Rozstanie Ikera Casillasa z Sarą Carbonero wstrząsnęło światem sportu i kibicami Realu Madryt

Iker Casillas i Sara Carbonero to niewątpliwie jedna z najbardziej rozpoznawalnych par w piłkarskim świecie. Niestety, ale ostatnimi czasy w ich związku nie wszystko układało się tak, jak powinno. Iker po problemach zdrowotnych i zakończeniu piłkarskiej kariery musiał przestawić się na domowy tryb życia. Być może to było powodem do tego, że ich miłość się wypaliła? Para po 12 latach postanowiła się rozejść, co dla wielu kibiców, w szczególności Realu Madryt i reprezentacji Hiszpanii, jest z pewnością wiadomością druzgocącą.

Informacje w hiszpańskiej prasie

W ostatnich dniach w hiszpańskiej prasie pojawiało się wiele plotek na temat rozpadu małżeństwa mistrza świata z 2010 roku i Sary Carbonero. Mimo że para na początku dementowała doniesienia hiszpańskich gazet, ostatecznie sama przyznała się do separacji związku. Swoja oświadczenie wydała już była partnerka Ikera Casillasa. “Zarówno Iker, jak i ja jesteśmy niezwykle dumni z rodziny, którą mamy i że mogliśmy przez tyle lat dzielić się miłością. Dziś nasza miłość musi jednak podążyć innymi drogami, ale nie zbłądzi zbytnio, ponieważ nadal będziemy wspaniałymi rodzicami. Decyzję podjęliśmy wspólnie i ostrożnie” – napisała w swoich social media Sara.

Problemy zdrowotne Ikera

Jeden z największych dzienników w Hiszpani – Marca – donosi, że parze od dłuższego czasu już nie układało się w małżeństwie. Panowało silne wypalenie i para postanowiła wspólnie dojść do wniosku, że to dalej nie ma sensu. Nie pomogły nawet problemy zdrowotne – Iker w 2019 roku przeszedł zawał serca, a Sara musiała się poddać operacji, ponieważ wykryto u niej raka jajnika. Jak oboje zapewniają: “Szacunek, przywiązanie i miłość, którą mamy pozostanie z nami na zawsze. Teraz priorytetem zostanie zapewnienie naszym dzieciom dobrego samopoczucia. Chcemy, żeby dorastały w stabilnym i zdrowym środowisku. Prosimy o uszanowanie naszej intymności. Będą to jedyne słowa, które ukażą się publicznie w tej sprawie”.

Iker Casillas jest jednym z najbardziej znanych bramkarzy na świecie. Osiągał sukcesy zarówno w Realu Madryt, z którym był związany od początku swojej kariery (zakończył ją w FC Porto), jak i reprezentacji Hiszpanii. Natomiast Sara Carbonero to prezenterka telewizyjna. Para ma dwójkę dzieci.

Ocena

Dziennikarz sportowy i redaktor, były piłkarz z 10-letnim doświadczeniem na różnych szczeblach rozgrywkowych. Trenował także Futsal i Beach Soccer. Nie obce są mu rozgrywki koszykówki, piłki ręcznej, a także turnieje snookera. Fan obstawiania zakładów bukmacherskich. Biegacz amator z życiówką 40:11 min na 10 km. W przeszłości także prowadził audycje radiowe związane z kobiecą piłką nożną.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments