Ile zarabia Grzegorz Krychowiak? Zarobki znanego polskiego piłkarza

Grzegorz Krychowiak to jeden z najbardziej znanych polskich piłkarzy w XXI wieku. Polak oprócz bardzo dobrej dyspozycji na boisku wyróżnia się także poza nim. Pomocnik świetnie radzi sobie w biznesie, a ponadto jego wypowiedzi, czy żarty nieraz stały się hitem mediów społecznościowych. Grzegorz Krychowiak w swojej karierze występował w wielu znakomitych klubach piłkarskich, z którymi sięgał po najważniejsze trofea. 34-latek jest wybitnym reprezentantem Polski, który ma na swoim koncie 100 występów w narodowych barwach. Dziś Grzegorz Krychowiak występuje w Abha Club w Arabii Saudyjskiej, gdzie może liczyć na olbrzymie pieniądze! Ile zarabia Grzegorz Krychowiak? Jak prezentuje się majątek polskiego zawodnika? Zostań z nami, a poznasz wiele informacji o pomocniku!

Raj dla Krychowiaka

Grzegorz Krychowiak swoją karierę w dorosłej piłce rozpoczynał we Francji w Girondins Bordeaux. W kolejnych latach reprezentował barwy Stade de Reims, FC Nantes. W 2014 roku trafił do hiszpańskiej Sevilli, z którą wygrał Ligę Europy UEFA. Dobre występy na hiszpańskich boiskach przełożyły się na rekordowy transfer do Paris Saint-Germain. Przygoda w Paryżu nie była dla Polaka udana, ponieważ w PSG rozegrał tylko kilkanaście spotkań. Kolejnymi klubami w karierze pomocnika były: West Bromwich Albion, Lokomotiw Moskwa, FK Krasnodar, AEK Ateny. W 2022 roku Grzegorz Krychowiak podjął decyzję o przenosinach do Arabii Saudyjskiej, która przez wielu piłkarzy traktowana jest jako prawdziwy raj. Saudyjskie kluby nie mają problemu z tym, aby płacić zawodnikom olbrzymie kwoty. Występowanie w Al-Shabab i Abha Club to dla Krychowiaka potężny zastrzyk gotówki, ponieważ Polak zarobił i nadal zarabia rekordowe pieniądze! O jakiej kwocie jest mowa w przypadku występów w Arabii Saudyjskiej? Zdaniem ekspertów i dziennikarzy polski pomocnik może liczyć na kwotę 3,5 mln euro netto za sezon.

Majątek Grzegorza Krychowiaka – co o nim wiadomo?

W przypadku Grzegorza Krychowiaka piłka nożna to jedno, lecz były piłkarz biało-czerwonych dobre występy na boisku łączył z trafnymi decyzjami dotyczącymi inwestowania pieniędzy, które sprawiły, że jego majątek zaczął rosnąć jeszcze bardziej. Należy podkreślić, że Polak zarobił i zarabia duże pieniądze dzięki piłce nożnej, jednak firmy i nowe projekty, w których ochoczo zaczął brać udział Polak, również przyniosły mu wielkie sumy. Ponadto Grzegorz Krychowiak to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich zawodników w XXI wieku, a więc wiele firm było chętnych współpracować z pomocnikiem na zasadzie płatnych współprac i reklam.

Grzegorz Krychowiak zwraca dużą uwagę na modę i luksus. Były reprezentant Polski od lat inwestuje swoje środki w różne biznesy. Między innymi jest założycielem marki ubrań Balamonte. Polak uplasował się na wysokim miejscu w rankingu na 40. najbogatszych Polaków przed ukończeniem 40. roku życia, który stworzył tygodnik „Wprost”.

Piłkarz założył salon mody włoskiej Balamonte w 2018 roku. Specjalizuje się on w szyciu garniturów na miarę i trzeba przyznać, że dobrze on prosperuje. Butiki Balamonte można znaleźć między innymi w Warszawie oraz w Poznaniu. Grzegorz Krychowiak inwestuje swoje pieniądze także w inne rzeczy, ponieważ prężnie porusza się w świecie biznesu. Krychowiak zainwestował swoje środki w aplikację Podioom, która usprawnia komunikację trenera osobistego z klientami. Ponadto wielką sumę pieniędzy Grzegorz Krychowiak zainwestował w SYSTEM 3E, czyli firmę, która zajmuje się budową domów energooszczędnych. Co więcej, Grzegorz Krychowiak ma swoje udziały w pięciu spółkach, które funkcjonują w branży kosmetycznej, spożywczej, czy medycznej.

Zgodnie z rankingiem opublikowanym przez tygodnik „Wprost” Grzegorz Krychowiak zajął 29. miejsce na liście najbogatszych Polaków przed 40. rokiem życie. Pokaźny majątek Grzegorza Krychowiaka szacuje się na 99 milionów złotych.

Grzegorz Krychowiak. Kariera, pierwszy biznes

Tak jak już wcześniej zaznaczyliśmy Grzegorz Krychowiak ma w swoim CV takie kluby piłkarskie jak: Girondins Bordeaux, Stade de Reims, FC Nantes, Sevilla, Paris Saint-Germain, West Bromwich Albion, Lokomotiw Moskwa, FK Krasnodar, AEK Ateny, Al-Shabab, Abha Club. Polski zawodnik założył swój pierwszy biznes w 2018 roku. Wówczas otworzył salon mody włoskiej Balamonte, który między innymi szyje garnitury na miarę.

Ile Grzegorz Krychowiak zarabiał w poszczególnych klubach?

Grzegorz Krychowiak reprezentował wiele klubów piłkarskich, natomiast na przestrzeni lat jego wartość sportowa rosła. Polak najlepszą formę osiągnął w sezonach 2014/2015 i 2015/2016, kiedy to reprezentował barwy Sevilli. To wówczas stał się jednym z czołowych zawodników w Europie na swojej pozycji. Ciężko wskazać dokładne zarobki Grzegorza Krychowiaka w poszczególnych klubach, lecz trzeba przyznać, że rekordowe środki Polak mógł zarabiać w latach 2015-2023. Transfer do PSG, a później występy w rosyjskich klubach przyniosły Polakowi niemałą fortunę. Zdaniem ekspertów Grzegorz Krychowiak mógł liczyć na 2,5 mln euro netto za sezon podczas gry w lidze rosyjskiej.

Zarobki Grzegorza Krychowiaka – ile obecnie zarabia w Arabii Saudyjskiej?

W ostatnich miesiącach Grzegorz Krychowiak związany jest z Arabią Saudyjską. Aktualnie występuje w Abha Club. Szacuje się, że Polak może tam zarabiać nawet 3,5 mln euro netto za jeden sezon.

Ocena
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments