eWinner kod promocyjny, bonus, promocje, zakłady bukmacherskie

WAŻNE: Z dniem 31.03.2023 spółka eWinner zaprzestaje przyjmowanie nowych zakładów oraz nowych depozytów.

Jak wygląda kod promocyjny w eWinner? Legalny bukmacher eWinner oficjalnie rozpoczął swoją działalność we wrześniu 2019 roku. Tym samym jest to jedna z najmłodszych firm bukmacherskich na polskim rynku. Co ciekawe, firma eWinner zakłady bukmacherskie prawdopodobnie będzie działać wyłącznie przez internet, ponieważ jej zarząd nie planuje uruchamiania własnych punktów stacjonarnych. To zaś oznacza, że nowy bukmacher będzie rywalizować z wieloma innymi firmami, które umożliwiają zawieranie zakładów wzajemnych online. W jaki sposób firma eWinner zamierza więc przyciągnąć klientów? Odpowiedź może być tylko jedna – atrakcyjne promocje i bonusy startowe!

ewinner kod

eWinner – kod promocyjny

Nazwa

eWinner

Adres www

eWinner.pl

Bonus od 2 depozytu

50% do 500 PLN

eWinner Kod Promocyjny

BETOMANIA

Bonusy startowe są ważnym aspektem działalności każdego bukmachera. To właśnie takie promocje mają skłonić nowych klientów do założenia konta na danej platformie. Co więcej, czasami gracze mogą uzyskać dodatkowe bonusy za użycie kodu bonusowego podczas rejestracji konta. Jak to wygląda w przypadku firmy eWinner? Czy w trakcie zakładania konta należy wykorzystać eWinner kod promocyjny?

Ocena oferty: 4/5 – grudzień 2023

Jeśli chcesz znaleźć aktualny kod promocyjny eWinner to bardzo dobrze trafiłeś. Uzyskanie większych profitów uatrakcyjnia grę i sprawia, że wygrane są jeszcze wyższe. eWinner kod promocyjny 2022 uaktywnia opcję zakład bez ryzyka o wartości nawet do 160 pln. Jest on dedykowany dla nowych graczy i traktowany jako bonus powitalny. Warto przy tym zaznaczyć, że wyższy zakład bez ryzyka przyciąga znaczną część nowych graczy od konkurencji. Trzeba jednak pamiętać o tym, że legalny bukmacher odtrąca przy tym 12 procent stawki, a więc maksymalny zwrot wynosi w tym przypadku 160 pln. Na uznanie zasługuje z pewnością fakt, że zakład bez ryzyka eWinner pozwala na zwrot w przypadku przegranego kuponu na konto główne i można go od razu wypłacić, co jednak nie zawsze jest takie oczywiste, jeśli chodzi o inne bonusy bukmacherskie.

Co daje eWinner kod promocyjny 2022?

eWinner kod

Grając z naszym kodem promocyjnym eWinner, pojawia się możliwość podwyższenia standardowego bonusu. Zwiększenie bonusu zakład bez ryzyka do 160 pln wymaga jednak tego, aby minimalna stawka na kuponie wyniosła przynajmniej 20 pln, co akurat jest całkiem normalne w przypadku zakładów bukmacherskich. Cashback dotyczy tylko i wyłącznie pierwszego zakładu bez ryzyka na koncie i potencjalna przegrana kwota wraca na depozyt. Wyróżnić jednak należy fakt, że nie ma żadnych wymogów związanych z kuponem. Na próżno tu szukać minimalnych kursów czy też liczby zdarzeń.

Oprócz zakładu bez ryzyka, na nowych graczy czeka inny bonus powitalny. Użytkownicy eWinner sp. z o.o. mogą liczyć na bonus od drugiego depozytu do 500 pln – 50 procent wpłaconych środków do 1000 pln. W przypadku tego bonusu powitalnego, do aktywacji konta z dodatkowymi funduszami, należy obrócić jednokrotnie po kursie min 1.50 pln. Wygląda to nieco gorzej w przypadku warunków wypłaty bonusu, ponieważ gracz musi zagrać sześciokrotnie kuponami z kursem minimalnym 2.50 pln. eWinner sp. z o.o. daje na to trzydzieści dni, a więc nie jest lekko, jednak patrząc z pozytywnej strony to mowa tutaj tylko o dodatkowych środkach. Bonus powitalny eWinner to z pewnością szansa dla nowych graczy, aby mogli już od samego początku się wzbogacić pokaźną sumą pieniędzy. Oczywiście, wiele zależy od tego, czy uda się graczowi odblokować bonus eWinner.

Jak użyć kod promocyjny eWinner?

Omówione zostały już profity i warunki bonusu. Przyszedł więc czas na kwestie praktyczne. Jak zatem wykorzystać kod bonusowy eWinner, aby zakład bez ryzyka się aktywował? Przede wszystkim należy go wpisać w wyznaczonym do tego miejscu. Oczywiście jest to bardzo łatwe i intuicyjne. Kod rejestracyjny należy użyć już w pierwszym kroku zakładania konta użytkownika w eWinner rejestracji. Cały proces wygląda identycznie, jak to mają inne zakłady bukmacherskie. Należy uzupełnić niezbędne dane i zaznaczyć wymagane zgody. Wszystko trwa raptem kilka minut. Bardzo często użytkownicy robią to intuicyjnie, co może się okazać złym działaniem. Kod rejestracyjny może być wpisany tylko w pierwszym kroku zakładania konta. Dzięki temu gracze mogą cieszyć się już od początku bonusem na pierwszy zakład bez ryzyka. eWinner rejestracja to proces szybki, bez zbędnych formalności i co najważniejsze – bezpieczny. Wystarczy podać najważniejsze dane, jak imię i nazwisko, adres, czy numer telefonu i wpisać kod eWinner.

Bonusy u bukmachera eWinner

Czy kod bonusowy jest konieczny do otrzymania bonusu powitalnego? Odpowiedź na postawione pytanie może zaskoczyć niektórych graczy. Dlaczego? Ponieważ eWinner kod promocyjny pozwoli zyskać dodatkowe korzyści, jednak nie jest on całkowicie niezbędny! Wszystko ze względu na to, że legalny bukmacher eWinner ma nieco inne regulacje dotyczące przyznawania bonusu. Już w samym formularzu rejestracyjnym gracz może zaznaczyć okienko „Chcę otrzymać bonus powitalny”. Dzięki temu bukmacher automatycznie przypisze daną ofertę do nowego konta. Oczywiście eWinner kod promocyjny jest tutaj dodatkową zaletą, która zapewnia nieco wyższy eWinner bonus na start. Jednak nawet bez niego każdy gracz może skorzystać z oferty powitalnej! Taką praktykę stosują także inni legalni bukmacherzy, ale nie wszyscy.

eWinner bonus na start

Wiadomo już, że eWinner jest zupełnie nowym bukmacherem na polskim rynku. Być może dlatego zarząd firmy stworzył nieco odmienioną wersję bonusu powitalnego. Takie posunięcie sprawia, iż oferta tego bukmachera wyróżnia się na tle konkurencyjnych serwisów. Na wyróżnienie z pewnością zasługuje wcześniej omówiony bonus powitalny eWinner.

Zwrot za pierwszy zakład do 150 złotych (cashback)

Cashback ewinner

eWinner zakład bez ryzyka, czyli tzw. cashback, to często spotykana forma bonusu startowego. Jego idea jest bardzo prosta, ponieważ gracz może dzięki niemu uzyskać zwrot zagranej stawki, jeżeli postawiony zakład będzie przegrany. Niestety, zdecydowana większość bukmacherów oferuje dość niski cashback, gdyż jego wysokość rzadko kiedy przekracza 100 złotych. Jednak firma eWinner wychodzi z innego założenia, zdając sobie sprawę z tego, że cashback dla nowych graczy jest wyjątkowo atrakcyjnym bonusem na początek. Bukmacher oferuje swoim nowym użytkownikom cashback w wysokości aż 150 pln! Ponadto nie ma tutaj żadnych dodatkowych warunków dotyczących obrotu bonusem. Jedynym wymaganiem ze strony bukmachera jest to, że stawka kuponu objętego cashbackiem musi wynosić przynajmniej 20 złotych. Jeżeli kupon będzie wygrany, gracz może od razu wypłacić pieniądze lub przeznaczyć je na dalszą grę. Wybór należy do niego!

Bonus cashback z kodem promocyjnym w eWinner

eWinner bardzo dobrze przygotował się do wejścia na polski rynek i od samego początku oferuje nowym graczom atrakcyjne, wysokie bonusy powitalne. Po pierwsze zakład bez ryzyka sam w sobie jest już wyjątkowo kuszącą propozycją. Po drugie maksymalny cashback 150 zł z naszym kodem promocyjnym może zostać zwiększony nawet do 160 zł. Istotne jest także to, że otrzymany zwrot trafia na konto depozytowe. Wpłacając drugi raz pieniądze, gracz z kodem promocyjnym zyskuje nawet do 50 procent od wpłaconej kwoty. Trzeba jednak pamiętać o tym, aby podczas rejestracji zaznaczyć opcję “chcę otrzymać bonus powitalny”. Kod promocyjny, który należy wpisać na stronie eWinner, aby zdobyć bonus od bukmachera.

Bonus od depozytu w eWinner do 500 PLN

Sama obecność bonusu od depozytu w ofercie powitalnej nie jest niczym zaskakującym – to zdecydowanie najpopularniejszy rodzaj promocji dla nowych graczy. Niemniej legalny bukmacher eWinner postawił na nieco inny model tej promocji. Otóż gracz nie otrzymuje bonusu za pierwszy zakład, ale dopiero od drugiego depozytu wpłacanego na swoje konto depozyt. Drugi depozyt nagradzany jest bonusem o wartości do 500 złotych.

Depozyt promocyjny to ciekawe rozwiązanie, które pozwala zyskać graczom jeszcze więcej środków na obstawianie zakładów bukmacherskich. Nie wszystkim jednak są znane dokładne jego wymogi. Otóż użytkownik, którego interesuje bonus na start od depozytu, musi dokonać drugiej wpłaty na konto depozytowe, a wtedy może odebrać bonus eWinner o wartości 50 procent od wpłaconej kwoty – maksymalnie do 500 pln dodawanych na konto bonusowe. Minimalna kwota drugiego depozytu powinna wynosić przynajmniej 20 zł, wtedy gracz otrzymuje dodatkowe 10 zł. Wychodzi więc na to, że aby dostać 500 zł, należy wpłacić 1000 zł. Warunkiem, jaki musi zostać spełniony, to zagranie za równowartość wpłaty z kursem co najmniej 1.50, co może być zawarte w kilku zakładach. Otrzymany bonus startowy od depozytu gotowy będzie do wypłaty po uprzednim sześciokrotnym obrocie nim z kursem minimalnym 2.50. Bonus od drugiego depozytu mają nie wszyscy legalni bukmacherzy. eWinner jest jednym z tych, którzy w ten sposób starają się urozmaicić swoją ofertę.

Pozostałe promocje eWinner

Oferta startowa w eWinner obejmuje więc dwa różne bonusy. Na szczęście nie są to wszystkie dostępne promocje! W ofercie eWinner można bowiem znaleźć również wysoki bonus powitalny o zupełnie innej specyfice.

3 X 25 PLN Freebet – Postaw na żużel

Jednym z nich jest choćby eWinner freebet. Darmowy zakład nie stanowi jednak elementu promocji powitalnej, albowiem mogą z niego skorzystać tylko gracze obstawiający żużel! Wynika to z faktu, że eWinner sponsoruje rozgrywki Speedway Ekstraligi. Toteż promowanie tej dyscypliny stanowi w tym przypadku naturalną kolej rzeczy. Każdy z graczy może otrzymać maksymalnie trzy freebety, zatem łączna kwota bonusu to 75 złotych. Aby otrzymać darmowy zakład, gracze muszą spełnić kilka warunków:

  • Przede wszystkim muszą oni obstawić na jednym kuponie co najmniej dwa typy dotyczące żużla.
  • Łączny kurs takiego kuponu powinien być wyższy niż 2,49 pln. Tylko wtedy bukmacher przyzna graczowi dodatkowy freebet o wartości 25 pln.
  • Opisany eWinner bonus bez depozytu jest ważny tylko przez 24 godziny od momentu przyznania. Co istotne, taki freebet można wykorzystać tylko podczas obstawiania spotkań na żywo (live) w aplikacji mobilnej eWinner!

Freebet 25 PLN Futbol totalny – bonus eWinner 50 pln co weekend

Oprócz bonusu od depozytu i kodu promocyjnego eWinner organizuje także cykliczne promocje piłkarskie, w których każdy gracz może wyciągnąć z zakładów bukmacherskich do 50 pln bonusu. W celu skorzystania z nich należy w sobotę lub niedzielę kupon z przynajmniej dwoma zdarzeniami piłkarskimi, z łącznym kursem 2.50 i stawką równą 49 pln. Tego samego dnia otrzymuje się promocyjny freebet, a więc można odebrać bonus w wysokości 25 zł.

Co istotne, przyznany eWinner bonus należy wykorzystać w ciągu 24 godzin w aplikacji mobilnej, na dowolny kupon (SOLO i AKO) na żywo z kursem minimalnym 1.50, jednak nie większym niż 10.00. Wygrana z darmowego zakładu nie podlega obrotowi. Z bonus eWinner można skorzystać w soboty i niedziele, zatem użytkownik ma szansę na zdobycie dwóch freebetów 25 zł, czyli łącznie 50 złotych na darmowe zakłady bukmacherskie eWinner co weekend.

Freebet za każdego gola

Na tym freebety w ofercie bukmachera eWinner się jednak nie kończą! Bukmacher przygotował specjalną promocję dla wszystkich fanów piłkarskiej drugiej ligi, gdzie każdego gola nagradza 1 pln w formie freebetu. Jak to działa? Aby wziąć udział w promocji, gracz musi postawić kupon AKO (z zakładami 1X2) na wszystkie spotkania danej kolejki piłkarskiej eWinner 2. ligi. Minimalna stawka zakładu umożliwiającego zgarnięcie bonusu to 20 pln. Po zakończeniu kolejki bukmacher przypisuje do konta gracza freebet, którego wartość wyliczana jest na podstawie ilości strzelonych bramek. Przykładowo pięć goli oznacza freebet na 5 pln. Na wykorzystanie bonusu gracz ma 7 dni i może to zrobić na dowolnym kuponie SOLO lub AKO. Kurs takiego kuponu musi wynosić nie mniej niż 2.50.

Combo dnia – podwyższone kursy na najciekawsze spotkania

Promocja „Combo dnia” co prawda nie przekłada się na otrzymanie freebetu czy dodatkowych środków na obstawianie meczów, ale realnie może zwiększyć wygraną z kuponu. Combo dnia to promocja, w ramach której bukmacher podwyższa kursy na wybrane, najpopularniejsze zakłady sportowe. Najczęściej w promocji udział biorą topowe spotkania Ligi Mistrzów czy najciekawsze mecze najlepszej koszykarskiej ligi na świecie – NBA. Jak sama nazwa wskazuje, promocja zmienia się codziennie, a aktualne spotkania z podwyższonymi kursami gracze znajdą w zakładce „Popularne” na stronie eWinner.

Promocje na esport i sporty wirtualne

Bukmacher eWinner jednoznacznie kojarzy się nam z klasycznymi sportami, między innymi dzięki sponsorowaniu rozgrywek piłkarskich czy żużla. Jednak to nie znaczy, że osoby odpowiedzialne za przygotowywanie oferty promocyjnej zapominają o graczach, którzy chcą stawiać zakłady na wyniki zdarzeń cyfrowych. Dla fanów esportu i sportów wirtualnych eWinner przygotował dwie osobne promocje na grę bez podatku:

Wirtualne poniedziałki bez podatku

Gra bez podatku to jedna z ciekawszych propozycji dla aktywnych fanów zakładów bukmacherskich. To jedna z tych opcji, która realnie przekłada się na wysokości wygranych pieniędzy. Taką szansę firma „eWinner zakłady bukmacherskie” oferuje między innymi na zdarzenia z oferty sportów wirtualnych. Aby z niej skorzystać, wystarczy w każdy poniedziałek postawić kupon z minimum trzema zdarzeniami z oferty eWinner na sporty wirtualne, a jest z czego wybierać, gdyż eWinner przygotował dla swoich graczy aż 30 rynków! W przypadku wygranej bukmacher wypłaca na konto gracza 100% wygranej, bez pomniejszania kwoty o wartość podatku.

Esport bez podatku 24/7

Esport bez podatku 24/7

Fani esportu też znajdą tutaj coś dla siebie. W przeciwieństwie jednak do promocji na sporty wirtualne „esport bez podatku” działa przez cały tydzień! Aby zagrać kupon i zgarnąć wygraną bez konieczności odprowadzania jej części do Ministerstwa Finansów, wystarczy zagrać w eWinner zakłady na trzy zdarzenia esportowe z kursami minimalnymi w wysokości 1.20. Gdy postawiony przez gracza okaże się wygrany, eWinner wypłaci na główne konto użytkownika pełną wygraną, niepomniejszoną o podatek! Promocja jest tym bardziej atrakcyjna, gdyż eWinner stale rozwija swoją ofertę na komputerowe rozgrywki. Już teraz gracze mogą typować wyniki w grach takich jak Dota 2, Rainbow Six czy Overwatch.

Standardowa oferta dla stałych graczy

eWinner bonusy to nie tylko kod promocyjny i zakład bez ryzyka, ale także szerokie możliwości obstawiania zdarzeń. Bardzo ważnym elementem są zakłady na żywo. W przypadku eWinner można obstawiać piłkę nożną, siatkówkę, tenis, koszykówkę, hokej na lodzie i wiele innych. Wchodząc w dane zdarzenie, gracz widzi świetnie opracowaną grafikę i wizualizację, a także statystyki aktualizowane na bieżąco. Dla nowych użytkowników świetną informacją jest to, że eWinner bonusy od depozytu, czy też promocyjny eWinner kod można użyć podczas obstawiania zakładów live.

Kolejną opcją są sporty wirtualne, które można znaleźć na stronie internetowej oraz w aplikacji mobilnej. Sekcja virtuali jest czytelna i przejrzysta, jednak nieco długo się ładuje na wersji mobilnej. Warto jednak wyróżnić ją za dwa elementy – jakość symulacji, która jest naprawdę dobra oraz liczba rynków zdarzeń, która jest bardzo duża. Ciężko bowiem znaleźć bukmachera, który ma w swojej ofercie aż 30 rynków sportów wirtualnych. Także eSporty można znaleźć w ofercie eWinner. Początkowo była ona mocno ograniczona, jednak z czasem zaczęto ją wzbogacać o coraz to nowsze pozycje. Obecnie poza Counter Strike i League of Legends można typować wyniki meczów w Dota 2, Overwatch, Rainbow Six, Rocket League oraz King of Glory.

Aplikacja mobilna eWinner – zakłady bukmacherskie w każdym miejscu o każdej porze

eWinner bonus od depozytu czeka także w aplikacji mobilnej, która dostępna jest na urządzenia z systemem iOS i Android. Oczywiście jest to standard w obecnych czasach, aby każdy bukmacher posiadał taką aplikację. Zdecydowana większość graczy korzysta z urządzeń mobilnych, dzięki którym może szybko wytypować wynik konkretnego zdarzenia. eWinner bonus powitalny można wykorzystać obstawiając zakłady bukmacherskie przez telefon. eWinner aplikacja mobilna udostępnia bonusy, kod promocyjny, zakłady na żywo, wirtualne sporty, różne metody płatności i zakłady przedmeczowe. Typy bukmacherskie można stawiać na piłkę nożną, tenis ziemny i inne sporty. Z pewnością uatrakcyjnieniem jest kod bonusowy 660 pln, jednak aby odebrać bonus, niezbędny jest jednokrotny obrót depozytu z kursem min 1.50 pln, sześciokrotny obrót środkami bonusowymi na kuponie z kursem minimalnym 2.50 pln. Kody promocyjne eWinner należy wpisywać w wyznaczonym do tego miejscu. Oczywiście nie jest to nic trudnego, gdyż takie okno znajduje się już w pierwszym etapie rejestracji konta. Na bonusy powitalne składa się bonus od depozytu do 500 pln oraz zakład bez ryzyka 160 pln.

eWinner – szeroka oferta zakładów wzajemnych

eWinner bonusy to nie tylko kod promocyjny i zakład bez ryzyka, ale także szerokie możliwości obstawiania zdarzeń. Bardzo ważnym elementem są zakłady na żywo. W przypadku eWinner można obstawiać piłkę nożną, siatkówkę, tenis, koszykówkę, hokej na lodzie i wiele innych. Wchodząc w dane zdarzenie, gracz widzi świetnie opracowaną grafikę i wizualizację, a także statystyki aktualizowane na bieżąco. Dla nowych użytkowników świetną informacją jest to, że eWinner bonusy od depozytu, czy też promocyjny eWinner kod można użyć podczas obstawiania zakładów live.

Kolejną opcją są sporty wirtualne, które można znaleźć na stronie internetowej oraz w aplikacji mobilnej. Sekcja virtuali jest czytelna i przejrzysta, jednak nieco długo się ładuje na wersji mobilnej. Warto jednak wyróżnić ją za dwa elementy – jakość symulacji, która jest naprawdę dobra oraz liczba rynków zdarzeń, która jest bardzo duża. Ciężko bowiem znaleźć bukmachera, który ma w swojej ofercie aż 30 rynków sportów wirtualnych. Także eSporty można znaleźć w ofercie eWinner. Początkowo była ona mocno ograniczona, jednak z czasem zaczęto ją wzbogacać o coraz to nowsze pozycje. Obecnie poza Counter Strike i League of Legends można typować wyniki meczów w Dota 2, Overwatch, Rainbow Six, Rocket League oraz King of Glory.

eWinner – opinie i jak długo jest ważny kod promocyjny

eWinner kod promocyjny obowiązuje w 2022 roku, po tym czasie warunki promocji mogą ulec zmianie. Z naszym kodem promocyjnym można zyskać nawet do 660 zł bonusu. Wpisując kod podczas rejestracji, gracz ma gwarancję, że otrzyma wyższe bonusy powitalne, zarówno w przypadku drugiej wpłaty na konto depozytowe, jak i zawierając pierwszy zakład bez ryzyka. Ogólna opinia o eWinner jest bardzo pozytywna. Mimo że początkowo oferta nie była zbyt imponująca, to z każdym miesiącem rozwoju bukmacher poprawiał swoją ofertę. Na uwagę zdecydowanie zasługuje kod promocyjny eWinner, który daje wysokie gratyfikacje. Ponadto oferta standardowa dla lojalnych użytkowników jest równie imponująca. Ciężko w tym przypadku doszukiwać się jakichś negatywów. eWinner to z pewnością firma, w której warto zacząć obstawiać zdarzenia sportowe. Co istotne, nowością jest custom bet, który pozwala wysłać do analityków własne propozycje wydarzeń wraz ze stawkami.

Oferta eWinner jest bogata w różne dyscypliny sportu, jednak dla niektórych minusem może być fakt, że gracze mają do dyspozycji mało wydarzeń e-Sportowych i w porównaniu do innych firm zakładów bukmacherskich niewiele rynków zdarzeń. Na plus z pewnością trzeba jeszcze zaliczyć eWinner bonus powitalny, który składa się z bonusu od depozytu i zakładu bez ryzyka, a także coraz częściej pojawiające się promocje dla stałych klientów. Również trzeba tutaj wspomnieć o custom bet, czyli rozwiązaniu, którego nie spotka się u innych bukmacherów. Niestety, ale zakład bez ryzyka, czy bonusy od depozytu nie łączą się z tą promocją.

eWinner ma z pewnością wszelkie zadatki na to, aby w przyszłości stać się liderem na rynku bukmacherskim w Polsce. Wiele zależy jednak od tego, czy jego oferta zostanie jeszcze bardziej rozbudowana, czy nie. Wiele z pewnością może dać współpraca ze znanymi osobistościami sportu. Ambasadorem eWinner jest między innymi Marcin Gortat. Jak rozwinie się sytuacja tego bukmachera na rynku w przyszłości? O tym pewnie przekonamy się niedługo, ponieważ niektórym firmom za kilka lat upłynie ważność licencji na organizowanie zakładów wzajemnych w naszym kraju i mogą nastąpić pewne roszady.

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Dla niektórych graczy eWinner może być pierwszym bukmacherem, u którego założą swoje konto. Takie osoby z reguły mają wiele pytań dotyczących całej oferty bukmachera. O czym szczególnie należy pamiętać?

Czy eWinner oferuje możliwość założenia konta tymczasowego bez potwierdzania tożsamości?

Oczywiście! Tak jak większość legalnie działających bukmacherów, również eWinner daje możliwość ekspresowej rejestracji konta tymczasowego bez konieczności potwierdzania swojej tożsamości. Należy jednak pamiętać o tym, że takie konto działa w ograniczonym zakresie usług: gracz nie może wpłacić depozytu większego niż 5000 złotych, a także nie będzie mógł wypłacić wygranych pieniędzy. eWinner graczom korzystającym z konta tymczasowego daje 28 dni na dokończenie pełnej rejestracji i przejście na konto stałe betKonto. W przeciwnym razie po upływie 28 dni konto tymczasowe zostanie wyłączone z możliwości obstawiania zakładów.

Jak przejść z konta tymczasowego na stałe betKonto?

Aby aktywować pełnoprawne konto w serwisie bukmachera, należy wypełnić wszystkie pola formularza, podając dane takie jak numer PESEL, seria i numer dokumentu tożsamości, czy miejsce zamieszkania. Dodatkowo w celu potwierdzenia tożsamości konieczne będzie przesłanie kolorowego skanu albo fotografii dowodu osobistego lub paszportu. Ostatnim krokiem jest podanie danych należącego do gracza polskiego rachunku w banku (konto bankowe w formacie IBAN). Po zweryfikowaniu danych przez pracowników eWinner konto tymczasowe zostanie przekształcone w konto stałe betKonto.

Czy eWinner oferuje bonus bez depozytu?

Tak, eWinner oferuje graczom możliwość otrzymania trzech freebetów na łączną kwotę 75 złotych! Jednakże trzeba podkreślić, iż w tym wypadku eWinner freebet nie jest przyznawany w ramach oferty powitalnej. Taki bonus stanowi nagrodę dla graczy, którzy zagrają kupon za 49 pln, zawierający przynajmniej dwa typy z oferty zdarzeń na żużel. Wówczas na ich konto trafi freebet o wartości 25 pln do wykorzystania w aplikacji na urządzenia mobilne w ciągu 24 godzin na dowolne zakłady live.

Co wchodzi w skład bonusu na start w eWinner?

Aktualna promocja startowa w eWinner obejmuje dwa bonusy:

  • cashback w wysokości 150 pln;
  • bonus od depozytu do 500 pln.

Jeżeli jednak gracz posiada eWinner kod promocyjny, bukmacher może zapewnić mu dodatkowe korzyści za założenie konta.

Jakie są warunki obrotu bonusem powitalnym?

Jeżeli chodzi o cashback, zasady są bardzo proste. Gracz odzyskuje stawkę w razie przegranej, natomiast ewentualną wygraną zachowuje dla siebie. Takie środki można więc od razu wypłacić lub wykorzystać na dalszą grę. W przypadku bonusu od wpłaty gracz musi wykonać 6-krotny obrót przyznanymi środkami. Do obrotu będą wliczane wszystkie zakłady z kursem wynoszącym przynajmniej 2,50 pln.

To, jak skorzystać z darmowego zakładu bez ryzyka najczęściej interesuje graczy. W zakładach bukmacherskich eWinner sprawa jest jasna i oczywista. Aby otrzymać maksymalny zwrot z zakładów wzajemnych, należy podczas rejestracji wpisać kod bonusowy, a następnie obstawić pierwszy w eWinner zakład. Jeśli okaże się wygrany, to cała pula trafia na konto gracza. Natomiast w przypadku przegranej, na jego konto wraca postawiona kwota. Warto także dodać, że już na starcie gracz będzie usatysfakcjonowany, ponieważ eWinner daje bonus bez obrotu, czyli nie trzeba obstawiać kilkukrotnie kuponów. Cashback w eWinner jest więc niezwykle bezpieczny. Pierwszy kupon można obstawić dowolnie i za dowolną kwotę pln. Podsumowując, pierwszy kod bonusowy nie podlega obrotowi, a jak wygląda sprawa z bonusem od depozytu? W tym przypadku eWinner nie jest już tak rozrzutny. Po przyznanym promocji warunki bonusu są takie, że wymaga on obrotu. O ile zwrot za pierwszy kupon nie jest kłopotliwy, to w przypadku drugiej opcji robią się pewne komplikacje. Mając konto depozytowe i robiąc już drugi depozyt, można otrzymać bonus 50 procent, ale niezbędne jest dokonanie sześciokrotnego obrotu z minimalnym kursem 2.50 pln.

Jaki jest aktualny kod promocyjny eWinner?

Kod promocyjny dla nowych graczy w eWinner na rok 2022 to BETOMANIA. Dzięki niemu standardowy bonus na zakład bez ryzyka wzrasta do 160 pln, a drugi depozyt nagradzany jest darmowymi środkami, które doliczane są do konta bonusowego gracza.

Jak zarejestrować konto z kodem promocyjnym eWinner?

Na stronie bukmachera eWinner gracze nie muszą specjalnie szukać osobnego okna na wpisanie kodu promocyjnego. Po kliknięciu przycisku „zarejestruj się” na stronie głównej, użytkownik zostaje przekierowany do krótkiego formularza, gdzie należy podać adres e-mail i numer telefonu. To właśnie tutaj znajduje się także miejsce, gdzie można wpisać kod bonusowy eWinner zwiększający standardowy bonus dla nowych graczy.

Czy kod promocyjny działa w aplikacji mobilnej eWinner?

Tak! Wszystkie aktywne w eWinner bonusy powitalne dostępne są także w aplikacji eWinner, którą gracze mogą zainstalować na urządzeniach mobilnych z systemami Android lub iOS. Co ważne, kompletny proces rejestracji także dostępny jest z poziomu aplikacji mobilnej eWinner. Już na pierwszym ekranie formularza rejestracyjnego, gdzie znajdują się okienka na podanie adresu e-mail, hasła i numeru telefonu, znajdujemy także specjalne miejsce na wpisanie kodu promocyjnego. Czy warto ją zainstalować? Zdecydowanie tak! Aplikacja eWinner to w pełni funkcjonalna wersja serwisu bukmachera, z tym że dostosowana do ekranów mobilnych urządzeń. Dzięki niej gracze mogą korzystać pełnej oferty przedmeczowej i na żywo, odbierać bonusy, sprawdzać wyniki interesujących spotkań, a nawet wpłacać i wypłacać gotówkę.

Co to jest custom bet w eWinner?

eWinner wyróżnia się na rynku działających w Polsce firm bukmacherskich nie tylko wyjątkowo atrakcyjnym pakietem bonusów powitalnych, czy rozbudowaną ofertą zdarzeń, ale także unikatową i innowacyjną funkcjonalnością – Custom Bet.

Custom Bet to opcja, dzięki której każdy użytkownik eWinner może zaproponować bukmacherowi swój własny zakład. W tym celu wystarczy głosić swój pomysł poprzez wiadomość wysyłaną za pośrednictwem specjalnego formularza ze strony internetowej eWinner. Tam gracz podaje datę wydarzenia, rodzaj i typ danego zdarzenia, oraz samą propozycję zakładu. eWinner rozpatruje takie wniosku w ciągu dwunastu godzin i w odpowiedzi do gracza informuje, czy propozycja wejdzie do oferty bukmachera. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia wniosku eWinner ustanawia kursy na dane zdarzenie i upublicznia zakład. Co ciekawe, zakłady mogą dotyczyć praktycznie każdej dyscypliny sportowej, ale także na zakłady specjalne dotyczące wydarzeń kulturalnych czy społecznych.

Custom bet to oferta, jakiej nie mają inni legalni bukmacherzy poza eWinner. Grać w nią mogą tylko i wyłącznie użytkownicy zarejestrowanie u eWinner. Zakład bez ryzyka i dodatkowe kody bonusowe się jednak nie wliczają w tę ofertę, co nie zmienia faktu, że jest to dosyć innowacyjne rozwiązanie. Custom bet z pewnością pozwoli bukmacherowi wybić się ponad konkurencję na rynku. Warto śledzić ofertę tej firmy, ponieważ może nas czymś jeszcze zaskoczyć, patrząc na pomysłowość włodarzy eWinner.

W jaki sposób można zasilić betKonto?

Każdy gracz po zalogowaniu i przejściu do sekcji „Wpłata” ma możliwość wpłacenia depozytu w najwygodniejszy dla siebie sposób. eWinner obsługuje wpłaty dokonywane za pomocą wygodnego systemu Pay-By-Link, kodów blik oraz wszystkim dobrze znanych szybkich przelewów.

Jakie są minimalne kwoty wpłat i wypłat w eWinner?

Minimalna kwota wpłacanego do eWinner depozytu to tylko 1 PLN. W przypadku wypłaty zgromadzonych środków kwota minimalna wynosi 20 złotych.

Ocena

Dziennikarz sportowy i redaktor, były piłkarz z 10-letnim doświadczeniem na różnych szczeblach rozgrywkowych. Trenował także Futsal i Beach Soccer. Nie obce są mu rozgrywki koszykówki, piłki ręcznej, a także turnieje snookera. Fan obstawiania zakładów bukmacherskich. Biegacz amator z życiówką 40:11 min na 10 km. W przeszłości także prowadził audycje radiowe związane z kobiecą piłką nożną.

Subscribe
Powiadom o
16 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

O, warunki obrotu kodu promocyjnego przypominają chyba Betclic. Chodzi mi o wpłatę. Też jest niby rozrzutny, ale jak sprawa dochodzi do realizacji to mamy do czynienia „ciekawy” warunek: sześciokrotny zakład z kursem min 2.5. W sumie nie jest to aż tak odstraszające, ale dla nowych graczy może być niespodzianką

minimalny kurs 2.5? No i typowa w ostatnich czasach sytuacja, gdy bukmacher, wchodzący na rynek Polski, uważa, że 6-krotny obrót i wysoki kurs – jest to podstawa sukcesu. Weźcie zróbcie kurs 1.3 i liczbę wymaganego obrotu zmniejszcie i będziecie mieli jakąkolwiek szansę. Możecie nie dziękować za darmową poradę xd

Typowy dla polskiego buka kod. Wysoki kurs, duża liczba wymaganego obrotu itd. Już się przyzwyczaiłem do tego więc nawet się nie dziwię ich regulaminu. Stałe gracze w stanie łatwo wykorzystać ten bonus.

Nie podoba mi się ten buk. Zwłaszcza warunki obrotu kodu promocyjnego. Wysoki kurs. 6-krotny obrót?? – jest to bardzo dużo, muszę podziękować.

Ciekawy bukmacher z ciekawą promocją. Wysoki kurs 2.5 i duża liczba wymaganego obrotu (6) jest to naprawdę sporo. Nie wiem dla kogo jest ta oferta, ale na pewno nie dla nowych użytkowników. Osobiście ja nie jestem w stanie ogarnąć ten kod.

Oferta mi się nie podoba, ale kod promocyjny zwiększa zakład bez ryzyka do 160 pln i to jest fajne. Warunki obrotu dość wymagające. Jeśli z kursem 2.5 można sobie poradzić, to z ilością obrotu – wątpię. Polecam poszukać mniej wymagających bukmacherów.

Uuuuu, coś dużo wymaga ten buk za swój “bonus”. Sześciokrotny obrót i to z kursem 2.5 – dziękuję, do widzenia, powodzenia.

Ilość wymaganego obrotu jest naprawdę wysoka, ale sam kurs jest w miarę ok. Nie powiem że 2.5 jest jakimś ogromnym. Dla tych, kto często gra jest to akurat dobra oferta. Tak że można polecać ale bardziej graczom z doświadczeniem.

Warunki obrotu są bardzo wymagające. Kurs 2.5 i 6-krotny obrót – na pewno nie dla początkujących. Więc bym nie powiedział że to jest dobra oferta powitalna

Właśnie!
To jest tylko bonus, ale w żadnym razie nie jest on powitalnym. Jest to bardziej oferta dla stałych graczy. Przynajmniej mi się nie udało skorzystać z tej oferty, chociaż mam doświadczenie w zakładach.

Ciekawe promocje. Ale zbyt skomplikowane warunki obrotu, jak dla mnie. Jeśli kurs jest jeszcze w miarę ok, to ilość wymaganych obrotów – przesada.

Warunki słabe. Bardzo słabe. Nie wiem kto się zgodzi na sześciokrotny obrót z kursem 2.5… Tym bardziej że proponowana kwota nie jest aż tak wysoka.

Coś słabo. Ja bym to nie nazwał bonusem, bo zbyt dużo wymagają dla jego obrotu. Jak coś, to porównywam z STS

No to w takim razie i nie nazywaj. Nikt cię nie zmusza dokonywać tego obrotu. Dają darmowe środki z minimalnym wymogiem i nawet tutaj znajdzie się niezadowolona osoba………….Jestem w szoku.

No ja bym też nie powiedział, że warunki podobnego rodzaju można opisać słowem “niewymagające”. Romuald po prostu porównał dwie oferty, a ty zaczynasz płakać – super mądra decyzja 🙂

Jak coś, to kod betomania został mi poprawnie aktywowany. Tak że tu możecie się nie martwić. Co do samej oferty, uważam że można było zrobić warunki obrotu trochę łagodniejszymi. Ale na pewno są ludzie, komu się udało go obrócić.