Traf zakłady wzajemne – na co warto zwrócić uwagę?

Opublikowano: 11 czerwca 2021,

Ostatnia aktualizacja: 11 czerwca 2021

Traf zakłady wzajemne – na co warto zwrócić uwagę?

Traf to bukmacher dość nietypowy. Wyróżnia się na tle pozostałych legalnych spółek tym, że oferuje jedynie zakłady na wyścigi koni. Fani gonitw mogą spróbować swoich sił w imprezach organizowanych zarówno na terenie Polski, jak i na torach całego świata. Czym jeszcze charakteryzuje się ta firma, a także jakimi dysponuje bonusami?

Informacje ogólne dotyczące bukmachera Traf

Traf – Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. funkcjonuje na rodzimym rynku w oparciu o licencję wydaną przez Ministerstwo Finansów. Na podstawie tego pozwolenia może udostępniać zakłady za pośrednictwem sieci internetowej i w punktach stacjonarnych. Odpowiednie zaświadczenie znajduje się pod numerem PS4.6831.3.2018. Główna siedziba spółki mieści się w Warszawie. Traf jest częścią grupy Totalizatora Sportowego, co oznacza, że wchodzi w skład Spółek Skarbu Państwa.

Bukmacher proponuje graczom zakłady na gonitwy koni. Wyścigi odbywają się głównie na następujących polskich torach:

  • w Sopocie na hipodromie
  • we Wrocławiu na torze Partynice oraz
  • w Warszawie na Służewcu

Ponadto na tablicach firmy można wyszukać wydarzenia odbywające się w różnych miejscach na świecie, przede wszystkim na terenie Europy, np. we Francji oraz Szwecji.

Klienci bukmachera mogą zawierać zakłady w opcjach jednogonitwowych oraz wielogonitwowych. Zainteresowani gracze uzyskają więcej informacji, pobierając odpowiednią broszurę bezpośrednio ze strony firmy. Szczegółowo opisuje funkcjonujące rodzaje zakładów (jest dostępna w języku polskim oraz angielskim). W sekcji „Gonitwy” znajduje się aktualny wykaz wydarzeń, w obrębie których można spróbować wytypować zwycięskiego konia. Ponadto zawarto w niej również historyczne wydarzenia, które były w ofercie spółki – wraz z dostępnymi typami oraz wynikami.

Szczegółowy opis oferty Traf znajduje się na stronie https://betomania.pl/bukmacherzy/traf/.

Traf – jak odebrać bonusy oraz jakie są?

jakie są bonusy

Bukmacher nie dysponuje obecnie bonusami dla swoich klientów. Nie jest wykluczone, że w niedalekiej przyszłości zmieni się polityka spółki, co zaowocuje wprowadzeniem dodatków. Z tej opcji skorzystaliby wszyscy. Usługami firmy zainteresowałoby się więcej graczy, z kolei sam bukmacher uzyskałby większe wpływy.

Kupon Traf – co to jest?

Po utworzeniu indywidualnego konta gracza klient uzyskuje możliwość zawierania zakładów dostępnych w ofercie spółki Traf. Sama rejestracja składa się z trzech etapów: Twoje dane, Zgody prawne oraz Oświadczenia.

Na stronie internetowej bukmachera oraz w jednostkach naziemnych typer uzyska dostęp do planów przyszłych gonitw. Na tej podstawie może dobierać zdarzenia na swój kupon. Oba kanały dostępowe dają również możliwość sprawdzenia wyników oraz – w przypadku problemów – otrzymania pomocy ze strony pracownika Traf. Ma do dyspozycji infolinię, kontakt drogą mailową oraz formularz. Początkujący gracze powinni się zaznajomić z działami „Jak grać” oraz „FAQ”. W pierwszym znajduje się przewodnik po rodzajach zakładów wraz ze szczegółowymi przykładami. Z kolei w drugim zawarto wszystkie niezbędne informacje na temat tworzenia indywidualnego konta.

Ocena
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments