Typy na Fame MMA 9 – sprawdź kursy bukmacherskie

Federacja Fame nie zwalnia tempa i zdobywa coraz większe uznanie nie tylko wśród fanów sportów walki, ale i osób lubiących dobrą sportową rozrywkę. Wkrótce odbędzie się Fame MMA 9 – sprawdź typy oraz kursy bukmacherskie.

Każdej organizowanej gali Fame MMA towarzyszy ogromny szum medialny, napędzany przez media, a także przez samych zawodników. W przeciwieństwie do zawodowych federacji, jak KSW czy UFC, tutaj mierzą się znani youtuberzy i najpopularniejsi influencerzy z polskiego internetu. Poprzednia gala Fame MMA 8 obfitowała w arcyciekawe pojedynki na karcie walk, z których największe emocje wzbudzały:

 • Kacper „Blonsky” kontra Marcin Dubiel – wygrana na punkty Błońskiego,
 • Marcin Najman kontra Kasjusz „Don Kasjo” Życiński – Marcin Najman zdyskwalifikowany,
 • Filip „Filipek” Marcinek kontra Michał “Sobota” Sobolewski – pojedynek raperów wygrał decyzją sędziów „Filipek”.

Nic więc dziwnego, że po ogromnym sukcesie gali Fame MMA 8, włodarze federacji zapowiedzieli kolejne wydarzenie. Kiedy odbędzie się Fame MMA 9? Karta walk znów nas zaskoczy? Gdzie znaleźć zakłady bukmacherskie na nadchodzące walki? Na wszystkie te pytania odpowiemy w dzisiejszym artykule, gdzie znajdziesz szczegółowe informacje o nadchodzącej gali Fame MMA 9!

Fame MMA 9 – kiedy odbędzie się gala?

Zgodnie z zapowiedziami podczas ostatniej gali, listopadowe wydarzenie było ostatnim w 2020 roku. Włodarze jednak nie trzymali fanów Fame MMA długo w niepewności i pod koniec grudnia ogłosili termin kolejnej gali. Kiedy się odbędzie gala Fame MMA 9? Data została już ogłoszona przez organizatorów – gala Fame MMA 9 odbędzie się 6 marca 2021 roku. Start wydarzenia zaplanowano na godzinę 20:00.

Niestety na ten moment nie wiemy jeszcze, czy kibice będą mogli zasiąść na trybunach. Do tej pory obowiązujące w pandemii przepisy zakazywały organizowania wydarzeń sportowych z udziałem widzów. Jak będzie w marcu? Niestety tego zapewne nie wiedzą nawet organizatorzy, którzy nie podają na ten temat żadnych informacji, a co za tym idzie, nie uruchomili sprzedaży biletów.

Fame MMA 9 karta walk

Co prawda do 6 marca mamy jeszcze sporo czasu, ale już teraz ujawniona została częściowo karta walk Fame MMA 9. Kto zawalczy na marcowej gali?

Jedną z dwóch walk wieczoru będzie pojedynek o pas mistrzowski w kategorii średniej Fame MMA, w którym Jakub „Kubańczyk” Flas zmierzy się z Marcinem Malczyńskim. W drugiej walce wieczoru wystąpi znany trójmiejski raper Patryk „Kizo” Woziński. Kto wejdzie z nim do oktagonu? Niestety nazwisko przeciwnika nie zostało jeszcze potwierdzone. Pojedynek już teraz wzbudza duże zainteresowanie, a fani gali w roli przeciwnika „Kizo” najchętniej zobaczyliby… Popka. Czy taki scenariusz może się ziścić? Z pewnością nie jest wykluczony.

Ostatnią z potwierdzonych walk podczas dziewiątej gali Fame MMA jest pojedynek, w którym zawalczą Marcin „Rafonix” Krasucki oraz Mariusz „Hejter” Słoński. Pozostałe nazwiska ujawnione przez organizatorów gali to: Sylwester Wardęga, Kacper „Blonsky” Błoński, Patryk Domke oraz Karolina „Way of Blonde” Brzuszczyńska. Co ciekawe zarówno Sylwester, jak i „Blonsky” występować będą w tej samej kategorii wagowej, co sprawia, że pojawia się coraz więcej plotek dotyczących ich potencjalnego pojedynku. Warto jeszcze wspomnieć, że po ostatnim konflikcie Sylwester Wardęga podjął rozmowy o walce z innym popularnym youtuberem – „Reżyserem Życia”. Z kim finalnie Wardęga spotka się w oktagonie? Na tę odpowiedź niestety musimy jeszcze poczekać.

Co prawda w przewidzianej na Fame MMA 9 karcie walk widzimy tylko jeden żeński pojedynek, to udział „Way of Blonde” jest tutaj gwarancją sportowych emocji na wysokim poziomie. Karolina Brzuszczyńska przed przejściem do federacji Fame walczyła w FFF, a potwierdzeniem jej umiejętności jest czarny pas w Taekwondo.

Fame MMA 9 karta walk:

 • Waga ciężka (pojedynek wieczoru): Patryk „Kizo” Woziński – TBA
 • Waga średnia (pojedynek o pas): Marcin Malczyński Jakub „Kubańczyk” Flas
 • Waga średnia: Sylwester Wardęga – TBA
 • Waga średnia: Kacper Błoński – TBA
 • Waga półśrednia: Patryk Patrykos Domke – TBA
 • Waga kogucia: Karolina „Way of Blonde” Brzuszczyńska – TBA
 • Waga open: Marcin „Rafonix” KrasuckiMariusz „Hejter” Słoński
(TBA: to be announced → zostanie ogłoszone)

Betclic z wyłącznością na zakłady bukmacherskie podczas gali

Zakłady bukmacherskie na walki Fame MMA cieszą się niesłabnącą popularnością, dlatego nikogo nie dziwi stała współpraca z branżowymi liderami. Poprzedniego głównego sponsora, którym była firma LVBet, zastąpił inny bukmacher i teraz wyłączność na przyjmowanie zakładów na walki tej konfederacji posiada Betclic.

Kursy bukmacherskie i nasze typy na Fame MMA 9

Mimo iż do gali jest jeszcze sporo czasu, to już teraz możemy poznać część kursów bukmacherskich. Oczywiście, gdy tylko pojawią się nowe wiadomości, będzie aktualizować ten artykuł. Co wiemy na ten moment?

Pojedynek o pas wagi średniej: Jakub „Kubańczyk” Flas – Marcin Malczyński

Pierwszą z dwóch potwierdzonych konfrontacji jest walka Marcina Malczyńskiego, który zmierzy się z popularnym w internecie „Kubańczykiem”. To jedno z najciekawiej zapowiadających się starć w historii konfederacji. Obaj zawodnicy są do tej pory niepokonani, a ich umiejętności zdecydowanie wykraczają poza ramy klasycznych freak fightów. Marcin Malczyński wygrał na punkty z „Adbusterem” w walce o pas w kategorii wagi średniej. Kubańczyk natomiast zwyciężył przed czasem z „Boxdelem” oraz znanym producentem muzycznym „L-Pro”.

Kto w tym pojedynku jest faworytem? Zarówno kursy bukmacherskie, jak i warunki fizyczne oraz technika, wskazują na zwycięstwo „Kubańczyka”. Należy jednak pamiętać, że Marcin Malczyński także potrafi się bić, a do tego ma prawie 2 metry wzrostu, co przekłada się na duży zasięg ramion. To zdecydowanie nie będzie łatwy pojedynek dla „Kubańczyka”, ale ostatecznie uważamy, iż to on ma dużo większe szanse na zakończenie pojedynku przed czasem.

Kursy bukmacherskie:
 • Jakub „Kubańczyk” Flas – 1.42 (faworyt)
 • Marcin Malczyński – 2.55

Kategoria open: Marcin „Rafonix” Krasucki – Mariusz „Hejter” Słoński

Drugim w pełni potwierdzonym pojedynkiem, tym razem w kategorii open, jest walka Marcina „Rafonixa” Krasuckiego z Mariuszem „Hejterem” Słońskim. Obaj zawodnicy mieli już okazję zaprezentować się w oktagonie Fame MMA – i obaj zaliczyli zarówno zwycięstwa, jak i przegrane.

„Rafonix” (1-2) rozpoczął swoją przygodę z Fame MMA od zwycięstwa nad Danielem „Magicalem”, który to już w pierwszej rundzie poddał walkę po złamaniu piszczela. Niestety dla „Rafonixa” później było tylko trudniej, a kolejne dwa spotkania zakończył przegranymi – przez poddanie w walce z Szymonem „Isamu” Kasprzykiem oraz KO, gdy wygrał Wojciech Gola.

Sprawdź kursy – Alvarez vs Saunders.

„Hejter” (1-1) zadebiutował w Fame MMA wygrywając pojedynek z Tomaszem Olewnikiem. Podobnie jak w przypadku „Rafonixa” po dobrym rozpoczęciu przygody z mma musiał przełknąć gorycz porażki, gdyż w drugiej walce przegrał przez KO z Patrykiem „Morticalem” Baranem.

Betclic na tę walkę jeszcze nie ujawnił kursów, jednak w roli faworyta widzimy tutaj zdecydowanie Mariusza „Hejtera” Słońskiego. Jego umiejętności w judo połączone z przewagą fizyczną powinny pozwolić „Hejterowi” trzymać odpowiedni dystans i nie wdawać się w wymiany stójkowe, które są mocniejszą stroną „Rafonixa”. Dlatego właśnie nasz typ w tej walce to wygrana „Hejtera”. Pojedynek w naszej ocenie zakończy się wygraną przed czasem w parterze.

Kursy bukmacherskie: nie zostały jeszcze ogłoszone

AKTUALIZACJA FAME MMA 9: karta walk potwierdza pojedynek w wadze średniej: Sylwester Wardęga – Kacper Błoński

Potwierdziły się nasze przewidywania – przeciwnikiem Sylwestra Wardęgi podczas gali Fame MMA 9 będzie Kacper Błoński!

„Blonsky” zadebiutował w federacji w listopadzie 2020 roku, kiedy to wygrał jednogłośną decyzją sędziów z Marcinem Dubielem. Dla Sylwestra Wardęgi to debiut i pierwsza walka w oktagonie. Zawodnicy zmierzą się w kategorii do 77 kilogramów.

Kursy na niepotwierdzone na karcie walk pojedynki

Mimo iż Betclic na ten moment ogłosił kursy tylko na jedną walkę z gali Fame MMA 9, to na stronie bukmachera możemy już teraz znaleźć typy na wydarzenia, które mają dojść do skutku w bliżej nieokreślonej przyszłości. Kursy na niepotwierdzone walki przyjmowane są do końca 2021 roku.

Na ten moment Betclic przyjmuje zakłady na trzy walki:

 • Michał „Boxdel” Baron 1.45 – Wojciech Gola 2.45
 • Aniela „Lil Masti” Bogusz 1.30 – Marta „Linkimaster” Linkiewicz 3.0
 • Kasjusz „Don Kasjo” Życiński 1.82 – Norman Parke 1.82

Michał „Boxdel” Baron – Wojciech Gola

Tutaj musimy przyznać, że każdy z tych trzech pojedynków zapowiada się niezwykle ciekawie. Pierwszy z nich to walka dwóch założycieli konfederacji – Michała „Boxdela” Barona i Wojciecha Goli. Walka przyjaciół i wspólników z pewnością będzie wzbudzała ogromne zainteresowanie.

Aniela „Lil Masti” Bogusz – Marta „Linkimaster” Linkiewicz

„Lil Masti” oraz „Linkimaster” miały już okazję spotkać się w oktagonie i pierwsze spotkanie wygrała Aniela Bogusz, szybko rozprawiając się z przeciwniczką. Warto jednak docenić trud, jaki Marta Linkiewicz wkłada w regularne treningi, co pozwala zakładać, że rewanż będzie jedną z ciekawszych kobiecych walk w historii Fame MMA.

Kasjusz „Don Kasjo” Życiński – Norman Parke

Szum wokół ostatniego z wymienionych powyżej pojedynków nakręcany jest już od jakiegoś czasu i niemała w tym zasługa samych zawodników regularnie podkręcających atmosferę w wywiadach oraz mediach społecznościowych. „Don Kasjo” to doświadczony w Fame MMA zawodnik, do którego regularnie ustawia się kolejka potencjalnych rywali. Norman Parke to natomiast zawodnik mający na swoim koncie występy w najlepszej konfederacji mma na świecie – UFC. Jak widać, nawet bukmacher w tym wypadku ma problem z wytypowaniem zwycięzcy, a kursy na obu zawodników są dokładnie takie same.

Promocja Betclic na zakłady Fame MMA

Standardowy bonus powitalny w Betclic wypłacany jest w formie zakładu bez ryzyka, którego maksymalna wartość wynosi aż 550 złotych. Aby otrzymać cashback, wystarczy zarejestrować się na stronie bukmachera i wpłacić pierwszy depozyt. Można zrobić to na trzy sposoby: kartą płatniczą, poprzez serwis Przelewy24 lub zlecając tradycyjny przelew.

Wpisanie podczas rejestracji specjalnego kodu promocyjnego dodatkowo zwiększa wartość otrzymywanego bonusu. Dedykowana oferta dla fanów wszelkich sportów walki, a w tym typowania wyników w FAME, UFC, KSW oraz FEN pozwala uzyskać dodatkowe 5 PLN. Aby je otrzymać, wystarczy wpisać w formularzu kod promocyjny FAMEVIP. Dodatkowe środki zostaną dopisane do salda bonusowego w ciągu 48 godzin od złożenia pierwszego depozytu.

Całość bonusu otrzymanego od Betclic można przeznaczyć oczywiście na typowanie pierwszego zakładu z karty walk Fame MMA 9. W przypadku przegranej Betclic dokona zwrotu stawki.

Gdzie oglądać „na żywo” walki FAME MMA 9?

Zeszłoroczne gale organizowane przez federację odbywały się bez udziału widzów i organizowane były w studiu telewizyjnym lub w hotelach tak jak w przypadku Fame MMA 8. Czy dziewiąta edycja będzie mogła się odbyć z udziałem publiczności? Jeśli tak, to zapewne z ograniczeniami. O zapełnieniu Ergo Areny 10 tysiącami widzów, jak w przypadku gali Fame MMA 5 niestety musimy zapomnieć.

Na szczęście fani walk w federacji mogą całość wydarzenia Fame MMA 9 oglądać na żywo na ekranach telewizorów i komputerów. Wystarczy jedynie wykupić dostęp do transmisji live z gali Fame MMA 9 poprzez PPV. W tym celu należy zarejestrować się na portalu famemma.tv i dokonać płatności. Tutaj dostępnych jest kilka metod, a w tym: kody BLIK, SMS Premium czy płatność kartami VISA oraz Mastercard. Dostęp do marcowej gali Fame MMA 9 ma kosztować 19.99 PLN.

Szczegółowe informacje dotyczące zakupu transmisji z Fame MMA 9 dostępne są na stronie: famemma.tv. Sprawdź również aktualne informacje na temat Fame MMA 10.

FAQ – Najczęściej zadawane pytania

1. Czy wiadomo już, kiedy odbędzie się FAME MMA 9?

Data została już ogłoszona przez organizatorów – gala Fame MMA 9 odbędzie się 6 marca 2021 roku. Start wydarzenia zaplanowano na godzinę 20:00.

2. Gdzie mogę obejrzeć FAME MMA 9?

Dostęp do relacji na żywo z FAME MMA 9 dostępny jest na stronie famemma.tv. Koszt dostępu do transmisji PPV to 20 złotych.

3. Gdzie mogę obstawiać wyniki walk FAME MMA 9?

Zakłady bukmacherskie na walki federacji FAME aktualnie dostępne są wyłącznie w ofercie Betclic.

4. Czy znana jest walka wieczoru Fame MMA 9?

W ramach walki wieczoru organizatorzy przewidzieli dwa pojedynki. Pierwszy z nich to walka Patryka „Kizo” Wozińskiego, który prawdopodobnie zmierzy się w oktagonie z dobrze znanym, ale i kontrowersyjnym, Popkiem. Druga walka to pojedynek o pas mistrzowski wagi średniej, gdzie zmierzą się doświadczeni zawodnicy: Jakub „Kubańczyk” Flas oraz Marcin Malczyński.

5. Gdzie znajdę bonus na zakłady Fame MMA?

Na zdarzenia dotyczące karty walk dziewiątej gali Fame MMA można przeznaczyć cały bonus na zakład bez ryzyka – w Betclic to aż 550 złotych. Co więcej, po wpisaniu specjalnego kodu promocyjnego „FAMEVIP” bukmacher zwiększa wartość otrzymywanego bonusu o kolejne 5 złotych.

Ocena

Dziennikarz sportowy i redaktor, były piłkarz z 10-letnim doświadczeniem na różnych szczeblach rozgrywkowych. Trenował także Futsal i Beach Soccer. Nie obce są mu rozgrywki koszykówki, piłki ręcznej, a także turnieje snookera. Fan obstawiania zakładów bukmacherskich. Biegacz amator z życiówką 40:11 min na 10 km. W przeszłości także prowadził audycje radiowe związane z kobiecą piłką nożną.

8 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Dobra, chyba się spóźniłem z tym artykułem… Zazwyczaj nie oglądam i tym bardziej nie obstawiam walki mma, ale na kolejnym zdarzeniu spróbuje to naprawić. Drodzy autorzy, czy będziecie publikowali artykuł czy jakiekolwiek info z typami na fame MMA 10? Bo się nie znam na tym a ciekawy jestem spróbować.

Można śmiało odnawiać info na tej stronce
Sporo ludzi obstawiają MMA bo jest to “łatwe” pieniądze. A podobne artykuły zawsze się przydadzą by zrobić prawidłowy zakład. To dotyczy zwłaszcza tych, którzy będą obstawiać mma po raz pierwszy

Typy fame dobrze pasują do systemów bukmacherskich. Używając płaskich stawek można sporo zarobić na tym. MMA w zakładach ma ogromną zaletę – brak drużyn. Walczą tylko dwie osoby, każdego z których ty doskonale znasz.

Nie lubię mma jako zawód sportowy, ale obstawiać mi się podoba. Dużo łatwiej niż obstawianie piłki. Bardzo bym prosił o publikację artykułu przed fame mma 10 z podaniem jakichkolwiek typów. Dziękuję

Lubię mma jako zawód. Ale bardziej go lubię za możliwość zarobku na zakładach. Nie wiem czy wszystkie bukmachery przewidują tego rodzaju zakłady. Polecam spróbować, bo to naprawdę łatwe pieniądze.

Nie rozumiem po co wy tu dyskutujecie, skoro wydarzenie dawno skończone. Na tej stronie jest artykuł z mma 10 – idźcie tam. Poszukajcie, bo tam jest ciekawe info co do bukmacherów, przyjmujących zakłady. Chyba tylko betclic będzie to miał w swojej ofercie. Ale mogę się mylić.

Po co wy kontynuujecie ten temat skoro wydarzenie już minęło? Czasami ja tego nie rozumiem. Już jest artykuł z kolejnym fame mma, wpadajcie tam. Koniec.

Ummmm jestem mega ciekawy dlaczego nadal są dodawane komentarze haha
Z tego co wiem to juz i fame mma 10 się odbył, chyba że coś mylę
Powiem tylko to że na walkach łatwiej się zarabia