Zakłady bukmacherskie Totolotek – czy ten bukmacher jest legalny?

Opublikowano: 2 czerwca 2021,

Ostatnia aktualizacja: 22 grudnia 2021

Zakłady bukmacherskie Totolotek – czy ten bukmacher jest legalny?

Rodzimy legalny rynek zakładów wzajemnych obejmuje ponad dwadzieścia spółek. Aby dołączyć do tego grona, należy otrzymać licencję wydawaną na okres sześciu lat przez Ministerstwo Finansów. Totolotek to bukmacher, który dysponuje takim pozwoleniem. Jakie zakłady oferuje oraz w jaki sposób nagradza swoich klientów?

Totolotek – co to jest?

Totolotek umożliwia zawieranie zakładów tylko za pośrednictwem sieci internetowej. Z dniem 31.03.2021 wszystkie punkty stacjonarne bukmachera zostały zamknięte. W obrębie witryny www oraz aplikacji na urządzenia mobilne gracze mają dostęp do opcji przedmeczowej oraz na żywo. Obecnie firma nie udostępnia sportów wirtualnych, ale być może w przyszłości się to zmieni.

Gracze mogą wybierać wydarzenia z zakresu sportów oraz zdarzeń pozasportowych. Totolotek zadbał o to, aby wyszukiwanie odpowiedniego meczu lub rozgrywki było intuicyjne i szybkie. Każdemu spotkaniu towarzyszy znaczna liczba zdarzeń głównych oraz pobocznych. Codziennie gracze mogą zawierać zakłady w ramach najpopularniejszych dyscyplin (piłka nożna, piłka ręczna, koszykówka) lub spróbować swoich sił w niszowych spotkaniach (np. rugby, NASCAR, unihokej). Oferta LIVE jest równie okazała i obejmuje wszystkie istotne rozgrywki.

Prócz tego Totolotek dysponuje rozbudowanym pakietem dodatków. Z bonusów mogą skorzystać zarówno nowi klienci, jak i doświadczeni typerzy.

Pełny i szczegółowy opis produktów spółki został opublikowany pod adresem: https://betomania.pl/bukmacherzy/totolotek/.

Jakie są bonusy oraz kody promocyjne?

W ofercie promocyjnej bukmachera ulokowano cały wachlarz dodatków. Na osoby, które dopiero zakładają profil gracza, czeka bonus powitalny w postaci powiększenia pierwszego depozytu. Stali bywalcy zakładów organizowanych przez spółkę mogą oczekiwać zwiększonych wygranych na kuponach AKO oraz nagród w ramach programu lojalnościowego. Więcej informacji czytelnik znajdzie w artykule: https://betomania.pl/kod-promocyjny-totolotek/.

Zalety i wady zakładów Totolotek

Zalety i wady zakładów

Totolotek to znana marka na rodzimym rynku zakładów wzajemnych. Przez lata funkcjonowania gracze zdążyli ją dobrze poznać. Do niewątpliwych zalet spółki i jej oferty należy zaliczyć atuty takie jak:

  • prosta, szybka rejestracja nowego profilu – dwa kroki wystarczą, aby zostać pełnoprawnym klientem spółki
  • bardzo dobrze rozbudowana oferta zakładowa – multum dyscyplin oraz zdarzeń w opcjach prematch oraz LIVE
  • szeroka gama metod wpłat i wypłat
  • oferta bonusowa oraz program lojalnościowy
  • konkurencyjne i wysokie kursy

Wśród wad należy wymienić:

  • brak transmisji w czasie rzeczywistym
  • brak sportów wirtualnych w ofercie zakładowej

Wnioski

Totolotek to spółka godna zaufania. Swoim klientom oferuje przejrzyste warunki, ponadto rzetelnie podchodzi do problemów, jakie pojawiają się w trakcie gry. Jak przystało na najstarszego bukmachera działającego na terenie Polski, skupia wokół siebie coraz większą rzeszę graczy i cieszy się uznaniem typerów.

Ocena
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments