Czy popełniasz te 6 błędów podczas obstawiania zakładów bukmacherskich?

Kiedy hazard online stał się szeroko dostępny, był rewolucyjny pod wieloma względami. Nagle można było łatwo postawić zakład na swoją ulubioną grę, ponieważ nie trzeba było szukać kasyna stacjonarnego. Ale jest też kilka minusów.

Tak jak w przypadku hazardu w kasynach stacjonarnych, istnieje wiele błędów, które mogą popełnić gracze online. A kiedy popełniasz te błędy, mogą cię one kosztować pieniądze.

Ta lista 6 błędów, które popełniają hazardziści online nie jest kompletną listą wszystkich błędów, które możesz popełnić. Ale jeśli nauczysz się jak nie popełniać tych 6 błędów, Twój bankroll będzie lepszy.

Nie bierzesz pod uwagę wszystkich opcji typowania

Kiedy myślisz o typowaniu, o czym myślisz w pierwszej kolejności? Większość ludzi myśli o kasynach i grach kasynowych, ale one stanowią tylko małą część tego, co jest dostępne w hazardzie online.

Możesz znaleźć możliwości hazardu w kasynach online, pokojach pokerowych online, bukmacherach online i zakładach na wyścigi konne online.

Prawdopodobnie masz już swoją ulubioną rozrywkę hazardową, ale nigdy nie zaszkodzi ocenić wszystkie opcje. Każda opcja obstawienia zakładów online ma przynosić zyski właścicielowi, ale to nie znaczy, że musisz ułatwiać sobie odbieranie pieniędzy.

Internetowe pokoje pokerowe zarabiają pieniądze, pobierając opłatę od każdego wejścia do turnieju lub rozdania przy stole do gry cashowej. Konkurujesz z innymi pokerzystami, więc masz szansę na wygraną, jeśli jesteś dobrym graczem.

Kasyna sportowe online pobierają opłatę za postawienie zakładu, ale dobrzy handicaperzy mogą ją pobić na dłuższą metę. To samo dotyczy zakładów na wyścigi konne online. Kasyna online są najgorszą opcją dla większości hazardzistów online, a mimo to cieszą się największą popularnością.

Poświęć trochę czasu, aby rozważyć wszystkie swoje opcje hazardu online. Może się okazać, że istnieją lepsze opcje niż te, w które grasz teraz.

Zapominanie o bezpiecznych praktykach hazardowych

praktyki hazardowe

Obstawienie zakładów u bukmacherów jest teraz bezpieczniejsze niż kiedykolwiek wcześniej, ale nadal trzeba używać zdrowego rozsądku, aby pozostać w strefie bezpieczeństwa. Za każdym razem, gdy dokonuję transakcji finansowych online, robię wszystko, co w mojej mocy, aby zachować bezpieczeństwo, i Ty też powinieneś.

Pierwszą rzeczą, jaką robię, jest sprawdzenie instytucji hazardowej, w której zamierzam postawić zakład. Czy mają długą historię uczciwego traktowania graczy, czy też są nowi? Gdzie się znajduje i czy podlega jakiemuś szczególnemu prawu? Informacje te są łatwe do znalezienia i możesz uniknąć wielu problemów, wykonując szybką analizę.

Kolejnym krokiem, który polecam jest izolowanie swoich osobistych danych finansowych, jak to tylko możliwe, gdy grasz w gry online albo obstawiasz zakłady sportowe. Najlepszym sposobem, jaki znam, aby to zrobić, jest założenie konta bankowego, z którego korzystasz tylko w przypadku typowania.

Ja mam konto, które używam tylko do hazardu online i wpłacam na nie tylko te pieniądze, którymi planuję grać. Wszystkie moje normalne transakcje finansowe używają z poziomu innego konta.

Nie spiesz się, gdy chcesz grać w gry hazardowe online albo obstawiać wydarzenia sportowe. Niewielka ilość ostrożności może zaoszczędzić Ci wiele pieniędzy i kłopotów na dłuższą metę.

Brak kontroli Twojego bankrolla

Czy wiesz, ile z Twojego bankrolla powinieneś postawić, kiedy grasz? Czy w ogóle masz bankroll na gry hazardowe online? Jeśli nie możesz odpowiedzieć na oba te pytania twierdząco, nie powinieneś jeszcze grać w gry hazardowe online.

Pierwszą rzeczą jest to, że musisz mieć bankroll dla obstawienia online. Wiem, że może Ci się wydawać, że oddzielenie bankrolla na gry hazardowe online od reszty Twoich pieniędzy nie jest ważne, ale zaufaj mi i zrób to mimo wszystko.

Twój bankroll dla hazardu online nie musi być duży. Ważną rzeczą jest to, aby utrzymać go spate tak można śledzić swoje wyniki.

Kolejnym pytaniem jest to, ile z Twojego bankrolla na gry hazardowe online powinieneś być w stanie zaryzykować, kiedy grasz. To zależy od tego, jakie działania hazardowe ogarniasz online i od Twoich celów. Jeśli chcesz grać w gry hazardowe online tak długo, jak to możliwe, musisz użyć niewielkiego procentu swojego bankrolla, kiedy grasz.

Z drugiej strony, jeśli chcesz tylko zaryzykować i trafić dużego jackpota, możesz chcieć wykorzystać cały swój bankroll za jednym zamachem.

Ważną rzeczą jest, aby mieć plan dla swojego bankrolla i nie postawić zbyt wiele w jednym czasie. Kiedy robisz zakłady, które są zbyt duże jesteś w tak zwanym stanie “over betting”.

Nie wiesz, jak pieniądze przemieszczają się w sieci

To może wydawać się proste, zwłaszcza jeśli korzystasz z usług takich jak PayPal. Jeśli jednak nigdy nie próbowałeś wyprowadzać pieniędzy z instytucji hazardowych online, możesz nie znać wszystkich trudności, na jakie możesz się natknąć.

W zależności od tego, gdzie mieszkasz, wprowadzanie i wyprowadzanie pieniędzy z internetowych instytucji hazardowych jest albo bardzo proste, albo zbyt skomplikowane. Większość instytucji oferujących gry hazardowe w Internecie sprawia, że wpłata pieniędzy jest tak łatwa, jak to tylko możliwe. Ale wydostanie pieniędzy może być wyzwaniem.

Najważniejszą rzeczą do zrobienia jest sprawdzenie wszystkich opcji wpłat i wypłat w każdym instytucie hazardowym, zanim zaczniesz grać. Upewnij się, że istnieje łatwy sposób na odzyskanie pieniędzy. Tylko dlatego, że wpłacasz pieniądze jedną metodą, nie oznacza, że możesz użyć tej samej metody, aby je wycofać.

Wiem, że niektóre firmy oferujące typowanie online twierdzą, że mogą wysłać Ci paragon, ale zalecam unikanie paragonów tak bardzo, jak to tylko możliwe. Ich otrzymanie zajmuje dużo czasu, a czasami są one wystawiane na zagraniczne konta. To może powodować opóźnienia.

Całkowite zrozumienie skąd wynikają bonusy

skąd wynikają bonusy bukmacherskie

Dużą częścią hazardu online jest możliwość otrzymania bonusów, kiedy dokonujesz depozytu, aby grać za prawdziwe pieniądze. Ale nie wszystkie bonusy w hazardzie online są takie same, a niektóre z nich nie są w ogóle warte podjęcia.

Musisz dowiedzieć się dokładnie, jak działa każdy bonus w grach hazardowych online. Jedynym sposobem, aby to zrobić, jest przeczytanie warunków, które są dołączone do każdego bonusu. Dokumenty te są długie i bolesne do przeczytania, ale jeśli nie poświęcisz czasu na ich przeczytanie, zostaniesz wykorzystany.

Kluczowe warunki, których musisz szukać, to jakie gry lub działania są dozwolone i ograniczone oraz co musisz zrobić, aby wyczyścić bonus. Nie będziesz w stanie wypłacić pieniędzy, dopóki nie wyczyścisz bonusu. Musisz również dowiedzieć się, czy po wyczyszczeniu bonusu możesz go zatrzymać, czy też operator zabierze go z powrotem.

Tylko kilka aktywności, które możesz pokonać

Hazard online nie jest przeznaczony do zarabiania pieniędzy. Jedynymi ludźmi, którzy powinni zarabiać pieniądze na hazardzie online są ludzie, którzy są właścicielami.

Dobra wiadomość jest taka, że cała nadzieja nie jest stracona. Masz szansę na zarabianie pieniędzy na hazardzie online. Ale jest tylko kilka rodzajów działalności, w które możesz grać.

Możesz ominąć wszystkie kasyna online. W przeciwieństwie do stacjonarnych kasyn, w kasynach online na prawdziwe pieniądze nie ma żadnych przewag, które działają.

Hazardowe instytucje online, które należy rozważyć to poker roomy online, strony wyścigów konnych online i internetowe księgarnie sportowe. Najlepszym wyborem są zazwyczaj pokoje pokerowe online. Nie dlatego, że łatwiej jest wygrać w pokera niż w inne gry, ale czasami odnoszący sukcesy hazardziści sportowi mają ograniczony dostęp.

Możesz wygrać, jeśli opanujesz wymagane umiejętności w tych 3 dziedzinach, ale nie jest to łatwe. W rzeczywistości, niektórzy hazardziści nigdy nie opanują umiejętności, które są im potrzebne. A jeśli uda Ci się opanować te umiejętności, może to zająć lata.

Wniosek

Błędy w obstawieniu online kosztują Cię pieniądze, ale nie ma potrzeby, aby w kółko popełniać te same błędy. Pierwszym krokiem jest zidentyfikowanie najgorszych błędów, które popełniasz, a następnym jest wyeliminowanie ich tak szybko, jak to możliwe.

Czy rozważyłeś wszystkie swoje opcje hazardowe? Może jest jakaś gra, która oferuje wyższe zyski. Nie dowiesz się tego, jeśli nie sprawdzisz innych opcji.

Ocena

Dziennikarz sportowy i redaktor, były piłkarz z 10-letnim doświadczeniem na różnych szczeblach rozgrywkowych. Trenował także Futsal i Beach Soccer. Nie obce są mu rozgrywki koszykówki, piłki ręcznej, a także turnieje snookera. Fan obstawiania zakładów bukmacherskich. Biegacz amator z życiówką 40:11 min na 10 km. W przeszłości także prowadził audycje radiowe związane z kobiecą piłką nożną.

2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zobaczę jak się zmieni mój styl po tym artykule. Dobre uwagi, których napewno nie można ignorować, bo to kosztuje nam kasy. Chciałabym widzieć więcej podobnych artykułów, one są bardzo przydatne. Dziękuję

Bardzo przydatne wskazówki. Zdecydowanie polecam przestrzegać się ich – uchronią Cię przed ogromnymi stratami. Sam nieświadomie popełnił wiele błędów zanim zaczął zarabiać