Typy bukmacherskie

Obstawianie zdarzeń sportowych i specjalnych może wydawać się trudnym zadaniem, w szczególności dla osób, które zaczynają swoją przygodę z bukmacherką. W rzeczywistości w sieci można znaleźć darmowe typy bukmacherskie najlepszych typerów, które znacząco ułatwiają grę. Dzięki nim kupony bukmacherskie stają się o wiele pewniejsze, jeśli chodzi o prawdopodobieństwo wygranej. Czy darmowe typy są warte uwagi? Gdzie można je znaleźć? Co z płatnymi typami bukmacherskimi? O tym przeczytasz w poniższym poradniku.

Co znajdziesz w artykule?

Czym są typy bukmacherskie?
Pewne typy bukmacherskie – czy warto?
Skąd brać typy bukmacherskie?
Typy bukmacherskie najlepszych typerów – na co zwrócić uwagę?
Jak analizować typy na zakłady bukmacherskie?
Co najczęściej obstawia się w zakładach bukmacherskich?
Typy dnia, na dziś i na jutro
Bonusy bukmacherskie
Jak obstawiać zakłady bukmacherskie, żeby wygrać?
Typy bukmacherskie darmowe od najlepszych typerów – podsumowanie

Czym są typy bukmacherskie?

Co to są typy bukmacherskie najlepszych typerów? To przewidywania dotyczące wyników zdarzenia sportowego, które przygotowywane są przez doświadczonych graczy. Typy bukmacherskie to zakłady wzajemne, które autor analizuje i sugeruje obstawić poprzez zapowiedź przedmeczową. Nikt jednak nie ma pewności, że przedstawiony typ z dziedziny piłka nożna, tenis, lub jakikolwiek inny na pewno wejdzie. Sport jest nieprzewidywalny, a już tym bardziej rywalizacje drużynowe. Można jednak w sieci znaleźć wiele sprawdzonych typów bukmacherskich, które dają duże prawdopodobieństwo powodzenia i zgarnięcia puli z kuponu.

Typy bukmacherskie najlepszych typerów

Praktycznie każdy bukmacher na swojej stronie oferuje typy, które można obstawiać. Jest to podpowiedź dla graczy, którzy zastanawiają się jaki zakład obstawić. Najczęściej przygotowują je analitycy i redaktorzy serwisów. W wielu przypadkach są to typy z różnych dyscyplin sportowych, które mają największe prawdopodobieństwo wejścia, czyli powodzenia.

Dla wielu graczy, w szczególności początkujących, solą zakładów bukmacherskich jest skuteczne wytypowanie wyniku meczu. Jednak to właśnie na tym polega cała zabawa w bukmacherkę. Należy wytypować prawidłowy wynik meczów z dziedziny piłka nożna, tenis, koszykówka, czy nawet snooker, aby móc wygrać. Rozstrzał dyscyplin sportowych jest tym większy, im większą ofertą dysponuje dany bukmacher. Gracze najwięcej uwagi koncentrują właśnie na przemyśleniach związanych z typowaniem wyników. Darmowe typy bukmacherskie mają na celu ograniczyć ten czas do minimum, dzięki czemu typerzy mogą szybciej obstawić kupon i cieszyć się z wygranej.

Z wielu analiz bukmacherskich wynika, że na świecie najwięcej typów zgarnia piłka nożna. Prym wiedzie Liga Mistrzów, która cieszy się największym zainteresowaniem ze względu na prestiż tych rozgrywek. Wszak na boisku spotykają się najlepsze zespoły ze wszystkich lig na świecie. Od czasu wielkiego boom na siatkówkę i piłkę ręczną, również i te dyscypliny sportowe interesują graczy bukmacherskich. Nic w tym dziwnego, ponieważ Polska w tych dyscyplinach sportowych jest naprawdę mocna. Problemem jest jednak to, że rozgrywki reprezentacyjne nie odbywają się z taką częstotliwością jak klubowe.

Konfrontacje na szczycie piłkarskich hegemonów sprawiają, że typerzy bardzo chętnie korzystają z darmowych typów na zakłady bukmacherskie. Spotkanie renomowanych marek z piłka nożna sprawia, że pojawia się cała masa zakładów sportowych na to wydarzenie. Oprócz standardowego typowania kto wygra, można wytypować strzelca pierwszej bramki, ilość żółtych kartek, czy też ilość wygranych gemów w tenisie. Opcji jest naprawdę mnóstwo i opisywanie ich wszystkich nie ma najmniejszego sensu.

Bardzo ważną informacją dla graczy jest to, że powinni oni obstawiać tylko i wyłącznie u bukmacherów, którzy działają na licencji Ministerstwa Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest surowo karany, a także istnieje duże ryzyko, że nawet po wytypowaniu prawidłowych wyników, wygrana z kuponu finalnie może nie dotrzeć na konto gracza. Dlatego też najlepsi typerzy obstawiają tylko i wyłącznie w takich firmach jak STS, Fortuna, czy LV Bet – są to legalni bukmacherzy, którzy na dodatek oferuję liczne bonusy powitalne, czy kody promocyjne.

Pewne typy bukmacherskie – czy warto?

Zapewne niejeden typer słyszał termin pewniaki. Wiele osób oferujących typy bukmacherskie określa tak zdarzenia sportowe, które na sto procent wejdą na kuponie. A jak wygląda rzeczywistość? Pewniaki, czy też pewne typy bukmacherskie to mit i przez doświadczonych typerów są one omijane szerokim łukiem. Owszem, można na nich się wzorować, ale nie można ich brać za pewnik. Powód jest prosty – w świecie sportu wiele się może zdarzyć, a pseudo typerzy na płatnych stronach tylko naciągają początkujących i zdesperowanych graczy.

Każdy postawiony zakład u bukmachera weryfikowany jest na boisku – typer nigdy nie ma kontroli nad tym, jakim wynikiem zakończy się spotkanie, konkurs lub inna rywalizacja. To sport, a jak wiemy rezultat zawsze jest sprawą otwartą. W sieci można znaleźć wiele stron internetowych, które oferują płatne typy bukmacherskie i reklamują je gwarantem zysku. Na nowych graczy robi to wrażenie, a w szczególności na tych, którzy nigdy wcześniej nie zapoznali się z obstawianiem zakładów wzajemnych.

Miano pewnego zysku można określić swego rodzaju utopią, która w świecie rzeczywistym nie ma racji bytu. Więc jak to jest z tymi płatnymi typami w zakładach sportowych? Przede wszystkim nie powinno się w nie inwestować żadnych pieniędzy, bo nie ma się gwarancji, że zwrócą się one z nawiązką. Jeśli ktokolwiek pisze, że gwarantuje wejście zdarzenia na kuponie, to na sto procent nie jest tego pewny. Wielu początkujących graczy łapie się na tego typu perswazyjne reklamy.

Jeszcze większe wątpliwości co do słuszności i pewności danego typu rodzą informacje o ustawionym spotkaniu. Nikt kto ma taką informację nie przekaże jej przecież do opinii publicznej. Jeśli ktokolwiek zdecyduje się już na zakup danego typu to powinien poprosić sprzedającego o wykaz statystyk z popularnych serwisów dla profesjonalnych typerów jak blogabet lub betrush. Jeśli jedynymi jego statystykami jest tabelka w excelu to lepiej się mocno zastanowić nad zakupem. Najlepsi typerzy znają tego rodzaju strony internetowe i wiedzą, że w ten sposób mogą zyskać większe zaufanie klientów i zarobić na nich pieniądze, sprzedając poszczególne typy.

Dogadując się z innymi typerami można wręcz wyczuć, czy jest on godny zaufania. Nie tylko przedstawia swoje statystyki, ale także rzetelnie informuje, że nie daje gwarancji, że dany typ bukmacherski wejdzie. Jest to jak najbardziej fair-play. Warto także wspomnieć o tak zwanej grupie składkowej, która bardzo często pojawia się przy okazji płatnych typów bukmacherskich.

Płatne typy bukmacherskie – grupa składkowa

Czym jest owa grupa składkowa? Pewne typy bukmacherskie można znaleźć właśnie w takiej grupie, która jest bardzo popularną formą sprzedaży zakładów bukmacherskich. Udostępnia ona pewne typy bukmacherskie od najlepszych typerów, ale z tym, że są pewne, trzeba obchodzić się bezpiecznie. Zanim jednak ktokolwiek zdecyduje się na dołączenie do takiej grupy, powinien sprawdzić, jakich graczy ma ona w swoim składzie i przeanalizować ich profile.

Sam dostęp do typów nie sprawi, że w krótkim okresie zarobi się fortunę. Bez odpowiedniej samodyscypliny można wyjść nawet na minus, podczas gdy statystyki typerów będą mówić co innego. Ważne jest, aby grać w miarę możliwości wszystkie typy wybranych typerów, jednocześnie trzymając się zalecanej stawki. Warto się upewnić, czy w takiej grupie bukmacherskie typy nie są wrzucane z opóźnieniem.

Typy bukmacherskie z niskimi kursami oznaczają pewną wygraną ?

wygrana

Obstawianie zakładów w piłce nożnej, czy też innym sporcie powinno odbywać się na zasadzie wcześniejszej analizy. Mecze piłki nożnej są najchętniej obstawiane przez graczy, ale czy faktycznie drużyny, które charakteryzują się wysokimi kursami zawsze są na stracone pozycji? I odwrotnie – czy drużyny z niskimi kursami, to zawsze pewne typy bukmacherskie? Pewniakami określa się typy na jutro i każdy inny termin, w których dochodzi do pojedynku pomiędzy najsłabszą drużyną i tą, która wszystko wygrywa. Duża dysproporcja w kursach nie może być jednak wyznacznikiem tego, że jest to pewniak. Piłka nożna, jak i inne sporty zarówno drużynowe, jak i indywidualne charakteryzują się niespodziankami i trudno przewidzieć, czy faworytowi nie powinie się akurat w tym meczu noga.

Niedoświadczeni gracze jednak bardzo często ulegają pokusie, bo jak pewniaczek nie może wejść? Nie zastanawiają się oni jednak nad tym, że niskie kursy nie są opłacalne, a im więcej tak zwanych pewniaków na kuponie, tym większe prawdopodobieństwo, że któryś z meczów nie wejdzie. Praktycznie co kolejkę można zobaczyć, że tylko z pozoru trafne typy bukmacherskie okazują się wielkim rozczarowaniem. Trudno jest wtedy zaakceptować fakt, że kupon nie wchodzi przez pewniaczka, który miał gwarantować zysk. Doświadczeni gracze, którzy obstawiają najbliższe mecze piłki nożnej, piłki ręcznej, czy innego sportu, wiedzą, że wynik jest zawsze sprawą otwartą.

Darmowe profesjonalne typy bukmacherskie nie znaczy gorsze

Korzystanie z darmowych typów bukmacherskich nie oznacza wcale tego, że są one gorsze od płatnych. Należy jednak liczyć się z tym, że będzie trzeba spędzić nieco więcej czasu. Nikt bowiem ot tak nie wyłoży swoich typów bukmacherskich po wielogodzinnej analizie. Są jednak miejsca w sieci, w których można znaleźć darmowe typy bukmacherskie. Dzięki nim obstawianie zakładów bukmacherskich jest znacznie łatwiejsze, ale oczywiste jest to, że bez elementarnej wiedzy na temat rywalizujących zespołów i bukmacherki niewiele się zdziała. Poza wieloma różnymi stronami i forami internetowymi ciekawe propozycje można znaleźć jeszcze gdzie indziej. Prawdziwą skarbnicą wiedzy są punkty stacjonarne, w których spotykają się gracze i obstawiają konkretne rozgrywki. Można tam znaleźć najlepsze typy bukmacherskie na piłkę nożną, mecze piłki ręczne, czy inny sportów. Ważne jest to, żeby dobrze znać rywalizujące drużyny czy zawodników, aby ewentualnie samemu nanieść poprawkę na dany typ.

Skąd brać typy bukmacherskie?

Osoby, które interesują sporty zimowe, interesują się piłką nożną lub zbliżającym Euro 2020, zapewne zastanawiają się, gdzie mogą znaleźć tylko typy, które są darmowe, bez wykładania dodatkowych funduszy na ten cel. Istnieje przynajmniej kilka takich miejsc, o których warto napisać. Ważne jest jednak to, aby były one sprawdzone i tętniły życiem. Dopiero wtedy, podczas wymiany zdań, czy poszczególnych typów z uzasadnieniami można uznać dane źródło za profesjonalne.

Pewne bukmacherskie typy u buków

Nie każdy zna adresy stron i miejsca, w których moze znaleźć darmowe typy bukmacherskie. Najprostszym sposobem jest odwiedzenie strony internetowej bukmachera. Tam także znajdują się tak zwane pewniaki, które określane są mianem typów dnia. U takich bukmacherów, jak STS znaleźć można zakładki z „newsami”, czy statystykami na temat bieżących wydarzeń sportowych. Tam zwykle przeprowadzane są analizy poszczególnych spotkań, a na tapetę brane są drużyny biorące udział w danych pojedynkach.

Z takich artykułów można się dowiedzieć bardzo wiele. Podane są tam informacje na temat bieżącej formy danego zespołu, czy jego statystyki. Często także na stronach głównych znajdują się  typy dnia, które jasno określają, jaka drużyna uznawana jest za faworyta i powinna wygrać dane spotkanie. Dla wielu graczy typowanie meczów na podstawie takich analiz jest podstawą. Oczywiście nie każde spotkanie jest mocno rozbudowane pod względem szczegółowej analizy. Warto także samodzielnie sprawdzić najważniejsze informacje o rywalizujących ze sobą zespołach.

Strony internetowe z darmowymi typami bukmacherskimi

kursy bukmacherskie na stronach internetowych

W typowaniu meczów mogą pomóc również inne strony internetowe. Wystarczy w oknie wyszukiwarki wpisać odpowiednie hasło i wyskoczy cała lista witryn, które oferują typy NBA, piłka nożna czy też inne typy na jutro lub na dziś. Należy jednak pamiętać, że jest także cała masa stron, które z profesjonalizmem nie mają kompletnie nic wspólnego, ale da się to w prosty sposób określić. Zdradzają to zarówno aspekty wizualne, jak i treści, które upewniają użytkowników, że nie warto brać ich tych typów pod uwagę.

Z kolei godnymi zaufania i zwrócenia na nie uwagi są zagraniczne strony typerskie. Prezentują się one niezwykle dobrze i są mocno rozbudowane. Znaleźć na nich można wiele szczegółowych opisów, które idealnie oddają charakter spotkania. Ponadto zawarte są tam typy nie tylko standardowe, ale także różne kombinacje. Strony zagraniczne z pewnością są lepsze niż polskie, ale problem może stanowić bariera językowa. Niezbędna jest umiejętność czytania w obcym języku i tłumaczenia go na polski.

Fora dyskusyjne o tematyce bukmacherki

Szczególnie atrakcyjne wydają się fora dyskusyjne, gdzie spotykają się najlepsi typerzy. Tych forów także jest cała masa, a posiadają je nawet zakłady bukmacherskie. W nich każdy typer może wymieniać się swoimi spostrzeżeniami i przygotowanymi przez siebie taśmami. Można tam zatem znaleźć wiele ciekawych inspiracji. Takie forum dyskusyjne daje szansę na poznanie nowych kombinacji, na które nigdy wcześniej gracz mógłby nie postawić. Należy jednak pamiętać, że mają one w głównej mierze charakter informacyjny, bo czegoś takiego jak pewniaki nie ma.

Fora bukmacherskie również można w bardzo prosty i szybki sposób znaleźć przy pomocy wyszukiwarki internetowej. Wystarczy wpisać hasło “typy bukmacherskie”, aby zaraz otrzymać całą listę stron, na którym znajdują się właśnie takie podpowiedzi i analizy. Część z nich to fora internetowe, na których gracze przedstawiają swoje typy. Ważne jest jednak to, aby patrzeć na daty, kiedy były publikowane posty, ponieważ tylko te fora, które działają na bieżąco są godne polecenia. Te, na których od dłuższego czasu nie ma publikowanych typów po prostu są martwe i niewiarygodne.

Typy bukmacherskie najlepszych typerów – na co zwrócić uwagę?

Poza samymi miejscami do wyszukiwania typów bukmacherskich trzeba jeszcze się skupić na tym, aby wybrać te, które będą charakteryzowały się nie tylko dużym prawdopodobieństwem powodzenia, ale także odpowiednim kursem. Niekiedy mając kilka ciekawie przedstawionych zdarzeń, gracz nie wie, czy obstawić je wszystkie, za ile je obstawić lub które typy na zakłady bukmacherskie wybrać. Na co więc zwrócić uwagę?

Płatne typy bukmacherskie to nie jest dobry wybór

Płatne typy w zakładach bukmacherskich nie istnieją. Nie ma czego takiego jak pewniak, bo taki sport jak piłka nożna czy inne dyscypliny charakteryzują się pewnym stopniem nieprzewidywalności. I nawet jest on bardzo niski, to może mieć realny wpływ na wynik spotkania. Podczas wybierania typów nie powinno się skupiać na tych, które podane są na Facebooku, czy internetowych forach oferujących dobre typy, za które trzeba zapłacić. Prawie w stu procentach są to oszuści, którzy próbują naciągnąć początkujących graczy na pieniądze.

Jeśli miałyby te osoby sprawdzone typy, które na pewno wejdą, nie musiałyby czerpać pieniędzy z przekazywania innym takich zdarzeń. Mało tego, nie informowałyby o ustawionym spotkaniu, a takie informacji przeważnie są zawarte w wystawianych typach. Nie ma rady na to, że sport jest nieprzewidywalny. Dlatego też zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie przeglądnięcie wielu stron i forów internetowych w poszukiwaniu darmowych pewnych typów bukmacherskich.

Nie obstawiaj niskich kursów

Typerzy, którzy zaczynają swoją przygodę z obstawianiem meczów biorą na warsztat tak zwane pewniaki, czyli stawiają na zespoły z bardzo niskim kursem i wysokim prawdopodobieństwem, że zdarzenie wejdzie. Nie patrząc na statystyki decydują się oni postawić po samych kursach. I to jest zwykle błąd, ponieważ kursy są bardzo mylne, a już w szczególności te bardzo niskie. Można być wręcz pewnym, że obstawiając kilkanaście spotkań po kursie 1.10 albo i niższym, i tak któreś z nich nie wejdzie. Trzeba także pamiętać o tym, że im więcej spotkań na kuponie, tym większe prawdopodobieństwo, że jakiś mecz nie wejdzie.

Nie opłaca się więc obstawiać poniżej 1.35 czy nawet 1.40. Szkoda pieniędzy i nerwów na to. Lepiej znaleźć coś ciekawego, poświęcić więcej czasu na analizę i obstawić po kursie 2.00 z większym prawdopodobieństwem, że kupon wejdzie. Wystarczy kilka takich zdarzeń, aby cieszyć się wysoką wygraną.

Miej zaufanie do samego siebie

Typy bukmacherskie powinny być obstawiane przede wszystkim z wiarą w samego siebie. Wybierając profesjonalne typy i płacąc za nie, nie ma nigdy pewności, że one wejdą. Koniec końców decyzja o tym, czy zdarzenie z konkretnych rozgrywek znajdzie się na kuponie zależy od gracza. Rynek bukmacherski jest niezwykle szeroki. Legalni bukmacherzy oferują ogromną ilość ciekawych typów, które mogą wejść i to po ciekawym kursie – to tak zwane yield.

Podczas typowania ważne jest to, aby gracz czuł, że jest on odpowiedni i można na nim zarobić. W końcu bez swojej intuicji i czasami szczęścia, typowanie zakładów bukmacherskich, jak i innych gier hazardowych nie miałoby sensu. Zdarza się, że niektóre strony zajmujące się bukmacherką pokażą takie kupony graczy, gdzie wchodzą zdarzenia po kursach 15, a nawet 20. Oczywiście są to wyjątki, poparte świetnie przeprowadzoną analizą. Dlatego też czasem powinno się odłożyć na bok kursy i zdać się na własne przeczucie.

Opanuj emocje

Do uprawiania hazardu trzeba być nie tylko pełnoletnim, ale mieć także chłodną głowę. Typy bukmacherskie powinny być wybierane na spokojnie. Jakiekolwiek emocje są zwykle najgorszym doradcą podczas obstawiania. Należy pamiętać, że tylko racjonalne przemyślenia na temat poszczególnych spotkań mogą przynieść sukces, a co za tym idzie zysk z obstawionych kuponów, nawet jeśli są to niższe ligi w piłkę nożną.

Jeśli więc piłka nożna jest naszym konikiem, mamy ulubioną drużynę piłkarską i chcemy postawić na dany zespół z powodu sympatii to powinniśmy odpuścić taki typ. Postawienie wyższej kwoty w takim przypadku, czy też celowe pominięcie niektórych aspektów istotnych w kwestii analizy, w ostatecznym rozrachunku może się okazać kluczowym elementem. Lepiej jes wybrać darmowe typy bukmacherskie, które nie dotyczą nas personalnie, ponieważ wtedy szanse na ostateczny triumf są znacznie większe. Profesjonalne typy na jutro, dziś, czy jakikolwiek inny termin powinny sprawić, że każdy gracz poczuje się nieco pewniej obstawiając kupon. Oczywiście każde typy bukmacherskie, nawet te najlepiej sprawdzone, mogą okazać się przegranymi. Warto o tym pamiętać i grać odpowiedzialnie. Warto także wybierać firmy bukmacherskie, które mają stosowną licencję na urządzanie zakładów wzajemnych.

Jak analizować typy na zakłady bukmacherskie?

jak analizować typy

Bez względu na to, czy korzysta się z gotowych typów bukmacherskich na Euro 2020, czy też przygotowuje się je samodzielnie, należy pamiętać o kilku bardzo istotnych zasadach. Przede wszystkim skuteczne typowanie to rzetelna i dokładna analiza meczowa. Jeśli chce się zdobywać przewagę nad bukmacherem, to nie można grać na chybił-trafił. Gracze powinni promować  odpowiedzialne i analityczne podejście do zakładów sportowych wierząc, że skrupulatne szukanie valuebetów i selekcjonowanie typów w dłuższej perspektywie zapewnia zyski z bukmacherki.

Jak więc analizować typy bukmacherskie oferowane na stronach internetowych i wybierane samodzielnie? Kilka porad:

1. Obstawiaj tylko e typy bukmacherskie, na których się znasz – nie wybieraj zdarzeń z dyscypliny sportowej, o której nie masz pojęcia.

2. Każdy zagrany typ bukmacherski musi być podparty rzetelną i skrupulatną analizą.

3. Wyszukuj valuebetów, czyli wartościowych zakładów z wysokim prawdopodobieństwem, że wejdą.

4. Przeglądają szczegółowo oferty bukmacherskie, szukając nieoczywistych typów np. na ilość kartek, bramek lub gemów w spotkaniu, czy rzuty rożne.

5. Weryfikuj zawsze historię typera, jeśli decydujesz się na płatne typy bukmacherskie.

6. Sprawdzaj gotowe typy – zanim obstawisz kupon bukmacherski, zweryfikuj podany kurs w analizie z faktyczną wartością u bukmachera.

7. Nie obstawiaj taśm – obstawianie kuponów długości paragonu z marketu nie jest dobrym rozwiązaniem, ponieważ istnieje dosyć duże prawdopodobieństwo, że przynajmniej jedno spotkanie nie wejdzie na nim.

8. Wprowadź system do swojej gry – wybierz jeden z systemów preferowanych przez graczy i kontroluj w ten sposób swoje obstawianie. Wypróbuj płaską stawkę, system Kelly’ego, czy Martingale’a.

Co najczęściej obstawia się w zakładach bukmacherskich?

W zakładach bukmacherskich niewątpliwie prym wiedzie piłka nożna. Jest to sport najpopularniejszy na świecie, który swoje początki według historyków ma jeszcze za czasów Majów. To właśnie oni wymyślili grę, która dzisiaj podbija cały świat. Piłka nożna to nie jedyna dyscyplina sportowa, którą można obstawiać. Warto zwrócić uwagę na NBA, tenis, piłkę ręczną, czy siatkówkę. Nie każdy bukmacher ma, ale najlepsze typy można znaleźć także w niszowych sportach, jak polo, snooker, czy darts.

Piłka nożna zgarnia jednak najwięcej typów. Tym bardziej że poza rozgrywkami klubowymi są inne ważne imprezy jak zbliżające się Euro 2020 czy Mistrzostwa Świata, które tym razem odbędą się w Katarze. Jakie są najpopularniejsze rynki bukmacherskie w najczęściej obstawianych zakładach wzajemnych?

Piłka nożna:

1. typy na wynik 1X2

2. suma goli under/over

3. handicap

Koszykówka:

1. kto wygra mecz 1 lub 2

2. suma punktów under/over

3. handicap punktowy

Tenis:

1. wynik meczu

2. liczba setów: under/over

3. liczba gemów: under/over

Siatkówka:

1. wynik meczu

2. suma punktów: under/over

3. set: tak/nie

Generalnie w zakładach bukmacherskich najwięcej typów zawsze dotyczy końcowego wyniku rywalizacji, a więc tego, co najważniejsze. Warto jednak zaznaczyć, że im gracz jest bardziej wprawiony w obstawianie, tym bardziej wnikliwe analizy przeprowadza i bardziej niestandardowe typy obstawia na kuponie. Specjaliści w danych dyscyplinach sportowych potrafią typować ilość żółtych kartek i zakłady łączone np. Robert Lewandowski strzeli gola i dostanie żółtą kartkę – tego typu zakłady dają wysokie kursy, a co za tym idzie bardzo wysokie wygrane, aczkolwiek wiele zależy od samej stawki.

Pandemia koronawirusa pokazała, że alternatywą dla klasycznych wydarzeń sportowych mogą być rozgrywki z e-sportu. Ten z kolei z roku na rok rośnie coraz bardziej w siłę. Powstają profesjonalne ligi, mistrzostwa i krążą w nim ogromne pieniądze. Gracze e-sportu otrzymują lukratywne kontrakty, dzięki którym zarabiają krocie. To przekłada się z kolei na lepsze widowiska i ciekawsze rozgrywki, które można typować w zakładach bukmacherskich. Darmowe typy bukmacherskie można znaleźć także na takie wydarzenia, jak Igrzyska Olimpijskie, czy Mistrzostwa Świata.

Typy dnia, na dziś i na jutro

W rzeczywistości sportowej praktycznie każdy dzień w roku jest rywalizacją. Codziennie w różnych dyscyplinach sportowych toczą się boje o najwyższe cele. U bukmacherów znaleźć można na tyle rozbudowane oferty, że obstawiać można nie tylko dane zdarzenie na ten sam dzień, ale także na kilka dni do przodu i to nawet z egzotycznych lig. Dlatego gracze bardzo często poszukują typów na dziś i jutro. Niektórzy już z dużym wyprzedzeniem planują co obstawią. Taką szansę daje między innymi Euro 2020. Drużyny w grupach były rozlosowane już znacznie wcześniej, dzięki czemu było wiadomo, jakie ekipy i kiedy się ze sobą zmierzą.

Typy bukmacherskie na jutro są preferowane przez graczy, którzy wolą obstawić kupon bukmacherski krótkoterminowy. Jest to zestaw kursów i typów, które rozstrzygane są tego samego dnia lub kolejnego. Ciekawym rozwiązaniem są także typy bukmacherskie tylko na weekend. W takim przypadku można na spokojnie się zastanowić, czy w konkretnym spotkaniu padnie określona liczba bramek lub zostanie rozegrana określona ilość gemów.

W typach bukmacherskich bardzo istotną rolę odgrywa weekend. Dlaczego? Otóż jest to czas, w którym zazwyczaj najwięcej dzieje się w sporcie. W weekend rozgrywane są wszystkie ligi europejskie w piłce nożnej. A wiadomo, że piłka nożna to sport numer jeden w zakładach bukmacherskich. To jednak nie koniec, bo w piątek, sobotę i niedzielę organizowane są najważniejsze gale MMA i bokserskie. W weekend są również rozgrywane ligi siatkarskie, koszykarskie i żużlowe. Dla każdego typera i kibica weekend to naprawdę intensywny okres, w którym może naprawdę dużo zarobić, ale też i stracić, jeśli nie będzie umiejętnie dysponować swoim budżetem na grę.

Bonusy bukmacherskie

Kupony bukmacherskie można skutecznie podbijać bonusami, jakie przygotowywane są przez bukmacherów praktycznie co miesiąc, lub co większą imprezę sportową. Bonusy bukmacherskie są o tyle kuszące, że w wielu przypadkach nie trzeba obstawiać swoich typów za własne pieniądze, a właśnie za te, które zdobędzie się z promocji. Jest to więc darmowy sposób na zagranie typów bukmacherskich bez wyciągania swojego portfela. Specjalne bonusy umożliwiają nawet zdobycie kilkuset złotych dodatkowo. Faworytem pod względem promocji dla graczy jest STS, którego oferta jest niezwykle rozbudowana pod tym względem.

W bonusach na typy bukmacherskie można otrzymać bonus od pierwszej wpłaty, darmowy zakład i zakład bez ryzyka. Dodatkowo bukmacherzy w ofercie powitalnej dla nowych graczy umożliwiają zdobycie dodatkowych funduszy od wygranej. Oznacza to, że ewentualna wygrana jest na przykład podwajana, po spełnieniu odpowiednich warunków.

U legalnych bukmacherów w Polsce bonusy dostępne są na wiele różnych dyscyplin sportowych, jak na przykład na piłka nożna, tenis i wiele innych. Można powiedzieć, że te bonusy na typy bukmacherskie są już stałym elementem. Typowanie u bukmacherów wiąże się z regularnym otrzymywaniem ofert bonusu lub konkursu dla typerów. Tego rodzaju promocje mogą ułatwiać typowanie, ponieważ gracz otrzymuje od bukmacherów środki na dalsze obstawianie zakładów. Kody promocyjne na typy u bukmacherów dostępne są na wielu stronach, także w witrynach, które prowadzą sami bukmacherzy. Bardzo często widnieje napis, że “na naszej stronie dostępny jest kod promocyjny”. Warto z niego korzystać, ponieważ można podbić darmowe typy, o ile te okażą się skuteczne.

Jak obstawiać zakłady bukmacherskie, żeby wygrać?

Jak obstawiać zakłady bukmacherskie

Obstawianie zakładów sportowych tylko wbrew pozorom jest takie proste. Wymaga ono jednak obeznania, jeśli chce się uzyskać skuteczne typy bukmacherskie. Ważne jest, aby grać u legalnych bukmacherów. W sieci dostępna jest pełna lista firm bukmacherskich, które prosperują w Polsce na licencji Ministerstwa Finansów i zgodnie z przygotowaną ustawą hazardową. Ponadto trzeba mieć świadomość, że należy mieć ukończone osiemnaście lat. Jeśli nie wie się, którzy bukmacherzy są warci uwagi, można zasięgnąć opinii z najbliższego otoczenia lub zapoznać się z ofertami wszystkich bukmacherów.

Sport jest niezwykle nieprzewidywalny, dlatego typowanie zakładów nie jest wcale takie proste. Nawet jeśli ma się do czynienia z tak zwanymi pewniakami. Znane są bowiem przypadki, w których liderzy ligi przegrywali z murowanymi kandydatami do spadku. Na tym też polega całe piękno sportu, że nie zawsze faworyt musi wygrać.

Oczywiście są drużyny, które uznawane są za zdecydowanie silniejsze od przeciwnika i lepiej przygotowane. Należy jednak podchodzić z pewną rezerwą do każdego typowania. Sami bukmacherzy ostrzegają przed tym, że żaden typ bukmacherski na ich stronie nie jest pewny. Bez względu na to, czy będzie to piłka nożna, tenis, czy inne rozgrywki, istotne jest to, aby zachować chłodną głowę.

W sieci można znaleźć wiele poradników jak obstawiać darmowe typy bukmacherskie. W teorii wszystko wydaje się niezwykle proste do zrealizowania i kwestią czasu jest wyciągnięcie kasy z kuponu. Oczywiście wszystkie poradniki są przydatne, w szczególności na start, kiedy nowy gracz nie ma jeszcze wprawy w typowaniu. Warto obstawiać dyscyplinę sportową, na której naprawdę się znamy. Dzięki temu znacznie łatwiej będą przychodziły nam analizy spotkań, a znajomość zawodników oraz ich profilu będzie dodatkowym atutem.

Kolejnym aspektem na skuteczne typy bukmacherskie jest umiejętność powiedzenia sobie “nie”. Chodzi o to, aby umiejętnie grać i przede wszystkim odpowiedzialnie. Wiele osób mimo licznych przegranych zaczyna dalej obstawiać mecze za jeszcze wyższe kwoty, bo chcą się odegrać. To prosta droga do tego, aby zbankrutować i popaść w kłopoty. Praktycznie na każdej stronie widnieje informacja, że “na naszej stronie gra może prowadzić do uzależnienia”. Jest to informacja, którą należy brać jak najbardziej na poważnie, ponieważ hazard jest uzależniający.

Typy bukmacherskie darmowe od najlepszych typerów – podsumowanie

Typy bukmacherskie można podzielić na te darmowe i płatne. Nie warto jednak zwracać uwagi na tak zwane pewniaki, ponieważ piękno sportu polega na tym, że jest on nieprzewidywalny. To oznacza, że nawet najpewniejsze typy bukmacherskie mogą zawieść i nie ma gwarancji na to, że murowany faworyt wygra spotkanie. Jeśli jednak chcemy wykupić typy bukmacherskie to powinniśmy sprawdzić kilka istotnych rzeczy, a przede wszystkim profil typera. Jeśli jego statystyki będą dobre, to śmiało można wykupić typ na dane spotkanie.

Najlepszym rozwiązaniem jest jednak korzystanie z darmowych typów bukmacherskich. Przede wszystkim nie traci się na tym pieniędzy, a w przypadku, gdy kupon nie wejdzie – nie traci się podwójnie. Raz za wykupiony typ, a dwa za kupon, który z tym typem nie wszedł. W internecie można znaleźć wiele forów bukmacherskich, gdzie typerzy wymieniają swoje spostrzeżenia i opinie o danych spotkaniu. Co istotne, należy dokładnie sprawdzać aktywność użytkowników na tych forach, ponieważ może się okazać, że tylko raz na miesiąc, ktoś coś tam wrzuci. Taki panel dyskusyjny lepiej ominąć i znaleźć taki, który tętni życiem.

Nie ma jednak lepszego sposobu na naukę gry o typowanie wyników, jak nauka na własnych błędach. Obstawianie typów bukmacherskich samodzielnie zmusza do myślenia i analizowania. To z kolei przekłada się wzrost doświadczenia i polepszenie umiejętności obstawiania. Na dodatek można poznać lepiej wszystkie zespoły, dzięki czemu wytypowanie zwycięzcy spotkania będzie łatwiejsze w przyszłości. Grupy dyskusyjne to fajne rozwiązanie dla początkujących, ponieważ mogą oni uzyskać wskazówki, jak obstawiać i jak analizować. Nie ma nic lepszego, jak samodzielna nauka, ponieważ zostanie ona lepiej zapamiętana i zaprocentuje w przyszłości trafniejszymi typami bukmacherskimi i wygranymi kuponami.

13.09.2021
Podczas nadchodzącej kolejki serie A czeka nas jedno z najbardziej emocjonujących spotkań tej ligi: mecz Juventus FC – AC Milan. Czy w najbliższym meczu Juventus przełamie się i wygra pierwszy raz w tegorocznym sezonie? Wskazują na to dostępne u bukmacherów kursy – Juventus w ocenie bukmacherów jest tu faworytem, ale czy to wystarczy, aby Bianconeri […]
09.09.2021
Hiszpańska La Liga cieszy się ogromnym zainteresowaniem kibiców. Po meczach eliminacyjnych do Mistrzostw Świata w Katarze w 2022 roku znów będziemy mogli cieszyć się grą najlepszych zawodników na świecie. Co prawda, po boiskach w Hiszpanii nie biega już legenda Barcelony, ani Realu Madryt, to jednak cały czas są to atrakcyjne rozgrywki do obstawiania zakładów bukmacherskich. […]
08.09.2021
Jedna z najmocniejszych piłkarskich lig na świecie powróciła do rozgrywek, a przed nami już czwarta kolejka La Liga. Czy Real Madryt i FC Barcelona odbudują swoje potęgi i powalczą o pierwsze miejsce hiszpańskiej ligi odbierając tytuł Atlético? Zapowiedź meczu Osasuna – Valencia Z pewnością ten sezon obfitować będzie w masę emocjonujących spotkań dostarczanych nie tylko przez […]
07.09.2021
Najmocniejsza włoska liga dopiero co ruszyła, a przed nami już jeden z największych hitów tych rozgrywek. W najbliższą sobotę emocji dostarczy nam mecz SSC Napoli mierzący się legendarnym Juventusem. Kto w tym spotkaniu ma większe szanse na wygraną? Jak typują bukmacherzy i jakie oferują kursy? Sprawdzamy! Hitowe starcie 3. kolejki serie A – Napoli vs […]
02.09.2021
Po przerwach spowodowanych pandemią największa polska organizacja specjalizująca się w walkach influencerów FAME MMA powraca na otwarte stadiony. Kolejna gala freak fightów, czyli FAME MMA 11, odbędzie się już w przyszłym miesiącu. Co o niej wiemy? Kiedy obejrzymy galę FAME MMA 11? Czy w karcie walk znajdzie się jakaś niespodzianka? Włodarze federacji FAME MMA, czyli […]
27.08.2021
Bundesliga wystartowała na dobre, a to oznacza, że na kibiców w Niemczech i nie tylko czekają ogromne emocje. Liga niemiecka nie bez powodu uchodzi za jedną z czołowych na całym świecie. Niemniej nadchodzący sezon może przynieść wiele niespodzianek. W najbliższej kolejce zmierzą się zespoły Bayeru Leverkusen i Borussi Dortmund. Zarówno w jednym, jak i drugim […]
26.08.2021
Bayern Monachium – Hertha Berlin – wydaje się, że czeka nas nudne i jednostronne spotkanie, ale nie możemy od razu mówić, że Bayern rozjedzie swojego najbliższego rywala. Weźmy pod uwagę fakt, że to będzie dopiero trzecia kolejka Bundesligi, więc tak naprawdę wszystko jest możliwe. Drużyny dopiero wchodzą w sezon i nie znamy potencjału wszystkich ekip. […]
24.08.2021
Mistrzostwa Europy nie były dla naszych piłkarzy zbyt udane. Zakończyliśmy turniej z zaledwie jednym punktem, ale za to zdobytym z Hiszpanią. Warto od razu zaznaczyć, że przed meczem z Polską Hiszpanie nie mieli zbyt udanej passy. Remisowali i przegrywali z niżej notowanymi rywalami, więc dla Polaków było widać światełko w tunelu. Przed nami kolejne rundy […]
23.08.2021
Polska piłka nożna ostatnimi czasy wypadała nawet dosyć przyzwoicie. Mimo ostatnich dwóch imprez, które nie należały do udanych, udało się wyselekcjonować reprezentantów, którzy nie tylko grają w podstawowych składach w swoich klubach, ale biorą również udział w prestiżowych rozgrywkach Ligi Mistrzów, Ligi Europy, czy też stanowią niezbędny element układanki klubowych trenerów w walce o trofea […]
19.08.2021
Co zapowiada się spotkanie Polska – Albania? Nasi piłkarze mają wiele do nadrobienia, a nadszarpnięte zaufanie kibiców z pewnością da się zauważyć na ich przedmeczowych wypowiedziach. Jak wypadnie Reprezentacja Polski w tym spotkaniu? Jak kształtują się zakłady bukmacherskie na ten mecz? Gdzie będzie można obejrzeć spotkanie? Po Euro 2020 opadł już kurz, chociaż nie brakowało […]
04.08.2021
We wrześniu 2021 roku startuje prestiżowa impreza CEV EuroVolley Men 2021. Mecze w ramach mistrzostw europy będą odbywać się między innymi w Gdańsku, który już w 2017 roku był gospodarzem wielkiego turnieju w piłce siatkowej mężczyzn. Polska reprezentacja należy do tych zespołów, które są głównymi faworytami do zdobycia tytułu Mistrza Europy. Z okazji imprezy, która […]
16.07.2021
Typy bukmacherskie na jutro pojawiają się coraz częściej na różnych portalach, grupach typerów, a nawet blogach samych bukmacherów. Czy warto się nimi zainteresować? Zawieranie zakładów wzajemnych u bukmacherów porównać można do przygotowań przed ważnym meczem. Gdy drużyna sportowa ma przed sobą wymagające spotkanie, jej trener oraz sztab specjalistów zajmują się dokładną analizą gry, szans na […]
12.07.2021
UFC typy bukmacherskie – co to jest, gdzie ich szukać i na jakich platformach obstawiać zakłady na MMA? Chcesz obstawić zbliżające się walki i nie wiesz, na jakiego zawodnika postawić? Tutaj z pomocą przychodzą przygotowywane przez naszych specjalistów UFC typy bukmacherskie oraz szczegółowe analizy dostępnych zakładów! Bezwątpienia MMA, czyli mieszane sztuki walki, zyskują na całym […]
08.07.2021
Już 11 lipca o godzinie 21:00 rozpocznie się finał Euro 2020, w którym o mistrzowski tytuł zmierzą się reprezentacje Włoch oraz Anglii. Finałowy mecz Włochy – Anglia zapowiada się niezwykle emocjonująco, zwłaszcza gdy weźmiemy pod uwagę to, jak obie drużyny radziły sobie do tej pory w turnieju. Kto ma większe szanse na zwycięstwo? Jakie kursy […]
06.07.2021
Typy piłkarskie u legalnych bukmacherów w Polsce cieszą się ogromną popularnością. Piłka nożna jest zresztą najczęściej obstawianą dyscypliną sportową i posiadającą najwięcej dostępnych rynków zdarzeń. Obstawianie piłki nożnej wbrew pozorom nie jest takie proste. Każdemu wydaje się, że wytypowanie zwycięzcy meczu nie jest trudne, ale ilekroć zawodziły tak zwane pewniaki? Real Madryt czy Barcelona wielokrotnie […]
05.07.2021
Turniej Euro 2020 dostarcza nam ogrom niesamowitych wrażeń i licznych niespodzianek. Mimo że jest rozgrywany w czasach nadal panującej pandemii Covid-19 to nie można odnieść wrażenia, że jest to jednak piłkarskie święto. Co prawda nie jest tak hucznie i imprezowo, jak w przypadku poprzednich turniejów Euro, ale swój wpływ na to ma także formuła rozgrywek, […]
05.07.2021
Od wyłonienia zwycięzcy turnieju Euro 2020 dzielą nas już tylko trzy mecze! Tak, przygoda z wielkim turniejem dla wielu ekip już się zakończyła, a na nas – kibiców – czekają właśnie decydujące starcia. Mimo że pandemia skutecznie uniemożliwia fanom wejście na stadion, to jednak na trybunach może zasiąść spore grono szczęśliwców, którzy dopingują swoje reprezentacje. […]
02.07.2021
Szukasz pewne typy bukmacherskie? Zakłady bukmacherskie to temat niezwykle złożony i wieloaspektowy. Wbrew powszechnemu przekonaniu, że wytypowanie zwycięzcy spotkania jest łatwe, wcale tak nie jest w rzeczywistości. Typy bukmacherskie muszą być poparte nie tylko analizą, ale także intuicją i odrobiną szczęścia. W Polsce działa kilkunastu legalnych bukmacherów, którzy uzyskali licencję Ministerstwa Finansów na prowadzenie działalności […]
01.07.2021
Już 3 lipca o godzinie 21:00 rozpocznie się kolejne ćwierćfinałowe spotkanie Euro 2020. Na murawie stadionu Olimpico w Rzymie zmierzą się reprezentacje Anglii oraz Ukrainy. Jakie są kursy na mecz Ukraina – Anglia i na kogo warto postawić? Sprawdzamy! Ćwierćfinał Euro 2020: Ukraina – Anglia Podopieczni Garetha Southgate’a, mimo iż bez większych fajerwerków, to konsekwentnie […]
30.06.2021
Hokej na lodzie jest jedną z najpopularniejszych dyscyplin sportowych w USA. Typy na tę dyscyplinę sportową wydają się być proste do obstawiania, ale w rzeczywistości jest zgoła odmiennie. Typy NHL w odpowiednich kursach do obstawienia to naprawdę sporo pracy i analizy. Fani zakładów sportowych bardzo często są zdania, że znają wszystkich zawodników, a nie potrafią […]
30.06.2021
Już 2 lipca o godzinie 18:00 rozegrane zostanie wyjątkowo ciekawe spotkanie ćwierćfinałowe Euro 2020: Szwajcaria – Hiszpania. Oznacza to, że na murawę stadionu Gazprom Arena w Sankt-Petersburgu wyjdą dwie drużyny mające za sobą najbardziej emocjonujące mecze ⅛ finału Euro 2020. Co prawda obie reprezentacje w fazie grupowej spisywały się dość przeciętnie, to teraz widać, że […]
28.06.2021
Mistrzostwa Europy 2020 coraz większymi krokami zbliżają się do końca. Turniej okraszonymi pięknymi bramkami, dramaturgią i licznymi niespodziankami – tak w skrócie można opisać Euro 2020, które z powodu pandemii koronawirusa odbywa się w 2021 roku. Na tym etapie nie ma już słabszych zespołów. Nawet te, które skazywane są z góry na pożarcie przez rywala […]
28.06.2021
Czechy – Dania to pierwsza para ćwierćfinałowej fazy Euro 2020. Jest ona o tyle zaskakująca, że Czesi mieli w 1/8 finału za rywala Holandię, która była pretendentem do wygrania całego turnieju. W fazie grupowej piłkarze De Boera grali efektownie, a przy tym efektywnie, aczkolwiek w spotkaniu z Ukrainą mieli swoje problemy. Duńczycy podnieśli się po […]
28.06.2021
Wielu osobom wydaje się, że obstawianie koszykówki NBA jest prostym zadaniem i łatwą kasą do zgarnięcia. Można nawet się spotkać z opiniami o tak zwanych taśmach, a więc kuponów, które składają się z wielu zakładów bukmacherskich, dających wygrane w tysiącach złotych i to przy bardzo niskim budżecie. Być może ktoś miał tyle szczęścia, ale typy […]
25.06.2021
Mecze fazy grupowej mamy już za nami, a to oznacza, że wyłonione zostały wszystkie pary ⅛ finału Mistrzostw Europy. Spotkania zaplanowano na 26-29 czerwca, a w ostatnim dniu obejrzeć będziemy mogli między innymi mecz Szwecja – Ukraina. Na kogo stawiać? Jakie są aktualne typy i kursy bukmacherskie? Już sprawdzamy! Szwecja – Ukraina – na co […]
25.06.2021
Piłkarskie mecze Anglia – Niemcy niezależnie od tego, czy towarzyskie, czy na dużych turniejach, zawsze wzbudzają wielkie emocje. O takich spotkaniach mówi się często, że to przedwczesne finały, ale dla nas kibiców, to okazja do obejrzenia futbolu na najwyższym poziomie, a przy tym szansa do postawienia ciekawego kuponu. Mecz Anglia – Niemcy rozpocznie się o […]
24.06.2021
Spotkania w fazie grupowej się zakończyły, a więc czas na jeszcze większe emocje, które z pewnością pojawią się w fazie pucharowej. Jeśli spojrzy się na pary 1/8 finału Euro 2020 można znaleźć naprawdę kilka „smaczków”. Bardzo emocjonująco zapowiada się między innymi spotkanie Holandii z Czechami. Wydaje się, że faworyt jest jeden, ale nie możemy zapominać […]
24.06.2021
Mecze rozgrywane w fazie grupowej już za nami. Czas więc na jeszcze większe emocje, które czekają na nas już od 1/8 finału Euro 2020. W fazie pucharowej mamy kilka naprawdę ciekawych spotkań. Bardzo ciekawie zapowiada się mecz, który odbędzie się 27 czerwca o godzinie 21:00 na Estadio Olimpico de la Cartuja w Sewilli. Spotkanie elektryzuje […]
24.06.2021
Faza grupowa Euro 2020 już za nami, a to oznacza, że poznaliśmy pary, które spotkają się w ⅛ finału! Mecze rozegraną zostaną między 26 a 29 czerwca, a patrząc na dotychczasowe wyniki spotkań, z pewnością czekają nas piękne piłkarskie momenty i niesamowite emocje. Właśnie na to liczymy między innymi w meczu Chorwacja – Hiszpania, a […]
24.06.2021
Ostatnie mecze grupowe Euro 2020 odbyły się w środowy wieczór, a to oznacza, że poznaliśmy już pary, które rozegrają spotkania w ramach ⅛ finału. O ile Francja od początku była pewna swojego wyjścia z grupy, tak Szwajcaria musiała się o to mocno postarać, a duży ciężar tego zadania na swoich barkach niósł Xherdan Shaqiri. Obie […]
23.06.2021
Euro 2020 wkracza powoli w decydujące fazy turnieju. Niebawem zakończą się wszystkie mecze w grupach, więc powoli zaczynają wyłaniać się pierwsze pary 1/8 finału Euro 2020. W gronie faworytów do sięgnięcia po ten prestiżowy tytuł wymienia się między innymi Belgię, Włochy, Francję, czy Anglię i Hiszpanię. W przypadku La Furia Rocha sytuacja jest bardzo skomplikowana, […]
23.06.2021
Powoli poznajemy wszystkie pary spotkań 1/8 finału Euro 2020, żartobliwie nazywanego także Euro 2021 z powodu przełożenia turnieju przez pandemię koronawirusa. Dotychczasowe spotkania przyniosły bardzo dużo emocji zgromadzonym na trybunach kibicom. Najbardziej zadowoleni są Węgrzy, którzy na stadion wpuszczają po prawie 60 tysięcy fanów. W żadnym innym kraju nie można liczyć na taką frekwencję. Kto […]
21.06.2021
Obstawianie zakładów bukmacherskich wymaga z pewnością znajomości danej dyscypliny sportowej. Nie można także powiedzieć, że nie jest to popularna rozrywka wśród dorosłych. W szczególności, gdy rozgrywane są jedne z najważniejszych zawodów sportowych na świecie w różnych dyscyplinach. Samo oglądanie meczów nie daje już tyle emocji i wrażeń, czego potwierdzeniem są kupony bukmacherskie coraz chętnie obstawiane […]
10.06.2021
STS Zakłady Bukmacherskie to obecnie jeden z największych i najprężniej rozwijających się bukmacherów w Polsce. Posiada on niezwykle rozbudowaną ofertę na wiele różnych dyscyplin sportowych. Przez wielu typerów obstawianie w STS uznawane jest za najlepsze, chociażby z tego względu, że bardzo często można tam spotkać atrakcyjne i wysokie kursy. Nie można również zapominać o licznych […]
07.06.2021
Jakie są typy na tenis oraz na zbliżający się US open? Ta dyscyplina sportowa jest jedną z najpopularniejszych na świecie. Jego ogromna popularność wśród fanów zakładów bukmacherskich nie powinna więc dziwić. Każdego dnia niemal przez cały rok kibice tej dyscypliny sportu mogą śledzić zmagania sportowców, ponieważ organizowane są liczne prestiżowe turnieje. Od rangi ITF do […]
28.05.2021
Węgry, które awansowały na Mistrzostwa Europy 2020 to dość solidna ekipa, ale nie można powiedzieć, że idzie jej rewelacyjnie. Na otwarcie zagrają oni spotkanie z Portugalią, która poprzednie Euro wygrała. Portugalska drużyna, której przewodzi Cristiano Ronaldo po raz kolejny jest przedstawiana w gronie tych ekip, które mogą powalczyć o tytuł. Węgrzy natomiast mogą sprawić sensację […]
28.05.2021
Spotkanie Francji z Niemcami będzie prawdziwym hitem tych Mistrzostw Europy. Takie mecze nie zdarzają się zbyt często na otwarcie grup, więc tym bardziej będą większe emocje. Piłkarze Francji i Niemiec to gwiazdy z absolutnego topu, które na co dzień walczą o najwyższe piłkarskie cele. Na dodatek są to koledzy z boiska, którzy bardzo dobrze się […]
25.05.2021
Spotkanie pomiędzy Hiszpanią a Szwecją będzie miało ogromne znaczenie dla nasze reprezentacji. Zarówno jedna, jak i druga ekipa przedstawiana jest w roli faworyta do awansu z grupy, która przez wielu bukmacherów określana jest jako już rozstrzygnięta. W rzeczywistości tak nie jest. Polacy pokazywali już niejednokrotnie, że potrafią zwyciężać z drużynami ze Skandynawii, jednak starcie z […]
24.05.2021
Szkocja – Czechy to mecz, który będzie z pewnością elektryzował fanów obu reprezentacji. Co prawda złota era czeskiej piłki, kiedy to w reprezentacji grał Tomas Rosicky, czy Jan Koller już dawno minęły, ale to wcale nie oznacza, że Czesi nie dysponują piłkarzami potrafiącymi grać na wysokim poziomie. Szkoci to natomiast gorące charaktery i twarda, siłowa […]
24.05.2021
Jakie są kursy i typy bukmacherskie na walkę Artur Szpilka – Łukasz Różański? Kto wygra ten pojedynek pięściarski? Szpilka lata świetności ma już za sobą, Różański natomiast jeszcze nie walczył z pięściarzem o takiej reputacji w świecie boksu. Wydaje się więc, że może to być wyrównana walka. 30 maja 2021 odbędzie się gala KnockOut Boxing […]
21.05.2021
Mecz Holandii z Ukrainą będzie jednym z najbardziej interesujących w kolejce otwarcia. Kursy bukmacherskie niekoniecznie idą w parze z tym, co może wydarzyć się na boisku. Przynajmniej część ekspertów tak twierdzi i w sumie mogą mieć rację. Piłkarze Ukrainy pod wodzą Andrija Szewczenki potrafią zagrać fenomenalne zawody, co pokazali już nie raz. Z kolei Holandia […]
21.05.2021
Wielkimi krokami zbliża się finał Ligi Europy, w którym zmierzą się dwa najlepsze zespoły tych rozgrywek. Sporą niespodzianką jest udział w nim hiszpańskiego zespołu z Villarreal. Czerwone Diabły zaskoczyły bardziej tym, że nie udało im się awansować z grupy w Lidze Mistrzów. Typy bukmacherskie na to spotkanie są jednak po stronie zespołu z czerwonej części […]
20.05.2021
Kibice na całym świecie już odliczają dni do jednego z najważniejszych wydarzeń w piłkarskim kalendarzu. Finał tegorocznej edycji Ligi Mistrzów to zdecydowanie jeden z najbardziej wyczekiwanych meczów klubowych, a tegoroczne spotkanie zostanie rozegrane już 29 maja na stadionie Estadio do Dragao w Porto. O godzinie 21 na murawę wyjdą piłkarze dwóch angielskich drużyn – Manchesteru […]
20.05.2021
Finał Ligi Mistrzów to zdecydowanie jedno z najważniejszych wydarzeń w piłkarskim kalendarzu. Mecz wieńczący najbardziej emocjonujące rozgrywki piłkarskie w Europie, gromadzi przed ekranami telewizorów i komputerów miliony widzów na całym świecie. W tym roku szacuje się, że w samej Polsce zainteresowanych oglądaniem transmisji z finałowego meczu Champions League: Manchester City – Chelsea Londyn będzie ponad […]
20.05.2021
Do Euro 2021 został już niespełna miesiąc, a to oznacza, że wielkimi krokami zbliża się pierwszy mecz reprezentacji Polski. W eliminacjach pod wodzą Jerzego Brzęczka Polacy radzili sobie całkiem nieźle. Braki uwydatniły się jednak dopiero w spotkaniach Ligi Narodów UEFA. Polacy w starciach z Włochami i Holendrami byli po prostu bezradni. Piłkarze Oranje i Azzurri […]
19.05.2021
W szóstym meczu na Euro 2021 zmierzą się ze sobą ekipy Austrii i Macedonii Północnej Arena Națională w Bukareszcie. Pierwszy mecz dla każdego zespołu jets kluczowy, ponieważ potrafi ustawić wynik wyjścia z grupy. Z pewnością obie ekipy będą walczyły ze sobą o trzy punkty. Macedonia Północna może nie ma aż tak potężnego składu, ale Austriacy […]
19.05.2021
Villarreal – Manchester United – taki finał tegorocznej Ligi Europy zostanie rozegrany na stadionie w Gdańsku. Jakie typy oraz kursy na to spotkanie przewidują bukmacherzy? W tym roku Liga Europy dostarczyła kibicom wiele emocji, ale mało kto się spodziewał, że Villarreal zajdzie tak daleko w tych prestiżowych rozgrywkach. Manchester United to z kolei uznana marka […]
18.05.2021
Anglia – Chorwacja to jedno z najlepszych spotkań, jakie odbędą się na Euro 2021. Mimo że Synowie Albionu nie są obecnie w perfekcyjnej formie, to są określani, jako jeden z faworytów do wygrania całego turnieju. Po drugiej stronie boiska stanie reprezentacja Chorwacji z Luką Modriciem na czele. Mimo swojego wieku piłkarz Królewskich gra wyśmienicie. Razem […]
18.05.2021
Rozgrywki Ligi Europy zmierzają ku końcowi. Był to bardzo emocjonujący sezon, który obfitował w niespodzianki, wysokie wyniki i emocje. Mimo że Liga Europy jest nieco mniej prestiżowa niż Liga Mistrzów, to nie można odmówić tym rozgrywkom wielkich spotkań. Ten turniej to także kolejna okazja dla graczy uwielbiających obstawiać mecze piłkarskie. Zakłady bukmacherskie na Ligę Europy […]
17.05.2021
Rosja to jedna z najbardziej niedocenianych reprezentacji na każdych mistrzostwach. Belgowie natomiast doczekali się złotego pokolenia, które wygrywa praktycznie wszystko. W najważniejszym turnieju tego roku, a więc Euro 2020/2021 możemy spodziewać się niezwykle emocjonującego pojedynku. Z jednej strony weteran Artiom Dziuba, a z drugiej niesamowity Romelu Lukaku. W roli faworyta stawiana jest oczywiście Belgia, ale […]
14.05.2021
Euro 2021 to turniej, w którym nie ma słabych drużyn. Z pewnością także pojawi się na nim wiele niespodzianek i nieoczekiwanych wyników. Jednym z ciekawszych spotkań będzie na pewno mecz Dani z Finlandią, a więc pojedynek dwóch ekip ze Skandynawii. Mecz zapowiada się bardzo ciekawie, ponieważ obie reprezentacje już kilkukrotnie ze sobą rywalizowały i zawsze […]
13.05.2021
W drugim meczu grupy A zmierzą się ze sobą reprezentacje Walii i Szwajcarii. Oba zespoły czeka bardzo długa podróż na ten mecz, ponieważ zostanie on rozegrany na Stadionie Olimpijskim w Baku. Trudno w tym spotkaniu wskazać jednego faworyta. Obie drużyny z pewnością mogą do ostatnich Mistrzostw Europy. Walia okazała się wtedy rewelacją turnieju rozgrywanego we […]
12.05.2021
Meczem otwarcia tegorocznego turnieju Euro 2021 będzie spotkanie pomiędzy Turcją i Włochami, które odbędzie się na Stadio Olimpico w Rzymie. Zakłady bukmacherskie na to wydarzenie sportowe, jak również na wszystkie inne mecze, można typować u wszystkich legalnie działających bukmacherów w Polsce. Wszystko to jest możliwe między innymi u największego bukmachera STS, a także wielu innych. […]
11.05.2021
Reprezentacja Niemiec jest uznawana przez większość analityków sportowych za jednego z faworytów do zwycięstwa w Euro 2020, a swoje ostatnie grupowe spotkanie rozegra 23 czerwca 2021 roku. Na stadionie w Monachium nasi zachodni sąsiedzi zmierzą się z reprezentacją Węgier. Czy drużyna, której praktycznie nikt nie daje szans na wyjście grupy, ma szanse, aby wyrwać punkty […]
10.05.2021
Trzecia kolejka grupowych rozgrywek Euro 2020 zapowiada wiele emocjonujących spotkań, gdzie w wielu przypadkach, to właśnie od nich mogą zależeć awansy poszczególnych drużyn do kolejnej fazy turnieju. Jednak zdecydowanym hitem kolejki będzie powtórka z finału Euro 2016: mecz Portugalia – Francja. Takie spotkania to nie tylko emocje sięgające zenitu, ale także niezliczona ilość stawianych zakładów […]
07.05.2021
W trzeciej kolejce rozgrywek grupowych Euro 2020 oczy wszystkich kibiców z Polski zwrócone będą na stadion w Petersburgu, gdzie zmierzymy się z reprezentacją Szwecji. Jednak 23 czerwca 2021 roku zostaną rozegrane jeszcze trzy inne mecze, które z pewnością dostarczą fanom piłki nożnej nie tylko wielu emocji, ale także okazji do zarobienia na zakładach bukmacherskich. Dziś […]
06.05.2021
W ramach ostatniej kolejki rozgrywek Euro 2020 w grupie A na murawę wyjdą reprezentacje Szwajcarii oraz Turcji. Ponieważ obie drużyny oceniane są przez bukmacherów dość podobnie, możemy liczyć na wyjątkowo wyrównany pojedynek. Oczywiście faworytem w grupie A jest reprezentacja Włoch, zatem w dużą dozą prawdopodobieństwa zakładamy, że od tytułowego meczu zależeć będzie zajęcie drugiej pozycji […]
05.05.2021
Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej to wielkie sportowe wydarzenie, które rozpocznie się 11 czerwca 2021 roku. 6 grup, 24 drużyny narodowe i miesiąc rozgrywek – dla kibiców oraz typerów to znakomita okazja do tego, aby obejrzeć gwiazdy w akcji lub wygrać niemałe pieniądze. Według bukmacherów jednym z faworytów do sięgnięcia po wygraną w całej imprezie […]
05.05.2021
Już 22 czerwca na stadionie w Londynie grająca u siebie reprezentacja Anglii wyjdzie na murawę, aby zmierzyć się z Czechami. Czy przedostatni dzień rozgrywek grupowych Euro 2020 przyniesie kibicom sporą dawkę emocji, a przy tym pozwoli zarobić u legalnie działających w Polsce bukmacherów? W dzisiejszym artykule sprawdzamy, kto ma większe szanse, aby zgarnąć trzy punkty […]
04.05.2021
Według bukmacherów i kibiców najmocniejszą grupą na nadchodzących Mistrzostwach Europy w Piłce Nożnej EURO 2020 jest grupa F. W koszyku znalazły się Niemcy, Portugalia, Francja oraz Węgry. Wszystkie drużyny mają na swoim koncie sukcesy na turniejach międzynarodowych, ale tylko pierwsze trzy są typowane do zakończenia EURO 2020 na wysokich lokatach. 19 czerwca na stadionie w […]
03.05.2021
Niekwestionowanym liderem do wyjścia z grupy D do kolejnej fazy rozgrywek Euro 2020 jest reprezentacja Anglii. Z dużym prawdopodobieństwem możemy zakładać, że pozostałe drużyny, czyli Chorwacja, Czechy i Szkocja stoczą zaciekły bój o druga lokatę. Jednym z ostatnich spotkań decydujących o układzie w grupie będzie zaplanowany na 22 czerwca pojedynek Chorwatów z reprezentacją Szkocji. Kto […]
30.04.2021
W nadchodzących Mistrzostwach Europy w Piłce Nożnej EURO 2020 grupa F przez wielu jest nazywana „grupą śmierci”. Takie określenie doskonale pasuje do drużyn, które swoje mecze rozpoczną 15 czerwca 2021 roku. Portugalia, Francja, Niemcy oraz Węgry powalczą nie tylko o awans do fazy pucharowej, ale również o wcześniejsze wyeliminowanie kandydatów na wysokie lokaty w całym […]
30.04.2021
Zaplanowany na 21 czerwca mecz Finlandia – Belgia w ramach trzeciej kolejki rozgrywek grupowych Euro 2020 z pewnością nie będzie jednym z najbardziej emocjonujących spotkań. Reprezentacja Belgii jest w tym wypadku zdecydowanym faworytem. Gościom z północy, którzy debiutują w Mistrzostwach Europy, nikt nie daje nawet szans na zajęcie drugiego miejsca w grupie. O ile pod […]
30.04.2021
8 maja w Arlington dojdzie do starcia dwóch wojowników, którzy bić się będą aż o trzy tytuły mistrza świata wagi super średniej! W ringu spotkają się Saul Alvarez i Billy Joe Saunders. Zwycięzca pojedynku wejdzie więc w posiadanie pasa WBO, WBA oraz WBC. Warto zaznaczyć, że gala w Arlington będzie miała dodatkowy smaczek, ponieważ na […]
29.04.2021
Mimo iż kibice na rozpoczęcie Mistrzostw Europy musieli czekać dłużej niż zwykle, to już niebawem usłyszymy pierwszy gwizdek i rozpoczniemy piłkarskie święto. Co prawda do trzeciej rundy jeszcze zostało sporo czasu, to już teraz przyglądamy się temu, jak wyglądają szanse poszczególnych drużyn i jakie kursy mają nam do zaproponowania bukmacherzy. Dziś na tapetę bierzemy pozornie […]
29.04.2021
Jak wynika z pobieżnej analizy sytuacji w grupie D na nadchodzące EURO 2020, wszystko wskazuje na to, że jest jeden lider – zespół angielski. Pozostałe kadry, czyli Chorwacja, Czechy i Szkocja, powalczą o drugą lokatę w tabeli. Według bukmacherów w tym koszyku największe szanse na awans ma jednak zespół Ognistych. Kibice będą mieli okazję zweryfikować […]
28.04.2021
Meczem kończącym rozgrywki w grupie C na Euro 2020 będzie spotkanie jednego z faworytów do zdobycia tytułu Mistrza Europy z reprezentacją, której praktycznie nikt nie daje nawet szans na awans do kolejnej rundy. Czy w meczu Macedonia Północna – Holandia możemy liczyć na jakiekolwiek niespodzianki? Dziś to sprawdzimy i przyglądniemy się temu, co na ten […]
28.04.2021
Według bukmacherów grupa D ma zdecydowanego lidera. W koszyku, w którym są Anglia, Chorwacja, Czechy oraz Szkocja największe szanse na wejście do fazy pucharowej ma pierwszy wymieniony zespół. Inauguracyjne spotkanie w ramach EURO 2020 grupa rozegra 13 czerwca 2021 roku. Na murawę wyjdą wtedy zespoły Anglii i Chorwacji. Co prawda losy tych czterech kadr narodowych […]
27.04.2021
Spotkaniem kończącym rywalizację Grupy C na Euro 2020 będzie mecz Ukrainy z Austrią. Do konfrontacji obu drużyn zostało jeszcze sporo czasu, ale już teraz warto zastanowić się nad tym, kto w niej ma większe szanse na zdobycie trzech punktów i czy warto w tym wypadku postawić kupon na jedną ze stron. Dlatego właśnie dziś dokładnie […]
27.04.2021
Co zrozumiałe, największe emocje w polskich kibicach i typerach przygotowujących się do EURO 2020 wzbudza grupa E. Reprezentacja Polski w piłce nożnej rozegra swoje mecze z Hiszpanią, Szwecją oraz Słowacją. W tym zbiorze drużyn to kadra z Półwyspu Iberyjskiego ma największe szanse na wejście do fazy pucharowej. Biało-czerwoni oraz zespół Trzech Koron powalczą o drugą […]
26.04.2021
Ostatnim meczem w ramach rozgrywek w grupie A będzie czerwcowe spotkanie Włochy – Walia. To dopiero dziesiąty pojedynek obu zespołów na arenie międzynarodowej i jak łatwo domyślić się bilans jednoznacznie wskazuje, że to Azzurri wyjdą na boisko pewni swego. Na dziewięć rozegranych meczów Włosi wygrali ich aż siedem, Walia dwa, a remisów do tej pory […]
26.04.2021
Swoje inauguracyjne spotkanie na Mistrzostwach Europy w Piłce Nożnej grupa C rozegra 13 czerwca 2021 roku. Tego dnia na murawę wyjdą reprezentacje Austrii i Macedonii Północnej oraz Holandii i Ukrainy. Wyniki meczów pierwszej kolejki na EURO 2020 będą wskazówką na temat poziomu drużyn zarówno dla bukmacherów, jak i dla typerów. Będzie to również sugestia dla […]
23.04.2021
Podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej EURO 2020 grupa B rozpocznie swoje mecze 12 czerwca 2021 roku od spotkania Dania-Finlandia. Inauguracyjne wydarzenie będzie miało miejsce na stadionie Parken w Kopenhadze. Według bukmacherów zdecydowanym faworytem do przejścia do etapu pucharowego w tej grupie jest drużyna Belgii. Czy rzeczywiście tak się stanie? Po spotkaniu belgijskiej drużyny z […]
22.04.2021
Drużyny, które rozegrają swoje spotkania w grupie C na nadchodzących Mistrzostwach Europy w Piłce Nożnej EURO 2020, to intrygujące połączenie futbolowych potęg oraz mniej utytułowanych reprezentacji. W jednym koszyku zebrano Niderlandy (trzykrotny wicemistrz świata i mistrz Europy), Austrię (brązowy medalista Mistrzostw Świata) oraz Ukrainę i Macedonię Północną, które do tej pory nie odnotowały większych sukcesów […]
22.04.2021
Już 24 kwietnia w Łodzi odbędzie się jubileuszowa gala KSW 60. W karcie walk znajdziemy czołowych polskich i europejskich zawodników w wagach od koguciej i słomkowej kobiet, aż do kategorii ciężkiej (120,2 kg). Podczas sobotniej gali KSW 60 kibice obejrzą aż dwa pojedynki o pas federacji, a w tym rewanżowy pojedynek pomiędzy Tomaszem Narkunem i […]
21.04.2021
Rywalizację grupową Euro 2020 reprezentacja Polski zakończy trudnym spotkaniem ze Szwecją, od którego prawdopodobnie zależeć będzie nasz awans. Mecz zostanie rozegrany 23 czerwca 2021 roku o godzinie 18:00 na Aviva Stadium w Dublinie. Jak typujemy ostatni mecz Polaków podczas rywalizacji w fazie grupowej Euro 2020? Szwecja – Polska: spotkanie, od którego może zależeć wszystko Polska […]
21.04.2021
Prognozy dotyczące Grupy A na nadchodzące Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej EURO 2020 są jasne – pierwsze miejsce w tabeli przypadnie Włochom. Czy w istocie tak się stanie, fani footballu przekonają się dopiero po ostatnim meczu w tej grupie. Spotkanie odbędzie się 20 czerwca na stadionie w Rzymie. Wcześniej, bo 16 czerwca – również w […]
20.04.2021
Rozgrywki na EURO 2020 w grupie A rozpoczną się już 11 czerwca 2021 roku. W pierwszym meczu staną naprzeciw siebie reprezentacje Turcji i Włoch. W tej grupie zdecydowanym faworytem jest drużyna Italii. Walka o dalsze miejsca w tabeli pozostaje otwarta i może zakończyć się niespodzianką. W drugiej serii rozgrywek odbędzie się m.in. spotkanie pomiędzy Walią […]
19.04.2021
Do EURO 2020 pozostał jeszcze jakiś czas. Jednak gracze już dzisiaj mają szansę wytypowania nie tylko drużyn, które mogą zdobyć tytuł, ale dziesiątki innych zdarzeń. Mecze z udziałem Reprezentacji Polski to wspaniała okazja do tego, aby zapełniać kupony, a także mnóstwo emocji oraz wielkie oczekiwania. Spotkanie biało-czerwonych z drużyną Hiszpanii już 19 czerwca 2021 roku. […]
15.03.2021
Szukasz profesjonalne typy bukmacherskie? Pewniaki, które na pewno wejdą na kuponie? Obstawianie wydarzeń sportowych jeszcze nigdy nie było takie proste. Z nami na pewno Ci się uda! W obecnych czasach praktycznie wszyscy legalni bukmacherzy stawiają na innowacyjne rozwiązania, oferując swoim graczom możliwość obstawiania typów przy pomocy Internetu. Oczywiście nie jest to działanie bezpodstawne. W dzisiejszych […]