Bet365 Polska – czy to legalny bukmacher? Bonus, aplikacja mobilna, kod promocyjny

Zaktualizowano 14 lipca 2021

Bet365 Polska – czy to legalny bukmacher? Bonus, aplikacja mobilna, kod promocyjny

Bukmacher bet365 to europejski lider na polu zakładów wzajemnych. Odbiorcami oferty spółki są gracze z prawie dwustu krajów na całym świecie. Od kwietnia 2017 roku bet365 nie może funkcjonować w Polsce (nowelizacja Ustawy Hazardowej). W myśl przepisów każdy bukmacher musi ubiegać się o pozwolenie Ministerstwa Finansów, aby prowadzić działalność na terenie RP. Zawieranie zakładów w obrębie podmiotu, który nie posiada takowej licencji, podlega sankcjom prawnym oraz finansowym. Firma jest znana starszym graczom, ale podobnie jak w przypadku innych zagranicznych bukmacherów (bet-at-home, bwin czy betway), od czasu nowelizacji ustawy musiała zawiesić działalność w Polsce.

Zakłady Bukmacherskie bet365 działa na podstawie brytyjskiej licencji wydanej przez Gambling Commission. Oferuje również gry hazardowe, w ramach których funkcjonuje pod zwierzchnictwem rządu Gibraltaru.

Pod patronatem bukmachera znajduje się angielski klub piłkarski Stoke City F.C. W 2010 roku spółka uzyskała nagrodę „Operator of the Year”. Ponadto w latach 2010-2012 firma zajmowała czołowe miejsce na liście firm, które oferują zakłady wzajemne za pośrednictwem internetu – nagroda magazynu eGaming Review.

Klient bet365 może obstawiać zjawiska związane ze zmianami kursów walut. Możliwość typowania jest przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich oraz posiadających indywidualne konto gracza u bukmachera. Oferta spółki obejmuje też dodatki dla graczy związane z kodem promocyjnym, premiami od depozytu oraz cyklicznymi bonusami. Żaden z przytoczonych powyżej elementów (zakłady, profity) nie jest dostępny w Polsce.

Bukmacher bet365 w Polsce oraz bet-at-home – czy to legalny bukmacher?

Pod pojęciem legalny bukmacher kryje się zbiór spółek, które mogą prowadzić działalność w Polsce. Aktualna lista znajduje się na oficjalnej stronie Ministerstwa Finansów (https://www.podatki.gov.pl/pozostale-podatki/gry-hazardowe/zaklady-wzajemne-i-gry-hazardowe-przez-internet/). Osoby, które zastanawiają się dopiero nad wyborem organizatora zakładów, powinny w pierwszej kolejności odwiedzić właśnie tę witrynę.

Podobnie jak bet-at-home czy betwin, Zakłady Bukmacherskie bet365 nie posiadają licencji Ministerstwa Finansów, stąd korzystanie z ich propozycji w Polsce nie jest legalne. Do czasu uzyskania stosownych pozwoleń nie jest możliwe nawet wejście na serwis www każdego z wymienionych podmiotów. Witryny widnieją w Rejestrze Domen Zakazanych.

W jaki sposób można zawierać zakłady?

Bukmacher bet365 w Polsce nie jest dostępny. Jedynie poza granicami kraju wolno korzystać z jego oferty – oczywiście jedynie tam, gdzie firma może udostępniać zakłady.

Bet365 proponuje swoim graczom możliwość zapełniania kuponów w obrębie dwóch miejsc dostępowych:

 • poprzez stronę internetową oraz
 • za pomocą aplikacji na urządzenia mobilne – bet365 mobile.

W przeciwieństwie do wielu innych podmiotów działających na rynku europejskim spółka nie posiada własnych punktów stacjonarnych. Pomimo tej, mogłoby się wydawać, „wady” to czołowy bukmacher. Taka sytuacja wynika z faktu, że punkty dostępowe, którymi dysponuje, posiadają bardzo dobre zaplecze zakładowe oraz bonusowe.

Oferta online bet365 obejmuje możliwość zawierania zakładów w obrębie ogromnej liczby dyscyplin sportowych (kilkadziesiąt) i nie tylko. Gracze mają do dyspozycji najlepsze gry zespołowe oraz indywidualne. To nie koniec – na tablicach spółki znajdują się zarówno topowe rozgrywki (Premier League, Wielki Szlem itp.), jak i niszowe dyscypliny (bandy, futsal czy unihokej). Prócz tego bogatą ofertę sportową uzupełniają zdarzenia z dziedziny polityki czy ważnych wydarzeń społecznych. Nie będą zawiedzeni również fani symulacji, ponieważ sporty wirtualne są znakomicie dopracowane. Dodatkowo Zakłady Bukmacherskie bet365 postawiły na ogromną liczbę transmisji na żywo. Dzięki temu gracze mogą równocześnie oglądać i obstawiać.

Strona www oraz aplikacja to także sposób na założenie indywidualnego profilu gracza. Aby dokonać rejestracji (oczywiście poza granicami Polski), wystarczy przejść prostą procedurę, która zajmuje zaledwie kilka minut. Z poziomu witryny oraz apki klienci mogą w dowolnym momencie nawiązać kontakt z pracownikiem spółki, a ten pomoże im rozwiązać każdy problem w ramach zakładów bukmacherskich organizowanych przez bet365. W Polsce na razie nie jest to możliwe, jednak wszystko wskazuje na to, że w niedalekiej przyszłości spółka powróci do naszego kraju.

Aplikacja mobilna oraz jak wejść na bet365?

Aplikacja bet365 mobile to nowoczesne narzędzie, które pozwala na obsługę zakładów z prawie każdego miejsca i o każdej porze. Oczywiście na terenie Polski nie ma możliwości korzystania z jej usług – na co wpływa brak licencji Ministerstwa Finansów. Apka jest dedykowana na urządzenia funkcjonujące pod Androidem oraz iOsem. Odpowiednie oprogramowanie można ściągnąć bezpośrednio z witryny bukmachera.

Dostęp do strony spółki jest możliwy w miejscach, w których firma ma pozwolenie na prowadzenie działalności. W Polsce na razie nie ma takiej opcji – serwis znajduje się wśród domen zakazanych. Jedyna możliwość wejścia na witrynę prowadzi poprzez szyfrowanie IP bet365 (vpn itd.). Warto regularnie odwiedzać ten rejestr, aby wyłapać moment, w którym spółka uzyska licencję na organizowanie zakładów wzajemnych w naszym kraju. Bukmacher należy do najlepszych w Europie i dał się już poznać z pozytywnej strony. Oferuje dobre kursy, bogaty pakiet bonusowy (w tym również kod promocyjny), ponadto posiada ogromne zaplecze zakładowe. Nie powinno więc nikogo dziwić, że wielu graczy oczekuje powrotu firmy do grona legalnych bukmacherów.

Zakłady Bukmacherskie bet365 – jak utworzyć konto?

Opcja rejestracji konta gracza jest dostępna jedynie za granicą, w krajach, które dopuszczają taką możliwość. Prosta procedura zakładania indywidualnego profilu trwa zaledwie kilka minut. Z poziomu aplikacji lub strony www wystarczy wypełnić krótki formularz. Należy podać podstawowe dane osobowe, adres zamieszkania oraz informacje na temat imiennego rachunku bankowego. Po zakończeniu tych kroków gracz musi jeszcze poczekać na weryfikację ze strony pracownika bukmachera (zakłady przeznaczone są tylko dla osób pełnoletnich). Po pozytywnym zakończeniu można przelać środki pieniężne i zacząć grać. Opcji wpłaty jest mnóstwo, począwszy od przelewów bankowych, a skończywszy na portmonetkach.

Na etapie tworzenia profilu gracza można także wprowadzić kod promocyjny, o ile klient bukmachera bet365 nim dysponuje i chce go wykorzystać.

Bet365 z kodem promocyjnym – czy są jakieś bonusy?

W zależności od aktualnej oferty bonusowej kod promocyjny może powiększać wyjściowy bankroll gracza (dodatek od depozytu), dodawać darmowe zakłady (bez depozytu) lub powiększać środki na grę w inny, przewidziany przez odpowiedni regulamin sposób. Kody są przeznaczone nie tylko dla nowych klientów, ale także dla osób, które korzystają z usług bet365 od jakiegoś czasu. W drugim przypadku typerzy mogą spodziewać się freebetów oraz cashbacków (zakład bez ryzyka).

Kod promocyjny może być proponowany przez samego bukmachera lub można go znaleźć w ofercie podmiotów, które z nim współpracują. Ów bonus należy do najbardziej poszukiwanych na rynku ze względu na darmowe korzyści, które zapewnia.

Bet365 Polska – oferta bonusowa od depozytu i inne

Oferta bonusowa jest uzależniona od kraju, w którym gracz korzysta z usług bukmachera. Standard to bonus 100% od depozytu w ramach klasycznych zakładów bukmacherskich. W Wielkiej Brytanii maksymalna kwota, jaką można w ten sposób uzyskać, wynosi 200 Funtów (około 1030 pln). Prócz tego każdy kraj ma swoje własne warunki obrotu, które są wymagane do uwolnienia tego dodatku.

Oddzielnym profitem dla nowych klientów jest bonus przeznaczony na gry kasynowe. W pakiecie znajduje się premia zależna od depozytu oraz ekstra spiny na slotach.

Na graczy, którzy założenie konta mają już dawno za sobą, czeka mnóstwo dodatków związanych z ofertami cyklicznymi. Mogą one dotyczyć konkretnych dyscyplin lub wydarzeń sportowych. Ponadto dla najbardziej aktywnych i lubiących ryzykowną grę osób przygotowano program lojalnościowy i specjalny program VIP.

Gdzie bet365 jest legalny?

Gra bez podatku, dobre kursy oraz fakt przynależności do grona najlepszych zagranicznych bukmacherów to tylko ułamek atutów, jakimi wyróżnia się bet365. Angielskie Zakłady Bukmacherskie nie są legalne w Polsce, co nie oznacza jednak, że gracze nie mają dostępu do oferty spółki. Wystarczy wybrać się do kraju, który pozwala jej funkcjonować, aby bez problemów założyć konto i rozpocząć grę. Kraj pochodzenia firmy, czyli Wielka Brytania, to najpewniejszy kierunek. Możliwość zapełniania kuponów, które nie wymuszają dodatkowego podatku, to oczywiście wyższe potencjalne wygrane. Osoby zainteresowane typowaniem w bet365 mogą również wybrać się m.in. do Austrii, Czech czy Słowacji lub nawet do Australii.

Jaki polski legalny bukmacher zamiast bet365? STS, forBET, Betclic lub BETFAN?

Skoro bet365 nie posiada licencji Ministerstwa Finansów, a korzystanie z oferty firmy wymusza podróże do innych krajów, to dlaczego nie spróbować swoich sił w typowaniu u rodzimych bukmacherów? Również w ich pakietach znajdują się atrakcyjne bonusy dla nowych klientów oraz stałych bywalców.

Do grona najlepszych legalnych spółek należą STS, forBET oraz Betclic.

Po utworzeniu konta w STS czeka dość pokaźny zestaw profitów, w skład którego wchodzą:

 • premia od depozytu (do 1200 pln),
 • zakład bez ryzyka (cashback),
 • darmowy zakład (freebet) oraz
 • środki na grę w obrębie sportów wirtualnych czy BETGAMES.

Osoby typujące w STS od jakiegoś czasu mogą wziąć udział w sezonowych rankingach, otrzymywać cotygodniowe zakłady bez ryzyka oraz korzystać z szeregu innych dodatków.

Kolejnym bukmacherem, który ma wiele do zaoferowania zarówno nowym, jak i stałym klientom, jest forBET. W pakiecie na start tej legalnie działającej w Polsce spółki znajduje się:

 • gra bez podatku przez 14 dni,
 • bonus od wpłaty do maksymalnie 2000 pln oraz
 • powiększenie wygranych po drugim przelewie.

Podobnie jak STS, bukmacher forBET oferuje swoim stałym graczom rankingi, w ramach których można otrzymać wartościowe nagrody, bezpodatkowe zakłady w danym dniu tygodnia oraz dodatki związane z konkretną częścią pakietu zakładowego (np. sporty wirtualne).

O swoich klientów dba również spółka Betclic. Nowi użytkownicy na start mogą liczyć na:

 • atrakcyjny zakład bez ryzyka do maksymalnie 550 pln.

Na wiernych graczy czekają bonusy za typowanie w obrębie danej dyscypliny, powiększane wygrane, darmowy zakład, zakład bez ryzyka oraz wiele innych.

BETFAN również należy do grona firm, które nagradzają swoich klientów. Na nowych czeka:

 • 600 pln w formie zakładów bez ryzyka,
 • dodatki dla trzech pierwszych wpłat,
 • darmowe zakłady na daną część oferty bukmachera BETFAN.

Stali bywalcy mogą liczyć na profity takie jak nagrody rankingowe (podobnie jak w przypadku STS), zwiększone kursy oraz gra bez podatku.

ForBET, STS, Betclic czy BETFAN to tylko kilka z kilkunastu spółek, które działają w Polsce. Aby mieć pełen obraz i wybrać najbardziej pasującą opcję, warto regularnie odwiedzać ich strony.

Bet365 – opinie

Bukmacher bet365 w Polsce ma bardzo pochlebne opinie. Przeszukując fora poświęcone zakładom wzajemnym, można natrafić na dość pozytywne wypowiedzi na temat kursów, oferty zakładowej oraz bonusowej spółki.

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Nadszedł czas, aby w skrócie odpowiedzieć na najważniejsze pytania dotyczące bukmachera bet365.

Bet365 – polska licencja, kiedy wróci?

Nie ma obecnie żadnych oficjalnych danych na temat daty powrotu spółki bet365 na polski rynek. Można się jednak spodziewać, że kiedy tylko firma zdecyduje ubiegać o licencję, odpowiednia informacja zostanie bezzwłocznie przekazana środowisku typerów.

Bet365 – kod promocyjny, czy można go aktywować u legalnych bukmacherów?

Kod bonusowy jest przypisany do konkretnego bukmachera lub do wszystkich, z którymi współpracuje podmiot udostępniający ów ciąg znaków. W Polsce spółka bet365 nie może funkcjonować legalnie. Z tego względu kody, które działają w jej obrębie, nie mogą być premiowane.

Co czeka nowych graczy w bet365?

Na nowych klientów bet365 czekają różne atrakcyjne dodatki związane z utworzeniem konta. W zależności od kraju, w którym zostanie założony profil gracza, bonusy mogą się różnić. Standardem są ekstra środki na grę związane z pierwszym depozytem (np. w Anglii jest to 200 Funtów, czyli około 1030 pln).

Oferta bonusowa dla stałych graczy

W ofercie bonusowej można znaleźć przede wszystkim promocje cykliczne w obrębie danych dyscyplin sportowych. Ponadto klienci bet365 mogą liczyć na program lojalnościowy oraz klub VIP, które oferują dodatkowe nagrody w postaci np. zakładów bez ryzyka lub freebetów.

Jakie formy płatności obsługuje bukmacher?

Bukmacher bet365 oferuje swoim klientom cały wachlarz opcji płatniczych. Gracze mają do wyboru standardowe przelewy bankowe, klasyczne płatności kartą, mogą też zdecydować się na skorzystanie z tzw. portmonetek.

5 2 votes
Ocena artykułu
7 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Jeśli komuś zależy na spłaceniu podatku na rzecz Skarbu Państwa Rzeczypospolitej Polskiej, to nie mogę polecać tego buka, ponieważ nie posiada on licencji Ministerstwa Finansów RP. Ale jeśli szukasz bukmachera, który akurat ma dobre kursy, bonusy, ADEKWATNE warunki obrotu kuponu itd – polecam zwrócić uwagę na STS.

hej, Igorze, weeeź bez przesady – nie pisz takich rzeczy tak otwarcie, haha
Ale ogólnie miałeś dobrą propozycje co do oszczędzania na podatku lol. A poważnie mówiąc nie polecam bukmacherów bez licencji, bo jak wygrasz tam dobrą kasę to możesz śmiało o niej zapomnieć.

Polecam tylko temu, kto zamierza wygrywać małe kasy. Jak wygrana kwota przekroczy 1 tys. to możecie zapomnieć o pieniądzach. Ogólnie mówiąc jest to niewątpliwie dobry buk, ale niestety bez licencji w naszym kraju.

Mój ulubiony nielegalny bukmacher :))
Nie płacisz podatek, masz dobre kursy – uhmmmm brzmi ładnie. Ale szkoda że nie można wygrywać dużych kwot, bo skarbik państwa się doczepi. Ogólnie czas od czasu gram i jest ok. Ale nie mogę go polecać bo nie mają licencji.

Dobry buk. Szkoda że nie posiada licencji. Podobają mi się kursy na bet365 – niech “krajowe” bukmacherzy wezmą to pod uwagę. Mam nadzieje że kiedyś wejdą na rynek Polski. Ciekawe jak zareagowały by fortuna, sts albo forbet.

Już tutaj byli. Także bardziej czekamy na powrót. Też mi się podobały kursy. W sumie i oferta była w miarę ok. Szkoda że coś im nie poszło u nas w Polsce.

Szkoda że nie posiada licencji. Dobry buk z bardzo dobrymi kursami. Ale w czasie obecnym, kiedy za każdym krokiem śledzą wolę nie ryzykować.