BetX Polska – oferta bukmachera

Opublikowano: 18 maja 2021,

Ostatnia aktualizacja: 27 maja 2021

BetX Polska – oferta bukmachera

Bukmacher BetX to stosunkowo nowy gracz na polskim rynku zakładów wzajemnych. Sama spółka została zarejestrowana już w 2018 roku, jednak strona z ofertą wystartowała dopiero w połowie 2020 roku. Firma działa na podstawie licencji Ministerstwa Finansów, którą można znaleźć pod numerem PS4.6831.30.2017. BetX funkcjonuje za pośrednictwem strony internetowej oraz poprzez aplikację na urządzenia mobilne. Na swoich tablicach umieszcza zakłady z zakresu sportów oraz sportów wirtualnych w formie prematch i LIVE.

Jak zarejestrować konto?

Gracze cenią sobie prostotę oraz szybkość tworzenia indywidualnego konta u bukmachera. Właśnie takie warunki zapewnia im spółka BetX. Zainteresowani mogą jednak korzystać z pełnej oferty firmy dopiero z poziomu konta zweryfikowanego. Z kolei konto tymczasowe uprawnia do odbioru bonusu powitalnego, co stanowi wyjątek na polskim rynku zakładów wzajemnych. Wspomniane konto ma też swoje wady – brak możliwości wypłaty środków na konto bankowe gracza należy do największych z nich. Jak wygląda procedura tworzenia profilu typera? Poniżej przedstawiono kolejne kroki, które należy wykonać:

  • w prawym górnym rogu witryny www wystarczy kliknąć w ikonkę „Rejestracja”
  • w następnym etapie gracz zostanie przeniesiony do właściwego formularza, w którym zobowiązuje się do podania nazwy użytkownika, ustalenia hasła dostępu, adresu email oraz numeru telefonu
  • kolejny krok wymaga wpisania danych osobowych takich jak imię, nazwisko, PESEL, płeć, data urodzenia oraz adres zamieszkania
  • następny etap to ustalenie pytania zabezpieczającego, wpisanie ewentualnego kodu promocyjnego oraz wyrażenie zgody wymaganej przez bukmachera
  • całość kończy weryfikacja

W przypadku aktualnych kodów promocyjnych odsyłamy czytelnika do artykułu mieszczącego się pod adresem https://betomania.pl/betx-kod-promocyjny/.

BetX – kontakt z działem obsługi klienta

kontakt z działem obsługi klienta
Bukmacher BetX zadbał o to, aby kontakt z pracownikiem spółki był łatwy, a jednocześnie ogólnie dostępny. Z poziomu witryny internetowej oraz aplikacji gracz może nawiązać go z działem pomocy za pośrednictwem czatu (czynny codziennie w godzinach 8:00-22:00) lub w formie maila. Profesjonalna kadra pomoże wyjaśnić każdy problem związany z codziennym użytkowaniem zakładów bukmacherskich organizowanych przez spółkę BetX.

BetX – kod promocyjny oraz bonusy

W pakiecie promocyjnym dla nowych i stałych klientów BetX ma wiele do zaoferowania. Osoby, które dopiero planują stworzyć indywidualny profil gracza, mogą się spodziewać dodatku zależnego od wysokości pierwszego depozytu do maksymalnie 7777 pln. Taki bonus należy do najwyższych na polskim rynku zakładów wzajemnych. Po uzyskaniu statusu konta stałego typerzy będą mogli sięgnąć po inne, równie atrakcyjne premie. Przede wszystkim są to zwiększone wygrane w części oferty zakładowej, obejmującej esporty oraz sporty wirtualne bez podatku. Premiowane AKO – im więcej zdarzeń na kuponie, tym wyższy potencjalny zysk. Ponadto gracze mogą otrzymać także darmowe zakłady oraz zakłady bez ryzyka.

Zainteresowani użytkownicy znajdą więcej informacji na temat akcji specjalnych, bonusów, oferty zakładowej i nie tylko pod adresem https://betomania.pl/bukmacherzy/betx/.

Ocena
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wydaje mi się, że ten buk będzie dość szybko się rozwijać. Dobra oferta powitalna. Apka płynna. Ale są drobne wady, które dla mnie są kluczowe. Mam nadzieje że w przyszłości naprawią to wszystko.

Czy nazwy bukmacherów zawsze są podobne, czy o tym bukmacherze ja już słyszałem gdzieś…Mi się wydaje że to jest jakiś znany zagraniczny buk chociaż oczywiście mogę się mylić. Tak czy siak im więcej bukmacherów tym lepiej dla konsumenta