Totolotek aplikacja – czy warto zainstalować?

Opublikowano: 2 czerwca 2021,

Ostatnia aktualizacja: 22 grudnia 2021

Totolotek aplikacja – czy warto zainstalować?

Aplikacja na urządzenia mobilne to obecnie standard zakładów bukmacherskich. Możliwość zapełniania kuponów w dowolnym miejscu i o dowolnej porze to udogodnienie, bez którego w tych czasach wielu typerów nie wyobraża sobie gry. Wychodząc naprzeciw ich potrzebom, spółka Totolotek udostępniła nowoczesne narzędzie online, które może konkurować z najlepszymi na rynku. Co oferuje apka od tego bukmachera, a także gdzie można ją uzyskać?

W jaki sposób zainstalować aplikacje?

Najprostszym sposobem zainstalowania aplikacji jest wizyta na głównej stronie spółki Totolotek. Wystarczy wejść w MENU (lewy górny róg), a następnie odnaleźć zakładkę „Aplikacja mobilna”. Pojawi się podstrona, na której znajduje się instrukcja postępowania.

  • oprogramowanie jest dedykowane na dwie platformy: iOS oraz Android. W zależności od posiadanego typu telefonu gracz powinien kliknąć w odpowiedni link pobierania. W przypadku iphonów opcja prowadzi do App Store, gdzie należy postępować zgodnie z instrukcją. Z kolei posiadacze smartphonów po kliknięciu w link zainicjują ściąganie pliku. Trzeba go zainstalować bezpośrednio na docelowym urządzeniu.

Niezależnie od wybranej platformy cała procedura nie trwa długo. Po uruchomieniu wersji mobilnej gracz otrzymuje funkcjonalne narzędzie, za pomocą którego uzyska dostęp do pełnej oferty Totolotka.

Aplikacja mobilna Totolotek – wady i zalety

wady i zalety apki mobilnej

Jak każde na rynku bukmacherskim, oprogramowanie spółki Totolotek ma swoje wady i zalety. Wśród tych ostatnich można wymienić:

  • bezpieczne użytkowanie – zarówno przechowywanie, jak i przesyłka danych odbywa się zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa
  • sprawny system wpłat i wypłat – wystarczy kilka kliknięć, aby środki znalazły się na koncie gracza lub zostały przelane na jego indywidualne konto
  • dedykowane dodatki – w ramach korzystania z aplikacji typerowi przysługują specjalne bonusy dostępne tylko w obrębie tego kanału dostępowego do zakładów. Więcej na temat dodatków pod adresem: https://betomania.pl/kod-promocyjny-totolotek/.
  • możliwość zapełniania kuponów w każdym miejscu i o każdej porze

Do wad tego rozwiązania zalicza się:

  • brak możliwości oglądania spotkań na żywo
  • brak pakietu sportów wirtualnych
  • w przypadku oprogramowania pod iOS wymagana wersja co najmniej 10.3

Typowanie za pomocą aplikacji Totolotek

Zawieranie zakładów za pośrednictwem apki obejmuje opcje prematch oraz LIVE. W ofercie brak sportów wirtualnych. Poprzez telefon gracz ma dostęp do kilkudziesięciu dyscyplin sportowych oraz wydarzeń z zakresu polityki i rozrywki. Najpopularniejszym rozgrywkom (piłka nożna, koszykówka, siatkówka) towarzyszą również mniej znane w Polsce (np. unihokej, darts lub futsal). Totolotek udostępnia także dość obszerny pakiet e-sportów, w skład którego wchodzą m.in. takie gry jak StarCraft, CS:GO czy Dota2.

Na graczy, którzy zdecydują się skorzystać z oferty spółki za pośrednictwem apki, czeka pełen pakiet dodatków, włącznie z pakietem powitalnym oraz dedykowanymi bonusami. Za pierwszy zakład dokonany z poziomu aplikacji otrzymuje się nagrodę – zwiększenie depozytu.

Pełny opis spółki oraz jej produktów znajduje się pod adresem: https://betomania.pl/bukmacherzy/totolotek/.

Ocena
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments