Superbet kod promocyjny, bonus na start oraz inne promocje

Zaktualizowano 2 września 2021

Dlaczego warto zwrócić uwagę na Superbet kod promocyjny? Rumuńska firma bukmacherska Superbet, która posiada też licencję polskiego MF na organizację zakładów wzajemnych online, czaruje bogatą ofertą promocyjną dla nowych i stałych graczy. Jeśli chodzi o bonusy i inne promocje, to ambasador marki – Jurek Dudek może chwilowo odpocząć, ponieważ solidna oferta na zakłady bukmacherskie Superbet…broni się sama na tle propozycji innych legalnych bukmacherów! Zapoznaj się z artykułem i poznaj, w jaki sposób można odebrać Superbet kod promocyjny maxbonus.

Jeśli szukasz kodu promocyjnego, to zapoznaj się z kodem BETOMANIA w STS i otrzymaj 1500 PLN bonusu. Kliknij tu i odbierz wszystkie bonusy.

Bonus powitalny Superbet kod promocyjny 2021 skonstruowany jest tak, aby nowi użytkownicy mogli cieszyć się nim nieco dłużej. Wszyscy niecierpliwie wyczekują jednak na kod promocyjny, dzięki któremu otwarcie przygody w Superbet będzie jeszcze bardziej spektakularne. W tym momencie wszystkie promocje dla nowych i stałych graczy w Superbet zakłady bukmacherskie sp. z o.o. – dostępne są bez kodu promocyjnego czy specjalnych zaproszeń. Czym wyróżnia się oferta promocyjna Superbet i czym jeszcze może zaskoczyć w niedalekiej przyszłości? Przede wszystkim na uwagę zasługuje darmowy zakład, zakłady live, a także podwyższone kursy na kupony AKO oraz inne zakłady przedmeczowe.

Ocena oferty: 4.2/5 – Wrzesień 2021

Wszystko dostępne jest w standardowej ofercie bukmachera na stronie bukmachera Superbet. Znajdziesz tam także Superbet kod promocyjny maxbonus oraz Superbet kod promocyjny 2021.

superbet kod promocyjny`

Kod promocyjny Superbet

Liczne bonusy i promocje – tego wszystkiego nie brakuje w ofercie na zakłady bukmacherskie Superbet. Kod promocyjny nadal jednak pozostaje w sferze marzeń dla sporej grupy amatorów internetowych zakładów bukmacherskich. Wszystko wskazuje, że już niebawem legalny bukmacher Superbet we współpracy z najlepszymi serwisami partnerskimi, przygotują dla graczy COŚ wyjątkowego, do czego kluczem będzie unikalny kod bonusowy.

Warto poczekać i śledzić propozycje topowych portali w Polsce, zajmujących się tematyką obstawiania wyników sportowych oraz ich kooperacji z Superbet. Bonus bez depozytu z kodem promocyjnym zwiększającym jego wartość pozwoli wielu typerom na efektywniejszy start z Superbet. Kod promocyjny jest jedynie kwestią czasu.

Bonus w Superbet – sprawdź promocje bukmachera!

Obecnie kursy u większości bukmacherów są do siebie zbliżone, dlatego to właśnie często promocje pozwalają im na wyróżnienie swojej oferty na tle konkurencji. Na pewno taką strategię przyjęli specjaliści od marketingu w Superbet. Bonus, jaki oferuje bukmacher na powitanie nowych klientów oraz promocje serwowane dla licznego już grona lojalnych użytkowników – wysoko pozycjonują w rankingu ofertę Superbet. Zakłady bukmacherskie tym samym stają się nie tylko dużo atrakcyjniejsze, ale pozwalają wygrać więcej pieniędzy przy mniejszych wpłatach depozytu. W Superbet dostępny jest więc bonus od depozytu, darmowy zakład, a jeśli posiadasz kod rejestracyjny to możesz otrzymać wyższe gratyfikacje np. od pierwszej wpłaty. Superbet dba o swoich użytkowników i klientów, dlatego bonus od pierwszego depozytu jest przydzielany każdego na starcie.

