eWinner zakłady bukmacherskie – kod promocyjny, bonus, promocje

Zaktualizowano 6 kwietnia 2021

Legalny bukmacher eWinner oficjalnie rozpoczął swoją działalność we wrześniu 2019 roku. Tym samym jest to jedna z najmłodszych firm bukmacherskich na polskim rynku. Co ciekawe, firma eWinner prawdopodobnie będzie działać wyłącznie przez internet, ponieważ jej zarząd nie planuje uruchamiania własnych punktów stacjonarnych. To zaś oznacza, że nowy bukmacher będzie rywalizować z wieloma innymi firmami, które umożliwiają obstawianie meczów online. W jaki sposób firma eWinner zamierza więc przyciągnąć klientów? Odpowiedź może być tylko jedna – atrakcyjne promocje i bonusy startowe!

ewinner kod promocyjny

eWinner – kod promocyjny

Nazwa

eWinner

Adres www

eWinner.pl

Bonus od 2 depozytu

50% do 500 PLN

eWinner Kod Promocyjny

EWINVIP

Bonusy startowe są ważnym aspektem działalności każdego bukmachera. To właśnie takie promocje mają skłonić nowych klientów do założenia konta na danej platformie. Co więcej, czasami gracze mogą uzyskać dodatkowe bonusy za użycie kodu bonusowego podczas rejestracji konta. Jak to wygląda w przypadku firmy eWinner? Czy w trakcie zakładania konta należy wykorzystać eWinner kod promocyjny?

Ocena oferty: 4/5 – Kwiecień 2021

Jeśli poszukujesz kodu promocyjnego od eWinner to bardzo dobrze trafiłeś. Uzyskanie większych profitów uatrakcyjnia grę i sprawia, że wygrane są jeszcze wyższe. eWinner kod promocyjny 2021 uaktywnia opcję zakład bez ryzyka nawet do 155 pln. Jest on dedykowany dla nowych graczy i traktowany jako bonus powitalny. Warto przy tym zaznaczyć, że wyższy zakład bez ryzyka przyciąga znaczną część nowych graczy od konkurencji. Trzeba jednak pamiętać o tym, że legalny bukmacher odtrąca przy tym 12 procent stawki, a więc maksymalny zwrot wynosi w tym przypadku 155 pln. Na uznanie zasługuje z pewnością fakt, że zakład bez ryzyka eWinner pozwala na zwrot w przypadku przegranego kupony na konto główne i można go od razu wypłacić, co jednak nie zawsze jest takie oczywiste, jeśli chodzi o inne bonusy bukmacherskie.

Co daje eWinner kod promocyjny 2021?

eWinner kod

Grając z naszym kodem promocyjnym eWinner zakład bez ryzyka, istnieje możliwość jego podwyższenia. Zakład bez ryzyka do 155 pln wymaga jednak tego, aby minimalna stawka na kuponie wyniosła przynajmniej 20 pln, co akurat jest normalny w przypadku zakładów bukmacherskich. Cashback dotyczy tylko i wyłącznie pierwszego zakładu na koncie i potencjalna przegrana kwota wraca na depozyt. Wyróżnić jednak należy fakt, że nie ma żadnych wymogów związanych z kuponem. Na próżno tu szukać minimalnych kursów czy też liczby zdarzeń. Oprócz zakładu bez ryzyka, na nowych graczy czeka inny bonus powitalny. Użytkownicy eWinner sp. z o.o. mogą liczyć na bonus od drugiego depozytu do 500 pln – 50 procent wpłaconych środków do 1000 pln. W przypadku tego bonusu powitalnego, do aktywacji konta z dodatkowymi funduszami, należy obrócić jednokrotnie po kursie min 1.50 pln. Wygląda to nieco gorzej w przypadku bonusu, ponieważ gracz musi zagrać sześciokrotnie kuponami z kursem minimalnym 2.50 pln. eWinner sp. z o.o. daje na to trzydzieści dni, a więc nie jest lekko, jednak patrząc z pozytywnej strony to mowa tutaj tylko o dodatkowych środkach.

Jak użyć kod promocyjny eWinner?

Omówione zostały już profity i warunki bonusu. Przyszedł więc czas na kwestie praktyczne. Jak więc użyć kod promocyjny eWinner, aby zakład bez ryzyka się aktywował? Przede wszystkim należy go wpisać w wyznaczonym do tego miejscu. Oczywiście jest to bardzo łatwe i intuicyjne. Kod rejestracyjny należy użyć już w pierwszym kroku zakładania konta użytkownika. Cały proces wygląda identycznie, jak to mają inne zakłady bukmacherskie. Należy uzupełnić niezbędne dane i zaznaczyć wymagane zgody. Wszystko trwa raptem kilka minut. Bardzo często użytkownicy robią to intuicyjnie, co może się okazać złym działaniem. Kod rejestracyjny może być wpisany tylko w pierwszym kroku zakładania konta. Dzięki temu gracze mogą cieszyć się już od początku bonusem na pierwszy zakład bez ryzyka.

Bonusy u bukmachera eWinner

Odpowiedź na postawione pytanie może zaskoczyć niektórych graczy. Dlaczego? Ponieważ eWinner kod promocyjny zapewnia dodatkowe korzyści, jednak nie jest on całkowicie niezbędny! Wszystko ze względu na to, że legalny bukmacher eWinner ma nieco inne regulacje dotyczące przyznawania bonusu. Już w samym formularzu rejestracyjnym gracz może zaznaczyć okienko „Chcę otrzymać bonus powitalny”. Dzięki temu bukmacher automatycznie przypisze daną ofertę do nowego konta. Oczywiście eWinner kod promocyjny jest tutaj dodatkową zaletą, która zapewnia nieco wyższy bonus na start. Jednak nawet bez niego każdy gracz może skorzystać z oferty powitalnej!

Bonus na start eWinner

Wiadomo już, że eWinner jest zupełnie nowym bukmacherem na polskim rynku. Być może dlatego zarząd firmy stworzył nieco odmienioną wersję bonusu powitalnego. Takie posunięcie sprawia, iż oferta tego bukmachera wyróżnia się na tle konkurencyjnych serwisów. Bonus powitalny

Cashback w wysokości 150 złotych

Cashback ewinner

Zakład bez ryzyka, czyli tzw. cashback, to często spotykana forma bonusu startowego. Jego idea jest bardzo prosta, ponieważ gracz może dzięki niemu uzyskać zwrot zagranej stawki, jeżeli postawiony zakład będzie przegrany. Niestety, większość bukmacherów oferuje dość niski cashback, gdyż jego wysokość rzadko kiedy przekracza 100 złotych. Jednak firma eWinner wychodzi z innego założenia. Bukmacher oferuje swoim nowym graczom cashback w wysokości aż 150 pln! Ponadto nie ma tutaj żadnych dodatkowych warunków dotyczących obrotu bonusem. Jeżeli kupon będzie wygrany, gracz może od razu wypłacić pieniądze lub przeznaczyć je na dalszą grę. Wybór należy do niego! Co ciekawe eWinner bardzo dobrze przygotował się do wejścia na polski rynek, ponieważ oferuje nowym graczom wysokie bonusy powitalne. Po pierwsze zakład bez ryzyka. Po drugie maksymalny cashback 150 zł, jednak z naszym kodem promocyjnym może wynieść on nawet 160 zł. Istotne jest także to, że otrzymany zwrot trafia na konto depozytowe. Wpłacając drugi raz pieniądze, gracz z kodem promocyjnym zyskuje nawet do 50 procent od wpłaconej kwoty. Trzeba jednak pamiętać o tym, aby podczas rejestracji zaznaczyć opcję “chcę otrzymać bonus powitalny”. Kod promocyjny eWinner do wpisania to EWINVIP.

Bonus od depozytu w eWinner

Sama obecność bonusu od depozytu w ofercie powitalnej nie jest niczym zaskakującym. Niemniej legalny bukmacher eWinner postawił na nieco inny model tej promocji. Otóż gracz nie otrzymuje bonusu za pierwszy zakład, ale dopiero za drugi wpłacony depozyt. Jego maksymalna wysokość to 500 złotych. Depozyt promocyjny to ciekawe rozwiązanie, które pozwala zyskać graczom jeszcze więcej. Nie wszystkim jednak są znane dokładne jego wymogi. Otóż użytkownik, którego interesują bonusy od depozytu, dokona drugiej wpłaty na konto depozytowe, otrzyma eWinner bonus w wysokości 50 procent do maksymalnie 500 pln. Minimalna kwota drugiego depozytu powinna wynosić przynajmniej 20 zł, wtedy gracz otrzymuje dodatkowe 10 zł. Wychodzi więc na to, że aby dostać 500 zł, należy wpłacić 1000 zł. Warunkiem, jaki musi zostać spełniony, to zagranie za równowartość wpłaty z kursem co najmniej 1.50, co może być zawarte w kilku zakładach. Bonusy na start od depozytu można jest możliwy do wypłaty po uprzednim sześciokrotnym obrocie nim.

Pozostałe promocje eWinner

Oferta startowa w eWinner obejmuje więc dwa różne bonusy. Na szczęście nie są to wszystkie dostępne promocje! W ofercie eWinner można bowiem znaleźć również bonusy o zupełnie innej specyfice. Jednym z nich jest choćby eWinner freebet. Darmowy zakład nie stanowi jednak elementu promocji powitalnej, albowiem mogą z niego skorzystać tylko gracze obstawiający żużel! Wynika to z faktu, że bukmacher eWinner sponsoruje rozgrywki Speedway Ekstraligi. Toteż promowanie tej dyscypliny stanowi w tym przypadku naturalną kolej rzeczy. Aby otrzymać freebet, gracze muszą spełnić kilka warunków:

  1. Przede wszystkim muszą oni obstawić na jednym kuponie co najmniej dwa typy dotyczące żużla.
  2. Łączny kurs takiego kuponu powinien być wyższy niż 2,49 pln. Tylko wtedy bukmacher przyzna graczowi dodatkowy freebet o wartości 25 pln.
  3. Opisany eWinner bonus bez depozytu jest ważny tylko przez 48 godzin od momentu przyznania. Co istotne, taki freebet można wykorzystać tylko podczas obstawiania spotkań na żywo (live)!

Poza freebetem gracze mogą również uzyskać dodatkowy cashback w wysokości 50 złotych. Ta promocja dotyczy z kolei zakładów związanych z e-sportem.

Futbol totalny – bonus eWinner 50 pln co tydzień

Oprócz bonusu od depozytu i kodu promocyjnego eWinner organizuje także cykliczne promocje piłkarskie, w których każdy gracz może wyciągnąć z zakładów bukmacherskich do 50 pln bonusu. W celu skorzystania z nich należy w sobotę lub niedzielę kupon z przynajmniej dwoma zdarzeniami piłkarskimi, z łącznym kursem 2.50 i stawką równą 49 pln. Tego samego dnia otrzymuje się promocyjny freebet, a więc można odebrać bonus w wysokości 25 zł. Ponadto, jeśli na kuponie znajdzie się zdarzenie wyłącznie z oferty piłka nożna Premier League lub La Liga, gracz dostanie dodatkowy eWinner bonus we freebet 10 zł. Co istotne, przyznany eWinner bonus należy wykorzystać w ciągu 24 godzin w aplikacji mobilnej, na dowolny kupon na żywo z kursem minimalnym 1.50, jednak nie większym niż 10.00. Wygrana z darmowego zakładu nie podlega obrotowi. Z bonus eWinner można skorzystać w soboty i niedziele, zatem użytkownik ma szansę na zdobycie dwóch freebetów 25 zł.

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Dla niektórych graczy eWinner może być pierwszym bukmacherem, u którego założą swoje konto. Takie osoby z reguły mają wiele pytań dotyczących całej oferty bukmachera. O czym szczególnie należy pamiętać?

Czy eWinner oferuje bonus bez depozytu?

Tak! Jednakże freebet nie jest przyznawany w ramach oferty powitalnej. Taki bonus stanowi nagrodę dla graczy, którzy zagrają kupon zawierający przynajmniej dwa typy dotyczące żużla. Wówczas na ich konto trafi freebet o wartości 25 pln.

Co wchodzi w skład bonusu na start w eWinner?

Aktualna promocja startowa w eWinner obejmuje dwa bonusy:

  • cashback w wysokości 150 pln;
  • bonus od depozytu do 500 pln.

Jeżeli jednak gracz posiada eWinner kod promocyjny, bukmacher może zapewnić mu dodatkowe korzyści za założenie konta.

Jakie są warunki obrotu bonusem powitalnym?

Jeżeli chodzi o cashback, zasady są bardzo proste. Gracz odzyskuje stawkę w razie przegranej, natomiast ewentualną wygraną zachowuje dla siebie. Takie środki można więc od razu wypłacić lub wykorzystać na dalszą grę. W przypadku bonusu od wpłaty gracz musi wykonać 6-krotny obrót przyznanymi środkami. Do obrotu będą wliczane wszystkie zakłady z kursem wynoszącym przynajmniej 2,50 pln.

To, jak skorzystać z darmowego zakładu bez ryzyka najczęściej interesuje graczy. W zakładach bukmacherskich eWinner sprawa jest jasna i oczywista. Aby otrzymać maksymalny zwrot z zakładów wzajemnych, należy podczas rejestracji wpisać kod, a następnie obstawić pierwszy kupon. Jeśli okaże się wygrany to cała pula trafia na konto gracza. Natomiast w przypadku przegranej, na jego konto wraca postawiona kwota. Warto także dodać, że już na starcie gracz będzie usatysfakcjonowany, ponieważ eWinner daje bonus bez obrotu, czyli nie trzeba obstawiać kilkukrotnie kuponów. Cashback w eWinner jest więc niezwykle bezpieczny i pierwszy kupon można obstawić dowolnie i za dowolną kwotę pln. Podsumowując, pierwszy kod bonusowy nie podlega obrotowi, a jak wygląda sprawa z bonusem od depozytu? W tym przypadku eWinner nie jest już tak rozrzutny. Po przyznanym promocji warunki bonusu są takie, że wymaga on obrotu. O ile zwrot za pierwszy kupon nie jest kłopotliwy, to w przypadku drugiej opcji robią się pewne komplikacje. Mając konto depozytowe i robiąc już drugi depozyt, można otrzymać bonus 50 procent, ale niezbędne jest dokonanie sześciokrotnego obrotu z minimalnym kursem 2.50 pln.

Standardowa oferta dla stałych graczy

Kod promocyjny eWinner na zakład bez ryzyka oraz bonus powitany i bonus od drugiego depozytu dotyczą tylko i wyłącznie nowych użytkowników, ale nie oznacza to, że stali gracze nie mają na co liczyć. Standardowa oferta również jest bardzo atrakcyjna. Praktycznie wszystkie zakłady bukmacherskie mają przygotowane odpowiednie pakiety lojalnościowe. Owszem, obecnie nie ma niczego, co mogłoby wywołać reakcję “wow”, ale jest inna kwestia, która wyróżnia eWinner. Opinie są pozytywne, jednak wiele zależy od tego, co kto woli.

Wielu graczy na pierwszym miejscu stawia ofertę i kursy. Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość zaproponowania analitykom eWinner zdarzenia i kursu. Mimo braku licznych promocji jest to kwestia, która przyciąga innych do tego bukmachera. Custom bet to standardowa oferta dla lojalnych graczy. Wystarczy, że wypełnią formularz, a eWinner przygotuje specjalnie dla nich ofertę. Co istotne, nie muszą to być tylko wydarzenia sportowe. Może to być wydarzenie kulturalne, rozrywkowe lub polityczne. Custom bet to zakłady, które największą popularnością cieszą się w przypadku wydarzeń politycznych na całym świecie. Innym ciekawym zdarzeniem jest wytypowanie managera, który wcześniej straci pracę. Funkcja custom bet to obecnie innowacja na polskim rynku. Żadne inne zakłady bukmacherskie nie mają tego w swoich ofertach.

Aplikacja mobilna eWinner – graj w każdym miejscu o każdej porze

eWinner bonus od depozytu czeka także w aplikacji mobilnej, która dostępna jest na urządzenia z systemem iOS i Android. Oczywiście jest to standard w obecnych czasach, aby każdy bukmacher posiadał taką aplikację. Zdecydowana większość graczy korzysta z urządzeń mobilnych, dzięki którym może szybko wytypować wynik konkretnego zdarzenia. eWinner bonus powitalny można wykorzystać obstawiając zakłady bukmacherskie przez telefon. eWinner aplikacja mobilna udostępnia bonusy, kod promocyjny, zakłady na żywo, wirtualne sporty, różne metody płatności i zakłady przedmeczowe. Typy bukmacherskie można stawiać na piłkę nożną, tenis ziemny i inne sporty. Z pewnością uatrakcyjnieniem jest kod bonusowy 655 pln, jednak aby odebrać bonus, niezbędny jest jednokrotny obrót depozytu z kursem min 1.50 pln, sześciokrotny obrót środkami bonusowymi na kuponie z kursem minimalnym 2.50 pln. Kody promocyjne eWinner należy wpisywać w wyznaczonym do tego miejscu. Oczywiście nie jest to nic trudnego, gdyż takie okno znajduje się już w pierwszym etapie rejestracji konta. Na bonusy powitalne składa się bonus od depozytu do 500 pln oraz zakład bez ryzyka 155 pln.

eWinner – szeroka oferta zakładów wzajemnych

eWinner bonusy to nie tylko kod promocyjny i zakład bez ryzyka, ale także szerokie możliwości obstawiania zdarzeń. Bardzo ważnym elementem są zakłady na żywo. W przypadku eWinner można obstawiać piłkę nożną, siatkówkę, tenis, koszykówkę, hokej na lodzie i wiele innych. Wchodząc w dane zdarzenie, gracz widzi świetnie opracowaną grafikę i wizualizację, a także statystyki aktualizowane na bieżąco. Dla nowych użytkowników świetną informacją jest to, że eWinner bonusy od depozytu, czy też promocyjny eWinner kod można użyć podczas obstawiania zakładów live.

Kolejną opcją są sporty wirtualne, które można znaleźć na stronie internetowej oraz w aplikacji mobilnej. Sekcja virtuali jest czytelna i przejrzysta, jednak nieco długo się ładuje na wersji mobilnej. Warto jednak wyróżnić ją za dwa elementy – jakość symulacji, która jest naprawdę dobra oraz liczba rynków zdarzeń, która jest bardzo duża. Ciężko bowiem znaleźć bukmachera, który ma w swojej ofercie aż 30 rynków sportów wirtualnych. Także eSporty można znaleźć w ofercie eWinner. Początkowo była ona mocno ograniczona, jednak z czasem zaczęto ją wzbogacać o coraz to nowsze pozycje. Obecnie poza Counter Strike i League of Legends można typować wyniki meczów w Dota 2, Overwatch, Rainbow Six, Rocket League oraz King of Glory.

eWinner – opinie i jak długo jest ważny kod promocyjny

W 2021 eWinner kod promocyjny ważny jest do 28 lutego. Z naszym kodem promocyjnym można zyskać nawet do 655 zł bonusu. Wpisując kod podczas rejestracji, gracz ma gwarancję, że otrzyma wyższe bonusy powitalne, zarówno w przypadku drugiej wpłaty na konto depozytowe, jak i zawierając pierwszy zakład bez ryzyka. Ogólna opinia o eWinner jest bardzo pozytywna. Mimo że początkowo oferta nie była zbyt imponująca, to z każdym miesiącem rozwoju bukmacher poprawiał swoją ofertę. Na uwagę zdecydowanie zasługuje kod promocyjny eWinner, który daje wysokie gratyfikacje. Ponadto oferta standardowa dla lojalnych użytkowników jest równie imponująca. Ciężko w tym przypadku doszukiwać się jakichś negatywów. eWinner to z pewnością firma, w której warto zacząć obstawiać zdarzenia sportowe. Co istotne, nowością jest custom bet, który pozwala wysłać do analityków własne propozycje wydarzeń wraz ze stawkami.

Oferta eWinner jest bogata w różne dyscypliny sportu, jednak dla niektórych minusem może być fakt, że gracze mają do dyspozycji mało wydarzeń e-Sportowych i w porównaniu do innych firm zakładów bukmacherskich niewiele rynków zdarzeń. Na plus z pewnością trzeba jeszcze zaliczyć eWinner bonus powitalny, który składa się z bonusu od depozytu i zakładu bez ryzyka, a także coraz częściej pojawiające się promocje dla stałych klientów.

0 0 vote
Ocena artykułu
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

O, warunki obrotu kodu promocyjnego przypominają chyba Betclic. Chodzi mi o wpłatę. Też jest niby rozrzutny, ale jak sprawa dochodzi do realizacji to mamy do czynienia „ciekawy” warunek: sześciokrotny zakład z kursem min 2.5. W sumie nie jest to aż tak odstraszające, ale dla nowych graczy może być niespodzianką

minimalny kurs 2.5? No i typowa w ostatnich czasach sytuacja, gdy bukmacher, wchodzący na rynek Polski, uważa, że 6-krotny obrót i wysoki kurs – jest to podstawa sukcesu. Weźcie zróbcie kurs 1.3 i liczbę wymaganego obrotu zmniejszcie i będziecie mieli jakąkolwiek szansę. Możecie nie dziękować za darmową poradę xd

Typowy dla polskiego buka kod. Wysoki kurs, duża liczba wymaganego obrotu itd. Już się przyzwyczaiłem do tego więc nawet się nie dziwię ich regulaminu. Stałe gracze w stanie łatwo wykorzystać ten bonus.

Nie podoba mi się ten buk. Zwłaszcza warunki obrotu kodu promocyjnego. Wysoki kurs. 6-krotny obrót?? – jest to bardzo dużo, muszę podziękować.