Bonusy powitalne oraz kody promocyjne

BETOMANIA
Kod promocyjny
Ważny do: maj 01, 2022
1600 PLN na start

Bonusy na start to najczęstsza forma promocji jakie oferują bukmacherzy. Ma ona przyciągnąć do konkretnej firmy nowych klientów – zarówno tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z obstawianiem, jak i tych już doświadczonych. Dlatego oferta takich bonusów jest na polskim rynku naprawdę spora.

Kto oferuje bonus na start? U którego bukmachera najlepszy bonus powitalny?

Większość działających legalnie na polskim rynku bukmacherów oferuje bonus powitalny, ale każdy z nich ma inny sposób na wynagrodzenie nowego klienta. Dlatego też bonus na start może się sporo od siebie różnić w zależności od bukmachera, u którego chcemy założyć konto. Przeanalizowaliśmy te obecnie dostępne.

STS – kod promocyjny

Tutaj nowi gracze mogą liczyć na ofertę „PEWNE 1200 PLN NA START”, która jest bonusem od depozytu w wysokości 100% wpłaconej kwoty, aż do 1200 złotych. Aby otrzymać dodatkowe pieniądze należy zaznaczyć odpowiednią zgodę przy rejestracji konta. Ale to nie wszystko. Bonus na start w STS ma więcej zalet – na klientów czeka też freebet w wysokości 25 złotych, który można przeznaczyć na grę. Wystarczy przy rejestracji wpisać kod promocyjny: PEWNE25. Coś dla siebie znajdą też gracze, chcący postawić Betgames – jeśli pierwsze kupony (z kursem minimalnym 1.90) okażą się nietrafione, to na konto depozytowe otrzymamy zwrot stawek przegranych kuponów do wysokości 20 PLN. Na podobne ubezpieczenie mogą liczyć również klienci, którzy obstawią sporty wirtualne.

Fortuna – kod promocyjny

Również Fortuna przygotowała kompleksowy bonus powitalny oraz kod promocyjny. W jego ramach – po dokonaniu pełnej rejestracji – dostaniemy pierwszy zakład bez ryzyka. Jeśli nasz kupon będzie nietrafiony, to dostaniemy zwrot stawki pomniejszony o 12% podatku od gier – maksymalnie 100 PLN. Dodatkowo otrzymamy 2800 punktów FKP (program lojalnościowy), które są równowartością 20 złotych i możemy je przeznaczyć na grę, a wygrane pieniądze wypłacić. Czeka też na nas bonus od depozytu do 2000 PLN. Żeby go otrzymać, musimy w ciągu trzech dni od rejestracji dokonać swojego pierwszego depozytu, a następnie w ciągu czterech dni od wpłaty wnieść zakład. Potem mamy 30 dni na postawienie kuponów (co najmniej trzy zdarzenia i minimalny kurs całkowity 1.60) za czterokrotność pierwszej wpłaty. Wtedy dostaniemy równowartość naszego pierwszego depozytu.

Kod promocyjny Totolotek

Przy rozpoczęciu swojej przygody z Totolotkiem dostaniemy bonus 100% od pierwszego depozytu do maksymalnej kwoty 500 PLN. Na dodatkowe środki przyznane w podobny sposób mogą liczyć ci gracze, którzy zainstalują aplikację i dokonają w niej pierwszej wpłaty – zostanie ona podwojona do wysokości 49 złotych.

LVBET – kod zapewniający bonus na start

Ten bukmacher oferuje nam „Mistrzowski pakiet powitalny”, który nie jest w zasadzie niczym innym jak bonusem od depozytów. Jeśli wpłacimy na początek 50 złotych lub więcej, to otrzymamy 1% naszej wpłaty. Następnie musimy przygotować kupon kombinacyjny na co najmniej trzy zdarzenia o kursie całkowitym minimum 2.50 i minimum 1.25 na każde zdarzenie i można aktywować promocyjny mnożnik x100 – maksymalnie można w ten sposób otrzymać do 1000 złotych. Taki bonus, ale już tylko do 500 złotych można dostać również w przypadku drugiego depozytu. Jeśli ktoś natomiast dokona depozytu mniejszego niż 50 złotych, ale większego niż 10 PLN i wyśle maila do obsługi, to będzie objęty promocją na warunkach opisanych powyżej, ale z mnożnikiem kuponu x10. Gracze zainteresowani sportami wirtualnymi mogą z kolei otrzymać bonus 100% od depozytu do 600 złotych, ale opisane tu promocje się nie łączą – trzeba wybrać jedną.

Kod promocyjny forBET

W forBET nowi klienci dostaną bonus 100% od pierwszej wpłaty do 2000 PLN, a przez pierwsze dwa tygodnie mogą grać bez podatku (kupony z co najmniej 3 zdarzeniami i minimalnym kursem 1.30 każdego z nich). Przy drugim depozycie czeka na nas MaxiZysk, który przy określonych warunkach podnosi wartość wygranego kuponu. Również możesz sprawdzić kod promocyjny ForBET.

TOTALbet

Totalbet podwoi nasz pierwszy depozyt aż do 5000 złotych i oferuje dwa warianty uwalniania pieniędzy, abyśmy mogli je wypłacić. W zależności od wybranego sposobu na konto depozytowe trafia 25% lub 20% – obracać można aż do uwolnienia całości otrzymanych środków.

eWinner

Ten bukmacher na start ma dla nas cashback do 150 złotych. Jeśli pierwszy zakład będzie przegrany, to dostaniemy zwrot stawki pomniejszony o podatek od gier (12%) – do 150 złotych. Możemy też dostać 50% od drugiej wpłaty (do 500 PLN) jeśli zagramy za jej równowartość po kursie nie niższym niż 1.50. Więcej informacji znajdziesz pod tym linkiem – https://betomania.pl/ewinner-kod-promocyjny/.

PZBuk

Tutaj również dostaniemy cashback do 200 PLN w formie darmowego zakładu z wygranymi zwolnionymi z wymogów obrotu. Znajdź kod bonusowy pod tym linkiem.

Betclic

Także w Betclic możemy liczyć na zwrot za pierwszy nietrafiony kupon – do 550 PLN.

Betfan

Betfan z kolei oferuje ubezpieczenie pierwszego zakładu do 100 złotych. Gdy postawimy kupon (minimalny kurs 1.14) i nie trafimy – dostaniemy z powrotem nasze pieniądze pomniejszone o 12%.

Noblebet

Noblebet przygotował dla nowych graczy bonusy od pierwszych trzech depozytów:

  • 100% do 800 PLN od pierwszego
  • 50% do 800 PLN od drugiego
  • zakład bez ryzyka do 50 PLN na sporty wirtualne od trzeciego

BetX

Tutaj nowi klienci mogą dostać bonus od pierwszej wpłaty do 5000 PLN, ale najpierw muszą w określony sposób obrócić wpłaconymi przez siebie pieniędzmi.

Superbet

Superbet oferuje nowym graczom bonus 100% od pierwszej wpłaty do 300 PLN, 100% od drugiej wpłaty do 200 PLN i 100% od trzeciej wpłaty do 100 PLN.