Zakłady na BetGames – gdzie obstawiać wyniki gier?

Wychodząc naprzeciw olbrzymiej popularności gier karcianych na pieniądze, niedostępnych jednak dla polskich graczy online, największy krajowy bukmacher STS stworzył wyjątkowy produkt o nazwie BetGames. Zakładka BetGames to absolutna nowość w ofercie STS i rewolucyjny pomysł, który powoli wprowadzany jest też przez inne serwisy zajmujące się zakładami bukmacherskimi. BetGames to seria gier karcianych, opartych na symulowanej w czasie rzeczywistym rozgrywce, podczas której użytkownicy STS mają możliwość obstawiania przeróżnych zakładów. Typujący mogą śledzić rozgrywkę symulowaną przez prawdziwego krupiera i transmitowaną na żywo z klimatycznego studio. Oprócz wnoszenia zakładów na różnych etapach toczącej się przed oczami gry, obstawiający mogą nawet wchodzić w interakcję z krupier(k)ami za pośrednictwem czatu. W BetGames można obstawiać zakłady na zdarzenia w Pokerze, Wojnie i Bakaracie przez całą dobę!

Czym dokładnie są BetGames?

Rynek gier bukmacherskich online zmienia się w ostatnich latach nie do poznania. Coraz bardziej dopracowane platformy, bonusy liczone w setkach i tysiącach złotych, a także rosnąca ilość rodzajów zdarzeń sprawia, że obstawianie zakładów online przyciąga nowych graczy każdego dnia. Jedną z nowości, które podbiły serca fanów zakładów bukmacherskich w internecie są legalne gry karciane Betgames w STS. Czym są i jak je prawidłowo obstawiać? Jak grać w Betgames, aby wygrywać? Tego wszystkiego dowiesz się z dzisiejszego artykułu. Zapraszamy!

RANKING 70 000 PLN (czas trwania 11.06 - 11.07)
Sprawdź rankingową rywalizację Betgames od STS!

Zapisz się do akcji, obstawiaj zakłady na poker, poker polski stół, poker 6+, wojnę oraz bakarat. Zbieraj punkty i rywalizuj z innymi graczami o swój bonus z puli 70 000 PLN! Ranking składa się z aż czterech etapów, a w każdym tygodniu STS rozdaje nagrody o wartości 15 000 PLN. Dziesięciu najlepszych graczy klasyfikacji generalnej otrzyma 10 000 PLN do podziału.

Dodatkowo na polskim stole czeka na Was niespodzianka związana z trwającymi Mistrzostwami Europy w piłce nożnej. Wchodzisz do gry?

BetGames to symulowana na żywo rozgrywka w trzy odmiany gier karcianych, w czasie której gracze mogą wnosić zakłady na różne zdarzenia, jakie mogą mieć miejsce na poszczególnych etapach gry. Przed każdą fazą rozgrywki, typujący mają sposobność obstawić potencjalnie możliwe zdarzenia, charakterystyczne dla danej gry karcianej. Do dyspozycji uczestników zakładów STS oddał 5 pokojów, w jakich transmitowane są w trybie live rozgrywki w takie gry jak: Poker, Wojna i Bakarat. Ze względu na szczególnie duże zainteresowanie pokerem w odmianie Texas Hold’em, STS umożliwił niedawno typującym obstawianie w ramach nowości – Poker 6+ oraz Poker Polski Stół.

Ważnym założeniem BetGames jest to, że typujący nie są uczestnikami gry w karty – mogą jedynie obstawiać zakłady na różne zdarzenia, jakie mogą pojawić się na obserwowanym przez nich stole. W Betgames STS można stawiać wyłącznie środki z konta depozytowego (nie bonusowego). O tym jak przebiega rozgrywka w poszczególnych pokojach i jak stawia się zakłady w BetGames – można dowiedzieć się z dalszej części artykułu.

Betgames to prawdziwy hit ostatnich miesięcy wśród fanów zakładów bukmacherskich online. To idealna propozycja dla wszystkich graczy, którzy poza typowaniem wyników sportowych, lubią zasiąść do partyjki w klasyczne gry karciane. Betgames STS to trzy proste gry w karty, gdzie użytkownicy tylko obserwują to, co dzieje się na stole bukmacherskim i obstawiają wyniki każdego rozdania. Oznacza to, że jeśli dołączysz do obstawiania, nie dostaniesz żadnych kart, a Twoim jedynym zadaniem będzie odpowiednie wytypowanie mocniejszej ręki.

W dalszej części teksty przyjrzymy się dokładniej temu, jak obstawiać w STS Betgames, tak aby nie tylko dobrze się bawić, ale też wygrywać prawdziwe pieniądze!

Jak grać w Betgames?

W karcianej ofercie, jaką przygotował bukmacher STS, znajdziesz trzy klasyczne gry. Jest to poker, bakarat oraz wojna. Wszystkie z nich są całkowicie legalne i dostępne z poziomu strony bukmachera lub aplikacji mobilnej na urządzenia z systemami Android, lub iOS. Od czego rozpocząć przygodę z ofertą gier karanych w Betgames STS?

Rejestracja w STS

Gry karciane Betgames w STS dostępne są wyłącznie dla zalogowanych użytkowników. Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w STS, to wystarczy, że przejdziesz na stronę bukmachera i wypełnisz krótki formularz rejestracyjny. Całość zajmuje maksymalnie 2-3 minuty, a jedyne co musisz zrobić, to podać swoje podstawowe dane, takie jak: imię, nazwisko, numer PESEL, miejsce zamieszkania i adres e-mail. Po ukończeniu rejestracji na podany adres mailowy otrzymasz link aktywacyjny – kliknij zawarty w wiadomości link i aktywuj swoje konto.

Pamiętaj o tym, aby odebrać bonus powitalny na zakłady bukmacherskie w STS. Korzystając z naszego linku, masz szansę na uzyskanie 1200 PLN darmowych środków na grę, 25 PLN bonusu bez depozytu oraz darmowy zakład bez ryzyka o wartości 30 PLN.

Poker w STS, czyli alternatywa dla pokerzystów i fanów królewskiej odmiany Texas Hold’em

W symulowanej rozgrywce w Pokerze bierze udział 6 wirtualnych graczy, którym prawdziwy krupier rozdaje i wykłada karty według określonego dla odmiany Texas Hold’em schematu. W pierwszej kolejności każdy z wirtualnych graczy otrzymuje po dwie karty, a na środku stołu wykładane są w ramach tzw. flop’a – trzy wspólne karty. W następnych etapach (turn i river), krupier dokłada na stół jeszcze po jednej karcie. Wygrywa najlepszy układ złożony z 5 kart – dwóch kart, jakie gracze mają „na ręce” oraz 3 z 5 wspólnych. Przed każdą fazą gry, pojawia się pakiet możliwych do wystąpienia zdarzeń – z przyporządkowanym kursem dla danego zakładu. Zanim uczestnik rozpocznie obstawianie wyników toczącej się na stole rozgrywki, warto, aby przypomniał sobie hierarchię układów w pokerze. Typować można m. in. wirtualnego zwycięzcę czy układ, jaki ostatecznie wygra pokerową rozgrywkę. Sprawdź również kod promocyjny oraz bonus na start w forBET.

Jak stawiać zakłady w Betgames?

Oferowane w STS gry karciane Betgames cechują się wyjątkową prostotą. Cała rozgrywka ma być łatwa, szybka i przyjemna, a przy tym dawać szansę na wygranie niemałych pieniędzy. Wyniki każdej z trzech dostępnych gier są całkowicie losowe, a co za tym idzie, zadaniem gracza jest tylko obstawienie konkretnego wyniku. Jedyne co będzie tutaj potrzebne, to znajomość zasad danej gry, odrobina szczęścia, oraz ewentualnie umiejętność posługiwania się rachunkiem prawdopodobieństwa.

Aby obstawiać zakłady bukmacherskie w grach karcianych Betgames STS, wystarczy:

 • wybrać jedną z trzech gier – wojna, bakarat lub poker,
 • wybrać rodzaj zakładu – różnią się w zależności od specyfiki danej gry,
 • określić kwotę zakładu,
 • obstawić zakład i obserwować wynik danej rozgrywki.

Mimo iż każda z gier ma inne zasady, to typy zakładów są dość podobne. W każdej z dostępnych gier karcianych Betgames rozgrywka zaczyna się od rundy licytacji, kiedy biorący udział w grze typerzy mogą stawiać zakłady.

Betgames to nie tylko szansa na szybkie wygranie gotówki w STS, ale także czysta przyjemność z rozgrywki. Realizmu całości dodaje to, że w każdej z gier bierze udział krupier. Sprawia to wrażenie, które należy umieścić pomiędzy telewizyjnym teleturniejem na żywo z grą w kasynie na żywo. Ciekawym rozwiązaniem jest także dostępny w czasie rzeczywistym czat dla graczy, który mogą na żywo komentować rozgrywkę. Trzeba przyznać, że to dużo przyjemniejsza opcja od sportów wirtualnych, gdzie całość jest jedynie komputerową animacją.

Gdy odgadniesz wynik danej rundy, na Twoje konto zostanie natychmiast zasilone wygranymi środkami.

Jak prawidłowo postawić zakłady w STS Betgames

Zasady gier karcianych Betgames są wyjątkowo proste. Nawet osoby początkujące w świecie zakładów bukmacherskich online nie będą miały problemu z ich zrozumieniem. Natomiast trzeba pamiętać o tym, że ze względu na różne zasady każdej z dostępnych trzech gier karcianych, różnią się również zasady zawierania zakładów. Poniżej przyjrzymy się im dokładniej.

Wojna w STS – gra, w którą potrafi zagrać każdy!

Wojna w STS

To zdecydowanie najprostsza gra karciana na świecie. Łatwa, szybka i przyjemna, która także w formie zakładów Betgames przynosi dużo frajdy, a przy tym łatwe wygrane. Zasada jest prosta – typujemy wygraną jednej ze stron lub stawiamy na to, że będzie „wojna”.

Prosta i chyba wszystkim dobrze znana gra karciana – Wojna, w której rozgrywka także toczy się w formie symulowanej potyczki, transmitowanej na żywo. Podczas każdej rozgrywki typujący mają możliwość obstawienia: wygranej krupiera, zwycięstwa wirtualnego gracza i wojny (gdy krupier i gracz otrzymają taką samą wartość karty). Oprócz tego, STS oferuje zakłady dodatkowe, na wniesienie których uczestnik ma każdorazowo ok. 10 sekund, m.in. na to:

 • Czy kolejna karta będzie czarna, czy czerwona,
 • Czy następna karta będzie miała kolor – kier, karo, pik, czy trefl,
 • Czy najbliższa karta będzie wyższa/niższa od „8”,
 • Czy krupier wyciągnie w następnej kolejce z talii figurę (J, Q, K).

Wojna – przebieg rozgrywki

Pierwsza runda obstawiania rozpoczyna się jeszcze przed rozdaniem kart. Kurs na wygraną krupiera i gracza są takie same – po 2.00. Wojna z racji na to, że występuje dość rzadko, premiowana będzie dużo wyższym kursem – powyżej 12.00. Tutaj następuje rozliczenie pierwszych zakładów, a kolejne udostępniane zostają, gdy na stole pojawi się pierwsza karta.

W momencie okazania karty gracz zmieniają się kursy i uzależnione są od jej wysokości. Oczywiście im niższa kara, tym kurs na to, że zwycięży krupier będzie niższy, a na wygraną gracza wyższy. 

To jednak nie koniec możliwości, jakie oferuje wojna. Gracze do dyspozycji mają także zakłady dotyczące konkretnych zdarzeń. Użytkownicy mogą wybierać spośród typów na konkretne karty gracza lub krupiera w zakresie: koloru karty (czarna lub czerwona), symbolu (kier, karo, trefl, pik), oraz wysokości karty – powyżej lub poniżej 8 oraz figury J, Q, K lub numerowana/as.

Jak obstawiać wojnę w Betgames?

Jedną z najbezpieczniejszych strategii jest czekanie, aż na stole pojawi się przynajmniej 9 lub 10. Wtedy szanse na wygrane gracza lub krupiera są już dość wysokie. Kursy nie będą oszałamiające, ale sukcesywne wygrane przy kursach 1.50 – 1.60 pozwolą finalnie zdobyć niemałą sumę gotówki.

To najprostsza z gier, a przy tym sprawiająca naprawdę dużo przyjemności. Zasady są jasne od pierwszego rozdania, a kursy całkiem atrakcyjne.

Bakarat u bukmachera STS

Bakarat u bukmachera STS

STS zadbał o to, żeby w BetGames nie nudzili się też pasjonaci gry w karty – Bakarat. W tej grze może wygrać krupier lub gracz wirtualny bądź może paść remis. Wygrywa osoba, której suma kart będzie równa/bliższa wartości „9” (warto zapoznać się ze sposobem liczenia każdej z 52 biorących w rozgrywce kart). Oprócz głównych zakładów, przed nowym etapem rozgrywki następuje aktualizacja kursów na pozostałe zdarzenia, wśród których można stawiać m.in. na to czy:

 • będzie więcej czerwonych czy czarnych kart,
 • pojawi się na stole dowolna para,
 • następna karta będzie czerwona lub czarna.

Bakarat w Betgames – jak obstawiać?

Ostatnią z dostępnych gier karcianych w Betgames STS jest bakarat. To prosta i popularna gra, gdzie podobnie jak w wojnie, udział bierze gracz oraz krupier. Na tym podobieństwo się nie kończy, gdyż tutaj także każda runda może zakończyć się jednym z trzech wyników: wygrywa gracz, krupier, bądź remis. 

Bakarat – przebieg rozgrywki

Celem gry jest osiągnięcie wyniku równego lub maksymalnie zbliżonego 9 punktom. Zdobycz punktowa określają wartości wylosowanych przez krupiera kart. Karta numeryczna ma taką samą wartości jak jej liczba, czyli od 2 do 9. Karta 10, J, Q oraz K to wartość równa zero. Najwyższa karta w talii, czyli As, to tylko jeden punkt. Uwaga, jeśli suma punktów którejś ze stron przekroczy 10, to wartością braną pod uwagę jest tylko druga cyfra. Przykładowo karty 6 i 7, ostatecznie dadzą tylko 3 punkty, a nie 13.

Obstawianie w bakaracie

Bakarat w zakładach Betgames umożliwia stawianie kuponów w trzech rundach – przed okazaniem karty gracza, przed okazaniem karty krupiera oraz już przed końcowym rozdaniem pozostałych kart.

Podstawowym typem zakładu w tym wypadku jest typowanie zwycięzcy danego rozdania. Dodatkowo do dyspozycji graczy Betgames oferuje zakłady na wystąpienie konkretnych kart – na przykład więcej czerwonych lub czarnych kart, kolor następnej karty, czy pary gracza lub krupiera. Łącznie do dyspozycji graczy bukmacher STS udostępnia aż 29 zdarzeń.

Podobnie, jak w pozostałych grach, im później zdecydujemy się wejść do obstawiania, tym większe nasze szanse, ale także niższe kursy. Zakłady na bakarata w Betgames to świetna propozycja dla początkujących, ale też doświadczonych graczy. Naszym zdaniem idealna, aby zacząć przygodę z bardziej rozbudowaną grą od wojny, a przygotować się do gry w pokera. Całość rozgrywki jest dynamiczna, daje sporo możliwości wygranych, które rozliczane są błyskawiczne.

Poker Polski Stół, czyli gra w karty i miła pogawędka na czacie z krupierką – tylko w BetGames STS

Poker Polski Stół

Rozgrywka w Poker Polski Stół przebiega podobnie jak w przypadku symulowanej gry toczącej się w pokoju Poker (patrz wyżej). Różnica polega na tym, że karty rozdawane są przez urocze krupierki z Polski, z którymi bez trudu można uciąć sobie kulturalną rozmowę za pośrednictwem okienka czatu. W trakcie jednej rozgrywki, typerzy mają kilka opcji do obstawiania. Kurs bazowy na pokera przed rozpoczęciem rozdania – wynosi aż 750.00, na karetę 104.34, a na fulla 8.48! Poker Polski Stół to bardzo przyjazne miejsce dla polskich miłośników Texas Hold’em i zakładów bukmacherskich.

Poker w Betgames – jak obstawiać?

Poker w Betgames

Poker to bezdyskusyjnie jedna z najpopularniejszych gier karcianych na świecie. Nie dziwi więc to, że w Betgames dostępne są aż trzy pokerowe stoły: standardowy i polski, gdzie rozgrywka bazuje na dobrze znanej odmianie Texas Hold’em, oraz stół Poker 6+, czyli odmiana Short-Deck. W tym artykule skupimy się na tej popularniejszej odmianie.

Poker – przebieg rozgrywki

W rozgrywce bierze udział sześciu wirtualnych uczestników, a zadaniem gracza jest przede wszystkim wytypowanie zwycięzcy każdej rundy.

Zakłady zawierane mogą być jeszcze przed rozdaniem kart. Wtedy obstawiamy, który z graczy otrzyma najlepsze rozdanie. Kursy w tym wypadku są dla każdego z sześciu stanowisk takie same – około 5.00.

Po pierwszym rozdaniu kart na stole następuje zmiana kursów. Ich wysokości zostają dostosowane do szans na zwycięstwo każdego z graczy. W tym momencie możemy postawić zakład typując, który z nich wygra daną rundę, a także typować konkretne kombinacje: poker królewski, poker, kareta, ful i tak dalej.

Mimo iż nie bierzemy realnie udziału w rozgrywce, to samo obstawianie wyników pokera daje wiele opcji na wygranie naprawdę dużych pieniędzy. Obstawianie kombinacji przed rozdaniem kart, to kursy sięgające prawie 750.00! W porównaniu z wyżej opisaną wojną jest to gra dużo bardziej wymagająca, ale przy tym znacznie ciekawsza. 

Jak obstawiać, aby wygrywać? Przy większych stawkach zalecamy obstawianie w późniejszych rundach, gdy wiemy, jakimi kartami dysponują gracze i jakie mają szanse na korzystne układy.

Poker 6+ – esencja pokera w STS

Poker 6+

Poker 6+, znany również jako Short-Deck Hold’em – to delikatnie zmodyfikowana odmiana Texas Hold’em, w której gra toczy się przy udziale tylko 36 kart (od szóstek do asów). Dzięki temu, prawdopodobieństwo wystąpienia znanych pokerowych układów różni się nieco od tego z Texas Hold’em. Zasady w poker 6+ są podobne do odmiany Texas Hold’em, jednak ze względu na mniejszą liczbę kart – występuje tutaj trochę inna hierarchia układów, z którą warto wcześniej się zapoznać. Mniej prawdopodobny jest m.in. układ zwany kolorem (kurs bazowy to 25.21), który wyprzedza tu np. fulla (7.36).

Bonusy na Betgames w STS

Aktualnie w BetGames obowiązują dwa ciekawe bonusy, jednak warto regularnie zaglądać do sekcji „Promocje”, bowiem STS często zaskakuje nowościami.

Pierwszy bonus to „Ekstra 25 PLN na BetGames”. W ramach tej promocji można uzyskać do 25 PLN, liczone jako 10% sumy stawek wniesionych co tydzień na wygrane zakłady w BetGames (od poniedziałku do niedzieli). Aby wziąć udział w tej akcji, wystarczy zalogować się na swoim koncie w STS i kliknąć przycisk „Weź udział”. Środki przyznane z tej akacji trafiają na konto bonusowe.

Drugim bonusem jest „Pewne 20 PLN na BetGames”. Jest to specjalna promocja dla nowych użytkowników serwisu bukmacherskiego STS, pozwalająca odzyskać do 20 PLN w razie niepowodzenia w BetGames. Warunkiem jest postawienie zakładów SOLO z kursem minimalnym 1.90 w czasie jednej doby po rejestracji konta w STS.

STS przygotował specjalną ofertę dla nowych graczy, którzy chcą spróbować swoich sił w grach karcianych Betgames.

STS bonus powitalny

Nowi gracze w STS podczas zakładania konta mogą zgromadzić łącznie aż do 1275 PLN środków na grę u bukmachera. Czy to dobra oferta? Według opinii ekspertów Instytutu Badań Systemowych PAN oraz WSB to najlepszy bonus powitalny na rynku!

Pierwszą jego częścią jest bonus 100% od wpłaty pierwszego depozytu na konto gracza. Tutaj maksymalna kwota do uzyskania to aż 1200 złotych. Przy wpłacie 100 PLN, dokładnie drugie tyle zostaje przypisane do salda bonusowego – i tak aż do 1200 złotych. Do tego, każdy z graczy może uzyskać bonus bez depozytu, a także zakład bez ryzyka na zakłady bukmacherskie online, którego wartość wynosi 30 PLN.

Kod bonusowy Betomania

Wartość bonusu powitalnego można dodatkowo podnieść wpisując podczas rejestracji specjalny kod promocyjny. Pakiet promocyjny na start dla graczy z kodem bonusowym to nie tylko 1200 PLN od pierwszej wpłaty depozytu, ale także wyższy freebet (darmowy zakład) o wartości 29 PLN oraz zakład bez ryzyka w formie cashbacku! Jaki jest kod promocyjny do STS? Podczas wypełniania formularza rejestracyjnego wystarczy w specjalnym oknie na kod promocyjny wpisać hasło „BETOMANIA”. W ten sposób pakiet powitalny VIP, a w nim podwyższony do 29 PLN bonus bez depozytu, zostanie automatycznie dodany na Twoje konto.

Pewne 20 na gry karciane Betgames

Bukmacher STS przygotował także dedykowaną ofertę promocyjną dla fanów gier karcianych Betgames. Na dobry start w obstawianiu wyników gry w pokera, wojnę lub bakarata legalny bukmacher STS oferuje bonus 20 PLN, który wypłacany jest w przypadku przegranej. Aby wziąć udział w akcji, wystarczy być zarejestrowanym użytkownikiem i postawić z konta depozytowego zakład SOLO o wartości 20 PLN z minimalnym kursem 1.9 na zdarzenia z oferty Betgames.

Betgames – czy system będzie tu skuteczny?

Tutaj warto zatrzymać się na chwilę i wyjaśnić czym tak naprawdę są systemy bukmacherskie. Przez początkujących często postrzegane są, jako tajemna wiedza, mająca zwiększyć szanse na wygrane w grach bukmacherskich. Niestety to nie jest do końca prawda. Błąd w podejściu do systemów bukmacherskich bierze się głównie z tego, że gracze mylą go ze strategią stawiania kuponów, a to dwie zupełnie różne rzeczy.

Systemy bukmacherskie mają głównie usprawnić sposób obstawiania, dysponowania budżetem przeznaczonym na grę oraz ułatwić dobieranie kursów. To wszystko faktycznie pozwala zmniejszyć straty podczas regularnego obstawiania. Należy jednak pamiętać o tym, że systemy bukmacherskie często wymagają konkretnego poziomu skuteczności. Dlatego w grach typu Betgames nie sprawdzą się aż tak dobrze, jak w przypadku obstawiania wyników spotkań sportowych. Gry karciane Betgames cechują się dużo większą losowością wyników, przez co trudniej nad naszą skutecznością pracować. W przypadku Betgames nie bierzemy udziału w rozgrywce, a jedynie ją oglądamy.

Dużo większe znaczenie może mieć obstawianie z uwzględnieniem rachunku prawdopodobieństwa, ale nie ma to nic wspólnego z systemami bukmacherskimi, będącymi tak naprawdę sposobami na zarządzanie stawkami i dobieranie kursów.

W jakim serwisie bukmacherskim można jeszcze obstawiać wyniki gier karcianych?

Popularność, jaką cieszy się BetGames, skłoniła też innych bukmacherów do wprowadzenia do swojej oferty zakładów na symulowane w czasie rzeczywistym rozgrywki karciane. Wśród firm, w których można obstawiać zdarzenia podczas rozgrywki w Pokera, Wojnę oraz Black Jacka jest forBET. Oprócz niego, specjalną sekcję karcianą o nazwie „Total Games” – uruchomił bukmacher TOTALbet, u którego można z kolei typować zdarzenia w trakcie rozgrywki w Texas Hold’em (poker) i również Black Jacka.

Jak wygrywać w Betgames – podsumowanie

Gry karciane Betgames należy traktować, jako odskocznię od klasycznych zakładów bukmacherskich. To szybka i niewymagająca rozrywka, a nasze wyniki w dużej mierze zależą od naszego szczęścia, intuicji, a także znajomości zasad danej gry. Nowi gracze w Betgames zdecydowanie powinni zacząć od gry w wojnę. To najłatwiejsza z dostępnych gier karcianych, która pozwoli zapoznać się z rządzącymi tym rodzajem zakładów zasadami. Nam pozostaje życzyć dużo szczęścia i oczywiście wysokich wygranych!

FAQ – najczęściej zadawane pytania dotyczące gier karcianych Betgames w STS

Powyższy poradnik pozwoli łatwo i szybko rozpocząć przygodę z Betgames nawet absolutnie początkującym graczom. Natomiast poniżej przygotowaliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania odnośnie do STS Betgames:

1. Czy zakłady Betgames są całkowicie legalne w Polsce?

Tak, każda gra, a co za tym idzie obstawianie zakładów bukmacherskich z oferty STS, jest całkowicie legalne i potwierdza to licencja Ministerstwa Finansów. Tutaj warto zaznaczyć, że zawieranie kuponów w nielegalnych grach hazardowych, w serwisach bez licencji Ministerstwa Finansów jest w Polsce zagrożone karą, którą obciążony zostaje gracz.

2. Czy bonus zakłady bukmacherskie BetGames w STS łączy się z bonusem powitalnym?

Tak, bonus na Pewne 20 PLN łączy się z pakietem powitalnym STS.

3. Od której gry Betgames najlepiej zacząć?

Zdecydowanie najczęściej wybieraną grą karcianą z oferty bukmachera STS, jednocześnie dającą najwięcej pozytywnych emocji, jest poker. Jednak gra w pokera jest też najtrudniejsza spośród całej dostępnej trójki. Początkującym zalecamy rozpoczęcie przygody z grami karcianymi w STS od wojny.

4. Czy Betgames dostępne są tylko w STS?

Tak, zakłady bukmacherskie na gry karciane Betgames aktualnie oferuje tylko legalny bukmacher STS.

5. Czy zakłady bukmacherskie online na gry karciane dostępne są na urządzeniach mobilnych?

Tak, zakłady online na zdarzenia z oferty Betgames dostępne są z poziomu urządzeń mobilnych – smartfonów oraz tabletów. W tym przypadku wystarczy uruchomić stronę bukmachera STS w przeglądarce mobilnej lub ściągnąć bezpłatną aplikację bukmachera STS na urządzenie z systemem Android, lub iOS.

Ocena

Dziennikarz sportowy i redaktor, były piłkarz z 10-letnim doświadczeniem na różnych szczeblach rozgrywkowych. Trenował także Futsal i Beach Soccer. Nie obce są mu rozgrywki koszykówki, piłki ręcznej, a także turnieje snookera. Fan obstawiania zakładów bukmacherskich. Biegacz amator z życiówką 40:11 min na 10 km. W przeszłości także prowadził audycje radiowe związane z kobiecą piłką nożną.

8 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ja to zazwyczaj grałem w pokera stacjonarnego, ale podczas epidemii zdecydował się na zmianę w stronę wirtualnych gier. Na początku to było dość dziwne poczucie, ale z biegiem czasu się przyzwyczaiłem i stało całkiem spoko. Na wojnę jeszcze nie wchodziłem ale w Pokera gram czas od czasu. Może ktoś wie, jakie jeszcze bukmacherzy, poza STS, mają podobne rozrywki?

Ja najpierw spróbowałem zagrać w betgames, ale coś mi nie poszło i postanowiłem że będę obstawiał. Jak się okazało obstawienie jest o razy łatwiejsze niż granie w wojnę, haha
Ale w pokera nadal gram. Dobra zabawa jak nie ma co robić, tym bardziej że kursy na pokera są atrakcyjne.

Dobra rozrywka podczas pandemii. Mi się wydaje że nawet jest to lepsza wersja niż gry stacjonarne. Można grać gdzie chcesz. Polecam

Ciekawa opcja. Gra w pokera wygląda elegancko. Kolega na to mi namówił i zostałem zadowolony z tego typu gier. Jednoznacznie polecam, zwłaszcza to pasuje dla tych, kto stale grał w kasynach stacjonarnych.

Podczas zamkniętych casino podobne rzeczy uratowały moje życie. Ma nawet swoje zalety:
grasz gdzie chcesz
grasz ile chcesz
grasz kiedy chcesz
Chyba tego starczy.

Ciekawa, ale nie do końca zrozumiana alternatywa klasycznym casino. Oczywiście ma sporo zalet: grać można gdzie chcesz i w dowolnym stanie.
Ale atmosfera jednak nie jest taka…

Dobra alternatywa klasycznemu casino. Polecam spróbować. Najlepszą zaletą jest to, że można grać gdziekolwiek.. I oczywiście kiedykolwiek. Na początku to się wydawało dziwnym, ale nie teraz.

O to ciekawa rzecz. Grasz gdzie chcesz i kiedy chcesz. Mam nadzieje że zwiększą liczbę dostępnych gier. A tak – to jest mega