Superbet kod promocyjny, bonus na start oraz inne promocje

Zaktualizowano 6 kwietnia 2021

Rumuńska firma bukmacherska Superbet, która posiada też licencję polskiego MF na organizację zakładów wzajemnych online, czaruje bogatą ofertą promocyjną dla nowych i stałych graczy. Jeśli chodzi o bonusy i inne promocje, to ambasador marki – Jurek Dudek może chwilowo odpocząć, ponieważ solidna oferta na zakłady bukmacherskie Superbet…broni się sama! Zapoznaj się z artykułem i poznaj w jaki sposób można obebrać kod promocyjny w superbet.

Ocena oferty: 4.2/5 – Kwiecień 2021

Bonus powitalny w Superbet skonstruowany jest tak, aby nowi użytkownicy mogli cieszyć się nim nieco dłużej. Wszyscy niecierpliwie wyczekują jednak na kod promocyjny, dzięki któremu otwarcie przygody w Superbet będzie jeszcze bardziej spektakularne. W tym momencie wszystkie promocje dla nowych i stałych graczy w Superbet – dostępne są bez kodu promocyjnego czy specjalnych zaproszeń. Czym wyróżnia się oferta promocyjna Superbet i czym jeszcze może zaskoczyć w niedalekiej przyszłości?

superbet kod promocyjny`

Kod promocyjny Superbet

Liczne bonusy i promocje – tego wszystkiego nie brakuje w ofercie na zakłady bukmacherskie Superbet. Kod promocyjny nadal jednak pozostaje w sferze marzeń dla sporej grupy amatorów internetowych zakładów bukmacherskich. Wszystko wskazuje, że już niebawem legalny bukmacher Superbet we współpracy z najlepszymi serwisami partnerskimi, przygotują dla graczy COŚ wyjątkowego, do czego kluczem będzie unikalny kod bonusowy.

Warto poczekać i śledzić propozycje topowych portali w Polsce, zajmujących się tematyką obstawiania wyników sportowych oraz ich kooperacji z Superbet. Bonus bez depozytu z kodem promocyjnym zwiększającym jego wartość pozwoli wielu typerom na efektywniejszy start z Superbet. Kod promocyjny jest jedynie kwestią czasu.

Bonus w Superbet – sprawdź promocje bukmachera!

Obecnie kursy u większości bukmacherów są do siebie zbliżone, dlatego to właśnie często promocje pozwalają im na wyróżnienie swojej oferty na tle konkurencji. Na pewno taką strategię przyjęli specjaliści od marketingu w Superbet. Bonus, jaki oferuje bukmacher na powitanie nowych klientów oraz promocje serwowane dla licznego już grona lojalnych użytkowników – wysoko pozycjonują w rankingu ofertę Superbet. Zakłady bukmacherskie tym samym stają się nie tylko dużo atrakcyjniejsze, ale pozwalają wygrać więcej pieniędzy przy mniejszych wpłatach depozytu.

Nazwa

Superbet

Adres www

superbet.pl

Kod promocyjny oraz bonus

Do 550zł

Superbet kod promocyjny

Kod promocyjny nie jest wymagany do odbioru bonusów powitalnych

Superbet – bonus powitalny / kod promocyjny do 550 PLN

Bonusy powitalne to zawsze kwestia najmocniej rozgrzewająca wyobraźnie fanów zakładów bukmacherskich. Nie inaczej jest w Superbet. Rejestracja nowego konta to okazja do otrzymania największej ilości darmowych środków, bonusów, a nawet zakładów bez ryzyka. Co dla nowo zarejestrowanych graczy przygotował bukmacher Superbet?

Nowi gracze w mogą skorzystać z promocji SUPER START, która składa się z dwóch etapów oferty powitalnej dających łącznie do 550 złotych na grę w Superbet! Bonus powitalny podzielony jest na dwie części:

 • Tydzień bez ryzyka – bonus cashback do 500 zł, czyli gra bez obaw o przegraną przez 7 dni. Jeśli pierwszy tydzień gry zakończysz na „minusie”, to zakład bez ryzyka gwarantuje zwrot przegranych pieniędzy (do 500 PLN) w formie bonusu Superbet.
 • Bonus od depozytu 100% – do 50 zł w formie środków bonusowych naliczanych od pierwszej wpłaty depozytu.

Jak otrzymać bonus powitalny w Superbet?

kod promocyjny

Aby otrzymać od Superbet bonus powitalny, nie trzeba dysponować kodem promocyjnym. Wystarczy w ciągu 14 dni od założenia konta wpłacić pierwszy depozyt w wysokości co najmniej 20 złotych. W ten sposób otrzymasz bonus od depozytu wynoszący 100% wartości pierwszej wpłaty – do 50 złotych. Wpłata pierwszego depozytu aktywuje także „Tydzień bez ryzyka” do 500 złotych. 

Warunki obrotowe – bonus 100% (zakład bez ryzyka)

Aby wypłacić przyznane środki bonusowe lub przeznaczyć je na dalsze, swobodne obstawianie w Superbet, konieczne jest wykonanie czterokrotnego obrotu na kuponach AKO, po łącznym kursie nie mniejszym niż 1.80. Na kuponach zaliczanych do prawidłowego obrotu, muszą znaleźć się przynajmniej dwa zdarzania, a pojedyncze kursy nie mogą być niższe od 1.30. Dodatkowo zakłady zagrane ze środków depozytowych oraz stawki ze wszystkich kuponów (także przegranych) wliczają się do obrotu bonusem! Na wykonanie obrotu Superbet daje 14 dni.

Suberbet – kod promocyjny oraz warunki obrotowe. Bonus 50 PLN na start

Warunki obrotowe w przypadku bonusu 50 PLN bukmacher zmniejszył do minimum. Tutaj należy obrócić kwotę tylko raz z dwoma zdarzeniami na kuponie, gdzie kursy pojedyncze to minimum 1.30, a łączny nie mniejszy niż 1.80. Tak samo, jak powyżej, zakłady zagrane ze środków depozytowych oraz stawki ze wszystkich kuponów, także tych przegranych, wliczają się do obrotu. W tym wypadku bukmacher daje nam na to 7 dni.

Pozostałe promocje Superbet

Promocyjny bonus powitalny to nie wszystko, co ciekawego można znaleźć w gąszczu promocji od bukmachera. W Superbet kod promocyjny nie jest także potrzebny, żeby skorzystać z innych opłacalnych akcji dla aktywnych użytkowników serwisu. A jest na czym zawiesić oko, ponieważ szereg promocji pozwala na spotęgowanie i zwielokrotnienie wygranych.

Zakłady Specjalne

W tej zakładce dla najbardziej wymagających graczy można trafić mnóstwo kursów na zdarzenia z rozszerzonymi rynkami, w tym sporo nietypowych, jak m.in. zakłady na całą kolejkę ligową. Zakłady specjalne umożliwiają typowanie zdarzeń takich jak zdobywcy bramek, liczba kartek czy asy serwisowe

Super Mecz

To promocja, w której można złapać bardzo wysokie kursy na różne wydarzenia z różnych dyscyplin sportowych, dzięki temu, że Superbet rezygnuje ze swojej marży. 

Super Live

Podwyższone kursy na wybrane mecze z oferty na żywo. Oferta Super Live dotyczy wyłącznie zakładów na żywo wybranych danego dnia przez bukmachera.

Superbet – super szansa

Akcja promocyjna pozwalająca typerowi na popełnienie 1 błędu na kuponach z 11 zdarzeniami z minimalnymi kursami pojedynczej selekcji na poziomie 1.30. Superbet wypłaca w tym wypadku 10% wygranej z 10 poprawnie wytypowanych zdarzeń.

Bonus Superbet za Ekstraklasę

To promocja przygotowana z myślą o fanach polskiej Ekstraklasy, którzy regularnie obstawiają piłkę nożną. Dzięki niej po każdej zakończonej kolejce gracze mogą otrzymać bonusowe 50 złotych. Aby wziąć udział w promocji, należy postawić w Superbet zakłady bukmacherskie na najbliższą kolejkę Ekstraklasy: W promocji biorą udział kupony:

 • singiel z kursem minimum 1.40,
 • zakład akumulowany z przynajmniej jednym zdarzeniem z najbliższej kolejki Ekstraklasy (minimalne kursy pojedyncze 1.40).

Gdy wartość kuponu wyniesie 300 złotych, Twoje saldo bonusowe zostanie zasilone kwotą 50 PLN po zakończeniu kolejki.

Super Bonus – bonus AKO

Super Bonus to doskonała promocja dla pasjonatów kuponów taśmowych oraz dla amatorów gry bez podatku. Bukmacher premiuje kupony dodatkową wygraną, jeżeli znajdzie się na nim przynajmniej 5 zdarzeń z minimalnymi kursami 1.35. Podstawowa premia to 5% i powiększana jest o kolejne 5% z każdym dodatkowym typem na kuponie. Maksymalny bonus w tej promocji to aż 150% przy 35 zdarzeniach! Rekompensata podatku (z nawiązką) następuje już przy 8 zdarzeniach na kuponie (+15%).

Uwaga: W promocji nie biorą udziału zdarzenia z oferty Super Mecz oraz Super Extra – są pomijane przy wyliczaniu wysokości Super Bonusu.

Superspin

W przeciwieństwie do reszty promocji jej mechanizm nie jest związany z obstawianiem zdarzeń, a zakręceniem wirtualnym kołem, na którym zostały umieszczone pola z nagrodami. Aby zakręcić kołem, wystarczy zalogować się na swoje konto i kliknąć „zakręć teraz” w zakładce promocji Superspin.

Pola nagród na kole to:

 • Sport Bonus (2-40% szans),
 • Super Sport Bonus (2-15% szans),
 • Mega Sport Bonus (1-15% szans),
 • Wirtualne Bonus (1-15% szans),
 • Jackpot 10 000 – pojedyncza szansa, można trafić tylko raz w trakcie trwania promocji,
 • a także brak wygranej.

Super Club

Superbet przygotował dla swoich aktywnych użytkowników program lojalnościowy. Specjalna karta członkowska Super Club pozwala gromadzić punkty, które następnie możesz wymieniać na e-vouchery i obstawiać mecze za darmo. Punkty w klubie przyznawane są za każdy kupon zeskanowany na stronie Super Club – każda wydana na kupony złotówka, to jeden punkt. 

Jakie Superbet przewiduje nagrody? Już za pierwszych 25 punktów przysługuje nam 5 e-voucherów – każdy o wartości 5 PLN. Zasada jest prosta – im więcej grasz, tym więcej otrzymujesz, a w tym atrakcyjne cashbacki!

Jak przystąpić do Super Clubu? Kartę możesz otrzymać w każdym z punktów stacjonarnych Suberbet lub aktywować ją ze swojego konta internetowego u bukmachera.

Cashout

Funkcja cashout to dobrze znana graczom opcja wcześniejszego zakończenia i rozliczenia kuponu. Cashout pozwala uniknąć pecha, który nie raz już zaprzepaścił olbrzymie szanse graczy na powodzenia w zakresie poprawnego wytypowania kompletu zdarzeń na kuponie. W sytuacji, kiedy obstawiający nabiera wątpliwości bądź po prostu chce zminimalizować ryzyko – w Superbet ma możliwość kliknięcia w przycisk „Cashout”. Dostępność tej funkcji uaktywnia się w momencie wzrostu szans na wygraną kuponu i możliwa jest zarówno dla kuponów prematch, live, jak i mieszanych. Cashout musi też być wyższy, niż stawka, za jaką zagrany został dany zakład.

Promocje na konkretne dni tygodnia w Superbet

Poza stałymi promocjami Superbet przygotował także osobne akcje na konkretne dni tygodnia. Dzięki temu każdego dnia nasze saldo bonusowe może być zasilane kolejnymi środkami, które później możemy przeznaczyć na grę bez ryzyka. Tu także kod promocyjny Superbet nie będzie potrzebny – promocje są ogólnodostępne.

Bonus za aktywność w każdy poniedziałek

Idealna promocja dla wszystkich, którzy nie cierpią pierwszego dnia tygodnia. Teraz łatwo i szybko możesz poprawić sobie humor. Wystarczy, że wpłacisz 50 złotych i postawisz regulaminowy kupon, a otrzymasz dodatkowe 50 PLN środków bonusowych. W promocji biorą udział zakłady Solo z kurem minimalnym 1.60 oraz zakłady bukmacherskie AKO z dwoma zdarzeniami o kursie pojedynczej selekcji od 1.60. Odebrać bonus można za pomocą przelewu bankowego (numer konta bankowego można wprowadzić w momencie rejestracji konta).

Wtorkowa aktywność w Superbet

Czy wtorek to dobry dzień na grę w Superbet? Zdecydowanie tak, zwłaszcza gdy korzystamy z promocji na wtorkowe aktywności, w ramach której do zgarnięcia jest nawet 200 złotych! Aby otrzymać bonus, wystarczy obstawić kupon akumulowany z minimalnym kursem 2.50 (1.60 dla pojedynczej selekcji). Bonus naliczany jest procentowo od kwoty na kuponie. Minimalna stawka uprawiająca do wzięcia udziału w akcji to 50 PLN na kuponie AKO – wtedy bukmacher daje nam 15% bonusu. Maksymalna wartość bonusu to aż 30% i dostępna jest na w przypadku złożenia kuponu o wartości powyżej 500 PLN.

NBA bez ryzyka w środę i czwartek

Superbet nie zapomina także o fanach koszykówki, a w szczególności amerykańskiej ligi NBA. To właśnie z myślą o nich została przygotowana promocja, która obowiązuje tylko dwa dni w tygodniu. Aby skorzystać z bonusu, wystarczy w środę lub czwartek dokonać wpłaty przynajmniej 25 złotych i postawić kupon za dokładnie 25 PLN na mecze NBA. W przypadku przegranej otrzymasz zwrot 22 złotych na saldo bonusowe. Co ważne, środki bonusowe w tym wypadku wymagają tylko jednokrotnego obrotu.

Wymagania: zakład AKO z minimalnym kursem 1.60 dla zdarzenia.

Weekendowy 10% Cashback

Cashback w superbet

Mimo iż weekend to dla większości z nas dni wolne, to nie znaczy, że nie możemy zarobić dodatkowych pieniędzy u bukmachera Superbet. Ułatwi nam to weekendowa promocja Superbet, w której możemy otrzymać aż 150 złotych bonusu!

Jak większość promocji, tak samo Weekendowy cashback dotyczy kuponów AKO. Aby z niej skorzystać, należy postawić kupony akumulowane o stawce przekraczającej 100 złotych, z kursami każdego powyżej 2.50 (standardowo 1.60 dla pojedynczego zdarzenia). Po spełnieniu tych warunków bukmacher wypłaca 10% zwrotu w ciągu 48 godzin od zakończenia promocji.

FAQ – bonusy Superbet

W sekcji FAQ można znaleźć podsumowanie najistotniejszych kwestii, dotyczących aktualnych promocji, bonusów na start w Superbet, a także dodatkowe informacje, w tym dotyczące kodu promocyjnego.

Jaki bonus powitalny albo kod promocyjny można otrzymać w Superbet?

Na bonus powitalny w Superbet składają się dwie promocje tworzące pakiet Super Start:

 • Bonus 100% od depozytu czeka na graczy, którzy w ciągu 14 dni od zaakceptowania oferty złożą pierwszy depozyt o wartości minimum 20 złotych. Maksymalna kwota możliwa do uzyskania to 50 złotych.
 • Drugą składową bonusu powitalnego jest Tydzień bez ryzyka. W ramach tej promocji Superbet zwraca przegraną kwotę z pierwszego tygodnia w formie środków bonusowych o wartości do 500 złotych.

Minimalna kwota depozytu, upoważniająca do skorzystania z bonusu powitalnego, wynosi 20 zł. Wymagany jest czterokrotny obrót na kuponach AKO (minimum 2 zdarzenia), po zbiorczym kursie 1.80 (kurs minimalny 1 zdarzenia to 1.30). Co istotne, prawidłowy obrót liczony jest zarówno od wygranych, jak i przegranych kuponów. Na obrócenie przyznanym bonusem cashback każdy gracz ma 14 dni, a w przypadku bonusu od depozytu jest to 7 dni.

Jakie bonusy oferuje Superbet w punktach stacjonarnych?

Nie wszystkie przedstawione promocje dostępne są za pośrednictwem serwisu internetowego – dwie z nich bukmacher przygotował wyłącznie z myślą o klienach punktów stacjonarnych Superbet.

Bonus „Super Szansa”, a także akcja premiująca kupony AKO z dużą liczbą zdarzeń – „Super Bonus”, dostępne są tylko dla bywalców jednego z blisko 80 lokali należących do bukmachera.

Zarówno w ofercie online, jak i w punktach stacjonarnych, można ponadto skorzystać z promocji „Zakłady Specjalne” oraz „Super Mecz”.

Superbet – kod promocyjny. Czy jest ogólnodostępny?

Z kuluarów napływają obiecujące wieści na temat poszerzenia dotychczasowej oferty Superbet. Kod promocyjny ma być jednym z elementów nowego, podrasowanego pakietu powitalnego od „biało-czerwonego” bukmachera. To doskonała wiadomość, ponieważ rejestracja, podczas której wpisany zostanie kod bonusowy, zawsze pozwala zintensyfikować wymierne korzyści dla gracza i zwiększyć pulę gratisów np. o darmowy freebet. Środowisko amatorów obstawiania wyników sportowych w sieci – z nadzieją śledzi rozwój tej sytuacji oraz propozycje branżowych portali bukmacherskich współpracujących z Superbet, kod promocyjny pozwoli uzyskać jeszcze więcej darmowych środków na zakłady bukmacherskie.

5 1 vote
Ocena artykułu
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

A czy inne bukmacherzy mają tak jak superbet? Chodzi mi o aktywacje tego kodu promocyjnego. Mianowicie o braku tego kodu i tylko automatycznym naliczaniu bonusów. Jak nie mają to bym polecał to przenieść na swoje apki bo jest to mega wygodne. A no i warunki obrotu nie są straszne..

Dobrze to zauważyłeś. Uważam że jest to bardzo wygodnie. Niektórzy bukmacherzy też mają “automatyczną” aktywacje bonusu. Ale dla mnie obrót tego kodu promocyjnego jest słaby.

Brak bonusu powitalnego mówi o tym, że możliwość na lepsze warunki ze strony pośredników odpada. Ale i tak temu buku superbet ja nie ufam xD

W sumie warunki obrotu są OK. Ogólnie ten buk mi się nie podoba, ale co do bonusów powitalnych to tutaj nie narzekam. 2 zdarzenia z min. kursem 1.3 – brzmi łatwo. Warto spróbować