Bonus depozytowy - co to jest oraz na czym polega?

Bonus od wpłaty to najpopularniejsza forma promocji jaką legalnie działający w Polsce bukmacherzy proponują nowym graczom w celu zachęcenia ich do założenia konta u siebie, a nie u konkurencji.

Bonus od wpłaty – na czym polega?

Bonus od depozytu to nic innego jak nagroda za przelane na swoje konto u bukmachera pieniądze. Oferty poszczególnych firm różnią się od siebie kwotą jaką możemy otrzymać, a także tym czy gracze są nagradzani tylko za pierwszy depozyt, czy również za kolejne. Różnią się od siebie jeszcze warunkami na jakich musimy obrócić otrzymanymi środkami, aby móc je wypłacić.

Bonus od wpłaty w STS

STS oferuje bonus do 1200 złotych nowym klientom, którzy dokonają wpłaty. Kwota bonusu jest równa kwocie naszego pierwszego depozytu. Czyli za 100 złotych otrzymamy dodatkowe 100 PLN, za 300 dostaniemy 300 złotych i tak aż do 1200 złotych, które jest maksymalną liczbą środków jakimi zostaniemy nagrodzeni. Aby bonus wypłacić należy nim obrócić trzykrotnie, a do obrotu wliczają się tylko kwoty stawek wygranych kuponów z minimalnym kursem całkowitym 1.91.

Bonus od depozytu w Fortunie

W Fortunie nowi gracze mogą liczyć maksymalnie na 1000 złotych z kodem promocyjnym. Po dokonaniu rejestracji należy w ciągu 3 dni wnieść swój pierwszy depozyt, a w ciągu 4 dni od wpłaty – postawić pierwszy zakład. Następnie mamy 30 dni aby zagrać łącznie za sumę stawek wartą czterokrotność pierwszej wpłaty, gdzie wliczane są tylko kupony z minimum trzema zdarzeniami i kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.60. Po spełnieniu tych warunków otrzymamy bonus w wysokości pierwszego przelewu, ale nie większy niż 1000 PLN.

eWinner – bonus od depozytu

Ten bukmacher w przeciwieństwie do powyższych nie nagradza za pierwszy depozyt, ale dopiero za drugi – dostajemy 50% naszej drugiej wpłaty na konto bonusowe. Aby uwolnić te środki musimy zagrać za równowartość naszego depozytu po kursie minimalnym 1.50 (nie musi być to jeden kupon, może być kilka). Maksymalnie w ten sposób można otrzymać 500 złotych. Żeby pieniądze z konta bonusowego trafiły na nasze konto depozytowe, musimy zagrać 6 razy równowartością bonusu po kursie minimalnym 2.50.

forBET – bonus od wpłaty

Nowi gracze, którzy zdecydują się na Forbet mogą liczyć na bonus w wysokości 100% swojej pierwszej wpłaty, a jego kwota może wynieść maksymalnie 2000 PLN. Warunki? Obrót x2, kupon AKO z kursem min. 2.50

Bonus od depozytu TOTALbet

U tego bukmachera możemy liczyć na podwojenie pierwszej wpłaty aż do 5000 złotych. Możemy sobie też wybrać jedną z dwóch form bonusu:

  • 4X4 – czterokrotny obrót na kuponach z 4 zdarzeniami
  • 5X3 – pięciokrotny obrót na kuponach z 3 zdarzeniami

Obrót w powyższy sposób po kursie minimalnym 1.25 uwalnia odpowiednio 25% lub 20% bonusu, a kwoty trafiają na saldo główne skąd można je wypłacić lub grać za nie dalej. Można jednak obracać otrzymanymi pieniędzmi dalej, aż do uwolnienia 100% bonusu, a gdy zabraknie nam środków dokonać kolejnego depozytu, który również wlicza się do obrotu.

Bonus od wpłaty w Totolotku

Totolotek oferuje 100% pierwszego depozytu do 500 złotych. Bonus dodawany jest automatycznie po dokonaniu pierwszej wpłaty (minimum 20 złotych). Kwota bonusu i kwota pierwszego depozytu muszą zostać obrócone po trzy razy. Do obrotu wliczane są kupony zawierające minimum trzy zdarzenia, a kurs pojedynczego zdarzenia nie może być niższy nić 1.35. Do obrotu bonusem nie są wliczane zakłady systemowe.

LVBET – bonus od wpłaty

Jeśli założymy konto w LVBET, to po wpłaceniu minimum 50 złotych depozytu, otrzymamy 1% jego wartości w postaci bonusu. Następnie trzeba przygotować kupon kombinacyjny na co najmniej trzy zdarzenia o kursie całkowitym minimum 2.50 i minimum 1.25 na każde zdarzenie i można aktywować promocyjny mnożnik x100 – maksymalnie można w ten sposób otrzymać do 1000 złotych. Na podobny bonus, ale już tylko do 500 złotych można liczyć również w przypadku drugiego depozytu. Gdyby ktoś chciał jednak dokonać pierwszej wpłaty niższej niż 50 PLN, to dla tych którzy wniosą depozyt pomiędzy 10 a 49 złotych bukmacher również ma pewną opcję. Należy wysłać maila do obsługi, a wtedy dostaniemy bonus wysokości 10%. Następnie na swoim kuponie możemy aktywować mnożnik x10 – kupon musi być jednak zawarty na zasadach opisanych powyżej.

ETOTO – bonus od depozytu

W ETOTO możemy liczyć na potrojenie naszego pierwszego depozytu do 200 złotych. Oznacza to, że klient otrzyma bonus w wysokości 200% depozytu, ale do maksymalnej kwoty 200 zł przy pierwszej wpłacie. To znaczy: wpłacając 100 zł lub więcej gracz otrzyma maksymalnie 200 PLN bonusu. Jakie są warunki? Należy obrócić cztery razy sumą bonusu i depozytu, ale warunki różnią się w zależności od tego, czy będziemy stawiać zakłady pojedyncze czy wielokrotne:

  • przy pojedynczych kurs minimalny to 2.20
  • przy wielokrotnych kurs minimalny to również 2.20 oraz minimalny kurs 1.50 każdego wydarzenia na kuponie.