruchu.

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Bukmacher funkcjonuje dopiero od niedawna, dlatego gracze wciąż mają sporo pytań związanych z jego ofertą. Oto kilka najczęściej poruszanych wątków:

1️⃣ Czy Betters to legalny bukmacher?

Zakłady bukmacherskie Betters funkcjonują od niedawna, bo od drugiej połowy 2021 roku, jednak posiadają licencję Ministerstwa Finansów, co potwierdza ich legalne działanie na terenie Polski.

2️⃣ Betters – gdzie można utworzyć profil i zawierać zakłady?

Firma pochodząca z Cieszyna umożliwia założenie konta zarówno za pośrednictwem strony internetowej betters.pl, jak i apki mobilnej dostępnej w wersji na Androida i iOSa. Aktualnie oba punkty dostępowe to jedyne miejsca, za pośrednictwem których możliwe jest zawieranie zakładów bukmacherskich Betters. Firma nie posiada lokali stacjonarnych.

3️⃣ Jakie promocje bukmacherskie oferuje Betters dla nowych graczy?

Betters może pochwalić się ciekawą ofertą powitalną dla nowych graczy. W jej skład wchodzi freebet za weryfikację w wysokości 5 PLN, freebet na start 200% do 40 PLN oraz cashback 300/150, w którym nagradzane są nawet wygrane zakłady!

4️⃣ Betters – jakie są sposoby dokonywania wpłat/wypłat?

W Betters można wpłacać pieniądze za pomocą: serwisu Przelewy24, BLIKa, Google Pay i kart płatniczych VISA i MasterCard. Widoczny jest tu brak PayU, DotPay, czy też portfeli elektronicznych PayPal, Skrill i Neteller, z których korzysta konkurencja.

5️⃣ W jaki sposób zawrzeć pierwszy zakład w Betters?

Należy zalogować się za pomocą utworzonego przy rejestracji loginu i hasła. Następnie możesz wybrać jeden lub kilka zakładów z oferty bukmachera Betters. Zakład pojawi się na kuponie po prawej stronie ekranu. Następnie należy określić kwotę, którą gracz chce postawić i preferowany typ zakładu (Singiel, Kombi, Systemowy lub Łańcuch). Klikając przycisk obstaw, gracz potwierdzi wolę zawarcia zakładu.

5/5 - (1 vote)
Bonus - 345 PLN
4.0
Zaufanie i uczciwość
3.0
Oprogramowanie
4.0
Bonusy i promocje
4.0
Obsługa klienta
3.8 Ogólna ocena

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Betters zakłady bukmacherskie – bonus powitalny, aplikacja mobilna, oferta
3.8/5