Nazwa

Superbet

Adres www

superbet.pl

Kod promocyjny oraz bonus

Do 550zł

Superbet kod promocyjny

Kod promocyjny nie jest wymagany do odbioru bonusów powitalnych

Superbet – bonus powitalny / kod promocyjny do 550 PLN

Bonusy powitalne to zawsze kwestia najmocniej rozgrzewająca wyobraźnie fanów zakładów bukmacherskich. Nie inaczej jest w Superbet. Rejestracja nowego konta przez stronę bukmachera to okazja do otrzymania największej ilości darmowych środków, bonusów, a nawet zakładów bez ryzyka. Co dla nowych graczy przygotował bukmacher Superbet? Nowi gracze w mogą skorzystać z promocji SUPER START, która składa się z dwóch etapów oferty powitalnej dających łącznie do 550 złotych na grę w Superbet!

Oferta powitalna Superbet podzielona jest na dwie części:

 • Graj przez tydzień bez ryzyka – bonus cashback do 500 zł, czyli gra bez obaw o przegraną przez 7 dni. Jeśli pierwszy tydzień gry zakończysz na „minusie”, to zakład bez ryzyka gwarantuje zwrot przegranych pieniędzy (do 500 PLN) w formie bonusu Superbet.
 • Bonus od depozytu 100% – do 50 zł w formie środków bonusowych naliczanych od pierwszego depozytu.

Jak otrzymać bonus powitalny w Superbet?

kod promocyjny

Aby otrzymać od Superbet bonus powitalny, nie trzeba dysponować kodem promocyjnym. Wystarczy w ciągu 14 dni od założenia konta wpłacić pierwszy depozyt w wysokości co najmniej 20 złotych. W ten sposób otrzymasz super bonus od depozytu wynoszący 100% wartości pierwszej wpłaty – do 50 złotych. Wpłata pierwszego depozytu aktywuje także „Tydzień bez ryzyka” do 500 złotych.

Warunki obrotu w Superbet – bonus 100% (zakład bez ryzyka)

Aby wypłacić przyznane środki bonusowe lub przeznaczyć je na dalsze, swobodne obstawianie w Superbet, konieczne jest wykonanie czterokrotnego obrotu na kuponach AKO, po łącznym kursie nie mniejszym niż 1.80. Na kuponach zaliczanych do prawidłowego obrotu, muszą znaleźć się przynajmniej dwa zdarzania, a pojedyncze kursy nie mogą być niższe od 1.30. Dodatkowo zakłady sportowe zagrane ze środków depozytowych oraz stawki ze wszystkich kuponów (także przegranych) wliczają się do obrotu bonusem! Gracze mają 14 dni na to, aby obrócić bonus Superbet.

Suberbet – kod promocyjny oraz warunki obrotowe. Bonus 50 PLN na start

Warunki obrotu w przypadku bonusu 50 PLN bukmacher zmniejszył do minimum. Tutaj należy obrócić kwotę tylko raz z dwoma zdarzeniami na kuponie, gdzie kursy pojedyncze to minimum 1.30, a łączny nie mniejszy niż 1.80. Tak samo, jak powyżej, zakłady online zagrane ze środków depozytowych oraz stawki ze wszystkich kuponów, także tych przegranych, wliczają się do obrotu. W tym wypadku bukmacher daje nam na to 7 dni. Jest to podobna praktyka do tej, jaką stosują inni legalni bukmacherzy. Ważne, aby kod promocyjny Superbet wykorzystać w określonym terminie.

Pozostałe promocje Superbet

Promocyjny bonus powitalny to nie wszystko, co ciekawego można znaleźć w gąszczu promocji od bukmachera. W Superbet kod promocyjny nie jest także potrzebny, żeby skorzystać z innych opłacalnych akcji dla aktywnych użytkowników serwisu. A jest na czym zawiesić oko, ponieważ szereg promocji pozwala na spotęgowanie i zwielokrotnienie wygranych.

Zakłady Specjalne

W tej zakładce dla najbardziej wymagających graczy można trafić mnóstwo kursów na zdarzenia z rozszerzonymi rynkami, w tym sporo nietypowych, jak m.in. zakłady na całą kolejkę ligową. Zakłady specjalne umożliwiają typowanie zdarzeń takich jak zdobywcy bramek, liczba kartek czy asy serwisowe.

Super K

promocja Super K

To oferta Superbet przygotowana z myślą o fanach polskiej Ekstraklasy, którzy regularnie obstawiają piłkę nożną. Dzięki niej po każdej zakończonej kolejce gracze mogą otrzymać bonusowe 50 złotych. Aby wziąć udział w promocji, należy postawić w Superbet zakłady bukmacherskie na najbliższą kolejkę Ekstraklasy. W promocji biorą udział kupony:

 • singiel z kursem minimum 1.40,
 • zakład akumulowany z przynajmniej jednym zdarzeniem z najbliższej kolejki Ekstraklasy (minimalne kursy pojedyncze 1.40).

Gdy wartość kuponu wyniesie 300 złotych, Twoje saldo bonusowe zostanie zasilone kwotą 50 PLN po zakończeniu kolejki. Bonus dostępny jest po każdej rozegranej kolejce Ekstraklasy.

Mocne Uderzenie – bonus AKO

Promocja Mocne Uderzenie to propozycja stworzona z myślą o pasjonatach kuponów taśmowych oraz amatorów gry bez podatku. W tym wypadku bukmacher Superbet zwiększa wygrane z kuponów akumulacyjnych, jeśli znajduje się na nich co najmniej pięć zdarzeń z oferty przedmeczowej o kursach minimalnych 1.20.

Podstawowa premia w promocji Mocne Uderzenie to +7% bonusu do wygranej. Drugi etap to +10% przy sześciu zdarzeniach, a później po 5% wygranej więcej za każde dodatkowe zdarzenie. Wartość nagrody rośnie aż do kuponu zawierającego 24 typy, kiedy to otrzymujemy bonus 100%!

Uwaga: W promocji nie biorą udziału zdarzenia z oferty Super Kurs – są pomijane przy wyliczaniu wysokości bonusu Mocne Uderzenie.

Superspin

Superspin

W przeciwieństwie do reszty promocji jej mechanizm nie jest związany z obstawianiem zdarzeń, a zakręceniem wirtualnym kołem, na którym zostały umieszczone pola z nagrodami. Aby zakręcić kołem, wystarczy zalogować się na swoje konto i kliknąć „zakręć teraz” w zakładce promocji Superspin.

Pola nagród na kole to:

 • Sport Bonus (2-40% szans),
 • Super Sport Bonus (2-15% szans),
 • Mega Sport Bonus (1-15% szans),
 • Wirtualne Bonus (1-15% szans),
 • Jackpot 10 000 – pojedyncza szansa, można trafić tylko raz w trakcie trwania promocji, a także brak wygranej.

Sporty wirtualne bez podatku

Bukmacher Superbet nie zapomina także o fanach obstawiających sporty wirtualne. Specjalnie dla nich przygotował promocję, pozwalającą obstawiać zdarzenia z oferty sportów wirtualnych bez podatku.

Aby skorzystać z promocji, należy dodać do kuponu trzy zdarzenia dostępnych w ramach oferty Golden Race, a bonus zostanie automatyczny doliczony. Bonus Superbet rośnie wraz z ilością dodanych do kuponu zdarzeń. Zwrot podatku (+14%) zapewniają już trzy zdarzenia, ale z każdym kolejnym wartość bonusu dodatkowo rośnie – aż do +40%!

SuperGame w Superbet

To promocja wprowadzająca spory powiew świeżości do zakładów bukmacherskich. Gracze nie znajdą tutaj klasycznych kursów i stawek, a jedynie quiz polegający na udzieleniu poprawnych odpowiedzi na cztery pytania. Czego one dotyczą? Najczęściej są to pytania typu „kto wygra mecz” lub „kto rozpocznie mecz”. Na pytania gracze mogą odpowiadać na stronie Superbet, ale także w aplikacji mobilnej. Co ważne, udział w promocji SuperGame jest darmowy, a udział w walce o główną nagrodę może wziąć każdy gracz z w pełni zweryfikowanym kontem gracza.

Co można wygrać? Łączna pula nagród w SuperGame to 50.000 złotych dla każdej rundy! Nagroda główna może być dzielona w następujący sposób:

 • 15.000 złotych – do podziału pomiędzy graczy, którzy udzielili dwie poprawne odpowiedzi,
 • 15.000 złotych – do podziału dla graczy, którzy udzielili trzech poprawnych odpowiedzi,
 • 20.000 złotych – do podziału pomiędzy uczestników, którym udało się podać cztery poprawne odpowiedzi.

Uwaga: wygrane nie podlegają warunkom obrotowym!

Super Club

Super Club - oferta w Superbet

Superbet przygotował dla swoich aktywnych użytkowników program lojalnościowy. Specjalna karta członkowska Super Club pozwala gromadzić punkty, które następnie możesz wymieniać na e-vouchery i obstawiać mecze za darmo. Punkty w klubie przyznawane są za każdy kupon zeskanowany na stronie Super Club – każda wydana na kupony złotówka, to jeden punkt.

Jakie Superbet przewiduje nagrody? Już za pierwszych 25 punktów przysługuje nam 5 e-voucherów – każdy o wartości 5 PLN. Zasada jest prosta – im więcej grasz, tym więcej otrzymujesz, a w tym atrakcyjne cashbacki! Jak przystąpić do Super Clubu? Kartę możesz otrzymać w każdym z punktów stacjonarnych Suberbet lub aktywować ją ze swojego konta internetowego u bukmachera. Promocja czasami przez graczy nazywana jest także super extra club.

Co musisz zrobić? Założyć konto, obstawiać zdarzenia super live lub ze standardowej oferty Superbet, zbierać punkty i wymieniać je na nagrody. W ten sposób możesz zdobyć darmowy zakład lub kod promocyjny Superbet na inne bonusy.

Cashout

Funkcja cashout to dobrze znana graczom opcja wcześniejszego zakończenia i rozliczenia kuponu. Cashout pozwala uniknąć pecha, który nie raz już zaprzepaścił olbrzymie szanse graczy na powodzenia w zakresie poprawnego wytypowania kompletu zdarzeń na kuponie. W sytuacji, kiedy obstawiający nabiera wątpliwości bądź po prostu chce zminimalizować ryzyko – w Superbet ma możliwość kliknięcia w przycisk „Cashout”. Dostępność tej funkcji uaktywnia się w momencie wzrostu szans na wygraną kuponu i możliwa jest zarówno dla kuponów prematch, live, jak i mieszanych. Cashout musi też być wyższy, niż stawka, za jaką zagrany został dany zakład. Typuj kupony AKO i zgarniaj cash out.

Bonusy bukmacherskie na konkretne dni tygodnia w Superbet

Bonusy bukmacherskie na konkretne dni tygodnia

Poza stałymi promocjami Superbet oferuje także osobne akcje na konkretne dni tygodnia. Dzięki temu każdego dnia nasze saldo bonusowe może być zasilane kolejnymi środkami, które później możemy przeznaczyć na zakład bez ryzyka. Tu także kod promocyjny Superbet nie będzie potrzebny – promocje są ogólnodostępne. Darmowy zakład to oferta, którą posiadają praktycznie wszyscy legalnie bukmacherzy. Ponadto warto od czasu do czasu zajrzeć do strony bukmachera i sprawdzić konto bonusowe, bo Superbet Zakłady Bukmacherskie sp. z o.o. lubi zaskakiwać swoich lojalnych oraz nowych graczy.

Bonus za aktywność w każdy poniedziałek

Idealna promocja dla wszystkich, którzy nie cierpią pierwszego dnia tygodnia. Teraz łatwo i szybko możesz poprawić sobie humor. Wystarczy, że wpłacisz 50 złotych i postawisz regulaminowy kupon, a otrzymasz dodatkowe 50 PLN środków bonusowych. W promocji biorą udział zakłady Solo z kurem minimalnym 1.60 oraz zakłady bukmacherskie AKO z dwoma zdarzeniami o kursie pojedynczej selekcji od 1.60. Odebrać dodatkowy bonus można za pomocą przelewu bankowego (numer konta bankowego można wprowadzić w momencie rejestracji konta). Można więc porównać tę promocję do tej, jaką mają inni legalni bukmacherzy w Polsce. Dodatkowo promocja łączy się z kodem promocyjnym za zakłady bukmacherskie sp, darmowy zakład czy zakłady live. Bonus od depozytu to bardzo częsta forma gratyfikacji również stałych graczy.

Wtorkowa aktywność w Superbet

Czy wtorek to dobry dzień na grę w Superbet? Zdecydowanie tak, zwłaszcza gdy korzystamy z promocji na wtorkowe aktywności, w ramach której do zgarnięcia jest nawet 200 złotych!

Aby otrzymać bonus, wystarczy obstawić kupon akumulowany z minimalnym kursem 2.50 (1.60 dla pojedynczej selekcji). Bonus naliczany jest procentowo od kwoty na kuponie. Minimalna stawka uprawiająca do wzięcia udziału w akcji to 50 PLN na kuponie AKO – wtedy bukmacher daje nam 15% bonusu. Maksymalna wartość bonusu to aż 30% i dostępna jest na w przypadku złożenia kuponu o wartości powyżej 500 PLN.

NBA bez ryzyka w środę i czwartek

Superbet nie zapomina także o fanach koszykówki, a w szczególności amerykańskiej ligi NBA. To właśnie z myślą o nich została przygotowana promocja, która obowiązuje tylko dwa dni w tygodniu.

Aby skorzystać z bonusu, wystarczy w środę lub czwartek dokonać wpłaty (minimalny depozyt to 25 PLN) i postawić kupon za dokładnie 25 PLN na mecze z oferty na NBA. W przypadku przegranej otrzymasz zwrot 22 złotych na saldo bonusowe. Co ważne, środki bonusowe w tym wypadku wymagają tylko jednokrotnego obrotu.

Wymagania: zakład AKO z minimalnym kursem 1.60 dla zdarzenia.

Superbet kod promocyjny – weekendowy 10% Cashback

Cashback w superbet

Mimo iż weekend to dla większości z nas dni wolne, to nie znaczy, że nie możemy zarobić dodatkowych pieniędzy u bukmachera Superbet. Ułatwi nam to weekendowa promocja Superbet, w której możemy otrzymać dodatkowy bonus 150 złotych!

Jak większość promocji, tak samo Weekendowy cashback dotyczy kuponów AKO stawianych od piątku 00:01 do niedzieli 23:59. Aby otrzymać 10% cashbacku od bukmachera Superbet, łączna kwota przegranych w weekend kuponów musi przekroczyć 100 złotych. Do promocji kwalifikują się kupony z kursami każdego powyżej 2.50 (standardowo 1.60 dla pojedynczego zdarzenia). Po spełnieniu tych warunków bukmacher wypłaca 10% zwrotu w ciągu 48 godzin od zakończenia promocji. Środki zostaną przelane na konto depozytowe po dokonaniu trzykrotnego obrotu otrzymanym bonusem.

FAQ – bonusy Superbet zakłady bukmacherskie sp. z o.o.

W sekcji FAQ można znaleźć podsumowanie najistotniejszych kwestii, dotyczących aktualnych promocji, bonusów na start w Superbet, a także dodatkowe informacje, w tym dotyczące kodu promocyjnego.

Jaki bonus powitalny albo kod promocyjny można otrzymać w Superbet?

Na bonus powitalny w Superbet składają się dwie promocje tworzące pakiet Super Start:

Bonus 100% od depozytu czeka na graczy, którzy w ciągu 14 dni od zaakceptowania oferty złożą pierwszy minimalny depozyt o wartości 20 złotych. Maksymalna kwota możliwa do uzyskania to 50 złotych.

Drugą składową w ofercie powitalnej Superbet jest Tydzień bez ryzyka. W ramach tej promocji Superbet zwraca przegraną kwotę z pierwszego tygodnia w formie środków bonusowych o wartości do 500 złotych.

Minimalna kwota depozytu, upoważniająca do skorzystania z bonusu powitalnego, wynosi 20 zł. Wymagany jest czterokrotny obrót bonusem na kuponach AKO (minimum 2 zdarzenia), po zbiorczym kursie 1.80 (kurs minimalny 1 zdarzenia to 1.30). Co istotne, prawidłowy obrót liczony jest zarówno od wygranych, jak i przegranych kuponów. Na obrócenie przyznanym bonusem cashback każdy gracz ma 14 dni, a w przypadku bonusu od depozytu jest to 7 dni.

Jakie bonusy oferuje Superbet w punktach stacjonarnych?

Nie wszystkie przedstawione promocje dostępne są przez internetową stronę Superbet – dwie z nich bukmacher przygotował wyłącznie z myślą o klientach punktów stacjonarnych Superbet. Bonus „Super Szansa”, a także akcja premiująca kupony AKO z dużą liczbą zdarzeń – „Super Bonus”, dostępne są tylko dla bywalców jednego z blisko 80 lokali należących do bukmachera. Zarówno w ofercie online, jak i w punktach stacjonarnych, można ponadto skorzystać z promocji „Zakłady Specjalne” oraz „Super Mecz”. Warto więc od czasu do czasu udać się do punkty stacjonarnego Superbet zakłady bukmacherskie sp. z o.o.

Superbet – kod promocyjny. Czy jest ogólnodostępny?

Z kuluarów napływają obiecujące wieści na temat poszerzenia dotychczasowej oferty Superbet. Kod promocyjny ma być jednym z elementów nowego, podrasowanego pakietu powitalnego od „biało-czerwonego” bukmachera. To doskonała wiadomość, ponieważ w Superbet rejestracja, podczas której wpisany zostanie kod bonusowy, zawsze pozwala zintensyfikować wymierne korzyści dla gracza i zwiększyć pulę gratisów np. o darmowy freebet. Środowisko amatorów obstawiania wyników sportowych w sieci – z nadzieją śledzi rozwój tej sytuacji oraz propozycje branżowych portali bukmacherskich współpracujących z Superbet, kod promocyjny pozwoli uzyskać jeszcze więcej darmowych środków na zakłady bukmacherskie.

W przypadku Superbet aplikacja również odgrywa istotną rolę, ponieważ gracze mogą w niej znaleźć numer punktu Superbet, w którym chcą obstawiać kupony stacjonarnie. Na dodatek Superbet rejestracja dostępna z aplikacji mobilnej uprawni do udziału w grze z każdym kodem promocyjnym Superbet. Ponadto w aplikacji dostępny jest zakład bez ryzyka, super live, sporty wirtualne oraz oferta na super mecz. Wystarczy założyć konto, wpisać kod rejestracyjny i zyskać szanse na podwyższone kursy.

Krzysztof Brommer

Dziennikarz sportowy w ciągu już prawie 15 lat, jest również pasjonatem piłki nożnej. W naszym zespole obecny od 2020 roku. Oprócz tego od 2019 roku jest częścią zespołu największego legalnego polskiego bukmachera. Krzysztof odpowiada za treści związane z typowaniem i nowościami bukmacherskimi. Bardzo cenimy jego wiedzę i doświadczenie, które pozwala tworzyć obszerne i przydatne artykuły dla naszych czytelników. Konto Twitter znajduje się pod tym linkiem.

5 1 vote
Ocena artykułu
11 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

A czy inne bukmacherzy mają tak jak superbet? Chodzi mi o aktywacje tego kodu promocyjnego. Mianowicie o braku tego kodu i tylko automatycznym naliczaniu bonusów. Jak nie mają to bym polecał to przenieść na swoje apki bo jest to mega wygodne. A no i warunki obrotu nie są straszne..

Dobrze to zauważyłeś. Uważam że jest to bardzo wygodnie. Niektórzy bukmacherzy też mają “automatyczną” aktywacje bonusu. Ale dla mnie obrót tego kodu promocyjnego jest słaby.

Brak bonusu powitalnego mówi o tym, że możliwość na lepsze warunki ze strony pośredników odpada. Ale i tak temu buku superbet ja nie ufam xD

W sumie warunki obrotu są OK. Ogólnie ten buk mi się nie podoba, ale co do bonusów powitalnych to tutaj nie narzekam. 2 zdarzenia z min. kursem 1.3 – brzmi łatwo. Warto spróbować

Ciekawa oferta. Podoba mi się ich bonus na start. Warunki obrotu są dobre, nie odstraszające. Można śmiało wypróbować.

Bardzo bardzo bardzo bardzo niska wysokość bonusu powitalnego. Do 550 pln przeciwko 1200++ u innych. Ale! Tutaj ja bym zwróciła uwagę na warunki obrotu, które bym nazwała atrakcyjnymi. Min. kurs 1.3 na 2 wydarzenia.

Dość mały bonus. Nie wiem dlaczego zrobili go takim słabym. Wobec mnie można by było śmiało podnieść do 1 tys. Same warunki są bardzo dobre. Niski kurs i mała liczba wymaganego obrotu.

Widać że to nowy buk, dlatego małe kwoty. Jak udział będą brali więcej ludzi, to wtedy będziesz miał lepsze bonusy. Na razie to oczywiście słaby bonus powitalny. Mam nadzieje że mają naprawdę dobre warunki i znajdą swych klientów.

W sumie warunki dobre. Kurs realny, liczba obrotu też jest na adekwatnym poziomie. Tylko jest jedna gruba wada – sam bukmacher dość słaby na tle innych. Nigdy nie lubiłem superbet.

Nie wiem, coś nie poszło mi ani z realizacją tego bonusu, ani z tym bukmacherem. Chyba przez to, że wcześniej korzystałam z fortuny i sts. Wiadomo że tamte dwa są gigantami na tym rynku, ale nawet nie podejrzewałam że różnica na tyle znaczna.

Buk jest słaby, czego nie mogę powiedzieć o ww ofercie. Na tle innych buków w miarę porządne warunki obrotu. Wysokość bonusu niska, ale pierszeństwo ma akurat stopień możliwości wykorzystania tego bonusu.