STS – oferta w obecnym roku

Opublikowano: 21 maja 2021,

Ostatnia aktualizacja: 27 grudnia 2021

STS – oferta w obecnym roku

STS to czołowy polski legalny bukmacher. Swój sukces osiągnął dzięki bardzo bogatej ofercie zakładowej, bonusowej oraz szerokiemu dostępowi do zakładów. Do swoich klientów dociera za pośrednictwem sieci internetowej (strona www oraz aplikacja), prócz tego funkcjonuje obrębie punktów stacjonarnych. Co oferuje nowym i stałym klientom, a także jak można się z nim skontaktować? Na powyższe pytania odpowiada niniejszy artykuł.

Jak zarejestrować konto w STS?

Bukmacher STS zadbał o to, aby procedura rejestracji nowego konta przebiegała szybko i łatwo. Cały proces zajmuje kilka minut i nie powinien nikomu sprawić najmniejszego problemu. Ponadto utworzenie profilu jest możliwe za pośrednictwem wszystkich kanałów dostępowych do zakładów. Zarówno w obrębie witryny www, jak i aplikacji na urządzenia mobilne kolejne kroki wyglądają następująco:

  • dane do konta STS – w tym miejscu należy podać adres e-mail, numer telefonu oraz ustalić hasło. Znajduje się tutaj również miejsce do wpisania kodu promocyjnego. Więcej informacji na ten temat użytkownik może znaleźć pod adresem: https://betomania.pl/sts-kod-promocyjny/. Krok kończy oświadczenie o pełnoletniości oraz ewentualna zgoda na otrzymywanie treści marketingowych
  • dane osobowe – gracz podaje imię, nazwisko, państwo urodzenia oraz numer PESEL. Ponadto wprowadza kod, który został wysłany na telefon wprowadzony we wcześniejszym kroku. Podaje również źródło środków, którymi będzie obracał podczas zawierania zakładów. Etap kończy zgoda (lub jej brak) na bonus powitalny oraz oświadczenie o prawdziwości wprowadzonych danych

Powyższe dwa kroki wystarczą, aby rozpocząć zapełnianie kuponów – po wcześniejszej wpłacie środków na saldo gracza. Na tym etapie konto uzyskuje status tymczasowy. Żeby zakończyć rejestrację, należy jeszcze:

  • dokonać weryfikacji – przesłać skan dowodu tożsamości oraz przypisać do profilu imienne konto bankowe

Po zakończeniu całej procedury gracz staje się pełnoprawnym klientem STS. Tym samym uzyskuje dostęp do całej oferty spółki.

STS – kontakt z działem obsługi klienta

obsługai klienta

Nowi gracze oraz osoby, które posiadają status zweryfikowany już od jakiegoś czasu, mogą w każdej chwili skorzystać z profesjonalnej pomocy ze strony pracownika bukmachera STS. Całodobowy czat oraz formularz kontaktowy umożliwiają rozwiązanie nawet największego problemu. Aby rozpocząć ze specjalistą rozmowę na żywo, wystarczy kliknąć w ikonkę czatu, wpisać imię, nazwisko, adres e-mail oraz wybrać odpowiedni temat z listy.

Oprócz rozmowy z pracownikiem spółki do dyspozycji gracza oddano szeroko rozbudowane samouczki dotyczące zakładów. Czeka na niego także część FAQ, w której znajdują się odpowiedzi na pytania dotyczące zakładów oraz zagadnień okołozakładowych (wpłaty/wypłaty, regulaminy).

STS – kod promocyjny oraz bonusy

Spółka STS przygotowała szereg dodatków dla nowych i stałych klientów. Osoby, które dopiero zakładają swój profil, mogą liczyć na pakiet powitalny. Obejmuje bonus od depozytu, zakłady bez ryzyka oraz freebet. Gracze, którzy posiadają status zweryfikowany, mogą oczekiwać zwiększonych wygranych, cashbacków, nagród za zapraszanie znajomych oraz dodatków za grę w punktach stacjonarnych. Ponadto dla obu wspomnianych grup klientów przewidziano liczne kody promocyjne.

Więcej informacji na ten temat można znaleźć pod adresem: https://betomania.pl/bukmacherzy/sts/.

Ocena
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments