eTOTO zakłady bukmacherskie – opinie oraz aplikacja mobilna

Zaktualizowano 3 września 2021

Legalny bukmacher e TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. niedługo będzie świętować 10-lecie swojej działalności. Oficjalnie firma ta pojawiła się na polskim rynku w 2011 roku. Jednak dopiero od niedawna marka e TOTO Zakłady Bukmacherskie zyskała prawdziwy rozgłos wśród miłośników sportu. Bukmacher postawił bowiem na intensywną promocję swojej działalności, a wskutek tych działań ambasadorami marki eTOTO zostali znani dziennikarze sportowi, tacy jak: Mateusz Borek, Tomasz Smokowski oraz Michał Pol. Oprócz tego bukmacher zadbał o modernizację swojej strony internetowej i zwiększenie jej atrakcyjności. W efekcie na platformie eTOTO pojawiły się nowe funkcje, a dostępna oferta zakładów została rozszerzona. Dzięki temu legalny bukmacher eTOTO sukcesywnie zwiększa grono swoich klientów, niezmiennie zajmując wysokie miejsca w czołówce polskich firm z branży zakładów wzajemnych online.

Zalety

Wady

Dobre promocje bukmacherskie

Brak oferty na sporty wirtualne

Strona internetowa wysokiej jakości

Czas od czasu są spore wahania kursów bukmacherskich

Szybka rejestracja konta

Aktualizacje niektórych typów tuż przed meczem

Obsługa klienta na wysokim poziomie

-

eTOTO – oferta bukmachera pod lupą

eTOTO – oferta bukmachera

Oczywiście działania marketingowe są niezwykle ważne w każdej branży, jednak firmy bukmacherskie muszą z niezwykłą dbałością dbać o swoją ofertę – także promocyjną. Jeżeli będzie ona odbiegać od standardów konkurencji, gracze szybko zauważą tę dysproporcję i skorzystają z innej propozycji. Nic więc dziwnego, że zarząd firmy eTOTO dba o stałe rozszerzanie dostępnej oferty zakładów. Obecnie w asortymencie bukmachera można znaleźć znacznie więcej niż tylko standardowe typy związane z wydarzeniami sportowymi. Jedną z nowości są na przykład wirtualne sporty, czyli komputerowe symulacje rozgrywek w ramach określonej dyscypliny – w przypadku eTOTO jest to piłka nożna i koszykówka. Ponadto bukmacher co jakiś czas tworzy zakłady specjalne dotyczące różnych plebiscytów lub innych wydarzeń ze świata sportu, muzyki i rozrywki.

korzystaj się z oferty legalnego bukmachera STS – kliknij tutaj żeby otrzymać bonus 1500 PLN!

Strona internetowa bukmachera eTOTO.pl

Adres www

etoto.pl

Rok powstania

2011

Miejsce siedziby

Polska

Kupony

SYSTEMOWY, AKO, SOLO

Minimalna wysokość wpłaty

1 PLN

Dostępne metody wpłaty

Przelewy 24 oraz karta płatnicza

Udogodnienia

Liga VIP
Cash-out
Zakłady specjalne

Maksymalna wysokość wypłaty

500 000 PLN z 1 kuponu

E-sport

Tak - CS:GO, Dota 2, LoL, Overwatch, Starcraft, Street Fighter, WarCraft 3, Rocket League

Aplikacja mobilna

Tak, Android, iOS

Obecnie to właśnie Internet stał się głównym kanałem działalności branży bukmacherskiej. Dlatego firma eTOTO zakłady bukmacherskie sp. z o.o. przystosowała swoją ofertę zakładów online do aktualnych trendów oraz wymagań graczy.

Ocena graczy: 4/5 – Wrzesień 2021

Pierwsze wrażenia po wejściu na stronę bukmachera eTOTO są jak najbardziej pozytywne. Po ostatnim odświeżeniu szaty graficznej witryna prezentuje się jeszcze lepiej. Zachowawcza i przyjemna dla oka kolorystyka co prawda nie wzbudza żadnych emocji, ale dzięki temu wygląda profesjonalnie i nie odwraca uwagi od tego, co jest najważniejsze – oferty zakładów bukmacherskich. Taki krok to zdecydowanie ukłon w stronę zawodowych typerów, którzy nie poszukują krzykliwych rozwiązań, a stawiają na intuicyjne i sprawdzone rozwiązania. Co ważne, platforma zakładów bukmacherskich eTOTO ma bardzo przejrzysty interfejs, dzięki czemu nawet początkujący gracze będą mogli łatwo poruszać się po stronie.

Po lewej stronie znajduje się tutaj klasyczna lista popularnych i polecanych wydarzeń sportowych oraz zakładka ze wszystkimi oferowanymi przez eTOTO sportami, ligami oraz pucharami. Górną część środkowego ekranu zajmują banery, gdzie bukmacher na bieżąco informuje o aktualnych promocjach. Tutaj należy się duży plus, gdyż banery są niewielkie i nie odwracają przesadnie uwagi graczy. Poniżej umieszczane są najciekawsze wydarzenia najbliższych dni. Cieszy możliwość ich filtrowania według najpopularniejszych lig, zakładów na żywo oraz tego kiedy dane wydarzenie będzie miało miejsce. Prawy boczny pasek ekranu to standardowo podgląd aktualnego kuponu.

Jeżeli chodzi o ogólną ocenę serwisu eTOTO.pl, gracze wypowiadają się bardzo pozytywnie. Funkcjonalność platformy stoi na wysokim poziomie, a zastosowany interfejs ułatwia znalezienie wszystkich poszukiwanych funkcji oraz informacji. Na stronie internetowej eTOTO można znaleźć również informacje o tym, że firma należy do grona legalnych polskich bukmacherów i ma zgodę na urządzanie zakładów wzajemnych, ponieważ działa na licencji Ministerstwa Finansów.

Kanał na YouTube ETOTO TV I oraz blog sportowy

Ciekawym rozwiązaniem, na miarę nowoczesnego marketingu, jest prowadzony w serwisie eTOTO blog sportowy oraz kanał na YouTube. O ile na blogu treści powinny być publikowane zdecydowanie częściej, to kanał ETOTO TV jest prowadzony w pełni profesjonalnie. Programy nagrywane są między innymi z udziałem znanych i lubianych dziennikarzy sportowych: Romana Kołtonia, Michała Pola oraz Mateusza Borka. Jakość tych działań oraz wysiłek w nie wkładany znajduje odzwierciedlenie w ilości subskrybentów, oraz odsłon poszczególnych filmów.

eTOTO punkty stacjonarne

Bukmacher eTOTO zakłady bukmacherskie udostępnia graczom przede wszystkim za pośrednictwem internetu, jednak od jakiegoś czasu podobnie jak inni legalni bukmacherzy dysponuje siecią własnych punktów naziemnych. Trzeba jednak przyznać, że ich liczba jest naprawdę niewielka. Aktualnie jest to kilkanaście placówek, które mieszczą się tylko w największych polskich miastach. Taka zależność dobitnie pokazuje, iż eTOTO punkty stacjonarne to tylko dodatkowe udogodnienie dla graczy. Tymczasem zarząd firmy stawia nacisk przede wszystkim na zawieranie zakładów wzajemnych w internecie.

eTOTO aplikacja mobilna

eTOTO aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna to już nie tylko udogodnienie dla graczy, ale prawdziwa konieczność na rynku zakładów wzajemnych online. Tutaj także polski bukmacher eTOTO nie zawodzi. Jego aplikacja mobilna dostępna jest na smartfony i tablety zarówno z systemem Android, jak i iOS. W obu wypadkach aplikacja jest oczywiście darmowa, a jej instalacja nie sprawa najmniejszych problemów.

Kolorystyka i nawigacja są odzwierciedleniem wersji desktopowej eTOTO, zatem gracze mogą liczyć na łatwą oraz intuicyjną obsługę. Także w kwestii oferty aplikacja nie wypada gorzej pełnej wersji witryny. Gracze mają tutaj dostęp do pełnej oferty na zakłady bukmacherskie eTOTO (w tym przedmeczowe i zakłady na żywo), a także swojej historii zawartych kuponów, statystyk sportowych, wizualizacji spotkań, bonusów i promocji. Bez problemu także za pośrednictwem aplikacji mobilnej można dokonać szybkich wpłat oraz wypłat środków. Ciekawym udogodnieniem jest również sposób logowania się do aplikacji. Gracz może bowiem wykorzystać swój odcisk palca, żeby szybko odblokować konto. To wszystko sprawia, iż aplikacja mobilna w eTOTO okazuje się bardzo wygodnym rozwiązaniem pod względem obstawiania spotkań online.

Minusy? Na ten moment przede wszystkim brakuje nam powiadomień push oraz możliwości logowania przez Face ID, co w najnowszych smartfonach jest już standardem wypierającym odciski palca.

Mobilna aplikacja eTOTO umożliwia również sprawdzania na bieżąco oferty eTOTO. Ponadto można w niej wykorzystać bonus eTOTO, który aktywuje rejestracja konta. Zakłady online, które się zakończyły często wyskakują w okienkach popup na urządzeniach mobilnych. Aplikacja mobilna eTOTO legalnego bukmachera wymaga jednak nieco dopracowania, ale zapewne wraz z rozwojem spółka eTOTO o nią zadba jeszcze bardziej.

Metody płatności w eTOTO

Metody płatności w etoto

Szybkie wpłaty to jeden ze standardów wymaganych przez fanów zakładów wzajemnych w internecie. Jak w tej kwestii poradził sobie bukmacher eTOTO?

Gracze mogą doładowywać swoje konto na platformie eTOTO na kilka sposobów. Oczywiście podstawowym z nich jest tradycyjny przelew bankowy. Dodatkowo gracze mogą także skorzystać z doładowania poprzez:

 • płatność kartą debetową lub kredytową Visa / MasterCard,
 • serwisy przelewów ekspresowych DotPay oraz Przelewy24,
 • kody BLIK.

Cieszy minimalna kwota wpłaty wynosząca 1 PLN dla każdej z metod oraz fakt, iż większość z nich doładowuje konto gracza praktycznie natychmiastowo. Co ważne, bukmacher nie dolicza tutaj żadnej prowizji, niezależnie od wybranej metody płatności.

Wypłaty zlecane są zazwyczaj w kilka minut, ale czas oczekiwania na zaksięgowanie środków zależny już będzie od danego banku odbiorcy. Możliwość wypłat poprzez system przelewów ekspresowych Przelewy24 sprawia, że większość wypłat realizowana jest błyskawicznie. W przypadku wypłat minimalna kwota także wynosi tylko 1 PLN, co zasługuje na duży plus z naszej strony.

Niestety ilość dostępnych metod płatności w eTOTO nie zachwyca. Brakuje przede wszystkim obsługi popularnych portfeli internetowych, takich jak Skrill, Neteller czy Paypal. eTOTO nie obsługuje także wpłat za pośrednictwem Paysafecard, co u konkurencji często jest standardem.

Legalny polski bukmacher umożliwia więc szybkie doładowanie konta. eTOTO kod bonusowy aktywuje się jednak dopiero po spełnieniu określonych warunków. Chyba że jest to wpłata pierwszego depozytu. Więcej informacji można znaleźć na stronach internetowych firm, które są partnerami eTOTO. Tam także dostępne są bonusy na start eTOTO.

Obsługa klienta

Obsługa klienta

Analizę jakości obsługi klienta w serwisie bukmacherskim należy zacząć od ilości informacji prezentowanych graczom. Zanim użytkownik zdecyduje się na kontakt z biurem obsługi klienta, zazwyczaj szuka informacji na własną rękę w działach pomocy. Jak te zostały przygotowane przez bukmachera eTOTO?

Na stronie eTOTO znajdziemy rozbudowany dział FAQ z odpowiedziami na najczęściej zadawane przez graczy pytania i poradami dotyczącymi korzystania z serwisu. Wszystkie odpowiedzi podzielone zostały na kategorie, co ułatwia szybkie odnalezienie interesującego tematu. Znajdują się tam informacje dotyczące rejestracji nowego konta, wpłat i wypłat środków, zakładów bukmacherskich, bonusów i promocji, a także limitów. Ilość odpowiedzi robi wrażenie, czego niestety nie można powiedzieć o ich długości. O ile w większości wypadków każdemu uda się znaleźć wyczerpujące odpowiedzi, to często są to dość lakoniczne informacje, bez konkretnych szczegółów. Niektóre informacje zdają się także być nieaktualne jak na przykład możliwość wpisania kodu promocyjnego podczas zakładania nowego konta. Po odświeżeniu wyglądu witryny, okno „kod promocyjny” zostało z formularza usunięte.

Kontakt z biurem obsługi klienta

Gdy kontakt z działem obsługi klienta będzie nieunikniony, gracze do dyspozycji mają dwie możliwości. Pierwszą z nich jest klasyczna wiadomość na skrzynkę pocztową [email protected] Natomiast dużo wygodniejszym rozwiązaniem jest dostępny na stronie bukmachera eTOTO czat na żywo z pracownikiem działu pomocy. Czat dostępny jest codziennie w godzinach od 9:00 do 22:00. Na plus zasługuje tutaj czas oczekiwania na połączenie. W naszym teście udało się połączyć z konsultantem dosłownie w kilka sekund, a sama rozmowa była przeprowadzona na najwyższym poziomie i pozwoliła uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania. Co ważne, taka funkcja jest dostępna dla wszystkich zainteresowanych. Tym samym kontakt z bukmacherem mogą nawiązać nawet te osoby, które nie są jeszcze klientami eTOTO.

eTOTO – rejestracja

Procedura rejestracji nowego konta u bukmachera musi być łatwa i szybka. Zbyt duża ilość formalności może odstraszyć nowego klienta już na początku. Dlatego właśnie proces zakładania nowego konta w eTOTO został maksymalnie uproszczony.

eTOTO – rejestracja

Aby zarejestrować nowe konto w eTOTO, wystarczy kliknąć przycisk „Załóż konto” na stronie głównej bukmachera i wypełnić krótki formularz. Ten podzielony został na dwa etapy. W pierwszym nowy gracz podaje tylko swój adres e-mail oraz hasło do tworzonego konta w serwisie bukmachera eTOTO. Tutaj też znajdują się zgody dotyczące pełnoletniości, plików cookies i zapoznania się z regulaminem korzystania z zakładów wzajemnych online.

Na drugim ekranie pojawiają się pola, w które należy wpisać podstawowe dane osobowe. Trzeba przyznać, że bukmacher w tej kwestii nie jest wymagający i wystarczy podać: imię, nazwisko, numer PESEL oraz numer telefonu. Przed odświeżeniem strony na etapie rejestracji gracze mogli także wpisać kod bonusowy. Natomiast po aktualizacji serwisu pole zniknęło, a kod bonusowy zastępuje link polecający z serwisów partnerskich.

Konto tymczasowe, a pełna rejestracja

Opisany powyżej proces rejestracji pozwala utworzyć konto tymczasowe i nie wymaga przesyłania dokumentów potwierdzających dane osobowe gracza. Konto tymczasowe umożliwia wpłacanie środków (maksymalnie do kwoty 4000 PLN) oraz aktywnie obstawiać zakłady bukmacherskie eTOTO. Natomiast aby wypłacić środki konieczne będzie już przeprowadzenia pełnej weryfikacji konta. W tym celu należy przesłać skan lub zdjęcie dowodu osobistego albo paszportu, który potwierdzi dane wpisane podczas zakładania nowego konta.

eTOTO – bonus powitalny

eTOTO - bonus

Bonus na start to najlepszy sposób na zachęcenie nowych graczy do rejestracji konta. Poprzednia promocja eTOTO oferowała niespotykaną u konkurencji wartość procentową bonusu, ale niestety maksymalna do uzyskania w ten sposób kwota była po prostu zbyt mała – 200 PLN na nikim nie robiło większego wrażenia. Na szczęście w 2021 roku bukmacher eTOTO oferuje nowy bonus, który jest dużo bardziej atrakcyjny.

Nowi gracze od marca 2021 roku mogą liczyć w eTOTO na bonus powitalny o wartości 100% wpłacanego pierwszego depozytu. Maksymalna do uzyskania w ten sposób kwota to aż 1500 PLN. W promocji „100% do 1500” udział biorą wpłaty już od złotówki, a jak łatwo policzyć, aby otrzymać maksymalny bonus powitalny, należy wpłacić 1500 PLN – drugie tyle gracz dostaje w formie bonusu. W przypadku wpłacenia wyższej kwoty bonus pozostaje na tym samym poziomie.

Co ważne, aby otrzymać w ETOTO bonus na start, konieczne jest nie tylko zarejestrowanie nowego konta, ale także zweryfikowanie swojej tożsamości.

Jak wypłacić bonus na start?

Aby przenieść środki z konta bonusowego, a następnie wypłacić bonus na wskazane konto bankowe, konieczne jest wykonanie sześciokrotnego obrotu otrzymaną kwotą. Na dokonanie obrotu gracze mają 30 dni, a do puli zaliczają się kupony (pojedyncze lub wielokrotne) z oferty przedmeczowej oraz „na żywo” z kursami nie mniejszymi niż 2.20.

Promocje bukmacherskie w eTOTO dla stałych graczy

Promocje bukmacherskie to nie tylko jednorazowy bonus powitalny, ale także oferta dla stałych, a przede wszystkim aktywnych graczy. To dzięki nim użytkownicy mogą zwiększać swoje wygrane oraz grać o wysokie nagrody pieniężne i rzeczowe. Co dla fanów zakładów sportowych przygotował bukmacher eTOTO? Aktualnie w ofercie nie znajdują się żadne promocje pozwalające zniwelować podatek czy podwyższyć kursy na zakłady bukmacherskie eTOTO. Szkoda, ale na pocieszenie gracze mogą skorzystać z dwóch programów lojalnościowych.

Program lojalnościowy – Etotomania

Jeżeli chodzi o promocje dla stałych graczy, nie sposób pominąć flagowej akcji bukmachera eTOTO. Program lojalnościowy eTOTOMANIA to rzeczywiście wyjątkowa oferta, w ramach której najaktywniejsi gracze mają szansę na zgarnięcie atrakcyjnego bonusu. Program bonusowy Etotomania pozwala wygrywać dosłownie przez cały tydzień, gdyż do każdego dnia przypisane są konkretne nagrody. Każdą aktywność bukmacher eTOTO nagradza punktami, od których zależy wysokość oraz częstotliwość przyznawanych bonusów. Tu trzeba przyznać, że wymagania nie są wygórowane i praktycznie każdy fan zakładów sportowych ma szansę na wygraną. Punkty przyznawane są za postawione i rozliczone zakłady bukmacherskie. Każdy dzień tygodnia podzielony jest na trzy poziomy: brązowy, srebrny oraz złoty – i to od nich zależy wysokość bonusu.

Gracze mogą uzyskać między innymi:

 • freebety na zakład: 5 PLN, 15 PLN oraz 30 PLN,
 • bonusy od wpłaty 50% lub 100%, o wartości do 50 PLN.

Program specjalny – Liga VIP

Liga VIP to program lojalnościowych dedykowany najaktywniejszym i najbardziej wymagającym graczom. Dlatego właśnie udział w nim możliwy jest jedynie na zaproszenie bukmachera. Co brane jest uwagę? Staż gracza w eTOTO, częstotliwość odwiedzin w serwisie, aktywność (m.in. wpłaty depozytów), a także ilość zawieranych zakładów bukmacherskich.

Gracze zaproszeni do programu mogą liczyć na szereg przywilejów. Najważniejsze z nich to:

 • priorytetowe wypłaty środków,
 • osobisty asystent online,
 • bonus na start dla nowych członków Ligi VIP,
 • specjalne oferty i bonusy,
 • bonusy urodzinowe,
 • wyjazdy na mecze, a nawet wakacje!

Co ważne, jeśli gracz uważa, że zasługuje na zaproszenie do ligi VIP, a wciąż takiego nie dostał, może skontaktować się z pracownikami działu poprzez wiadomość e-mail na adres [email protected] To może znacząco przyspieszyć cały proces.

eTOTO – oferta

Analizując ofertę bukmacherską danej firmy, należy wziąć dwa czynniki: ilość rynków zdarzeń oraz wysokość kursów. Tutaj musimy przyznać, że polski bukmacher eTOTO radzi sobie nadzwyczaj dobrze. Firma może pochwalić się naprawdę rozbudowaną ofertą, której fundamentami są zakłady na najpopularniejsze dyscypliny. Jest to przede wszystkim: piłka nożna, siatkówka, hokej na lodzie oraz koszykówka. Na szczęście bukmacher nie zapomina o fanach niszowych dyscyplin, dlatego w jego ofercie znajdują się sporty takie jak: narciarstwo alpejskie, krykiet czy bandy. Gdy do tego dołożymy wyjątkowo wysokie kursy, otrzymamy jedną z najlepszych ofert na polskim rynku. Bukmacher udostępnia sporą ilość rynków, dzięki czemu obstawianie zakładów i wybranych dyscyplin sportowych jest maksymalnie urozmaicone. W zakładach bukmacherskich mogą brać udział jedynie osoby dorosłe i o tym należy pamiętać.

Zakłady sportowe – oferta dyscyplin

Oferta zakładów wzajemnych w eTOTO jest sukcesywnie rozwijana i z pewnością nie można odmówić jej różnorodności. Aktualnie poszerzona oferta pozwala obstawiać prawie 30 różnych dyscyplin sportowych. Oczywiście większą część rynków zdarzeń stanowią najpopularniejsze sporty, takie jak: piłka nożna, siatkówka, piłka ręczna, tenis, hokej na lodzie, boks i MMA. Tutaj w przypadku najpopularniejszych lig oraz turniejów gracze mogą liczyć na rozbudowane rynki zdarzeń, które ilością nie odbiegają od tego, co oferują najwięksi legalni bukmacherzy w Polsce.

Jednak fani sportów uznawanych w naszym kraju za niszowe także nie mają na co narzekać, gdyż z łatwością znajdą zakłady na surtfing, netball, futbol gaelicki, unikokej czy hurling. To wszystko sprawia, że w eTOTO gracze mogą codziennie stawiać kupony, a przy tym nie poddać się monotonii, gdyż naprawdę jest w czym wybierać.

E toto Zakłady Bukmacherskie na żywo

Obstawianie spotkań na żywo, to już stały element świata zakładów sportowych, który wciąż zyskuje na popularności. W tej kwestii bukmacher e TOTO mocno odstawał od konkurencji, ale na szczęście po przebudowie witryny zostało to naprawione. Teraz firma oferuje swoim graczom specjalną podstronę, gdzie użytkownicy znajdą całą ofertę zdarzeń live.

Do podstrony z zakładami na żywo prowadzi bezpośrednio odnośnik na stronie głównej, co znacząco ułatwia nawigację. Po przejściu do sekcji LIVE użytkownicy mają do dyspozycji panel wyświetlający aktualnie dostępne zdarzenia na żywo, które można wygodnie filtrować według dyscypliny sportowej. Dodatkowo, w ostatnim czasie bukmacher zwiększył liczbę spotkań relacjonowanych na żywo, a niektóre wydarzenia są transmitowane bezpośrednio na stronie eTOTO.pl. Co prawda, na razie nie jest ich zbyt dużo, ale traktujemy to jako dobry znak i czekamy na więcej. Na plus zasługuje sama jakość wykonania relacji i jakość transmisji. Jest to duże ułatwienie dla graczy, którzy mogą wygodnie śledzić przebieg rywalizacji.

Na samą ilość zdarzeń na żywo gracze z pewnością nie mogą narzekać. Zwłaszcza gdy mówimy o najpopularniejszych sportach jak piłka nożna, tenis ziemny, koszykówka i siatkówka. Cieszy także dostępność mniej popularnych dyscyplin – tenisa stołowego, hokeja na lodzie, siatkówki plażowej i snookera.

Sporty wirtualne w eTOTO

Sporty wirtualne

Kolejną dobrą zmianą w eTOTO jest wprowadzenie do oferty bukmachera zakładów na sporty wirtualne. To ciesząca się coraz większą popularnością forma rozrywki, która może być ciekawą odskocznią od klasycznego obstawiania wyników sportowych w grach hazardowych.

Emocjonujące sporty wirtualne to nowością w ofercie bukmachera, więc nie możemy oczekiwać wybitnie rozbudowanej oferty. Na ten moment gracze mogą obstawiać wyniki w dwóch dyscyplinach: piłce nożnej (Polska Liga, Puchar Świata, Puchar Mistrzów, Puchar Europy) oraz koszykówce (Liga USA). Sama poziom wykonania gier stoi na całkiem dobrym poziomie – całość działa płynnie, a na jakość grafiki nie możemy narzekać.

Sporty wirtualne opierają się na komputerowych symulacjach meczów i zawodów. Wyniki takich spotkań są generowane losowo przez specjalny algorytm. Dzięki temu obstawianie wirtualnych sportów zapewnia równie dużą dawkę emocji i adrenaliny. Co więcej, zakłady tego typu będą rewelacyjną alternatywą w momencie, gdy harmonogram tradycyjnych zawodów będzie nieco uboższy.

Zakłady specjalne w eTOTO

Zakłady bukmacherskie jednak nie muszą zawsze dotyczyć wydarzeń sportowych. Ciekawym urozmaiceniem oferty są zawsze zakłady specjalne, gdzie gracze mogą obstawiać najbardziej niespodziewane typy – na przykład ilość deszczowych dni w danym miesiącu. Jakie zakłady specjalne oferuje eTOTO?

W porównaniu z największymi graczami na polskim rynku jest to dość uboga oferta. Znajdziemy tu jedynie trzy kategorie: muzyka, rozrywka i sport. W momencie pisania tej recenzji bukmacher oferował tylko pięć zdarzeń. Oto one:

 • Oscary: najlepszy film,
 • Oscary: najlepszy aktor,
 • Oscary: najlepsza aktorka,
 • Eurowizja: zwycięzca konkursu piosenki,
 • Czy Paulo Sousa nadal będzie trenerem reprezentacji Polski po 31.12.2021.

Wysokość kursów bukmacherskich

Szeroka oferta to jednak nie wszystko – liczą się także wysokie kursy. Co prawda, firma eTOTO nie jest obecnie największym z legalnych bukmacherów na rynku, jednak to właśnie ona zapewnia graczom jedne z najwyższych kursów! Wszystko ze względu na niską marżę, którą bukmacher pobiera od każdego zakładu. W porównaniu do innych firm marża pobierana przez eTOTO stoi na wyjątkowo niskim poziomie, za co zdecydowanie należy się duży plus. To z kolei przekłada się na wyższe kursy dostępnych zdarzeń, co pozwala zwiększać ilość wygrywanych pieniędzy z tych samych wydarzeń. Jeżeli więc graczom zależy na wysokich wygranych, powinni bez wątpienia wybrać firmę eTOTO Zakłady Bukmacherskie.

eTOTO – FAQ, czyli najczęściej zadawane pytania

Żeby czerpać maksymalną satysfakcję z obstawiania spotkań, należy najpierw zapoznać się z platformą danego bukmachera. Nowi klienci firmy eTOTO często mają jakieś pytania dotyczące funkcjonowania serwisu eTOTO.pl. Dlatego w tym miejscu warto wyjaśnić kilka najważniejszych kwestii.

Czy e TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. jest legalnym bukmacherem?

Firma eTOTO Zakłady Bukmacherskie należy do grona legalnych bukmacherów. W 2011 roku Ministerstwo Finansów przyznało eTOTO wymaganą licencję na przyjmowanie i obsługę zakładów wzajemnych. Natomiast 28 listopada 2014 roku firma uzyskała kolejne zezwolenie od Ministerstwa Finansów na urządzanie zakładów – eTOTO posiada licencję: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Tym razem dotyczyło ono możliwości obsługiwania zakładów na stronach internetowych. Podsumowując, eTOTO to w pełni polski legalny bukmacher, posiadający wszelkie niezbędne zezwolenia Ministra Finansów. Warto dla pewności sprawdzić sobie stronę internetową, gdzie bukmacher oferuje liczne bonusy na zawieranie zakładów. Znaleźć tam można między innymi kod bonusowy eTOTO.

Należy pamiętać, że na terytorium Polski zakłady wzajemne nie są możliwe do obstawiania w firmach, które nie posiadają licencji Ministerstwa Finansów. Obstawianie w takich zakładach bukmacherskich grozi konsekwencjami prawnymi. Warto więc zawsze sprawdzać, z jakiego serwisu online się korzysta, aby mieć pewność, że gra się u firm, którymi są legalni bukmacherzy.

Czy można założyć konto w eTOTO bez potwierdzania tożsamości?

Tak, prosty formularz rejestracyjny wymaga podania jedynie podstawowych danych osobowych. Po jego wypełnieniu, co zajmuje maksymalnie dwie minuty, gracz może cieszyć się już pełną ofertą bukmachera. Natomiast należy liczyć się z ograniczeniami takiego konta. Wpłaty będą możliwe do łącznej kwoty 4000 PLN, a wypłata środków będzie możliwa dopiero po zweryfikowaniu danych podczas zakładania nowego konta, nawet w przypadku zakładów pojedynczych.

Gdzie znajdę punkty naziemne eTOTO?

Kiedyś firma eTOTO dysponowała rozbudowaną siecią punktów naziemnych. To jednak uległo zmianie w momencie, gdy bukmacher zaczął kłaść nacisk na organizowanie zakładów wzajemnych w internecie. W efekcie liczba dostępnych punktów naziemnych zaczęła spadać. Obecnie na stronie bukmachera widnieje adnotacja, iż punkty stacjonarne eTOTO działają tylko w trzech miastach: Krakowie, Warszawie oraz Białymstoku.

Jakie bonusy dla nowych i stałych graczy znajdują się w ofercie bukmachera eTOTO?

Oferta bonusowa w eTOTO składa się z wielu różnych promocji. Najważniejszym bonusem dla nowych graczy jest bonus od depozytu w wysokości 100%, gdzie maksymalna jego wartość wynosi aż 1500 PLN. Aby skorzystać z bonusu „100% do 1500” nie jest potrzebny żaden kod promocyjny – wystarczy zarejestrować nowe konto oraz potwierdzić tożsamość. Tymczasem stali gracze powinni zwrócić szczególną uwagę na program lojalnościowy eTOTOMANIA. Dzięki niemu każdego dnia można zgarnąć nowe bonusy bukmacherskie. Są to między innymi darmowe zakłady (freebety) oraz dodatkowe środki naliczane w formie bonusu od wpłaty środków. Warto również śledzić informacje w mediach społecznościowych, ponieważ i tam można znaleźć kod bonusowy eTOTO, który ma określony termin. Każdy bonus eTOTO to okazja do tego, aby powiększyć swoje wygrane.

Jakie metody płatności obsługuje eTOTO?

Firma bukmacherska eTOTO obsługuje kilka metod płatności. Podstawową opcją jest wpłata bezpośrednio z karty debetowej/kredytowej Visa lub MasterCard. Dodatkowo gracze mogą dokonywać płatności za pośrednictwem serwisów przelewów ekspresowych DotPay oraz Przelewy24, a także popularnych kodów BLIK.

Jakie są minimalne kwoty wpłat i wypłat środków w eTOTO?

Minimalna kwota wpłaty oraz wypłaty pieniędzy w eTOTO wynosi 1 PLN – niezależnie od wybranej metody płatności.

Ile czasu zajmuje wypłata środków z eTOTO?

Większość wypłat z eTOTO realizowana jest błyskawicznie i najczęściej zlecane są w zaledwie kilka minut.

eTOTO zakłady bukmacherskie – opinie oraz aplikacja mobilna szczegóły

4.5 2 votes
Ocena artykułu
11 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Sprawa z bonusami jak i większości wypadkach – absurdalna. Ja mam wrażenie, że to nawet nie jest bukmacher, a tylko firma marketingowa, która całkowicie zapomniała o podstawowych rzeczach. Kupony live są na tyle słabe, że lepiej z nich nie korzystać. Ale muszę przyznać, iż kursy mają w miarę ok. Ogólne moja ocena 3.5/5

Masz kłopot z obrotem bonusów ponieważ nie czytasz regulaminu. W tym artykule jest jasne rozpisane co masz zrobić i jeśli umiesz grać na zakładach to ani kurs 2.2 ani ilość wymaganego obrotu ci nie odstraszy. Mają naprawdę dobre kursy. Ale pasują na pewno dla stałych graczy.

Co do “zapoznania się z regulaminem” to masz rację ale kurs 2.2 dla obrotu jest naprawdę wysoki. Wejdź do innych buków i się upewnij że jest to baaaardzo wysoki kurs dla bonusów powitalnych. Ogólnie to 1.35…
Warunki obrotu są słabe ale kursy w etoto dobre.

Nie wiem gdzie ty znalazłeś takie kursy. 2.2 to jest klasyczna praktyka. 1.35… ja nawet nie mogę sobie wyobrazić na jakich wydarzeniach są takie kursy, haha
Etoto ma porządną ofertę.

W miarę wysokie kursy. Skomplikowany regulamin. Warunki obrotu kodu bonusowego nie wyglądają dobrze. Ocena 3.5/5.

Ostatnio często obstawiam na sporty wirtualne, tak że bardzo mi zależy na tym, aby bukmacher to miał w swojej ofercie. Chciałam sprawdzić etoto, ale zauważyłam że oni nie mają tego. Więc nie powiem czy ten buk jest dobry czy nie.

Ja też ostatnio obstawiam w większości wypadków na sporty wirtualnie. Niestety zawsze jestem w pracy jak odbywa się transmisja klasycznych dyscyplin. Dla mnie jest bardzo ważne aby mogłam obserwować wydarzenie, dlatego preferuję sporty wirtualnie, których niestety etoto nie posiada.

Wcale jest dobry bukmacher. Szybka rejestracja, porządne promocje itd. Szkoda tylko że nie ma jak obstawiać sporty wirtualne. Ostatnio często robię tam zakłady.

No w 21-m wieku nie mieć możliwości obstawienia sportów wirtualnych to oczywiście gruba wada. Ale z tego powodu że preferuje tradycyjne zdarzenia, jednak mogę zaznaczyć i zalety; dla mnie na pierwszym miejscu znajduje się strona. Ona jest bardzo dobra. Płynna.

Często gram na etoto. Dlatego mogę powiedzieć że to jest jeden z najlepszych w Polsce bukmacherów. Oczywiście są drobne wady, ale nie są one na tyle znaczne. Widzę że tutaj wystawiają swoje oceny, więc też zostawię
Ocena: 4.5

też go tam gram. wygodna strona, kursy ok. ale używam etoto jako dodatkowy
tak że stawię 4